Reklama

Serialowy przewodnik

Kończy się letni sezon powtórek seriali. Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"M jak miłość"

odc.913 Marta proponuje Wiktorowi, by razem spędzili sylwestra. W mieszkaniu nakrywa ich Budzyński. Między mężczyznami dochodzi do bójki.

odc.914 W Oazie pojawia się komornik. Tomek nie może sobie wybaczyć pocałunku z Agnieszką. By uspokoić sumienie, funduje Małgosi wycieczkę do Pragi.

odc.915 Monika dowiaduje się, że Piotr i Kuba muszą wyprowadzić się od Szymona. Proponuje Zduńskiemu, by przeniósł się do niej. Kinga jest tym oburzona.

odc.916 Marta spotyka się z Wiktorem, który przyleciał do Polski. Mirka dowiaduje się, że Igor miał poważny wypadek. Irek boi się, że stoi za tym jego kolega.

odc.917 Tomek z Agnieszką próbują odnaleźć Przemka. Joanna dostaje od Jana premię. Paweł bez wiedzy żony chce sprzedać samochód, by pomóc Jankowi.

"Ranczo"


odc.30 Klacz, którą Lucy ocaliła przed śmiercią w rzeźni, nie odstępuje swojej wybawicielki na krok. Staje się to niezwykle uciążliwe.

odc.31 Pewna kobieta twierdzi, że została wykorzystana przez wójta. Okazuje się, że ktoś podstępnie posłużył się danymi Kozioła.

odc.32 Solejuk odkrywa na swojej ziemi złoże ropy. Z tego powodu zostaje abstynentem. Związek Kusego i Lucy wychodzi na jaw.

odc.33 Proboszcz jest zgorszony konkubinatem Amerykanki i malarza. Wyrzuca kobietę z domu parafialnego, gdzie prowadziła lekcje.

odc.34 Więcławscy dowiadują się, że ojcem nieślubnego dziecka ich córki jest młody Chińczyk.

odc.35 Nowy wikary, który niedawno zjawił się w parafii, okazuje się surowy i bezkompromisowy.

odc.36 Młody ksiądz postanawia uruchomić radio religijne. Namawia do współpracy Klaudię.

"Barwy szczęścia"


odc.763 Małgorzata odkrywa romans Natalii. Radzi córce, by przestała spotykać się z Ksawerym. Związek Huberta z Patrycją przechodzi poważny kryzys. Chłopak ostatnio woli spędzać czas w towarzystwie Klary.

odc.764 Remigiusz otrzymuje wiadomość od córki, z którą nie rozmawiał od dziesięciu lat. Jaworski nie daje za wygraną i wciąż adoruje Różę. Zdzisio zamierza pozbyć się zalotnika.

odc.765 Hubert wyjeżdża w trasę koncertową. Przeziębiona Patrycja rezygnuje z podróży i zostaje w domu. Niebawem odwiedza ją Dawid. Okazuje się, że łączy ich pewna tajemnica.

odc.766 Justyna proponuje mężowi, by wyjechali do Julii i Pawła do Włoch. Kasia robi Tymonowi awanturę o to, że okłamał Wolskiego. Urażony chłopak postanawia zwolnić się z pracy.

"Bulionerzy"

odc.26 Grażyna wpada na pomysł rozkręcenia biznesu. Decyduje się przygotowywać obiady domowe na wynos. Rodzice zostają jej wspólnikami.

odc.27 Firma cateringowa Nowikowej zaczyna otrzymywać kolejne zlecenia. Kobieta musi jednak walczyć z nieuczciwym inspektorem sanitarnym.

odc.28 Grażyna przeżywa kryzys tożsamości. Próbując na nowo określić swoje miejsce wśród bliskich, zaprzyjaźnia się z małżonką mecenasa Murawskiego.

odc.29 Adwokat Grzegorczyk próbuje zaszczepić profesjonalizm w działaniach agencji chroniącej rezydencję. Naraża się tym całej wspólnocie mieszkaniowej.

odc.30 Olo znajduje pracę na pełny etat. Dzięki znajomości z Leną i jej przyjaciółmi zostaje zatrudniony jako szef zespołu testującego gry komputerowe.


Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Tygrysy Europy"

odc.8 Prezes Nowak ma liczne problemy w związku ze zmianą nazwy firmy. Na domiar złego Chodźko szantażuje go dokumentami, które zabrał w trakcie kontroli skarbowej. Tymczasem Jacek zamierza oświadczyć się Monice.

odc.9 Nowak rozpoczyna współpracę z Azjatami i wydaje w rezydencji przyjęcie dla wietnamskich biznesmenów. Żona przedsiębiorcy ulega natychmiastowej fascynacji sztuką i religią Wschodu.

odc.10 Dziadek Jacka zamierza poślubić niejaką Helenkę. Wkrótce pojawia się syn kobiety. Razem z żoną oskarża dziadka o porwanie jego matki. Jacek i Ania stają w obronie zakochanego staruszka.

odc.11-ost. W rezydencji Nowaków pojawia się kamerdyner Jan. Od tej chwili zmieniają się domowe zwyczaje. Wszyscy muszą dostosować się do wymogów dystyngowanego służącego.

"Świat według Kiepskich"


odc.119 W mieszkaniu Kiepskich zagnieździła się mysz. Domownicy są jednak zbyt wrażliwi, by skutecznie pozbyć się gryzonia.

odc.120 Ferdek dowiaduje się, że kobieta podczas prac domowych przemierza 50 km na darmo. Zamierza temu zaradzić.

odc.134 W kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 dochodzi do awarii toalety. Mieszkańcy szukają pomocy u różnych specjalistów.

odc.135 Pewnego dnia Ferdek i Walduś przypadkowo odwiedzają mieszkanie Paździocha. Odkrywają szokujący sekret Mariana.

odc.163 Kiepski i jego sąsiedzi są rozczarowani serialami. Chcą produkować własne programy.

odc.164 Paździoch odchodzi na emeryturę. Jego żona chce, żeby Kiepski zorganizował mu benefis.

odc.174 Boczek wpada w panikę. Jest przekonany, że spotka go kara za popełnione w życiu grzechy.

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem

"rodzinka.pl"


odc.44 Na zawał serca umiera wujek Stanisław, starszy brat babci Janiny. Podczas uroczystości pogrzebowych chłopcy mają okazję poznać całą rodzinę mamy.

odc.45 Boscy zapraszają na kolację dziewczynę Tomka, Magdę. Chłopak denerwuje się, że rodzice skompromitują go przed ukochaną. Jego obawy się potwierdzają.

odc.46 Ludwik próbuje oduczyć synów posługiwania się slangiem. Natalia przypomina mu, że przed laty sam używał zwrotów, których nie tolerowali dorośli.

odc.47 Boski wpada na pomysł, by Boże Narodzenie spędzić poza domem. Żona entuzjastycznie przyjmuje jego propozycję, gdyż nie będzie musiała wtedy gotować.

odc.48 Ludwik i Natalia planują wakacyjny wypad we dwoje. Maria uważa, że przed podróżą powinni spisać testament. Kacper namawia mamę na kupno psa.

07 zgłoś sięodc.18 Krzysztof Kalkowski, dyrektor przedsiębiorstwa handlu zagranicznego, znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Następnego dnia auto Kalkowskiego zostaje znalezione w lesie z dziurą od kuli i śladami krwi. Sprawę wyjaśnia por. Borewicz.

"Instynkt"

odc.11 Stołeczna policja dostaje zgłoszenia o dwóch napadach na kobiety. Jedna nie żyje. Funkcjonariusze podejrzewają, że za ataki odpowiada gwałciciel zwany Dobrodziejem. Po odejściu ze służby Oster ginie bez śladu. Zaniepokojony Rogoż poszukuje policjantki.

Sprawdź naszą miniwitrynę serialu "Instynkt"


"Prawo Agaty"


odc.13, 14 Izabela prosi Agatę, by zajęła się sprawą jej siostrzeńca. Chłopak został oskarżony o potrącenie samochodem kobiety i nieudzielenie jej pomocy. Dorota zamawia sukienkę na doroczny bal adwokatów. Dębski nie chce towarzyszyć Okońskiej podczas imprezy.

Zobacz najnowsze newsy dotyczące "Prawa Agaty"

"Glina"

odc.24 Gajewski nie może pogodzić się z myślą, że Julia zdecydowała się związać z Banasiem. Nadkomisarz rozkazuje podwładnemu przenieść się do innego wydziału. Po szczerej rozmowie z córką zmienia jednak zdanie i przeprasza Artura. Policjanci wciąż próbują dopaść Piotra Kurtena podejrzewanego o serię zabójstw kobiet. Kolejną ofiarą mordercy jest Agata, która była niegdyś związana z Gajewskim.

odc.25-ost. Andrzej za bardzo angażuje się w sprawę zabójstwa swojej byłej partnerki. W brutalny sposób przesłuchuje jej dawnego kochanka. Zostaje odsunięty od śledztwa. Wkrótce Gajewski wraz z patolog Olgą Seifert jedzie do Topoli Kujawskiej. To tam prawdopodobnie Kurten zabił swoją pierwszą ofiarę. Na miejscu nadkomisarz znajduje wskazówkę, która może wyjaśnić sprawę.

"Na linii strzału"


odc.10, 11 Dawny podopieczny Mary i Marshalla staje się głównym podejrzanym w sprawie o zabójstwo policjanta. Agenci nie wierzą w jego winę. Muszą też chronić Nataszę, która odkrywa, że jej chłopak jest uczestnikiem programu ochrony świadków.


"CSI: Kryminalne zagadki Miami"


odc.201 Detektywi badają okoliczności eksplozji w fabryce cukru. Jedyną ofiarą wypadku jest Eduardo Santana. Niektórzy zatrudnieni byli nielegalnymi imigrantami. Horatio podejrzewa, że wybuch nastąpił z winy pracowników uciekających przed kontrolą.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 9

odc.9 Grissom informuje swoich podwładnych, że odchodzi z zespołu. Tymczasem w torbie na śmieci znalezione zostają ludzkie zwłoki. Analiza miejsca zbrodni wskazuje, że sprawcą jest seryjny morderca, który jedenaście lat wcześniej zabijał młode pary.


"Kości"


odc.106 W pewnym budynku zawala się piętro. Wśród gruzów zostaje znaleziony szkielet mężczyzny. Analiza szczątków dowodzi, że doszło do morderstwa. Tymczasem ojciec Angeli prosi Hodginsa, by wykradł jego wóz z parkingu należącego do gangu motocyklistów.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Agenci NCIS"


odc.21, 22 Ginie porucznik Jeffrey W. Hutton. Niedługo potem znika bez śladu jego siostra. Poszukiwania stają dla DiNozzo obsesją, mimo że osobiście nigdy nie poznał zaginionej. Ekipa Gibbsa prowadzi też śledztwo w sprawie żołnierza, któremu odcięto stopy.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Głosy"

odc.23 Toby i Oz otrzymują wezwanie do osoby, która skręciła kostkę. Gdy zjawiają się na miejscu, zostają wzięci do niewoli przez małżeństwo, które zgłosiło wypadek. Ratownicy muszą pomóc doradcy finansowemu pary, który został postrzelony...

odc.49, 50 Bronek chce uratować Wandę w drodze powrotnej z Berlina. Prosi Krawca o zgodę na akcję. Władek znajduje w mieszkaniu Osmańskiej kilka fałszywych paszportów wystawionych na różne nazwiska. Nakazuje Michałowi, by nadal grał rolę jej narzeczonego.

odc.11 Ksiądz Mateusz udaje się z posługą duszpasterską do więzienia. W tym samym czasie ginie jeden z osadzonych, gangster Seweryński. Duchowny rozpoczyna śledztwo. Dowiaduje się, że zmarły pozostawał w konflikcie z innym skazanym.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje