Reklama

Serialowy przewodnik

Rozpoczął się letni sezon powtórek seriali. Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


"M jak miłość"


odc.879 Marta pomaga Jance w szukaniu pracy. Poleca ją na stanowisko asystentki w sądzie. Irek wybiera się za granicę, by przywieźć zioła choremu ojcu.

odc.880 Kinga przypadkowo widzi, jak mąż obejmuje Monikę. Zazdrosna chce wyprowadzić się z córeczką z domu. Piotrek nie zamierza do tego dopuścić.

odc.881 Marta spędza swój wieczór panieński razem z siostrami w Grabinie. Małgosia ma poważny dylemat. Zastanawia się, czy powinna ujawnić zdradę Andrzeja.

odc.882 Marta wychodzi za mąż. Po ceremonii Agnieszka prosi pannę młodą o chwilę rozmowy. Laura sugeruje Pawłowi, że powinien poszukać lepszej pracy.

odc.883 Pod wpływem sugestii Moniki Piotrek rozmawia z jednym z klientów kancelarii. Mężczyzna zrywa współpracę z firmą. Zduński obawia się, że straci posadę.

Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!


"Pierwsza miłość"


odc.1533 Daga traci bilety na Euro 2012. Znajomi postanawiają pomóc jej odzyskać wejściówki. Sandra składa zeznania w komisariacie. Funkcjonariusz nie wierzy w jej wersję wydarzeń. Wojtek i Rysiek postanawiają pomóc Bartkowi przekonać Emilkę, by wyszła za niego za mąż. Hubert zjawia się w ustalonym z Pawłem miejscu. Ku swojemu zaskoczeniu spotyka tam Rajmunda. Gangster celuje do niego z pistoletu.

odc.1534 Antyterroryści ruszają w pościg za Rajmundem. Zakrwawiony Paweł osuwa się na ziemię. Hubert jest wstrząśnięty ostatnimi wydarzeniami. Jedzie na spotkanie z Majką. Andrzej przekazuje Anecie materiały dotyczące Rajmunda. Paweł i Anna podejmują decyzję o rozstaniu. W Wadlewie zjawia się ekipa telewizyjna, by nakręcić materiał na temat atmosfery panującej tam podczas Euro 2012.


Jesteś fanem serialu „Pierwszej miłości”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Barwy szczęścia"

odc.736 Żaneta przychodzi do Anny i prosi, by zaopiekowała się jej dzieckiem. Jerzemu nie podoba się ta sytuacja. Zbliża się rozprawa rozwodowa Kasi i Ksawerego. Mężczyzna ma nadzieję, że ukochana da mu jeszcze jedną szansę.

odc.737 Małżeństwo Jeleniów przechodzi poważny kryzys. Dorota ma za złe mężowi, że ją okłamał. Wkrótce przyłapuje go w czułym uścisku z Edytą. Zrozpaczona postanawia spędzić noc z Darkiem.

odc.738 Michał organizuje urodzinowe przyjęcie dla żony. Dorota mówi mu, że widziała go z Edytą. On zapewnia, że nic go nie łączy z byłą bratową. Maria wyznaje Teresie, że tęskni za Borysem.

odc.739 Kajtek obwinia się o to, że z jego powodu ojciec rozstał się z partnerem. Odwiedza Maćka w instytucie i prosi, by wrócił do Władka. Teresa namawia Marię, by skontaktowała się z Borysem.

Oglądasz „Barwy szczęścia”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!

"Świat według Kiepskich"odc.369 W mediach pojawiają się materiały, w których znani mężczyźni ujawniają, że są gejami. Halina zaczyna doszukiwać się u męża homoseksualnych cech.

odc.370 Ferdek staje się wyznawcą teorii spiskowych. Dowiaduje się, że Polską mają zawładnąć szczury. Zamierza ratować kraj.

odc.371 Jolasia i Mariola otwierają solarium. Narzekają na brak klientów. Niebawem jednak w ich salonie zjawia się Krzysztof Ibisz.

odc.372 Ferdek zauważa, że żona zdominowała Waldusia. Ojciec chce mu przypomnieć, jak powinien zachowywać się mężczyzna.

odc.373 Kiepski naprawia krzesło, wzbogacając je o nowe funkcje. Gdy kończy pracę, stwierdza, że jest to dzieło jego życia.

odc.374 Ferdek upija się i dostaje zapaści. Odwiedza go Śmierć, która przypomina mu wszystkie grzechy z jego przeszłości.

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


"Czarne chmury"

odc.5 Kacper dokonuje napadu na dyliżans z wysłannikami rezydenta elektorskiego. Rabuje czarną sakwę, której zawartość może skompromitować von Hollsteina. odc.6 Dowgird dociera do stolicy. Zaczyna realizować swoją misję, agitując szlachtę na rzecz powrotu do Polski jej dawnego lenna. Zostaje aresztowany.

odc.7 Do Warszawy wraca hetman Sobieski i poleca uwolnić Dowgirda. Uciekając się do intrygi, Krzysztof zmusza Hollsteina, by ten stanął z nim do pojedynku.

odc.8 Namiestnik elektora ginie w walce z Dowgirdem. Zmierzająca do stolicy delegacja pruska zostaje napadnięta w lesie. Przywódca zbójców żąda wysokiego okupu.

odc.9 Krzysztof i Andrzej uwalniają delegatów pruskich. W ucieczce pomagają im Anna i Magda. Niebawem piękna szlachcianka przyjmuje oświadczyny pułkownika.

Jesteś fanem starych, polskich seriali? Zapraszamy was do działu "Kultowe seriale"

"Zaklinacz dusz"


odc.1/22 Prowadząca antykwariat Melinda Gordon od dziecka potrafi kontaktować się z duszami zmarłych. Z mężem Jimem przeprowadza się do małego miasta. Usiłuje pomóc duchowi żołnierza, który zginął podczas wojny w Wietnamie.

odc.2 Melinda przypadkowo poznaje zrozpaczoną po śmierci partnera Gwen. Zamierza odszukać mężczyznę, któremu przeszczepiono serce zmarłego. Okazuje się, że jest nim skromny fotograf Cliff.

odc.3 Gordon spotyka ducha młodej mężatki, która zmarła w wyniku powikłań pooperacyjnych po prostym zabiegu. Zjawa prosi Melindę, by pomogła jej załamanemu mężowi pogodzić się z tą sytuacją.

odc.4 Na przejeździe kolejowym dochodzi do wypadku, w którym ginie mały Kenny. Chłopiec nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie żyje. Melinda szuka sposobu, by malec oswoił się ze śmiercią.

"Blondynka"

odc.6 Auguścik szuka sposobu, by zdobyć młodą weterynarz. Rozgłasza, że się zaręczyli. Sylwia na wieść o tym robi mu awanturę.

odc.7 W lecznicy zjawia się Marcin z piosenkarką Evą Luną - założycielką fundacji ratującej konie. Manej jest nią zachwycony.

odc.8 Chora na białaczkę Dorcia robi wrażenie na Sylwii. Namawia ona kierownika ośrodka kultury, by zrobił program o dziewczynce.

odc.9 Amerykańska firma chce rozpocząć w gminie Majaki przemysłową hodowlę świń. Stec prosi doktora Fusa o interwencję.

odc.10 Bondyra odkrywa w ziemi ludzkie kości. Manej namawia Góraja na start w maratonie.

odc.11 Do Sylwii przyjeżdżają przyjaciółki z Warszawy. Jedna z nich wpada w oko Arnoldowi.

odc.12 Auguścik z Elwirą zaprasza Kubus na wesele. W czasie ślubu dochodzi do skandalu.

Jesteś fanem serialu "Blondynka"? Sprawdź naszą witrynę poświęconą tej serii!


"Doręczyciel"

odc.5 Jadący z przesyłką Janek zostaje potrącony przez samochód i gubi paczkę. Kmiecik wyrzuca go za to z pracy. Wówczas sprawca wypadku proponuje mu posadę.

odc.6 Kaniewski rozpoczyna pracę w agencji reklamowej. Wymyśla chwytliwe hasło. Jest jednak zbyt szczery wobec klienta i przełożony musi go zwolnić.

odc.7 Okazuje się, że w paczce, której kurier z powodu wypadku nie dowiózł na miejsce, były narkotyki. Niebawem Kaniewski zostaje zatrzymany przez policję.

odc.8 Dzięki interwencji pani psycholog Janek opuszcza areszt. Gradoń przejmuje firmę kurierską i zatrudnia Kaniewskiego. Rafał przyznaje się do kontaktów z mafią.

odc.9 Zdjęcie kuriera pojawia się w gazecie w pobliżu informacji o milionerze. Wkrótce u rzekomego bogacza zjawia się Justi. Twierdzi, że jest z nim w ciąży.

Tutaj znajdziesz opisy wszystkich odcinków tego serialu!


"Bananowy doktor"

odc.3, 4 Lawson ratuje życie Kendrickowi Everettowi, synowi senatora. Okazuje się, że groźnie wyglądającą chorobę wywołał niewielki insekt. Nadchodzi dzień, na który zaplanowany był ślub Hanka z jego byłą narzeczoną. Lekarz spędza ten czas razem z Jill.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Bananowy doktor”. Sprawdź naszą bazę!


"Współczesna rodzina"odc.5, 6 Claire i Phil zostają wezwani do szkoły, ponieważ Luke wdał się w bójkę z Mannym. W gabinecie dyrektora czekają na nich Gloria i Jay. Haley robi kurs na prawo jazdy. Lily uderza się w główkę. Przerażeni Cameron i Mitchell natychmiast zawożą córkę do lekarza.

"Instynkt"

odc.2 Policjanci przyjmują zgłoszenie o zaginięciu Kamila Małeckiego, współwłaściciela agencji reklamowej. Konflikt Tarkowskiego z Oster narasta. Gdy Rogoż prosi podkomisarza, by dał kredyt zaufania nowej partnerce, podenerwowany Krzysztof wybucha.

Sprawdź naszą miniwitrynę serialu "Instynkt"


"Nieustraszony"

odc.3, 4 Sara zostaje schwytana przez uzbrojonych mężczyzn, którzy próbują uzyskać od niej informacje o Traceurze. Mike i K.I.T.T. ruszają na kalifornijską pustynię, aby odnaleźć braci Changów, którzy zajmują się przemytem technologii militarnych za granicę.

"Glina"

odc.1,2/25 Policjant Andrzej Gajewski i jego współpracownicy prowadzą dochodzenie w sprawie podwójnego morderstwa. Ofiarami są oficer wydziału zabójstw i przestępca poszukiwany listem gończym. Śledczy próbują również odnaleźć zaginioną kobietę.

"Na linii strzału"

odc.1/13 Mary Shannon i Marshall Mann z FBI mają zapewnić bezpieczeństwo osobom, które objęto programem ochrony świadków. Zostaje zabity siedemnastoletni syn gangstera Frankiego Santoro. Agenci próbują się dowiedzieć, kto zlecił zamordowanie chłopaka.

"Reguły gry"

odc.1, 2/15 Perypetie grupy znajomych, którzy przeżywają uczuciowe rozterki. Adam i Natasza decydują się razem zamieszkać i ogłosić zaręczyny. Jednak po rozmowie z Grzegorzem mężczyzna zaczyna mieć wątpliwości. Jacek przedstawia przyjaciołom nową znajomą.

Zobacz zdjęcia z serialu "Reguły gry"

odc.1 Perypetie duchownego, który fascynuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. Ksiądz Mateusz obejmuje parafię w Sandomierzu. Poznaje policjanta Nocula. Wkrótce proboszcz pomaga wdowie po robotniku, który rzekomo popełnił samobójstwo. 

Sprawdź opisy odcinków tego serialu

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.193 Caine i jego współpracownicy poszukują sprawcy rozpylenia trującego gazu w laboratorium CSI, wskutek którego zginął Jesse. Główny podejrzany to seryjny morderca Starling. Jednak Horatio orientuje się, że w czasie ataku zbrodniarz przebywał w areszcie.

"Siedlisko"

odc.2 Panistruga żyje zbliżającym się chrztem dziecka Kowalów i zabawą uświetniającą tę uroczystość. Niebawem do Marianny i Krzysztofa przyjeżdża Jacek z żoną i synkiem. Jasio znika gdzieś z psem. Zaniepokojony dziadek wyrusza na poszukiwania chłopca.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje