Reklama

Serialowy przewodnik

Kończy się letni sezon powtórek seriali. Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"M jak miłość"

odc.918 Janek musi zamknąć Oazę. Paweł i Sylwia dają mu pieniądze na zaległe pensje dla pracowników. Lewicki informuje przyjaciół, że dostał rolę w serialu.

odc.919 Anna zarzuca Markowi, że źle zajmuje się dziećmi i stąd biorą się kłopoty z Ulą. Namawia dziewczynę na wizytę u psychologa. Kuba wraca z Niemiec.

odc.920 Monika przekazuje Wernerowi zdjęcia z agencji towarzyskiej i wręcza swoje wymówienie. Przeprasza go za próbę szantażu. Prawnik nie przyjmuje rezygnacji.

odc.921 Andrzej zawozi Martę i Anię do Rabki. Wieczorem czyta córce bajkę. Dziewczynka wyraźnie daje do zrozumienia rodzicom, by spróbowali być znowu razem.

odc.922 Michał wybiera się na randkę z kobietą poznaną na internetowym czacie. Basia próbuje spotkać się z Ulą, jednak Anna nie wpuszcza jej do mieszkania.


"Ranczo"


odc.37 Lucy i wikary zakładają biuro pośrednictwa pracy. Audycja Witebskiego cieszy się dużym zainteresowaniem kobiet.

odc.38 Hadziuk podejrzewa każdego mężczyznę o romans ze swoją żoną. Witebski doradza mu, by wreszcie o siebie zadbał.

odc.39 Proboszcz postanawia doprowadzić do tego, by wszystkie pary żyjące w Wilkowyjach bez ślubu zawarły ten sakrament.

odc.40 Na świat przychodzi córka Lucy i Kusego. Klaudia zjawia się w domu z nowym partnerem, studentem Zygmuntem.

odc.41 Wójt zaniedbuje żonę. Odrzucona kobieta szuka sposobu na zwiększenie swej atrakcyjności.

odc.42 Zbliżają się wybory. Do Wilkowyj wraca Czerepach. Chce wesprzeć upadające rządy wójta.

odc.43 Do wsi zostają dostarczone tanie komputery. Lucy osobiście nadzoruje ich sprzedaż.

"Barwy szczęścia"


odc.767 Maro i Steryd zaczepiają Sarę na ulicy. Bartek staje w obronie dziewczyny i sam zostaje poturbowany. Kaśka przeprasza Natalię, że wtrąca się w jej sprawy. Dziewczyna mimo to postanawia spróbować szczęścia z Ksawerym.

odc.768 Maria ukrywa przed rodziną swój związek z Markiem. Mimo to Iwona domyśla się, że matka od pewnego czasu spotyka się z kimś. Bob urządza Sarze scenę zazdrości o Bartka.

odc.769 Bogdan próbuje odebrać sobie życie. W ostatniej chwili ratuje go Jerzy. Zwoleńscy są zaszokowani tym, co się stało. Paweł wraca do kraju, by wspierać rodzinę w trudnych chwilach.

odc.770 Sabina mówi Róży, że rozstała się z Bogumiłem i wróciła do Mietka. Cieślakowa uważa, że to błąd. Paweł spłaca długi ojca. Adam prosi byłą ukochaną, by dała mu jeszcze jedną szansę.

"Tygrysy Europy"


odc.2 Z powodu braku odpowiednich środków Nowak zamierza sam nakręcić reklamę swojej firmy. Role w krótkim filmie powierza Edwardowi i Hubertowi.

odc.3 Do siedziby Holdingu Tygrys przychodzi niejaki Papryka z synami. Stanowczo żąda zwrotu długów, które zaciągnęła u niego firma Nowak i Nowak.

odc.4 Prezes Nowak razem z żoną wybiera się na spotkanie z inwestorem strategicznym, które ma się odbyć podczas polowania na lisa. Obawia się tej imprezy.

odc.5 Elżbieta zamierza organizować obiady z ludźmi kultury. Podczas pierwszego spotkania do willi Nowaków wraca wujek wysłany przez bliskich na wieś.

odc.6 Roni postanawia zdobyć pieniądze, by kupić sobie wymarzonego pytona. W tym celu aranżuje porwanie swojej siostry, żądając od ojca zapłacenia okupu.

"Świat według Kiepskich"


odc.175 Halina namawia męża na kurację odchudzającą. On twierdzi, że akceptuje swoją sylwetkę i nie zamierza przechodzić na dietę.

odc.176 Paździoch nieoczekiwanie zwierza się Ferdkowi ze swoich rozterek sercowych. Zakochał się w jednej ze swoich klientek.

odc.177 Kiepski odkrywa, że ma niezwykły talent. Potrafi przewidywać i programować pogodę. Marian chce zapobiec katastrofie.

odc.178 Ferdek postanawia polepszyć status społeczny swojej rodziny. Paździochowie nie chcą być gorsi i podejmują wyzwanie.

odc.179 Paździoch i Kiepski projektują kolekcję bielizny. Muszą ją także odpowiednio zareklamować.

odc.180 Ferdek zachęca syna do wyrobienia sobie znajomości, które pomogą mu ustawić się w życiu.

odc.181 Kiepscy testują nowatorskie urządzenie - szwondel, czyli rondel do robienia szwindli.

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem

"rodzinka.pl"


odc.49 Ludwik chce namówić synów na spacer. Dzieci jednak wolą siedzieć przed telewizorem, niż chodzić bez celu. Maria proponuje Natalii wypad do Paryża.

odc.50 Boska wyjeżdża w delegację. Chłopcy cieszą się na myśl o czekającej ich nieskrępowanej rozrywce. Z czasem jednak bracia zaczynają tęsknić za mamą.

odc.51 Tomek próbuje wymknąć się z domu na imprezę. Wyjaśnia Natalii, że spotyka się ze swoją dziewczyną i wróci późno. Matka zaczyna jednak coś podejrzewać.

odc.52 Kuba chce się dowiedzieć, jak poznali się rodzice. Wychodzi na jaw, że Ludwik nie poprosił Natalii o rękę. Synowie namawiają ojca, by zrobił to teraz.

odc.53 Nadszedł czas ferii. Rodzice próbują ustalić, kto będzie się opiekował dziećmi. Wkrótce Kuba odkrywa swój nadprzyrodzony dar - telefonopatię.

"Na dobre i na złe"

odc.487 Gawryło interweniuje u prokurator w sprawie Hany. Lekarka wychodzi z aresztu. Do szpitala trafia Marta, która została zaatakowana przez psa w czasie treningu kolarstwa przełajowego. Ludmiła sądzi, że jest w ciąży. Hana i Piotr mają dla niej złe wieści.

07 zgłoś sięodc.19 Po śmierci bandyty o pseudonimie Coca-Cola milicja podejmuje śledztwo w sprawie gangu Złocistego. Do przestępczej grupy przenika porucznik Kozłowski. Wkrótce funkcjonariusze otrzymują informację o miejscu ukrycia zwłok niejakiego Brodzkiego.

"Instynkt"

odc.12, 13 Komisarz Matusiak zostaje zamordowany. Sprawę prowadzą Ola i Krzysztof. Wśród podejrzanych znajduje się Jaros, jednak policjant ginie następnej nocy. Ciężko ranny Rogoż umiera w szpitalu. Oster nakazuje personelowi zatajenie tej informacji.

Sprawdź naszą miniwitrynę serialu "Instynkt"


"Prawo Agaty"


odc.15-ost. Rozpoczyna się proces przeciwko firmie ProSpectrum. Jej prawnicy próbują skompromitować klientów Agaty, Doroty i Marka, wykorzystując informacje o ich życiu osobistym. Przybysz nie rezygnuje ze sprawy pomimo gróźb Nawrockiego.

Zobacz najnowsze newsy dotyczące "Prawa Agaty"

"Na linii strzału"


odc.12, 13 Mary uprowadzają handlarze narkotyków. W tym samym czasie chłopak jej siostry zostaje ciężko pobity. Dilerzy sądzą, że ukradł paczkę z narkotykami. FBI urządza obławę na porywaczy. Wkrótce Mary wraca do domu. Boi się jednak o dalszą karierę.


"CSI: Kryminalne zagadki Miami"


odc.202 Młody milioner zostaje zabity przez aligatora w swoim basenie. Okazuje się, że ktoś zwabił tam zwierzę. Trop prowadzi śledczych do serwisów matrymonialnych. Jeden z nich tak naprawdę jest agencją towarzyską. Ryan ma przeniknąć w struktury firmy.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.10 Kontynuacja wątków przedstawionych w poprzednim odcinku. Gil Grissom informuje swój zespół, że odchodzi z pracy. Wkrótce dochodzi do makabrycznego zabójstwa. Okazuje się, że morderca bierze udział w seminarium słynnego patologa, Langstona.

"Kości"


odc.130 Temperance jest w zaawansowanej ciąży. Nie zamierza jednak rezygnować z pracy. Na placu do gry w paintball odnaleziono szczątki kobiety. Booth i Brennan przesłuchują męża ofiary. Jednym z podejrzanych jest także dotknięty afazją skrzypek.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Agenci NCIS"


odc.23, 24-ost. Gibbs i jego współpracownicy są wstrząśnięci śmiercią zaprzyjaźnionej agentki Lary Macy. Okazuje się, że ofiara zajmowała się tuż przed śmiercią dochodzeniem w sprawie gwałtu. Wkrótce kolejne śledztwo prowadzi Jethro do Meksyku.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Głosy"

odc.24 Dylan Morris, współwłaściciel restauracji, w której doszło do strzelaniny, ma zeznawać w procesie szefa włoskiej mafii, Nicka Zappaty. Toby dostaje zadanie sprawdzenia wiarygodności zeznań Morrisa. Tymczasem prokurator oferuje mafiosowi układ.

odc.51, 52 Krawiec informuje Bronka, że Osmańska była prostytutką. Po śmierci jednego ze swoich kochanków, angielskiego agenta, przejęła jego kontakty. Brodowicz zarządza akcję likwidacyjną. Wkrótce okazuje się, że zamach na Karolinę był błędem.

odc.13 Ksiądz Mateusz uczestniczy w pielgrzymce. Jeden z autokarów wiozących wiernych ulega wypadkowi. Badania wykazują, że kierowca był pod wpływem alkoholu. Ten zapewnia jednak, że nie pił. Duchowny postanawia odkryć prawdę o całym zdarzeniu.

"Determinator"

odc.1/13 Chirurg Piotr Skotnicki mieszka ze swoją dziewczyną, Anną, która dostała posadę w pogotowiu. Wkrótce zostaje zdegradowany do pracy w prosektorium. Pewnego dnia do szpitala trafia pobity Domański, mafijny kurier, który umiera. Podczas sekcji zwłok Piotr znajduje w jego żołądku woreczki z narkotykami. Tymczasem po ciało zgłaszają się gangsterzy Włodek i Olo pracujący dla bogacza Jerzego Michty.

odc.2 Michta próbuje się dowiedzieć, kto zabił Ola i Włodka. Stażysta Robert zostaje pobity. Policja pod dowództwem Gołębiowskiego dokonuje nalotu na hurtownię Grubego, z której rekwiruje transport papierosów. Inspektor Wejman wypytuje Piotra o Roberta. Znaleziono u niego narkotyki skradzione po sekcji zwłok Domańskiego. Rawicz, dyrektor banku, wychodzi z aresztu.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje