Reklama

Serialowy przewodnik

Rozpoczął się letni sezon powtórek seriali. Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


"M jak miłość"


odc.875 Asia namawia Pawła, by spróbowali zbliżyć do siebie Sylwię i Zawadzkiego. Okońska zostawia synka pod opieką Zduńskich i idzie z szefem na romantyczny spacer. Nastrój spotkania sprawia, że para decyduje się spędzić razem noc.

odc.876 Po przyjeździe do Grabiny Marta odkrywa, że Jarek znowu został pobity przez ojca. Zgłasza sprawę na policję. Tomek dowiaduje się o dramacie Agnieszki. Prosi o pomoc znajomą psycholog.

odc.877 Irek martwi się coraz gorszym stanem zdrowia ojca. Igor przychodzi do Gabro i przekazuje Kubie pamiętnik, który pisała Natasza. Joanna opowiada Kindze o swoim związku z Kozłowskim.

odc.878 Barbara znajduje broń ukrytą przez Marka. Natychmiast kontaktuje się z Tomkiem. Policjant przekonuje Mostowiaka, by oddał pistolet. Anna zabiera Ulę i Natalkę na dwa tygodnie nad morze.

Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Klan"


odc.2253 Darek próbuje pogodzić się z Kają. Tłumaczy, że musi zakończyć ich romans, bo nie chce zawieść żony i swojej córki. Do Agnieszki w odwiedziny przyjeżdża Weronika. Opowiada, jak bardzo Marek tęskni za nią w Australii.

odc.2254 Michał zdradza ojcu, że zależy mu na Zycie. Eugeniusz opowiada Elżbiecie o swoich problemach zdrowotnych. Krystyna w porozumieniu ze Stiepanem zaprasza Danutę na kolację.

odc.2255 Agnieszka informuje Marka, że zdecydowała się zostać w Polsce. Mężczyzna stwierdza, że to oznacza koniec ich związku. Jacek zwierza się Agacie ze swoich kłopotów finansowych.

odc.256 Rodzice Agnieszki zastanawiają się, czy córka wyjechałaby do Australii, gdyby w jej życiu nie pojawił się Karol. Jerzy złości się, gdy dowiaduje się, że Elżbieta pogodziła się z Małgorzatą.


Oglądasz „Klan”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!


"Pierwsza miłość"


odc.1528 Antonio usiłuje odzyskać zaufanie Wiktorii. Dziewczyna nie ma jednak zamiaru wybaczać mu jego zdrady i kłamstw, których dopuścił się, gdy byli razem.

odc.1529 Jowita umawia się na kolejną randkę. Radek jest zazdrosny, ale nie chce komplikować sytuacji, ponieważ sam zgodził się na otwarty związek.

odc.1530 Były partner ponownie proponuje Wiktorii, by wróciła z nim do Włoch. Marysia prosi Pawła, by wyjaśnił Annie, że nie zamierza niszczyć ich związku.

odc.1531 Wiktoria jest rozczarowana, że Rysiek nie powstrzymuje jej przed wyjazdem z Polski. Sabina mówi Jowicie, że Radek zaczyna się w niej zakochiwać.

odc.1532 Mikołaj marzy o tym, by pójść na mecz Euro 2012. Niestety, zdobycie biletu jest praktycznie niemożliwe. Daga postanawia zrobić mu prezent.


Jesteś fanem serialu „Pierwszej miłości”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Barwy szczęścia"


odc.732 Blanka za romans z uczniem zostaje dyscyplinarnie zwolniona z pracy. Dawid próbuje ją pocieszyć. Justyna wciąż nie może zajść w ciążę. Jola namawia ją, by zrobiła badania. Norbert nie chce jednak o tym słyszeć.

odc.733 Róża przekonuje Basię, by razem prowadziły kawiarnię. Po rozstaniu z Maćkiem Władek jest w bardzo złym stanie. Załamanego mężczyznę próbuje podnieść na duchu Sabina.

odc.734 Waleria dowiaduje się od Górków, że Bartek ma zajęcie w klubie fitness. Chłopak nie ukrywa, że Sara mu się podoba. Robert przystępuje do pracy nad nowym magazynem podróżniczym.

odc.735 Bogdan martwi się, że będzie musiał zamknąć swój sklep. Niedzielski odwołuje egzamin. Małgorzata wdaje się z wykładowcą w sprzeczkę i zostaje przez niego publicznie upokorzona.

Oglądasz „Barwy szczęścia”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!


"Prawo Agaty"

odc.1, 2/15 Agata Przybysz traci pracę w dziale prawnym firmy ubezpieczeniowej. Jej kariera staje pod znakiem zapytania. Za namową przyjaciółki wraca do zawodu adwokata. Jej klientem zostaje Oskar, który chce dowieść, że jest ojcem dziecka swojej kochanki.


"Świat według Kiepskich"odc.365 Paździoch i Ferdek chcą prześwietlić przeszłość Boczka. Podejrzewają, że może być on... ludożercą. Sprawę przekazują doświadczonemu reporterowi.

odc.366 Kiepski postanawia zmienić swoje życie. Wkrótce zakochuje się w pięknej modelce, którą zobaczył w telewizyjnej reklamie szamponu do włosów.

odc.367 Ferdek po kłótni z Haliną wyprowadza się z domu i zamieszkuje w pobliskim lesie. Niebawem spotyka tam Paździocha, który również uciekł od swojej żony.

odc.368 Do mieszkania Kiepskich przychodzi prezes Kozłowski. Proponuje Ferdkowi, by z grupą ochotników, pomógł mu dokończyć budowę autostrady A2.

odc.369 W mediach pojawiają się materiały, w których znani mężczyźni ujawniają, że są gejami. Halina zaczyna doszukiwać się u męża homoseksualnych cech.

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem
"rodzinka.pl"

odc.25, 26 Ludwik marzy, by spędzić trochę czasu tylko z żoną. Kacper dochodzi do wniosku, że jest już wystarczająco duży, aby iść do szkoły. Boscy zgłaszają się do corocznej wyprzedaży garażowej. Proszą chłopców o przygotowanie rzeczy, które są im zbędne.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „rodzinka.pl”. Sprawdź naszą bazę!


"Czarne chmury"


odc.1/10 Druga połowa XVII w. Pułkownik Krzysztof Dowgird, oficer pruski i szlachcic polski, udaje się do Lecka ze zbrojnym oddziałem. Wymawia służbę elektorowi brandenburskiemu. Zostaje pojmany i trafia do więzienia.

odc.2 Dowgird, uwolniony przez wachmistrza Kacpra Pilcha, musi jak najszybciej opuścić Lecko. Rusza za nim pogoń. Tymczasem w miasteczku coraz więcej osób zostaje skazanych na śmierć.

odc.3 W kuźni zjawiają się elektorscy rajtarzy. Dochodzi do potyczki, która kończy się szczęśliwie dla uciekinierów. Krzysztof i Kacper, przebrani w zdobyte mundury, wyruszają na dwór królewski.

odc.4 Dowgird zwycięża w pojedynku z rotmistrzem Zarembą. Wkrótce on i Pilch zostają zaatakowani przez oddział Knothego. Dzięki pomocy wędrownych komediantów udaje im się uciec.

Jesteś fanem starych, polskich seriali? Zapraszamy was do działu "Kultowe seriale"


odc.40 Kwiecień 1944 roku. Bronek i Janek przebywają w oddziale partyzantów w Górach Świętokrzyskich. Krawiec wydaje im rozkaz powrotu do stolicy. Tam przygotowują się do zamachu na słynącego z okrucieństwa szefa gestapo, Petera Schoebbla.

Jesienią startuje piąty sezon "Czasu honoru"! Sprawdź, newsy z planu tej produkcji!"Galeria"


odc.92 Joanna przepisuje swoją firmę Anicie. Gdy Tadeusz dowiaduje się o planach Karoliny, każe Jerzemu wynająć apartament w Mediolanie. Profesor namawia Fryderyka, by nie porzucał studiów. Chłopak organizuje wyjazd chorej Kordelii do Disneylandu.

odc.93 Agnieszka przygotowuje pokaz fitness w galerii. Z niecierpliwością oczekuje Fryderyka. Brygida i Adam odkrywają tożsamość Tomasza Palucha, a dzięki temu poznają szczegóły przekrętu Woydatta. On zamierza lecieć do Włoch, by być blisko Jabłońskiej.

odc.94-ost. Karolina zostawia Oldze i Kacprowi klucze do swojego mieszkania. Chce, by się tam wprowadzili. Młody prawnik rezygnuje z pracy u Karwowskiego. Fryderyk ostatecznie decyduje się na wstąpienie do klasztoru. Adam i jego ojczym dowiadują się, że Jabłońska jest córką Tadeusza.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Galeria”. Sprawdź naszą bazę!

"Doręczyciel"

odc.1/14 Po śmierci matki niepełnosprawny umysłowo Janek Kaniewski musi sam się o siebie zatroszczyć. Wkrótce czterdziestolatek podejmuje pracę jako kurier rowerowy. Pełen zapału zaczyna doręczać przesyłkę.

odc.2 Kaniewski odbiera pierwszą wypłatę, ale zostaje okradziony. Janusz i Zbyk próbują odzyskać pieniądze. W swoje urodziny Janek wyciąga wróżbę, z której wynika, że jeszcze w tym roku się ożeni.

odc.3 Klientem Kaniewskiego zostaje cierpiący na depresję muzyk country. Janek prosi Alę o rękę. Ona jednak odrzuca jego oświadczyny. Kurier spotyka na ulicy Marysię. Jest przekonany, że to ta jedyna.

odc.4 Rafał powierza Jankowi bardzo ważną przesyłkę. Ostrzega, by nie wspominał o niej innym pracownikom. Zyga, który okradł kuriera, pod wpływem Ali postanawia znaleźć uczciwą pracę.

"Cała prawda"

odc.6 Znaleziono zwłoki stomatologa. Śledczy twierdzą, że lekarz zginął na własnym fotelu dentystycznym. O morderstwo oskarżona zostaje żona ofiary. W czasie przygotowań do sprawy Jimmy i Kathryn odkrywają, że zamordowany miał wiele romansów.

"Układy"

odc.24 Ellen dowiaduje się, że agent Harrison nie żyje. Oficjalnie zmarł z powodu przedawkowania narkotyków. Parsons sądzi jednak, że został zamordowany. Wkrótce odkrywa, że mąż Patty ma romans. Postanawia poinformować o tym szefową.

"Kości"

odc.96 Do Jeffersonian Institute wtargnęło kilku agentów rządowych. Zmuszają Brennan i zespół do ustalenia przyczyny śmierci tajemniczego człowieka. Na wykonanie polecenia naukowcy mają czas do świtu. Booth zamierza interweniować, ale nie jest to łatwe.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Kości”. Sprawdź naszą bazę!

"Bananowy doktor"

odc.1, 2/13 Dr Hank Lawson traci pracę w nowojorskim szpitalu. Brat zaprasza go do snobistycznego Hamptons. Podczas przyjęcia lekarz udziela pomocy modelce, która się zatruła. Wkrótce ratuje chłopaka rannego w wypadku samochodowym.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Bananowy doktor”. Sprawdź naszą bazę!

"Przepis na życie"

odc.1/13 Dalsze losy Anki i jej bliskich. Elka upokarza szefową kuchni przy pracownikach, sugerując, że jest niedouczona. Na świat przychodzi córka Beaty i Andrzeja. Jerzy szuka nowego mieszkania, ponieważ była żona wprowadza się do niego wbrew jego woli.

Zobacz zdjęcia z "Przepisu na życie"


"Nieustraszony"

odc.1, 2/19 Przestępcy chcą uprowadzić doktorantkę Sarę Graiman. Plany komplikuje im inteligentny samochód K.I.T.T. Dziewczyna nawiązuje kontakt z dawnym przyjacielem, Mikiem Traceurem. Cała trójka zostaje wplątana w intrygę złowrogiej organizacji.

"Współczesna rodzina"

odc.3, 4 Jay marzy o chwili, kiedy w samotności zajmie się swoim modelem samolotu. Przeszkadza mu w tym zięć, który szuka jakiejś okazji, by się z nim zaprzyjaźnić. Mitchell odwiedza ojca, by powiedzieć mu, że zaprosił matkę na rodzinne przyjęcie.

"Instynkt"

odc.1/13 Partnerką Krzysztofa Tarkowskiego z wydziału zabójstw stołecznej policji zostaje tajemnicza Anna Oster. Zachowuje się nieco dziwnie, ale okazuje się skuteczna. Ona i Krzysztof badają sprawę domniemanego samobójstwa znanego profesora.

Sprawdź naszą miniwitrynę serialu "Instynkt"

"CSI: Nowy Jork"

odc.137, 138 Zespół Maca prowadzi dochodzenie w sprawie tajemniczego morderstwa. Ofiarą jest były bokser Joe Carthage. Wkrótce okazuje się, że brał on udział w nielegalnych walkach. Śledczy badają również okoliczności postrzelenia czternastolatka.

Sprawdź naszą miniwitrynę serialu "CSI: NY"

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje