Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"M jak miłość"


odc. 932 Marta, Andrzej i Łukasz pojawiają się w szpitalu tuż przed planowaną operacją Ani. Pielęgniarka uspokaja ich mówiąc, że dziewczynka jest w dobrych rękach. Po zakończeniu zabiegu Kazan dziękuje Budzyńskiemu za dotrzymanie obietnicy. Dzięki interwencji prawnika Wojdas trafił za kratki. Następnie do mieszkania Andrzeja przychodzą policjanci. Pytają go o Jarosława Jareckiego. Budzyński zasłania się tajemnicą zawodową... Madzia zwierza się Pawłowi, że nadal ma nadzieję, iż Michał rozwiedzie się z żoną. Spędza wieczór z przyjacielem przy winie. Marszałek przyznaje, że chce wrócić na Ukrainę. Następnego dnia Zduński odwiedza Laurę. Mówi jej wprost, że nie przyjmie od niej pieniędzy, które wygrała w kasynie.

odc. 933 Michał jest zaniepokojony. Przychodnia ma mało pacjentów i nie przynosi spodziewanego zysku. Rogowski jest sceptyczny wobec jego pomysłów. Łagoda zwierza się Marii ze swoich koncepcji. Sugeruje siostrze, że Renia i Julka są dość obcesowe w relacjach z pacjentami.

Postanowił zorganizować im wyjazd do stolicy. W Warszawie pokaże im, jak funkcjonuje nowoczesna przychodnia. Rogowska obawia się, że przyjaciółki poczują się urażone. Ma tylko częściową rację, ponieważ Julia nie ma nic przeciwko tej eskapadzie. Na miejscu okazuje się, że dziewczyna ma inne zdanie niż lekarze i nie boi się go wyrażać. Łagoda jest na nią wściekły. Podwładna obraża się na Michała, postanawia złożyć wypowiedzenie. Poza tym straszy szefa, że w każdej chwili może go oskarżyć o mobbing. Wychodzi na jaw, że to ona jest Kulką, dziewczyną, z którą od pewnego czasu koresponduje...

Żaryna zachęca Marcina do udziału w walce z Grimakowem. Marcin boi się tej walki. W domu Tomek przekonuje bratanka, by zrezygnował z udziału w nielegalnych walkach. Potem Małgosia opowiada mężowi, że Zosia była świadkiem sceny, jak pijany Marcin rozpowiadał, że Tomek kocha Agnieszkę. Dziewczynka bardzo się tym przejęła. W tym momencie pojawia się Agnieszka. Proponuje Małgosi projektowanie... ogrodu Wernera na Mazurach.

"Klan"

odc. 2330 Norbert jest zadowolony z pracy w archiwum. Ola stara się studzić jego entuzjazm. W archiwum chłopak od razu chwali się Rafałowi, że zostanie asystentem profesora Jaremy. Jerzy podpytuje Antka o sytuację w jego związku. Nie wytrzymuje i opowiada o wczorajszej wizycie Małgorzaty. Bolek wpada do Rosso. Przy okazji umawia się z Halszką na spotkanie. Jeremiasz jest zazdrosny o pana Wiesława. Boi się, że straci Stasię.

odc. 2331 Jeremiasz wypomina Stasi, że wczorajsze popołudnie spędziła w cukierni z obcym mężczyzną, zapominając o mszy za panią Malinę. Potem kobieta przyznaje się Wiesławowi, że jej mężowi nie podobają się ich spotkania. Z kolei Krystyna zagląda do bufetu, gdzie pracownicy instytutu rozpoczęli protest. Deptuła kiepsko radzi sobie na zwołanej przez siebie konferencji prasowej. Krystyna ma dość aroganckich uwag dziennikarzy. Sama zabiera głos w obronie instytutu... W sądzie rodzinnym Maciek i Martyna po wysłuchaniu opinii biegłego psychologa czekają na decyzję sądu w sprawie zawarcia związku małżeńskiego. Czy otrzymają szansę, by formalnie ze sobą być?

odc. 2332 Maciek nie może zrozumieć, dlaczego sąd nie dał pozwolenia na zawarcie związku małżeńskiego z Martyną. Nie potrafi zrozumieć uzasadnienia, że jest zbyt mało samodzielny. Zamierza udowodnić, że jest zaradny. Gotuje zupę. Niestety, nie radzi sobie ze smażeniem kotletów. Zwęglone resztki wyrzuca do kosza. Z opresji ratuje go Norbert. Jeremiasz wciąż obrażony na Stasię. Ciocia postanawia zaprosić Wiesława do domu.

odc. 2333 Stasia zagniewana na Jeremiasza klei pielmieni na dzisiejszą kolację. Czesia przyznaje się, że ma coraz więcej wątpliwości na temat Darka. Obawia się, że mąż ma romans z Karoliną. Krystyna zdaje relację Alicji i profesorowi Deptule z wizyty u rektora. Akcje protestacyjne nic nie dadzą, bo wchłonięcie przez większy ośrodek ich instytutu jest nieuniknione. Prosi przyjaciół o przysługę.

"Barwy szczęścia"

odc. 790 Waleria ma pretensje do Bartka, że znowu przez kolegów na poważne problemy. Potem chłopak spotyka Maro i Steryda. Mają do niego pretensje, że na nich doniósł. Marek niecierpliwie czeka na Marię z kwiatami. Zaprasza ją na kolację. Dowiaduje się, że kobieta się na nim zawiodła.

odc. 791 Bartek chce odprowadzić Sarę do klubu. Sugeruje, że dziewczynie grozi niebezpieczeństwo. Dawid dzwoni do Patrycji, próbuje wyciągnąć ją na imprezę. Przyłapuje go na tej rozmowie Blanka... Marlena wyprowadza się od Kaśki. Na schodach spotyka Daniela.

odc. 792 Marlena i Sara są przerażone. Boją się, że bandyta, który od pewnego czasu grasuje na osiedlu, spróbuje je zaatakować. Klara i Ilona spotykają Huberta i Patrycję. Potem razem idą do radia udzielić wywiadu. Dziewczyna muzyka wręcza Klarze kartkę, z której ma przeczytać podziękowania dla wytwórni za zorganizowanie koncertu. Z kolei Marta nie zgadza się, by Iga redagowała dwa pisma jednocześnie.

odc. 793 Marek proponuje Marii, że zabierze ją z dziećmi do Kazimierza. Wieczorem Sara przychodzi po Marlenę do kawiarni. Spotykają tam Daniela, który oddala się, gdy do lokalu wchodzi Bartek. Magda zauważa w torbie Natalii srebrne serduszko, które kiedyś podarował jej Ksawery. Siostra twierdzi jednak, że nic ich nie łączy.

odc. 794 Bartek pokazuje Stefanowi karciane sztuczki. Oksana boi się, że Bartek wróci do nałogu. W pracy Maria mówi Markowi, że jej na nim zależy. Daniel czeka na Sarę przed klubem. Tłumaczy, że unika policjantów, bo przed laty źle go potraktowali. Nikt mu w to nie wierzy... Natalia prosi Ksawerego o pomoc prawną w sprawie konfliktu z właścicielem kamienicy.

"Pierwsza miłość"


odc. 1554 Mikser dochodzi do wniosku, że nie może prosić Dagi, by przez niego rezygnowała z imprezy, na którą zaprosił ją Oskar Bill. Renata zastanawia się, czy wyznać Grzegorzowi prawdę na temat Jarka. Aurelia chce wybrać się do Wrocławia, by kupić sobie seksowną bieliznę!

odc. 1555 Aurelia obawia się, że Marian może być impotentem. Grzegorz Król ma poważne problemy w pracy. Jeden z jego żołnierzy postrzelił się podczas służby. Renata nie chce go dobijać informacją, że miała romans. Robert wyznaje Oli, że nie wyleczył się do końca z uczucia, jakim darzył Kingę.

odc. 1556 Po powrocie do kraju Adam zabiera się za szukanie nowej pracy. Szymon namawia go, by wybrał się z nim na próbę do klubu, w którym będzie prowadził wieczorną imprezę. Z kolei Mikser próbuje pocieszyć Olę po rozstaniu z Robertem. W skrzynce pocztowej Marysia znajduje płytę CD...

odc. 1557 Adam wyznaje Szymonowi, że przegrał w kanadyjskich kasynach wszystkie zarobione tam pieniądze. A na domiar złego, Kinga nic o tym nie wie... Hubert jest lekko zazdrosny o Szymona. Dragon namawia Patrycję na wypad za miasto. potem kontaktuje się z Radkiem.

odc. 1558 Radek nie ma wyboru: musi kontynuować przestępczą współpracę z Dragonem. Tym razem chłopak chce wyłudzić sto tysięcy złotych od Wekslerowej! Adam jest gotowy rozpocząć pracę w klubie. Natomiast Aurelia nie wraca do Wadlewa. Słuch po niej zaginął. Śmiałek zaczyna się o nią niepokoić. 


"Na Wspólnej"

odc. 1639 Iza postanawia nie realizować projektu Maksa! Chłopak jest wściekły na całą rodzinę. Filip z Iwoną przygotowują mieszkanie do wyprowadzki. Po południu przyjeżdża Marta... Danuta proponuje Markowi lekcje tanga, ale on ją wyśmiewa.

odc. 1640 Michał umawia się na rozmowę o pracę w dużej firmie budowlanej. Zostaje przyjęty. Brzozowski nie ma pojęcia, że nowe zajęcie zawdzięcza... Zdybickiej! Roman z Mikołajem remontują sklep Honoraty. Agnieszka wyznaje terapeutce, że nadal kocha Rafała.

odc. 1641 Igor potajemnie spotyka się z prokuratorem. Odkrywa się, że do przekrętów Gajnego przyznał się niejaki Krawczyk, współpracownik działacza. Natomiast Maks idzie do klubu zalać swoje smutki.

odc. 1642 Nowak idzie na spotkanie z Krawczykiem, który właśnie opuszcza areszt. Niespodziewanie Marię odwiedza Tadeusz! Daje jej w prezencie piękny szal. Michał wie, że może z łatwością pokonać Bud-Maks w przetargu, do którego również przystąpił jego nowy pracodawca. Zna ich słabe strony...

"Wszystko przed nami"

odc.5 Wojtek informuje rodziców, że zamierza założyć spółkę z przyjaciółmi z Włoch i rozpocząć działalność w kamienicy. Róży nie podoba się ten pomysł. Żona Stefana nalega, by wrócił do Polski. Z kolei kochanka stawia mu ultimatum.

odc.6 Wojtek, Paweł i Leszek decydują, że otworzą razem pub i kancelarię. Szczepański stara się o kredyt na nową działalność. Stefan przyjeżdża do Lublina, aby zająć się remontem kamienicy.

odc.7 Wojtek przypadkowo spotyka dawną miłość, Izę, która opowiada mu o swojej trudnej sytuacji życiowej. Róża i Janek organizują grilla, na którego zapraszają syna i jego przyjaciół.

odc.8 Agata chce na stałe przenieść się do Polski. Stefan ucieka w pracę, by uniknąć ciągłych pretensji ze strony żony. Okazuje się, że włoska policja złapała gwałciciela, który skrzywdził Francescę.

"Siła wyższa"

odc.5 W ośrodku buddyjskim Tomek przeprowadza poważną rozmowę z kursantami, którzy już kilka razy złamali regulamin. Oburzony ich zachowaniem mistrz Ga zawiesza zajęcia na pewien czas. Franciszkanie również postanawiają zmobilizować polityków do przestrzegania zasad i realizowania ich poleceń. Tymczasem Dorota wpada na kolejne pomysły, jak uprzykrzyć życie buddystom. Jej zapalczywość przeraża Bazylię i Jana.

Gwardian próbuje przekonać kobietę, że miłość jest bardzo ważna w życiu, a siostra chce ją wyswatać z komisarzem Helskim. Ich starania kończą się jednak niepowodzeniem. Wkrótce mistrz Ga zabiera kursantów na kilkukilometrowy spacer. Spotykają oni uczestników zajęć w zakonie, którzy idą z zawiązanymi oczami w asyście ponaglającego ich brzozowymi witkami mnicha.

"Czas honoru"

odc.57 Ryszkowski informuje Wasilewskiego o pierwszym sukcesie. W ręce UB wpadł jeden z poszukiwanych skoczków - Janek Markiewicz. Pułkownik osobiście przesłuchuje więźnia i zwalnia go z aresztu. Do leśnego obozowiska dociera Bronek. Razem z Rudą wspomina dawne czasy. Zaniepokojeni długą nieobecnością Michała i Władka udają się ich śladem do chaty Jezierskiego. Na miejscu znajdują ciała komendanta i jego współpracownika.

Ruszają na poszukiwania Konarskich. Bracia i ranny Bocian są przetrzymywani na stacji kolejowej, gdzie czekają na wywózkę na Wschód. Ruda i Bronek z pomocą partyzantów z oddziału Brzozy odbijają więźniów. Maria i Otto docierają do Wrocławia. Celina dostaje zadanie od Buttermanta - ma pokazać Warszawę dwóm pisarzom.

"Julia"


odc.132 Hanna wyrzuca mężowi faworyzowanie nowo odnalezionego syna. Zaczynają się kłócić. Sławek chce utrzymać w tajemnicy swoją współpracę z Agnieszką.

odc.133 Maciek jest pewien, że Turczyńska miała wspólnika. Zamierza zatrudnić się w biurze podróży, by móc ją obserwować. Anita rozstaje się z Pawłem.

odc.134 Sławek usilnie namawia Agnieszkę, by jak najszybciej wyjechała z Krakowa. Tymczasem Julia poważnie zastanawia się nad złożeniem dokumentów na ASP.

odc.135 Bożena potajemnie aranżuje randkę Moniki z Darkiem. Maciek rozpoczyna pracę w tym samym biurze podróży, w którym zatrudniona jest Agnieszka.

odc.136 Monika czeka na Sławka w jego mieszkaniu. Zamierza mu zrobić niespodziankę. Wkrótce kobieta przypadkowo słyszy jego rozmowę z Turczyńską.

"rodzinka.pl"

odc.59, 60 Natalia zbiera się na odwagę i próbuje porozmawiać z Kubą i Kacprem o seksie. Marek i Ludwik wracają pamięcią do beztroskich lat młodości. Tomek szuka sobie pracy na weekend. Babcia Janina chce mu podarować swój samochód.

"Komisarz Alex"

odc.17 W hotelu zostaje zastrzelony dziennikarz, który rozpracowywał sprawę nielegalnej utylizacji odpadów. Świadkiem zdarzenia okazuje się niewidoma telefonistka, która słyszała głos zabójcy. Okazuje się, że morderca czyha na jej życie. Dziewczynę ratuje Alex.


"Prawo Agaty"

odc.5 Mecenas Przybysz reprezentuje aktorkę, która walczy z pasierbem o spadek. Wkrótce klientka zostaje aresztowana pod zarzutem zabójstwa męża. Dorota ma nie dopuścić, by młode małżeństwo straciło dom. Maciek snuje plany wyjazdu z Agatą.

"Na dobre i na złe"

odc.493 Piotr proponuje Hanie, by się do niego wprowadziła. Ona jednak odrzuca tę propozycję, gdyż wciąż nie może zapomnieć o mężu. Wiki konsultuje się z Tomaszem w sprawie nastoletniego pacjenta. Dzięki temu chłopak unika skomplikowanej operacji.

"Świat według Kiepskich"

odc.397 Do mieszkańców kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 dociera smutna informacja. Sklep U Stasia ma zostać zamknięty. Ferdek, który od lat kupował tam alkohol na kredyt, jest załamany. Próbując zapobiec likwidacji sklepu, organizuje akcję protestacyjną.

"Żywe trupy"

odc.4 Rick obiecuje Darylowi, że pomoże mu szukać brata, jak tylko odzyskają broń z czołgu. Niestety, wracający z uzbrojeniem Glenn zostaje porwany przez dwóch mężczyzn. Tymczasem Shane stara się jakoś zapanować nad napiętą sytuacją w obozie.

"Kości"

odc.135 W waszyngtońskim muzeum znaleziono zwłoki. Brennan intryguje dziwny porządek kości kręgosłupa ofiary. Okazuje się, że pochodzą one od pięciu osób. Sweets tworzy profil psychologiczny mordercy, który idealnie pasuje do hakera Christophera Pelanta.

"Głosy"

odc.3 Toby i Oz ratują napadniętego ulicznego sprzedawcę. Wkrótce Logan zaczyna doświadczać niepokojących wizji, w której pojawia się dziewczyna przetrzymywana w ciemnym pomieszczeniu. Okazuje się, że to nastolatka, która zaginęła półtora roku temu.

"Dynastia Tudorów"


odc.5 Fisher i More wciąż odmawiają podpisania dokumentu uznającego zwierzchnictwo króla Henryka VIII nad angielskim Kościołem. Pierwszy z nich zostaje oskarżony o zdradę stanu i skazany na karę śmierci. Wkrótce odbywa się również proces More’a.

"Lekarze"

odc.5 Krzysztof nadal nie może pogodzić się z faktem, że Alicja odrzuciła jego oświadczyny i postanowiła sama zadbać o rozwój swojej kariery. Wciąż ma nadzieję, że uda mu się odbudować relacje z uroczą lekarką. Ponownie przyjeżdża do Torunia i nieustannie podkreśla swój wpływ na osiągnięcia byłej partnerki. Tymczasem na moście dochodzi do karambolu. W wyniku wypadku zostaje poszkodowanych wiele osób. Wszyscy lekarze są zaangażowani w pomoc ofiarom. Podczas akcji ratunkowej Orda nie wytrzymuje ogromnej presji. Ordynator Jasiński i pozostali koledzy wykazują się zrozumieniem dla jego słabości. Szymańska stopniowo ulega urokowi Maksa. Tymczasem on, wychodząc z pracy, natyka się na atrakcyjną kobietę, która wita go namiętnym pocałunkiem.

"Ojciec Mateusz"

odc.100 W sklepie z zabawkami policjanci znajdują ciało zastrzelonego dyrektora banku, Pawła Adamiaka. Obok niego leży nieprzytomny właściciel lokalu, Leon Krasucki. Mężczyzna trafia do szpitala, gdzie okazuje się, że nic nie pamięta. Możejko i Marczak jadą do banku, aby poinformować o śmierci narzeczonego pracującą tam Blankę. Okazuje się, że była ona niegdyś związana z Leonem. Rozstali się cztery lata temu. Tymczasem Natalia informuje Nocula, że była świadkiem kłótni zabitego mężczyzny z jednym z pracowników, Markowskim. Wkrótce funkcjonariusze odkrywają tajne konto Pawła, na które docierały przelewy z firmy pożyczkowej Janiny Kelus-Markowskiej. Na broni Leona zostają też odnalezione niezidentyfikowane odciski palców. Ksiądz Mateusz próbuje pomóc w dochodzeniu.

"Ukryta miłość"


odc.28 Gala podsłuchuje rozmowę narzeczonego z Gabrielem. Rodrigo przyznaje, że żeni się z kobietą z uwagi na jej problemy emocjonalne, a nie z miłości.

odc.29 Claudio odrzuca ofertę Maximina, który proponuje mu rozejm. Patricio jest zrozpaczony, widząc, że ukochana obdarzyła uczuciem jego brata.

odc.30 Rodrigo oznajmia Gali, że nie może jej poślubić. Kobieta obwinia o to Lucianę. Zapowiada ukochanemu, że nie pozwoli, aby był szczęśliwy ze służącą.

odc.31 Roselena mówi siostrze, że zwolniła Lucianę z pracy, ponieważ to przez nią Rodrigo odwołał ślub. Constanza ostro krytykuje jej pochopną decyzję.

odc.32 Matilde wyznaje Esteli, że Luciana jest córką Claudia i Aurory. Siostra radzi jej, by wyjawiła prawdę mecenasowi. Ta jednak boi się reakcji Roseleny.

"Paradoks"

odc.5 Joanna bada okoliczności śmierci pensjonariusza domu opieki. Mężczyzna cierpiał na raka, ale w jego krwi stwierdzono zbyt wysoki poziom morfiny. Policjantka chce się dowiedzieć, dlaczego Kaszowski umorzył śledztwo w sprawie ewentualnego zabójstwa.

"Moda na sukces"

odc.5685 Katie przekonuje Billa, aby dał szansę Steffy i pozwolił jej zrealizować pomysł na nową kolekcję. Mężczyzna się zgadza i awansuje córkę Taylor.

odc.5686 Justin wypytuje Donnę, czy przemyślała jego propozycję. Kobieta mówi, że kocha Erica. Zdradza mu też, że mąż kazał jej porzucić pracę w telewizji.

odc.5687 Szczęśliwa Steffy dziękuje Billowi za zaufanie i obiecuje mu, że odniesie sukces. Spencer jest zszokowany, gdy przed wyjściem kobieta całuje go.

odc.5688 Donna za namową Justina telefonuje do Pam, aby zaprosić ją prowadzenia programu "Catwalk". Siostra Stephanie przyjmuje jej propozycję.

odc.5689 Bill próbuje załatwić wszystkie swoje sprawy przed ślubem. Wkrótce dzwoni do niego Steffy, która nalega na spotkanie. Spencer udaje się do Big Bear.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.207 Dwie kobiety zostają uprowadzone przez seryjnego mordercę. Jednej z nich udaje się uciec oprawcy. Niebawem w miejskim parku policja odkrywa zwłoki drugiej ofiary. Caine i jego ekipa muszą odszukać sprawcę zbrodni, zanim znów zaatakuje.

"Hotel 52"

odc.70 W hotelu zatrzymują się Janusz i Magda, którzy przyjechali do Warszawy na wizytę w klinice leczenia niepłodności. Kajtek zabiera Natalię na trening swojej grupy tanecznej. Lipska postanawia zaprosić wszystkich do swojego domu na imprezę.

"Przyjaciółki"


odc.5 Anka coraz częściej szuka pocieszenia w alkoholu, co bardzo niepokoi jej koleżanki. Patrycja zaprasza na poranny jogging Oliwię, podającą się za zawodową biegaczkę. Kobieta szybko nabawia się kontuzji. Michał, który był w pobliżu, udziela jej pomocy.

"Herosi"

odc.9, 10 Nathan dowiaduje się, że jego ojciec żyje. Pan Pertelli wydaje rozkaz, by Flint i Knox zaatakowali Petera i Claire. Matt Parkman próbuje ożywić Angelę. W dniu zaćmienia Słońca bohaterowie tracą swoje moce. Arthur poleca Sylarowi i Elle, by odszukali Claire.Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje