Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


"M jak miłość"


odc. 914: Do Oazy zagląda komornik. Informuje Zawadzkiego, że ma dwa tygodnie na spłatę długu. Okazuje się, że wspólnik Janka od pewnego czasu go oszukiwał, poza tym przepadł bez śladu... Tomek zaskakuje Małgosię śniadaniem do łóżka. Zwierza się, że wykupił wycieczkę na weekend do Pragi. Następnie Chodakowski jedzie do Agnieszki. Wyznaje przyjaciółce, że nadal kocha żonę, ale gdyby miał jeszcze jedno życie, spędziłby je u boku Olszewskiej!

Natomiast Ala wyprowadza się od Jana i zamieszkuje w hostelu. Zdruzgotana pożycza od Pawła dwieście złotych. O wszystkim dowiaduje się Joanna... Wiktor odwiedza Martę w sądzie. Chce się z nią pożegnać przed wyjazdem do Stanów. Agnieszka wręcza Marcinowi pieniądze na kupno nowego samochodu.

odc. 915: Kasia wciąż nie potrafi odpowiedzieć sobie na pytanie, co tak naprawdę czuje do Roberta. Barbara ostrzega ją, by przez karierę nie przegapiła tego, co najważniejsze. Irek postanawia sam rozprawić się z Igorem, by gangster już więcej nie nękał Jankowskiego, Mirki ani Gabro. Prosi swojego dawnego kolegę o pomoc... Z kolei Jankowski wyznaje Mirce, że żałuje, iż zmarnował szansę, którą dostał od losu. Prosi kochankę, by zaprosiła go do siebie na noc. Lądują w łóżku. Kwiatkowska nie ma pojęcia, że to pożegnanie. Gdy Mirka śpi, Krzysztof wychodzi. Przekazuje Irkowi list skierowany do niej i znika. Szymon chce sprzedać mieszkanie, w którym znajdują się Piotr i Kuba. Zduński musi się wyprowadzić, ale nie ma dokąd.

Monika proponuje koledze z pracy, by wprowadził się do niej. Będzie mieszkał sam, ponieważ ona musi na pewien czas wyjechać... Kinga dowiaduje się od Marty o sytuacji Piotrka. Pod nieobecność męża jedzie do mieszkania, pakuje jego rzeczy i zostawia kartkę, w której prosi go, by wracał do domu. Jeszcze tego samego dnia spędzają ze sobą wieczór. Godzą się. Tymczasem Marek wraca z wywiadówki w Urlach. Okazuje się, że Ula ma poważne kłopoty. Dziewczyna nie dość, że jest zagrożona z kilku przedmiotów i grozi jej powtarzanie klasy, to jeszcze dużo czasu spędza na wagarach. Rzadziej bywa w szkole, a w bursie jest tylko gościem.

Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Klan"


odc: 2286: Monika nie dziwi się Michałowi, że uderzył Feliksa. Uważa, że miał prawo tak zareagować, gdy dowiedział się, że bez jego wiedzy Feli sprzedał udziały. Chojnicki przekonuje Zytę, by sama jechała do Radziejowa. On nie ma na to nastroju. Maciek i Martynka w asyście rodziców wybierają się na wiosenny spacer. Mama dziewczyny sugeruje, że chętnie zamieszka z młodymi, ale Grażyna musi ją wesprzeć finansowo!

odc: 2287: Grażynka zawozi syna do narzeczonej. Mama Martyny pilnuje, by nawet przez chwilę nie byli sami... Michał budzi skacowanych kolegów. Ma w planach odebranie synów z Sadyby i wyjazd do Radziejowic do Zyty. Jasiek podpytuje Jacka, czy już udało mu się sprzedać dom. Miłoszowi na szyję rzuca się... Paula.

odc: 2288: Agnieszka przyznaje się Pawłowi, że zerwała z Karolem. Paula z bratem, Bożenką i Miłoszem spotykają się w kawiarni. Paulina próbuje poderwać cudzego chłopaka. Doktor Słowik nie ma dla Jaśka dobrych wieści. Przyszedł czas na leczenie chłopaka dializami.

odc: 2289: Jasiek po półrocznym teście z chemii ma się zameldować w szpitalu. Tymczasem Bożenka spóźnia się na kolejny egzamin maturalny. Nie zostaje wpuszczona na salę! W firmie Jacka pojawia się ojciec Magdy z propozycją nie do odrzucenia. Kupi dom Jacka, ale za cenę o wiele niższą! Agata dowiaduje się, że Jasiek może mieć przeszczepioną nerkę również od dawcy nie spokrewnionego z nim.

odc: 2290: J acek rozmawia z Jasiem w szpitalu przed zabiegiem wszczepienia cewnika do dializ. Chłopak denerwuje się tym, że będzie musiał tutaj zostać dwa tygodnie... Gdy powoli wybudza się z narkozy po operacji, bierze Elżbietę za swoją mamę! Paula wciąż kokietuje Miłosza. W Rosso zjawia się Halszka. Zamierza powiedzieć Monice, dlaczego Rysiek musiał zostać zamordowany.


Oglądasz „Klan”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!


"Pierwsza miłość"


odc. 1503: Patrycja obiecuje mamie, że jak najszybciej nadrobi zaległości i poprawi oceny. W nocy w drzwiach do mieszkania Anety staje... Andrzej. Kacper wyjawia Marysi szczegóły śledztwa dotycego zabójstwa Huberta.

odc. 1504: Aneta dowiaduje się od syna, że Hubert zginął, bo poszedł na współpracę z policją. Postanawia porozmawiać z Sandrą. Daga przez cały dzień źle się czuje. Wymiotuje i ma mdłości. Nie ulega wątpliwości, że jest w ciąży!

odc. 1505: Daga jest wściekła na Mikołaja za jego szczeniacką i nieodpowiedzialną reakcję na wieść, że zostanie ojcem. Rysiek wybiera się do Wrocławia, by kupić pierścionek zaręczynowy. Han ma problemy finansowe. Adrian postanawia mu pomóc, biorąc udział w nielegalnych walkach.

odc. 1506: Ola i Grzegorz udają się na egzamin z prawa jazdy. Zrządzeniem losu natrafiają na tego samego egzaminatora. Grażyna przeprasza Błażeja za swoje ostatnie zachowanie, kiedy go źle potraktowała. Adrian wygrywa swoją pierwszą podziemną walkę.

odc. 1507: Paweł jest świadkiem kolejnej walki Adriana. Grażynę niepokoi pewna zmiana, którą wyczuwa w drugiej, nieoperowanej piersi. Po konsultacji z onkologiem kompletnie się załamuje... Rysiowi zostaje przydzielona nowa policjantka, Agnieszka, z którą kilka lat temu łączyło go głębokie uczucie.


Jesteś fanem serialu „Pierwszej miłości”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Barwy szczęścia"

odc. 751: Maria z Teresą zastanawiają się, jak Klara poradzi sobie po śmierci matki. Dorota bez zbędnych ceregieli mówi Michałowi, że od niego odchodzi. Hubert spotyka swoją byłą dziewczynę i ją przytula. Ksawery podwozi Natalię do siostry. Całują się na pożegnanie...

odc. 752: Robert jest wściekły na szefostwo, które okroiło plan promocji jego nowego projektu. Prosi Majewskiego o wsparcie. Ten odsyła go do Piotra. Ilona proponuje Klarze, by zamieszkała z nią i Edwardem. Hubert ogląda z Pati kawałek teledysku. Są z niego zadowoleni.

odc. 753: Natalia denerwuje się na Magdę, która uważa jej związek z Ksawerym za pomyłkę. Michał zwierza się matce, że rozwodzi się z Dorotą. Iga daje Piotrowi do zrozumienia, że uważa go za faceta z klasą. Robert obawia się, że jego pismo nigdy się nie ukaże.

odc. 754: Ludka kolejny raz mdleje. Kostek prosi ją, by umówiła się na wizytę do lekarza. Małgorzata zauważa przygnębienie Bogdana. Radzi mu, by oszczędzał się w pracy. Hubert sugeruje Klarze, by napisała wstęp do książki matki. Przy okazji obiecuje, że pomoże ją wydać.


Oglądasz „Barwy szczęścia”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!

"Na Wspólnej"

odc. 1603: Janusz sugeruje Marcie, by powiedziała Filipowi, że znowu wychodzi za mąż. Po południu zawozi ją na lotnisko aeroklubu i namawia na próbny lot... Monika uważa, że Damian powinien zostać senatorem. Maria rozumie, dlaczego zięć rezygnuje z kariery politycznej.

odc. 1604: Ola informuje rodziców, że wybiera się na Mazury, by uczcić przyjęcie na studia prawnicze. Sławek odkrywa, że Dominik ukradł im klucze. Wyrzuca go z mieszkania...Weronika uświadamia sobie, że Adam ma dobry wpływ na Antosię.

odc. 1605: Sławek prosi narzeczoną, by nie wychodziła z mieszkania, dopóki on nie wymieni wszystkich zamków. Dominik wszystko im wyjaśnia... Marta prosi Zuzę i Kamila, by zostali świadkami na jej ślubie z Januszem.

odc. 1606: Auto prowadzone przez Janusza rozbija się na drzewie. Przytomność odzyskuje jedynie dziewczyna, Gajewski i Marta zostają przewiezieni do szpitala, w którym pracuje Kamil. Brat mówi siostrze, że jej ukochany znajduje się w stanie krytycznym. Czeka go bardzo poważna operacja...

Lubisz serial „Na Wspólnej”? Obejrzyj galerie zdjęć z gwiazdami tej produkcji!


"Komisarz Alex"


odc.10 Ze swojego mieszkania znika Barbara Odorowska. Policjantom nie udaje się ustalić, co stało się z zaginioną starszą panią. Wkrótce zaczynają znikać kolejne kobiety. Trop prowadzi komisarza Bromskiego do sklepu, którego właścicielka wyraźnie coś ukrywa.

Oglądasz „Komisarza Alexa”? Zostań fanem tego serialu w naszym serwisie, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie na jego temat!

"Ranczo"


odc.75 Ksiądz Maciej przeżywa poważny kryzys. Czuje się niezrozumiany i niepotrzebny. Zaczyna nawet rozważać rezygnację z kapłaństwa. Jednak dzięki pomocy jednego z parafian wikary na nowo odnajduje w sobie powołanie. Tymczasem mężczyźni z Wilkowyj są coraz bardziej niezadowoleni ze zmian w zachowaniu ich żon. Kobiety bowiem poświęcają się zarabianiu pieniędzy, zostawiając mężom obowiązki domowe.

Do grupy protestujących dołącza rozzłoszczony na Dorotę Solejuk. Za emancypację pań mężczyźni obwiniają Lucy. Inicjatywą wykazują się również dzieci, które próbują zebrać środki i zorganizować zagraniczną wycieczkę. Czerepach wykorzystuje ich działania do promocji senatora. Poinformowanie o tym pomyśle mediów przynosi nieoczekiwane skutki dla całej wsi.

Jesteś fanem serialu „Rancza”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!


"Przepis na życie"


odc.10 Anka postanawia otworzyć własną restaurację. By uzbierać fundusze na inwestycję, zatrudnia się w Kardamonie. Beata urządza nowe mieszkanie. Pola i Tadeusz chcą jej pomóc przy malowaniu ścian. Mania decyduje się rozstać z Grocholem.

Zobacz też newsy dotyczące „Przepisu na życie”!

"Ojciec Mateusz"

odc.92 Perypetie sympatycznego proboszcza sandomierskiej parafii, który fascynuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. Często jest skuteczniejszy od policjantów, czym irytuje komisarza Możejkę. Nad rzeką zostają znalezione zwłoki siedemnastoletniej Wiktorii. Funkcjonariusze podejrzewają, że dziewczyna spędziła ostatnią noc w jednej z dyskotek. Postanawiają porozmawiać z jej koleżanką Karoliną.

Ona twierdzi jednak, że nie wie, co robiła jej przyjaciółka poprzedniego wieczora. Wkrótce do komisariatu zgłasza się właścicielka sklepu ogrodniczego, Jadwiga. Oskarża swojego pracownika Dominika o kradzież. Zdradza też księdzu Mateuszowi, że podejrzewa swojego męża Janusza o romans. Okazuje się, że obie sprawy mogą być ze sobą związane. Duchowny pomaga policjantom w rozwiązaniu zagadki.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Ojciec Mateusz”. Sprawdź naszą bazę!

"Prawo Agaty"

odc.11 Mecenas Przybysz reprezentuje Martę Żarską, która wniosła pozew o rozwód. Ponieważ mąż klientki to doświadczony adwokat, zapowiada się trudna batalia sądowa. Wojtek pokazuje Dorocie bar, który kupił z kolegą ze studiów, gdy stracił pracę w banku."Ja to mam szczęście"


odc.19 Jerzy namawia żonę, by zatrudnili pomoc domową. Gdy kobieta przyjmuje do pracy prasowacza, mąż szybko wycofuje się z tego pomysłu. Joanna zajmuje się dzieckiem sąsiadki. Ma jednak kłopoty z uspokojeniem niemowlęcia. Marcin odkrywa, co zrobić, by dziecko przestało płakać. Do Jerzego zgłasza się komornik, który ma wyegzekwować pieniądze za niezapłacone mandaty. Rodzina usiłuje ratować dobytek.

odc.20 Były mąż Joanny, zamiast opłacić alimenty, przynosi jej glinianą rzeźbę. Gdy kobieta nadal żąda pieniędzy, Stefan urządza aukcję staroci. U Polaków zjawia się nastoletnia córka Tadeusza. Mężczyzna nie wiedział wcześniej o jej istnieniu. Zbliża się Dzień Ojca. Joanna zabrania dzieciom kupowania tandetnych prezentów. Niestety mają one zbyt mało pieniędzy, by respektować zakaz.

Podoba ci się serial „Ja to mam szczęście”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o gwiazdach tej produkcji!

"Świat według Kiepskich"

odc.389 Halina znajduje mężowi znakomitą posadę. Praca podobno ma być lekka, łatwa i przyjemna. Problem w tym, że stanowisko jest przeznaczone dla kobiety. Halina naciska na Ferdka, by mimo wszystko się zdecydował. Ten wkrótce podejmuje wyzwanie.

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


"Moda na sukces"


odc.5642 Brooke pakuje się przed wyjazdem do Paryża. Thorne namawia Ridge’a, by ją powstrzymał. Whip odwiedza Owena i przekonuje go, by wrócił do żony.

odc.5643 Jackie odwiedza męża. Tłumaczy mu, że różnica wieku nie pozwoli im stworzyć trwałego związku. Knight przekonuje ją, że tylko ona się dla niego liczy.

odc.5644 Stephanie i Taylor dowiadują się, że Brooke zawróciła samolot dzięki staraniom Ridge’a. Forrester przyrzeka ukochanej, że już nigdy jej nie opuści.

odc.5645 Jackie na prośbę męża zwalnia Whipa. Nick nie jest zadowolony z tego posunięcia i przypomina, że dzięki Jonesowi ich koncern zarobił dużo pieniędzy.

odc.5646 Ridge zaprasza do biura swoich najbliższych. On i Brooke ogłaszają, że znowu są razem. Forrester mówi też o zmianach, które chce wprowadzić w firmie.

Sprawdź, co słychać u bohaterów „Mody na sukces”!


"rodzinka.pl"

odc.6 W domu Boskich wybucha konflikt na tle kulinarnym. Natalia nie chce gotować dań, które uważa za niezdrowe, zaś synowie nie jedzą tego, co przyrządziła. W końcu także małżonkowie nie mogą dojść do porozumienia.

odc.7 Natalia twierdzi, że mąż i dzieci nie zauważają jej zaangażowania w prowadzenie domu. Z pomocą przychodzi jej koleżanka, która zaprasza Boskich na grę w feministyczne scrabble.

odc.8 Trwają przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Dzieci przetrząsają dom w poszukiwaniu prezentów. Planują też zasadzkę, by przekonać się, czy Święty Mikołaj naprawdę istnieje.

odc.9 Boski chce, by synowie poznali smak rywalizacji i nauczyli się na sobie polegać. Tymczasem Natalia próbuje przekonać Tomka, że uczenie się na pamięć dat wydarzeń historycznych ma sens.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „rodzinka.pl”. Sprawdź naszą bazę!


"Hotel 52"

odc.63 Iwona zjawia się na nieoficjalnym otwarciu nowego hotelu. Prus oprowadza menedżerkę po apartamentach. W pewnym momencie zaczyna ją całować. Kobieta bezskutecznie próbuje go odepchnąć. Wynajęte przez Marzenę mieszkanie zostaje okradzione.

Zobacz też galerie zdjęć z bohaterami serialu „Hotel 52”.


"Szpilki na Giewoncie"


odc.50 W pensjonacie Lucyny zjawia się para turystów, którzy mają za sobą trudne doświadczenia. Patryk odchodzi z agencji Tu i Teraz. Agnieszka i Mateusz jadą do Warszawy w sprawie kolekcji Klemensa. Bartek chce, by Xenia przypomniała mu, co ich łączyło.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Szpilki na Giewoncie”. Sprawdź naszą bazę!


"CSI: Nowy Jork"

odc.151 Mężczyzna w stroju klauna wchodzi do piekarni i z zimną krwią zabija jej właściciela. Mac i Jo zdobywają nazwisko pierwszego podejrzanego. Zastają go jednak związanego we własnym mieszkaniu. Zeznaje on, że został napadnięty i okradziony...

Chcesz wiedzieć co się dzieje w „CSI: NY”? Sprawdź naszą witrynę poświęconą tej produkcji.


"Galeria"


odc.67 Tadeusz uświadamia sobie, że nie zdoła zbliżyć się do Karoliny, dopóki będzie przy niej jego pasierb. Zleca Jerzemu, aby pozbył się rywala.

odc.68 Jabłońska pakuje swoje rzeczy przed wylotem do Włoch z Woydattem. Odwiedza ją Adam. Para robi sobie pożegnalną kolację i spędza razem noc.

odc.69 Do Karoliny przyjeżdża Tadeusz. Kobieta tłumaczy mu, że zaspała na samolot. W szpitalu okazuje się, że Laura poroniła. Wiktor niepokoi się jej stanem.

odc.70 Kossowska wyznaje mężowi, że dziecko nie było jego. Karolina przeprasza Anitę, że przez nią nie pojechali razem do Włoch. Córka Woydatta jest zaskoczona.

odc.71 Anita niepokoi się zniknięciem brata. Postanawia też wyjaśnić z ojcem sprawę wyjazdu za granicę, o którym nic nie wiedziała. Ten jednak ją zbywa.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Galeria”. Sprawdź naszą bazę!


"Julia"

odc.89 Anita mówi Jankowi o swoich podejrzeniach dotyczących śladów włamywacza. Janicki postanawia na własną rękę wyjaśnić sprawę kradzieży.

odc.90 Monikę niepokoi fakt, że Janek jest coraz bliżej odkrycia, kto stoi za włamaniem do kliniki. Tymczasem on przeprowadza rekrutację do działu marketingu.

odc.91 Julia przejmuje obowiązki Kasi w restauracji. Maciek mówi jej, że z jego konta zniknęły pieniądze. Tymczasem jego brat spotyka się z detektywem.

odc.92 Krzysztof dostaje zaproszenie na bankiet. Nie chce jednak iść na imprezę bez Kasi. Julia ma wrażenie, że ktoś ją śledzi. Tadeusz prosi żonę, by wróciła do domu.

odc.93 Maciek podejrzewa, że ktoś za niego wybrał pieniądze z banku. Julia z pomocą przyjaciół chce zdemaskować tajemniczego mężczyznę, który ją obserwuje.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Julia”. Sprawdź naszą bazę!

"Breaking Bad"

odc.2 Walter i Jesse muszą pozbyć się zwłok Emilia i jego kuzyna, którzy zaatakowali ich na pustyni. Tymczasem Skyler zaczyna niepokoić się dziwnym zachowaniem swojego męża. Prowadząc prywatne śledztwo, natrafia na podejrzany portal internetowy.

Zapraszamy do miniwitryny serialu "Breaking Bad"

"Mentalista"

odc.4 CBI zajmuje się sprawą zabójstwa Henry’ego Dahla. Spędził on w więzieniu 9 lat za gwałt i morderstwo, których nie popełnił. Jego niewinności dowiodło badanie DNA. Zginął niedługo po wyjściu na wolność. Patrick podejrzewa męża zgwałconej kobiety.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Mentalista”. Sprawdź naszą bazę!

"Terra Nova"

odc.10, 11 Jim i Reynolds próbują wytropić szpiega, który kontaktuje się z buntownikami. Okazuje się, że jest nim Skye. Dziewczyna informuje ich, że Lucas kończy budowę wrót, przez które do kolonii będą mogli przedostać się jego współpracownicy z 2149 roku.

Zapraszamy do miniwitryny serialu "Terra Nova"!"Aida"


odc.9 Zibi chce wziąć udział w turnieju brydżowym. Jednak partner, z którym zawsze wygrywał, rozchorował się. Jedynym, który chce go zastąpić, jest Antek. Kiedy wychodzi na jaw, że nigdy nie grał on w brydża, jest za późno, by wycofać się z rozgrywek.


"Cała prawda"

odc.1/13 Adwokat Jimmy Brogan i Kathryn Peale, która stoi na czele prokuratury na Manhattanie, są przyjaciółmi. W sądzie jednak reprezentują przeciwne strony. Tym razem zajmują się sprawą nauczyciela oskarżonego o gwałt i zamordowanie uczennicy.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje