Reklama

Serialowy przewodnik

Rozpoczął się letni sezon powtórek seriali. Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


"M jak miłość"


odc.889 Krzyś wyznaje, że chce wrócić do Niemiec. Kuba postanawia towarzyszyć mu w podróży. Przed wyjazdem chłopiec niszczy pamiętnik Nataszy.

odc.890 Marta, Andrzej i Ania wybierają się do domku nad jeziorem na urodzinową imprezę Wernera. Okazuje się, że oprócz nich będzie tam tylko Agnieszka.

odc.891 Kuba przekazuje Irkowi złe wieści z Berlina. Janek chwali się Kindze pierścionkiem, który chce dać Sylwii. W końcu jednak znów nie dochodzi do oświadczyn.

odc.892 Piotr ulega pokusie i całuje się w pracy z Moniką. Zniecierpliwiona Sylwia proponuje małżeństwo Jankowi. Jego odpowiedź kompletnie ją zaskakuje.

odc.893 Ania wymyka się sama nad jezioro i wpada do wody. Ratuje ją Olszewska. Laura znika na całą noc z domu. Joanna bezskutecznie próbuje ją odnaleźć.

Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!


"Barwy szczęścia"

odc.744 Borys zaprasza Marię na kolację. Teresa sugeruje córce, że ma szansę naprawić swój błąd. W restauracji Pyrka poznaje narzeczoną Borysa, Hanię. Gdy para informuje ją o ślubie, zdenerwowana w pośpiechu opuszcza lokal.

odc.745 Michał boi się, że żona od niego odejdzie. Załamana Maria zwierza się Walawskiej. Marta pociesza przyjaciółkę, twierdząc, że Borys nie jest jej wart, skoro tak szybko ułożył sobie życie.

odc.746 Anna dowiaduje się od kuratorki, że wpłynął na nią donos w sprawie faworyzowania jednej z uczennic. Okazuje się, że niektórzy uważają, że zachęca ona nieletnie do wczesnego macierzyństwa.

odc.747 Steryd i Maro wpraszają się do Bartka i organizują imprezę. Sytuacja bardzo szybko wymyka się spod kontroli. Jola prosi Janka, żeby wypytał Norberta, dlaczego nie chce mieć dziecka.

Oglądasz „Barwy szczęścia”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!

"Świat według Kiepskich"odc.381 Badura daje Ferdkowi w prezencie grę komputerową. Kiepski stwierdza, że może ona dostarczyć Halinie rozrywki, której sam nie potrafi jej zapewnić.

odc.382 Sąsiedzi robią porządki. Kobiety dochodzą do wniosku, że ich zaniedbani mężowie nie pasują do wyremontowanych wnętrz.

odc.383 Arnold Boczek wchodzi w posiadanie kapelusza, który należał do Michaela Jacksona. Wkrótce sam staje się sławny.

odc.384 Zaczyna krążyć plotka, że bohaterka telenoweli "Przepis na miłość" ma umrzeć. Halina, Mariola i Helena są zrozpaczone.

odc.385 Kiepska spotyka na korytarzu kamienicy znajomego lekarza z pracy. Zaczyna podejrzewać, że żona Paździocha z nim romansuje.

odc.386 Jolasia decyduje się na powiększenie biustu. Szuka sposobów zdobycia pieniędzy na zabieg. Niebawem trafia do aresztu.

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


"Kariera Nikodema Dyzmy"

odc.5 Dyzma obejmuje prezesurę Banku Zbożowego. Swoim najbliższym współpracownikiem czyni Krzepickiego, który w sukcesach szefa upatruje swojej życiowej szansy. Nikodem czuje się coraz pewniej. Tymczasem do Warszawy przybywa pan Boczek, który zaczyna szantażować prezesa.

odc.6 Dyzma chce zdobyć majątek Kunickiego i piękną Ninę. W intrygę zostaje wplątany komisarz policji. Wkrótce Kunicki zostaje aresztowany z powodu dawnej afery. Komisarz proponuje mu wolność w zamian za zrzeczenie się majątku i opuszczenie kraju.

odc.7-ost. Nikodem doprowadza do formalnego unieważnienia małżeństwa Kunickich i rozpoczyna przygotowania do ślubu z Niną. Tymczasem Terkowski, wróg Dyzmy, postanawia wykorzystać informacje na temat jego nieciekawej przeszłości.


Jesteś fanem starych, polskich seriali? Zapraszamy was do działu "Kultowe seriale"

"Zaklinacz dusz"


odc.10 Melinda chce pomóc nastoletniemu Kirkowi na prośbę jego zmarłej matki, Lacy. Chłopak jest załamany i nie potrafi nawiązać kontaktu z surowym ojcem.

odc.11 Gordon musi przekonać Serenę, by przeszła do krainy zmarłych i pozwoliła swojemu partnerowi Markowi zaznać szczęścia u boku innej kobiety.

odc.12 Komik Marty Golden popełnia samobójstwo. Melinda próbuje nakłonić go, by wyjawił swojej dziewczynie, dlaczego postanowił odebrać sobie życie.

odc.13 Do opuszczonego budynku naprzeciwko domu Gordonów wprowadza się nowy lokator, Todd. Wkrótce medium zauważa, że mężczyznę prześladuje zjawa.

odc.14 Duch malarza prosi Melindę, by odnalazła umowę sprzedaży jego obrazów. Ujawnienie dokumentu pozwoliłoby na przekazanie pieniędzy jego córce.


"Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem"odc.1/13 Miłobędzcy mają poważne problemy finansowe. Zmuszeni są opuścić położone w Beskidach gospodarstwo, by zamieszkać pod Warszawą.

odc.2 Gdy dzieci porządkują ogród, jakiś mężczyzna zostawia im pod opiekę zwierzaka w klatce. Wkrótce namawia Miłobędzkich, żeby otworzyli hotel dla zwierząt.

odc.3 Miłobędzcy odkrywają, że opieka nad zwierzętami jest bardzo dochodowa. Ponieważ Romek wciąż pozostaje bez pracy, powraca pomysł prowadzenia hotelu.

odc.4 Pensjonat dla zwierząt rozpoczyna swoją działalność. Alba opiekuje się Biszkoptem - małpką swojego kolegi. Wkrótce zwierzak ucieka i powoduje zamieszanie.

odc.5 Zuza znajduje błąkającego się, zaniedbanego yorka. W czasie kontroli inspektorzy sanepidu rozpoznają swojego pupila. Są wdzięczni za jego odnalezienie.

"Bananowy doktor"

odc.7, 8 Hank diagnozuje zapalenie płuc u kobiety zatrudnionej jako pomoc domowa. Wkrótce kilku gości jej pracodawczyni ma podobne objawy. Lekarz obawia się epidemii. Katie zostaje ugryziona przez rekina. Lawson próbuje ustalić okoliczności powstania rany.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Bananowy doktor”. Sprawdź naszą bazę!


"Współczesna rodzina"odc.9, 10 Cameron chce, by przyjęcie urodzinowe Luke’a było wspaniałe. Seria incydentów sprawia, że zabawa przeradza się w chaos. Phil i Claire ogłaszają dzieciom, że odwołują... Boże Narodzenie. Cofną decyzję, jeśli znajdzie się winny wypalenia dziury w kanapie.

"Instynkt"

odc.4 Znaleziono ciało pracownicy banku. Okazuje się, że ofiara miała powiązania z osobami, które wyłudziły sporą sumę pieniędzy. Tarkowski pod wpływem Rogoża nabiera zaufania do Oster. Próbuje przekonać Olę, by przestała zajmować się biografią detektyw.

Sprawdź naszą miniwitrynę serialu "Instynkt"

"Nowa"

odc.1/13 Do zespołu komisarza Macieja Wolskiego trafia na staż absolwentka szkoły policyjnej, 24-letnia Ada Mielcarz. Funkcjonariusze muszą odnaleźć zabójcę młodej kobiety. Wieczorem Ada sama odwiedza miejsce zbrodni i zostaje zaatakowana przez bandytę.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi!

"Nieustraszony"

odc.7, 8 Walt Cooperton przewodzi grupie najemników. Jego organizacja planuje zamach. Mike przenika w szeregi spiskowców. Nieznany sprawca aktywuje system autodestrukcji w samochodzie K.I.T.T. Traceur ma tylko pół godziny na jego anulowanie.

"Glina"

odc.6 Banaś jest do tego stopnia wstrząśnięty tragiczną śmiercią kolegi, że rozważa rezygnację z pracy w policji. Komisarzowi Gajewskiemu udaje się odwieść go od tej decyzji. Funkcjonariusze razem szukają zabójców Jerzego.

odc.7 W luksusowej willi na przedmieściach Warszawy zostają odkryte zwłoki malarza, Eugeniusza Zajdlera. Na miejscu Gajewski znajduje wizytówkę psychiatry, doktora Czerskiego.

odc.8 Banaś zbiera dowody w sprawie śmierci pacjentów Czerskiego. Policjanci podejrzewają, że Zajdler i Woźnicki zginęli, ponieważ znali szczegóły nielegalnych interesów ich terapeuty.

odc.9 Zostają znalezione zwłoki. Okazuje się, że zmarły to Duńczyk Kasmir Petru, który kiedyś nazywał się Grabek. W aktach policji znajduje się informacja, że niedawno zaginęła jego córka.

"Na linii strzału"


odc.3 Agenci federalni Mary Shannon i Marshall Man zajmują się ośmioletnim chłopcem, który był świadkiem zabójstwa swojej matki. Tymczasem jego ojciec, sprawca tej zbrodni, wychodzi na wolność. Zamierza odzyskać syna.

"Reguły gry"

odc.5, 6 Magda przygotowuje imprezę urodzinową męża. Grzegorz nie przepada za takimi spotkaniami towarzyskimi. Nie protestuje jednak, skuszony niedwuznaczną obietnicą żony. Natasza zauważa, że Adamowi podobają się kobiety o azjatyckim typie urody.

Zobacz zdjęcia z serialu "Reguły gry"

odc.3 Nieznany sprawca włamuje się do sklepu. Właściciele lokalu nie składają jednak doniesienia o przestępstwie. Okazuje się, że zaciągnęli spory dług, a wierzyciele grożą im śmiercią. Ojciec Mateusz o udział w całej sprawie podejrzewa wicedyrektora banku.

Sprawdź opisy odcinków tego serialu

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"


odc.195 Nastoletnia Lindsey Peterson zostaje porwana. Jedynym świadkiem jest niewidomy Ben Wilcox. Horatio i jego zespół udają się do domu rodziców dziewczyny. Tymczasem porywacz w zamian za uwolnienie Lindsey żąda dużej sumy pieniędzy.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Trzeci oficer"

odc.1, 2/13 Nicea, wiosna 2007 roku. Arab Daoud przekazuje oficerom polskiego wywiadu informacje o bombie atomowej, którą Wiktor Chenoir chce sprzedać organizacji terrorystycznej. Michał Matejewski musi zapobiec przekazaniu ładunku zamachowcom.

"Układy"

odc.27 Patty reprezentuje interesy grupy inwestorów walczących o zwrot funduszy powierzonych Louisowi Tobinowi, który okazał się oszustem. Hewes za wszelką cenę próbuje się dowiedzieć, czy rodzina oskarżonego nie ukrywa zdefraudowanych pieniędzy.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Kości"

odc.99 Pęka magistrala wodna. Zniszczenia odsłaniają ludzki szkielet. Brennan i Booth przystępują do śledztwa. Uwagę specjalistów przykuwa niebieska barwa kości. Okazuje się, że ofiarą jest niewidomy mężczyzna, który pisał listy w imieniu innych osób.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Siedlisko"

odc.4 Do Panistrugi przyjeżdża atrakcyjna doktorantka Krzysztofa. Budzi to niepokój Marianny. Mężczyzna wraz ze studentką wybiera się łódką na konsultacje do profesora Wanata. W drodze powrotnej Krzysztof dostaje ataku serca. Trafia do szpitala w Ełku.

odc.42 Władek i Michał podczas lądowania w Polsce wpadają w pułapkę Sowietów. Dykow uniemożliwia im ucieczkę. Jeńcy transportowani są ciężarówką. Okazuje się, że razem z nimi przewożona jest Karolina Osmańska, sekretarka z obozu Heidelagger.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Agenci NCIS"

odc.7, 8 W Waszyngtonie zjawia się Lee Wuan Kai. Zamierza załatwić prywatne porachunki z przeszłości. Bierze na cel Vance’a i jego rodzinę. W mieście dochodzi do awarii sieci energetycznej. Zespół Gibbsa musi użyć tradycyjnych metod w czasie śledztwa.

Sprawdź naszą stronę poświęconą temu serialowi

"Głosy"

odc.16 Toby zostaje tajnym informatorem IIB. Wkrótce razem z Ozem mają dyżur jako ratownicy na konwencji Partii Konserwatywnej. Dzięki swoim zdolnościom Logan wyławia z tłumu osobę planującą zamach na jednego z polityków, Gordona Lagree.


Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale | streszczenia odcinków

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje