Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"M jak miłość"


odc. 954 Marek przygotowuje się, by odebrać Ewę ze szpitala. Barbara widzi, jak syn wrzuca na tylne siedzenie samochodu piękny bukiet kwiatów... Mostowiak zawozi przyjaciółkę do domu. Wcześniej zostaje ochlapany wodą. Przyjmuje zaproszenie Ewy, by wejść do niej osuszyć się i trochę ogrzać. Pożycza też szlafrok jej ojca. W tym momencie wchodzi do domu Kolęda, który jest wściekły, że wspólnik podstępem uwiódł mu córkę. Marta wyjeżdża z Anią nad morze. Pod jej nieobecność Budzyński podpisuje umowę na kupno sąsiedniego lokalu. Przy okazji utwierdza się w przekonaniu, że jest śledzony. Spisuje testament i kopię oddaje Wernerowi. Marcin mówi Kasi, że postanowił podjąć pracę w firmie ojca. Oznajmia też, że nie są dla siebie stworzeni...

odc. 955 Małgosia zabiera Tomka na pierwszy spacer na wózku inwalidzkim. Chodakowski martwi się swoim kalectwem. Wie, swój ostatni wybryk i pyta Zduńskiego, czy Madzia musi wrócić do Michała, ktorego wciąż nie potrafi zaakceptować... Mateusz i Antek chcą zniechęcić Jacka do Ewy. Tymczasem Marek znajduje zeszyt syna z notatkami, z których można wywnioskować, że chłopiec jest w kimś zakochany. Kolęda prosi Mostowiaka o rozmowę w cztery oczy. Marek obawia się, że mężczyzna wciąż ma do niego żal za ostatni incydent oraz ukrywanie prawdy o zdrowiu córki. Kolęda jednak dziękuje mu za to, że opiekuje się Ewą i jest dla niej ogromnym wsparciem. Grzegorz postanawia porozmawiać z Agnieszką. Podejrzewa, że z Tomkiem łączy ją coś więcej, niż tylko przyjaźń... Kinga ustala, że jej matka chce wrócić do ojca.

"Klan"

odc. 2372 Zyta wciąż jest wściekła na Michała. Zwłaszcza po tym, jak stłukł prezent, który wcześniej ofiarował teściowej. Poza tym nie chce się przyznać, ile naprawdę kosztowała żardiniera... Bożenka podpytuje Grażynkę, czy miała przed Rysiem jakieś tajemnice. Choć Miłosz zarzeka się, że z Martą spotkał się wyłącznie w sprawach biznesowych, ukochana nie potrafi mu jednak zaufać. Natomiast Arkadiusz prosi Grażynkę, by odebrała przesyłkę. Paczkę przynosi jej... Korbas! Agnieszka ogląda nowe mieszkanie Oli oraz Norberta. W tym samej chwili Rutka zostaje zatrzymany przez policję!

odc. 2373 Przed kliniką Furtecka zaczepia Pawła i Agnieszkę. Pokazuje im artykuł w "Brukowej" o zatrzymaniu inwestora Igora R. Ola i Norbert próbują posprzątać bałagan po wczorajszej nieplanowanej imprezie z sąsiadami. W pracy Ola opowiada o niej Rafałowi, który ma żal, że nie został na nią zaproszony. Marta tłumaczy Miłoszowi, że los ich programu jest niepewny. Producent ma teraz ważniejsze sprawy na głowie. Aktualnie przebywa w areszcie i składa zeznania w innej sprawie. Kasia nie może wytrzymać i chwali się w klasie, że spotkała wczoraj Korbasa. Ma nawet jego zdjęcie z autografem. Ola prosi Norberta, by urządzili parapetówkę dla znajomych.

odc. 2374 Arkadiusz obiecuje Grażynce, że Korbas pojawi się u Kasi w szkole. Ola zwierza się Agnieszce, że ma już dość napadów nieuzasadnionej zazdrości ze strony Norberta. Marta żali się Miłoszowi, że z powodu problemów z prokuraturą Rutka wycofał się całkowicie z finansowania ich programu. Natomiast Rafalski odbiera telefon ze szpitala z informacją, że jest nerka dla Jaśka. Basia oznajmia Piotrowi, że chce wskrzesić ich związek. 

odc. 2375 Rafalski dowiaduje się od doktora Słowika, że Jasiek czuje się dobrze, a przeszczepiona nerka zaczęła już pracować. Szczęśliwy Piotr jedzie na Sadybę, by o wszystkim opowiedzieć Elżbiecie i Jerzemu. Korbas odwiedza swoich fanów w gimnazjum. Kasia triumfuje. Wychodzi na jaw, że idol jest synem Arkadiusza! Przeziębiona Halszka nie może reprezentować Rosso w konkursie.

"Barwy szczęścia"


odc. 844 Robert wyznaje Marcie, że w Nowym Jorku przeprowadził kilka ciekawych wywiadów, dzięki osobistym kontaktom Chowańskiego. Pozyskał też korespodenta. Anna nalega, by Malwina z Emilką została w Zakrzewiu do końca wakacji. Klara i Błażej wracają do domu z obozu językowego.

odc. 845 Klara uspokaja Huberta, że nowe piosenki spodobają się jego fanom. Ludmiła i Michał liczą, że Kostek zostanie wkrótce wypuszczony z aresztu. Mecenas, Zbigniew Żak sugeruje, że oskarżony może spędzić za kratkami... 10 lat. Basia i Zenek podejrzewają, że Bartek znów gra.

odc. 846 Marta wyjeżdża z Chowańskim na kongres biznesu. Wieczorem mężczyzna przychodzi do jej pokoju z butelką szampana. Na wernisażu fotograficznym Maria zostaje przedstawiona Lenie. Okazuje się, że kobieta była kiedyś z Markiem! Halina martwi się, że zorganizowanie ślubu na Mazurach będzie zbyt dużym obciążeniem dla Malwiny i Przemka. Podsuwa pomysł urządzenia go w Zakrzewiu razem z chrzcinami Emilki.

odc. 847 Marta jest zdruzgotana zachowaniem Chowańskiego, który bezceremonialnie próbował ją uwieść. Nie przyznaje się jednak Elżbiecie, dlaczego wróciła do domu wcześniej, niż planowała... Władek i Maciek szykują się do podróży, w trakcie której wezmą ślub na pokładzie samolotu. Sabina ma żal, że Bogumił sprzedaje salon.

odc. 848 Kaśka wie, że bez Anity klub przestanie istnieć. Jednak czuje się dotknięta postawionym jej ultimatum. Przyjaciółka przeprasza, że postawiła ją w trudnej sytuacji... Władek i Maciek są szczęśliwi po ślubie. Dzielą się wrażeniami z podróży z Różą i Zdzisiem. Jerzy jest obrażony na Annę. Żona zapewnia go, że nie powinien być zazdrosny o Leszka.

"Pierwsza miłość"

odc. 1609 Grzegorz zdobywa się na odwagę i wyznaje Grażynie, że chciałby, aby ich przyjaźń przerodziła się w coś więcej. Wekslerowa nie kryje, że także straciła dla niego głowę. Oboje padają sobie w objęcia... Lekarze wybudzają Huberta ze śpiączki farmakologicznej.

odc. 1610 Wojtek wraca do Wadlewa, ponieważ nadal kocha Malwinę. Wekslerowa wycofuje się ze swoich ostatnich propozycji. Nie chce już wiązać się z Grzegorzem. Mężczyzna podejrzewa, że Grażyna ma przerzuty. Szymon opowiada matce o wypadku, w wyniku którego Zbyszek stał się kaleką.

odc. 1611 Marysia ma wyrzuty sumienia za obarczenie Szymona winą za wypadek Huberta w górach. W Wadlewie zjawiają się Magda i Jerzy wraz z osiołkiem, z którym przemierzyli już pieszo całą Europę. Robert i Ola spotykają się w tej samej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej i oboje dostają tam pracę...

odc. 1612 Adam ledwo wytrzymuje presję w pracy i kolejne reprymendy Wrońskiego. Artur zdaje się nie zważać na to, że przyjaciel kompletnie nie nadaje się do pracy w jego firmie. Robert ostrzega Olę, by uważała na ich nowego szefa Eryka, który wyraźnie ją adoruje...

odc. 1613 Marta namawia Grażynę, by nie odwlekała rozmowy z Grzegorzem. Nie powinna zakładać, że Grzegorz ją odtrąci tylko z powodu jej nieuzasadnionych kompleksów... Między Adamem i Wrońskim dochodzi do kolejnej scysji. Całą swoją złość wyładowuje na drukarce, którą ciska z impetem w podłogę...

"Na Wspólnej"

odc. 1683 Darek umawia się telefonicznie z Mają. Liczy na romans. Igor uświadamia sobie, że jest o byłą ukochaną zazdrosny. Roman wyjeżdża razem kolegami ze studiów na sympozjum na Mazury. Marzena informuje Sławka, że rozwodzi się z mężem.

odc. 1684 Weronika dowiaduje się, że ma nowotwór. Konieczna jest błyskawiczna operacja. Roztocka boi sie, że straci pierś. Podczas trwania sympozjum studenci imprezują na całego. W hotelu dochodzi do incydentu... Wolska zaprasza Andrzeja na lampkę wina.

odc. 1685 Borys zapewnia Ewę, że nie zamierza składać zeznań. Roman dowiaduje się, że jego trzech kolegów-balangowiczów spędziło noc w areszcie. Zuza robi kolejny test ciążowy. Tym razem wynik jest pozytywny! 

odc. 1686 Kamil nie może uwierzyć, że zostanie ojcem. Dobrą nowinę przekazuje mu... Ostrowski! Paweł prosi Martę o spotkanie. Zdenerwowana Konarska zarzuca mu, że jest zbyt natarczywy. Weronika mówi Antosi, że musi iść do szpitala na operację. Dziewczynka boi się, że jej mama umrze!

odc. 48 Ola spotyka na postoju taksówek Janka. Jedzie z nim do rodziców. Olgierd nie jest zachwycony jego wizytą. Agata i Paweł są razem i nie kryją się z tym przed znajomymi. Sylwię boli widok ukochanego u boku innej kobiety. Szawarski podpisuje z Wiśniewską umowę sprzedaży roszczeń do kamienicy. 

odc. 49 Ola i Wojtek spędzają razem czas. Szawarska opowiada ukochanemu o pracy. Magda Liszka przynosi Olgierdowi kopię obrazu malarza, o którym zamierza nakręcić dokument. Arkadiusz nie może znaleźć krewnych Nowaka. Wpada na pewien pomysł.   

odc. 50 Iza nie przychodzi do pracy. Okazuje się, że została pobita i przebywa w szpitalu. Stefan i Basia zastępują Szczepańskiego za barem. Z niespodziewaną wizytą zjawia się wówczas w lokalu Jola. Żąda od nich, aby pokazali jej pracownicze książeczki zdrowia.

"Julia"


odc. 186-ost. Janek zawozi Julię do szpitala. Dziewczyna ucierpiała podczas kłótni ze swoją rywalką, która dopuściła się wobec niej rękoczynów. Lekarze stwierdzają, że Chmielewska doznała lekkiego urazu głowy. Na szczęście jej zdrowiu i życiu nie grozi niebezpieczeństwo. Mimo to Janicki chce zawiadomić o tym zdarzeniu policję. Wkrótce Monika zostaje tymczasowo aresztowana. W tym samym czasie przyjeżdża matka Julii. Postanawia zabrać córkę do Lubawic. Chce, by w spokoju doszła do siebie po ostatnich wydarzeniach. Tadeusz wybacza Sławkowi. Wspaniałomyślnością wykazuje się też Hanna. Zdradzona kobieta decyduje się dać mężowi jeszcze jedną szansę. Janek jedzie do swojej ukochanej. Po wielu perypetiach para wyznaje sobie miłość.

"Na dobre i na złe"

odc. 504 Do szpitala trafia chłopak z uszkodzoną przez narkotyki wątrobą. Marek bardzo angażuje się w jego leczenie. Chłopak, którego zna z wcześniejszych hospitalizacji, przypomina mu syna. Przy reanimacji pomaga mu Agata. Stan pacjenta jest jednak ciężki.

"Galeria"


odc. 141 Wiktor dowiaduje się, że jego córka została uprowadzona przez przestępców. Rozpoczyna się akcja poszukiwawcza. Funkcjonariusze gubią jednak trop oszustów. Do ich kryjówki docierają tylko Sebastian, Waldek i Pinokio.  

odc. 142 Na posterunku panuje nerwowa atmosfera. Komendant chce odsunąć Wiktora od sprawy. Waldek ściąga na siebie uwagę porywaczy. Sebastian próbuje uwolnić Kasię.  

odc. 143 Adam przychodzi do biura pod wpływem narkotyków. Pomiędzy nim a Anitą dochodzi do kłótni, której świadkiem jest Jerzy. Kossowski donosi o wszystkim Woydattowi.  

odc. 144, 145 Waldek próbuje pocieszyć Sebastiana. Ula i Joasia wygrywają na loterii. Matka planuje przeznaczyć pieniądze na rodzinne wakacje. W domu Olgi i Kacpra trwają przygotowania do ślubu.

"Dr House"

odc. 135, 136 Do szpitala trafia pisarka, której napad drgawkowy udaremnił próbę samobójczą. House zatrzymuje ją na obserwację. Lekarze mają problem z postawieniem trafnej diagnozy. Do zespołu dołącza Kelly, wybrana przez Chase’a na następczynię Trzynastki.

"Układy"

odc. 51 Channing idzie na wywiad do jednej ze stacji telewizyjnych. Przed kamerami wyznaje, że to Princefield Investments, w której pracowała Walling, jest winna jej śmierci. Patty wręcza mu wezwanie do sądu. Okazuje się, że reprezentuje ona córkę Rachel Walling.

"Herosi"

odc. 25-ost. Nathan i Peter muszą znaleźć Sylara, zanim nawiąże on kontakt z prezydentem i przekształci się w jego sobowtóra. Również Clarie stara się go powstrzymać. Hiro i Ando zatrzymują czas i włamują się do Budynku 26. Chcą uwolnić tych, którzy ocaleli.

"Powrót do życia"

odc. 16 Dani zostaje oddelegowana do pracy w FBI. Pod jej nieobecność Crews i Stark badają sprawę makabrycznej zbrodni. Jej ofiarą padł doradca finansowy, który miał słabość do kobiet i interesował się gołębiami. Mężczyzna został otruty i przybity harpunem do ściany.

"Mentalista"

odc. 24-ost. Ktoś zmusił mężczyznę do włożenia na siebie ładunków wybuchowych i zdetonowania ich. Jane odkrywa, że w sprawę zamieszany jest Czerwony John. Wychodzi na jaw, że morderca ma informatora ukrywającego się wśród pracowników CBI.

"Agenci NCIS: Los Angeles"

odc. 5, 6 Podczas zabawy na dachu budynku ginie młody, zamożny mężczyzna. Śledczy ustalają, że to żołnierz piechoty morskiej, który otrzymał zadanie wtopienia się w środowisko bogaczy. Agenci próbują dowiedzieć się, kto zlecił mu tę misję.

"Moda na sukces"

odc. 5738 Taylor stwierdza, że spotkanie z Ridge’em tylko jej się śniło. Oliver odwiedza w biurze siostrę. Wypytuje ją o pracę w Jackie M. Designs oraz Nicka.  

odc. 5739 Ridge jest sfrustrowany koniecznością współpracy z siostrami Logan. Stephanie raz jeszcze przekonuje go, aby przeniósł się do Jackie M. Designs.  

odc. 5740 Nick kontaktuje się z Grahamem Darrosem i umawia się z nim na spotkanie. Chce dowiedzieć się więcej o przyjęciu, na którym zgwałcono Sandy. 

odc. 5741 Graham robi zdjęcia Hope. Niedługo po jej wyjściu w jego apartamentowcu zjawia się Nick. Marone próbuje zmylić fotografa i zdobyć próbkę jego DNA.  

odc. 5742 Hope podsłuchuje rozmowę matki z Ridge’em i dowiaduje się, że jej ojcem jest Deacon. Zdenerwowana, drze fotografie Grahama i wybiega z biura.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Kacper Kuszewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje