Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


"M jak miłość"


odc. 922: Mirka dostaje kwiaty od tajemniczego wielbiciela. Jest kompletnie zaskoczona, gdy dowiaduje się, że jest nim... Karol. Z kolei Michał znowu kłóci się z Julią. Uważa, że nowa lekarka jest zbyt obcesowa w kontaktach z pacjentami i nie ubiera się stosownie do wykonywanego zawodu. Przy okazji wychodzi na jaw, że Łagoda wybiera się na randkę z Kulką, z którą od kilku tygodni mailuje.

Tylko Maria wie, że jest nią... Julia! Natalka próbuje skontaktować się z Ulą. Telefon odbiera Anna. Tłumaczy, że siostra na razie nie może z nią rozmawiać. Tymczasem w jej domu zjawia się Marek. Wyrzuca szwagierce, że nie mówi mu prawdy o postępkach Uli. Cały czas stara się jej bronić. Następnie ustala z nastolatką, że najbliższy weekend spędzi w Grabinie.

odc. 923: Karol napada na Mirkę i dotkliwie ją bije. Kwiatkowska leży w szpitalu i nie pozwala się nikomu odwiedzać. Jako jedynego zaprasza do siebie Pawła, którego uważa za większego pechowca. Małgosia jest zdołowana swoim życiem zawodowym. Tomek pociesza ją i kupuje kwiaty. Podczas szczerej rozmowy żona pyta go, dlaczego stracił kontakt z Agnieszką. Nie jest w stanie wyjść ze zdumienia, gdy słyszy, że to Olszewska miała już dość dwuznacznej relacji z jej mężem. Następnego dnia w przychodni spotyka swoją byłą konkurentkę. Zaprasza ją na urodzinowe ciasto. Dziękuje Agnieszce, że pozwoliła Tomkowi wrócić do domu i życzy jej, by i do niej w końcu też szczęście się uśmiechnęło.

Następnie do Agnieszki dzwoni Ewa. Upewnia się, że Olszewska jest w domu i się rozłącza. Chwilę później Agnieszka odkrywa na wycieraczce przed swoim mieszkaniem nosidełko z malutkim dzieckiem. W liście od Ewy dowiaduje się, że mała ma na imię Izabela. Jej biologiczna matka chce, by Olszewska zaopiekowała się dziewczynką i traktowała ją jak własną córkę! Joanna mówi Pawłowi o propozycji pracy w Stanach. Zapewnia Zduńskiego, że leci sama do USA. Mąż jest przekonany, że Asia znowu go okłamuje, pakuje się i wyprowadza na Deszczową. Postanawia też wyrównać z Janem rachunki. To przez niego rozpada mu się związek.

Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Klan"


odc. 2306: Marta obawia się, że jej widowisko nie odniesie sukcesu, ponieważ Bożenka nabawiła się kontuzji. Rutka sugeruje, że to ona powinna obsadzić się w głównej roli. Mariusz przywozi Kubusia na szczepienie do Elmedu. Przy okazji podpytuje Grażynkę, czy podoba jej się Mirek. Zostaje za to pytanie skarcony... Krystyna zapewnia Olkę, że rodzina będzie ją zawsze wspierać. Anna zastanawia się, czy na mecz nie pójść z Deptułą.

odc. 2307: Bożenka dziwi się, że Maciek zabrał jej pamiątkowy pierścionek, by darować go Martynie. Tłumaczy bratu, że tak nie wolno robić i proponuje prawdziwe zaręczyny z biżuterią kupioną specjalnie na tę okazję. Olka dowiaduje się, że Norbert wraca do domu. Do hotelu, w którym pracuje Deptuła, wpadają antyterroryści!

odc. 2308: Vujkovic przeprasza Deptułę i Surmaczową za ostatnie zajścia. Bożenka ma pretensję do Marty, że odebrała jej główną rolę w przedstawieniu. Maciek w towarzystwie Grażynki i Kasi kupuje pierścionek zaręczynowy dla Martynki. Feliks odnosi poważną kontuzję.

odc. 2309: Feliks zwierza się Monice, że odeszła mu już ochota na bycie stewardem. Ola postanawia się dowiedzieć, dlaczego Norbert ją okłamał. W tym samym momencie chłopak nagrywa list pożegnalny i wiesza pod sufitem pętlę... Natomiast Grażyna ma coraz więcej wątpliwości, czy zaręczyny Martynki i Maćka to dobry pomysł. Obawia się, że oboje nie poradzą sobie w życiu codziennym.

odc. 2310: O la spędza noc na korytarzu szpitalnym. Na szczęście lekarz ma dla niej pomyślne wiadomości... Krystyna próbuje pocieszyć córkę, choć najchętniej doradziłaby jej po prostu zerwanie z Norbertem. Dziewczyna jednak kocha niedoszłego samobójcę i nie zamierza go zostawiać. Vujkovic i Danuta wręczają Lubiczom zaproszenie na swój ślub. Paweł proponuje Krystynie wyjazd na Dominikanę.


Oglądasz „Klan”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!


"Pierwsza miłość"


odc. 1523: Grzegorz Król kontaktuje się z najlepszymi adwokatami w mieście. Błażej ma marne szanse, by wykaraskać się z zarzutu pobicia. Izabela proponuje Grażynie terapię, która przypada jej do gustu.

odc. 1524: Radek i Jowita zamierzają spróbować tak zwanego wolnego związku, opartego jedynie na przyjemnościach. Po jednodniowej zamianie obowiązków Śmiałek i Aurelia dobrowolnie kapitulują. Policji udaje się schwytać Rajmunda.

odc. 1525: Kacper wypytuje Anetę o jej syna. Ta wszelkimi sposobami próbuje zaprzeczać, jakoby miała kontakt z Andrzejem. Niestety, policja ma niezbite dowody wskazujące na to, że kłamie. Jeszcze tego samego wieczoru spotyka się z synem, który mówi jej, że Marysia jest w niebezpieczeństwie.

odc. 1526: Andrzej proponuje Anecie rozwiązanie, dzięki któremu Rajmund trafi za kratki, a Marysia będzie mogła poczuć się niezagrożona. Błażej rozważa przyznanie się do winy. Z kolei Igor stawia sobie za punkt honoru, by wybronić chłopaka przed odsiadką w więzieniu.

odc. 1527: Paweł prosi Andrzeja, by zaprowadził go do Rajmunda. W trosce o swoją rodzinę jest gotowy pójść na współpracę ze Schmidtem. Śmiałek zauważa, że Bartek i Emilka mają ciche dni. Jest mu ciężko zrozumieć, dlaczego córka nie chce zostać panią doktorową. Błażej jednak nie trafia za kratki!


Jesteś fanem serialu „Pierwszej miłości”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Barwy szczęścia"

odc. 767: Stefan widzi, że Bartek wciąż myśli o Sarze. W klubie Anita także to zauważa i nawet mówi mu wprost, że jest zakochany! Podczas wspólnego powrotu dochodzi do bójki, w wyniku której chłopak zostaje poturbowany... Ksawery prosi Natalię, by dała mu szansę.

odc. 768: Bogdan pyta Natalię o jej relacje z Ksawerym. Ostrzega ją przed nim. Słyszy jednak od niej, że nareszcie jest szczęśliwa i chce z nim być. Bob jest zły na Sarę za Bartka. Basia uważa, że ich związek powoli się rozpada. Przed domem Sara wyznaje miłość Bartkowi!

odc. 769: Sara nie może się otrząsnąć po tym, jak do jej drzwi zapukał Adam. Basia jest szczęśliwa z powrotu syna. Podczas rozmowy wychodzi na jaw, że z kimś się spotyka i nie będzie już z Sarą. Przyjeżdża Paweł! Jest przybity tym, że jego ojciec próbował popełnić samobójstwo.

odc. 770: Paweł postanawia spłacić długi Bogdana. Ma żal do ojca, że nie powiedział mu o swoich problemach. Następnie mężczyzna tłumaczy Małgorzacie, że czuł się jak ostatnie zero, dlatego postanowił ze sobą skończyć. Adam wyznaje Sarze prawdę - jest sam i chce do niej wrócić...


Oglądasz „Barwy szczęścia”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!

"Na Wspólnej"

odc. 1619: Kamil jest tak wykończony, że zasypia w pracy. Ostrowski każe mu natychmiast wracać do domu. Marta ma pretensje do brata. Zarzuca Hofferowi kłamstwo. Przecież obiecał jej, że Janusz będzie żył... Agnieszka zwierza się Jadzi, że myśli o rozstaniu z Rafałem.

odc. 1620: Maks wyznaje Dudkom, że zdecydował się zostać w Polsce na stałe. W pierwszej kolejności postanawia sprzedać Fabrykę Kultury. Kinga ustala, że Olek nadal utrzymuje kontakt ze Smolnym. Danka zapisuje się na kurs tańca.

odc. 1621: Filip nie potrafi pogodzić się z tym, że obecnie dla Maksa liczą się tylko pieniądze. Jednak przyjmuje od przyjaciela równowartość pięciu procent ze sprzedaży budynku. Weronika zaprasza do siebie Adę.

odc. 1622: Patryk obwinia Martę za śmierć ojca! Później przyznaje, że wcale nie myśli tego, co jej w rozpaczy wykrzyczał... Do ośrodka wraca Anka. Zazdrości Agnieszce, że został jej tylko tydzień do końca terapii. Igor dzwoni do dziennikarza, który interesuje się korupcją w świecie sportu.

Lubisz serial „Na Wspólnej”? Obejrzyj galerie zdjęć z gwiazdami tej produkcji!

"Prawo Agaty"

odc.15-ost. Zwolniona z firmy ubezpieczeniowej ProSpectrum Agata Przybysz prowadzi z przyjaciółmi kancelarię adwokacką. Wspólnicy borykają się z wieloma problemami w życiu zawodowym i prywatnym. Rozpoczyna się proces przeciwko ProSpectrum. Agata nie rezygnuje ze sprawy mimo gróźb Nawrockiego, prezesa pozwanej korporacji. Dorota martwi się wiadomością, którą przekazał jej lekarz. Wciąż jednak utrzymuje w tajemnicy prawdę o swoim stanie zdrowia.

Z kolei prawnicy ProSpectrum próbują za wszelką cenę skompromitować klientów Agaty, Doroty i Dębskiego. W tym celu wykorzystują informacje o ich życiu osobistym. Kiedy poszkodowani dowiadują się z prasy, że mecenas Przybysz ma zatargi z pozwaną firmą ubezpieczeniową, proszą ją, aby zrezygnowała z reprezentowania ich w sądzie.


"Świat według Kiepskich"odc.359 Na korytarzu w kamienicy pojawia się tajemniczy zegar. Sąsiedzi dowiadują się, że odmierza on stale rosnący dług publiczny. Ferdek chce ratować państwo.

odc.360 Halina stwierdza, że lenistwo męża jest objawem choroby. Postanawia wyleczyć go za pomocą środków chemicznych.

odc.361 Paździoch zauważa, że Kiepski jest uzdolniony aktorsko. Namawia sąsiada do wykorzystania talentu. Oferuje mu pomoc.

odc.362 Prezes Kozłowski informuje Ferdka, że zamierza kandydować w zbliżających się wyborach. Ten wspiera jego kampanię.

odc.363 Kiepski dowiaduje się, że Paździoch jest czarnoksiężnikiem. Chce, by Walduś pokonał złego maga. Uczy go czarów.

odc.364 Ferdek ubolewa nad tym, że młode pokolenie nie szanuje tradycji. Halina uważa, że to on dawał dzieciom zły przykład.

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


odc.30 Gospodyni proboszcza sandomierskiej parafii spotyka Jerzego, który zaczyna ją adorować. Wkrótce para nawiązuje romans. Owdowiała przed laty Natalia widzi wreszcie szansę na to, by na nowo ułożyć sobie życie. Ojciec Mateusz nie ma zaufania do jej wybranka i zaczyna wątpić w jego uczciwe zamiary.

Kobieta jednak postanawia porzucić pracę na plebanii i związać się z ukochanym. Razem snują plany na przyszłość, do realizacji których potrzebują pieniędzy. Wkrótce Natalia dopuszcza się kradzieży.

Tymczasem proboszcz zwraca uwagę na dziwnie zachowującą się Renatę. Wychodzi na jaw, że załamała się ona po tym, gdy oszukał ją mężczyzna, którego kochała. Duchowny zaczyna łączyć jej historię z osobą Jerzego. Postanawia zdemaskować oszusta, nim skrzywdzi kolejną osobę.

Sprawdź newsy dotyczące "Ojca Mateusza"!


"Moda na sukces"


odc.5661 Donna i Brooke dowiadują się od Katie o przejęciu firmy przez Billa. Obie próbują uświadomić siostrze, że Spencer ją wykorzystuje do swoich celów.

odc.5662 Jackie stara się przekonać Steffy, że jej małżeństwo z Owenem jest szczęśliwe. Ridge nie może uwierzyć, że bank sprzedał kredyt firmy Spencerowi.

odc.5663 Katie wbrew woli rodziny zgadza się zostać dyrektorem generalnym firmy po jej przejęciu przez Billa. Stephanie zataja przed bliskimi prawdę o swoim zdrowiu.

odc.5664 W biurze Spencera Katie i Bill przekonują się nawzajem o swoim uczuciu. Kobieta zdradza ukochanemu swoje pomysły na poprawę sytuacji firmy.

odc.5665 Steffy spotyka Owena w kawiarni. Po krótkiej rozmowie zdradza mu, że Jackie kazała jej trzymać się od niego z daleka. Knight jest zaskoczony.

Sprawdź, co słychać u bohaterów „Mody na sukces”!


"rodzinka.pl"

odc.22 Nadchodzą wakacje. Natalia namawia Ludwika, by wysłali synów na kolonie. Niebawem okazuje się, że cena wakacyjnego wyjazdu przekracza ich możliwości finansowe. Ostatecznie Boscy postanawiają wyruszyć z dziećmi do Rewala. Domownicy zaczynają wielkie pakowanie.

odc.23 Rodzice próbują nauczyć chłopców utrzymania porządku. Synowie buntują się przeciwko ich nakazom. W czasie dyskusji wychodzi na jaw wstydliwy sekret ojca. Kuba nie chce chodzić do szkoły. Natalia próbuje go przekonać, że warto zdobywać wiedzę.

odc.24 Ludwik ulega promocyjnemu szaleństwu. Postanawia kupić sobie nową kosiarkę w atrakcyjnej cenie. Kacper, by zarobić własne pieniądze, zabiera się za sprzedawanie lemoniady. Interes nie idzie mu zbyt dobrze. Kuba decyduje się mu pomóc.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „rodzinka.pl”. Sprawdź naszą bazę!

"CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.5 Ekipa CSI prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa stałego bywalca klubów dla sadomasochistów. Jego zmasakrowane ciało odnaleziono porzucone na pustyni nieopodal drogi. Główną podejrzaną jest jego narzeczona. Wkrótce jednak ona także ginie.

Sprawdź naszą miniwitrynę poświęconą temu serialowi!

"Zmiennicy"odc.14, 15-ost. Jacek postanawia śledzić swojego zmiennika, którego od dawna podejrzewa o ukrywanie jakiejś tajemnicy. W końcu udaje mu się poznać prawdę. Kasia i jej ukochany starają się o mieszkanie. Okazuje się, że nie stać ich na wkład do spółdzielni.

Jesteś fanem starych, polskich seriali? Zapraszamy was do działu "Kultowe seriale"
"Galeria"


odc.87 Fryderyk postanawia zająć się jedną z małych pacjentek szpitala. Przy okazji poznaje Agnieszkę. Adam jest załamany po burzliwym rozstaniu z Karoliną.

odc.88 Tadeusz próbuje dowiedzieć się, kto zdradził Wiktorowi informacje o jego związku z Laurą. Jabłońska podejmuje decyzję o powrocie do Mediolanu.

odc.89 Pod nieobecność rodziców Kasia organizuje w domu imprezę. Ku zadowoleniu Fryderyka zjawia się tam Agnieszka. Para zaczyna ze sobą flirtować.

odc.90 Adam odkrywa, że dom Woydatta w rzeczywistości należy do jego gosposi. Mira dowiaduje się, że po wizycie u niej Małgosia się rozchorowała.

odc.91 Karolina dostaje propozycję pracy we Włoszech. Chce przepisać swój lokal w galerii na Olgę. Jest zaskoczona, gdy Anita bez problemów się na to zgadza.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Galeria”. Sprawdź naszą bazę!


"Julia"

odc.109 Janek mówi Igorowi, co myśli o Sławku. Ich rozmowę słyszy Julia. Monika cieszy się z konfliktu między rywalką a Janickim. Tymczasem Sławek odkrywa, że Julia ma talent do rysowania. Chce zrobić jej niespodziankę.

odc.110 Sławek próbuje przekonać Chmielewską do studiów na ASP. Janek czuje się zagubiony. Bożena sugeruje Monice, że Janicki dziwnie się zachowuje, ponieważ chce się jej oświadczyć.

odc.111 Hanna mówi mężowi o kłopotach sercowych starszego syna. Agnieszka przychodzi na konsultację do Janka. Potem odwiedza Sławka. Ten nie chce, by ktoś dowiedział się o ich znajomości.

odc.112 Bożena utwierdza córkę w przekonaniu, że Janicki niebawem się z nią ożeni. Zniecierpliwiona Monika próbuje zapytać o to ukochanego. W końcu Janek wyznaje jej bolesną prawdę.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Julia”. Sprawdź naszą bazę!


"Mentalista"


odc.8 Patrick zostaje uprowadzony przez zamaskowanego mężczyznę. Nim bandyta odbierze mu telefon, Jane dzwoni jeszcze do CBI. Lisbon i ekipa CBI natychmiast rozpoczynają dochodzenie. Analizują dawne sprawy, szukając potencjalnego wroga porwanego.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Mentalista”. Sprawdź naszą bazę!


"Aida"


odc.13 Trwa wieczór panieński Swiety. Wszyscy świetnie się bawią. Antek zaprasza przyszłą pannę młodą na spacer. Następnego dnia Swieta przyznaje się Aidzie i Pauli, że zdradziła Zibiego. Aida, myśląc, że chodzi o Sebę, namawia go, by walczył o ukochaną.


"Cała prawda"

odc.5 45-letnia projektantka mody Madeline jest oskarżona o zabójstwo młodego kochanka. Obrony kobiety podejmuje się Jimmy Brogan. Nie jest to pierwsze spotkanie adwokata i klientki. Trzy lata wcześniej prawnik pomagał jej w podobnych okolicznościach.

"Układy"

odc.23 Claire Maddox, reprezentująca interesy UNR, odkrywa, że firma zatruwała środowisko. Doprowadza ją do wściekłości świadomość, że przez tyle lat była lojalna wobec Kendricka, który na każdym kroku ją okłamywał, a do tego okazał się przestępcą.

"Herosi"

odc.24, 25-ost. Sylar nie panuje nad nową mocą. Danko nadal wykorzystuje go, by dotrzeć do herosów. Nathan i Peter muszą znaleźć Sylara, zanim przekształci się on w sobowtóra prezydenta. Hiro i Ando zatrzymują czas, by włamać się do Budynku 26.

"Kości"

odc.41 Booth i Brennan prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa mężczyzny, którego zwłoki zostały prawdopodobnie zrzucone z ogromnej wysokości. Okazuje się, że ciało pozostawało przez dłuższy czas w kosmosie. Powstają różne teorie na temat śmierci ofiary.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Kości”. Sprawdź naszą bazę!
Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje