Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


"M jak miłość"


odc. 918: Jan ma pretensje do Joasi, że nie było jej na wyjeździe integracyjnym i nie jest na bieżąco ze wszystkimi zagadnieniami związanymi z badaniami. Proponuje, by nadrobiła zaległości i razem z całą ekipą z pracy wpadła do niego wieczorem na drinka. Maria bardzo martwi się o małżeństwo Pawła. Artur jednak twierdzi, że młodzi sami powinni wypracować kompromis.

Oaza ostatecznie plajtuje. Paweł i Sylwia dają Jankowi pieniądze na zaległe pensje dla pracowników. Tego samego wieczoru Sylwia oświadcza się byłemu szefowi... Do Grabiny ponownie zagląda Budzyński. Dowiaduje się, że Ania ma infekcję jelitową. Lewicki podsuwa Michałowi ogłoszenie kobiety, z którą chce go wyswatać. Do przychodni w Gródku wpływa skarga na Julię Skibę.

odc. 919: Kasia dostaje walentynkowy bukiet kwiatów od Roberta. Chłopak zaprasza ją na romantyczną kolację w domu Marty - przy świecach i... elektrycznym grzejniku. Młodzi całują się. Paweł odwiedza Janka i próbuje wyciągnąć go z dołka psychicznego. Proponuje mu nowy biznes - chce otworzyć bistro-kawiarnię z przekąskami. Ma nadzieję, że zostaną wspólnikami. Po powrocie do domu Zduński próbuje załagodzić napiętą sytuację w swoim małżeństwie. Prosi Joannę, by dała mu więcej swobody i pozwoliła samemu decydować o swojej karierze. W trakcie romantycznego wieczoru tylko we dwoje dostaje telefon od roztrzęsionej Sylwii, która informuje przyjaciela, że Janek miał stan przedzawałowy.

Paweł odwołuje zaplanowaną kolację. Wściekła Joanna nie pozwala mu dojść do słowa i wyjaśnić sytuacji. Dzwoni do Jana, z którym zamierza spędzić walentynkowy wieczór! Barbara prosi księdza, by porozmawiał z Ulą i przemówił dziewczynie do rozsądku. Dziewczyna jednak nie zamierza spotykać się z duchownym. Lucjan namawia Ulę, by pomogła mu przygotować kolację walentynkową dla Barbary. Początkowo nastolatka jest niechętna, ale gdy widzi, jak dziadek nieudolnie zabiera się do gotowania, w końcu daje się przekonać. Do Warszawy wraca Kuba. Mirka postanawia przyjąć Ziobera z powrotem do pracy.

Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Klan"


odc. 2296: Darek ma pretensje do żony, że za jego plecami decyduje o jego życiu. Po spotkaniu z Karoliną decyduje się złożyć wymówienie. Monika nie zgadza się na jego odejście tuż przed Euro 2012. Jerzy odbiera Jasia ze szpitala. Ola przekonuje Agę, by powiedziała Zosi o śmierci Mirona... Mariusz w imieniu Grażyny kupuje dla niej samochód. W drodze powrotnej pada ofiarą złodziei, którzy kradną mu auto z... synkiem w środku!

odc. 2297: Grażynka mówi Pawłowi, że odzyskała samochód, ponieważ złodzieje zorientowali się, iż w środku śpi Kubuś. Mariusz obawia się, że o zdarzeniu dowie się Joanna. Błażej tłumaczy Annie zasady piłki nożnej... Darek mówi Karolinie, że nie może zmienić pracy. Czesia jest rozczarowana decyzją męża. Agnieszka pojawia się na pogrzebie Mirona.

odc. 2298: Krystyna dowiaduje się od Deptuły, że kompletnie nie układa mu się w nowej pracy. Darek kłóci się z kucharzem o niepełne zamówienie. Wypomina Monice, że zatrzymała go na siłę w Rosso. Matka Martyny bierze pod uwagę zatrudnienie opiekunów do córki i Maćka.

odc. 2299: Grażynka żali się Krystynie na matkę Martyny i jej plany. Agnieszka dostaje list od Marka z Australii. Były narzeczony definitywnie kończy w nim ich znajomość. Kinga przyznaje, że jej brat poznał na Antypodach jakąś kobietę, z którą chce ułożyć sobie życie. Monika oświadcza Feliksowi, że od czerwca będzie intendentem u niej w restauracji. Przyjaciel próbuje się wykręcić. Nie jest zainteresowany.

odc. 2300: M onika informuje Darka, że znalazła już następcę na jego miejsce. Kurzawski tłumaczy Karolinie, że zmieniły się okoliczności i teraz może przyjąć u niej posadę. Jednak oferta pracy jest już nieaktualna... Na postoju taksówek Mirek pyta Mariusza o to, co łączy go z Grażynką. Vujkovic jest zaskoczony rewelacjami, jakie słyszy od Krystyny. Rafał proponuje Oli podwiezienie do domu...


Oglądasz „Klan”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!


"Pierwsza miłość"


odc. 1513: Grażyna zostaje poddana kolejnej operacji. Schorowaną żonę odwiedza Karol. Śmiałek ma dość policyjnej bezczynności. Postanawia rozprawić się ze złodziejami zwierząt. Agnieszka oskarża o to Wojtka.

odc. 1514: Wojtek zostaje oczyszczony z bezpodstawnych zarzutów. Grażyna wybudza się po operacji. Jest szczerze zaskoczona faktem, że w szpitalu odwiedził ją Karol. Igor jednak nie potrafi zrozumieć motywów działania mężczyzny.

odc. 1515: Aneta jest zaskoczona tym, że Marek do tej pory nie poinformował Kingi o zmianach, jakie zaszły w jego życiu. Mirka i Patrycja kolejny raz umawiają się z Bolo i Natanem. Mężczyźni zapraszają je do domu jednego z nich. Rysiek próbuje naprawić swoje relacje z Wiktorią.

odc. 1516: Anna jest zaniepokojona tajemniczym zachowaniem Pawła, oraz faktem, że cały czas mijają się i nie mają dla siebie czasu. W trakcie rozgrzewki przed zawodami w szkole Hana zjawia się Dominika. Paweł negocjuje temat ucieczki Marysi, oraz kwestię jej powrotu do kraju...

odc. 1517: Kacper skutecznie uniemożliwia Pawłowi kontakt z Marysią, ponieważ może narazić Julkę i Marysię na śmiertelne niebezpieczeństwo. Radek próbuje odnaleźć nić porozumienia z siostrą. Annie udaje się ostatecznie wpłynąć na decyzję Dominki. Dziewczyna ucieka ze... ślubnego kobierca.


Jesteś fanem serialu „Pierwszej miłości”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Barwy szczęścia"

odc. 759: Ludka jest kompletnie zaskoczona, gdy Kostek prosi ją o rękę. Wyznaje mu miłość. Rozradowana odwiedza Stefana. Rozmawiają o Oksanie, której mama wybudziła się ze śpiączki ale ma niedowład lewej strony. Sabina zapewnia Różę, że Mietek to już przeszłość.

odc. 760: Bartek i Stefan nie radzą sobie w domu bez Oksany. Z opresji ratuje ich Waleria. Alina chce, by Asim podjął decyzję dotyczącą przyszłości. Jego wakacje u niej muszą się skończyć. Ksawery postanawia pomóc matce. Każe Asimowi się pakować i odwozi go do autobusu.

odc. 761: Stefan robi Kasi wymówki, że nie dała mu znać o swoim powrocie. Władek zabiera Zuzię i Kajtka na basen, by Sabina mogła iść z Bogumiłem na obiad do jego kuzynki. W pewnym momencie zaczepia ją Mietek... Marlena obawia się, że zabiła swojego męża!

odc. 762: Kasia dzwoni do Sławka. Prosi go, by zorientował się, czy Marlena mówi prawdę i w razie kłopotów pomógł dziewczynie. Hubert nie ma czasu na spotkanie z Klarą. Alina dziękuje Ksaweremu za pozbycie się Asima. Cieszy ją też, że jej syn zaczął się spotykać z Natalią.


Oglądasz „Barwy szczęścia”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!

"Na Wspólnej"

odc. 1611: Weronika jest szczęśliwa, że udało jej się odnaleźć matkę. Antosia dowiaduje się, że ma babcię. Izabela zostaje uniewinniona. Przy okazji dowiaduje się, że syn Boguckiej przez cały czas symulował! Marta zapewnia matkę Janusza, że jej syn przeżyje i weźmie z nią ślub.

odc. 1612: Ewa i Żaneta przygotowują biuro wyborcze Cieślika. Izabela martwi się o Maksa. Syn zwierza jej się, że ostatnio rozstał się ze swoją ukochaną Kumiko. Zuza stara się dodać otuchy Marcie. Ale sama przyznaje, że nie potrafi jej pomóc.

odc. 1613: Antosia nareszcie spotyka się z Bożeną. Przy okazji kobieta wyznaje Weronice, że ma siostrę! Igor zastaje w redakcji Sarę. Dziewczyna postanawia mu pomóc w śledztwie, które właśnie Nowak prowadzi.

odc. 1614: Wszpitalu Janusz otwiera oczy i może ruszać palcami. Marta ma nadzieję, że jej ukochany niebawem odzyska siły. Wojtek nie rezygnuje z odzyskania Żanety. Agnieszka jest zniesmaczona złośliwymi żartami, których dopuszcza się Anka względem Jadzi. Zwłaszcza że Anka nadal pije...

Lubisz serial „Na Wspólnej”? Obejrzyj galerie zdjęć z gwiazdami tej produkcji!


"Komisarz Alex"


odc.12 Grupa osób urządza spotkania erotyczne. Uczestniczą w nich m.in. Piotr i jego żona. Gdy okazuje się, że mężczyzna jest nosicielem wirusa HIV, postanawia zemścić się na znajomych. Wkrótce giną dwie osoby. Bromski próbuje odnaleźć zabójcę.

Oglądasz „Komisarza Alexa”? Zostań fanem tego serialu w naszym serwisie, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie na jego temat!

"Ranczo"


odc.77 Osamotniona w walce z pikietującymi Lucy postanawia także zaprotestować. Ku zaskoczeniu manifestujących przysiada się do nich, co wywołuje burzliwą dyskusję. Po zmroku uczestnicy protestu zaczynają rozgrzewać się napojami alkoholowymi, którymi częstują także panią wójt. Efekty wspólnej biesiady są zaskakujące. Następnego dnia Lucy niewiele jednak pamięta.

Kontroler z kuratorium oświaty kończy swoją wizytację i przygotowuje raport. Dyrektorka jest załamana. Kusy próbuje ratować szkołę i organizuje spotkanie dla rodziców. Hadziukowa postanawia wspomóc jednego z podopiecznych pobliskiego domu dziecka. Nie wie jednak, którego wybrać i ostatecznie wspiera wszystkie dzieci. Hojny gest wpędza ją jednak w kłopoty finansowe. Kobieta zwraca się z prośbą o pożyczkę do Więcławskiego.

Jesteś fanem serialu „Rancza”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!


"Przepis na życie"


odc.12 Beata i Andrzej rezerwują termin ślubu w urzędzie stanu cywilnego. Anka uczęszcza na odbywający się w Imbirze kurs kuchni francuskiej u Duchampa. Pola oznajmia przyjaciółce, że chce być udziałowcem w jej restauracji, i proponuje swój wkład finansowy.

Zobacz też newsy dotyczące „Przepisu na życie”!

"Ojciec Mateusz"

odc.94 Perypetie błyskotliwego proboszcza, który fascynuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. Często jest skuteczniejszy od policjantów, czym irytuje miejscowego komisarza. Ksiądz Mateusz odnajduje porzuconego kilkumiesięcznego chłopca. W tym czasie Kornacki zgłasza policji zaginięcie żony. Mężczyzna obawia się, że może ona próbować popełnić samobójstwo, ponieważ niedawno straciła dziecko.

Wkrótce funkcjonariusze odnajdują w rzece zwłoki kobiety. Zaczynają wychodzić na jaw sekrety Kornackich, którzy przez pewien czas zatrudniali u siebie Annę. Zwolnili ją, kiedy okazało się, że jest w ciąży. Według plotek ojcem dziecka mógł być jej pracodawca. Tymczasem ojciec Mateusz i Natalia starają się ukryć przed policjantami fakt odnalezienia chłopca.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Ojciec Mateusz”. Sprawdź naszą bazę!

"Prawo Agaty"

odc.13 Klientka prosi Agatę, by broniła jej siostrzeńca. Chłopak został oskarżony o potrącenie kobiety i pozostawienie jej na miejscu wypadku. Prawnicy przygotowują się do balu adwokatów. Dębski nie chce towarzyszyć Okońskiej podczas imprezy."Ja to mam szczęście"


odc.23 Tadeusz postanawia zostać psychologiem. By dojść do wprawy, ćwiczenia praktyczne przeprowadza na rodzinie Polaków. Joanna próbuje poprawić swoje relacje z Elą. Dziewczyna jednak nie ma wcale ochoty na szczere rozmowy z matką. Stefan przychodzi zabrać córkę do kina. Niestety wskutek niefortunnego upadku uderza się w głowę i traci pamięć. Niebawem okazuje się, że nie wszyscy mu współczują.

odc.24 Zosia szuka w internecie wielkiej miłości. Starannie wybiera odpowiedniego kandydata i zaprasza go do domu. Marcin prosi Tadeusza, by opowiedział mu o pracy barmana. Ten przejęty swoją rolą zdradza chłopakowi tajniki zawodu. Stefan przyjeżdża do Polaków po Elę. Okazuje się, że właśnie rozstał się z ukochaną. Cała rodzina musi wysłuchiwać narzekań na jego byłą partnerkę.

Podoba ci się serial „Ja to mam szczęście”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o gwiazdach tej produkcji!

"Świat według Kiepskich"

odc.391 Ferdynand odczuwa brak kontaktu z naturą. Marzy mu się wyjazd do lasu lub nad jezioro, gdzie nie był od wielu lat. Swoimi przemyśleniami dzieli się z Boczkiem. Ten niespodziewanie proponuje mu, że zabierze go do swojej własnoręcznie wykonanej ziemianki.

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


"Moda na sukces"


odc.5651 Justin i Donna wspominają dawne czasy. Barber próbuje dowiedzieć się, dlaczego kobieta zakończyła ich związek. Rozmowę przerywa pojawienie się Marcusa.

odc.5652 Bill zaprasza Katie na romantyczną kolację i para spędza razem noc. Justin zaczyna podejrzewać, że Marcus jest jego synem. Chce poznać prawdę.

odc.5653 Barber próbuje wymusić na Donnie wyznanie, że jest ojcem jej dziecka. Kobieta jednak wszystkiemu zaprzecza, kłamiąc, że w przeszłości go zdradziła.

odc.5654 Przebywająca w biurze Stephanie bardzo źle się czuje. Wkrótce przyjeżdża taksówką do Taylor i Steffy. Po krótkiej chwili seniorka rodu traci przytomność.

odc.5655 Ratownicy medyczni stwierdzają, że Stephanie miała udar mózgu. Zabierają ją do szpitala. Pamela zdradza Thomasowi, że obawia się o swoją siostrę.

Sprawdź, co słychać u bohaterów „Mody na sukces”!


"rodzinka.pl"

odc.14 Boscy rozważają, czy wiara w istnienie Świętego Mikołaja może być dla Kacperka szkodliwa. Tymczasem chłopcy zastanawiają się, czy jeśli rodzice się rozwiodą, oni dostaną więcej gwiazdkowych prezentów.

odc.15 Tomek opiekuje się młodszymi braćmi. Kuba naśladuje chłopaka, próbując pilnować Kacpra. Wynikają z tego kłopoty. Niebawem cała rodzina urządza z nudów pokerową rozgrywkę.

odc.16 Młodsi chłopcy pytają Ludwika, co to jest orgazm. Boski za wszelką cenę chce wybrnąć z trudnej sytuacji. Wezwana na pomoc Natalia opowiada synom, czym jest miłość i czułość.

odc.17 Ludwik pomaga synom w odrabianiu lekcji, próbując jednocześnie oglądać wybory Miss Universe. Kuba uświadamia ojcu, że zadania matematyczne, jak życie, obfitują w wiele niespodzianek.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „rodzinka.pl”. Sprawdź naszą bazę!


"Hotel 52"

odc.65 Natalia myśli o studiach w Paryżu. Ku jej rozczarowaniu Artur zachęca ją do wyjazdu. W hotelu zjawia się emerytowana aktorka. Starsza pani twierdzi, że przyjechała na wywiad, ale szybko wychodzi na jaw, że kłamie. W pokoju Łukasza wybucha pożar.

Zobacz też galerie zdjęć z bohaterami serialu „Hotel 52”.


"Szpilki na Giewoncie"


odc.52 Agnieszka odwiedza urząd stanu cywilnego, by dopiąć ostatnie szczegóły ceremonii ślubnej. Aniela zaprasza Lucynę na imieniny. Skorupa, zmartwiona tym, że Ewa sprzedała pensjonat, nie ma ochoty na zabawę. Gut udaje się ją jednak przekonać.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Szpilki na Giewoncie”. Sprawdź naszą bazę!


"CSI: Nowy Jork"

odc.153 Ciężarówka, w której trwa huczna impreza wpada do rzeki Hudson. Ekipa Taylora przystępuje do śledztwa. Wśród ofiar wypadku jest córka szefa związków zawodowych w jednej z firm. Mac podejrzewa, że śmierć dziewczyny mogła być zemstą na jej ojcu.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w „CSI: NY”? Sprawdź naszą witrynę poświęconą tej produkcji.


"Galeria"


odc.77 Woydatt naciska na Jerzego, aby zlokalizował miejsce pobytu jego pasierba. Ten wykrada telefon Karolinie i odkrywa, że Adam jest z nią w kontakcie.

odc.78 Paweł mówi Hubertowi, że matka Małgosi prawdopodobnie chce odzyskać prawa rodzicielskie. Obaj zastanawiają się, czy nie skorzystać z pomocy prawnika.

odc.79 Brygida prosi Adama, aby udawał przez chwilę jej narzeczonego i pomógł jej pozbyć się natrętnego klienta. Niedługo potem przyłapuje ich Karolina.

odc. 80 Paweł i Hubert postanawiają powiedzieć Małgosi prawdę o Mirze. Ona nie chce jednak ich słuchać. Wysocki tłumaczy się Jabłońskiej z wpadki z Brygidą.

odc. 81 Fryderyk wyznaje Wiktorowi, że chce zostać zakonnikiem. Anita mówi Adamowi, że ojczym wykupił z banku jego długi. Wysocki przeczuwa podstęp.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Galeria”. Sprawdź naszą bazę!


"Julia"

odc.99 Janek wyznaje rodzicom, że Julia nie miała nic wspólnego z kradzieżą. Hanna uważa, że powinni razem z Tadeuszem przeprosić dziewczynę za oskarżenia.

odc.100 Monika i Janek planują kilkudniowy wyjazd za granicę. Esteban ma kłopoty zdrowotne. Chmielewska prosi Maćka, by na jakiś czas zastąpił kucharza.

odc.101 Milena zapewnia Kasię, że między nią a Krzysztofem do niczego nie doszło. Sławek poznaje Julię. Prosi ją o pomoc w sprawie niezwykle trudnego klienta.

odc.102 Tadeusz wyraża zgodę na to, by Sławek nakłonił Chmielewską do powrotu do pracy. Dziewczyna jest przekonana, że chłopak prosi ją w imieniu Janka.

odc.103 Bożena próbuje pozbyć się Darka z mieszkania córki. Monika i Janek wracają z podróży. Są zaskoczeni, gdy dowiadują się, że Julia pracuje w klinice.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Julia”. Sprawdź naszą bazę!

"Breaking Bad"

odc.4 Agenci DEA znajdują na pustyni porzucony samochód swojego informatora znanego jako Crazy 8. Walter wyznaje bliskim, że ma raka. Wkrótce ulega on rodzinnemu szantażowi i zgadza się pojechać na konsultacje do najlepszego onkologa w kraju.

Zapraszamy do miniwitryny serialu "Breaking Bad"


"Mentalista"odc.6 CBI prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego morderstwa członka bardzo zamożnej rodziny. Agenci zauważają, że zabezpieczenia wokół posesji uniemożliwiają jej swobodne opuszczenie. To znaczy, że zabójca wciąż znajduje się na terenie posiadłości.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Mentalista”. Sprawdź naszą bazę!
"Aida"


odc.11 Aida postanawia nawiązać z Anetą koleżeńskie relacje. Ubiera się jak nastolatka i próbuje mówić młodzieżowym slangiem. Wkrótce wykupuje karnet na aerobik w tym samym klubie co córka. Na zajęciach kompromituje się przed młodymi kursantkami.


"Cała prawda"

odc.3 Sędzia Ruben Wright zostaje oskarżony o korupcję i zabójstwo. Spośród wszystkich prawników, z którymi dotąd współpracował, wybiera na swojego obrońcę Jimmy’ego. Jako oskarżycielka w tej sprawie występuje przyjaciółka adwokata, Kathryn.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje