Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


"M jak miłość"


odc. 920: Monika przeprasza Wernera. Przekazuje mu swoją kopię zdjęć z agencji towarzyskiej i wypowiedzenie. Prawnik składa propozycję Budzyńskiemu, by wrócił na stałe do kancelarii w Warszawie. Przy okazji Andrzej dowiaduje się od matki, że Marta spędziła na konferencji dużo czasu z Wiktorem Żakiem... Małgosia dowiaduje się, że jej program prawdopodobnie zostanie zdjęty z anteny. Miał za małą oglądalność.

Marcin prosi ją o przysługę. Piotrek wychodzi do pracy i zostawia w domu telefon, na który przychodzi wiadomość od Moniki. Kinga czyta w nim, że koleżanka z pracy zaprasza go na wino. Postanawia odpisać w jego imieniu... Marta podejmuje decyzję o sprzedaży domu w Grabinie. Poważnie zastanawia się też nad rozwodem z Andrzejem!

odc. 921: Paweł umawia się na rozmowę w banku w sprawie zaciągnięcia kredytu na nowy interes. Joasia w tym czasie spotyka się z Janem. Dochodzi do awantury, w wyniku której Paweł dowiaduje się, że Joanna zwolniła się z pracy w przychodni... Kobieta próbuje wytłumaczyć przed Pawłem swoje zachowanie w Walentynki. Okłamuje go jednak, że tego wieczoru była u Ali. Choć tak naprawdę przyjęła zaproszenie Jana na drinka.

Tymczasem Maria odwiedza Pawła, by oznajmić mu, że razem z jego teściową postanowiła zafundować jemu i Joasi tygodniowe wczasy w Krynicy. Zduński jednak nie chce nigdzie wyjeżdżać. Rogowska dowiaduje się o jego planach biznesowych. W odpowiedzi proponuje synowi pożyczkę pieniędzy. Później organizuje rodzinną zbiórkę funduszy. Każdy dorzuca swoje trzy grosze: Michał, Marta i Gosia, Marek, Lucjan i Barbara. Nawet Mateusz dorzuca 100 zł, chociaż nie kryje, że zażąda odsetek, gdy interes trochę się już rozkręci.

Paweł jest wzruszony i wdzięczny. Potem z Jankiem odwiedzają w Grabinie Barbarę. Proszą seniorkę o domowe przepisy na przekąski, które mogliby sprzedawać w nowej kawiarni. Natomiast Marta wyjeżdża z Anią do Rabki. W trakcie pakowania wpada jej coś do oka i nie jest w stanie prowadzić samochodu. Swoją pomoc oferuje jej... Budzyński. Przy okazji informuje żonę, że nie da jej rozwodu.

Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Klan"


odc. 2301: Rafał dowiaduje się od mechanika, że w jego samochodzie był przecięty przewód hamulcowy. Mechanik sugeruje, żeby zgłosić sprawę na policję. Ola zaczyna podejrzewać Norberta. Czesia ma pretensje do Darka, że nie przyjął propozycji Karoliny. Zwłaszcza że stracił też pracę w Rosso... W Elmedzie pojawia się taksówkarz Mirek. Chce spotkać się z Grażynką. Michał obiecuje Marcie, że jej załatwi łatwe pytania na castingu...

odc. 2302: W restauracji Darek umawia się na pożegnalnego drinka z kucharzem. Przy kieliszku Adam zdradza kompanowi, że on też niebawem odejdzie z Rosso. Zyta wypytuje o Martę i jej kwalifikacje jako prowadzącej program sportowy. Kasia i Bożenka dają mamie prezent, który przygotowały z okazji Dnia Matki. Norbert robi Oli awanturę.

odc. 2303: Ola prosi Rafała, by nie prowokował więcej Norberta. Vujkovic przekazuje Krystynie niepokojące informacje na temat pracodawców Deptuły. Monika bierze pod uwagę zamknięcie restauracji od lipca. Feliks sugeruje, by nowym szefem kuchni została... Halszka.

odc. 2304: Monika boi się reakcji Gabrieli na wieść, że chce zatrudnić Halszkę. Ola pyta lekarza, jak długo Norbert pozostanie w szpitalu psychiatrycznym. Ma wyrzuty sumienia, że to ona przyczyniła się do wczorajszego ataku. Mirek zaczepia Grażynkę na korytarzu Elmedu. Proponuje kilka lekcji szlifujących jej umiejętności kierowcy. Potem namawia ja na wspólne wyjście do knajpki. Wdowa się zgadza.

odc. 2305: Grażynka opowiada swoim dzieciom szczegóły wczorajszego wieczoru, podczas którego podwiozła do szpitala rodzącą kobietę... Krystyna przy okazji badań kontrolnych u onkologa zagląda do gabinetu Agnieszki. Pyta o Olę, bo nie może się do niej dodzwonić. Bożenka przyznaje się Miłoszowi, że straciła zapał do tańca. Nie kryje, że nie ma już ochoty na treningi pod okiem Marty.


Oglądasz „Klan”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!


"Pierwsza miłość"


odc. 1518: Grażyna wychodzi ze szpitala. Odwiedza Karola w więzieniu. Podczas uroczystej gali Ewa ma odebrać stypendium od prezydenta miasta. Natomiast Kaśka umieszcza swój anons na portalu randkowym.

odc. 1519: W sukience projektu Dagi Ewa wygląda olśniewająco. U jej boku podczas uroczystej gali pojawi się Błażej. Kurier dostarcza Sabinie kilka bukietów róż. Jak się okazuje, jej tajemniczym wielbicielem jest Igor. Sabina nie kryje rozczarowania...

odc. 1520: Daga prosi Ewę, by została modelką i zaprezentowała ich kolekcję podczas sesji fotograficznej... W drodze powrotnej do domu, Błażej dostrzega dwóch zbirów szarpiących bezdomnego. Bez wahania staje w jego obronie. Następnego dnia zostaje aresztowany pod zarzutem... pobicia.

odc. 1521: Błażej próbuje udowodnić, że nie pobił bezdomnego, tylko stanął w jego obronie. Marysia spotyka się z Pawłem. Pyta go wprost, dlaczego od dłuższego czasu jej unika. Jowita przeprasza Radka za swoje zachowanie. Anna boi się, że jej związek z Pawłem to przeszłość.

odc. 1522: Policjanci przesłuchują Ewę, która jest jedynym świadkiem zdarzenia. Jej argumenty i tłumaczenia na nic się zdają. Sama zaczyna mieć wątpliwości co do jego niewinności. Do Wrocławia przyjeżdża Artur. Jest niemile zaskoczony, gdy odkrywa, że Kaśka zrobił z jego mieszkania schronisko dla kumpli.


Jesteś fanem serialu „Pierwszej miłości”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Barwy szczęścia"

odc. 763: Hubert zwierza się Klarze, że nie tak wyobrażał sobie swoją karierę muzyczną. Teraz chce się gdzieś zaszyć i komponować. Bogdan ma coraz więcej niezapłaconych rachunków. Bartek, za namową Sary, prosi Kasię, by zatrudniła go w klubie w charakterze masażysty.

odc. 764: Zdzisio ma pretensje do Jaworskiego, który wciąż podrywa Różę. Postanawia porozmawiać z nim w cztery oczy. Zakazuje zbliżania się na mniej niż metr do jego żony, bo inaczej... za siebie nie ręczy! Michał będzie świadkiem na ślubie Kostka.

odc. 765: Robert jest załamany. Ktoś stara się podkupić jego fotografa. Waleria dziękuje Kasi za przywrócenie Bartka do pracy. Stefan tęskni za Oksaną. Pati źle się czuje. Dawid przynosi jej jedzenie, film i gazetę. Obiecuje, że nie powie Pyrce o wspólnym wypadzie do klubu.

odc. 766: Jola zarzuca Zenkowi, że zaniedbuje Justynę. Opowiada o rozpadzie swojego małżeństwa. Twierdzi, że to wina Norberta, który nie chce mieć dzieci. Marta ma już dość knowań Piotra. Robert stara się ją pocieszyć. Bartek zostaje brutalnie pobity przez dresiarzy...


Oglądasz „Barwy szczęścia”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!

"Na Wspólnej"

odc. 1615: W nocy Gajewski traci przytomność i zostaje przeniesiony na OIOM. Marta jest wściekła, że nikt jej o tym nie poinformował. Tymczasem Wiktor wyrzuca Ankę z ośrodka. Agnieszka uważa jednak, że terapeuta powinien dać jej ostatnią szansę.

odc. 1616: Igor jest zaniepokojony, że Stasiak nie odbiera od niego telefonów. Naczelny wzywa Nowaka. Informuje go, że prawnicy Gajnego skierowali sprawę do sądu. Filip nie potrafi ukryć rozczarowania Maksem, który bardzo się zmienił.

odc. 1617: Marta zapewnia Janusza, że po wyjściu ze szpitala przygotuje mu romantyczną kolację. Po chwili Gajewski traci przytomność... Monika jest zazdrosna o Żanetę. Stasiak nie zamierza zeznawać w sądzie.

odc. 1618: Marta zostaje poinformowana, że operacja nie udała się i Janusz zmarł! Bożena spotyka się z Weroniką. Prosi córkę, by razem z nią pojechała do Makar. To ostatnia szansa na to, by poznała Adę... Danuta nie może pogodzić się z tym, że nie jest dla Olki autorytetem. Marek zaprasza ją do Kazimierza.

Lubisz serial „Na Wspólnej”? Obejrzyj galerie zdjęć z gwiazdami tej produkcji!


"Komisarz Alex"


odc.13-ost. Ginie właściciel nocnego klubu. Bromskiemu udaje się szybko zatrzymać mordercę. Następnego dnia ktoś porywa psa komisarza. Śledczy otrzymuje ultimatum: jeśli chce, aby Alex przeżył, musi wypuścić przestępcę z aresztu i wycofać oskarżenie.

Oglądasz „Komisarza Alexa”? Zostań fanem tego serialu w naszym serwisie, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie na jego temat!

"Ranczo"


odc.78 Zawstydzony przez Klaudię i Kingę ksiądz postanawia spróbować jakoś rozwiązać konflikt społeczny w Wilkowyjach. Organizuje obrady przy okrągłym stole. Jednak szybko przekonuje się, że negocjacje między zwaśnionymi stronami będą bardzo trudne. Zdesperowana dyrektorka szkoły prosi o pomoc Kozioła i Czerepacha. Mężczyźni dostrzegają w tej sprawie szansę na poprawę swojego wizerunku i rozpoczynają kampanię w mediach.

Wkrótce senator otrzymuje pierwsze propozycje od zainteresowanych współpracą polityków. Żaden z nich nie wspomina jednak o Czerepachu, więc ten obmyśla nowy plan wypromowania siebie i swojego szefa. Wioletka przygotowuje się do porodu. Stasiek jest bardzo zdenerwowany sytuacją. Postanawia również przyszykować się do narodzin dziecka.

Jesteś fanem serialu „Rancza”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!


"Przepis na życie"


odc.13-ost. Jerzy kłóci się z Anką o Duchampa. Beata żąda, by Andrzej zajął się formalnościami związanymi z łączonym ślubem - ich oraz Poli i Tadeusza. Rodzice Mani umawiają się z nią na wspólne spotkanie w kawiarni z okazji jej osiemnastych urodzin.

Zobacz też newsy dotyczące „Przepisu na życie”!

"Ojciec Mateusz"

odc.95 Perypetie błyskotliwego księdza, który fascynuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. Często jest skuteczniejszy od policjantów, czym irytuje miejscowego komisarza. W parafii trwają przygotowania do wyjazdu na zieloną szkołę. Ksiądz Mateusz chce wybrać najlepsze miejsce pobytu dla dzieci. W ramach poszukiwań jedzie do Drohiczyna. Tam spotyka znajomego proboszcza, od którego dowiaduje się o kradzieży cennej ikony z miejscowej katedry.

Sprawą zajmują się lokalni policjanci - komendant Karpiuk, któremu pomaga niedoświadczony Juszczyk. Niebawem stróże prawa otrzymują zgłoszenie o zaginięciu miejscowego lekarza. Przy przesłuchaniu jego żony obecny jest ojciec Mateusz, który łączy tę sprawę z kradzieżą ikony. Przenikliwy duchowny wpada na trop przestępców.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Ojciec Mateusz”. Sprawdź naszą bazę!

"Prawo Agaty"

odc.14 Agata namawia Dorotę, by razem poprowadziły sprawę przeciwko ProSpectrum. Pozew dotyczy dziecka, które zostało zakażone żółtaczką w szpitalu ubezpieczanym przez tę firmę. Dębski proponuje, by znaleźć więcej poszkodowanych osób."Ja to mam szczęście"


odc.25 Marcin prosi Patrycję, by pozowała mu do aktu. Artystę i jego muzę nakrywają rodzice. Na kolację do Polaków przyjeżdża babcia Kasia. Jerzy prosi rodzinę, by nie komentowała efektów jej liftingu twarzy. Wieczór przebiega bez zakłóceń, dopóki głosu przy stole nie zabiera Zosia. Iwona opowiada Joannie o tym, co się jej śniło. Zwykłą rozmowa o sennych marzeniach zmienia się w dyskusję na temat psychoanalizy.

odc.26 Joanna zarządza w domu porządki. Jerzy nie potrafi rozstać się z wieloma bezcennymi jego zdaniem drobiazgami. Ela jest rozczarowana weekendem spędzonym u ojca. Matka próbuje ją przekonać, że Stefan nie jest taki zły, mimo że sama myśli inaczej. Tadeusz chce wysyłać swoje scenariusze zabawnych scenek do telewizji. Bohaterami jego historii zostają Iwona i Polakowie.

Podoba ci się serial „Ja to mam szczęście”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o gwiazdach tej produkcji!

"Świat według Kiepskich"

odc.392 Ferdek znajduje w toalecie książkę. Z nudów zaczyna ją czytać. Perypetie bohaterów żyjących na dziewiętnastowiecznej rosyjskiej prowincji tak go wciągają, że nie może przerwać lektury. Rodzina i sąsiedzi są zaniepokojeni jego dziwnym zachowaniem.

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


"Moda na sukces"


odc.5656 Stephanie wychodzi ze szpitala. Następnego dnia znowu zaczyna się gorzej czuć. Justin wyjawia Billowi swoje podejrzenia dotyczące Marcusa.

odc.5657 Donna tłumaczy Barberowi, dlaczego ukrywała przed nim swoją ciążę i oddała dziecko do adopcji. Ich syn zastaje przytuloną do siebie parę.

odc.5658 Stephanie ignoruje prośby siostry. Nie zamierza brać urlopu ani odpoczywać od pracy. Bill dowiaduje się od Katie, że Justin jest ojcem Marcusa.

odc.5659 W biurze Ridge’a zjawia się Katie, która proponuje, by zastanowić się nad sprzedażą firmy Spencerowi. Forrester i Brooke wykluczają ten pomysł.

odc.5660 Katie próbuje przekonać Billa, by zrezygnował z przejęcia Domu Mody Forrester. Grozi mu odejściem. W odpowiedzi mężczyzna wyznaje jej miłość

Sprawdź, co słychać u bohaterów „Mody na sukces”!


"rodzinka.pl"

odc.18 Ludwik chce nauczyć Kubę odpowiedzialności. Do Boskich przychodzi przyjaciółka Natalii, Maria, która pod ich nieobecność ma zająć się chłopcami. Jej metody wychowawcze okazują się proste, za to skuteczne.

odc.19 Nadchodzi jesień. Boscy przygotowują ubrania na chłodne dni. Na podwórzu zalegają sterty liści. Żaden z domowników nie kwapi się, by je uprzątnąć. Natalia postanawia znaleźć ochotnika.

odc.20 Ludwik podejmuje decyzję, że zacznie biegać. W supermarkecie Kacper zwraca uwagę na atrakcyjne opakowania słodyczy. Mama tłumaczy mu, na czym polega współczesny marketing.

odc.21 Tomek poucza bliskich, jak dbać o środowisko naturalne. Wkrótce ojciec prosi go o pomoc w skoszeniu trawnika. Chłopak stwierdza jednak, że używanie kosiarki jest nieekologiczne.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „rodzinka.pl”. Sprawdź naszą bazę!


"CSI: Nowy Jork"

odc.154 W nowojorskim barze jeden z gości flirtuje z pewną kobietą. Nagle wyciąga broń i zabija dwóch mężczyzn oraz barmana. Następnie ucieka z miejsca przestępstwa, uprowadzając swoją rozmówczynię. Mac i jego zespół wszczynają dochodzenie.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w „CSI: NY”? Sprawdź naszą witrynę poświęconą tej produkcji.


"Galeria"


odc.82 Tadeusz robi wszystko, żeby zdyskredytować pasierba w oczach Karoliny. Mężczyźni przypadkowo spotykają się w galerii. Adam rzuca się na ojczyma.

odc.83 Jabłońska odwiedza Woydatta w szpitalu. Znachor i Pinokio pocieszają Wysockiego, który wyznaje im, że liczy się dla niego wyłącznie Karolina.

odc.84 Zazdrosny Jerzy próbuje zmusić Różę do spędzenia z nim nocy. Gdy żona odmawia, bije ją. Przerażona kobieta wybiega z domu i ucieka do Pawła.

odc.85 Laura martwi się nieobecnością Róży w pracy. Postanawia ją odwiedzić. Hubert opowiada Kacprowi o tym, w jakich okolicznościach Mira porzuciła córkę.

odc.86 W galerii rozpoczynają się dni włoskie, na których zjawia się zagraniczny gość. Tadeusz i Karolina oprowadzają go po specjalnie przygotowanych stoiskach.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Galeria”. Sprawdź naszą bazę!


"Julia"

odc.104 Julia i Sławek dostają pierwsze wspólne zadanie. Dziewczyna chce zaangażować w projekt Maćka, który zawsze miał znakomite pomysły.

odc.105 Janek zauważa, że Julia i jej nowy współpracownik dobrze się czują w swoim towarzystwie. Chmielewska przeczuwa kłopoty związane z działalnością Sławka.

odc.106 Julia dowiaduje się, że Maciek spłacił dług ojca. Zastanawia się, skąd miał pieniądze. Monika i Bożena szukają sposobu, by zaszkodzić Sławkowi.

odc.107 Maciek organizuje imprezę. Tadeusz odbywa z nim szczerą rozmowę. Julia czuje się skrępowana obecnością Janka, który przyszedł z Moniką na przyjęcie.

odc.108 Agnieszka próbuje przekonać Sławka, by pomógł jej pogrążyć klinikę. Janek źle znosi częste sugestie Moniki, że Julia i jej kolega z pracy są razem.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Julia”. Sprawdź naszą bazę!


"Mentalista"odc.7 Biznesmen Yuri Bajoran zamierza sprzedać swoją firmę milionerowi Mashburnowi. Zaczyna otrzymywać anonimowe pogróżki. W dniu podpisania umowy ktoś wysadza w powietrze budynek, w którym znajduje się Yuri. Ekipa CBI rozpoczyna śledztwo.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Mentalista”. Sprawdź naszą bazę!
"Aida"


odc.12 Trwają przygotowania do ślubu Swiety i Zibiego. Zakochany w kobiecie Seba próbuje zniechęcić ją do narzeczonego. Antek ma zostać testerem produktów. Wcześniej musi jednak wypełnić test, który pozwoli na ocenę jego poziomu inteligencji.


"Cała prawda"

odc.4 Kathryn oskarża szesnastoletniego chłopaka o brutalny napad na swoich rodziców. W czasie trwającego całą noc przesłuchania przyznaje się on do winy. Jego obrony podejmuje się Jimmy. Zamierza udowodnić, że zeznania nastolatka zostały wymuszone.

"Układy"

odc.22 Phil namawia Patty na rezygnację z pozwu zbiorowego przeciwko UNR. Zleceniodawca Wesa coraz bardziej naciska na niego, by wyciągnął od Ellen potrzebne mu informacje. Inaczej trzeba będzie ją zabić. Krulik próbuje zdobyć jej zaufanie.

"Herosi"

odc.22, 23 Hiro i Ando poszukują Matta Parkmana. Razem z nimi jest synek mężczyzny, co znacznie utrudnia im podróż. Z kolei Angeli przypomina się czas spędzony w Coyote Sands oraz pobyt w ośrodku dla osób obdarzonych wyjątkowymi zdolnościami.

"Fringe: Na granicy światów"

odc.18 Olivię z alternatywnej rzeczywistości uprowadzają osoby, które chcą przyspieszyć poród jej dziecka. Kobiecie udaje się uciec. Pod opieką ekipy Fringe na świat przychodzi jej syn. Jego kod genetyczny może posłużyć do zniszczenia równoległego świata.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w „Fringe”? Sprawdź naszą witrynę poświęconą tej produkcji.

"Kości"

odc.39, 40 Temperance, identyfikując szczątki z zabytkowego cmentarza, trafia na czaszkę człowieka, który nie żyje od trzech lat. Rozpoczyna śledztwo. Niebawem razem z Boothem jedzie do Baltimore, gdzie odkryto zwłoki zatopione w betonie. Seeley zostaje porwany.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Kości”. Sprawdź naszą bazę!
Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje