Reklama

Serialowy przewodnik

Rozpoczął się letni sezon powtórek seriali. Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


"M jak miłość"


odc.899 Adam domyśla się, że Agnieszka miała romans z Andrzejem. Wspólnicy kłócą się ze sobą. Ich rozmowę słyszy Marta. Jan obiecuje Asi spotkanie z Laurą.

odc.900 Zuza wciąż szantażuje Łukasza. Żąda coraz więcej pieniędzy za milczenie. Piotr zdaje na aplikację. Ela i Kuba wpadają na pomysł, jak pogodzić go z żoną.

odc.901 Budzyński zamieszkuje u swojej matki. Marta odkrywa, że Małgosia wiedziała o romansie Andrzeja. Gdy siostra ją odwiedza, wyrzuca ją za drzwi.

odc.902 Małgosia mówi Marii, że pokłóciła się z Martą. Piotrek przekonuje Kingę, by pozwoliła mu spędzać w domu weekendy. Marcin wciąż adoruje Agnieszkę.

odc.903 Jan informuje Asię, że Laura przebywa w sanatorium. Podczas rozmowy Zduńska zaczyna się źle czuć i omal nie mdleje. Podejrzewa, że jest w ciąży.
Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!


"Barwy szczęścia"

odc.752 Klara obwinia Nejmana o śmierć swojej matki. Hubert wspiera ją w tych trudnych chwilach. Ilona martwi się, że chłopak znów złamie jej serce. Robert odkrywa, że Piotr ograniczył fundusze na promocję jego pisma.

odc.753 Magda nie akceptuje związku Natalii i Ksawerego. Majewski mówi współpracownikom o zmianach w profilach gazet. Marta i Robert sprzeciwiają się pogoni za tanią sensacją.

odc.754 Ludmiła dowiaduje się, że jest w ciąży. Boi się reakcji Kostka. Nejman przeprasza Klarę za spowodowanie wypadku, w którym zginęła jej matka. Dziewczyna wyprasza go z domu.

odc.755 Hubert nie chce się zgodzić na ujawnianie życia prywatnego mediom, by wypromować płytę. Julia przyjeżdża do Polski bez Pawła. Marczakowie obawiają się o małżeństwo córki.
Oglądasz „Barwy szczęścia”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!

"Ranczo"

odc.5 Witebski zamierza założyć niezależną gazetę "Wieść Gminna". Lucy powiadamia o pomyśle polonisty proboszcza, prosząc go o wsparcie. Inicjatywę przejmuje jednak wójt, który pragnie mieć nad wszystkim kontrolę.

odc.6 W "Wieści Gminnej" ukazuje się artykuł o nieudolności lokalnych władz. Wójt zachęca Witebskiego do dalszego pisania. Chce jednak przeglądać kolejne numery przed oddaniem do druku.

odc.7 Polonista redaguje "Wieść Gminną", którą nadzoruje wójt, i "Wieść Parafialną", kontrolowaną przez proboszcza. W efekcie oba czasopisma prezentują zupełnie różne wizje lokalnych spraw.

odc.8 Kozioł rozpuszcza plotkę, że Lucy chce założyć hodowlę kóz. Wójt liczy, że wybuchnie skandal, gdyż w Wilkowyjach hodowanie tych zwierząt to zajęcie uwłaczające godności.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Świat według Kiepskich"odc.8 Ferdek chce wysłać do programu telewizyjnego zabawny film. Wbrew własnej woli bohaterem nagrania zostaje listonosz.

odc.9 Kiepscy oglądają horror o zombi. Ferdek wpada na pomysł zorganizowania babce taniego, ale też nowoczesnego pogrzebu.

odc.29 Stryjek Haliny ulega drobnemu wypadkowi. W tej sytuacji Kiepski musi zamiast niego wystąpić na festiwalu piosenki ludowej.

odc.30 Babka Kiepska odkrywa, że jedno z wiejskich jaj jest złote. Okazuje się, że posiada ono niezwykłą moc spełniania życzeń.

odc.31 Zostaje ogłoszony konkurs na perpetuum mobile. Ferdek zamierza zgłosić swój projekt.

odc.32 Waldek rzuca pracę w pizzerii. Wraz z ojcem postanawia sprzedawać własną pizzę.

odc.33 Tajny agent, który tropi wroga narodu, zamierza prowadzić obserwacje z mieszkania Kiepskich.
Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


"Zaklinacz dusz"


odc.20 Po wypadku Melinda przez kilka dni przebywa w szpitalu pogrążona w śpiączce. Kiedy odzyskuje przytomność, uświadamia sobie, że straciła kontakt ze światem duchów. Tymczasem pewna dziewczyna prosi ją, by przekazała informację jej niedawno zmarłemu narzeczonemu.

odc.21 Gordon odzyskuje swój dar. Wkrótce ukazuje się jej duch pilota. Z rozmowy przeprowadzonej z mężczyzną wynika, że samolot, którym sterował, nadal znajduje się w powietrzu. Melinda i Andrea próbują ocalić ludzi przebywających na pokładzie maszyny.

odc.22-ost. Samolot, którego pilot ukazał się medium, ulega katastrofie. Melinda udaje się z Jimem na miejsce tragedii, by pomóc pasażerom w przejściu do świata zmarłych. Zdezorientowanymi duszami usiłuje zawładnąć tajemniczy mężczyzna w kapeluszu.

"Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem"


odc.11 Dzieci z sąsiedztwa sprzedają Zuzi porzuconą wielbłądzicę. Okazuje się, że zwierzę zostawiła pracująca w okolicy ekipa filmowa. Nowa mieszkanka pensjonatu szybko zaczyna sprawiać kłopoty - jest nadpobudliwa i agresywna. Problemowi próbuje zaradzić dziadek Franciszek.

odc.12 Ola i jej rodzeństwo z przerażeniem odkrywają, w jaki sposób traktowane są w okolicy wiejskie kundle. Postanawiają zorganizować dla sąsiadów akcję edukacyjną. Jej częścią ma być konkurs na najbardziej zadbanego czworonoga i najpiękniejszą budę.

odc.13-ost. Janek denerwuje się końcem wakacji. Do hotelu przybywa właściciel chorego owczarka. Znany rockman okazuje się szkolnym kolegą Romka. Wieczorne wspomnienia przy ognisku, połączone z małym koncertem, dodają Jankowi pewności siebie.

"Ja to mam szczęście"

odc.13 Joanna i Iwona urządzają sobie w domu dzień piękności. Spotkanie dość brutalnie przerywa Tadeusz. Żona zarzuca Jerzemu, że nie zauważył, że zrzuciła jeden kilogram. Ela rozstaje się z chłopakiem. Rodzice postanawiają nauczyć córkę, jak z klasą zakończyć znajomość. Tadeusz zjawia się u Polaków z nową dziewczyną. Wychodzi na jaw, że mężczyzna, aby zdobyć jej względy, nieco ubarwił swoją biografię.

odc.14 Jerzy szykuje dla Joanny romantyczną kolację z okazji jej urodzin. Niestety plany psuje mu Tadeusz, który miał się zająć oprawą muzyczną. Polak postanawia zadbać o wygląd i kondycję. Wydaje ogromne sumy na nowe ciuchy, suplementy diety i kosmetyki. Żona próbuje mu dorównać. Kiedy oboje postanawiają się opanować, domowy budżet jest już mocno nadwyrężony.

"Bananowy doktor"

odc.11, 12 Hank pomaga rozpocząć terapię uzależnionemu od alkoholu i leków Marshallowi Bryantsowi. Wkrótce jedzie do Nowego Jorku, aby uratować życie Borysowi, który cierpi na chorobę genetyczną. Na miejscu odkrywa, że grozi mu utrata licencji.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Bananowy doktor”. Sprawdź naszą bazę!


"Instynkt"

odc.6 Wójcik wypytuje Oster i Tarkowskiego o okoliczności śmierci Hartmana. Wkrótce policjanci rozpoczynają dochodzenie w sprawie zabójstwa listonosza, którego zwłoki znaleziono na peryferiach miasta. Na ubraniu ofiary są ślady rzadko stosowanego leku.

Sprawdź naszą miniwitrynę serialu "Instynkt"

"Nowa"

odc.3 Ginie znany dziennikarz polityczny Robert Sznajder. Prowadzący śledztwo w tej sprawie Wolski i Mielcarz docierają do mieszkania jednego ze stołecznych paparazzi. Mężczyzna twierdzi, że ma dowody romansu żony zabitego publicysty z jego asystentem.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi!

"Nieustraszony"

odc.11, 12 Światu zagraża potężny wirus komputerowy. Traceur ma zapobiec jego rozprzestrzenieniu. Misja się komplikuje, gdy zainfekowany zostaje K.I.T.T. Mike musi także uwolnić uprowadzoną ambasador Afryki przy ONZ. Porywacz stawia żądania.

"Glina"

odc.14 Okazuje się, że w sprawę morderstwa młodego aktora Lenarta zamieszana jest jedna z radnych. Okazuje się jednak, że ma ona żelazne alibi. Nadkomisarz Gajewski, który prowadzi śledztwo, wpada na pewien trop.

odc.15 Julia, córka Andrzeja, prosi Banasia o pomoc w odnalezieniu trójki zaginionych Romów. Nad Wisłą odkryte zostają zwłoki gangstera Kosmy, który kontrolował rynek narkotyków w stolicy.

odc.16 Szukając Romów, Artur dociera do Baranicy. W miasteczku duże wpływy mają senator Jarosz i jego syn związany z faszyzującą organizacją. Wkrótce Banaś zostaje dotkliwie pobity.

odc.17 Podczas dochodzenia w sprawie morderstwa Kosmy wychodzi na jaw afera korupcyjna w policji. Banaś w dramatycznych okolicznościach odkrywa prawdę o zaginięciu Romów.

"Na linii strzału"


odc.5 Agenci Shannon i Mann zajmują się płatnym zabójcą. Zgodził się on na współpracę z policją i został objęty programem ochrony świadków. Teraz pomaga stróżom prawa w zastawieniu pułapki na kobietę o imieniu Lola, której przekazywał otrzymane zlecenia.

"Londyńczycy"

odc.3, 4 Po powrocie do Polski Andrzej nie potrafi się odnaleźć. Asia spędza noc na ławce. Szukając pracy, poznaje Mariolę, która obiecuje pomóc jej w napisaniu CV. Zayed dowiaduje się, że Ewa złożyła wymówienie. Marcin odwiedza rodziców Miguela

Zobacz zdjęcia z serialu "Reguły gry"

odc.6 Willa zamożnego małżeństwa zostaje ograbiona. Główną podejrzaną staje się Anna, która pracowała u pary jako pomoc domowa. Ksiądz Mateusz dowiaduje się, że kobieta była w przeszłości zmuszana do prostytucji. Teraz szantażują ją dawni stręczyciele

Sprawdź opisy odcinków tego serialu

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"


odc.197 Zespół Horatia udaje się do parku Everglades, gdzie znajduje dziwnie zachowującego się Jasona Regera. Mężczyzna wygląda, jakby był w transie. Obok niego leży zakopana ludzka głowa. Śledczy próbują ustalić, czy mężczyzna był świadkiem, czy sprawcą zbrodni.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Trzeci oficer"

odc.5, 6 Trwa pościg za porywaczami Agatki. Ranna Aldona trafia do szpitala. Zainicjowana przez Alę akcja poszukiwawcza przynosi pierwsze efekty. Kruszon namawia Perłę, żeby dał się zamknąć w więzieniu, gdzie będzie mógł nawiązać kontakt z Czerniakiem.

"Kości"odc.101 W lesie w rodzinnych okolicach Brennan zostaje znaleziona ludzka czaszka. Sprawa przypomina morderstwo sprzed lat, którego ofiarą padła koleżanka z klasy Temperance. Głównym podejrzanym jest mieszkający na odludziu szkolny woźny.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi


odc.44 Rainer i Brehm domyślają się, że za morderstwa esesmanów odpowiadają Niemcy. Władek przekazuje Krawcowi element rakiety V-2 oraz rolkę z filmem, na którym są zdjęcia z poligonu. Na ulicy zauważa Rudą w towarzystwie Ernesta.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Agenci NCIS"

odc.11, 12 Zespół Gibbsa bada sprawę śmierci pilota. Ekipa musi zmierzyć się z pewnym adwokatem. Okazuje się, że prawnik ma z szefem agentów rachunki do wyrównania. Śledczy prowadzą też dochodzenie dotyczące próby zamachu na zagranicznego księcia.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Głosy"

odc.18 Sierżant McCluskey podejrzewa, że w jednostce ds. walki z gangami narkotykowymi kwitnie korupcja. Toby ma sprawdzić, czy policjanci Miller i O’Neill biorą łapówki od gangsterów. Wkrótce pierwszy z nich umiera wskutek przedawkowania kokainy.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje