Serialowy przewodnik

Rozpoczął się letni sezon powtórek seriali. Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


"M jak miłość"


odc.884 Werner wyrzuca Piotrka z pracy. Kasia obiecuje Markowi, że wyjedzie, jeśli gangsterzy wpadną na jej trop. Nie chce, by zemsta mafii dosięgnęła Mostowiaków.

odc.885 Małgosia odkrywa, że Tomek zarezerwował pobyt w spa dla dwóch osób. Jest pewna, że mąż wyjedzie tam z Agnieszką. Zamierza porozmawiać z rywalką.

odc.886 Rogowska przekonuje Wernera, by dał jej synowi jeszcze jedną szansę. Agnieszka spotyka się z Tomkiem. Wyznaje, że wreszcie zrozumiała swoje błędy.

odc.887 Ula odwiedza ulubioną kawiarnię Olka i zastaje go tam z inną dziewczyną. Radzi się Anny, co powinna zrobić. Wkrótce na oczach rywalki całuje chłopaka.

odc.888 Marek i Tomek odwiedzają Krzysztofa, brata bandyty, który groził Kasi. Laura namawia Pawła, by odszedł z Oazy i zatrudnił się w firmie farmaceutycznej.

Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!


"Barwy szczęścia"

odc.740 Basia dochodzi do wniosku, że różni się z przyjaciółką podejściem do interesów i nie powinny razem zakładać kawiarni. Róży udaje się jednak przekonać ją do tego pomysłu. Wkrótce podpisują umowę na wynajem lokalu.

odc.741 Michał podejrzewa żonę o zdradę. Gdy pyta o to wprost, Dorota zaprzecza. Hubert całe dnie spędza w studiu nagraniowym. Patrycja martwi się, że nie pogodzi pracy ze studiami.

odc.742 Irek jest przekonany, że chce się związać z Natalią. Ona ma jednak wątpliwości. Mimo próśb Kajtka Maciek nie zamierza wrócić do Władka. Chłopiec obwinia się za rozpad związku taty.

odc.743 Niedzielski - wykładowca, z którym Małgorzata miała problemy - traci pracę na uczelni. Bogdan rozważa zamknięcie sklepu. W tym samym czasie klient składa u niego duże zamówienie.

Oglądasz „Barwy szczęścia”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!

"Świat według Kiepskich"odc.375 Paździochowie organizują prezentację eleganckich kołder. Haliny jednak nie stać na zakup. Wkrótce wpada na pomysł, jak zdobyć potrzebne pieniądze.

odc.376 Kiepski sprzedaje swoją część piwnicy Marianowi. Niebawem dowiaduje się, że odkryto tam pokłady gazu łupkowego.

odc.377 Waldek z żoną twierdzą, że nie mają gdzie się podziać. Jolasia zaczyna walczyć o dominację w mieszkaniu teściów.

odc.378 Walduś i Jolasia składają Ferdkowi życzenia urodzinowe i dają w prezencie portfel. Skłania to Kiepskich do wspomnień.

odc.379 Ferdek i Halina mają spędzić kolejnego sylwestra w domu. Nieoczekiwanie dostają zaproszenie na bal do Hollywood.

odc.380 Boczek daje Kiepskiemu w prezencie glonojada. Ferdek przywiązuje się do rybki. Rodzina nie podziela jego fascynacji.

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


"Kariera Nikodema Dyzmy"

odc.1/7 Bezrobotny urzędnik Nikodem Dyzma przypadkowo dostaje się na rządowy raut. Tam robi awanturę dyrektorowi gabinetu premiera. Zostaje uznany za dygnitarza. Przyjmuje posadę administratora w dobrach Kunickiego.

odc.2 Dyzma przyjeżdża do Koborowa, majątku państwa Kunickich. Stara się maskować widoczne braki manier, wykształcenia i obycia. Nocami uczy się i wertuje księgi gospodarcze.

odc.3 Nikodem zostaje wysłany do Warszawy. Tam wysuwa projekt ratowania kraju przed klęską urodzaju, wykorzystując usłyszane od Kunickiego informacje. Jego pomysły zostają uznane za genialne.

odc.4 Dyzma otrzymuje telegram od premiera. Szef rządu proponuje mu prezesurę Banku Zbożowego. Kunicki usilnie prosi Nikodema, aby nie opuszczał stanowiska administratora Koborowa.


Jesteś fanem starych, polskich seriali? Zapraszamy was do działu "Kultowe seriale"

"Zaklinacz dusz"


odc.5 Młoda Natalie jest dręczona przez ducha swojej siostry bliźniaczki. Melinda chce przekonać zjawę, że jest źródłem problemów psychicznych nastolatki.

odc.6 Melinda i Andrea organizują aukcję starych mebli z hotelu przeznaczonego do rozbiórki. W budynku Gordon spotyka duchy wychowanków sierocińca.

odc.7 Estella nie może przejść do świata zmarłych, gdyż martwi się złymi relacjami między jej synem a mężem. Melinda pomaga zjawie pogodzić bliskich i odnaleźć spokój.

odc.8 Duch małego chłopca zwraca się do medium, by pomogła mu odnaleźć jego biologiczną matkę. Niebawem Melinda ustala jej miejsce zamieszkania.

odc.9 Jima prześladuje duch mężczyzny, który zginął w wypadku karetki pogotowia. Okazuje się, że mąż Melindy był ostatnią osobą, którą widział on przed śmiercią.

"Blondynka"

odc.13-ost. Sylwia zauważa w lesie furgonetkę celnika, który ze wspólnikami przemyca nielegalnych imigrantów. Przestępcy też ją dostrzegają. Związują dziewczynę i wrzucają do wykopu. Zaniepokojeni jej nieobecnością Marcin i Pula Hula zaczynają poszukiwania.

Jesteś fanem serialu "Blondynka"? Sprawdź naszą witrynę poświęconą tej serii!


"Doręczyciel"


odc.10 Krzyś chce zaprosić Janka na swoje urodziny. Mówi kolegom, że mężczyzna jest jego ojcem. Helena sądzi, że Zbyk stara się na nowo zdobyć jej uczucia.

odc.11 W szkole Krzysia zorganizowany zostaje festyn z okazji Dnia Ojca. Chłopiec zgłasza siebie i Kaniewskiego jako uczestników. Firmę Zbyka zajmuje komornik.

odc.12 Ala jest załamana faktem, że narzeczony ma przed ślubem zachować wstrzemięźliwość. Janek wygrywa konkurs audiotele i zostaje zaproszony do teleturnieju.

odc.13 Kaniewski jest faworytem telewizyjnego quizu. Postanawia zrzec się zwycięstwa na korzyść uczestniczki, która chce wygrać pieniądze na operację córki.

odc.14-ost. Janek zdecydował się wyprowadzić do Augustowa, do mieszkania ciotki Basi. Przyjaciele namawiają Marysię, by odwiodła Kaniewskiego od tego pomysłu.

Tutaj znajdziesz opisy wszystkich odcinków tego serialu!


"Bananowy doktor"

odc.3, 4 Lawson ratuje życie Kendrickowi Everettowi, synowi senatora. Okazuje się, że groźnie wyglądającą chorobę wywołał niewielki insekt. Nadchodzi dzień, na który zaplanowany był ślub Hanka z jego byłą narzeczoną. Lekarz spędza ten czas razem z Jill.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Bananowy doktor”. Sprawdź naszą bazę!


"Współczesna rodzina"odc.5, 6 Hank ratuje właścicielkę restauracji przed skutkami udaru mózgu. Lekarz coraz bardziej zbliża się do Jill. Postanawiają jednak nie spieszyć się z żadnymi decyzjami. Kobieta proponuje Lawsonowi pracę na oddziale ratunkowym swojego szpitala.

"Instynkt"

odc.3 W centrum miasta zapala się samochód. W płomieniach ginie chłopiec. Przesłuchiwani przez Oster i Tarkowskiego rodzice utrzymują, że nie mają wrogów. Detektywi zwracają uwagę na dziwne zachowanie kobiety, która nie rozstaje się z córeczką.

Sprawdź naszą miniwitrynę serialu "Instynkt"


"Nieustraszony"

odc.5, 6 Nick Turner, który miał za zadanie nawiązać kontakt z organizacją terrorystyczną, nie daje znaku życia od 48 godzin. Mike próbuje go odszukać. Podczas kolejnej misji Traceurowi zostaje wstrzyknięta trucizna. Sara rozpoczyna gorączkowe poszukiwania antidotum.

"Glina"

odc.3 Jerzy wraz z kolegami prowadzi śledztwo w sprawie zniknięcia młodej kobiety. W podwarszawskim domu dziecka odnajduje niejaką Ewę Wasiak, współlokatorkę zaginionej. Gajewskiemu udaje się nakłonić dziewczynę do złożenia zeznań. Oskarża o zbrodnię byłego policjanta, Karbowiaka.

odc.4 W bagażniku auta należącego do sierżanta Grzelaka zostają znalezione zwłoki mężczyzny, tramwajarza Stępnia. Właściciel pojazdu twierdzi, że samochód mu skradziono. Wkrótce wychodzi jednak na jaw, że ofiara to brat przełożonego żołnierza.

odc.5 Policjanci podejrzewają, że kapitan Stępień kłamie. Złożone przez niego wyjaśnienia nie odpowiadają bowiem ustaleniom dokonanym podczas sekcji zwłok. W końcu podejrzany przyznaje się, że miał romans z żoną brata i zabił go w afekcie.

"Na linii strzału"


odc.2 Agenci Mary Shannon i Marshall Mann kontynuują śledztwo zmierzające do ustalenia sprawców zabójstwa siedemnastoletniego syna gangstera Frankiego Santoro. Chłopak zginął po tym, jak jego ojciec został objęty programem ochrony świadków.

"Reguły gry"

odc.3, 4 Grzegorz zdaje się nie doceniać awansu zawodowego żony. Postanawia zabrać urażoną Magdę na pojedynek bokserski, by zrekompensować jej swoje zachowanie. Adam i Natasza decydują się zarejestrować kamerą swoje miłosne igraszki.

Zobacz zdjęcia z serialu "Reguły gry"

odc.2 W Sandomierzu zostaje zamordowany anestezjolog, dr Nowak. Policja podejrzewa ojca jednej z małych pacjentek, która po operacji nie odzyskała przytomności i zapadła w śpiączkę. Ksiądz Mateusz odkrywa jednak prawdziwą przyczynę śmierci lekarza.

Sprawdź opisy odcinków tego serialu

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"


odc.194 Główny rozgrywający szkolnej drużyny futbolowej, Brady Jensen, jest podejrzany o morderstwo pracownicy klubu nocnego, Kristen Banks. Horatio i jego współpracownicy próbują wyjaśnić zagadkę. Dochodzenie ujawnia zaskakujące wątki w sprawie.

"Współczesna rodzina"

odc.7, 8 Manny odnosi sukces na zawodach w szermierce. Jay i Gloria są z niego dumni. Mitchell i Cameron spotykają się z dawną koleżanką, z którą przeżyli wiele szalonych imprez. Nie potrafi ona zrozumieć, że przyjaciele są teraz rodzicami i mają inne priorytety.

"Trzeci oficer"

odc.1, 2/13 Ginie generał Konecki, emerytowany zastępca komendanta głównego policji. Śledztwo w tej sprawie prowadzi ekipa Marka Sznajdera. Generał Matejewski w zamian za współpracę proponuje Ricie unieważnienie wysłanego za nią listu gończego.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje