Reklama

Serialowy przewodnik

Rozpoczął się letni sezon powtórek seriali. Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"Ranczo"


odc.19 Więcławski planuje fikcyjny rozwód, aby zabezpieczyć się przed fiskusem i prokuraturą. Jego żona podejrzewa, że za tą decyzją stoją nie tylko względy ekonomiczne. O pomoc w ustaleniu prawdy prosi policjanta i proboszcza.

odc.20 Kusy, którego cykl diabłów podlaskich znalazł wielu nabywców, coraz lepiej zarabia na sztuce komercyjnej. Jednak sukces osiągnięty w ten sposób zaniża jego samoocenę.

odc.21 Wójt ogłasza konkurs na sekretarza gminy. Fabian, obawiając się o swoją przyszłość, pisze na niego donos. Michałowa czerpie radość z towarzystwa brata Japycza, który wrócił do wsi.

odc.22 Nowo otwarty uniwersytet ludowy w Wilkowyjach cieszy się małym zainteresowaniem. Lucy prosi księdza, żeby zachęcił parafian do nauki. Solejukowa decyduje się rozkręcić własny biznes.

"Faceci do wzięcia"

odc.78 Monika składa wizytę Wiktorowi i wręcza mu pismo dla panów. Mężczyzna wspomina czasy, gdy załatwił Romanowi pracę w magazynie "Pszczółka".

odc.79 Stefan planuje urlop. Chce spędzić go z matką. Roman pomaga mu wybrać odpowiednią ofertę wakacji. Maliszewski odradza koledze korzystanie z rad fotografa.

odc.80 Wiktor dowiaduje się, że ma wrzody. Roman postanawia zaopiekować się przyjacielem. Niestety, ten nie potrafi wyzbyć się złych nawyków żywieniowych.

odc.81 Maliszewski przyłapuje Romana na podkradaniu pieniędzy. Przyjaciel wyznaje, że robi tak od kilku lat, a gotówkę wpłacał na jego konto, na tzw. czarną godzinę.

odc.82 Matka Wiktora zamęcza go pytaniami o jego relacje z kobietami. W końcu postanawia on udawać, że ma dziewczynę. Matka chce koniecznie ją poznać.

"Bulionerzy"

odc.20 Po sąsiedzku z Nowikami mieszka para gejów, Riko i Zen. Ich związek przechodzi kryzys. Grażyna angażuje się w ich sprawy, zamęczając swoich bliskich opowieściami o kłótniach partnerów. Wkrótce Nowikowie muszą się opowiedzieć po jednej ze stron. Wplątują się też w konflikt z organizacją gejowską.

odc.21 Na basenie w rezydencji Olo poznaje studentkę ekonomii. Wprowadza go ona w świat klubów i nocnego życia. Jako gorący przeciwnik kapitalizmu chłopak zyskuje popularność w nowym środowisku. Zabawa trwa jednak tylko do końca weekendu.

odc.22 Rada mieszkańców apartamentowca debatuje nad kwestią sprawą wycieraczek. Decyduje, że mają być takie same w całym budynku. Rodzina Nowików nie zamierza się temu podporządkować. Ich postawa doprowadza do poważnego konfliktu z sąsiadami.


Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Tygrysy Europy"

odc.1/11 Satyra na obyczaje polskiej elity finansowej pierwszych lat kapitalizmu. Pod nieobecność biznesmena Nowaka służba korzysta z wygód w jego luksusowej posiadłości. Błogie chwile się kończą wraz z powrotem właściciela.

odc.2 Młody kierowca Jacek marzy o karierze. Szef przekonuje go, że nie dojrzał jeszcze do robienia interesów. Dziadek Jacka kończy 80 lat. Na rodzinnej uroczystości brakuje matki chłopaka.

odc.3 Kierowca Nowaka odbiera ze szkoły polonistkę, Monikę, która ma uczyć dzieci szefa. Pierwsze spotkanie z pociechami biznesmena napawa kobietę przerażeniem i skłania do rezygnacji z posady.

odc.4 Monika rozważa propozycję pozostania u Nowaków. Skuszona hojną ofertą decyduje się jednak udzielać korepetycji dzieciom biznesmena. Najbardziej cieszy się z tego zafascynowany nią Jacek.

"Ostry dyżur"odc.114 Po śmierci brata Pratt postanawia studiować medycynę. Morris uczy stażystę ryzykownych medycznych procedur, co nie podoba się dr Banfield.

odc.115 Catherine robi wszystko, by ocalić życie wyłowionej z jeziora trzynastolatce. Tymczasem Gates próbuje pomóc bezdomnemu weteranowi wojennemu.

odc.116 Na ostry dyżur trafiają ofiary pożaru. Wkrótce do szpitala przybywa krewny poszkodowanych, który twierdzi, że nie był to wypadek, lecz podpalenie.

odc.117 Oskarżona o błąd w sztuce lekarskiej Neela zeznaje przed sądem. Na oddział trafia syn Sam, który uległ wypadkowi razem z kolegami. Chłopak jest pijany.

odc.118 Morris i Neela starają się pomóc ciężarnej imigrantce z Ameryki Łacińskiej.Tymczasem Sam boi się o życie Aleksa. Stan chłopaka jest nadal krytyczny.


"Świat według Kiepskich"


odc.83 Ferdek postanawia zarobić na produkcji kosmetyków. Zamierza wprowadzić na rynek markę Jean Paul Kiepski.

odc.93 Policja wyznacza nagrodę za wskazanie kryjówki niebezpiecznego bandyty. Kiepski wpada na pomysł, jak zgarnąć pieniądze.

odc.94 Przez kraj przetacza się fala strajków. Stają browary i gorzelnie. Ferdek i jego sąsiedzi postanawiają jakoś rozwiązać ten problem.

odc.98 Kiepski dostaje wezwanie od komornika. By zdobyć pieniądze na czynsz, decyduje się upozorować porwanie babki dla okupu.

odc.99 Pewnego ranka zaszokowany Ferdek zauważa, że zamiast podwórka rozciąga się morze.

odc.105 W domu u Kiepskich zjawia się naga piękność, która wywołuje wielkie zamieszanie.

odc.106 Ferdek wpada na pomysł zarobienia dużych pieniędzy. Chce skraplać i sprzedawać głupotę.

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


"rodzinka.pl"

odc.28, 29 Kacper przeżywa sercowe rozterki. Szuka pomocy u Natalii. Z kolei gdy Kuba przyprowadza do domu nową sympatię, Boska nie jest tym zachwycona.

odc.30, 31 Umiera babcia kolegi Kacpra i chłopiec bardzo się tym przejmuje. Tymczasem Tomek zamęcza ojca prośbami o skuter. Rodzice nastolatka są nieugięci.

odc.32, 33 Natalia przeprowadza kolejną kulinarną rewolucję, ale synowie nie potrafią żyć bez ciastek i czipsów. Boski próbuje oduczyć Kacpra spania w łóżku rodziców.

odc.34, 35 Najmłodszy Boski ma napisać wypracowanie o tym, kim chce zostać w przyszłości. Kierując się radami taty i brata opisuje... pracę dilera narkotykowego.

odc.36, 37 Kuba jest nieszczęśliwy, bo ma nauczyć się na pamięć Inwokacji. Ludwik zachęca go do wysiłku. Chłopiec prosi rodziców, by zapisali go na kurs chińskiego.

"Siostry"

odc.13-ost. Do miasteczka z rodzinną wizytą przyjeżdża Róża. Zaskoczona chłodnym przyjęciem bliskich, wskutek nieuwagi, ulega wypadkowi. Trafia pod opiekę zakonnic. Nie okazuje im jednak wdzięczności, lecz wrogość. Wkrótce siostry poznają smutną historię Róży.

Sprawdź naszą witrynę poświęconą serialowi "Siostry"


"Instynkt"

odc.9 Ginie znany komentator sportowy. Ciało znajduje jego kochanka. Sekcja zwłok wykazuje, że mężczyzna został porażony prądem. Komisarz Oster, chcąc rozwiązać sprawę, zostaje w zaplombowanym mieszkaniu ofiary. W nocy ktoś składa w nim wizytę.

Sprawdź naszą miniwitrynę serialu "Instynkt"


"Prawo Agaty"


odc.10 Młody architekt zostaje oskarżony o dokonanie napadu na kantor. Agata sądzi, że sprawa jest banalna. Wszystko zmienia się w chwili, kiedy jej klient zostaje zdemaskowany jako oszust. Tymczasem Dorota nabiera przekonania, że jej mąż ma romans.

Zobacz najnowsze newsy dotyczące "Prawa Agaty"

"Glina"

odc.20 Funkcjonariusze z wydziału zabójstw badają sprawę kobiety zamordowanej w windzie. Okazuje się, że była pracownicą mokotowskiego inspektoratu nadzoru budowlanego. Wiadomo, że chętnie przyjmowała prezenty oraz zaproszenia na wystawne kolacje.

"Na linii strzału"


odc.8 Pod opiekę Manna i jego kolegów trafia Iris. Dziewczyna była świadkiem zbrodni popełnionej przez gangsterów. Ze względów bezpieczeństwa ona i cała rodzina otrzymują nową tożsamość. Ojciec Iris, znany lekarz, nie umie pogodzić się z nowym życiem.

"Londyńczycy"

odc.9 Paweł prosi Asię, żeby dowiedziała się, kto będzie na kolacji u Foksa. Zdobyte przez nią informacje przekazuje Jamesowi. Darek zgadza się pożyczyć pieniądze Andrzejowi, jeśli ten wróci na budowę. Wiola i Romek decydują się jednak zostać w Londynie. Tymczasem Wiesio zawozi do szpitala Ninę, która miała drobny wypadek. Ku ich zaskoczeniu lekarze oznajmiają im, że kobieta musi poddać się poważnej operacji oka.

odc.10 Andrzej oznajmia Darkowi, że odchodzi z budowy i rozkręca własny interes. Razem z Romkiem inwestują pieniądze Wioli w przewoźny bar z polskim jedzeniem. Córka Niny, Kate, przekonuje ją, by sprzedała swój majątek i zamieszkała w domu opieki. Gastronomia Andrzeja i Romka w krótkim czasie okazuje się poważną konkurencją dla tureckiego baru. Jego właściciel mści się na Polakach.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"


odc.199 Brad Webb łowi ryby na środku kanału. Nagle ktoś zaczyna do niego strzelać. Wędkarz cudem uchodzi z życiem. Horatio i jego ludzie muszą ustalić, kto chciał śmierci Webba. Odnajdują świadka. Jest nim chłopak cierpiący na zaburzenia psychiczne.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Trzeci oficer"

odc.12, 13-ost. Funkcjonariusze znajdują Zosię w kryjówce Kaja. Grand zdradza Kruszonowi, że razem z Wiktorem weźmie udział w przekazaniu ładunku wybuchowego. Sznajder i jego koledzy znajdują taśmę, z której wynika, że Matejewski wysłał Tomka na pewną śmierć.

"Kości"


odc.104 W leśnym domku zostają znalezione szczątki dwóch osób. Badanie szkieletu kobiety wykazuje, że poddano ją torturom, jakie stosowano wobec osób podejrzanych o czary. Prowadzący śledztwo w tej sprawie Booth i Brennan są świadkami sabatu czarownic.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Agenci NCIS"odc.17, 18 Ekipa Gibbsa musi schwytać zabójcę żołnierza. W trakcie śledztwa agenci odkrywają zaskakujące fakty z życia ofiary. Kolejna sprawa dotyczy utonięcia nurka - poszukiwacza skarbów. Podczas dochodzenia NCIS współpracuje ze strażą przybrzeżną.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Głosy"

odc.21 Toby pomaga w śledztwie w sprawie uprowadzenia córki bogatego biznesmena. Niebawem na policję zgłasza się Rose. Niezwykle wiernie szkicuje ona miejsce, w którym doszło do porwania. Logan uświadamia sobie, że kobieta też ma nadnaturalny dar.

odc.47 Niemcy przeszukują dom Charewicza. Zabierają gospodarza i jego żonę. Michałowi i małemu Bogusiowi cudem udaje się uciec. Władek informuje Lenę, że Janek jest w rękach gestapo. Krawiec zabrania podejmowania samodzielnych prób odbicia chłopaka.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje