Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"M jak miłość"


odc. 930 Do Pawła, na czas remontu domu na Deszczowej, wprowadza się Piotr z Kingą i Lenką. Zamieszkuje z nimi też Madzia. Marta i Andrzej słuchają pochlebnych opinii o Kazanie z ust kobiety, której syn zawdzięcza profesorowi życie. Budzyński z kolei ustala, że jeden z pacjentów Kazana go szantażuje. Prawnik postanawia pomóc, pod warunkiem, że profesor osobiście zoperuje Anię. Wykorzystuje swoje znajomości sprzed lat...

Do Mostowiaków przyjeżdża Anna z Ulą i Natalką. Okazuje się, że córka Marka dostała ostatnią szansę, by kontynuować naukę w Urlach. Paweł dowiaduje się od Wernera, że Joanna ma prawo znowu zamieszkać w ich mieszkaniu. Potem z Madzią jedzie do Hoffmana. Podczas podróży zaczynają się... całować!

odc. 931 Mieszkanie Pawła oglądają kolejni kupcy. Jednak Zduński jest przekonany, że trudno mu będzie je sprzedać Barbara współczuje wnukowi problemów z rozwodem oraz sprzedażą mieszkania. Proponuje mu, by na jakiś czas przeprowadził się do Grabiny. Chłopaka odwiedza też Laura. Przeprasza za ostatnie wydarzenia i postępowanie córki. Pyta o wartość mieszkania. Po paru godzinach przychodzi ponownie. Wręcza Pawłowi pieniądze, które wygrała w... kasynie.

Po wyjściu z mieszkania mdleje. W szpitalu zwierza się Zduńskiemu, że traktuje go jak syna. Niestety, w tym momencie odwiedza ją też Joanna... Kasia wraca załamana, bo redaktorzy nie są zainteresowani jej artykułem. O swoich problemach opowiada Robertowi. Skarży się, że ma nieudane życie i strasznie jej przykro. Policjant robi jej niespodziankę: prosi dziewczynę o rękę! Wieczorem Kasia pyta Barbarę o radę. Zastanawia się, czy powinna wiązać się z mężczyzną, którego przecież nie kocha. Mirka opowiada Jankowskiemu o ostatniej rozmowie z Irkiem. Przyznaje, że były kochanek chciał jej sprzedać swoje udziały w Gabro. Tymczasem Jankowski nie kryje że ma do niej żal. Uważa, że Kwiatkowska wciąż nie chce mu wybaczyć. Wieczorem Mirka wciela w życie rady Kingi i przeprasza Krzyśka... Janek i Sylwia wpadają na pomysł, by nazwać bistro: "Za rogiem".

"Klan"

odc. 2326 Zyta przygotowuje kosztorys do "Akademii Niemowlaka". Po chwili wpada Michał z synami, którzy koniecznie chcieli poznać Stefanka. Ich wizyta kończy się awanturą... Jacek odczuwa potworny ból głowy. Prosi Agatę, by odebrała Małgosię ze szkoły. Bożenka wraca z obozu. Na parkingu przedstawia Miłoszowi Andrzeja, studenta czwartego roku rehabilitacji. Potem na pożegnanie coś szepcze mu do ucha... Miłosz jest zazdrosny.

odc. 2327 Grażynka wypytuje Bożenkę o wisiorek, który przywiozła z obozu integracyjnego. Dziewczyna przyznaje się matce, że to symbol czystości, którą postanowiła zachować do ślubu. Tymczasem Jerzy upiera się, że pojedzie z Kamilą sprawdzić, czy dostała się na studia. Dziewczyna natomiast spotyka się z Miłoszem. Jak podejrzewała, chłopak nie jest zachwycony postanowieniem Bożenki. Zyta odbiera niespodziewany telefon od wspólniczek. Wraz z nimi musi szybko obejrzeć kilka lokali na ich "Akademię Niemowlaka". Jej matka akurat wychodzi do lekarza, więc jej nie pomoże. Na szczęście z pracy przyjeżdża Michał. Czy zgodzi się zostać z synkiem?

odc. 2328 Jerzy upewnia się, że Michał na pewno nie przyjdzie dzisiaj do pracy. Pomstując na równouprawnienie, stara się znaleźć kogoś na zastępstwo. Kamila wraca z inauguracji roku akademickiego. Spotyka Miłosza i razem wędrują do kawiarni. Miłosz wypytuje dziewczynę o powody dziwnego postanowienia Bożenki. Postanawia jak najszybciej doprowadzić do ślubu z Lubiczówną, by być z nią jak najbliżej.

odc. 2329 Maciek nie może się doczekać swojego ślubu z Martynką. Grażynka tłumaczy, że po wizycie u biegłego psychologa potrzebna jest pozytywna decyzja sądu. Elżbieta wybiera się do Michała, ponieważ Zyta z koleżankami wciąż szuka lokalu. Z kolei na uczelni Kamila spotyka Paulinę, koleżankę z liceum i jej brata. Okazuje się, że Bartek też studiuje ale informatykę. Po zajęciach całą trojką idą do kina...

"Barwy szczęścia"

odc. 785 Basia ma żal do Sary. Uważa, że z jej winy Adam ponownie wyjechał z Polski. Robert jest zaniepokojony niską sprzedażą "Podróżnika". Majewski nie kryje zachwytu tygodnikiem Igi. Piotr uważa podobnie. Klara pyta Huberta, czy zgodzi się wystąpić w koncercie charytatywnym, który organizuje.

odc. 786 Magda jest zdecydowana adoptować Gniewosza. Natalia próbuje ją przed tym powstrzymać. Basia i Róża są zachwycone pracowitą Marleną. Dziewczyna zwierza im się, że szuka pokoju do wynajęcia. Ludmiła przyznaje się Kostkowi do kłamstwa.

odc. 787 Rick nie kryje prawdy przed Patrycją i Hubertem. Wytwórnia sporo straciła na ostatniej aferze narkotykowej. Górka mówi mężczyźnie, że zgodził się zagrać koncert charytatywny dla fundacji wspierającej osoby ze stwardnieniem rozsianym. Rick jest zachwycony. Sara zwierza się Anicie, że jej mama obchodzi dziś 50. urodziny. Strasznie żałuje, że nie może przy niej być... Anna niepokoi się o Malwinę.

odc. 788 Maro i Steryd zaczepiają Sarę, która czeka na Marlenę przed klubem. Kaśka dowiaduje się, że jej przyjaciółka przeprowadza się do Sary. Tomek próbuje nakłonić Magdę, aby zamieszkali razem. Proponuje jej... małżeństwo! Michał prosi Dorotę, aby zrezygnowała z rozwodu. Boi się, że ich nieporozumienia odbiją się niekorzystnie na Franku.

odc. 789 Bartek dowiaduje się od Kaśki i Sary, że ktoś napadł na Anitę. Napastnik został spłoszony, dlatego nie zrobił jej krzywdy. Patrycja i Hubert kłócą się o Klarę. Po chwili do dziewczyny dzwoni... Dawid z propozycją lunchu. Na pożegnanie oboje się do siebie przytulają. Anna myśli, że Halina zdecydowała się na dłuższy pobyt na Mazurach. Strasznie za nią tęskni...


"Pierwsza miłość"


odc. 1549 Marysia nie może uwierzyć, że Renata była w stanie zdradzić Grzegorza z byłą sympatią ze studiów. Radek kategorycznie żąda od siostry, by zerwała wszelkie kontakty z Dragonem. Kinga jest nadal wściekła na ojca za to, że urządził w jej pokoju garderobę dla Anety.

odc. 1550  Radek opowiada Patrycji, że razem z Dragonem okradali niewinne dziewczyny. Renata postanawia, że nie opowie Grzegorzowi o jej romansie z Jarkiem. Natomiast Kinga kontaktuje się z Robertem. Umawiają się na kawę. Dopiero podczas spotkania dowiaduje się, że on ma już dziewczynę.

odc. 1551 Kinga ma żal do Marysi, że nie powiedziała jej o dziewczynie Roberta. Seweryn oferuje Makowskiej swoją pomoc przy wykonywaniu drobnych prac wokół domu. Hubert wpada na pomysł, by zeswatać Pawła z jego koleżanką, Klaudią. Randka z Krzyżanowskim wypada nad wyraz korzystnie.

odc. 1552 Hubert decyduje się porozmawiać z Pawłem "po męsku". Śmiałek jest wyraźnie zazdrosny o Makowską i Seweryna. Ciszę nocną w kamienicy Żukowskich przerywają odgłosy imprezy. Okazuje się, że to na cześć Szymona, który właśnie się wprowadził.

odc. 1553 Szymon próbuje zatrzeć złe wrażenie, jakie pozostawił po sobie poprzedniej nocy. Przeprasza Marysię za to, że tak hałasował i obudził jej dziecko. Seweryn, zamierza oficjalnie uderzyć w konkury do Makowskiej. Daga nie wie, jak powiedzieć Mikserowi, że nie został zaproszony przez Oskara Billa.

"Na Wspólnej"


odc. 1635 Między Maksem i Michałem dochodzi do kolejnej awantury. Daniel z Bolkiem przygotowują własną stronę internetową. Brzozowski dzwoni do Oli, z którą nie rozmawiał od czasu, gdy się rozstali. Ewa martwi się o Igora. Prosi Magdę o pomoc.

odc. 1636 Marta coraz częściej spotyka Pawła. Mężczyzna jest nią oczarowany, o czym wprost mówi Kamilowi. Natomiast Igor umawia się z sekretarką Gajnego, którego podejrzewa o korupcję. Maks przeprasza Michała. Po chwili znowu skacze mu do oczu i wypomina hazard.

odc. 1637 Michał oświadcza Andrzejowi, że odchodzi z rodzinnej firmy. Prosi jedynie, by mógł zostać, dopóki nie znajdzie nowej pracy. Honorata otrzymuje paczki z Londynu. Musi zapłacić za przesyłkę 5 tysięcy złotych!

odc. 1638 Ricardo uświadamia Dance, że nie robi na kursie tanga spodziewanych postępów, ponieważ brakuje jej pasji i energii. Zimińska winą o wszystko obarcza męża, który się nią nie interesuje. Ewa dowiaduje o tym, że jej Igor znowu zajmuje się sprawą Gajnego. Zaczyna martwić się o jego życie!

"Wszystko przed nami" - NOWOŚĆ

odc.1 Losy Polaków, którzy wyjechali do Włoch w poszukiwaniu lepszego życia. Wojtek chce przenieść się na pewien czas do Nowego Jorku. Leszek przygotowuje się do pierwszego dnia pracy w nielegalnym kasynie.

odc.2 Wojtek organizuje pożegnalne spotkanie dla przyjaciół. Róża i Janek cieszą się z odzyskania rodzinnej kamienicy. Chcą przepisać ją na syna, aby skłonić go do powrotu do ojczyzny.

odc.3 Podejrzany o gwałt Wojtek przebywa w areszcie. Chłopak nie próbuje zapewnić sobie alibi, ponieważ nie chce zaszkodzić Leszkowi, ujawniając prawdę o nielegalnym kasynie.

odc.4 Właściciel kasyna szantażuje Leszka. Grozi, że skrzywdzi jego rodzinę, jeśli nie otrzyma pieniędzy za poniesione przez firmę straty. Janek i Róża chcą, by Wojtek poleciał z nimi do Polski.


"Siła wyższa"

odc.4 U franciszkanów zjawiają się kolejni kursanci. Są to czterej politycy reprezentujący różne partie i mający odmienne poglądy. W jednym mężczyźni są jednak zgodni - trudno im wytrzymać w spartańskich warunkach panujących w klasztorze i znieść długie modlitwy. Za dnia jeszcze karnie podporządkowują się regułom, ale w nocy jednoczą się przy alkoholu. Niebawem wybucha skandal. Dorota wciela w życie swój plan zemsty na mężczyźnie, który niegdyś ją zranił.

Obiektem jej ataków staje się buddyjski ośrodek. Tymczasem jego mieszkańcy orientują się, że mają w swoim gronie złodzieja. Wzywają komisarza Helskiego. Niebawem mistrz Ga rozpoczyna milczący protest przed klasztorem. Jego demonstracja niespodziewanie zamienia się we wspólną niemą modlitwę ponad podziałami.

"Czas honoru"

odc.56 Wasilewski dostaje reprymendę od Lewińskiej za brak postępów w sprawie polskich skoczków. Sfrustrowany wyżywa się na Karolu i daje mu tydzień na sporządzenie pełnej listy wraz z adresami. Ryszkowski rozkazuje Woźniakowi wyszukać nazwiska i zdjęcia podejrzanych w dokumentach gestapo. Mężczyzna odnajduje dane Władka, Michała i Janka. Maria i Otto starają się dotrzeć do Polski. Z grupą uchodźców zatrzymują się na postój w stodole. W nocy zostają napadnięci przez esesmanów. Bronek prosi o przeniesienie do oddziału partyzantów w Kampinosie. Rozmawia z dowódcą o zaginięciu Krawca. Później informuje Wandę, że musi zniknąć na pewien czas. Janek organizuje pogrzeb Romka. Władek i Michał wybierają się na spotkanie z Jezierskim. Obaj wpadają w ręce Sowietów.

"Julia"


odc.127 Maciek decyduje się wyznać Hannie prawdę o Malickim. Tymczasem Sławek spotyka się z Tadeuszem. Chce go poinformować, że jest jego synem.

odc.128 Janiccy odbywają trudną dla nich rozmowę. Tymczasem Agnieszka podejrzewa, że Sławek chce się wycofać z ich układu, dzięki któremu pogrążyli Janka.

odc.129 Malicki wyraża wątpliwość, czy zostanie zaakceptowany przez resztę rodziny. Hanna chce urządzić kolację, na której pojawią się Janek, Maciek i Sławek.

odc.130 Tadeusz wciąż nie może zaakceptować partnera Maćka. Syn jest rozgoryczony tą sytuacją. Bożena usiłuje przekonać Monikę do spotkania z Darkiem.

odc.131 Hanna jest zmartwiona kłopotami Janka. W prasie ukazuje się sensacyjny artykuł dotyczący Janickich. Tymczasem w klinice wszyscy czekają na Agnieszkę.

"rodzinka.pl"

odc.57, 58 Natalia martwi się, że jest surową matką i zbyt wiele wymaga od swoich synów. Ludwik próbuje ją pocieszyć. Boscy zauważają, że dzieci całymi dniami siedzą przed telewizorem. Ojciec wpada na pomysł, jak uporać się z tym problemem.

"Komisarz Alex"

odc.16 Zostaje zamordowany prywatny detektyw. Policjanci ustalają, że śledził kobietę, którą mąż posądzał o zdradę. Funkcjonariusze idą do parku, w którym zamordowany zrobił ostatnie zdjęcia. Okazuje się, że przypadkowo naraził się handlarzom narkotyków.


"Prawo Agaty"

odc.4 Doktor Woliński, sławny neurochirurg, został oskarżony o popełnienie błędu podczas operacji. Reprezentującej go Agacie pomaga Maciek. Klient nie ułatwia pracy prawnikom. Okazuje się, że popadł w konflikt z wieloma osobami ze swojego środowiska.

"Na dobre i na złe"

odc.492 Zybert zamierza dokładnie przyjrzeć się pracy Niny i Borysa. Chce w ten sposób rozstrzygnąć, które z nich wysłać na szkolenie do USA. Przemek jedzie do domu profesora Markovitza. Na miejscu prosi go, by objął Ludmiłę projektem badawczym.

"Świat według Kiepskich"

odc.396 Ferdek wygłasza ordynarne komentarze pod adresem pojawiających się na ekranie telewizora celebrytów i dziennikarzy. Najbardziej nie znosi prezentera pogody, który z kolei przypadł do gustu Halinie. W konflikt Kiepskich zaangażowani zostają sąsiedzi.

"Żywe trupy"

odc.3 Rickowi udaje się wreszcie dotrzeć do swojej żony i syna. Wkrótce postanawia wrócić do Atlanty. Chce odzyskać pozostawioną tam broń i krótkofalówkę. Przede wszystkim zamierza jednak ocalić Merlego. W wyprawie towarzyszy mu kilku ochotników.

"Kości"

odc.134 Booth razem z ekipą prowadzą śledztwo w sprawie śmierci członka grupy łowców tornad. Sekcja zwłok wykazuje, że mężczyzna padł ofiarą morderstwa. Angela i Hodgins są zmęczeni rodzicielskimi obowiązkami. Ojciec kobiety oferuje im pomoc.

"Głosy"

odc.2 Toby słyszy dramatyczną prośbę o pomoc. Podążając w kierunku, z którego dobiega wołanie, dociera do pewnego budynku. Wkrótce wybucha tam pożar. Logan ratuje przebywającego w domu mężczyznę. Ratownik staje się podejrzanym o podpalenie.

"Dynastia Tudorów"


odc.4 Henryk VIII naciska, by duchowni zaakceptowali jego małżeństwo z Anną Boleyn i złożyli mu śluby wierności. Jego córka Maria odmawia uznania nowej królowej. More i Fisher, pomimo konsekwencji, sprzeciwiają się woli króla. Brandon wraca na dwór.

"Lekarze"

odc.4 Dalsze perypetie Alicji Szymańskiej - ambitnej lekarki stawiającej pierwsze kroki na drodze kariery zawodowej. Młoda kobieta nieoczekiwanie zdecydowała się opuścić Warszawę po rozstaniu ze swoim partnerem, by rozpocząć pracę w toruńskim szpitalu Copernicus. Alicja naraża się ordynatorowi Jasińskiemu, angażując się w pomoc pacjentce, Helenie Słomce. Dzięki lekarce kobieta zostaje poprawnie zdiagnozowana.

Szymańska prosi też Jivana o to, aby pomógł Helenie swoimi niekonwencjonalnymi metodami leczenia. Tymczasem do szpitala trafia seminarzysta, który po wypadku na motocyklu upewnia się w wyborze swojej drogi życiowej. Orda donosi ordynatorowi, że Alicja popełniła błąd podczas operacji. Zawistny mężczyzna rozsiewa również pogłoski o jej romansie z Maksem.

"Ojciec Mateusz"

odc.99 Sylwia Wojcieszek, która kiedyś śpiewała w kościelnym chórze, teraz jest modelką. Zaprasza księdza Mateusza na pokaz nowej kolekcji znanej projektantki Olgi Bilskiej. Wkrótce dochodzi do tragedii. Ginie Eliza, która pomagała przy organizowaniu prezentacji strojów. Olga z kolei zostaje ranna. Na kobiety przewróciła się lampa fotograficzna, w której ktoś poluzował śruby. Możejko i Nocul przesłuchują Bilską, która prawdopodobnie była celem zabójcy. Na miejscu zbrodni zostaje znaleziona należąca do Sylwii zawieszka. Wychodzi również na jaw, że jej narzeczony, znany aktor Damian Tarkowski, na kilka dni przed ślubem porzucił ją dla Olgi. Dziewczyna zostaje aresztowana, cały czas twierdzi jednak, że jest niewinna. Ojciec Mateusz próbuje odkryć prawdę i wskazać sprawcę zbrodni.

"Paradoks"

odc.4 Do zespołu niepokornego inspektora Marka Kaszowskiego z Komendy Głównej Policji dołączyła jakiś czas temu podkomisarz Joanna Majewska, funkcjonariuszka Biura Służby Wewnętrznej. Jej zadaniem jest przeprowadzenie śledztwa dotyczącego przełożonego. Na policję zgłasza się ksiądz z wiejskiej parafii. Chce on rozmawiać z Kaszowskim. Duchowny wyjawia funkcjonariuszowi, że wie o popełnieniu przestępstwa, jednak nie może niczego zdradzić, gdyż obowiązuje go tajemnica spowiedzi. Wkrótce po tym spotkaniu Marek dostaje wezwanie. Okazuje się, że ksiądz, z którym niedawno się widział, popełnił samobójstwo. Inspektor próbuje ustalić, jak do tego doszło, i przesłuchać świadków. Niestety, żaden miejscowy nie chce z nim rozmawiać na ten temat. Rozpoczyna się żmudne śledztwo.

"Moda na sukces"

odc.5680 Bill chce, aby Ridge zaprojektował suknię ślubną dla jego narzeczonej. Justin z kolei prosi Donnę, by poprowadziła telewizyjny program o modzie.

odc.5681 Do Spencera przychodzi Brooke. Proponuje mu cały swój majątek, aby ten oddał firmę w ręce Forresterów. Rozmowie z ukrycia przysłuchuje się Ridge.

odc.5682 Donna zostaje zmuszona do prowadzenia programu z Pam. Kobiety zaczynają kłócić się przed kamerą i zdradzać widzom swoje wstydliwe sekrety.

odc.5683 Steffy na spotkaniu w firmie proponuje, aby nowa kolekcja była inspirowana strojami dawnych gwiazd Hollywood. Katie jest zachwycona pomysłem.

odc.5684 W siedzibie Jackie M. Designs trwa spotkanie biznesowe. Whip proponuje, aby ich firma zaczęła promować ubrania z ekologicznych materiałów.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.206 Zamordowano uczennicę szkoły średniej. Autopsja wykazuje, że przyczyną zgonu było ukamienowanie. Ekipa Caine’a ustala, że dziewczyna prześladowała rówieśników. Śledczy podejrzewają, że jej śmierć mogła być wynikiem zemsty gnębionych kolegów.

"Hotel 52"

odc.69 W hotelu gości Jeremi z synem i córką. Dzieci bez wiedzy ojca urządzają casting na... nową mamę. Natalia spotyka Kajtka, którego rodzice wyrzucili z domu. Stara się mu pomóc. Krzyżuje to plany Artura, który przygotował dla niej romantyczną kolację.

"Przyjaciółki"odc.4 Inga spotyka się z mężem, by omówić warunki rozwodu. Andrzej zjawia się razem z prawnikiem. Zuza ponownie spotyka się z Wojtkiem. Tym razem jednak to on wybiera lokal i menu. Po zjedzeniu zaproponowanych przez niego lodów kobieta mdleje.

"Londyńczycy"

odc.6 Na ciele małego Williama nagle pojawiają się krwawe wybroczyny. Przerażeni Darek i Mariola jadą z dzieckiem do szpitala. Lekarze podejrzewają, że rodzice biją chłopca. Parze pomaga Alek, który przyjechał do kliniki razem z angielskimi policjantami.

"Herosi"

odc.7, 8 Sylar ma za zadanie sprowadzić Petera z konkurencyjnej firmy. Hiro próbuje zagłębić się w przeszłość Arthura Petrelliego i poznać okoliczności stworzenia spółki Pinehearst. Chce również dowiedzieć się, jakie są przyczyny jego nienawiści do Angeli.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje