Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"M jak miłość"


odc. 926 Podczas rozprawy Paweł zgadza się na podział majątku. Zobowiązuje się do spłaty połowy wartości mieszkania, która prawnie należy się Joannie. Marek z Mateuszkiem pojawiają się w domu Kolędy, który jest najbogatszym sadownikiem w okolicy. Przedstawiają mu swoją ofertę... Kinga przeprowadza wywiad z Kajetanem Kajetanowiczem. Jest nim oczarowana. Magda zatrzymuje się u Pawła. Ustalają, że jeśli po 40. nadal będą singlami, wezmą ze sobą ślub! Na Deszczowej Elka opowiada Filarskiemu, że Pati złożyła zeznania przeciwko alfonsowi Dominowi. Ulka ląduje na dywaniku u dyrektora. Za zrobienie z koleżankami imprezy w bursie zostaje zawieszona w prawach ucznia. W tej sprawie do szkoły zostaje wezwany Marek.

odc. 927 Artur radzi Marcie, by poszła z Anią do neurologa. Wiktor podpowiada, by skontaktowali się z profesorem Kazanem, który jest najlepszym specjalistą w tej dziedzinie. W szpitalu robią Ani rezonans magnetyczny. Z Berlina natomiast przyjeżdża Andrzej... Profesor Kazan oznajmia Marcie i Budzyńskiemu, że badania wykazały guza przysadki mózgowej. Konieczna będzie natychmiastowa operacja! Z kolei Agnieszka zostawia Izę z opiekunką Nadią. W pracy spotyka się z Tomkiem, któremu mówi, że żyje w potwornym stresie. Nie ma pojęcia, kiedy Ewa zgłosi się po swoje dziecko, a może to ona będzie musiała je wychowywać. Ze wszystkich sił nie chce przywiązywać się do malutkiej Izy... Wieczorem do Olszewskiej przychodzi Ewa. Agnieszka nie kryje przed nią, że nie odda dziewczynki, póki nie będzie pewna, że jej matka nie bierze już narkotyków. A o dalszych losach dziecka i tak zadecyduje sąd... Mirkę odwiedza Jankowski. Przynosi jej zakupy i kwiaty. Mówi, że chce się nią opiekować, ponieważ mu na niej zależy. Kwiatkowska nie przyjmuje jego tłumaczeń. Wyrzuca byłego kochanka za drzwi. Chwilę później do jej drzwi puka Irek. Zamierza odsprzedać jej swoje udziały w Garbo. Maria z Basią odwiedzają Pawła. Opowiadają mu, że Joasia zaginęła. Laura też nie wie, gdzie przebywa jej córka. Łukasz mówi Zuzie, że po maturze zdaje na medycynę.

"Klan"


odc. 2316 Miłosz dowiaduje się od matki, że Bolek się odnalazł. Krystyna i Paweł zastanawiają się, czy rzeczywiście ma poważny problem z alkoholem. Elżbieta przypomina Jerzemu, że niebawem ciocia Stasia będzie obchodziła osiemdziesiąte urodziny. Oprócz kwiatów i prezentów postanawiają urządzić jej huczne urodziny na Sadybie. Rutka wyjawia Monice, że chce zająć się transferami piłkarzy. Błażej zdradza Kamili swój nowy plan...

odc. 2317 Bolek obawia się powrotu do domu i spotkania z Heniutką. Inna sprawa, że pod wpływem alkoholu zrobił interes życia. Ola zwalnia się z pracy i jedzie na uczelnię, by chociaż pod drzwiami sali wesprzeć Norberta podczas obrony pracy magisterskiej. Niestety, przyjeżdża spóźniona. Grażynka wypytuje Kasię o nową szkołę.

odc. 2318 Surmaczowa ma poważne problemy z Marylką i Mateuszem. Przy okazji poznaje pana Tomka, któremu dzieciaki pomagają w sprzątaniu remontowanego domu. Dowiaduje się, że mężczyzna przed laty był sąsiadem Błażeja. Zyta prosi męża, by prosto po pracy wrócił do domu, ponieważ wybiera się na spotkanie biznesowe z koleżankami ze szpitala położniczego. Pawełek chce zademonstrować ojcu chwyty judo.

odc. 2319 Czesia denerwuje się, że Darek nadal nie zarabia żadnych pieniędzy. Naciska, by porozmawiał o tym z Karoliną. Ola przekonuje Norberta, by razem odwiedzili jej rodziców i pochwalili się jego ostatnimi sukcesami naukowymi. Grażynka natomiast wspomina Kasi, że Miłosz dostał pracę na planie teledysku jej największego idola, Korbasa.

odc. 2320 Karolina podpowiada Darkowi, że jeśli chce wziąć kredyt na rozwój firmy, to nie musi informować o tym Czesi. Kasia mówi Grażynie, że w nowej szkole trzeba sobie wyrobić miejsce w hierarchii. Jeśli zdobędzie autograf Korbasa, wszyscy będą ją szanowali. Krystyna opowiada Pawłowi o dyrektorze instytutu, który miał udar i leży w szpitalu.

"Barwy szczęścia"

odc. 775 Marlena denerwuje się przed pierwszym dniem pracy u Róży i Basi. Małgorzata dzwoni do Jonasza. Informuje go, że rezygnuje ze studiów. Ich rozmowę podsłuchuje Bogdan. Mężczyzna postanawia przyjąć ofertę pracy Jerzego. Patrycja zwierza się Hubertowi, że jest nadal zazdrosna o Klarę.

odc. 776 Sabina informuje Mietka, że nie powinni już się więcej spotykać. Dawid robi Blance wyrzuty, że zachowuje się jak jego matka. Ciągle tylko mówi mu, by się przygotowywał do matury. Hubert i Pati szykują się do koncertu. Małgorzata dziękuje Marczkom za przysługę.

odc. 777 Po koncercie Huberta jego najbliżsi nie kryją, że są z niego dumni. Tymczasem do mieszkania Blanki wchodzą policjanci. Znajdują w nim lufkę do palenia i papier do robienia skrętów. Czyżby Dawid był handlarzem narkotyków? Szymon oferuje Blance pomoc w znalezieniu dobrego adwokata... Sara mówi Basi, że rozstała się z Bobem. Pyta, czy może u niej jeszcze mieszkać. Potem szczerze rozmawia z Adamem...

odc. 778 Hubert znowu trafia na pierwsze strony brukowców. Patrycja uprzedza go, że będą problemy w wytwórni. Wini też siebie za wmieszanie go w aferę narkotykową. Rick wzywa ją na rozmowę. Mówi, że po aferze wycofał się sponsor, będą problemy ze sprzedażą płyty i dalszą karierą Huberta. Oznajmia, że jest kiepskim menedżerem.

odc. 779 Dawid bagatelizuje ostatnie wydarzenia. Próbuje pogodzić się z Blanką, która jest na niego obrażona. Nie bierze poważnie jej prośby, by się wyprowadził! Jednak po przeczytaniu w internecie oszczerstw pod adresem Pyrki, chce go przeprosić. Zaś Basia i Zenek sugerują, by Sara i Adam poszli razem do kina. Oni w tym czasie z przyjemnością zajmą się Johnem.


"Pierwsza miłość"


odc. 1539  Marek daje Błażejowi do zrozumienia, że Ewa go okłamuje. Wcale nie jest z nim w ciąży! Natomiast Grażyna prosi Izabelę o pomoc. Marysia z utęsknieniem czeka na odwiedziny Jana oraz Antoniego. Wieczorem w mieszkaniu zjawia się jednak tylko jej ojciec...

odc. 1540 Ewa nie przebaczy Turczykowi. Zamierza oskarżyć go o naruszenie etyki lekarskiej. Błażej nie potrafi zrozumieć, dlaczego dziewczyna stała się mściwa i bezwzględna. Daga przekonuje przyjaciółkę, by nie dochodziła swoich racji przed sądem. Marysia i Jan bezskutecznie poszukują Antoniego.

odc. 1541 Marysia nie jest w stanie pogodzić się z zaginięciem dziadka. Z pomocą Huberta rozwiesza w całym mieście ogłoszenia ze zdjęciem Antoniego. Dragon i Patrycja kolejny raz spotykają się w parku. Dziewczyna jest nim nadal oczarowana... Wiktoria i Rysiek przeżywają małżeński kryzys.

odc. 1542 Dragon zabiera Patrycję na Wyspę Słodową. Mirka też jest pod wrażeniem nowego chłopaka koleżanki. Daga dostaje listy z windykacji oraz ponaglające telefony z banków. Ktoś zaciągnął kredyty na jej nazwisko, wykorzystując do tego dowód osobisty, który niedawno zgubiła.

odc. 1543 Malwina zastanawia się, dlaczego Jagna wróciła do Wadlewa. Tymczasem kobieta zaprasza Wojtka na schadzkę nad rzekę. Tam oboje dają się ponieść namiętności. Ewa natomiast oznajmia Błażejowi, że nigdy mu nie wybaczy, iż potraktował ją jak zabawkę, wykorzystał, a potem porzucił!

"Na Wspólnej"odc. 1627 Danka ma już dość samotności! W pewnym momencie słyszy z radia gorące, muzyczne rytmy. Zaczyna tańczyć. Już wie, co chciałaby robić - zapisuje się na kurs tanga. Tam poznaje instruktora Ricarda. Wojtek zaprasza Żanetę na obiad.

odc. 1628 Kinga nie wierzy w uczciwość Smolnego. Niespodziewanie, byłego szefa zastaje w swoim gabinecie, rozpartego w jej fotelu. Honorata jest załamana. Nie może już dokładać do swojego warzywniaka. Nicole uważa, że Leśniewska powinna rozkręcić nowy interes.

odc. 1629 Ludwika uważa, że Rafał powinien wyznać Agnieszce, że ją zdradził. Roman chce ratować sklep Honoraty - namawia znajomych, aby robili zakupy u ukochanej. Ona jednak uważa, że to jej wcale nie pomoże...

odc. 1630 Podczas sesji w ośrodku Rafał mówi Agnieszce, że spodobała mu się inna kobieta. Z kolei Maks zwołuje naradę zarządu Bud-Maksu. Oznajmia Izabeli, Andrzejowi i Michałowi, że chce wybudować osiedle domów pod Warszawą. Renata i Sławek wyjeżdżają na urlop. Wieczorem Daria gubi się w lesie...

"Ranczo"

odc.64 Dwaj niemieccy policjanci mają w Wilkowyjach odbyć staż w ramach unijnej wymiany. Stasiek zaczyna obawiać się reakcji miejscowej ludności.

odc.65 Lucy jest bliska załamania. Poparcie dla niej spada, a nocami przed jej domem odbywają się demonstracje. Były wójt proponuje Amerykance sojusz.

odc.66 Kozioł przygotowuje się do ślubowania na senatora. Aby ukoić nerwy, wraz z Czerepachem pije alkohol. Obaj mężczyźni przesadzają z ilością trunku.

odc.67 Lucy próbuje zlikwidować problem bezrobocia w gminie. Okazuje się jednak, że osoby bez pracy zainteresowane są tylko doraźną pomocą finansową.

odc.68 Kozioł zaczyna się bać, że nie poradzi sobie w roli senatora. Czerepach stara się przygotować go do nadchodzących wystąpień publicznych i wywiadów.

"Siła wyższa"

odc.2 Perypetie mieszkańców podupadającego klasztoru na prowincji. Do mieszczącego się nieopodal buddyjskiego ośrodka przyjeżdża czterech nowych kursantów. Mężczyźni z trudem dostosowują się do surowych warunków. Nie radzą sobie też z wymagającymi ćwiczeniami duchowym. Na ich tle brat Robert szybko zostaje prymusem kursu. Wkrótce zaczynają się nim interesować uczęszczające na zajęcia kobiety. Tymczasem w klasztorze dochodzi do katastrofy budowlanej - zawaleniu ulega jedna z wież zaniedbanego budynku. Mnisi są załamani, ponieważ nie mają pieniędzy na konieczny remont. Z pomocą przychodzi im Dorota. Wymyśla ona świetny sposób na zdobycie dodatkowych środków. Proponuje zakonnikom, aby zorganizowali odpłatne kursy doskonalenia duchowego.

"Czas honoru"


odc.54 Michał i Władek przeprowadzają prowokację, która pomoże ustalić, czy w ich oddziale jest zdrajca. Rozpuszczają fałszywą informację o planowanym ataku na posterunek milicji w Żarnowcu. Okazuje się, że szpieg powiadomił funkcjonariuszy o zamiarach partyzantów i do placówki wysłano dodatkowy oddział Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wysłannik Delegatury Sił Zbrojnych na Kraj przekazuje Bronkowi rozkaz złożenia broni. W tym momencie do budynku wkraczają funkcjonariusze UB. Przed lokalem na więźniów czeka kapitan Ryszkowski. Jest zaskoczony widokiem Bronka. Wie, że zeznania Woyciechowskiego mogą się okazać dla niego niebezpieczne. Pomaga więźniowi w ucieczce. Janek i Bolek próbują przedostać się do Polski. Po drodze zostają napadnięci.

"Julia"


odc.117 Agnieszka zgłasza się na zabieg. Podczas operacji pojawiają się komplikacje i pacjentka trafia na oddział intensywnej terapii. Janek jest zdruzgotany.

odc.118 Stan Agnieszki jest bardzo poważny. Wszystko wskazuje na to, że chirurg popełnił błąd. Rodzina wspiera Janka w tych trudnych dla niego chwilach.

odc.119 Janiccy zwołują naradę w Klinice Piękna. Z poczucia winy Janek upija się do nieprzytomności. Monika zawozi go do mieszkania i kładzie w swoim łóżku.

odc.120 Julia chce powiadomić Janka o tym, że Agnieszka odzyskała przytomność. Gdy telefon odbiera Monika, nabiera przekonania, że Janicki do niej wrócił.

odc.121 Chirurg odwiedza poszkodowaną pacjentkę w szpitalu. Chce przyznać się do błędu i przeprosić Agnieszkę. Tadeusz uważa, że to niedopuszczalne.


"rodzinka.pl" - nowy sezon


odc.53, 54 Synowie Boskich zaczynają interesować się dziewczynami. Najstarszy z braci przekonuje się, że związek to nie tylko romantyczne spacery i czułe słówka. Kuba tłumaczy Natalii, czym jest Facebook. Wkrótce wdaje się z nauczycielem w awanturę.

"Komisarz Alex" - nowy sezon


odc.14 Puchała spędza urlop z rodziną nad zalewem. Niebawem dochodzi tam do utonięcia dziewczyny. Policjant dowiaduje się, że to kolejny taki wypadek w tej okolicy. Lucyna i Bromski jadą na miejsce. Udając zakochanych, rozpoczynają śledztwo.


"Prawo Agaty"

odc.2 Mecenas Przybysz dostaje propozycję współpracy od człowieka, który podaje się za znajomego Huberta. Wyrzuca go z gabinetu. Nie zauważa teczki z gotówką, którą jej zostawił. Dorota reprezentuje samotnego ojca, któremu grozi odebranie praw rodzicielskich.

"Na dobre i na złe"

odc.490 Ludmiła jest coraz słabsza. Przemek postanawia polecieć do Izraela, by przekonać prof. Markovitza do podjęcia leczenia dziewczyny. Hana chce mu towarzyszyć. Piotr, który przypadkiem słyszy ich rozmowę, sądzi, że doktor Goldberg wyjeżdża na stałe.

"Świat według Kiepskich"

odc.394 Badura daje Ferdkowi w prezencie radio. Nie jest to jednak zwyczajny odbiornik, gdyż ma kształt... kobiecych piersi. Kiepski staje się gorliwym radiosłuchaczem. Halina jest przekonana, że nowe hobby jej męża nosi znamiona dewiacji seksualnej.

"Żywe trupy" - nowość

odc.1/6 Oparta na komiksie Roberta Kirkmana opowieść o świecie opanowanym przez zombi. Rick budzi się ze śpiączki. Odkrywa, że świat opanowały żywe trupy. Próbuje odnaleźć swoją rodzinę. Spotyka Morgana i Duane’a, od których uczy się sztuki przetrwania.

"Kości"

odc.132 W lodówce na wysypisku śmieci znaleziono zwłoki. Sekcja wykonana przez Angelę wykazuje, że ofiarą jest Debra Cortez, sławna projektantka zabawek. Tymczasem Sweets przygotowuje się do testu strzeleckiego. Jego egzaminatorem ma być Booth.

"Głosy"

odc.26 Pracownik komisu samochodowego strzela sobie w głowę. Toby i Oz przekonują się, że to nie było zwykłe samobójstwo. Odkrywają, że podobne wypadki miały już miejsce i wiążą się z działającym w przeszłości motocyklowym gangiem Święte Demony.

"Dynastia Tudorów"

odc.2 Arcybiskup Wanham wręcza królowi dokument, w którym Kościół składa mu przysięgę na wierność. More nie chce go podpisać. Henryk stara się wzmocnić pozycję Anny, więc nadaje jej tytuł markizy Pembroke. Wyatt ma odebrać Katarzynie klejnoty koronne.

"Mentalista"

odc.9 CBI poszukuje sprawcy morderstwa dwóch policjantów i narzeczonej pracownika służby zdrowia. Wynik badań balistycznych wskazuje na związek tej sprawy z wcześniejszymi zabójstwami funkcjonariuszy. Patrick korzysta z pomocy chiromantki i astrolog Ellis Mars.

"Lekarze"


odc.2 Dalsze perypetie Alicji Szymańskiej - ambitnej lekarki stawiającej pierwsze kroki na drodze kariery zawodowej. Młoda kobieta nieoczekiwanie zdecydowała się opuścić Warszawę po rozstaniu ze swoim partnerem. Rozpoczyna pracę w toruńskim szpitalu Copernicus. Rywalizuje o miejsce na stażu specjalizacyjnym z transplantologii z chirurgiem Danielem Ordą. Pierwszego dnia lekarka przeprowadza dwie operacje, które kończą się sukcesem. Udaje się jej również znaleźć mieszkanie, które będzie dzielić razem z Sylwią Matysik. Alicja nie chce jeszcze konfrontować się z Krzysztofem i prosi go jedynie o przesłanie jej rzeczy z Warszawy. W szpitalu nowa chirurg budzi duże zainteresowanie kolegi po fachu, Maksa Kellera. Wpada też w oko ginekologowi Piotrowi Wanatowi.

"Ojciec Mateusz"

odc.97 W Drohiczynie ma odbyć się maraton dla amatorów i zawodowców. Występ w nim zapowiedzieli m.in. znajomy księdza Mateusza, Staszek Nowak, a także gwiazda sportu i telewizji, Kotlarczyk. Swoich sił w biegu chce spróbować także inspektor Możejko. Podczas rejestracji startujących dochodzi do szarpaniny pomiędzy dwoma zawodnikami, Stogą i Pawlukiem. Obaj zostają szybko rozdzieleni. Rozpoczyna się bieg, w którym od początku zdecydowanie prowadzi Staszek. Jednak na trzydziestym kilometrze mężczyzna nagle słabnie. Zostaje wezwana karetka, a lekarze stwierdzają rozległy zawał. Podczas badań okazuje się, że na ciele Nowaka wykryto ślady po zastrzykach, a zawodnik jest podejrzewany o stosowanie dopingu. Ksiądz Mateusz wyjaśnia tę sprawę.

"Paradoks"

odc.2 Do zespołu niepokornego inspektora Marka Kaszowskiego z Komendy Głównej Policji dołączyła niedawno podkomisarz Joanna Majewska, funkcjonariuszka Biura Służby Wewnętrznej. Jej zadaniem jest przeprowadzenie śledztwa dotyczącego przełożonego. Kobieta wraca do nierozwiązanej sprawy zabójstwa, do którego doszło w hotelu. Na miejscu strzelaniny niemal natychmiast zjawili się funkcjonariusze wywiadu, którzy na każdym kroku utrudniali śledztwo Kaszowskiemu i jego współpracownikom. W efekcie policjantom nie udało się nawet ustalić tożsamości ofiary, a Marek nieoczekiwanie podjął decyzję o zakończeniu dochodzenia w sprawie tego morderstwa. Majewska próbuje dowiedzieć się, czym kierował się inspektor i znaleźć sprawcę zabójstwa w hotelu.

"Moda na sukces"

odc.5670 Donna dowiaduje się, że to Bill kupił domek na plaży i wprowadził się do niego z Katie. Wraz z Brooke postanawia odwiedzić siostrę i z nią porozmawiać.

odc.5671 Stephanie przeżywa załamanie. Chce wyprowadzić się od Taylor. Z powodu choroby rezygnuje również z pracy. Jackie nie może się z tym pogodzić.

odc.5672 Brooke i Donna usiłują przemówić do rozsądku Katie. Starają się jej uświadomić, że jest tylko narzędziem w rękach Billa, który chce się zemścić na Ericu.

odc.5673 Forresterowie muszą uzyskać środki na spłatę kredytu. By zdobyć pieniądze, sprzedają kolejne nieruchomości. Brooke chce szukać innego wyjścia.

odc.5674 Brooke przekonuje Forresterów do koncepcji Billa, zapewniając ich, że będą mieli wpływ na decyzje dotyczące firmy. Katie ma zostać dyrektorem.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.204 Na terenie hali sportowej zostaje znalezione ciało Connie Briggs, gwiazdy wyścigów na rolkach. Śledczy próbują wytypować osobę, której mogło zależeć na śmierci kobiety. Wyniki sekcji zwłok wskazują na to, że Connie była ofiarą przemocy domowej.

"Hotel 52"

odc.67 Kuba widzi, jak Robert składa gratulacje Marcie z okazji zaręczyn. Jest zaskoczony, ponieważ wcale nie prosił dziewczyny o rękę. Tymczasem w Hotelu 52 odbywa się konferencja prasowa przed walką bokserską Adama Kuliga z Rafałem Małkiem.

"Przyjaciółki"

odc.2 Zuza proponuje koleżankom, by wybrały się na wystawę. Okazuje się, że tylko Inga może pójść. W drodze jej przyjaciółka dostaje informację, że musi bezzwłocznie zjawić się w firmie. Gruszewska dociera do galerii sama. Poznaje tam tajemniczego mężczyznę.


Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje