Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"M jak miłość"

odc. 950  Piotr zostaje doceniony przez Wernera. Szef daje mu premię. Zduński postanawia zrobić Kindze niespodziankę. Razem z Pawłem przywożą na Deszczową nowe meble i tkaniny do sypialni... Wieczorem Kingę odwiedzają Mirka i Madzia. Marszałek opowiada przyjaciółce o propozycji, którą jej złożył Michał. Przyznaje szczerze, że nie potrafi zabić w sobie miłości do kochanka. Następnie Madzia wpada w sklepie na przystojnego mężczyznę, który pomaga jej pozbierać rozsypane zakupy. Okazuje się, że jest on ojcem Mirki! Andrzej spotyka się w więzieniu z Wojdasem. Gangster chce, aby Budzyński natychmiast zwrócił mu wolność. W przeciwnym wypadku zrobi mu krzywdę! Kasia prosi Staszka, by oddał Robertowi pierścionek zaręczynowy.

odc. 951 Tomek jest przygnębiony. Nie wierzy, że kiedykolwiek jeszcze odzyska władzę w nogach. Odwiedza go Agnieszka, która nadal go kocha i ma wyrzuty sumienia. Marcin nakłania słynnego fizjoterapeutę Mariusza Gołębiewskiego, aby odwiedził Tomka i przekonał go, że ma szanse zacząć chodzić. Następnie przyznaje się w rozmowie z Kasią, że to przez niego rozpadł się jej związek z Robertem. Dziewczyna postanawia definitywnie rozstać się z policjantem. Daje mu do zrozumienia, że nie chciała go skrzywdzić. Potem odwiedza Barbarę i wyjaśnia jej, dlaczego tak nagle musiała wyprowadzić się z Grabiny... Marcin mówi ojcu, że nie chce pracować w biurze jego firmy. Chemioterapia Ewy zbliża się do końca. W rozmowie z Markiem kobieta przyznaje, że Jacek porzucił ją, gdy trafiła do szpitala. Mirka dowiaduje się, że Irek jest w areszcie.

"Klan"

odc. 2364 Rutka wylatuje w sprawach służbowych do Mediolanu. Uspokaja Martę, że wraca jutro po południu i zdąży na wieczorny program telewizyjny. Paweł uważa, że Agnieszka nie powinna występować w telewizji w imieniu fundacji, której szef jest łapówkarzem. Córka jednak uważa, że to szansa, by wyjaśnić postępowanie Maksa i wyciągnąć na światło dzienne manipulacje inwestorów i deweloperów. Elżbieta mówi Rafalskiemu, że Jasiek obawia się, że ojciec go porzuci, ponieważ teraz musi się zająć Pedrem! Barbara odwiedza Jacka.

odc. 2365 Piotr tłumaczy Jaśkowi, że zawsze będzie dla niego najważniejszy. Monika wypytuje Halszkę o pomysły na przepisy w konkursie dań z drobiu. Natomiast Elżbieta jest wściekła na synów Michała, którzy wyrośli na bardzo egoistycznych i nieczułych chłopaków. Postanawia dać im nauczkę. Kupuje mnóstwo nowych zabawek dla podopiecznych Krzysztofa... Rutka informuje telefonicznie Martę, że nie dotrze na czas. Dziewczyna będzie musiała sama ich reprezentować. Wieczorem Marta z satysfakcją osądza Karosa i sugeruje, że cały ruch ekologiczny jest oparty na łapówkarstwie. W odwecie Agnieszka wspomina, że Rutka, za oszustwo w innej branży, ma wyrok w zawieszeniu.

odc. 2366 Janusz gratuluje Agnieszce występu "na żywo" w telewizji. Marta jest bardzo niezadowolona ze swojego udziału w programie. W przeciwieństwie do Rutki, który uważa, że ich porażka może okazać się sukcesem. Elżbieta próbuje namówić Jerzego, żeby pomógł w organizacji Mikołajek dla dzieci z Domu Dziecka. Z kolei Barbara prosi Jacka, by przeczytał maila, który mu wysłała. Sugeruje, że Pedro jest jego synem!

odc. 2367 Borecki pokazuje Agacie wczorajszy mail od Barbary. Przyznaje, że chłopak na filmie może być jego synem. Kobieta jest wstrząśnięta, że osiem lat temu jej ukochany zdradził żonę! Surmaczowa zaprasza Lubiczów na zaległe urodziny Tadeusza. Paweł chce wykupić przyjacielowi kurs na barmana. Michał spotyka Julię, którą pamięta z czasów, gdy była na stażu w aptece Elżbiety.

"Barwy szczęścia"

odc. 835 Bartek prosi Basię, aby zgodziła się wynająć mu pokój za cenę, za którą wcześniej wynajmowała go Marlenie. Po powrocie z obozu Agatka już świetnie radzi sobie z podawaniem insuliny. Chwali swojego opiekuna Kamila, który zajmował się nią na obozie...

odc. 836 Anna postanawia dotrzymać obietnicy i spotkać się z Leszkiem, któremu zawdzięcza ocalenie domu dziecka. Robert jest podekscytowany spotkaniem w klubie golfowym, na które zaprosił ich Chowański. Marta jest ostrożna w stosunku do inwestora, który wyraźnie ją adoruje. Kamil przychodzi z pierwszą wizytą do domu Agaty. Robi dobre wrażenie na Teresie i Fryderyku. Marek proponuje Marii skok ze spadochronem.

odc. 837 Bartek płaci za mieszkanie z góry, od razu za trzy miesiące. Maria niepokoi się o Agatkę, która posmutniała i nie wychodzi ze swojego pokoju. Zastanawia się, czy nie powinna odwołać wyjazdu z Markiem do Elbląga. Kajtek prosi ojca, aby nie przyznawał się do związku z Maćkiem przed jego kolegami. Boi się, że zostanie wyśmiany.

odc. 838 Maciek i Władek dzięki wywiadowi radiowemu awansowali na trzecie miejsce w konkursie na ulubioną parę homoseksualną. Robert z entuzjazmem planuje remont lokalu, który wynajmą pod biuro wydawnictwa. Marta wciąż boi się, że po ślubie z Igą, Piotr będzie próbował jej odebrać Ewę. Sabina nie może patrzeć na szczęśliwych Karinę i Bogumiła.

"Pierwsza miłość"

odc. 1600 Cyprian proponuje Śmiałkowi, że odkupi od niego gospodarstwo. Oferta jest bardzo kusząca. Emilka jest zszokowana, że ojciec w ogóle rozważa sprzedaż domu. Schultz wścieka się na siebie, że kolejny raz dał się oszukać Sandrze. Razem z Szymonem i Marysią wybierają się na wspinaczkę w skałki.

odc. 1601 Emilka postanawia zlicytować dom ojca. Grzegorz nadal nie może dogadać się z Olą. Dziewczyna imprezuje i wraca do domu po nocach. Jest w szoku, kiedy w jego obecności kokietuje żołnierza, który z dokumentami przychodzi do nich do domu. Marysia nie jest przekonana do propozycji Huberta.

odc. 1602 Między Emilką a Novakiem dochodzi do ostrej licytacji gospodarstwa Śmiałka. Patrycja jest zaskoczona, kiedy Dominik przynosi jej w prezencie perfumy. Chłopak tym gestem nawiązuje do faktu, że dziewczyna do niedawna razem z Mirką bawiła się w galeriankę.

odc. 1603 Patrycja umawia się z Picassem na pierwsze spotkanie w realu. Przybywa na miejsce w ostatniej chwili... Grzegorz kolejny raz próbuje doprowadzić do spotkania Oli i Roberta. Majka, Hubert i Szymon wyjeżdżają na wspólny wypad w skałki. Muzyk podrywa Marysię na oczach Schultza. Jak zareaguje?


"Na Wspólnej"

odc. 1675 Artur stara się przestrzec Ewę przed Borysem. Wieczorem Orłowa dopada brygada antyterrorystyczna. Mężczyzna zostaje aresztowany! Marta spotyka się z Pawłem w przytulnej kawiarence. Woliński pyta Konarską, czy się z kimś spotyka.

odc. 1676 Ewa jest jest zszokowana aresztowaniem Borysa. Artur tłumaczy jej, że z policyjnych przecieków wie, iż Orłow mógł zlecić zabójstwo Wiśniaka. Weronika dowiaduje się, że będzie musiała czekać tydzień na wyniki biopsji. Magda podejrzewa, że Igor ma romans z Mają.

odc. 1677 Igor nie wierzy, że Borys jest winny. Prosi naczelnego o materiały ze sprawy Wiśniaka. Marta dostaje od Pawła tort, na przeprosiny. Woliński sam go dla niej upiekł! Andrzej nie dogaduje się z Jagodą.

odc. 1678 Wojtek spotyka na meczu swojego ojca. Stary Szulc wścieka się, gdy widzi syna w szaliku Legii Warszawa. Andrzej przegrywa zakład z Wolską, dlatego przez tydzień będzie jej osobistym szoferem. Indiana zaprasza Olę na imprezę. Wieczorem Ola na zabój zakochuje się w Olivierze.


odc.40 Paweł opowiada Agacie o swojej rodzinie. Stefan próbuje uśpić czujność Anny po ostatniej wpadce z Jolą. Oszukuje żonę, że wynajął pani inspektor mieszkanie po kosztach, aby w Dobrym Adresie skończyły się kontrole.

odc.41 Sylwia poznaje rodzinny sekret Pawła i prosi znajomego komisarza policji, by prześwietlił przeszłość wspólnika. Arkadiusz ma kupić dokumenty założycielskie firmy Bernat i Spółka.

odc.42 Ola nie potrafi odnaleźć się w nowej pracy. Stefan prosi Pawła i Wojtka, aby pomogli Waldkowi w trudnej sytuacji mieszkaniowej. Dobry Adres nie otrzymuje koncesji na alkohol.

odc.43 Do Agaty przychodzi pismo ze szkoły. Podekscytowana Gajewska dzwoni do Marcina z informacją, że świetnie wypadł w testach i został przyjęty do gimnazjum w Lublinie.


"Julia"

odc.177 Tadeusz przyznaje się Jankowi do romansu z Moniką. Syn jest tym zszokowany. Kosmetyczka planuje odegrać się na rywalce przy pomocy Wiłczyka.

odc.178 Maciek wspiera ojca w trudnych chwilach. To zbliża ich do siebie. Tymczasem Wiłczyk zaprasza Julię na kolację. Ona jednak nie wie, że jest to podstęp.

odc.179 Monika podszywa się pod Julię i wysyła ofertę do konkurencyjnej kliniki. Tymczasem Krzysztof i Sławek planują dać porządną nauczkę Wiłczykowi.

odc.180 Janek mówi matce o swoich planach wyjazdu do Londynu, gdzie chce zacząć życie od nowa. Julia dowiaduje się o jego zamiarach od Maćka.


"Na dobre i na złe"

odc.502 Lekarze sprzeciwiają się powrotowi Falkowicza do szpitala. Celina dzięki wsparciu finansowemu Wywrockiego przechodzi operację. Szybko wraca do zdrowia, uczy się do matury i planuje udział w maratonie. Zwierza się Agacie, że chce poślubić biznesmena.

"Galeria"odc.133 Małgosia wypytuje o tatę. Hubert nie potrafi powiedzieć wnuczce prawdy. Róża postanawia ożywić wystrój komendy. Przynosi świeże kwiaty i nowe kalendarze. Zdejmuje także ulubiony plakat Mariana.

odc.134 Olga i Kacper wprowadzają się do nowego lokum. Nagle pojawia się dwóch dostawców z meblami. Okazuje się, że Renata postanowiła urządzić im mieszkanie. Para nie jest tym zachwycona.

odc.135 Hubert chce odnaleźć Pawła. Kontaktuje się z Wiktorem, którego już wcześniej poprosił o pomoc. Ten informuje go, że Paweł żyje, ale został zatrzymany przez szwedzką policję.

odc.136 Narzeczeni zastanawiają się kogo wezmą na świadków. Olga decyduje się na Karolinę, a Kacper na Adama. Pani Jadzia idzie do sklepu i zostaje okradziona. Krzysztof wzywa policję.


odc.14 Biznesmen Jerzy Barański zostaje uprowadzony spod siedziby swojej firmy. Poszlaki wskazują na to, że w przestępstwo są zamieszani ludzie z najbliższego otoczenia przedsiębiorcy. Wkrótce ksiądz Mateusz wpada na trop, który może wyjaśnić sprawę.


"Moda na sukces"

odc.5729 Spencer żąda, żeby Ridge i Eric wrócili do pracy i przygotowali prawdziwe projekty. Sandy prosi Nicka, by nie mówił Bridget o jej problemach.

odc.5730 Brooke przyprowadza do firmy Hope. Informuje Ridge’a, że rozpocznie ona staż, na co Katie i Donna wyraziły już zgodę. Nie wszystkim się to podoba.

odc.5731 Steffy obawia się, że Hope, która ma zostać stażystką w Domu Mody Forrester, zagrozi jej pozycji. Ponadto jest zazdrosna o uczucia swojego ojca.

odc.5732 Sandy opowiada Whipowi o przyjęciu, na którym została zgwałcona. Dziewczyna przypomina sobie nazwisko fotografa, który ją na nie zaprosił.


"Paradoks"


odc.13-ost. Ranny w czasie ostatniej akcji Kaszowski dochodzi do siebie. Zieliński uprowadza ojca i syna Majewskiej. Policja rozpoczyna ich poszukiwania. Zeznania młodej prostytutki Sylwii wskazują, że w porwanie bliskich Joanny był zaangażowany Waldemar


"Powrót do życia"

odc.14 Crews i Reese muszą znaleźć mordercę piosenkarza grupy heavymetalowej, która wykonuje przeboje innej sławnej formacji sprzed lat. Okazuje się, ze muzyk wiódł burzliwe życie towarzyskie, więc lista potencjalnych podejrzanych jest bardzo długa.Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje