Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"M jak miłość"

odc. 942 Andrzej chce wiedzieć, czy Marta mu wybaczyła. Żona nie kryje, że życie bez niego nie ma dla niej sensu. Poza tym zaimponował jej tym, że położył na szali wszystko, by ratować Anię. Wieczorem oboje idą na romantyczną kolację... Kinga i Mirka przeprowadzają wywiad z Mamedem Chalidowem, gwiazdorem MMA. Zduńska przypada do gustu sportowcowi. Daje mu nawet kilka rad dotyczących jego małżeństwa. Tymczasem do Pawła przychodzi Michał. Chce rozmawiać z Madzią. Zduński bezceremonialnie wyrzuca go za drzwi. Barbara i Lucjan czekają z tortem na Mateusza. Chcą uczcić drugie miejsce wnuka w olimpiadzie. Madzia z Pawłem zabierają go na zakupy. Tam Zduński zostaje zatrzymany przez policję. Ozon oskarża go o pobicie!


odc. 943 Madzia przychodzi do Michała do szpitala. Prosi, aby wycofał oskarżenie. Michał daje do zrozumienia, że to zemsta. Potem Paweł mówi Madzi, że Piotr znalazł świadka, który potwierdził jego niewinność. Marszałek informuje go, że wyprowadzi się do ojca, aby nie robić mu więcej problemów... Kasia zwierza się Markowi, że poznała kogoś, w kim naprawdę się zakochała. Mostowiak uważa, że powinna powiedzieć o tym Robertowi. Zwłaszcza, że policjant stał się ostatnio podejrzliwy. Natomiast Tomek zabiera Agnieszkę na przejażdżkę motocyklem nad Zegrze. Agnieszka żali się, że kocha cudze dziecko i cudzego męża.

"Klan"

odc. 2348 Janusz uzgadnia z Pawłem warunki współpracy. Przy okazji uprzedza Agnieszkę, żeby uważała na Maksa Karosa. Natomiast Ola i Norbert zastanawiają się, co jest w wielkiej skrzyni, którą wczoraj przywiózł Arkadiusz. Okazuje się, że jest tam zamknięta jego... bolesna przeszłość. Małgorzata chce wziąć pieska od Krzysztofa. Paweł i Krystyna zapraszają Grażynkę na obiad. Ona wymawia się. Specjalnie wzięła dyżur w Elmedzie, by cały dzień nie myśleć o Ryśku...

odc. 2349 Na cmentarzu Grażynce przygląda się nieznajoma kobieta. Okazuje się, że to żona zabitego przez Ryśka ochroniarza! Koziełło z Błażejem rozmawiają o jego zagranicznych studiach. W Elmedzie z bólem zęba pojawia się Arkadiusz. Czekając na stomatologa zauważa wchodzącą do kliniki Grażynę. Z właściwą sobie delikatnością komentuje jej zaczerwienione oczy. Potem dowiaduje się, że jego nowa znajoma odwiedziła dziś grób męża. Jacek z córką i Agatą jadą na grób brata Jacka, Marka. Na cmentarzu spotykają Olafa, który właśnie otwiera nowy oddział banku. Natomiast Bożenka pyta matkę, dlaczego nie może zamieszkać w kawalerce zwalnianej przez Olę i Norberta.

odc. 2350 Norbert przyznaje się Rafałowi, że to on przeciął mu przewód hamulcowy w samochodzie. Jacek wybiera się do biura doradców finansowych. Kolega, którego spotkał na cmentarzu, potwierdził propozycję pracy. Na miejscu okazuje się, że firma nie jest w najlepszej kondycji. Z kolei Agnieszka próbuje namówić koleżankę z Gazety Brukowej na zainteresowanie się sprawą skwerku i budowy biurowca. Ona jednak stanowczo odmawia.

odc. 2351 Ola jest dumna z Norberta, że przyznał się do winy. W sądzie dziękuje Rafałowi, że nie zawiadomił policji. Tymczasem Koziełło próbuje sam diagnozować afonię żony po wieczornej napaści. Olaf cieszy się, że przyjął Jacka do pracy. Borecki świetnie daje sobie radę... Bożenka radzi Kasi, by powiedziała wychowawczyni, że jest prześladowana. Arkadiusz podpisuje umowę z Grażynką.

"Barwy szczęścia"

odc. 815 Marek zawozi Agatkę do szpitala. Dziewczyna nie chce pogodzić się z chorobą... Sara i Anita rozmawiają o tajemniczym wyjeździe Kaśki. Przed klubem pojawia się Bob z zespołem i gra koncert reggae. W końcu Basia przyznaje, że go zaprosiła. Potem przychodzi Daniel...

odc. 816 Marta dopinguje Roberta, by też zaczął szukać pracy. Ona właśnie wybiera się na rozmowę do redakcji "Media i styl". Natomiast po zabiegu Ludmiła odzyskuje wzrok w jednym oku. Odwiedza ją Dorota. Opowiada, że Franek źle znosi rozwód. Teraz już wie, że wyrządza dziecku krzywdę. Po powrocie z trasy Hubert zastaje Klarę na rozmowie z Błażejem. Następnego dnia Patrycja przedstawia Pyrce wokalistkę Tinę.

odc. 817 Po powrocie z Ukrainy Oksana nadrabia zaległości w gotowaniu, zakupach, sprzątaniu. Stefan widzi, że jest bardzo zmęczona po podróży... Przy układaniu grafiku zajęć Kaśka mówi Anicie, że nie może już prowadzić aerobiku. Marlena kupuje drogie perfumy, ciuchy. Przyznaje Sarze, że teraz dobrze zarabia.

odc. 818 Sara wyjeżdża na Jamajkę. Zenek odwozi ją i Johna na lotnisko. Tuż po ich wyjeździe wpada przed dom spóźniony Daniel. Agatka wraca ze szpitala do domu. Odwiedza ją Hubert, który przynosi siostrze prezent, telefon komórkowy z wieloma funkcjami i programem dla cukrzyków. Magda jest oszołomiona, gdy Tomek pokazuje plan mieszkania, które chce kupić na kredyt. Jest tam pokój dla dziecka.


"Pierwsza miłość"

odc. 1580 Szymon organizuje kolejną domówkę. Wykorzystuje chwilę sam na sam z Marysią, by powtórnie wyznać jej miłość. Zdobywa się również na odwagę, by namiętnie ją pocałować! Igor ma za złe Izabeli, że zgodziła się przyjąć Stolarczyka. Wojtek namawia Śmiałka, by przenocował ekipę filmowców.

odc. 1581 Stolarczyk obezwładnia Izabelę. Blokuje drzwi do sali, grozi jej nożem. Z opresji uratuje ją Sabina, która przypadkowo zjawi się w szpitalu. Natomiast Sabina przychodzi do mieszkania Igora. Oznajmia mu, że w życiu warto ryzykować, by potem niczego nie żałować...

odc. 1582 Aurelia wpada na pomysł, jak udowodnić wadlewskim mężczyznom, że tutejsze kobiety są o niebo lepsze od tych przyjezdnych. Tymczasem Artur ma problemy z uzyskaniem zaświadczenia, że może zostać ojcem chrzestnym Maciusia. Sabina spędza noc z Igorem!

odc. 1583 Błażej rozpoczyna swoją pracę w korporacji taksówkarskiej. Z okazji pierwszego dnia nowej pracy przyjaciele spotykają się w Barbarianie. Brakuje tylko Dagi, którą znowu zatrzymują sprawy zawodowe. Adam nie przyjmuje propozycji Artura.

"Na Wspólnej"

odc. 1659 W dniu wyborów do Senatu dochodzi do awantury. Monika rzuca się do gardła Michalikowi! Igor i Magda wprowadzają się do mieszkania na Wspólnej. Szymek zaprasza Daniela na urodziny swojej dziewczyny, Joanny.

odc. 1660 Artur zaprasza Ewę do restauracji. Z ukrycia obserwuje ich Borys... Ziębowie razem z Moniką i Damianem czekają przed telewizorem na wynik wyborów. Żaneta chce zrobić Wojtkowi niespodziankę. Drzwi otwiera jej kobieta w... ręczniku! Marta spotyka na cmentarzu Patryka.

odc. 1661 Patryk próbuje popełnić samobójstwo. Żaneta nie przyjmuje tłumaczeń Szulca. Policzkuje go i wyrzuca za drzwi. Wieczorem okazuje się, że Wojtka odwiedziła siostra... Ewa budzi się rano w objęciach Borysa.

odc. 1662 Wojtek jest ogromnie rozczarowany tym, że Żaneta mu nie ufa. Honorata prosi Romana, by przymierzył elegancki płaszcz, który przyszedł w ostatniej dostawie z Londynu. Pod jego podszewką odnajdują... kilka tysięcy funtów! Weronikę odwiedza uradowana Ada. Oznajmia, że dostała pracę w Warszawie.

odc.24 Szawarski odkrywa, że wspólnicy Dobrego Adresu przekazali mu fałszywe informacje o dalszych planach spółki. Ola zwierza się matce, że spotyka się z Wojtkiem. Marianna obiecuje porozmawiać na ten temat z mężem.

odc.25 Róża jest niezadowolona, że syn wciąż nie przedstawił jej swojej nowej dziewczyny. Stefan uważa, że jego związek z Jolą to już przeszłość, i zaskakuje rodzinę różnymi niespodziankami.

odc.26 Olgierd dowiaduje się, że Ola ma chłopaka. Mówi o tym Mariannie, która udaje zaskoczoną. Żona prosi go, aby bez względu na wszystko zaakceptował wybranka córki, gdy go pozna.

odc.27 Po raz pierwszy od czasu powrotu do ojczyzny Paweł odwiedza swój rodzinny dom. Kierowca Szawarskiego oznajmia przestraszonemu Waldkowi, że zostały mu dwa tygodnie na spłatę długu.

"Ja to mam szczęście"

odc.44-48 Ela zostaje porzucona przez swojego chłopaka. Dziewczynę pociesza babcia Adela. Zosia zastanawia się, czy Joanna na pewno jest jej matką. Polakowie próbują pokonać nudę, grając w pokera. Umiejętności Zosi robią na wszystkich wrażenie.


"Julia"

odc.157 Monika z Bożeną obmyślają, jak uporać się z Darkiem. Janek robi awanturę Sławkowi. Z powodu ich nieporozumień Julia spóźnia się na egzamin na ASP.

odc.158 Tadeusz dowiaduje się o kłótni starszego syna z Malickim. Tymczasem Janek zostaje podstępnie zwabiony przez Darka przed mieszkanie Moniki.

odc.159 Julia z przyjaciółmi wyjeżdża do Lubawic na przyjęcie urodzinowe Natalki. Wszyscy dobrze się bawią do chwili, gdy pojawia się Janek z Moniką.

odc.160 Julia ma żal do kosmetyczki o to, że popsuła przyjęcie siostry. Prosi kobietę, by przestała ją nękać. Janek wyznaje Igorowi, że traci już siły w walce o ukochaną.


"Prawo Agaty"

odc.10 Dębski dowiaduje się, że zamordowano żonę jego przyjaciela z dzieciństwa. Z ramienia prokuratury sprawą zajmuje się Maria. Marek prosi Agatę, by broniła męża ofiary, który jest podejrzany o zbrodnię. Dla mecenas Przybysz to bardzo niezręczna sytuacja.

"Na dobre i na złe"

odc.498 James wciąż nie odzyskał przytomności po upadku. Piotr decyduje się na przeprowadzenie trepanacji czaszki, by usunąć krwiak tworzący się w mózgu pacjenta. Tuż przed zabiegiem Hana wyznaje lekarzowi, że poszkodowany jest jej mężem.

"Lekarze"

odc.10 Elżbieta przedstawia Lisowi dowód niewinności Janka w sprawie chuligańskich wybryków w szkole. Radny chce jej wręczyć łapówkę. Leon zabiera Beatę na ryby. Wyznaje córce, że wykryto u niego nowotwór. Maks wciąż nie zdobył się na to, żeby powiedzieć Alicji o swoich uczuciach. Jivan i Wanat zarzucają mu z tego powodu tchórzostwo. Szymańska z kolei dowiaduje się, że Sylwia i Orda mają romans. Tymczasem chirurdzy podejmują się zoperowania młodej kobiety z guzem insulinowym. Nie udaje im się jednak uratować starszego mężczyzny. Pacjent był skłócony ze swoim synem, ale dzięki Alicji przed śmiercią zdążył się z nim pogodzić. Niebawem młoda lekarka dowiaduje się od Elżbiety, że Leon jest jej ojcem. Informacja ta jest dla niej szokiem.

"Galeria"

odc.117 Do galerii przychodzi Tomasz Drużyński ze swoim adwokatem. Brygida tłumaczy, że jest w stanie udowodnić im oszustwo. Jej argument zamyka sprawę. Adam zostaje zmuszony do zaproszenia prawniczki na kolację.

odc.118 Kasia chce urządzić w galerii wyprzedaż ubrań z butiku Laury. Wiktor jest poniżany przez innych funkcjonariuszy, którzy uważają go za kapusia. Z pomocą przychodzą mu Marian i Młody.

odc.119 Róża prosi Jerzego, aby znalazł Agacie pracę. Mężczyzna postanawia wykazać się przed żoną. Agnieszka mówi Fryderykowi, że chce wyjechać do Irlandii. Ta wiadomość go smuci.

odc.120 Sebastian postanawia zaprosić Kasię na randkę. Do galerii przychodzi Agata. Jerzy prowadzi ją do kwiaciarni, gdzie kobieta poznaje swoją nową pracodawczynię, panią Krystynę.

odc.105 Mietek chce zabrać żonę na urlop do ciepłych krajów. Idzie do banku, żeby zapytać o kredyt. Sierżant Karolina Górska dostaje etat. Na jej partnera Możejko wyznacza Nocula. Justyna, redaktor naczelna "Nowinek Sandomierskich", jest zaniepokojona faktem, że dziennikarz Jurek Kawka, zapalony ornitolog, nie daje znaku życia. Odwiedza go w jego domu w lesie. Znajduje go martwego w pobliżu budynku. Okazuje się, że został zastrzelony ze sztucera. Prowadzący śledztwo w tej sprawie policjanci dowiadują się od proboszcza, że Kawka skarżył się na działalność kłusowników. Zastawiają na nich pułapkę w lesie. Udaje im się schwytać na gorącym uczynku Janusza Wanderę. Tymczasem Justyna opowiada księdzu o dziennikarskim śledztwie, które prowadził Jurek. Sugeruje, że ma to związek ze śmiercią reportera.


"Moda na sukces"

odc.5709 Marone zwierza się Logan ze swoich obaw związanych z Sandy. Kobieta radzi mu, aby skorzystał z usług prawnika. On jednak nie chce tego robić. Tymczasem Whip odwiedza swoją kuzynkę i wręcza jej drobny upominek.

odc.5710 Nick spotyka żonę i Sandy podczas wspólnej kolacji. Wieczorem odwozi matkę zastępczą do jej przyczepy. Po drodze próbuje raz jeszcze poznać jej historię, ale kobieta pozostaje tajemnicza.

odc.5711 Ridge, Donna i Brooke dowiadują się, że Eric jest bliski zebrania kwoty potrzebnej do odkupienia firmy od Billa. Siostry Logan obiecują zająć się Katie, jeśli plan Forrestera się powiedzie.

odc.5712 Thomas wypytuje siostrę, czy nadal chce zdobyć serce Billa. Steffy zapewnia go, że jej jedynym celem jest sprawienie jak największych cierpień Katie. Brat prosi, by na siebie uważała.


"Świat według Kiepskich"

odc.402 Nocą w mieszkaniu Kiepskich straszy duch. Zaniepokojona rodzina opowiada o tym sąsiadom. Okazuje się, że to samo widmo pojawia się również u Paździochów. Ferdek i Marian starają się ustalić, kim jest zjawa i dlaczego zakłóca im spokój.


"Hotel 52"

odc.75 Dzięki Beacie Łukasz zostaje pomocnikiem kucharza. W hotelowej restauracji powstaje program o gotowaniu Vincenta Kozłowskiego. Wychodzi na jaw, że jest to dawny znajomy Leszka. Mężczyźni jednak od lat pozostają w poważnym konflikcie.

"Przyjaciółki"

odc.10 Patrycja i Michał planują wesele. Ich wyobrażenia na temat przebiegu uroczystości znacznie się od siebie różnią. W salonie fryzjerskim zjawia się podekscytowana Inga, która chce zrobić się na bóstwo przed randką z Piotrem. On jednak odwołuje ich spotkanie.

"Paradoks"


odc.9 Do zabójstwa kobiety przyznaje się jej mąż. Sekcja zwłok ujawnia jednak, że w momencie, gdy mężczyzna zaatakował żonę, ta była już martwa. Kaszowski angażuje się w interesy z Łańcuchem. Namawia Młodego, by wziął udział w przejęciu narkotyków.

"Na linii strzału"

odc.10 Mary i Marshall przed rokiem zajmowali się policjantem z Chicago, który zeznawał przeciwko skorumpowanym kolegom. Został objęty programem ochrony świadków. Teraz jest głównym podejrzanym w sprawie o zabójstwo funkcjonariusza.

"Powrót do życia"

odc.10 W rezerwacie Indian zabito zastępcę szeryfa. Badający sprawę Crews i Reese trafiają w sam środek konfliktu pomiędzy policją plemienia a departamentem szeryfa hrabstwa. Okazuje się, że zamordowany nie cieszył się sympatią mieszkańców rezerwatu.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"


odc.211 Z więzienia ucieka Dante Kroll, były zawodnik MMA. Planuje zemścić się na Loganie Shepherdzie, swoim rywalu z ringu, który zeznawał przeciwko niemu. Caine i jego podwładni starają się chronić Shepherda. Muszą także jak najszybciej odnaleźć Krolla.

"Układy"


odc.45 Afgańczyk Nasim Marwat decyduje się zeznawać, zostaje jednak wzięty za terrorystę i aresztowany. Tym samym szanse Ellen Parsons na wygranie sprawy maleją. Tymczasem Jerry Boorman kontaktuje się z Marwatem i składa mu zaskakującą propozycję.

"Mentalista"


odc.18 Agenci CBI prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa mężczyzny. Podczas dochodzenia zwłoki znikają w tajemniczych okolicznościach. Patrick musi współpracować z koronerem Steinerem. Wśród podejrzanych o zbrodnię są żona i matka ofiary.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama