Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"M jak miłość"


odc. 928 Madzi i Pawłowi nie udaje się nalot na siedzibę fundacji, w której pracuje Marszałek. Z budynku wyprowadzają ich ochroniarze... Po powrocie do mieszkania Zduńskiego Madzia spotyka się z Joanną. Mówi rywalce prosto w oczy, że jest idiotką, ponieważ straciła wyjątkowego faceta i jeszcze będzie żałowała, że się z nim rozwiodła. Tymczasem Paweł spotyka się z Jankiem.

Szef prosi go, by został jego świadkiem. Ślub razem z Sylwią zaplanowali na pierwszy czerwca. Natomiast Filarski zwierza się Elce, że dzięki niej nadal czuje się komuś potrzebny. Po chwili odkrywają, że ktoś podpalił dom na Deszczowej! A Renia ma pretensje do Michała, który cały czas siedzi przy laptopie i flirtuje z Kulką zamiast zająć się ratowaniem przychodni.

odc. 929 Pożar na Deszczowej zostaje ugaszony. Policjanci pracowicie zbierają zeznania. Elka jest przekonana, że ogień podłożył Domin, ale w tej chwili nie jest w stanie mu tego udowodnić. Paweł postanawia poszukać alfonsa na własną rękę. Zduński przez cały czas zastanawia się, co znaczyła ostatnia noc, którą spędził w ramionach Madzi. Spali przytuleni jak przyjaciele. Czy coś więcej może ich w przyszłości połączyć? Następnie Paweł prosi Wernera o przekazanie adwokatowi Joanny, że chce, by dziewczyna poczekała aż dostanie kredyt, żeby ją spłacić. Nie chce sprzedawać mieszkania. Wieczorem razem z Piotrkiem, Kingą i Madzią wspominają Kamila. Marszałek mówi, że zrobił karierę w londyńskim City, ożenił się i ma dwoje dzieci: syna oraz córeczkę. Gosia opatruje podbite oko Marcina, który wrócił z treningu.

Tomek podejrzewa, że jego bratanek jest w coś zamieszany. Odwiedza klub bokserski, do którego student uczęszcza. Dowiaduje się od trenera Marcina, że wyleciał z klubu za udział w nielegalnych walkach! Tymczasem Kazan wzywa do siebie Martę. Mówi jej stanowczo, że operacja Ani jest konieczna i musi się odbyć jak najszybciej. Ostrzega, że guz umiejscowiony jest w ten sposób, że najmniejszy błąd podczas operacji może spowodować nieodwracalne szkody. Z tą informacją jedzie do Wiktora. Tam poznaje jego córkę Karolinę...

"Klan"

odc. 2321 Krystyna obawia się, że Instytut zostanie zlikwidowany. Alicja podziela jej obawy. Namawia przyjaciółkę do czynnego protestu wobec planów ministerstwa cięcia wydatków na naukę... Kasia prezentuje koleżankom fotos Korbasa z autografem. Po chwili euforii jedna z koleżanek kwestionuje prawdziwość podpisu. Gabriela chwali Halszkę. Cukiernik przywozi na Sadybę tort urodzinowy dla Stasi. Pojawia się też jubilatka...

odc. 2322 Do Rosso ponownie wpada kucharz Adam z nadzieją na powrót na stanowisko szefa kuchni. Jednak Monika, która jest zadowolona z pracy Halszki, oferuje mu jedynie pół etatu. Kasia obwinia Grażynkę, że to przez nią ma problemy w szkole. Krystyna opowiada Pawłowi o akcji protestacyjnej, na czele której stoi Deptuła.

odc. 2323 Czesia ma problem z Darkiem. Zwierza się Kazi, że podejrzewa męża o romans z Karoliną. Boi się, że to może oznaczać koniec ich małżeństwa. Wieczorem Czesia czeka na Darka z winem. Obiecuje, że po kolacji się nim zajmie... Bolek razem z Johannem, kontrahentem z Niemiec, odwiedzają restaurację Moniki. Są zachwyceni poziomem serwowanych potraw. Dowiadują się, że to zasługa Halszki.

odc. 2324 Czesia nie potrafi wybaczyć mężowi, że się nią nie interesuje. Darek opowiada o tym Karolinie. Ją jednak interesuje tylko kredyt, który miał wziąć. Feliks towarzyszy Monice w sądzie podczas rozprawy narzeczonego Halszki. Natomiast Zyta dowiaduje się, że "Akademia niemowlaka" została właśnie zarejestrowana.

odc. 2325 Michał uważa, że Zyta nie powinna przyjmować propozycji zajęcia się finansami nowej firmy. Jej miejsce jest przy Stefanku! Czesia jedzie z Darkiem do banku podpisać umowę kredytową. Spotykają Karolinę... Krystyna znajduje dokumenty, z których wynika, że Markowski chciał, by instytut wchłonęła jakaś większa jednostka.

"Barwy szczęścia"

odc. 780 Marlena zauważa, że Kaśka bardzo podoba się Sławkowi. Jednak Górka nie kryje, że nie chce się angażować w nowy związek. Nie ma zaufania do mężczyzn... Ludmiła pokazuje Oksanie suknię ślubną. Natomiast Hubert oświadcza Marii, że nie spędzi świąt z rodziną, bo wyjeżdża z Pati na Majorkę.

odc. 781 Maria zaprasza Marka na śniadanie wielkanocne. Wojtek, Staś, Agatka i Iwona nie potrafią ukryć zaskoczenia. Ludmiła i Kostek są po ślubie. Odwiedzają Michała i Dorotę. Kobieta ma wypadek. Adam proponuje Sarze, by zaczęli od nowa. Ona jednak mu odmawia.

odc. 782 Ludmiła martwi się o dziecko. Podczas szczerej rozmowy przyznaje się Kostkowi, że ma poważne problemy ze wzrokiem. Podczas specjalistycznego badania okulista stwierdza odwarstwienie siatkówki. Kaśka mówi Sławkowi, że ma przykre doświadczenia w miłości, dlatego nie powinien mieć do niej pretensji, gdy nie chce się z nim widywać. Po spotkaniu z Marleną Sławek kupuje kwiaty i przeprasza Górkę.

odc. 783 Basia jest zmartwiona, że Adam chce wrócić do Nowej Zelandii. Żałuje, że popsuły się jego relacje z Sarą. Zapłakana błaga syna, aby jednak zmienił swoje plany i został. Bez skutku! Po powrocie z urlopu Hubert dostrzega, że Patrycja ciągle go ignoruje. Klara nadal nie może pogodzić się z tym, że nie jest już z Pyrką.

odc. 784 Ludmiła ukrywa przed Kostkiem, że drugie oko też jest zagrożone. Nieświadomy Kostek cieszy się, że laseroterapia jej pomaga... Magda budzi się obok Tomka, który niedawno wrócił ze szkolenia w Stanach. Na miłosnych pieszczotach nakrywa ich Natalia. Z kolei Teresa wypytuje Marię o jej związek z Markiem. Chwilę później wpadają na niego...

"Pierwsza miłość"


odc. 1544 Sabina ma pretensje do Dagi, która coraz bardziej pogrąża się w problemach finansowych. Tymczasem Jagna kolejny raz spotyka się z Wojtkiem nad rzeką. Malwina nakrywa ich oboje baraszkujących w trawie... Hubert traci nadzieję na odnalezienie Antoniego.

odc. 1545 Malwina żąda, by Jagna wróciła do Gdańska. Oznajmia też Wojtkowi, że rozwodzi się z mężem i chce zacząć nowy rozdział w swoim życiu. Kaśka w nagrodę za uzbierane z napiwków pieniądze kupuje sobie... rower Klementynę! Marysia znajduje dziadka w schronisku dla bezdomnych.

odc. 1546 Gabrysia, nowa barmanka, wprowadza w Barbarianie swoje porządki. Ciągle poucza i strofuje Kaśkę, który traci grunt pod nogami. Między nimi na każdym kroku dochodzi do spięć. Na jednej z imprez Mikser poznaje Oskara Billa, ikonę świata modowego, który jest największym idolem Dagi.

odc. 1547 Patrycja obiecuje Radkowi, że dzisiaj pozna jej nowego chłopaka. Zwierza mu się, że Michał jest kilka lat od niej starszy. Jacek przyjeżdża do Wadlewa. Bartek prosi go, by wpłynął na Jagnę i namówił do powrotu do Gdańska. Daje mu rady w sprawach damsko-męskich.

odc. 1548 Pożycie w małżeństwie Renaty i Grzegorza nie układa się tak, jakby sobie tego życzyli. Ola z Błażejem organizują dla nich przyjęcie niespodziankę z okazji ich pierwszej rocznicy ślubu. Następnego dnia Renata opowiada Marysi o swoim romansie! Dragon zabiera Pati na romantyczną przejażdżkę.

"Na Wspólnej"odc. 1631 Darii i Dominika wciąż nie można odnaleźć. Sławek bezradnie przygląda się pracy nurków, którzy przygotowują się do przeszukiwania dna jeziora. Natomiast u Zimińskich pojawia się Boro, chłopak Oli. Agnieszka opuszcza ośrodek...

odc. 1632 Rafał dowiaduje się od Kiertyczaka, że jego ukochanej nie ma już w ośrodku. Nikt jednak nie wie, gdzie aktualnie przebywa. Nicole przekonuje Honoratę, by założyła własny second-hand. Maks ma pretensje do Izy, że nie chce poprzeć projektu budowy domów ekologicznych.

odc. 1633 Renata ma pretensje do Sławka, że oskarżył ją i Dominika o lekkomyślność. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło! Marta odwiedza grób Janusza. Spotyka mężczyznę, którego nienawidzi.

odc. 1634 Podczas nagrywania wywiadu Marta wychodzi ze studia. Postanawia porozmawiać z psychologiem. Tam po raz kolejny spotyka Pawła, na którym robi pioronujące wrażenie... Maks nakłania Andrzeja, by poparł jego plany. Wbrew Izie i Michałowi! Weronika załatwia Adzie pracę w kancelarii.

"Ranczo"

odc.69 Kozioł odnosi sukcesy jako senator. Czerepach stwierdza, że do byłego wójta najbardziej pasuje wizerunek chłopa, który przebojem wdarł się do polityki.

odc.70 Kinga zaprasza do siebie znajomego skina. Budzi to pewne obawy Kusego. Solejuk nie chce, żeby żona zdała maturę. Szuka sposobu, by jej to uniemożliwić.

odc.71 Chcąc zaoszczędzić, Więcławska i Hadziukowa rezygnują z ochroniarzy domu weselnego. Na ich miejsce zatrudniają swoich mężów i Japycza.

odc.72 Lucy próbuje rozwiązać problem bezpańskich psów i wpada na pomysł powszechnej sterylizacji. Hadziuk wykrywa u siebie nieuleczalną chorobę.

odc.73 Doktor Wezół otrzymuje ofertę pracy w klinice w Lublinie. Zaczyna mieć jednak wątpliwości, które dodatkowo podsyca niechętna przenosinom żona.

"Siła wyższa"

odc.3 Dorota prowadzi przez internet nabór kandydatów na kursy organizowane w klasztorze. Sugestywnie opisuje surowe warunki zakonnego życia. Bracia sceptycznie podchodzą do tego pomysłu. Wkrótce ich niedowierzanie przeradza się w szok. Młodsza córka Tomasza cierpi na syndrom odrzucenia w szkole. Agata postanawia pomóc siostrze i w jedynym lokalu w okolicy, pierogarni połączonej ze stacją benzynową, organizuje imprezę integracyjną dla nowych koleżanek Ali.

Zabawa szybko wymyka się spod kontroli. Imprezowiczki gdzieś znikają. Tomasz zgłasza ich zaginięcie i sam rozpoczyna poszukiwania. Kiedy znajduje dziewczyny, stwierdza, że są nietrzeźwe. Dorota podczas spaceru z psem widzi ducha z przeszłości. Niespodziewany widok budzi w niej żądzę odwetu.

"Czas honoru"


odc.55 Janek i jego towarzysz przekraczają granicę i docierają do Radzymina. W rodzinnym mieście Bolka czekają na niego żona Jadzia i dwuletni synek. Władek napada z oddziałem na posterunek w Żarnowcu. Okazuje się, że jednym z wartowników jest Woźniak. By odsunąć od niego podejrzenia o współpracę z organizatorami akcji, partyzanci celowo go ranią. Helena zgłasza się do urzędu miejskiego. Kazimierz, który pełni tam wysoką funkcję, wręcza jej nominację na urzędniczkę. Ponawia też prośbę o kontakt z Wandą. Karol zauważa afisz z nazwiskiem byłej żony. Chce ją odnaleźć. W tym samym czasie Wasilewski nakazuje mu stawienie się w Żarnowcu. Na miejscu kapitan spotyka Woźniaka, którego poznał w czasie wojny. Reiner zdradza Rosjanom, gdzie zostało ukryte niemieckie archiwum.

"Julia"

odc.122 Tadeusz z prawnikiem proponują Agnieszce ugodę. Ona jednak odrzuca ich ofertę. W prasie ukazują się oczerniające Janka artykuły. Julia chce mu pomóc.

odc.123 Paweł odwiedza Anitę w klinice. Maciek wyrzuca go jednak za drzwi. Wkrótce pojawia się pacjentka, która rozpoznaje w Sławku swojego znajomego.

odc.124 Tadeusz mianuje Sławka szefem kliniki. Julia i Maciek chcą szczerze porozmawiać z Malickim. Ten wkrótce zdradza im szokującą prawdę o swoim pochodzeniu.

odc.125 Bożena odwiedza Darka i składa mu propozycję nie do odrzucenia. Julia i Maciek przekazują Jankowi sensacyjne informacje dotyczące Malickiego.

odc.126 Bożena zamierza zmienić wizerunek Darka. Metamorfoza ma mu pomóc w zdobyciu Moniki. Tymczasem Agnieszka wychodzi ze szpitala na własne żądanie.


"rodzinka.pl"

odc.55, 56 Tomek i Magda wybierają się na koncert. Niestety z planów nic nie wychodzi, gdyż muszą zająć się Kacprem. Natalia i Ludwik dochodzą do wniosku, że rozwój techniki przekracza ich zdolności poznawcze. Kuba namawia Kacpra do buntu przeciwko rodzicom.

"Komisarz Alex"

odc.15 Bandyci porywają kobietę z dwójką dzieci. Dziewczynce udaje się uciec przestępcom. Dziecko w stanie szoku trafia do szpitala. Dzięki Aleksowi zaczyna kontaktować się z otoczeniem. Rysuje miejsce, w którym była przetrzymywana. Bromski je rozpoznaje.


"Prawo Agaty"

odc.3 Mecenas Przybysz zostaje oskarżycielem posiłkowym w sprawie wykładowcy podejrzanego o gwałt. Pokrzywdzoną jest studentka Lena. Okazuje się, że podczas procesu Agata będzie musiała pracować z Okońską. Marek jest zaniepokojony tą sytuacją.

"Na dobre i na złe"

odc.491 Tretter informuje lekarzy o możliwości wyjazdu na prestiżowe szkolenie do USA. Borys sugeruje, że największe szanse ma Nina. Umierający pacjent Piotra chciałby zobaczyć swojego syna. Wójcik nie zgadza się na przyspieszenie porodu u jego ciężarnej żony.

"Świat według Kiepskich"

odc.395 Ferdek dowiaduje się, że Marian marzy o zakupie traktora ogrodowego, który ma funkcję koszenia trawników. Jego żona wolałaby jednak zestaw do karaoke. Wkrótce w konflikt Paździochów zaangażowani zostają wszyscy mieszkańcy kamienicy.

"Żywe trupy"

odc.2 Grimes spotyka grupę ocalałych, którzy ukryli się w sklepie. Na dachu budynku szeryf i jego nowi kompani spotykają Merlego Dixona, który ostrzeliwuje zombi. T-Dog próbuje go powstrzymać przed marnowaniem amunicji. Dochodzi do bójki.

"Kości"

odc.133 Booth dowiaduje się, że jego ojciec nie żyje. Wkrótce Hank, dziadek Seeleya, przekazuje mu ostatnią wolę zmarłego i niezwykły prezent. Tymczasem w kilku przesyłkach pocztowych zostają znalezione rozczłonkowane zwłoki. FBI wszczyna dochodzenie.

"Głosy"

odc.1 Toby i Oz przybywają na miejsce wypadku samochodowego. W ostatniej chwili ratują kobietę z płonącego pojazdu. Stan poszkodowanej jest bardzo ciężki. Podczas akcji Logan doświadcza wizji, w której dowiaduje się o zaginionym dziecku kobiety.

"Dynastia Tudorów"


odc.3 Ciężarna Anna naciska na ślub. Henryk VIII mianuje księdza Cranmera arcybiskupem Canterbury. Wkrótce Anna zostaje koronowana na królową. Papież nie uznaje nowego małżeństwa władcy Anglii. Ku niezadowoleniu Henryka rodzi mu się kolejna córka.

"Lekarze"


odc.3 Alicja Szymańska kontynuuje staż w toruńskim szpitalu. Daniel Orda robi wszystko, by zaszkodzić ambitnej lekarce w pracy. Oskarża kobietę o faworyzowanie niektórych pacjentów. Sprawa dotyczy chłopca po przeszczepie, który nie chce brać lekarstw. Okazuje się, że dziecko pragnie jak najdłużej pozostać na oddziale, by odciążyć swoją ubogą rodzinę. Alicja i Maks zwracają się do fundacji wspierającej zdolną młodzież o dofinansowanie dla chłopca. Wkrótce do szpitala zostaje przywieziony chory na nowotwór więzień. Mężczyzna okaleczył się, by trafić na oddział. Krzysztof przyjeżdża do Torunia. Próbuje nakłonić byłą narzeczoną do powrotu do stolicy. Proponuje jej atrakcyjny staż w jednej z warszawskich placówek. Tymczasem Maks podstępem skłania Alicję, by się z nim umówiła.

"Ojciec Mateusz"

odc.98 Proboszcz z sandomierskiej parafii ma poprowadzić rekolekcje dla benedyktynek. Siostry przyłapują ukraińskiego chłopca, Vitalika, na próbie kradzieży. Chcą wezwać policję, ale duchowny prosi, aby najpierw nakarmiły dziecko. Wkrótce chłopak ucieka. Następnego dnia, zwiedzając okolice klasztoru, Mateusz spotyka Vitalika. Ten opowiada mu swoją dramatyczną historię. Duchowny zabiera chłopca na zakupy. Nagle Vitalik wybiega ze sklepu za mężczyzną, który ucieka przed policjantami. Rozpoznaje w nim swojego ojca, Maksyma Stopkę. Wkrótce oskarżony o podpalenie stodoły Ukrainiec wraz z synem trafia do ośrodka dla uchodźców. Gdy stamtąd uciekają, mężczyzna rozcina sobie brzuch drutem kolczastym. Rannego porywa prąd rzeki. Przerażony Vitalik wraca do klasztoru po pomoc.

"Paradoks"

odc.3 Policyjny zespół kierowany przez Marka Kaszowskiego prowadzi kolejne dochodzenie. Na oddziale zamkniętym szpitala psychiatrycznego został zamordowany jeden z pacjentów. Dowody zabezpieczone na miejscu zdarzenia wskazują, że sprawcą zbrodni jest inny chory - Kazimierz. Trafił on do kliniki po tym, jak zabił swoją żonę i syna. Marek nie wierzy jednak w winę podejrzanego. Z tego powodu inspektor nie zamyka sprawy i opóźnia złożenie dokumentów do prokuratury. Tymczasem Szef Biura Spraw Wewnętrznych, przełożony podkomisarz Majewskiej, wzywa ją na rozmowę. Po raz pierwszy daje wyraz swojemu niezadowoleniu z powodu braku postępów w sprawie dotyczącej zaginięcia narkotyków z policyjnego depozytu. O kradzież pół tony kokainy jest podejrzewany Kaszowski.

"Moda na sukces"

odc.5675 Po podpisaniu umowy z Billem Spencerem w firmie Forresterów nastają nowe porządki. Szefową zostaje Katie. Bill wkrótce prosi ją o rękę.

odc.5676 Taylor radzi Steffy, żeby nie wtrącała się w małżeńskie sprawy Owena. Tymczasem on przekonuje Jackie, że powinni mieć dziecko. Żona się zgadza.

odc.5677 Rozpoczyna się konferencja prasowa Billa i Katie. Nowa dyrektor generalna wyjawia, że w przypadku jakiegoś konfliktu stanie po stronie Spencera.

odc.5678 Brooke stwierdza, że styl Domu Mody Forrester zostanie zaprzepaszczony pod rządami jej siostry. Bill zapewnia, że jego narzeczona sobie poradzi.

odc.5679 Ridge nie jest w stanie zaakceptować Katie na stanowisku dyrektor generalnej. Wyjawia Brooke, że chyba nie będzie mógł projektować dla rodzinnej firmy.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.205 W mieście ponownie pojawia się Memmo Fierro, były lider organizacji przestępczej Mala Noche i morderca żony Horatia. Niedawno uciekł on z więzienia i teraz zamierza odzyskać kontrolę nad swoją grupą. Caine próbuje pokrzyżować jego plany

"Hotel 52"

odc.68 Iwona przychodzi do pracy w bardzo złym nastroju. Lucy przypuszcza, że powodem zdenerwowania menedżerki jest przyjazd byłej żony Andrzeja. Niebawem smutna Beata zwierza się Robertowi, że nadal cierpi z powodu nieprzemyślanych decyzji eksmęża.

"Przyjaciółki"


odc.3 Koleżanki umawiają się na regularne bieganie. Po porannym treningu Zuza dostaje kolejny prezent od tajemniczego wielbiciela. Anka idzie z chorym psem do Rafała. Przypadkiem mówi mu, że Inga się rozwodzi. Informacja ta wzbudza zainteresowanie weterynarza.

"Londyńczycy"

odc.5 Staś zostaje przyjęty do szkolnej drużyny piłkarskiej. Zaprzyjaźnia się z kapitanem zespołu, Anglikiem Johnem. Gdy obaj wracają z treningu, zostają napadnięci. John zostaje ugodzony nożem w udo. Staś zabiera kolegę do szpitala, w którym pracuje Ewa.

"Herosi"

odc.5, 6 Hiro i Ando odkrywają, że Adam Monroe ma rozległą wiedzę na temat kradzieży tajemniczej formuły. Pracownicy firmy są zszokowani ostatnimi wydarzeniami. Peter idzie do Pinehearst. Ze zdumieniem dowiaduje się, kto jest założycielem przedsiębiorstwa.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje