Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"M jak miłość"


odc. 936 Marek mówi Kolędzie, że właśnie znalazł inwestora i niedługo zacznie z nim współpracę. W rewanżu biznesmen przekazuje Mostowiakowi pozdrowienia od jego córki Ewy, która go dobrze zna... Madzia jest przygnębiona po rozstaniu z Michałem. Paweł przywozi ją na Deszczową. Prosi Kingę, by zaopiekowała się przyjaciółką, ponieważ się o nią martwi. Tymczasem Kasia zwierza się Barbarze, że przyjęła oświadczyny Roberta. Mostowiakowa uważa, że dziewczyna nie powinna decydować się na małżeństwo bez miłości, dla poczucia bezpieczeństwa. W Grabinie zjawia się Robert z bukietem kwiatów i uroczyście prosi Kasię o rękę! Z kolei Janek przyznaje Pawłowi, że Sylwia chce odwołać ślub. Planuje wyjechać z kraju... Wieczorem Madzia sięga po tabletki.

odc. 937 Paweł zabiera Madzię ze szpitala do domu. Przyjaciółka jest mu wdzięczna, że nic nie powiedział jej ojcu. Usiłuje go przekonać, że wcale nie miała zamiaru popełnić samobójstwa. Paweł zabiera jej tabletki, które mogły ją zabić. Nie wierzy w zapewnienia Marszałek. Obiecuje, że teraz będzie ją miał na oku. Małgosia i Tomek są nareszcie szczęśliwi po wspólnie spędzonej nocy. W radosnej atmosferze jedzą śniadanie z dziećmi. Zosia opowiada im o swojej wizycie u dentysty...

Kinga przychodzi na rozmowę z naczelnym. Po przesłuchaniu jej wywiadu z Targoszem mężczyzna jest pod wrażeniem Mirki. Uważa, że przyjaciółki dopełniają się wzajemnie. Proponuje im obu współpracę. Mirka organizuje imprezę, aby to uczcić. Paweł dzwoni do asystenta Hoffmana, aby przeprosić, że nie stawił się na umówionym spotkaniu.

Okazuje się, że drugiej szansy już nie dostanie. Zduński spotyka w sklepie z komórkami Joannę. Dokłada jej brakujące 10 zł do zakupu telefonu! Następnie wręcza Madzi w prezencie inny aparat. Potem zabiera ją na spacer, na którym słyszy, że "ich przyjaźń jest cenniejsza niż miłość"! Natomiast Marcin ma świadomość, że jego kolejna walka jest ustawiona. Jacek ostrzega go, że nie ma żadnych szans z Grimakowem. Po walce chłopak zostaje odwieziony do szpitala. Nie wiadomo, czy przeżyje...

"Klan"

odc. 2338 Agnieszka spotyka się z Maxem Karosem w okolicach Elmedu. Pokazuje parking i skwerek, gdzie ma rozpocząć się budowa i zaprasza na rozmowę z ojcem. Paweł chciałby, żeby sprawą zajęli się ekolodzy, ale w cywilizowany sposób. Grażynka dowiaduje się od dyrektora gimnazjum, że Kasia uderzyła swoją koleżankę w twarz! W tej samej chwili jej córka zostaje napadnięta m. in. przez Jolę. Basia nagrywa to na komórkę.

odc. 2339 Do Oli dzwoni Agnieszka. Chce porozmawiać z siostrą na temat jej dwóch adoratorów. Podczas rozmowy sugeruje, by Olka związała się z Rafałem, który byłby dla niej lepszym partnerem. Tymczasem siostra wyznaje, że planuje z Norbertem rychły ślub! Po szkole do Kasi wpada Basia. Dziewczyna odbiera maila od Jolki z linkiem do filmu, który nakręcono komórką na prywatce. Zapłakana i upokorzona Lubiczówna prosi przyjaciółkę, żeby poszła z nią na komisariat. Renata umawia się na spotkanie z Eugeniuszem i narzeka na męża. Elżbieta nie jest pewna winy Jeremiasza, jeśli chodzi o wizytę Sanepidu w cukierni. Prosi Stasię, by nie wyciągała pochopnych wniosków.

odc. 2340 Norbert twierdzi, że wcale nie chciał zmuszać Oli do małżeństwa. Narzeczona jednak nie daje wiary jego zapewnieniom. Do klasy Bożenki przychodzi policjant w towarzystwie dyrektora szkoły. Kasia wskazuje dziewczyny, które ją pobiły. Jolka twierdzi, że to kłamstwo. Mina jej rzednie, gdy policjant pokazuje nagranie z telefonu komórkowego Basi. Na Sadybie pojawia się Krzysztof Bąk, sąsiad Chojnickich, który jest dyrektorem cyrku.

odc. 2341 Jerzy obawia się, że Krzysztof może stać się częstym gościem w jego domu. Chojnickiemu nie podoba się, że nowy sąsiad wyraźnie wpadł w oko Elżbiecie. Jest o niego zazdrosny. Norbert postanawia zrezygnować z miejsca w hotelu asystenckim. Nie chce, by Ola podejrzewała go o manipulacje. Paweł dowiaduje się, że jego syn miał wypadek na treningu judo i jest w szpitalu!

"Barwy szczęścia"

odc. 800 Iga przeprasza Martę. Proponuje, by znowu były przyjaciółkami. Klara proponuje Hubertowi, by u niej zamieszkał. Oczywiście jako przyjaciel! Sara przygotowuje pożegnalny obiad dla Basi i Zenka. Dostaje od nich w prezencie album ze zdjęciami Johna, wisiorek z bursztynów i łańcuszek z orzełkiem dla synka. 

odc. 801 Marta jest zszokowana wiadomością, że Piotr zaręczył się z Igą. Patrycja prosi Huberta o podpisanie oświadczenia dla prasy, że nie są już parą. Pyrka mówi o Marii o rozstaniu z Pati. Sara składa zeznanie na komisariacie policji. Wynika z nich, że Daniel jest niewinny.

odc. 802 Piotr mówi Marcie, że wyjeżdża z Igą na weekend. Chcą, by pojechała z nimi Ewa. Była żona jest przeciwna temu pomysłowi. Bogumił kończy przygotowania do ślubu. Nie dostrzega, że Sabina nie podziela jego radości. Nie ma pojęcia, że narzeczona nie chce za niego wyjść, bo zrozumiała, że go nie kocha. Natomiast Bogdan i Daria odbierają ze szpitala Henryka. Mężczyzna dowiaduje się, że Ksawery będzie go reprezentował.

odc. 803 Klara zdradza Hubertowi, że zdecydowała się studiować zaocznie polonistykę. Zenek odbiera Sarę z komendy policji. Przyznaje, że jest z niej dumny. Po powrocie do domu zastają Daniela, który przyszedł osobiście podziękować swojej wybawczyni. Sabina w końcu odważa się powiedzieć Bogumiłowi prosto w twarz, że ze ślubu nici.

odc. 804 Maria przedstawia Marcie Marka. Po wyjściu przyjaciółki wychodzi na jaw, że Staś przeciął oponę w samochodzie Marka. Iwona radzi pójść z chłopakiem do psychologa. Tymczasem Dawid wyprowadza się od Blanki. Po jego wyjściu kobieta dzwoni do Szymona. Mężczyzna składa jej propozycję wyjazdu do... Anglii. Nie kryje już swoich uczuć...

"Pierwsza miłość"


odc. 1564 Seweryn umawia się na spotkanie z Aurelią. Daga informuje Sabinę o propozycji, jaką złożył jej Oskar. Mikser tłumaczy swojej dziewczynie, że w życiu łatwiej jest o nową pracę niż prawdziwych przyjaciół. Renata obawia się, że Grzegorz nie wybaczy jej i zażąda rozwodu.

odc. 1565 Grzegorz spotyka w parku Grażynę. Ta od razu zauważa, że Król ma problemy. Kinga namawia Kaśkę do powrotu do Barbariana. Śmiałek zamierza wejść w spółkę z Kazimierzem. Renata czuje się w obowiązku pomóc mężowi w jego sprawach zawodowych. Udaje się w odwiedziny do Mateusza...

odc. 1566 Renata dowiaduje się od żołnierza Mateusza, jak naprawdę doszło do wypadku, w którym omal nie zginął. Hubert stanowczo odmawia Zbyszkowi spotkania z Julką. Marysia jest zaskoczona zachowaniem męża. Emilka obchodzi urodziny. Nie kryje, że jej jedynym marzeniem jest powiększenie rodziny.

odc. 1567 Hubert nie może zrozumieć, dlaczego Marysia zachowuje się tak nieodpowiedzialnie, zostawiając Julkę pod opieką chorego Zbyszka. Grzegorz podejmuje ostateczną decyzję o rozstaniu z Renatą. Tego samego dnia postanawia utopić swoje smutki w alkoholu.

odc. 1568 Grzegorz ma wyrzuty sumienia po swoim wczorajszym wyskoku. Mówi Błażejowi, że w knajpie ponownie spotkał Grażynę. Marek nie zostawia na Adamie suchej nitki. Igor broni przed więzieniem kolejnego bandytę, Waldka. Wieczorem mężczyzna się u niego pojawia... 


"Na Wspólnej"

odc. 1647 Marta jest świadkiem akcji ratującej życie Pawła Wolińskiego, którego nagle przywieziono na oddział Kamila. Ta sytuacja przywołuje u niej traumatyczne wspomnienia śmierci Janusza! Igor kończy artykuł pogrążający Gajnego.

odc. 1648 Nowak wraca do pracy w glorii i chwale! Naczelny przekazuje mu, że demaskując Gajnego całkowicie zrehabilitował się przed zarządem. Potem Igor zaprasza do siebie Magdę i roztacza przed dziewczyną wizję ich wspólnego życia! Michał ma problem ze znalezieniem pracy.

odc. 1649 Do Weroniki przyjeżdża Ada. Roztocka jeszcze raz jej tłumaczy, by żyła oszczędniej, inaczej straci dom! Marek zaczyna podejrzewać Dankę o romans. Włodek z kolei próbuje zeswatać Tadeusza z Bożenką.

odc. 1650 Milena radzi Markowi, żeby kupił żonie kwiaty i poważnie z nią porozmawiał. Ordynator Ostrowski robi wymówki Wolińskiemu: mało brakowało, żeby sam doprowadził do swojej śmierci! Mężczyzna przeprasza i tłumaczy, że chciał zacząć żyć tak, jak przed przeszczepem serca. I przeholował.

"Wszystko przed nami"

odc.13 Róża i Janek martwią się, że ich syn wciąż kontaktuje się z Izą. Ostrzegają go przed zbytnim angażowaniem się w sprawy byłej narzeczonej. Załamana Basia zwierza się Annie, że nie potrafi odnaleźć się w Polsce.

odc.14 Kontrolerka z sanepidu ma coraz więcej zastrzeżeń. Zdenerwowany Stefan w końcu traci nad sobą panowanie. Janek zostaje zwolniony z pracy z powodu konfliktu z Szawarskim.

odc.15 Ola wyznaje matce, że poznała wyjątkowego chłopaka, ale na razie nie chce mówić o nim ojcu. Zuza sugeruje Annie, że Stefan ją okłamuje i nie spędza dodatkowych godzin w pracy.

odc.16 Wojtek podczas spotkania z Olą chce wyznać jej miłość. Agata mówi Dominikowi, że Marcin powinien iść do dobrej szkoły w Lublinie. Janek bezskutecznie poszukuje pracy.

"Ja to mam szczęście"

odc.30 W kurtce Eli Jerzy znajduje papierosy. Iwona cierpi na kłopotliwą dolegliwość. Pod wpływem silnych emocji zaczyna zachowywać się jak... gołąb.

odc.31 Ela zaczytuje się w horoskopach. Ma nadzieję, że przepowiednie pomogą jej w uniknięciu obowiązków. W domu Polaków dochodzi do awarii ogrzewania.

odc.32 Joanna i Jerzy szukają sposobu, jak odciągnąć dzieci od telewizora, przy którym spędzają zbyt wiele czasu. Wkrótce proponują pociechom grę planszową.

odc.33 Zosia przynosi do domu kanarka. Z nieznanych powodów Jerzy panicznie boi się pupila córki. Joanna chce wyjaśnić, dlaczego znikają pieniądze z konta.

odc.34 Na kolację do Polaków przychodzi babcia Kasia. Miła atmosfera psuje się, kiedy kobieta odkrywa, że Jerzy opowiedział wszystkim o jej nowym liftingu.

"Czas honoru"

odc.59 Ruda dociera do Lublina. Jej ojciec nie żyje. Za jego śmierć winę ponosi miejscowy ubek. Dziewczyna z matką organizuje pogrzeb. Ceremonię zakłóca pojawienie się Kuczoka, funkcjonariusza UB. Po ostrej wymianie zdań Ruda strzela do niego. Berta i Otto przygotowują się do wyjazdu do Niemiec. W ostatniej chwili mężczyzna postanawia zostać z Marią w Polsce. Bracia Konarscy i Bronek chcą dowiedzieć się, jak UB trafiło na ich trop.

Michał zaczyna śledzić Celinę, która kontaktuje się z literatem i oficerem LWP Kupsiewiczem. Bronek z kolei obserwuje Wandę. Kobieta spotyka się w urzędzie miejskim z ojcem. Prosi, by pomógł jej uwolnić się od Karola. Rainer mówi Amerykanom o ukrytym archiwum. Sierżant Meyers nie jest zainteresowany negocjacjami ze zbrodniarzem z gestapo.

"Julia"


odc.142 Julia jest pełna emocji przed randką z ukochanym. Ma przeczucie, że na spotkaniu wydarzy się coś ważnego. Monika zamierza zrealizować swój plan.

odc.143 Monice udaje się popsuć randkę Janka i jego ukochanej. Poruszona wyznaniem kosmetyczki Julia wybiega z restauracji. Maciek zabiera przyjaciółkę do siebie.

odc.144 Wyznanie Moniki uświadamia Julii, że nie ma szans na wspólną przyszłość z Jankiem. Maciek przekonuje dziewczynę, by nie rezygnowała z miłości.

odc.145 Kosmetyczka wyznaje Hannie, że spodziewa się dziecka jej syna. Liczy, że zyska w niej sojuszniczkę. Maciek organizuje dla Julii pewną niespodziankę.

odc.146 Janek i Julia przeżywają romantyczne chwile. Hanna mówi mężowi, że będą mieli wnuka. Igor i Maciek wątpią jednak w to, że Monika naprawdę jest w ciąży.

"Siła wyższa"

odc.7 Gwardian Jan jest chory. Uczestnicy kursu w zakonie korzystają z chwilowego braku kontroli i urządzają w knajpie u Borysa spotkanie integracyjne z dużą ilością alkoholu. Wkrótce Tashi Ga dowiaduje się o chorobie franciszkanina. Postanawia mu pomóc.

"rodzinka.pl"

odc.63, 64 Tomek nie wie, kim chce zostać po skończeniu szkoły. Kuba podpowiada starszemu bratu, co powinien zrobić. Ludwik i Natalia wyjeżdżają na tygodniowe wakacje. Synowie zostają pod opieką dziadków. Chłopcy zamierzają wykorzystać tę sytuację.

"Komisarz Alex"

odc.19 Na torach kolejowych zostaje znalezione ciało właściciela salonu ślubnego. Patolog ustala, że mężczyzna zginął wcześniej w innym miejscu. Bromski, Lucyna i Puchała rozpoczynają dochodzenie. Wkrótce dokonują bardzo istotnego odkrycia.

"Prawo Agaty"

odc.7 Mecenas Przybysz zostaje zaangażowana w sprawę zespołu rockowego, którego wokalista walczy z pozostałymi członkami o prawa do nazwy grupy. Dorota reprezentuje mężczyznę oskarżonego o handel narkotykami. Uważa, że klient jest niewinny.

"Na dobre i na złe"

odc.495 Borys dowiaduje się od matki, że jego ojciec był lekarzem. Piotr zostaje wezwany do kliniki w sprawie pacjenta Falkowicza. Wieczorem przy grillu Wiki przeprasza Przemka za docinki na temat Ludmiły. On zapewnia dziewczynę, że zawsze będą przyjaciółmi.

"Kości"

odc.137 Na autostradzie znaleziono pozbawione głowy zwłoki kobiety. Wkrótce okazuje się, że ofiara zbierała promocyjne kupony, by robić atrakcyjne zakupy w sklepach. Booth i Brennan podejrzewają, że denatka mogła zginąć przez swoje oryginalne hobby.

"Głosy"

odc.7 Król i Brandon jadą na polowanie. Nocują w majątku arystokraty sir Johna Seymoura, który walczył u boku Henryka we Francji. Umiera Katarzyna. Teraz Anna czuje się nową prawowitą królową Anglii, która w dodatku oczekuje narodzin kolejnego potomka.

"Dynastia Tudorów"


odc.6 Papież ogłasza Henryka VIII heretykiem. Abp Cranmer wysuwa propozycje nowych nominacji w Kościele. Henryk chce, aby Elżbieta została uznana za jego prawowitą córkę. Obiecuje jej rękę Karolowi, synowi Franciszka I. Anna nadal obawia się Breretona.

"Lekarze"

odc.7 Radny Lis zapowiada Elżbiecie, że zrobi wszystko, aby straciła posadę szefowej szpitala. Mimo ostrych słów mężczyzny, Bosak nie zamierza łatwo się poddawać. Tymczasem do toruńskiej placówki trafia ranna aktorka Anita Czajka. Pacjentka twierdzi, że obrażenia, które odniosła, powstały wskutek wypadku samochodowego. Ślady na ciele kobiety wskazują jednak na pobicie.

Alicja operuje pacjenta, który wymaga szybkiej interwencji chirurgicznej. Ostry ból brzucha uniemożliwia Jasińskiemu dokończenie zabiegu. Na oddziale ginekologii przychodzą na świat bliźnięta, które prawdopodobnie mają różnych ojców. Beata nadal z determinacją walczy o odzyskanie byłego narzeczonego. Zdesperowana lekarka ma nadzieję, że dzięki jej staraniom Maks straci zainteresowanie Szymańską.

"Ojciec Mateusz"

odc.102 Dagmara, koleżanka Basi, pada ofiarą napadu we własnym domu. Okradł ją mężczyzna, z którym umówiła się na spotkanie przez internet. Nocul, Paruzel i Marczak przyjeżdżają na miejsce zdarzenia. Okazuje się, że poszkodowana nic nie pamięta z ostatniego wieczoru. Policjanci rozpoczynają śledztwo i ustalają, że to nie pierwszy napad dokonany przez tajemniczego amanta. Możejko umawia się na randkę z Justyną. Na spotkaniu opowiada jej o całej sprawie. Następnego dnia artykuł o kradzieży ukazuje się w gazecie. Orest jest wściekły na ukochaną. W Sandomierzu zjawia się tymczasem sierżant Karolina Górska, która ma pomóc w ujęciu poszukiwanego przestępcy. Próby zastawienia pułapki na złodzieja kończą się jednaka fiaskiem. Nieoczekiwanie na pewien trop wpada ksiądz Mateusz.

"Paradoks"

odc.7 Joanna na nowo bada sprawę, w której zapadł już prawomocny wyrok. Dotyczy ona morderstwa mężczyzny, do którego doszło na terenie ogródków działkowych. Do zbrodni przyznał się jego kolega. Szef Majewskiej obiecuje jej pomoc w śledztwie.

"Moda na sukces"

odc.5695 Ann przylatuje do Los Angeles. Stephanie i Pam spotykają się z matką. Ta mówi im, że chciała przed śmiercią wrócić do najpiękniejszego miejsca na Ziemi.

odc.5696 Eric dowiaduje się, że matka Stephanie jest w mieście. Wyjawia Donnie, że w dzieciństwie jego eksżona była ofiarą przemocy fizycznej ze strony ojca.

odc.5697 Ann dostaje ataku silnego bólu. Przerażona córka wzywa karetkę. Ratownicy stwierdzają, że kobieta ma zatorowość płucną i przewożą ją do szpitala.

odc.5698 Pomimo rad lekarzy Pam i Stephanie zabierają ciężko chorą matkę ze szpitala do domu. W drodze na wybrzeże kobiety wspominają dawne czasy.

odc.5699 Bill i Katie wracają z miesiąca miodowego. Spencer informuje Donnę, że termin nagrania nowego odcinka programu jest dzisiaj. Kobieta jest zaskoczona.

"Świat według Kiepskich"

odc.399 Jolasia domaga się, by mąż kupił jej futro. Jeśli nie spełni jej życzenia, straci dostęp do wspólnej sypialni. Walduś jest zrozpaczony. Wkrótce okazuje się jednak, że może liczyć na pomoc ojca, który jest prawdziwym znawcą kobiecej natury.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.209 Kurier Doug Govoli zostaje znaleziony martwy w swojej furgonetce. Na szlaku kursowania mężczyzny odkryto też drugie ciało. Ofiarą jest gospodyni domowa Sheila Holland. Caine i jego ekipa sądzą, że oba morderstwa są ze sobą powiązane.

"Hotel 52"

odc.72 W recepcji melduje się ksiądz Bartek razem ze swoją... partnerką Dianą. Duchowny myśli o rozstaniu z kobietą. Ojciec Łukasza, który spowodował pożar w hotelu, uznał, że chłopak powinien zrekompensować Natalii poniesione straty, pracując za darmo.

"Przyjaciółki"

odc.7 Z przedszkola Ingi zniknęła jedna z dziewczynek, Ola. Gruszewska jest przerażona tą sytuacją. Anka przestrzega Patrycję przed Oliwią. Uważa, że kobieta zamierza uwieść jej partnera. Kochan pomaga Michałowi w remoncie jego gabinetu.

"Herosi"


odc.13, 14 Sylar zastawia pułapkę na Noaha, Claire, Meredith i Angelę. Poddaje zakładników trudnej próbie. Powraca złe wcielenia Nathana. Próbuje on przekonać prezydenta USA do obławy na wszystkich ludzi, którzy mają nadprzyrodzone zdolności.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje