Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"M jak miłość"


odc. 934 Paweł proponuje Madzi poranny jogging. Dołącza do nich Kinga. Radzi przyjaciółce, by zakończyła swój związek z Michałem. Następnie Marszałek spotyka się z kochankiem w hotelu. Dowiaduje się, że jego żona jest z nim w ciąży, dlatego na razie nie ma mowy o rozwodzie. Wieczorem Madzia bierze kilka tabletek i zasypia... Mirka mówi Irkowi, że firma upada. Mężczyzna proponuje, że udzieli jej pożyczki, ponieważ ostatnio bardzo dobrze mu się powodzi.

Wiktor postanawia poznać Łukasza ze swoją córką Karoliną, która także zdaje na medycynę. Z kolei ślub Sylwii z Jankiem staje pod znakiem zapytania. Przyszła panna młoda decyduje się na wyjazd do Hiszpanii do pracy. Werner odkrywa, że Budzyński ma poważne problemy z... prawem.

odc. 935 Łukasz postanawia ukryć przed Martą, że nocowała u nich Zuza. Jest uprzejmy wobec matki, ale nie pozwala jej wejść do swojego pokoju. Przy okazji wychodzi na jaw, że dziewczyna powiedziała Ani, że z nim spała! Potem Wojciechowski spotyka się z Karoliną przed wejściem do Uniwersytetu Medycznego. Gdy siedzą w kawiarni, zauważa Zuzę przytuloną do innego chłopaka! Nie wie, co ma zrobić...

Michał uprzedza Marię, że przychodnia może zostać kupiona przez konkurencję. Żona jednak jest przygotowana na tę zmianę i nie obawia się szefów Permedu. Tymczasem Kasia przyznaje się Robertowi, że ciągle nie jest zdecydowana na ślub. Po powrocie do domu prosi Barbarę o radę. Mostowiakowa nie kryje, że małżeństwo jako ucieczka od problemów, to nie jest dobre rozwiązanie. Werner opowiada Budzyńskiemu, że Wojdas oskarżył Jareckiego o podrzucenie mu narkotyków.

Przestępca został zwolniony z braku dowodów. Werner dowiaduje się, że Kazan był w to zamieszany. Ma żal do Andrzeja, że ukrył przed nim związek profesora z tą sprawą. Z kolei Markowi nie udaje się zdobyć kredytu na wyremontowanie chłodni. Kolęda prosi, by partner biznesowy się tym nie przejmował, ponieważ zapewnia go, że zaczeka, aż wszystko zostanie zapięte na ostatni guzik. Zależy mu na tym, żeby był jego jedynym odbiorcą. Michał postanawia pomóc finansowo Markowi.

"Klan"

odc. 2334 Wiesław zaprasza Stasię z Jeremiaszem do siebie na kolację. W szkole Jola pyta Basię, czy przyjdzie do niej w piątek na imprezę. Zastrzega tylko, by absolutnie nie zabierała ze sobą Kaśki, którą uważa za oszustkę... Renata, mimo zapewnień Jerzego, nie wierzy w romans Małgorzaty z Antkiem. Grażyna przedstawia Elżbiecie plan, dzięki któremu Martynka i Maciek wezmą ślub kościelny. Ksiądz jest jednak temu przeciwny...

odc. 2335 Jeremiasz nadal nie ufa Stasi. Sprawdza adres na wizytówce, którą żona otrzymała od Wiesława, i postanawia przyłapać ich na gorącym uczynku. Maciek upiera się, że zostanie w domu, ponieważ kiepsko się czuje. Pod nieobecność domowników bierze się za odkurzanie. Po powrocie z uczelni Bożenka gorączkowo szuka złotego kolczyka, który rano upadł jej na... podłogę! Smutna Kasia wraca ze szkoły. Nie dość, że nikt w klasie nie chce z nią rozmawiać, to również Baśka ją zdradziła. Natomiast Bolek pojawia się u Krystyny i Pawła. Informuje zaskoczonych Lubiczów, że będą sąsiadami. Niedawno kupił udziały w spółce, która realizuje swoją inwestycję nieopodal Elmedu.

odc. 2336 Paweł ma pretensje do Bolka, że nie rozumie jego wątpliwości dotyczących budowy, w którą zainwestował swoje pieniądze. Basia przysięga Kasi, że nie było w końcu żadnej imprezy u Jolki. Stasia utyskuje na Jeremiasza. Nie dość, że narobił jej wstydu przed synem pana Wiesława, to jeszcze postraszył go nasłaniem sanepidu na cukiernię! Norbert namawia Olę do wyjścia na randkę. Ostatecznie udają się do... sklepu meblowego.

odc. 2337 Ola jest zaskoczona wiadomością, że Norbert może dostać mieszkanie w hotelu asystenckim. Warunek jest tylko jeden: musi za niego wyjść! Dziewczyna opowiada o tym Rafałowi. Przyjaciel zapewnia, że byłby lepszym mężem od Norberta. Ksiądz tłumaczy Martynce i Maćkowi, że nie każdy jest powołany do tego, żeby brać ślub... Agnieszka spotyka się z Maxem Karosem, guru z czasów licealnych.

"Barwy szczęścia"

odc. 795 Patrycja daje do zrozumienia Dawidowi, że nie zamierza się z nim wiązać. Michał ma nadzieję, że uda mu się uratować swoje małżeństwo z Dorotą. Podczas koncertu Hubert wykonuje same stare utwory, które powstały, gdy był z Klarą. Po jego zakończeniu Pyrka wdaje się w bójkę Dawidem.

odc. 796 Patrycja próbuje wytłumaczyć Hubertowi, co zaszło między nią a Dawidem. Nagrywa się na jego komórkę, przeprasza i zapewnia, że nadal go kocha. Sara zauważa, że Bartek zaczął pić. Potem informuje Kaśkę, że postanowiła wrócić na Jamajkę. Dawid zostawia Blankę.

odc. 797 Klara zapewnia Ilonę, że zerwała na dobre z Hubertem. Bogumił jest zaangażowany w przygotowania do ślubu, jednak Sabina nie podziela jego entuzjazmu. Waleria obwinia Sarę o to, że przez nią Bartek znowu wrócił do hazardu. Dawid przychodzi do Patrycji, aby powiedzieć, że ją kocha i dla niej rozstał się z Blanką. Natomiast Daniel zaprasza Sarę na lampkę wina, żeby uczcić nową pracę. Dziewczyna daje mu swój numer telefonu.

odc. 798 Sara jest zaniepokojona, że Bartek nadal liczy na to, że ona go kiedyś pokocha. Podczas spotkania w cztery oczy chłopak wyznaje, że ją kocha i smuci go to, że ona wyjeżdża. Rick znowu ma pretensje do Patrycji. Uważa, że nie sprawdza się w roli menedżera Huberta. Marlena podejrzewa Daniela, że to właśnie on napada na kobiety.

odc. 799 Basia dowiaduje się, że bandyta został złapany i jest nim... Daniel. Następnie Sara organizuje swoje pożegnanie w klubie, na którym jest m. in. Kaśka i Bartek. Podczas mediacji Michał wyznaje, że nie chce stracić Doroty. Przy okazji uświadamia sobie, że jego żona też ma coś na sumieniu... Hubert mówi Iwonie, że rozstał się z Patrycją, ale nie chce o tym opowiadać Marii.

"Pierwsza miłość"


odc. 1559 Mikser obiecuje pomóc Radkowi rozliczyć się z Dragonem. Z Wekslerową udają się do banku, by wypłacić pieniądze na rzekomy okup. Ich plany trochę się komplikują... Szymon przyjmuje pod swój dach Zbyszka, starszego brata, który ma osobowość dziecka.

odc. 1560 Radek za wszelką cenę próbuje odnaleźć Patrycję. Udaje mu się namierzyć hotel, do którego zabrał ją Dragon. Szymon zostawia brata samego w domu. Mężczyzna daje sąsiadom w nocy do wiwatu, urządzając im koncert. Marysia znowu ma pretensje do sąsiada...

odc. 1561 Hubert robi wyrzuty Szymonowi, że kolejny raz zakłócił ciszę nocną w kamienicy. Dopiero po chwili dociera do DJ-a, że sprawcą całego zamieszania był jego brat. Śmiałek radzi się Artura w sprawach sercowych, a Kinga postanawia zapisać Tomka do renomowanej i kosztownej szkoły prywatnej.

odc. 1562 Marysia przeprasza Szymona i Zbyszka za wczorajsze nieporozumienie i jej gorzkie słowa. W ramach naprawy relacji zaprasza ich na wspólny spacer. Mateusz wybudza się ze śpiączki. Prokurator wybucha gniewem na wieść, że Grzegorz kontaktuje się z nim i jego rodziną.

odc. 1563 Sabina robi Dadze wyrzuty, że za bardzo skupiła się na swojej karierze. Grzegorz staje przed Komisją Wojskową. Bierze odpowiedzialność za wypadek Mateusza podczas służby. Renata natomiast dochodzi do wniosku, że czas najwyższy porozmawiać o ich życiu prywatnym. Chce przyznać się do zdrady.

"Na Wspólnej"

odc. 1643 Wmieszkaniu Igora zjawia się Gajny z obstawą. Działacz próbuje zmusić go, by zrezygnował z prowadzenia śledztwa. Maria ma kaca po wczorajszym przyjęciu powitalnym Tadeusza. Włodek ustala, że rywal jest zachwycony Bożenką.

odc. 1644 Zimińscy obchodzą kolejną rocznicę ślubu. Danka odwołuje swoją popołudniową lekcję tanga - ma zamiar spędzić romantyczny wieczór z mężem. Kiedy Marek wraca do domu, okazuje się, że zapomniał o ich rocznicy... Maks zostaje pobity w nocnym klubie.

odc. 1645 Izabela znajduje fotografię Maksa i Kumiko. Na zdjęciu dziewczyna jest w widocznej ciąży! Marek czeka ze śniadaniem na Dankę. Ma dla niej prezent. Rafał rezygnuje z funkcji dyrektora szkoły.

odc. 1646 Weronika odwiedza matkę w Makarach. Zastaje u niej komornika. Natomiast Izabela wyjaśnia Jerzemu sytuację Maksa. Okazuje się, że Kumiko zdradziła chłopaka i rzuciła dla dużo starszego biznesmena. Do Ewy przychodzą ludzie Gajnego, a Nowak spotyka się z Krawczykiem.

"Wszystko przed nami"

odc.9 Wspólnicy przygotowują się do otwarcia knajpki. Stefan zastanawia się, jak zainwestować pieniądze, które zarobił przy remoncie kamienicy. Ola dowiaduje się, że chłopak, w którym się zakochała, jest wrogiem jej ojca.

odc.10 Marcin próbuje się przypodobać Agacie w nadziei, że pozwoli mu ona zostać w Lublinie. Stefan w tajemnicy przed Anną dostaje do dyspozycji puste mieszkanie w kamienicy.

odc.11 Agata odwiedza Marcina, aby sprawdzić jego sytuację w domu. W tajemnicy wręcza chłopcu telefon komórkowy, który kupiła za namową Pawła. Wojtek nie może przestać myśleć o Oli.

odc.12 Stefanowi w końcu udaje się rozwiązać kłopoty formalne spółki. Niedługo później w barze zjawia się kontrola z sanepidu. Trudna sytuacja doprowadza do konfliktów wśród przyjaciół.

"Ja to mam szczęście"

odc.25 Marcin prosi Patrycję, by pozowała mu do aktu. Nakrywają ich rodzice. Tadeusz szuka posady. Ma nietypową metodę, by przekonać do siebie pracodawców.

odc.26 Joanna zarządza w domu generalne porządki. Jerzy nie potrafi rozstać się z wieloma drobiazgami. Ela jest rozczarowana weekendem spędzonym u ojca.

odc.27 Marcin postanawia się ożenić. Jerzy wybija synowi z głowy ten pomysł. Zosia dochodzi do wniosku, że jest stara i musi oszczędzać na emeryturę.

odc.28 Joanna czuje się przemęczona. Marcin radzi jej, jak odreagować negatywne emocje. Iwona angażuje się w akcję ratowania ginącego gatunku małpy.

odc.29 Kończą się wakacje. Niestety początek września nie należy do udanych. Joanna dostaje mandat, a na domiar złego Polakowie zostają okradzeni.


"Czas honoru"

odc.58 Michał i Władek pomagają dotrzeć Bocianowi na spotkanie z Brodowiczem. Mężczyzna ma przekazać dowódcy dokument sygnowany przez generała Okulickiego. Ruda dostaje depeszę od matki, która prosi ją o jak najszybszy powrót do domu. Do Kirchnerów zostają dokwaterowani polscy lokatorzy. Otto i Berta nie potrafią się z tym pogodzić. Kazimierz prosi Helenę, by umówiła go na spotkanie z Wandą, mimo że córka dała mu już wcześniej do zrozumienia, że nie chce go znać. Zwolniony z aresztu Janek wraca do domu Bolka i Jadzi. Rozpoczyna poszukiwania żony. Tymczasem Lena spotyka się z Wandą w teatrze. Michał, Władek i Bocian zauważają, że są obserwowani przez funkcjonariuszy UB. Ewakuują się ze zdekonspirowanego mieszkania i cudem unikają wpadki.

"Julia"


odc.137 Sławek obawia się, że Monika go wyda. Kosmetyczka uspokaja zapewnieniem, że jest po jego stronie. Liczy, że pomoże jej on w zdobyciu pieniędzy Janickich. odc.138 Malicki wpada w złość, gdy dowiaduje się o prywatnym śledztwie Maćka w biurze podróży. Krzysztof, podając się za prawnika, spotyka się z Turczyńską. odc.139 Maciek zostaje zdemaskowany w obecności Agnieszki. Wkrótce bracia Janiccy mówią rodzicom, że Turczyńska jest prawdopodobnie oszustką. odc.140 Krzysztof nagrywa Agnieszkę, która opowiada o planach wyłudzenia od Janickich pieniędzy. Informuje Julię, że zdobył dowód niewinności Janka. odc.141 Tadeusz spotyka się ze Sławkiem. Przekonany, że Malicki go okłamał, żąda, by zniknął z jego życia. Agnieszka dowiaduje się, że jej układ wyszedł na jaw.

"Siła wyższa"

odc.6 Dorota wprowadza w życie swój nowy plan. Próbuje zdobyć zaufanie

Tomka i Agaty. Franciszkanie zapraszają buddystów na niedzielną mszę.

Tashi Ga zaczyna się regularnie stołować u mnichów. Wkrótce gwardian Jan

zaostrza zasady kursu i zarządza post.

"rodzinka.pl"

odc.61, 62 Tomek długo zastanawia się nad wyborem najlepszego ubioru do szkoły. Przez to on i bracia spóźniają się na lekcje. Kuba przed wyjazdem na wycieczkę próbuje wyciągnąć od Kacpra oszczędności. Tomek wyznaje Natalii, że zerwał z Magdą.

"Komisarz Alex"

odc.18 Przewożący pieniądze konwój zostaje zaatakowany przez bandytów. Wywiązuje się strzelanina, w której życie tracą jeden z napastników i konwojent. Drugiemu przestępcy udaje się uciec. Okazuje się, że jest nim kolega z dzieciństwa Bromskiego.

"Prawo Agaty"

odc.6 Mecenas Przybysz ma bronić Wiktora, który został oskarżony o udział w napadzie na sklep jubilerski. Dębski reprezentuje poszkodowanego w wyniku tej napaści Radka. Podczas spotkania z koleżankami ze studiów Dorota czuje się bardzo nieswojo.

"Na dobre i na złe"

odc.494 Nastoletnia Magda traci na ulicy przytomność. Obecny na miejscu Marek sprawnie przeprowadza reanimację. W szpitalu Agata dostaje informację, że pacjentka jest pod wpływem narkotyków. Sambor szykuje romantyczną kolację z okazji powrotu Niny.

"Kości"

odc.136 Okazuje się, że oszust Rob Lazebnik został zabity w zakładzie karnym. Booth i ciężarna Brennan jadą tam, by poznać szczegóły zbrodni. Niestety, trafiają na fatalny moment. W więzieniu wybucha bowiem bunt, a Temperance zaczyna rodzić.

"Głosy"

odc.4 Toby poznaje w nocnym klubie Minę. Następnego ranka razem z Ozem dostaje wezwanie. Gdy docierają na miejsce, okazuje się że ofiarą jest nowa znajoma Logana. Zdaje on sobie sprawę, że wkrótce stanie się głównym podejrzanym o jej zabójstwo.

"Dynastia Tudorów"


odc.6 Papież ogłasza Henryka VIII heretykiem. Abp Cranmer wysuwa propozycje nowych nominacji w Kościele. Henryk chce, aby Elżbieta została uznana za jego prawowitą córkę. Obiecuje jej rękę Karolowi, synowi Franciszka I. Anna nadal obawia się Breretona.

"Lekarze"

odc.6 Beata Jasińska zamierza odzyskać uczucia Maksa. On jednak jest zainteresowany Alicją i starania dawnej partnerki są nieskuteczne. Jivan otwiera gabinet medycyny holistycznej w szpitalu. Lekarze operują dziewczynę, która połknęła jaja tasiemca w przekonaniu, że to pomoże jej zachować szczupłą sylwetkę. Okazuje się, że za wszelką cenę chce podobać się swojemu chłopakowi. Zespół medyczny próbuje też zdiagnozować starszą pielęgniarkę cierpiącą na tajemnicze bóle. Wkrótce wychodzi na jaw, że pacjentka symuluje chorobę, ponieważ ma zaburzenia psychiczne. Współpraca Ordy i Szymańskiej zaczyna się lepiej układać. W Toruniu zjawiają się rodzice Kellera. Beta postanawia wykorzystać tę sytuację. Z jej inicjatywy zostają oni zaproszeni z synem na kolację w domu ordynatora.

"Ojciec Mateusz"

odc.101 Z willi eurodeputowanego Gajownika zostają skradzione cenne dzieła sztuki. Podejrzenia o dokonanie rabunku padają na Henryka Mitułę, który pod nieobecność właściciela opiekował się budynkiem. Jego żona, Anna, przychodzi do księdza Mateusza po pomoc. Kobieta nie wierzy w winę męża i chce oczyścić go z zarzutów. Niedługo później na cmentarzu zostają znalezione zwłoki znajomej Pluskwy, Lucyny Bójko. Lekarz policyjny stwierdza, że została uduszona. Funkcjonariusze z Sandomierza rozpoczynają śledztwo. W trakcie niełatwego dochodzenia okazuje się, że obie sprawy mogą być ze sobą powiązane. Dociekliwy ksiądz Mateusz i Pluskwa pomagają Możejce i jego podwładnym rozwiązać zagadkę morderstwa i znaleźć cenne dobra skradzione z domu wpływowego polityka.

"Paradoks"

odc.6 Przełożony zleca Majewskiej, by zajęła się sprawą makabrycznej zbrodni. Nieznani sprawcy brutalnie zamordowali szesnastolatkę, a następnie dostarczyli głowę ofiary jej ojcu. Tymczasem w mieszkaniu Kaszowskiego ktoś zostawia zdjęcia jego żony i córki.

"Moda na sukces"

odc.5690 Steffy próbuje wyjaśnić z Billem sprawę pocałunku. Wie, że postąpiła źle. Mężczyzna przekonuje ją, że cała sytuacja nie będzie miała żadnych konsekwencji.

odc.5691 Eric informuje Donnę, że nie zjawi się na ślubie Spencera z Katie. Żona jest na niego zła z tego powodu. Mężczyzna w tym czasie spotyka się ze Stephanie.

odc.5692 Thorne przychodzi z wizytą do Forresterów, gdzie spotyka swoich rodziców. Bill i Katie w obecności zaproszonych gości składają przysięgę małżeńską.

odc.5693 Para młoda i goście udają się do domu Forresterów, gdzie ma odbyć się przyjęcie weselne. Eric nie chce witać gości, czym rani uczucia Donny.

odc.5694 W szpitalu zostaje przeprowadzony zabieg sztucznego zapłodnienia. Jackie cieszy się na myśl o posiadaniu wnuka. Chce pogratulować Nickowi i Bridget.

"Świat według Kiepskich"

odc.398 Prezes Kozłowski jest pod wrażeniem urody Mariolki. Wkrótce zauważa, że dziewczyna jest także uzdolniona wokalnie. Postanawia pomóc jej w karierze artystycznej. O występowaniu przed wielką publicznością marzy również żona Waldusia, Jolasia.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.208 Ekipa Caine’a poszukuje mordercy mężczyzny zabitego strzałą z łuku. Dochodzenie prowadzi do ekskluzywnego klubu łowieckiego. Wszystko w skazuje, że jego członkowie urządzają polowania na nielegalnych imigrantów na terenie Everglades.

"Hotel 52"

odc.71 W hotelu zjawiają się Maciej i jego dziewczyna Agata. Para zamierza spędzić w Warszawie trzy romantyczne dni. Niestety, plany mężczyzny krzyżuje pojawienie się Malwiny, z którą także się spotyka. Maciej próbuje ukryć prawdę przed obiema kobietami.

"Przyjaciółki"


odc.6 Patrycja ponownie idzie do ginekologa. Lekarz sugeruje jej, że powinna rozważyć zabieg in vitro. Przygnębiona diagnozą Kochan postanawia poprawić sobie humor, kupując nietypowy prezent - motor. Wkrótce odwozi nim Zuzę pod biurowiec, gdzie czeka na nią Wojtek.

"Herosi"


odc.11, 12 Nathan i Peter udają się na Haiti. Muszą skontaktować się z jedyną osobą zdolną zatrzymać ich ojca. Bracia chcą, by wrócił z nimi do USA i pomógł im w walce z Arthurem. Hiro wraca do przeszłości, by odbudować swoje relacje z matką.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje