Reklama

Serialowy przewodnik

Rozpoczął się letni sezon powtórek seriali. Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


"M jak miłość"


odc.909 Domin dotkliwie bije Elkę. Dziewczyna ucieka z agencji i chroni się w ośrodku pomocy społecznej. Z Joanną kontaktuje się Ala, młodsza siostra Jana. Okazuje się, że dziewczyna rzuciła studia w Stanach Zjednoczonych. Prosi Zduńską, żeby wstawiła się za nią u brata.

Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Klan"

odc.2291 Feliks chwali Monikę za pomysł skłócenia Halszki z jej mężem. Rafał dzwoni do Oli i przypomina jej o otwarciu świetlicy środowiskowej. Norbert postanawia śledzić dziewczynę. Paweł odwiedza Grażynę i informuje ją, że została przyjęta przez zarząd Elmedu do grona wspólników.

odc.2292 Krystyna dowiaduje się, że Deptuła doskonale czuje się na nowym stanowisku. Do Grażyny przyjeżdża matka Martyny, która przekazuje jej listę wydatków związanych ze ślubem. Jedną z pozycji jest pensja dla opiekunki córki, czyli dla niej.

odc.2293 Ola umawia siostrę na spotkanie z adwokat, która specjalizuje się w sprawach o przyznanie praw do opieki nad dzieckiem. Wkrótce Agnieszkę odwiedza kapelan więzienny. Informuje ją, że Miron zginął w wypadku samochodowym.

"Ranczo"


odc.15 Kusy zaczyna malować. Lucy obawia się, że jego pierwsze dzieło nie znajdzie nabywcy, ponieważ jest zbyt abstrakcyjne. Wkrótce Amerykanka przekonuje Jerry’ego, że powinien kupić nowe obrazy do ambasady.

odc.16 Uroczyste otwarcie Country Clubu dla miejscowej elity zakłóca awantura sprowokowana przez dawnych bywalców gospody. Lucy chce założyć uniwersytet ludowy w Wilkowyjach.

odc.17 W parafii zjawia się z wizytą biskup. Wójt decyduje o przyznaniu duchownemu dyskretnej ochrony. Hierarcha, który był kiedyś inwigilowany, demaskuje policjanta w cywilu.

odc.18 Czerepach wyrzuca wniosek dotyczący projektu stworzenia w Wilkowyjach uniwersytetu Ludowego. Odkrywa to praktykant Fabian Duda. Wójt nakazuje mu sporządzenie nowego dokumentu.Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Świat według Kiepskich"odc.49 Ferdek postanawia skonstruować urządzenie do wywoływania duchów. Chce z pomocą zjawy straszyć swoich sąsiadów.

odc.50 Listonosz przynosi Waldkowi wezwanie do wojska. Krewni i znajomi chłopaka wpadają na pomysł, by udawał kalekę.

odc.51 Babka obecnie przebywa poza Wrocławiem. Ferdek wraz z synem tworzy jej sobowtóra, by odebrać od listonosza rentę.

odc.58 U Kiepskich tymczasowo zatrzymuje się rodzina ze Wschodu. Ferdek pomaga krewnym w rzekomo intratnym przedsięwzięciu.

odc.59 Arabski szejk chce ukarać Paździocha za oszustwo. Ferdek zamierza ratować sąsiada. odc.81 Kiepski odkrywa złodzieja papieru toaletowego. Decyduje się założyć agencję detektywistyczną.

odc.82 Waldek znajduje komórkę ministra. Ferdek z synem postanawiają wykorzystać tę sytuację.


Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem

"rodzinka.pl"

odc.19 Nadchodzi jesień. Boscy przygotowują ubrania na chłodniejsze dni. Kacperek jest załamany, ponieważ znów dostał ciepłą odzież po starszym bracie.

odc.20, 21 Ludwik chce biegać, by poprawić kondycję. Natalia nie wierzy, że mąż wytrwa w postanowieniu. Tomek poucza bliskich, jak dbać o środowisko.

odc.22, 23 Boscy planują wczasy w Rewalu. Pakowanie i podróż okazują się skomplikowane. Po wakacjach powrót do codziennej rutyny też nie jest wcale łatwy.

odc.24, 25 Kacper chce zacząć zarabiać własne pieniądze. Ludwik jest załamany kosztami utrzymania. Z kolei jego żona martwi się tym, że dzieci tak szybko rosną.

odc.26, 27 Boscy chcą pozbyć się niepotrzebnych rzeczy na wyprzedaży garażowej. Natalia próbuje przekonać synów do swoich kulinarnych eksperymentów.


"Siostry"

odc.8 Ksiądz Walenty i Zofia słyszą nocą podejrzane odgłosy dobiegające od strony cmentarza. Spłoszony intruz ucieka, ale duchowny dostrzega jego twarz.

odc.9 W przedszkolu dochodzi do awarii. Zakonnice przygotowują w swoim domu tymczasowe pomieszczenia dla dzieci. Poznają też kulisy sporu dwóch matek.

odc.10 Do domu sióstr skrada się starszy mężczyzna w mundurze. Wywołuje zamieszanie, wyjmując karabin. Prudencja szuka przyczyn jego zachowania.

odc.11 W miasteczku zjawia się 18-letni Dawid, który wieszczy koniec świata i twierdzi, że Bóg nie istnieje. Wkrótce zakonnice odkrywają, że chce on przejąć ich dom.

odc.12 Pan Józef prosi siostry o pomoc w ratowaniu zagajnika. Ponieważ powstaje tam centrum handlowe, mają zostać wycięte drzewa, które posadził mężczyzna.

Sprawdź naszą witrynę poświęconą serialowi "Siostry"


"Herkules"


odc.8 Heros udaje się w podróż, by odwiedzić swoją matkę. Po drodze uwalnia młodą kobietę Oi-Lan z rąk niewolników, a następnie wraz z nią rusza na pomoc jej ukochanemu, Cyrusowi. Dzięki staraniom Herkulesa młodzi mogą w końcu być razem.


"Instynkt"

odc.8 Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa Anny Lato, pracownicy salonu sprzedaży telefonów komórkowych. Wśród podejrzanych są przełożony i koledzy ofiary, a także jej chłopak. Ten ostatni podczas przesłuchania atakuje prokuratora Wójcika.

Sprawdź naszą miniwitrynę serialu "Instynkt"

"Nowa"

odc.5 Nad rzeką zostaje znaleziony ranny mężczyzna, pochodzący prawdopodobnie z Kaukazu. Na ciele ma liczne ślady psich zębów i ranę postrzałową. Twierdzi, że nie pamięta, jak się nazywa ani jak doszło do wypadku. Ada i Maciej próbują ustalić jego tożsamość.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi!


"Prawo Agaty"


odc.9 W kamienicy, w której mieści się kancelaria, dochodzi do aresztowania. W mieszkaniu Jacka znaleziono nielegalną broń. Jego matka prosi prawników o pomoc. Na imprezie u koleżanki Agata spotyka lekarza, który w czasach licealnych był jej chłopakiem.

Zobacz najnowsze newsy dotyczące "Prawa Agaty"

"Glina"

odc.19 Sprawa zabójstwa młodej kobiety na Powiślu jest bliska rozwiązania. Nieoczekiwanie zjawia się świadek zdarzenia. Banaś decyduje się zakończyć związek ze starszą od siebie psycholog z komendy stołecznej. Zależy mu bowiem na córce Gajewskiego, Julii.

"Na linii strzału"


odc.7 Mary i Marshall zajmują się braćmi Scottem i Chrisem Worleyami, którzy byli świadkami zabójstwa. Pierwszy jest właścicielem warsztatu samochodowego, drugi bejsbolistą. Wkrótce Shannon odkrywa, że starszy z nich uzależnił się od hazardu.

"Londyńczycy"

odc.7 Asia odbywa staż w prestiżowym salonie spa. Jednocześnie Paweł proponuje jej dobrze płatną posadę pomocy domowej u Foksa. Dziewczyna waha się, czy ją przyjąć. Andrzej chce reaktywować działalność kantyny w Canary Wharf. Prosi o pomoc Romka. Jego ciężarna żona, Wiola, sprzeciwia się, ponieważ chce wracać do kraju. Mariola i Peter mają randkę w Notting Hill. Chłopak chce uwieść atrakcyjną Polkę.

odc.8 Romek i Andrzej nie dotrzymują terminu przygotowania lunchu dla inwestorów i zostają bez pracy. Peter obiecuje Darkowi, że zaaranżuje jego spotkanie z Mariolą. Ponieważ dziewczyna nie jest zainteresowana rodakami, budowlaniec ma przed nią udawać Anglika. Zayed żegna się z kochanką. Marcin decyduje się wprowadzić do starego domu, w którym mieszka Jacek. Spotykają tam Justynę.


"CSI: Kryminalne zagadki Miami"


odc.198 Podczas imprezy promującej nowy reality show jedna z jego uczestniczek traci przytomność i umiera na oczach widzów. Caine i jego współpracownicy podejrzewają, że mordercą gwiazdy programu mógł być inny zawodnik lub któryś z jej fanów.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Trzeci oficer"

odc.9-11 Kruszon zastanawia się, jak zdobyć zaufanie Wiktora. Matejewski doradza mu, by rozkochał w sobie jego córkę. Wkrótce Chenoir prosi Tomka, by pomógł mu odnaleźć Borysa. Aldona orientuje się, że anulowano listy gończe wystawione za Ritą i Grandem.

"Kości"


odc.103 W hotelowej pralce zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Brennan i jej asystent Arastoo Vaziri odkrywają na kościach ofiary dziwne ślady. Z kolei Higgins odnajduje w ciele denata... kieł mamuta. Angela łączy to znalezisko z narzędziem zbrodni.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Agenci NCIS"odc.15, 16 Jethro Gibbs i jego zespół rozpoczynają śledztwo w sprawie śmierci przyjaciela weterana wojny w Iraku. Śledczy wpadają na trop podejrzanej firmy transportowej. Detektywi zajmują się również zagadką morderstwa kapitana marynarki wojennej.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Głosy"

odc.20 Zamordowano kanadyjskiego szpiega. Okazuje się, że był on w posiadaniu tajnych informacji, które mógł sprzedać za ogromną kwotę. Podejrzana jest kochanka ofiary, również agentka. Toby wie, że kobieta kłamie, ale nie może rozszyfrować jej gry.

odc.46 Podczas akcji w Pustkowie Janek zostaje ranny. Władek zawozi towarzysza przed dom, w którym mieszka doktor Bielecki. Gdy idzie uprzedzić lekarza, na ulicy rozpoczyna się łapanka. Jednym z aresztowanych jest Janek. Trafia na przesłuchanie do Rainera.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje