Reklama

Serialowy przewodnik

Rozpoczął się letni sezon powtórek seriali. Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


"M jak miłość"


odc.904 Mirkę prześladuje dawny klient, Karol. Joanna odbiera wyniki badań od ginekologa. Okazuje się, że nie jest w ciąży, a jej złe samopoczucie to skutek choroby.

odc.905 Małgosia odkrywa, że bratanek Tomka, Marcin, ma problemy na uczelni. Andrzej przyjeżdża z Niemiec. Błaga Martę, by pozwoliła mu widywać się z Anią.

odc.906 Karol wciąż spędza noce przed domem Mirki. Kwiatkowska jest tym zaniepokojona. Tomek odkrywa, że Marcin bardzo się zaangażował w ochronę Agnieszki.

odc.907 Matka Ewy przyjeżdża do Warszawy i próbuje ją odszukać. Kobietę potrąca samochód. W mikołajki Kasia jest chora. Robert otacza ją troskliwą opieką.

odc.908 Piotrek znów nie może porozumieć się z Kingą. Elka wykrada z sejfu Domina kompromitujące zdjęcia Wernera. Wkrótce fotografie wpadają w ręce Moniki.

Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!


"Barwy szczęścia"

odc.756 Magda ma w pracy nieprzyjemności przez Irka. Chłopak opowiedział swojemu ojcu, jak został potraktowany przez siostry Zwoleńskie. Alina i Waldemar spędzają miło wieczór. Nastrój psuje przybycie Asima. 

odc.757 Plotka o przyjeździe młodego kochanka Aliny błyskawicznie roznosi się po Zakrzewiu. Oksana dowiaduje się, że jej matka jest chora. Marek prosi Marię, by wybrała się z nim na wesele kolegi.

odc.758 Sabina zaprasza Bogumiła na otwarcie kawiarni Basi i Róży. Zamierza wykorzystać okazję, by przedstawić go rodzinie Kajtka. Hubert chce pomóc finansowo Klarze przy publikacji książki.

odc.759 Kostek oświadcza się Ludmile i zostaje przyjęty. Para chce podzielić się szczęśliwą wiadomością z bliskimi. Basia i Róża martwią się, że ich kawiarnię odwiedza niewielu klientów.


Oglądasz „Barwy szczęścia”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!

"Ranczo"

odc.9 Amerykanka zaprzyjaźnia się z doktorową i razem z nią organizuje pogadanki o antykoncepcji. Próbuje również nakłonić Kusego do życia w trzeźwości.

odc.10 Hadziuk i Sulejuk postanawiają się wzbogacić, porywając Lucy dla okupu. Kusy powiadamia o tym wójta i proboszcza.

odc.11 W chałupie Sulejuków dochodzi do nadnaturalnych zjawisk. Wyjaśnienie tej sprawy okazuje się jednak banalne.

odc.12 Wilkowyje ma odwiedzić delegacja z Unii Europejskiej. W wyniku komplikacji zamiast wójta gości podejmuje jego brat.

odc.13 Zbliżają się wybory samorządowe. Lucy chce podstępnie zmusić wójta do ogłoszenia ambitnego programu.

odc.14 Kusy stwierdza, że jego związek z Lucy nie ma przyszłości. Kozioł wścieka się na Czerepacha, który zawiódł jego zaufanie.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Świat według Kiepskich"odc.32 Waldek zatrudnia się w pizzerii. Przez konflikt z szefem szybko rzuca pracę. Postanawia otworzyć z ojcem własny lokal.

odc.33 Tajny agent, który tropi wroga narodu, zamierza prowadzić obserwacje z mieszkania Kiepskich. Przejmuje ich lokum.

odc.34 Terrorysta zatruwa produkty wszystkich browarów. Sprzedaż piwa zostaje wstrzymana. Ferdek traci sens życia.

odc.36 Babka chce się zemścić na zięciu za nieustające kłótnie o pilota od telewizora. Pomaga jej w tym pewien naukowiec.

odc.37 Ferdek otrzymuje zaproszenie na zjazd arystokratycznej rodziny. Przeczuwa podstęp.

odc.39 W mieszkaniu Kiepskich zagnieżdża się stwór Żłopuś. Ferdek zauważa, że znika mu piwo.

odc.40 Boczek chwali się szklaną rybą. Sąsiedzi go wyśmiewają. Wkrótce pojmują swój błąd.


Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


"Siostry"

odc.3 Wdowa Matylda szuka nowego partnera, umieszczając na portalach internetowych swoje nieprzyzwoite zdjęcia. Zakonnice postanawiają z nią porozmawiać.

odc.4 Do miasteczka przybywa grupa rockowa, której liderem jest Kordian Morawa. Muzyk i siostra Klara muszą wyjaśnić sobie wiele spraw z przeszłości.

odc.5 Zakonnice oferują nocleg Kasi, która uciekła z domu. Żali się ona, że ojciec sprzeciwia się jej ślubowi z Frankiem. Okazuje się, że chłopak jest złodziejem aut.

odc.6 Prudencja chce pomóc Alicji, która jest uzależniona od hazardu. Postanawia doprowadzić do zamknięcia miejscowego lokalu z jednorękimi bandytami.

odc.7 Zenobii śni się muzyk Staszek Buźka. Rano okazuje się, że mężczyzna zmarł. Siostra spotyka w kościele jego nieślubną córkę. Postanawia jej pomóc.

Sprawdź naszą witrynę poświęconą serialowi "Siostry"

"Ja to mam szczęście"

odc.15 Jerzy umawia się na spotkanie z dawną koleżanką, Pauliną. Szkolna brzydula okazuje się pięknością. Polak czyta powieść napisaną przez Stefana. Odkrywa, że autor inspirował się codziennym życiem, ale wiele wydarzeń przeinaczył, by postawić w złym świetle głównych bohaterów. Zosia prowadzi pamiętnik. Rodzice nie mogą pohamować ciekawości i zaglądają do jej notatek. Ela chce urządzić imprezę w domu.

odc.16 U Polaków zjawia się pacjentka Joanny. Kobieta nagle zaczyna rodzić. Rodzice odkrywają, że Ela prowadzi blog. Starają się nie czytać zapisków córki, w końcu jednak ulegają pokusie. Cała rodzina marzy o wakacjach w ciepłych krajach. Okazuje się jednak, że Joanna boi się latać samolotem. Wkrótce kobieta ma niegroźny wypadek i musi spisać protokół. Przychodzi jej to nie bez trudu.

Zobacz najnowsze zdjęcia z serialu "Ja to mam szczęście"

"Herkules"


odc.3 Ze świątyni Hery ktoś wykrada złoty kielich. Bogini postanawia zniszczyć osadę. Na ratunek prześladowanym mieszkańcom przybywa Herkules.

odc.4 Królowa Kamila wzywa Herkulesa do uczestnictwa w święcie na cześć Dionizosa. W spokojnym mieście Meliad dochodzi do walki o władzę.

odc.5 Heros występuje przeciwko Aresowi, który dowodzi armią nastoletnich żołnierzy. Odważnemu Herkulesowi udaje się ich uwolnić spod wpływu boga wojny.

odc.6 Centaur Nemis prosi Herę o pomoc w porwaniu Penelopy, w której jest zakochany. Bogini chce, by ten w rewanżu wystąpił z nią przeciwko jej pasierbowi.

odc.7 Hera postanawia ukarać wojownika Jolaosa i nasyła na niego boginię zemsty Nemezis. Herkules rozważa, czy powinien pomóc mu w potrzebie.


"Instynkt"

odc.7 Ginie Magda Janik, pracowniczka domu kultury. Koleżanka ofiary zdradza policjantom, że miała ona romans z nastoletnim Kacprem. Annie udaje się dotrzeć do chłopaka. Ola i Wójcik włamują się do szpitalnego archiwum, by znaleźć akta Oster.

Sprawdź naszą miniwitrynę serialu "Instynkt"

"Nowa"

odc.4 Barska i Mielcarz badają sprawę śmierci córeczki Marty Cieślik. Kobieta dzień po porodzie została poinformowana, że dziecko zmarło. Jest jednak przekonana, że pokazano jej ciało innego noworodka. Wolski angażuje się w śledztwo, gdy ginie jedna z położnych.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi!


"Prawo Agaty"


odc.8 Klientem Dębskiego zostaje jego były nauczyciel, który nieświadomie kupił kradziony samochód i teraz jest oskarżony o paserstwo. Agata spotyka znajomą, która twierdzi, że jest źle traktowana przez szefową. Prawniczka namawia ją, by pozwała przełożoną.

Zobacz najnowsze newsy dotyczące "Prawa Agaty"

"Glina"

odc.17 Na prośbę córki Andrzeja Banaś próbuje się dowiedzieć, co stało się z trójką zaginionych Romów. Wkrótce młodemu śledczemu udaje się ustalić prawdę. Pojawiają się także nowe fakty w sprawie zabójstwa gangstera Kosmy. Okazuje się, że w szeregach policji kwitnie korupcja.

odc.18 Na Powiślu zostają znalezione zwłoki młodej kobiety, która była utrzymanką zamożnego przedsiębiorcy. Gajewski zastanawia się, dlaczego zabójca nie zabrał z jej torebki kwitu z zakładu fotograficznego, który stanowi istotny trop w śledztwie.

odc.19 Zgłasza się świadek zabójstwa młodej kobiety na Powiślu. Rozwiązanie tej sprawy daje Andrzejowi wiele do myślenia. Artur zrywa dość przypadkowy związek ze starszą od siebie psycholog z komendy stołecznej, gdyż zależy mu na córce Gajewskiego.


"Na linii strzału"


odc.6 Mary i Marshall pomagają byłemu złodziejowi Jayowi Allenowi i jego żonie. Zanim przestępca trafił do programu ochrony świadków, miał romans. Sytuacja się komplikuje, gdy w nowym miejscu zamieszkania Allenów pojawia się była kochanka Jaya, Kay.

"Londyńczycy"

odc.5, 6 Paweł i Asia ustalają szczegóły ich umowy. Dziewczyna ma mu towarzyszyć podczas bankietu, za co dostanie trzysta funtów. Marcin zaczyna pracę u Darka, który otrzymuje zlecenie odremontowania zabytkowego domu właścicielki agencji reklamowej.


odc.7 Ginie jeden z pensjonariuszy miejscowego domu opieki, Falkiewicz. Mężczyzna utrzymywał relacje z zamożną panią Zofią. Głównym podejrzanym staje się syn staruszki. Ksiądz Mateusz odkrywa, że podopieczni ośrodka są źle traktowani przez personel.

Sprawdź opisy odcinków tego serialu

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"


odc.197 Policjanci jadą do parku Everglades, gdzie znajdują dziwnie zachowującego się Jasona Regera. Sprawia on wrażenie, jakby pozostawał w transie. Obok niego jest zakopana ludzka głowa. Śledczy próbują ustalić, czy Jason był świadkiem, czy sprawcą zbrodni.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Trzeci oficer"

odc.7, 8 Ludzie Matejewskiego śledzą Wiktora, Zosię i Borysa. Grupa pościgowa CBŚ przesłuchuje świadków w związku z porwaniem Agatki. Ala i Sznajder podejrzewają, że Perła pomógł Kruszonowi. Rozmawiają z nim w więzieniu, ale ten zaprzecza.

"Kości"odc.102 We wnętrzu martwego rekina odkryto nogę mężczyzny. W laboratorium Jeffersonian Institution zjawia się doktor biologii morskiej Catherine Bryar, która ma pomóc śledczym w rozwiązaniu tej sprawy. Booth jest oczarowany piękną panią doktor.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi


odc.45 Władek dowiaduje się od Janka, że Ruda wykonuje wyroki wydane przez podziemny sąd. Chce towarzyszyć jej w akcji. Otto odwiedza Fischerową. Maria, korzystając z okazji, prosi, by przekazał wiadomość jej synom. Lekarz jednak odmawia.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Agenci NCIS"

odc.13, 14 Tony i Ziva mają za zadanie przewieźć z Paryża do Waszyngtonu pewną kobietę. W czasie lotu dochodzi do komplikacji. Wkrótce agenci muszą powstrzymać terrorystę przed detonacją brudnej bomby w stolicy USA. Rozpoczyna się wyścig z czasem.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Głosy"

odc.19 Zostaje uprowadzony sędzia. W sprawę zamieszany jest Magnus Elphrensen, który 5 lat temu został aresztowany za kradzież 50 milionów dolarów. Toby musi dowiedzieć się, co knuje przestępca. Problem w tym, że nie słyszy jego myśli.


Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje