Reklama

Serialowy przewodnik

Rozpoczął się letni sezon powtórek seriali. Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"M jak miłość"

odc.910 Marta jedzie na konferencję prawniczą. W drodze wdaje się w sprzeczkę z nieznajomym. Na miejscu odkrywa, że kierowca, z którym się kłóciła, to Wiktor Żak, jeden z wykładowców. Kinga ma wypadek samochodowy. Piotr podejrzewa, że to Domin z zemsty uszkodził hamulce w jego aucie.

odc.911 Wiktor zaprasza Martę do swojego pokoju na lampkę wina. Ona odmawia, jednak po kłótni z Andrzejem zmienia zdanie. Agnieszka i Marcin szukają Ewy. W końcu przerażona dziewczyna kontaktuje się z Olszewską i prosi, by nie próbowała jej odnaleźć.

odc.912 Piotrek dostaje premię świąteczną. Monika jest rozczarowana, gdyż spodziewała się, że to jej przypadnie nagroda. Werner wzywa dziewczynę na rozmowę. Grozi, że jeśli powie Agnieszce o jego wizytach w agencji towarzyskiej, zostanie zwolniona

"Ranczo"


odc.23 Spośród zajęć uniwersytetu ludowego tylko wykłady księdza cieszą się zainteresowaniem. Duda wpada na pomysł, jak zwiększyć frekwencję na innych prelekcjach.

odc.24 Wójtowa przyłapuje męża na schadzce z Wioletką. Kozioł tłumaczy się, że tylko pocieszał nieszczęśliwie zakochaną dziewczynę.

odc.25 Wezół za namową żony planuje wyjazd do Szkocji. Wszyscy mieszkańcy zastanawiają się, jak odwieść doktora od emigracji.

odc.26 Zbliżają się urodziny proboszcza i wójta. Lucy stwierdza, że to znakomita okazja, by doprowadzić do pojednania braci.

odc.27, 28 W Country Clubie wybucha pożar. Wioletka traci pracę, a bywalcy ławeczki nie wyobrażają sobie zimy bez lokalu.

odc.29 Nieznany sprawca przebija opony w samochodzie wójta. Ten zamierza powołać komisję do spraw aktów terroryzmu we wsi.

"Barwy szczęścia"


odc.760 Bartek i Stefan nie radzą sobie z prowadzeniem domu. Waleria obiecuje, że zostanie u nich do powrotu Oksany. Alina ma dość przedłużającej się wizyty Asima. Prosi o pomoc Ksawerego. Po długiej nieobecności Kaśka wraca do Warszawy. Towarzyszy jej nieznajoma dziewczyna.

odc.761 Mietek znów pojawia się w salonie fryzjerskim. Wyznaje Sabinie, że żałuje rozstania z nią. Ich rozmowę słyszy Bogumił. Maria sądzi, że Marek nie będzie nią zainteresowany, gdy pozna jej sytuację rodzinną. Marta namawia przyjaciółkę, by się z nim spotkała.

odc.762 Kasia prosi Sławka, żeby pomógł Marlenie. Maltretowana przez męża dziewczyna obawia się, że zabiła go w szarpaninie. Wolski telefonuje do znajomego policjanta. Ksawery doprowadza do spotkania rodziców. Ma nadzieję, że się w końcu pogodzą.

"Bulionerzy"

odc.23 Piotr zostaje poproszony przez kierownictwo o poprowadzenie szkolenia z zasad savoir-vivre’u dla innych pracowników. Nowik zupełnie nie radzi sobie w nowej roli. Udaje się więc na konsultacje do sąsiadki, hrabiny Lubeckiej. Niestety, jej porady okazują się zupełnie niepraktyczne.

odc.24 Do portiera Ostrowskiego przyjeżdża syn z Kanady. Ochroniarz chce mu zaimponować. Prosi więc Nowików, by mógł mu pokazać ich mieszkanie jako swoje. Piotr z żoną zgadzają się mu pomóc. Nikt jednak nie przeczuwa, że wizyta syna Ostrowskiego się przedłuży.

odc.25 Przyjaciele Ola organizują happening, podczas którego palą kukłę popularnego prezentera telewizyjnego Damiana Bergera. Syn Grażyny i Piotra tak bardzo angażuje się w akcję, że celebryta postanawia wytoczyć Nowikom proces o zniesławienie.
Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Tygrysy Europy"

odc.4 Monika zgadza się udzielać korepetycji dzieciom Nowaka. Zafascynowany nauczycielką Jacek ma więc powody do radości. Cieszy się także matka Moniki, bezrobotna eksmodelka, która uwielbia wydawać pieniądze.

odc.5 Nowakowa przesłuchuje chętnych do pracy w rezydencji. Zgłosili się m.in. matka Moniki i kamerdyner hrabiego Potulickiego. Prezesowa postanawia zatrudnić ich kolejno na okres próbny.

odc.6 Nowa pokojówka sprowadza hydraulików, by usunęli przeciek, który w rzeczywistości jest fontanną. Prezes kontynuuje kurs pilotażu. Jego determinacja budzi nieufność portiera Chodźki.

odc.7 Nowakowie proszą Jacka, by zamiast nich poszedł na premierę baletu "Córka źle strzeżona". Chłopak zabiera do teatru Monikę. Po spektaklu idą do restauracji. Spotykają byłą dziewczynę Jacka.

"Świat według Kiepskich"

odc.107 Kiepskich czeka duża zmiana. Zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej w kamienicy zlikwidowane zostaną wspólne toalety.

odc.108 Ferdek przez przypadek robi zawrotną karierę w mediach. Zazdrosny Paździoch szuka sposobu, by również zdobyć sławę.

odc.109 Kiepski chce otworzyć własną Aleję Gwiazd. Zamierza pobierać opłaty za oglądanie betonowych odcisków w korytarzu.

odc.110 Ferdek, zainspirowany informacją usłyszaną w telewizji, postanawia założyć w mieszkaniu pralnię brudnych pieniędzy.

odc.112 Paździoch zaczyna cofać się w ewolucji. Jego zaniepokojona żona prosi o pomoc Kiepskich.

odc.113 W telewizji ogłoszono, że zbliża się koniec świata. Paździoch konstruuje Arkę Mariana.

odc.118 Do Kiepskich przyjeżdża rodzina z prowincji. Ferdek boi się, że nie pozbędzie się krewnych.

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


"rodzinka.pl"

odc.38, 39 Boskich odwiedzają rodzice Natalii. Niespodziewana wizyta wywołuje spore zamieszanie. Wkrótce rodzina wybiera się na wakacje nad jezioro.

odc.40 Kuba idzie do kina z kolegami. Nie chce wziąć ze sobą Kacpra. U Boskich zjawia się policjant, który podejrzewa ich o stosowanie przemocy wobec dzieci.

odc.41 Ludwik prosi najstarszego syna o pomoc w sprzątaniu garażu. Tomek wykręca się, mówiąc, że jest za wcześnie, a on musi spać co najmniej dziewięć godzin.

odc.42 (Emisja o godz. 14.40) Chłopcy sugerują rodzicom, by na urodziny mamy wybrali się do spa w górach. Ludwik jest załamany, bo synowie chcą im towarzyszyć.

odc.43 Kuba dostaje kolejną dwóję z matematyki. Rodzice chcą wysłać go na korepetycje. Kacper twierdzi, że nauką brata powinien zająć się Tomek.


"Instynkt"

odc.10 Tarkowski dostaje wezwanie do rezydencji bankiera. Na miejscu znajduje ślady krwi żony finansisty. Razem z Oster usiłuje ustalić przebieg wydarzeń. Anna chce spotkać się z Kulawym. Kiedy Rogoż odmawia jej pomocy, odchodzi z policji.

Sprawdź naszą miniwitrynę serialu "Instynkt"


"Prawo Agaty"


odc.11, 12 Mecenas Przybysz reprezentuje Martę Żarską, która wniosła pozew o rozwód. Ponieważ jej mąż jest znanym adwokatem, zapowiada się trudna batalia sądowa. Agata i Dębski jadą do miasteczka na prowincji. Mieszka tam ich klientka - ofiara molestowania.

Zobacz najnowsze newsy dotyczące "Prawa Agaty"

"Glina"

odc.21 Policjanci badają okoliczności śmierci aktorki Joanny Sobczyńskiej. Wiele wskazuje na samobójstwo, ale Gajewski nie wierzy w tę wersję. Sądzi, że kluczem do rozwiązania zagadki może być napis na lustrze w łazience ofiary. Intryguje go również, czemu artystka nagle odeszła z zawodu.

odc.22 Andrzej kontynuuje śledztwo dotyczące śmierci Sobczyńskiej. Przesłuchując świadków, odkrywa, że sprawa może mieć związek z wydarzeniami sprzed lat, z czasów działalności podziemnej Solidarności. Policjantowi udaje się odnaleźć prześladowcę ofiary.

odc.23 Seryjny morderca kobiet atakuje po raz kolejny. Tym razem zwabia swoją ofiarę przez internet. Zbrodniarz toczy z policją makabryczną grę, umyślnie zostawiając ślady. Artur i Julia są sobie coraz bliżsi. Ich związku nie akceptuje jednak ojciec dziewczyny.


"Na linii strzału"


odc.9 Podopieczny Marshalla i Mary ginie w wypadku samochodowym. Agenci muszą ustalić, czy ktoś nie przyczynił się do tej tragedii. Prześwietlają rodzinę O’Connorów, z którą mężczyzna utrzymywał bliskie kontakty, zanim trafił do programu ochrony świadków.


"CSI: Kryminalne zagadki Miami"


odc.200 Będąca w zaawansowanej ciąży Heather zostaje napadnięta i pobita. Sprawca kradnie również jej samochód. Horatio i Tripp muszą ustalić, kto odpowiada za ten atak. Niebawem okazuje się, że życie nienarodzonego dziecka poszkodowanej jest zagrożone.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi


"Kości"


odc.105 Rozpoczyna się proces seryjnej zabójczyni, która zyskała przydomek Grabarz. Przed sądem zeznają Booth, Brennan i Hodgins. Nie zapada jednak wyrok skazujący. Ekipa Jeffersonian Institution ponownie analizuje ślady jednej ze zbrodni psychopatki.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Agenci NCIS"odc.19, 20 Zespół Gibbsa szuka mordercy oficera marynarki wojennej. Trop wiedzie do agencji towarzyskiej. Podczas wyjaśniania okoliczności kolejnej zbrodni Jethro współpracuje z agentem FBI, Fornellem. W sprawę zamieszana jest jedna ze specjalistek NCIS.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Głosy"

odc.22 Clark namierza hakera, który włamuje się do banków i kradnie numery kart kredytowych. Razem z sierżant McCluskey dokonują aresztowania nastolatka. Wygląda jednak na to, że Bennie jest jedynie wykonawcą czyichś poleceń. Do akcji wkracza Toby Logan.

odc.48 Ruda i Władek spędzają razem noc. Po wizycie lekarza Wanda stopniowo wraca do zdrowia. Krawiec informuje podkomendnych o planach wysadzenia dworca w Berlinie. Chce, by w akcji uczestniczyła Lena. Bronek omawia z nią szczegóły operacji.

odc.10 Rolnicy i ekolodzy protestują przeciwko zanieczyszczaniu rzeki ściekami z pobliskiego zakładu. Jego właściciel, inżynier Napierski, pada też ofiarą szantażu. Ktoś grozi mu ujawnieniem jego romansu z sekretarką. Mężczyzna prosi o pomoc księdza Mateusza.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje