Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


"M jak miłość"


odc. 916: Teresa zauważa, że Marta wpadła w oko Wiktorowi. Zapewnia koleżankę, że trzyma za nią kciuki. Wojciechowska spotyka się w Warszawie z Żakiem, który przyleciał ponownie do Polski... Kasia znajduje notesik Uli z cytatami z Biblii oraz zanotowanymi kwotami pieniędzy, które przekazała Wioli. Domyśla się, że zostały one skradzione Mostowiakom! Natalka wysyła Wioli SMS-a z prośbą o spotkanie. W umówionym miejscu czeka na nią Marek. Sekciarka jednak nie dociera do Gródka... Potem informuje Ulę, że nie powinna więcej przychodzić na spotkania ich grupy, ponieważ nie potrafi dotrzymać tajemnicy. Pokazuje dziewczynie zdjęcia Marka z pubu. Kinga przeprowadza wywiad z wróżką. Dowiaduje się, że czekają ją poważne kłopoty.

odc. 917: Weronika informuje Marcina, że za dwie godziny wylatuje z mężem na pół roku do Australii. Chce, by student na nią czekał w wynajętym przez nią mieszkaniu. To kusząca propozycja, zwłaszcza iż opłaciła czynsz za pół roku z góry. Marcin oświadcza Tomkowi, że się wyprowadza... Laura odwiedza Joannę i Pawła. Przy okazji zwraca im kolejną ratę długu. Jest też świadkiem sprzeczki między młodymi małżonkami. Ostrzega córkę, by uważała, w przeciwnym wypadku Janek może zniszczyć jej związek. Potem zagląda też do Marii i wciąga ją do spisku. Postanawia wysłać Joannę i Pawła na wakacje. Chce, by spędzili ze sobą trochę czasu... Lewicki nadal usiłuje wyswatać Michała.

W tym celu razem z Marią przeglądają w gazecie ogłoszenia matrymonialne. Przy kolacji u Rogowskich Lewicki składa mu propozycję nie do odrzucenia. Agnieszka mówi Tomkowi, że nie powinni dłużej się przyjaźnić. Boi się, że zniszczy mu życie. Nie pozwoli też, by ona przez niego też musiała cierpieć. tymczasem Joanna dostaje od Jana sporą premię. Wcześniej otrzymuje flakonik drogich perfum. Jan zaprasza ją również na weekendowy "wyjazd integracyjny". Ala oddaje Pawłowi swój dług i chwali się nową pracą - będzie listonoszką! Paweł z Szefem robią porządki w Oazie przed wizytą komornika. Szef ma nadzieję, że Sylwia nie dowie się o kłopotach klubu...

Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Klan"


odc. 2291: Feliks chwali Monikę za pomysł skłócenia Halszki z własnym mężem. Elżbieta w zastępstwie Beaty jedzie do Jasia do szpitala. Od rana Rafał próbuje się dodzwonić do Oli. Chce jej przypomnieć, że właśnie dziś nastąpi otwarcie świetlicy środowiskowej. Po maturze z języka obcego Bożenka zagląda do Grażynki do Elmedu. Cieszy się, bo dobrze jej poszło. Halszka razem ze swoim synkiem zjawia się u Moniki w Rosso. Żąda ochrony!

odc. 2292: Monice i Feliksowi nie jest w smak mieszkanie pod jednym dachem z byłą złodziejką i kryminalistką. Krystyna spotyka w parku Mariolę na spacerze z Franusiem. Sędzia w sądzie rodzinnym odczytuje postanowienie, z którego wynika, że Kubuś zostaje z Mariuszem. Mama Martynki chce po ślubie opiekować się nowożeńcami.

odc. 2293: Grażynka pokazuje Pawłowi wypis kosztów, który otrzymała od matki Martyny. Lubicz jest oburzony i radzi bratowej, aby nie zgadzała się na proponowane przez kobietę warunki. Kapelan więzienny informuje Agę, że Miron zginął w wypadku samochodowym!

odc. 2294: Agnieszka nie ma pojęcia, jak powinna powiedzieć córce, że jej tatuś nie żyje. Maciek jest niezadowolony, że Martyna była wczoraj u nich tak krótko. Grażyna tłumaczy mu, że trwają w tym momencie trudne rozmowy na temat ich przyszłości. Chłopak nie kryje, że nie chce mieszkać z przyszłą teściową pod jednym dachem. Jacek zdradza Jerzemu, że znalazł już kupca na swój dom.

odc. 2295: A gata postanawia zająć się szukaniem mieszkania do wynajęcia. Błażej mówi swoim opiekunom, że ma dla nich dwa bilety na spotkanie inauguracyjne Euro 2012. Grażyna chce kupić samochód. Mariusz jej w tym pomaga. Do Czesi dzwoni dawna kochanka Darka, Karolina. Kobieta nie kryje, że ma propozycję pracy dla jej męża. Przy okazji dzieli się pewnymi ciekawymi informacjami na temat Kai.


Oglądasz „Klan”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!"Barwy szczęścia"

odc. 755: Anna martwi się wizytacją z kuratorium. Basia i Róża są szczęśliwe, ponieważ kawiarnia jest już umeblowana. Pati uważa, że Hubert coraz częściej stawia ją w kłopotliwej sytuacji. U Haliny pojawia się Julia. Dawid wręcza Blance bukiet tulipanów.

odc. 756: Magda ma pretensje do Natalii, że spotyka się z dwoma mężczyznami równocześnie. Maria jest zachwycona Markiem, który jest na jej każde skinienie. W drzwiach domu Aliny i Waldemara staje... Asim!

odc. 757: Asim nie potrafi zrozumieć, dlaczego Alina jest w stosunku do niego taka zimna i zdystansowana. Oksana dowiaduje się, że jej matka miała wylew. Stefan stara się ją pocieszyć. Kobieta podejmuje decyzję o natychmiastowym wyjeździe w rodzinne strony z Saszką.

odc. 758: Róża zaprasza Sabinę na uroczyste otwarcie. Hubert umawia się z Pati na spotkanie. Natalia stara się pocieszyć Ksawerego. Kostek już wie, że musi oświadczyć się Ludmile. Bogdan z Małgorzatą rozmawiają o zawirowaniach rodziny Rybińskich.


Oglądasz „Barwy szczęścia”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!

"Na Wspólnej"

odc. 1607: Marta ma żal do Kamila, że nie powiedział jej, w jakim stanie jest Janusz. Zmusza go, by zaprowadził ją do narzeczonego. Po chwili do sali wbiega też Patryk. Błaga ojca, by nie umierał.

odc. 1608: Weronika zwierza się Adamowi, że nie może przestać myśleć o Bożenie. Następnego dnia jedzie z nim do Makar. Agnieszka wierzy, że dzięki skutecznej terapii może pokonać swój nałóg.

odc. 1609: Igor odkrywa, że w aferę korupcyjną zamieszany jest Marian Gajny, pracownik ministerstwa sportu. Weronika utwierdza się w przekonaniu, że Bożena jest naprawdę jej matką.

odc. 1610:Włodek zastanawia się, skąd wziąć pieniądze na kampanię Damiana. Marta uważa, że wypadek to kara za to, że zdradziła Filipa. Prosi byłego męża o przebaczenie.

Lubisz serial „Na Wspólnej”? Obejrzyj galerie zdjęć z gwiazdami tej produkcji!


"Ranczo"


odc.76 Protestujący przed urzędem gminy mężczyźni zyskują nowych zwolenników i stawiają coraz bardziej radykalne żądania. Lucy ma nadzieję, że pikietującym znudzi się koczowanie na chodniku, i postanawia na razie nie interweniować. Próbę mediacji podejmuje wikary, ale powoduje tylko eskalację konfliktu. Ksiądz wpada w tarapaty. Z pomocą przychodzi mu pilnująca porządku Francesca.

Przed urzędem zjawia się kontrmanifestacja. Za namową Jagny Więcławska zatrudnia w swoim sklepie nową ekspedientkę. Atrakcyjna sprzedawczyni zwraca uwagę miejscowych mężczyzn. Ich żony są zaniepokojone tym faktem. Próbują wymusić na Więcławskiej zwolnienie pracownicy. Tymczasem w Wilkowyjach zjawia się kontroler przysłany przez kuratorium. Nauczyciele wpadają w popłoch.

Jesteś fanem serialu „Rancza”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!


"Przepis na życie"


odc.11 Andrzej wyznaje partnerce, że ma dość wzajemnych podejrzeń o zdradę. Uważa, że ślub pomoże uzdrowić sytuację. Beata jest zachwycona. Dzieli się tą nowiną z Polą. Obie postanawiają zorganizować dla swoich partnerów pokaz tańca na rurze.

Zobacz też newsy dotyczące „Przepisu na życie”!

"Ojciec Mateusz"

odc.93 Natalia i Justyna wybierają się do wróżki Aldony. Kobieta przepowiada przyszłość pani burmistrz i snuje przed nią romantyczną wizję spotkania z mężczyzną, który przybędzie na koniu. Wizytę nieoczekiwanie przerywają policjanci, którzy informują, że ktoś zdemolował samochód wróżki. Niebawem w komisariacie zjawia się Zygmunt, którego żona zaginęła w tajemniczych okolicznościach.

Okazuje się, że wcześniej regularnie kontaktowała się ona z Aldoną. Ksiądz Mateusz postanawia porozmawiać z wróżką. Na miejscu dowiaduje się od służb ratowniczych, że kobieta została uduszona przez nieznanego sprawcę. Funkcjonariusze rozpoczynają śledztwo. Tymczasem Justyna, jadąc za miasto samochodem Możejki, łapie gumę. Z pomocą przychodzi jej przystojny właściciel stadniny, Patryk.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Ojciec Mateusz”. Sprawdź naszą bazę!

"Prawo Agaty"

odc.12 Dębski i Agata reprezentują pracownicę fabryki w prowincjonalnym miasteczku w sprawie o molestowanie seksualne. Prawników czeka trudne starcie z adwokatami dyrektora przedsiębiorstwa. Dorota z kolei prowadzi sprawę klientki pozywającej biuro podróży."Ja to mam szczęście"


odc.21 Do Polaków wprowadza się dziewczyna Marcina, Patrycja. Joanna różnymi sposobami próbuje się jej pozbyć. Do Eli ma przyjechać koleżanka z Anglii. Jerzy stawia sobie za punkt honoru, by odpowiednio przyjąć gościa z zagranicy. Joanna podejrzewa, że jest w ciąży. Jej mąż wpada w panikę. Tymczasem zdegustowane taką możliwością starsze dzieci sugerują rodzicom stosowanie środków antykoncepcyjnych.

odc.22 Tadeusz odkrywa, że ma IQ bliskie poziomowi inteligencji Einsteina. Jest pewny, że czekają go same sukcesy. Marcin spotyka się z nową sympatią - dużo starszą od niego właścicielką salonu kosmetycznego. Stefan prosi Polaków, by zajęli się jego roślinką przez weekend. Okazuje się, że to unikatowe drzewko bonzai warte kilka tysięcy złotych, które wymaga specjalnego traktowania.

Podoba ci się serial „Ja to mam szczęście”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o gwiazdach tej produkcji!

"Świat według Kiepskich"

odc.390 Mieszkańcy kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 dowiadują się o zmianie proboszcza swojej parafii. Dobrze wszystkim znanego księdza Pączka zastępuje młody i energiczny ksiądz Bączek. Opinie o nowym duchownym są podzielone.

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


"Moda na sukces"


odc.5646 Ridge zaprasza do biura swoich najbliższych. On i Brooke ogłaszają, że znowu są razem. Forrester mówi też o zmianach, które chce wprowadzić w firmie.

odc.5647 Nick i Whip próbują przekonać Jackie, by nie zdradzała mężowi, że w przeszłości była prostytutką. Ona jednak chce wyznać ukochanemu prawdę.

odc.5648 Do Los Angeles przylatuje Justin Barber, który ma być wiceprezydentem w firmie Spencera. Mężczyźni wybierają się na spotkanie z Erikiem i jego żoną.

odc.5649 Donna zdradza Katie, że w szkole średniej była związana z Barberem. Wyjawia również siostrze, że Marcus jest jego synem i nikt poza nią tego nie wie.

odc.5650 Katie rozmawia z Erikiem o jego decyzji dotyczącej adopcji syna Logan. Justin odwiedza Donnę. Wypytuje ją o przyczyny nagłego rozstania przed laty.

Sprawdź, co słychać u bohaterów „Mody na sukces”!


"rodzinka.pl"

odc.10 Boskich prześladuje pech. Serię katastrof rozpoczyna awaria drzwi od garażu, z naprawą których Ludwik nie może sobie poradzić. Zmęczeni problemami małżonkowie myślą o odpoczynku. Rozważają zagraniczną wycieczkę.

odc.11 Ludwik i Natalia starają się nauczyć synów szacunku do drugiego człowieka, niezależnie od jego statusu finansowego i pochodzenia. Ludwik próbuje też zaszczepić Kubie miłość do sportu.

odc.12 Natalia po długiej przerwie wraca do palenia papierosów. Członkowie rodziny i jej najlepsza przyjaciółka Maria na różne sposoby usiłują jej pomóc w walce z tym szkodliwym nałogiem.

odc.13 Natalia uczy Kubę podstaw gramatyki języka polskiego. Chłopiec jednak nie wykazuje zainteresowania tematem. Boski planuje z żoną kolejną pociechę. Tym razem para chce mieć córkę.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „rodzinka.pl”. Sprawdź naszą bazę!


"Hotel 52"

odc.64 Stan Marzeny jest ciężki. Michał wyznaje Igorowi, że Andrzej od dawna wiedział o ciąży Przybylskiej. W hotelu zjawia się szesnastoletni Łukasz, syn znajomych Natalii. Niebawem okazuje się, że pozornie ułożony chłopak ma wiele na sumieniu.

Zobacz też galerie zdjęć z bohaterami serialu „Hotel 52”.


"Szpilki na Giewoncie"


odc.51 Zbliża się ślub Grzegorza i Anety. Przyszli małżonkowie bawią się w gronie przyjaciół. Wieczór kawalerski Grzegorza nie należy do zbyt udanych, z kolei impreza Anety obfituje w wiele atrakcji. Tymczasem Bachleda prosi Mateusza o przekazanie listu Ewie.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Szpilki na Giewoncie”. Sprawdź naszą bazę!


"CSI: Nowy Jork"

odc.152 Miguel Martinez, menedżer znanego klubu i syn hiszpańskiej konsul w Nowym Jorku, zostaje znaleziony martwy w swoim apartamencie. Ekipa Maca Taylora wszczyna dochodzenie. Prowadzenie sprawy utrudnia detektyw Hector Vargas, wuj ofiary. 

Chcesz wiedzieć co się dzieje w „CSI: NY”? Sprawdź naszą witrynę poświęconą tej produkcji.


"Galeria"


odc.72 Karolina opowiada Oldze o kolacji z Woydattem oraz jego wyznaniu. Przyjaciółka Jabłońskiej niepokoi się, jak biznesmen przyjmie to, że został odrzucony.

odc.73 Paweł spotyka się z Różą w pomieszczeniu na zapleczu. Zastaje ich tam Jerzy. Jest zły, że Dworzak znowu zbliżył się do jego żony. Dochodzi do awantury.

odc.74 Wiktor szuka byłego kochanka Laury. Wpada na ślad Przemysława Kuci, ale szybko okazuje się, że mężczyzna nigdy nie był związany z Kossowską.

odc.75 W galerii pojawia się motocyklista Gary, dawny znajomy Woydatta. Tadeusz pozwolił mu zorganizować akcję "Motocykle są wszędzie". Prosi go też o przysługę.

odc.76 Woydatt dowiaduje się od Karoliny, że jego znajomy opowiadał o nim w samych superlatywach. Paweł chce zakazać Neli widywania się z jego córką.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Galeria”. Sprawdź naszą bazę!


"Julia"

odc.94 Tadeusz przedstawia żonie Sławka, który jest kandydatem na stanowisko szefa działu marketingu. Hannie nie podoba się, że mąż wtrąca się w sprawy kliniki.

odc.95 Maciek ogląda z przyjaciółmi nagranie z monitoringu przed bankiem. W tym samym czasie Janek wpada na trop włamywacza, który okradł klinikę.

odc.96 Bracia Janiccy odkrywają tajemnicę Moniki. Żądają od niej wyjaśnień. Maciek informuje o wszystkim Julię. Dziewczyna czeka na przeprosiny Janka.

odc.97 Monika odwiedza Darka w jego kryjówce. Próbuje namówić go do swojego planu. Kasia zastaje w domu Krzysztofa i Milenę w dwuznacznej sytuacji.

odc.98 Darek mówi Jankowi o tym, jak okradł klinikę. Janicki nabiera pewności, że Julia nie miała z tym nic wspólnego. Chce przeprosić dziewczynę.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Julia”. Sprawdź naszą bazę!

"Breaking Bad"

odc.3 Jesse i Walter muszą posprzątać dom po próbie rozpuszczenia w wannie ciała Emilia przy użyciu chemikaliów. White zastanawia się także, co zrobić z Szaloną Ósemką, którego więzi w piwnicy. Skyler obawia się, że narkotyki zmieniły osobowość jej ukochanego.

Zapraszamy do miniwitryny serialu "Breaking Bad"

"Mentalista"

odc.5 Dżokej Bill Sutton zostaje zamordowany. Ekipa CBI musi poznać świat wyścigów konnych, aby odszukać zabójcę. Okazuje się, że ofiara miała wielu wrogów, którzy życzyli jej śmierci. Trop prowadzi do właścicieli dwóch konkurencyjnych stadnin.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Mentalista”. Sprawdź naszą bazę!

"Terra Nova"

odc.12, 13-ost. Nowo przybyli mieszkańcy osady zostają zaatakowani przez zamachowca. Zdetonowany ładunek zabija Karę. Shannonowie z pomocą Washington uciekają z kolonii. Taylor i Jim próbują przeszkadzać żołnierzom Weavera w wykonywaniu ich misji.

Zapraszamy do miniwitryny serialu "Terra Nova"!

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje