Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"M jak miłość"


odc. 938 Marek jest zadowolony ze współpracy z Kolędą. Tymczasem Tomek odwiedza Marcina w szpitalu. Bratanek ma żal, że Chodakowski przerwał mu walkę. Wierzy, że mógł ją wygrać. Jest zły, bo przez akcję policji może zyskać opinię "kapusia". Po chwili do sali wchodzi Grzegorz, ojciec boksera. Tomek decyduje się pojechać z nim do Ryszarda. Tam "po męsku" zmuszają organizatora walk, by odczepił się od Marcina. Ula pyta Annę, dlaczego jest samotna.

Następnie siostra Hanki zauważa, że z portfela zginęły jej pieniądze. Ustala, że kradzieży dokonał biologiczny ojciec nastolatki. Kierownik schroniska, w którym ostatnio przebywał, informuje, że tata Uli zniknął. Przy okazji Anna zauważa, że Jerzy to bardzo interesujący mężczyzna.

odc. 939 Anna mówi Markowi, że ojciec Uli ukradł jej trzy tysiące złotych. Następnie jedzie do schroniska. Prosi Jerzego, by dał jej znać, gdy jego podopieczny się odnajdzie. Po zakończeniu rozmowy dyrektor komplementuje Annę i pyta, czy się jeszcze kiedyś spotkają...

Maria, Rogowski i Renia dowiaduję się, że Michał postanowił sprzedać przychodnię Permedowi. Artur mówi Marii na osobności, że budynek zostanie sprzedany razem z ich domem. Maria nie zamierza pracować w Permedzie. Rogowski wpada na pomysł, aby wyjechali do jego siostry do Norwegii. W Trondheim otwiera się prywatna klinika i dom pogodnej starości.

Tymczasem Kasia zabiera Marka do salonu sukien ślubnych. Chce, by pomógł jej dobrać stosowną kreację. Suknia, którą przymierza, jest za droga. Mostowiak sugeruje, aby znajoma mamy uszyła taki sam model, o wiele tańszy. Potem na spacerze dziewczyna dziękuje mu za pomoc. Niespodziewanie całuje go w usta. Widzi to... Lucjan! Marcin wychodzi ze szpitala. Przed wejściem czeka na niego Grzegorz. Chłopak jest zirytowany pytaniami ojca o plany na przyszłość, zachowuje się arogancko, nie chce, by go podwiózł do domu. Następnie chłopak przychodzi do Agnieszki. Przy szklance whisky opowiada o tym, jak matka porzuciła go, gdy miał osiem lat. Dlatego stał się nerwowy. Do tej pory nie ma z nią kontaktu...

"Klan"

odc. 2342 Pawełek po przebytym wstrząśnieniu mózgu musi pozostać kilka dni w szpitalu. Jego ojciec udaje się na rozmowę do trenera, który przeprasza za zaistniałą sytuację i całą odpowiedzialność bierze na siebie. Maciek zaczyna robić plany związane z mieszkaniem, które wkrótce mają opuścić Ola i Norbert. Grażynce oświadcza, że zamierza zamieszkać z Martynką. Zytę pochłania sprawy biznesowe. Z jej mężem z kolei zaprzyjaźnia się Mariusz.

odc. 2343 Na Sadybie tymczasowo przebywa... wielbłąd, który coraz bardziej denerwuje Jerzego. Chojnicki chce pozbyć się natręta. Kamila z kolegą próbuje załatwić miejsce w zoo dla zwierzaka, który znalazł się na ich posesji. Natomiast Pawełek wraca ze szpitala i odkrywa w sobie zainteresowania medyczne.

Prawdopodobnie pasję odziedziczył po ojcu. Grażyna przeprasza Olę i Norberta za wczorajszą wizytę Maćka. Obawia się, że jeśli sąd nie wyda zgody na zawarcie małżeństwa Maćka z Martyną, zaczną się poważne kłopoty. Michał ponownie w parku spotyka Mariusza z synkiem i zaprasza ich do domu na herbatę. Młodzi ojcowie przypadają sobie do gustu.

odc. 2344 Pawełek ujawnia jakiś nieznany nadprzyrodzony talent: przewiduje choroby. Paweł stara się wytłumaczyć synowi, że nie można stawiać diagnozy lekarskiej bez przebytych studiów medycznych. Tymczasem Stasię odwiedza Wiesław i zaprasza na otwarcie nowej cukierni syna. Chojniccy nadal mają kłopot z wielbłądem. Sytuację ratuje Małgorzata, która w końcu załatwia mu miejsce w zoo. Jerzy oddycha z ulgą...

odc. 2345 Do Chojnickich przychodzi z kwiatami pan Krzysztof z podziękowaniami za opiekę nad wielbłądem. Zaniepokojony Paweł konsultuje z Koziełłą nową umiejętność syna i postanawia go obserwować. W sądzie Norbert spotyka Arkadiusza, który właśnie się rozwiódł. Dostaje od niego radę, by nigdy się nie żenił. Stasia z Jeremiaszem wychodzą na spotkanie z Wiesławem.


"Barwy szczęścia"

odc. 805 Sabina przeprasza matkę. Jednak Wiesława przyznaje, że nikt nie powinien zmuszać się do miłości. Sławek prosi Kaśkę o chwilę rozmowy. Górka jest zaintrygowana... Władek umawia się na randkę z Krystianem, którego poznał na czacie. Hubert wyznaje Klarze, że już nie kocha Patrycji.

odc. 806 Kaśka wypytuje Sarę o Daniela. Podejrzewa, że dziewczyna zwleka z wyjazdem na Jamajkę, ponieważ coś do niego czuje. Tymczasem Daniel i Zenek łapią mężczyznę, który napadał na kobiety. Jest nim... Sylwek! Alina pyta Ksawerego, czy Natalia to jego dziewczyna.

odc. 807 Marlena dowiaduje się, że Sylwek spędził już dwa lata w więzieniu za prześladowanie kobiet i próbę gwałtu. Natomiast Kostek prosi Oksanę, aby przekonała Ludmiłę do zabiegu witrektomii. Ukochana nie chce mu się poddać, ponieważ boi się, że straci dziecko! Psycholog stwierdza, że Staś, po śmierci ojca, stracił poczucie bezpieczeństwa i dlatego boi się o matkę. Maria prosi Marka, by przez jakiś czas się nie spotykali.

odc. 808 Adwokat Piotra uprzedza Martę, że jeśli będzie ograniczać kontakty Ewy z ojcem, sprawa trafi do sądu. Sławek proponuje Kaśce, aby przeprowadziła się do niego. Górka nie jest przekonana, twierdzi, że zbyt krótko się jeszcze znają. Mężczyzna te tłumaczenia odbiera jako afront. Jest rozczarowany, dochodzi do sprzeczki...

odc. 809 Robert jest zdenerwowany telefonami od pracowników, którzy słyszeli już plotki o zamknięciu Podróżnika. Majewski potwierdza je w rozmowie z Martą. Natalia zwierza się Magdzie, że po egzaminie zamierza na cztery miesiące wyjechać do Zakrzewia. Z takiego obrotu sprawy zadowolony jest Tomek. Oksana cieszy się, że Ludmiła zdecydowała się na zabieg...


"Pierwsza miłość"


odc. 1569 Grzegorz postanawia przyznać się Błażejowi, że całował się z jego byłą dziewczyną! Igorowi udaje się wybronić przed więzieniem kolejnego klienta, Waldka. Tego samego, który zastraszał Roberta. Izabela nie może zrozumieć, dlaczego Igor pomaga takim bandziorom.

odc. 1570  Emilia i Bartek nadal starają się o dziecko. Daga nie może bez powodu zakończyć współpracy z Oskarem. Wedle umowy, którą podpisała, jest zobligowana uczestniczyć osobiście we wszystkich akcjach promocyjnych i kampaniach reklamowych jego firmy. Tymczasem Iza ratuje życie Igorowi!

odc. 1571 Daga nie potrafi odnaleźć się w świecie show-biznesu. Denerwuje ją, że plotki związane z jej romansem z Oskarem, bawią Billa. Na domiar złego w rewelacje paparazzi zaczyna wierzyć Mikser. Lekarzom udaje się ustabilizować stan zdrowia Igora. Izabela zeznaje, że napadł go Stolarczyk.

odc. 1572 Oskar deklaruje, że nie zamierza dementować plotek na temat jego związku z Dagą. Jest zdania, że taki szum medialny może tylko pomóc jego firmie i nowej kolekcji. Błażej postanawia rzucić studia. Policjantom natomiast udaje się złapać Stolarczyka.

odc. 1573 Mikser zamiera, gdy w jednym z telewizyjnych show Oskar i Daga całują się pod publiczkę. Hubert staje w obronie Zbyszka, którego celowo zaczepiły dzieciaki na osiedlu. Przy okazji dostrzega, że nowy sąsiad jest kompletnie bezradny i nieszkodliwy. Grzegorz akceptuje decyzję syna o porzuceniu nauki.

"Na Wspólnej"

odc. 1651 Marek widzi Danutę obejmującą Ricarda w namiętnym tańcu. Zimiński wpada we wściekłość... Nicole i Mikołaj znowu się kłócą - tym razem o podział obowiązków domowych. Komornik chce matce Weroniki zabrać dom!

odc. 1652 Zimiński prosi Ricarda, by szybko nauczył go tanga. Tymczasem Maks postanawia przeprosić Filipa. Potem postanawia uzyskać wybaczenie Michała. Ewa kolejny raz spotyka się z Arturem. Czar randki pryska, gdy okazuje się, że naczelny zajął się sprawą Wiśniaka.

odc. 1653 W gazecie ukazuje się artykuł dotyczący morderstwa Wiśniaka. Paweł dowiaduje się, że Marta jest siostrą Kamila. Nicole chce zaskarżyć kierowcę autobusu, w którym miała pechowy wypadek.

odc. 1654 Borys znów pojawia się na Wspólnej. Zaprasza Ewę na kolację. Wyznaje, że nadal ją kocha i nie może bez niej żyć. Zuza i Kamil starają się o dziecko. Umawiają się na zabieg sztucznej inseminacji. Z kolei Włodek dzwoni do Tadeusza. Informuje go, że umówił przyjaciela na randkę z panią Lucyną.


"Wszystko przed nami"

odc.17 Paweł mówi Wojtkowi o bójce jego ojca z Szawarskim. Romans Stefana i Joli kwitnie. Mężczyzna uważa jednak, że powinni być bardziej dyskretni. Nie chce, by jego wspólnicy dowiedzieli się, że coś ich łączy.

odc.18 Ola zamierza wyznać ojcu, że zakochała się w jego biznesowym rywalu. Basia i Leszek są zmartwieni nasilającą się alergią Michałka. Wkrótce poznają przyczynę jego dolegliwości.

odc.19 Konflikt między rodzinami Wojtka i Oli narasta, co bardzo niepokoi parę. Jola podsuwa Stefanowi pomysł na to, jak obejść przepisy sanitarne i wprowadzić w Dobrym Adresie gastronomię.

odc.20 Janek nagrywa na dyktafon rozmowy z szefami korporacji taksówkarskich. Liczy, że któryś przyzna, że powodem, dla którego Szczepański nie może znaleźć pracy, są zewnętrzne naciski.

"Ja to mam szczęście"

odc.35 Jerzy dostał spadek po ciotce. Joanna radzi, by mąż zrzekł się swojej części, gdyż może odziedziczyć długi. Okazuje się, że nie był to dobry pomysł.

odc.36 Ela i Zosia postanawiają zająć się ochroną przyrody. U Polaków pojawia się ksiądz. Każdy z domowników chce zadać duchownemu ważne pytanie.

odc.37 Iwona jest załamana po rozstaniu z kolejnym partnerem. Nieoczekiwanie pomaga jej Zosia. Jerzy dostrzega, że najmłodsza córka ma problemy ze wzrokiem.

odc.38 Marcin bardzo przeżywa sercowe rozterki. Wsparcia udzielają mu Zosia i dziadek Bolesław. Iwona daje się omamić oszustom sprzedającym cudowny krem.

odc.39 Jerzy zostaje trenerem szkolnych szczypiornistek. Chce doprowadzić drużynę Eli do zwycięstwa. Wkrótce Polak dostaje zaproszenie do telewizji.

"Czas honoru"

odc.60 Michał spotyka się z Lewińską i przekazuje jej informacje od Bociana. Kobieta zgadza się na rozmowy z przedstawicielami polskiego podziemia. Żąda jednak, by podano jej dokładny czas, miejsce i nazwiska uczestników spotkania. Zakneblowany i pobity Władek zostaje wrzucony do kanału. Cudem udaje mu się przeżyć. Michał i Bronek w poszukiwaniu Władka i Rudej jadą do mieszkania przyjaciół na Pradze. Niestety tam także nikt nie wie, co się z nimi stało. Tymczasem Ruda podążając za kapitanem Wachowiczem dociera do jego domu. Jan odnajduje Celinę w Biurze Odbudowy Stolicy. Niestety kobieta nie ma informacji dotyczących Leny. Wkrótce zostaje wyznaczona do wzięcia udziału w tajnej akcji Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego jako korespondentka "Życia".

"Julia"


odc.147 Tadeusz chce porozmawiać z Moniką. Pełni podejrzeń Igor i Maciek z kolei zamierzają sprawdzić, czy dziewczyna faktycznie spodziewa się dziecka.

odc.148 Bożena zamierza zaprowadzić córkę do ginekologa, aby ten potwierdził jej ciążę. W tym czasie Igor dzieli się z Jankiem swoimi wątpliwościami.

odc.149 Monika spędza namiętne chwile z Piotrem. Mężczyzna nie domyśla się prawdziwych intencji przebiegłej kosmetyczki. Tymczasem Julia stara się unikać Janka.

odc.150 Maciek pragnie, by Julia choć na chwilę zapomniała o swoich problemach. Janek prosi Kasię, aby poradziła mu, jak ma postąpić wobec jej kuzynki.

odc.151 Monika decyduje się wyjechać z Piotrem na krótki wypoczynek. Tymczasem Maciek jest niemal pewny, że widział na jednej z ulic miasta Sławka.

"Siła wyższa"

odc.8 Kursanci po nocnej libacji trafiają do klasztoru w opłakanym stanie. Mnisi udzielają im ostrej reprymendy. Urszula opuszcza ośrodek buddyjski. Odwiedza Helskiego i korzystając z jego nagłego wyjazdu na akcję, wprowadza w jego domu swoje porządki.


"rodzinka.pl"

odc.65, 66 W domu Boskich pojawia się chomik. Kacper martwi się, że nie poradzi sobie w nowej klasie. Tomek uczy się prowadzić samochód pod czujnym okiem Ludwika. Tymczasem Kuba urządza swój nowy pokój. Negocjuje z rodzicami budżet na meble.

"Komisarz Alex"

odc.20 Zostaje uprowadzony bogaty biznesmen. Jeden z porywaczy to jego były ochroniarz. Gdy bandyci chcą go ukryć, ginie przypadkowy świadek. Policjanci docierają do żony porwanego przedsiębiorcy. Kobieta nie chce z nimi współpracować.

"Prawo Agaty"

odc.8 Biznesmen zajmujący się eksportem mebli zostaje oskarżony o przemyt narkotyków. Agata usiłuje przekonać nadgorliwą prokurator, że to konkurencja klienta próbuje mu zaszkodzić. Przybysz otrzymuje pilny telefon. Okazuje się, że jej ojciec miał zawał.

"Na dobre i na złe"

odc.496 Żona jednego z pacjentów składa do dyrekcji skargę na Przemka. Marek po joggingu z chorym Maćkiem zaczyna wierzyć, że eksperymentalna terapia Falkowicza przynosi efekty. Opowiada o tym Piotrowi, który zastanawia się nad kontynuacją badań.

"Kości"

odc.138 Na wysypisku śmieci zostają znalezione zwłoki. Ofiarą jest Santiago, lokalny donżuan i stylista fryzur. Główną podejrzaną o zabójstwo jest jedna z jego kochanek. Booth bierze też pod uwagę sytuację, w której Santiaga zabił zawodowy rywal.

"Głosy"

odc.6 Toby słyszy ulatujące myśli ofiary strzelaniny w Chinatown, Raymonda. Trafia do siostry zabitego, która zapewnia, że mężczyzna nie miał nic wspólnego z lokalnym gangiem. Wkrótce wychodzi na jaw, że Raymond był zamieszany w handel ludźmi.

"Dynastia Tudorów"


odc.8 Henryk prosi Annę, by Jane Seymour została jedną z jej panien dworu. Chapuys informuje Breretona, że sekcja zwłok Katarzyny wykazała, że ją otruto. Król liczy na to, że śmierć pierwszej żony umożliwia mu zawarcie nowego małżeństwa.

"Lekarze"

odc.8 Elżbieta ma poważne kłopoty z synem, któremu grozi nadzór kuratorski. Nastolatek podpalił w szkole szafkę jednej z nauczycielek. Piotr obejmuje stanowisko ordynatora oddziału ginekologii i położnictwa. Tymczasem chirurdzy usuwają bardzo groźny zator w tętnicy u starszej kobiety. Ratują też chłopaka, który próbował popełnić samobójstwo. Czyn nastolatka wyraźnie imponuje Ordzie. Alicja uważa jednak, że młody pacjent, chcąc odebrać sobie życie, nie miał powodów do tak desperackiego kroku. Lekarka podejrzewa też, że Daniel ją podrywa. Beata knuje kolejne intrygi, by zaszkodzić swojej rywalce. Sugeruje, że wciąż są z Maksem parą i szkaluje Szymańską. Lekarze świętują sukces Wanata. Podczas imprezy zazdrosny o Alicję Maks rzuca się niespodziewanie z pięściami na swojego przyjaciela.

"Ojciec Mateusz"

odc.103 Mateusza odwiedza antykwariusz Kazimierz Arkuszewski. W czasie rozmowy mężczyzna wspomina, że niedawno oferowano mu dwa starodruki, w tym Biblię brzeską. Informacja ta dziwi proboszcza, gdyż wie, że właścicielem cennej księgi jest profesor Adam Kotoński. Wkrótce okazuje się, że uczony zniknął. Tego samego dnia w antykwariacie pana Kazimierza zjawia się mężczyzna ze starodrukami i prosi o wycenę. Niebawem policjanci zatrzymują złodzieja Tomasza Haczyka. Ponadto okazuje się, że przed swoim zniknięciem profesor zmienił testament i zapisał swój majątek dwóm synom. Nocul ustala, że księgozbiór Kotońskiego jest ubezpieczony na milion złotych. Do śledztwa włącza się Pluskwa i jako podstawiony więzień trafia do celi Haczyka, by zdobyć ważne informacje.

"Paradoks"

odc.8 Cztery kobiety zostały zgwałcone i otrute, a sprawca na ciele każdej z nich wyciął prawosławny krzyż. Policjanci zostają skierowani do tej sprawy. Joanna ma inną koncepcję dotyczącą prowadzenia śledztwa niż Kaszowski. W ekipie narasta napięcie.

"Moda na sukces"

odc.5700 Billowi i Jarrettowi nie udaje się odnaleźć wisiorka. Taylor poznaje na portalu randkowym mężczyznę, który podobnie jak ona nie umieścił tam swojego zdjęcia.

odc.5701 Stephanie wraca z odnalezionym naszyjnikiem do Los Angeles. Sądzi, że należy on do Ricka. Taylor umawia się z tajemniczym mężczyzną.

odc.5702 Brooke dowiaduje się, że Steffy pocałowała Spencera. Obiecuje nic nie mówić o całym zdarzeniu Katie. Bridget zaprasza Sandy na sesję zdjęciową.

odc.5703 Whip jedzie do Sandy, aby poznać motywy jej postępowania. Rick zdradza Steffy, że mimo rozpadu ich związku, wciąż zależy mu, aby była szczęśliwa.

odc.5704 Lekarz potwierdza Nickowi i Bridget, że Sandy jest w ciąży. Katie dostrzega, że Steffy dziwnie się zachowuje. Chce porozmawiać z córką Ridge’a i Taylor.

"Świat według Kiepskich"

odc.400 Ferdek i Halina jedzą chipsy przed telewizorem. W paczce znajdują zdrapkę. Kiepscy wygrywają sporą sumę pieniędzy. Chcąc jeszcze bardziej się wzbogacić, kupują kolejne opakowania. W akcję włączają także Mariolkę oraz Waldusia i Jolasię.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.210 Mężczyzna ucieka z więzienia i porywa Natalię. Przekonuje ją, że nie jest winny zarzucanych mu morderstw i prosi o pomoc. Niebawem wychodzi na jaw, że uciekinier może mówić prawdę. Ekipa Caine’a próbuje odnaleźć prawdziwego sprawcę.

"Hotel 52"

odc.73 W hotelu Lipskiej zjawia się Wiktor Rowicki, znany krytyk hotelarski. W restauracji przysiada się do niego Alicja, córka właściciela pensjonatu, który po krzywdzącej opinii Rowickiego splajtował. Zdesperowana kobieta chce się na nim zemścić.

"Przyjaciółki"

odc.8 Koleżanki spotykają się na siłowni. Podtrzymują na duchu Ankę, która martwi się, że stosowana przez nią dieta nie daje pożądanych efektów. Patrycja zabiera Oliwię na kawę i... szaloną przejażdżkę skuterem. Chce, by jej rywalka na długo zapamiętała tę podróż.

"Herosi"


odc.15, 16 Bohaterom szczęśliwie udaje się przeżyć katastrofę samolotu. Są zmuszeni współpracować ze sobą, aby uniknąć obławy. Tracy szuka sposobu wydostania się z bazy Nathana. Dokonuje się tam eksterminacji ludzi o wyjątkowych umiejętnościach.

"Układy"

odc.43 Ellen spotyka się z Nasimem Marwatem, synem afgańskiego informatora Chrisa. Sanchez wysłał mężczyznę do Parsons, zanim go uwięziono. Tymczasem Erickson zleca Carterowi, by zdobył od Chrisa informacje na temat jego posłańca.

"Powrót do życia"


odc.8 Zespół śledczych prowadzi dochodzenie w sprawie zbrodni popełnionej w centrum handlowym. Podczas zamieszania, które powstało wśród klientów, niepostrzeżenie znikło ciało ofiary. Crews wraz z Reese poszukują zabójcy oraz zaginionych zwłok.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale | Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje