Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?  

"Klan"


odc. 2383 Arkadiusz proponuje Grażynce wspólne wyjście na wernisaż kolegi plastyka, a potem kolację. Żartobliwie odgraża się, że poprosi Maćka o pomoc w negocjacjach. Tymczasem Ola narzeka, że ma zbyt mało krzeseł na dzisiejszą parapetówkę. Rafał obiecuje, że przywiezie jej kilka składanych i to rozwiąże problem. Paweł dowiaduje się od Agnieszki, że to firma Jerzego ma rozpocząć wykopy na budowie przy Elmedzie. Barbara naciska Rafalskiego, by się do niej przeprowadził. Informuje go, że Pedro nie jest jego synem!

Reklama

odc. 2384 Lekarz mówi Oli, że Norbert nie radzi sobie z zazdrością o Rafała. Ostrzega ją przed chłopakiem, który podczas kolejnego ataku szału może zrobić jej krzywdę. Dziewczyna jedzie do sądu. Głupio jej, że wczorajsza impreza jednak nie doszła do skutku. Rafał próbuje wyciągnąć ją do kina, żeby nie siedziała sama w domu... Pawełek chce pieska. Krystyna rozważa jego pomysł, ponieważ ma nadzieję, że jeśli syn zajmie się zwierzakiem, to zapomni o zajęciach judo. Arkadiusz razem z byłą żoną jadą do ośrodka opiekuńczego do córki... Wieczorem pojawia się u Grażynki. Potwierdza jutrzejsze wyjście na wystawę. Grażynka zastanawia się, czy próbuje zastawić na nią sidła.

odc. 2385 Grażynka przypomina dzieciom, że dzisiaj kolację przygotowuje Bożenka, bo ona wychodzi wieczorem na wernisaż. Kasia twierdzi, że Arkadiusz próbuje poderwać jej mamę i ona jest temu przeciwna. Z kolei Maciek polubił nowego adoratora, dlatego nie ma nic przeciwko temu. Julia żali się Elżbiecie na swojego męża, który cały czas jest w Stanach. Boi się, że kogoś sobie tam już znalazł. Rutka traci pozwolenie na budowę.  

odc. 2386 Grażynka ma wyrzuty sumienia, że otwarcie skrytykowała muzykę, którą skomponował Arkadiusz. Jerzy pomstuje, że jedyne zlecenie przeszło im koło nosa. W sądzie Ola wciąż rozmyśla o Norbercie. Rafał bezskutecznie stara się poprawić jej nastrój. W końcu namawia ją na wspólne wyjście. Potem odwozi ją do domu... Elżbieta odwiedza Jasia, który po operacji przeszczepienia nerki czuje się lepiej.  

"Barwy szczęścia"

 odc. 960 Marta zwierza się matce, że coraz częściej zastanawia się nad powrotem do starego wydawnictwa. Zwłaszcza iż Piotr oferuje jej swoją pomoc i obiecuje, że wstawi się za nią u prezesa Majewskiego. Dzięki temu posunięciu przynajmniej na chwilę przestanie się martwić o pieniądze. Tylko, jak na ten pomysł zareaguje Robert? Wieczorem o wszystkim mu opowiada. Jego reakcja całkowicie ją rozczarowuje. Dowiedziawszy się o pomyśle, Robert robi żonie ostre wymówki. Czuje się upokorzony i zdradzony... Patrycja próbuje przekonać Ricka, by sfinansował nagranie nowego teledysku Huberta. Nieoczekiwanie szef jej odmawia. Pati dowiaduje się od Oskara, że mężczyzna wszystkie pieniądze wytwórni inwestuje w nowy album swojej kochanki Tiny. Wściekła, postanawia utrzeć mu nosa. W tym celu spotyka się z chłopakami z The Gites... Tomek nie kryje zazdrości o Jarka. Świadkiem ich kłótni jest Natalia, która mówi siostrze, że nie powinna dawać się tak traktować.

odc. 961 Marta jest zła na Roberta, że za jej plecami sprzedał swoje mieszkanie. Nie dość, że ten fakt przed nią zataił, to jeszcze bardzo długo mydlił jej oczy, że szuka inwestora dla ich wspólnego, wydawniczego przedsięwzięcia. Najgorsze jest jednak to, iż partner obsesyjnie chce udo wodnić wszystkim, że sobie poradzi i wyda czasopismo, nawet kosztem ich... małżeństwa! Ciągłe kłótnie sprawiają, że Marta i Robert coraz bardziej oddalają się od siebie. Olek zatrudnia do pomocy w pubie atrakcyjną Sylwię. Chłopak, w zmowie z panem Tadkiem, sprzedaje w lokalu narkotyki. Natomiast załamany niesłusznym oskarżeniem i przedłużającym się aresztem, Kostek odmawia widzeń z Ludmiłą. Ta kompletnie niezrozumiała decyzja wyprowadza kobietę z równowagi. Boi się, że za kratkami jej ukochany może sobie zrobić coś złego... Jarek, były mąż Malwiny, nachodzi dziewczynę. Chce widzieć się z synem. Sytuacja robi się jeszcze bardziej niezręczna, gdy razem zastaje ich Przemek. Tymczasem do Polski wraca Sara. Basia nie potrafi ukryć zdumienia i radości.

"Pierwsza miłość"


odc. 1622 Kinga proponuje Mikserowi, by poprowadził jej biznes. Kaśka czuje się pominięty i niedoceniony. Jowita radzi mu, by się nie poddawał i walczył o awans. Bartek ustala, kto odpowiada za epidemię w Wadlewie.

odc. 1623 Iwan i i Żołnierz wypytują Sandrę o Jakuba. Grożą, że jeśli nie wskaże im miejsca pobytu chłopaka, to wyrządzą jej krzywdę! Kaśka prosi Jowitę by dała mu krótki kurs marketingu. Chce zaskoczyć Kingę.

odc. 1624 Kacper dowiaduje się, że u siostry Sandry nie ma syna. Wieczorem Miecio kontaktuje się z Hubertem. Prosi go, by jak najszybciej przyjechał do niego do domu. Zastaje tam pobitą, przerażoną, zapłakaną Sandrę. Przy okazji dowiaduje się, kim tak naprawdę jest Jakub... Kaśka rozpoczyna swoje rządy na stanowisku menedżera.

odc. 1625 Sandra przyznaje się przed Hubertem, że ukrywa Jakuba, ponieważ on jest kolejnym celem gangsterów. Postanawia porozmawiać też o tym z Marysią. Tymczasem Fabian i Patrycja znowu idą na randkę. Niestety, plany pokrzyżuje im kolejna klasówka z fizyki...

odc. 1626 Rajmund żąda od Huberta, aby zagwarantował Jakubowi bezpieczeństwo. Fabian wręcza Patrycji prezent, daje buziaka i pospiesznie ucieka. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że to oryginalne wyznanie miłości.

"Na Wspólnej"


odc. 1693 Igor postanawia wynagrodzić Magdzie to, że ostatnio poświęcał jej tak mało czasu. Proponuje ukochanej romantyczny wyjazd we dwoje. Po pracy Nowak przychodzi do Mai. Mówi kochance, że nie może dłużej grać na dwa fronty... Ola przypomina rodzicom o swoim długu u Oliviera. Zdenerwowani Zimińscy dają jej żądaną kwotę. Stawiają córce jeden warunek: chcą, by podczas wakacji poszła do pracy.

odc. 1694 Kopciowa razem z Marią zapraszają rodziców Wojtka na rodzinny obiad. Podczas spotkania Helena zaczyna wypytywać narzeczonych o termin ślubu! Daria ma dzisiaj przesłuchanie do teatrzyku szkolnego. Ostatecznie zostaje przyjęta. Pan Jacek, opiekun grupy, bardzo chwali dziewczynkę. Z kolei Kamil dowiaduje się, że Paweł nadal spotyka się z Martą. Oświadcza Wolińskiemu, że sobie tego nie życzy. Paweł nie potrafi zrozumieć, dlaczego Hoffer tak się na niego uwziął. Po południu umawia się z Konarską, by to wyjaśnić...

odc. 1695 Roztoccy czekają na rozmowę z lekarzem, jak na wyrok. Wreszcie dowiedzą się, czy Weronika ma raka. Na szczęście okazuje się, że Roztocka jest zdrowa! Po południu Weronika oświadcza Kindze i Basi, że chce zrealizować swoje ostatnie marzenie: i kupić mammobus! Przyjaciółki wpadają na śmiały pomysł: wydadzą kalendarz ze swoimi aktami... Ewa idzie na kolację z Arturem. Po powrocie do domu czeka na nią Borys, który został w kraju.

odc. 1696 Ewa prosi prosi Borysa, żeby zgłosił się na policję. Orłow jednak stanowczo odmawia. Prosi przestraszoną Ewę o przechowanie koperty, która jest gwarancją jego bezpieczeństwa. Następnego dnia Borys spotyka się z gangsterem Kaganowiczem...

"Wszystko przed nami"

odc. 55 Pawłowi udaje się zdobyć zaufanie Starzaka, gdy zabiera jego psa ze schroniska. Adwokat zostawia czworonoga pod opieką Waldka i jego rodziny. Jola wyznaje Stefanowi, że coraz trudniej jest jej być tylko jego kochanką. Przyznaje, że chciałaby z nim kiedyś stworzyć rodzinę. Zuzia i Wiki raz jeszcze spotykają w kawiarni Andrzeja. Mężczyzna zostawia im wizytówkę, gdyby potrzebowały jego pomocy.  

odc. 56 Naciskana przez Klaudiusza Ola doprowadza w sądzie do zwycięstwa koncernu farmaceutycznego kosztem lekarza, który przepisał pacjentowi podejrzany lek. Szawarska nie cieszy się jednak z takiego zakończenia sprawy. Tymczasem w Lublinie zjawia się Marina. Wsiada do taksówki Janka, który zawozi ją do Dobrego Adresu. Jej wizyta niezwykle zaskakuje Małka.

"Chichot losu"

odc. 6 Joanna jedzie z dziećmi na Podlasie. Ubodzy Wilczyńscy nie mogą jednak podjąć się ich wychowania. Makowska przesłuchuje Krystynę. Ta zachowuje się tak, jakby związek jej syna z zabójstwem Elżbiety był niepodważalny.

odc. 7 Pani Aniela ofiarowuje Joannie swoją pomoc przy opiece nad Agnieszką i Karolem. W pracy Stefan udziela Koniecznej reprymendy. Zniecierpliwiona kobieta postanawia odejść z firmy.

odc. 8 W prokuraturze trwa kolejne przesłuchanie Radka. Makowska wypytuje go o życie osobiste. Jest ciekawa, jak bliscy Kazimierczaka zareagują na wieść, że miał on romans z Elżbietą.

odc. 9 Pracownicy wrocławskiej prokuratury ustalają, że Tadeusz zmienił nazwisko i założył nową rodzinę. Joanna ma żal do przyjaciółek, że nie pomogły jej, gdy musiała się zaopiekować dziećmi Eli.

"Blondynka"

odc. 6 Leśniczy Auguścik już dwa razy wyratował Sylwię z opresji. Lekarka zgadza się mu towarzyszyć w wyprawie na rykowisko. Wycieczka okazuje się niewypałem, ale mężczyzna nie daje za wygraną. Razem ze swoją matką opracowuje sprytny plan usidlenia atrakcyjnej pani weterynarz.

odc. 7 W lecznicy zjawiają się Marcin i popularna Eva Luna - założycielka fundacji ratującej konie. Manej zachwycony kobietą zaprasza ją do dyskoteki. Gdy nietrzeźwa Eva wraca do domu doktora Fusa, przerywa poważną rozmowę Marcina i Sylwii.

odc. 8 Zbyszek oferuje Manejowi umorzenie śledztwa w ciążącej na nim sprawie. W zamian oczekuje, że Zdebel pomoże mu zdobyć Kubus. Znajduje się mundur męża Jasiuni. Spłoszona przez Partykę klacz Dalmaty spada ze skarpy. Zioło musi zastrzelić ranne zwierzę.

"Moda na sukces"

odc. 5751 Po kolejnej awanturze Katie zostawia Billa samego w ich domu. Zaraz potem zjawia się u niego Steffy, która przysłuchiwała się ich kłótni. Proponuje Spencerowi, aby sprzedał Dom Mody Forrester i zostawił żonę.

odc. 5752 Brooke mówi Ridge’owi, że jego córka zagraża małżeństwu Katie. Tymczasem w domu Spencera Steffy zaczyna całować się z Billem. Niespodziewanie do apartamentu wraca żona mężczyzny.

odc. 5753 Sandy zauważa, że Nick zachowuje się wobec niej dziwnie od momentu, kiedy wyznała mu swoje uczucia. Ich rozmowę przerywa pojawienie się Bridget. Dochodzi do kolejnej kłótni.

odc. 5754 W biurze Billa zjawia się Steffy, która przedstawia mu swoje żądania w zamian za milczenie w sprawie ich ostatniego spotkania. Chce ona, aby biznesmen sprzedał Forresterom firmę.

"Dynastia Tudorów" 

odc. 2 Zdrowie Henryka coraz bardziej się pogarsza. Medyk wycina mu część piszczeli, na której tworzy się wrzód. Królem opiekuje się młoda dwórka, lady Ursula Misseldon. Wkrótce zostaje jego kochanką. Brandon jedzie na północ kraju, by stłumić rebelię.

"Zemsta" 

odc. 2 Emily bierze za swój kolejny cel Billa Harmona. Ten zamożny biznesmen był jednym ze świadków podczas procesu jej ojca, a jego zeznania doprowadziły do skazania mężczyzny. Niebawem kobieta z pomocą Nolana kupuje wystawiony na aukcję dom Lydii.

"Republika Doyle’ów"

odc. 6 W St. John’s zjawia się dawna dziewczyna Jake’a, Stacey. Prosi detektywa o sprawdzenie, czy jej mąż ma kochankę. Sprawy komplikują się, gdy do miasta przyjeżdża wpływowy gangster, były szef partnera kobiety.

odc. 7 Jake i Malachy spotykają na cmentarzu kobietę, która twierdzi, że straciła pamięć. Nie wie, jak tu trafiła, ani jak ma na nazwisko. Detektywi podejmują się rozwiązania zagadki.

odc. 8 U Doyle’ów zjawia się wdowa, która chce się dowiedzieć, dlaczego jej zmarły mąż przekazał dużą sumę pieniędzy nieznajomej kobiecie. Jake i jego ojciec wpadają na pewien trop.

odc. 9 Właściciel sklepu na kółkach i jego wspólnik tracą swoje źródło utrzymania. Zwracają się o pomoc do Doyle’ów. Martin stara się odzyskać Rose, jednak kobieta ma dość jego awansów.

"Dr House" 

odc. 143 W czasie wspólnych zakupów z córkami, Lisą i Lucindą, Arlene dostaje kołatania serca. Cuddy uznaje, że kobieta musi trafić do szpitala. Arlene zostaje pacjentką House’a, ale gdy lekarz udowadnia jej, że cierpi na hipochondrię, obraża się.

"Magia kłamstwa"

odc. 15 Zoe prosi Cala o pomoc w udowodnieniu niewinności jej klienta. Chłopak został oskarżony o gwałt na nieletniej podczas jednej z imprez w domu studenckim. Cabe przyznaje się do współżycia, ale zarzeka się, że nie wiedział, iż dziewczyna jest nieletnia.

"Powrót do życia"

odc. 19 Crews i Jane Seever badają okoliczności śmierci koronera. Głównym podejrzanym jest współpracownik mężczyzny. Okazuje się, że w prosektorium, w którym pracował zamordowany, odbywały się imprezy z udziałem amatorów mocnych wrażeń.

"Zagubieni"

odc. 3 W 2004 roku Kate Austen ucieka z lotniska LAX w porwanej taksówce, której pasażerką jest ciężarna Claire Littleton. W 2007 roku dochodzi do starcia między Jackiem Shephardem oraz Innymi. W zamieszaniu Sawyer zdobywa broń i ucieka ze świątyni.

"Seks, kasa i kłopoty"

odc. 3, 4 Nick odkrywa, że świadkiem w rozprawie sądowej przeciwko Letitii będzie jego matka. Zbliżają się wybory. Patrick, kandydat na senatora, upiera się, że chce ujawnić swój związek z transseksualną Carmelitą. Tripp nie pochwala jego pomysłu.

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: seriale | Daniel Olbrychski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy