Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


"M jak miłość"


odc. 912: Kinga martwi się, że za naprawę auta po wypadku będą musieli z Piotrkiem zapłacić z własnej kieszeni, ponieważ nie mieli wykupionego AC. Na szczęście Zduński dostaje w pracy świąteczną premię, która poprawia ich sytuację finansową i rozwiązuje problem. Werner odwiedza agencję na Deszczowej, ale okazuje się, że budynek został wystawiony na sprzedaż. Spotyka się z Elką. Mateusz zbiera pieniądze na ostatni świąteczny prezent dla nieżyjącej mamy. Wzruszony Marek pożycza synowi brakującą kwotę. Chłopak jedzie z Ulą do Gródka, by kupić perfumy... Robert zaprasza Kasię do siebie na święta. W redakcji odwiedza ją Natalka. Skarży się, że z Ulą dzieje się coś niedobrego. Kuba wyjeżdża do Niemiec do Olgi i Krzysia.


odc. 913: Małgosia i Tomek spędzają razem sylwestra. W pewnej chwili do Chodakowskiego dzwoni Agnieszka. Żona detektywa chowa telefon męża tak, by nic nie usłyszał. Tomek jednak odkrywa podstęp i zdenerwowany wybiega z domu. W osiedlowej knajpce spotyka Budzyńskiego i wspólnie zalewają smutki. W tym samym czasie Marta proponuje Wiktorowi, by przyszedł do niej świętować Nowy Rok. Mężczyzna przyjmuje zaproszenie. Chwilę później do mieszkania Wojciechowskiej wpada wściekły Andrzej. Każe Wiktorowi wynosić się. Między mężczyznami dochodzi najpierw do szarpaniny...

Natomiast Agnieszka dostaje od Ewy list, w którym dziewczyna prosi ją, by o niej zapomniała. Ma przestać jej szukać. Przyznaje w nim, że po urodzeniu chce oddać dziecko do adopcji. Tego samego dnia wychodzi na jaw, że w Ząbkach znaleziono młodą narkomankę, w ciąży i bez żadnych dokumentów. Agnieszka prosi Marcina, by z nią tam pojechał. Podczas wspólnej podróży dochodzi do pocałunku. Olszewska jest oburzona i proponuje, by jak najszybciej o tym incydencie zapomnieli. Wieczorem po powrocie do domu panią prokurator odwiedza wstawiony Tomek. Wyznaje, że przyjaciółka będzie zawsze dla niego jego marzeniem. Zaczynają się namiętnie całować, po czym Chodakowski z trudem wychodzi z jej mieszkania. Do zdrady ostatecznie nie dochodzi...

Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Klan"


odc. 2281: Z Grażynką spotyka się matka Martyny. Zarzuca jej, że to z jej powodu Tomek zrezygnował ze związku z Martynką. Bożenka z przyjaciółkami powtarza matematykę do matury. Przy okazji wspomina o karmieniu rybek z Miłoszem w mieszkaniu pani Steni... Na Sadybie pojawia się Eugeniusz. Żali się, że Małgosia postanowiła mieć z nim dziecko! Michał szykuje się do spotkania służbowego z Martą, koleżanką Sandry... Stec.

odc. 2282: Zyta pyta Michała o efekty spotkania z kandydatką do prowadzenia wideoczatów. Chojnicki zaskakująco dobrze wypowiada się o Marcie. Bożenka prosi Miłosza, by zgodził się dać korepetycje Paulinie, która ma problemy z matematyką. Jerzy natomiast w kawiarni spotyka zapatrzonych w siebie Renatę oraz... Eugeniusza!

odc. 2283: Renata tłumaczy się Jerzemu, że umówiła się z Eugeniuszem tylko dlatego, że ciekawie opowiadał o podróżach. Mariusz przywozi nowy sprzęt komputerowy. Grażynka cieszy się, że dzieci będą miały niespodziankę. Paweł jest przygotowany do operacji cieśni nadgarstka.

odc. 2284: Paweł wyjeżdża na rekonwalescencję do Woli Tureckiej. Podczas porannego joggingu Elżbieta spotyka Eugeniusza. Dowiaduje się, że Małgorzata ma do niego żal, że nie chce mieć dziecka. W Australii, w okolicach, gdzie przebywa Marek, miało miejsce silne trzęsienie ziemi. Poszkodowani są polscy górnicy. Po konsultacjach z Jasiem, Rafalski decyduje się na wyjazd na Antypody.

odc. 2285: Maciek chce jak najszybciej załatwić formalności związane ze ślubem z Martynką. Zyta namawia męża na wyjazd do Radziejowa na rocznicę ślubu jej babci. Michał wymawia się nawałem pracy przed Euro. Jacek prosi Agatę, by jutro zabrała na wycieczkę do Czerska Jasia. Przyjadą kolejni chętni na kupno domu. Michał dowiaduje się, że Rutka sprzedał ich udziały koncernowi medialnemu.


Oglądasz „Klan”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!


"Pierwsza miłość"


odc. 1498: Marysia odrzuca pomoc Pawła. Anna namawia Krzyżanowskiego, by nie czekał aż Majka poprosi go o wsparcie, bo powinien cały czas przy niej być. Ola podchodzi do egzaminu na prawo jazdy.

odc. 1499: Do Kaśki dociera, że Stefani wcale go nie kocha. Dziekan jest zaniepokojony pogarszającą się sytuacją Błażeja na uczelni. Prosi Ewę, by pomogła koledze... Grzegorz uczy Olę podstaw parkowania. W drodze powrotnej dostaje... mandat.

odc. 1500: Ewie i Radkowi udaje się napisać pracę zaliczeniową w imieniu Błażeja. Malwina wszelkimi sposobami próbuje oczarować Wojtka. Ten wydaje się niewzruszony jej kokieterynym strojem i wypiekami domowej roboty. Sabina odwozi mamę na operację nowotworu piersi.

odc. 1501: Nie tylko Malwina jest wściekła na Wojtka. Również Aurelia czuje się przez niego oszukana. Patrycja zazdrości Mirce nowych ciuchów i gadżetów. Jak się okazuje, dziewczyna nie kupuje ich za kieszonkowe od rodziców. Anna czuje się zaniedbywana przez Pawła.

odc. 1502: Patrycja nabiera przekonania do zabawy w galeriankę! Robert kończy remont pokoju Kingi, który został przekształcony na garderobę Anety. Pałkowska jest oczarowana efektami jego pracy. Marysia wybacza Annie, że porwała Julkę. Robi to tylko ze względu na Pawła, który naprawdę kocha Julkę.

Jesteś fanem serialu „Pierwszej miłości”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Barwy szczęścia"

odc. 747: Waleria ma pretensje do Anity, że Bartek nie pracuje w klubie jako masażysta. Małgorzata opowiada Natalii o swoich studiach. Przy okazji poruszają temat Irka. Dziewczyna nie chce się już z nim spotykać, bo go nie kocha. Norbert nie wierzy, że zostanie ojcem.

odc. 748: Pyrka postanawia rzucić studia i przez jakiś czas poświęcić się tylko karierze muzycznej. Do Zakrzewia, z niezapowiedzianą wizytą przyjeżdża Magda. Chce porozmawiać z Natalią o Irku. Ksawery spotyka się ze Zwoleńską na herbacie. Potem zaczynają się całować!

odc. 749: Do Natalii przyjeżdża Irek. Dziewczyna traktuje go opryskliwie. Mówi, że między nimi nie ma miłości i nigdy nie zostanie jego żoną. Gdy odmowa dociera do chłopaka, czuje się upokorzony. Róża, bez uzgodnienia z Basią, proponuje Teresie stałą współpracę: pieczenie ciast.

odc. 750: Sara zaprasza Bartka do siebie, by coś razem ugotowali. Klara przegląda album ze zdjęciami z Hubertem i zastanawia się, czy przed wyprowadzką powinna pożegnać się z Pyrkami. Potem dzwoni do matki, ale włącza się poczta. Jeszcze nie wie, że kobieta zginęła w wypadku!

Oglądasz „Barwy szczęścia”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!

"Na Wspólnej"

odc. 1599: Zuza zwierza się Magdzie, że planują z Kamilem dziecko. Hoffer zaprasza Ostrowskiego na parapetówkę. Henryk wyznaje Ludwice, że bardzo za nią tęsknił i sugeruje, by do niego wróciła. Agnieszka prosi Rafała, by zawiózł ją do ośrodka odwykowego w pobliżu Warszawy.

odc. 1600: Helena dowiaduje się, że Żaneta nie chce już być z Wojtkiem. Podczas spaceru spotyka Marcina, dawnego kolegę córki. Kamil spóźnia się do pracy kilka minut. Ordynator daje mu do zrozumienia, że nie toleruje niepunktualnych.

odc. 1601: Agnieszka opowiada współlokatorce Jadzi, że nie potrafi zwierzać się obcym ze swoich problemów. Anna, druga współlokatorka, przemyca telefon komórkowy, zakazany przez władze ośrodka...

odc. 1602: Cieślik nie chce zapisywać się do żadnej partii i kandydować w wyborach. Maria zdradza Wojtkowi, że Żaneta z kimś się spotyka. Igor chce wziąć kredyt na mieszkanie. Naczelny zaprasza Nowaka na drinka, ponieważ chce uczcić jego nagrodę. Janusz oznajmia Marcie, że za miesiąc odbędzie się ich ślub.

Lubisz serial „Na Wspólnej”? Obejrzyj galerie zdjęć z gwiazdami tej produkcji!


"Komisarz Alex"


odc.9 Nieznany sprawca zabija na cmentarzu jednego z kamieniarzy. Aleksandra Rajska odkrywa, że morderca zabrał z jej rodzinnego grobowca tajemniczy przedmiot. Komisarz Bromski rozpoczyna śledztwo w tej sprawie. Wpada na trop tajnego bractwa.

Oglądasz „Komisarza Alexa”? Zostań fanem tego serialu w naszym serwisie, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie na jego temat!

"Ranczo"


odc.74 Kozioł cieszy się coraz większą popularnością, także wśród polityków, którzy chcą skorzystać z jego sławy i również się wypromować. Francesca dowiaduje się, że jej były adorator wyszedł z więzienia w Kalabrii i wyruszył w podróż do Polski, aby ją odzyskać. Gangster zamierza również pozbyć się Witebskiego. Kusy próbuje uczyć dzieci wiedzy praktycznej, która na pewno przyda im się w życiu. Jego inicjatywa przyciąga uwagę Czerepacha, który chce wykorzystać ją do swoich celów.

Z kolei mężczyźni z Wilkowyj nie mogą pogodzić się z faktem, że ich żony zaczęły buntować się przeciwko dotychczasowym podziałom obowiązków w domu. Zwracają się o pomoc do księdza. Tymczasem dochodzi do spotkania Włocha z Witebskim. W roli tłumaczki nieoczekiwanie występuje Solejukowa.

Jesteś fanem serialu „Rancza”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!


"Przepis na życie"


odc.9 Tadeusz kupuje ukochanej ulubione ciastko. Pola zjada je w całości, nie wiedząc, że w środku był pierścionek zaręczynowy. Elka informuje Ankę o zmianach w Imbirze. Jerzy czuje się w obowiązku zająć byłą żoną, która uprzykrza życie jego ukochanej.

Zobacz też newsy dotyczące „Przepisu na życie”!

"Ojciec Mateusz"

odc.91 Perypetie błyskotliwego proboszcza, który fascynuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. Często jest skuteczniejszy od policjantów, czym irytuje miejscowego komisarza Możejkę. Emilka chce rozpocząć naukę tańca. Natalia i ksiądz Mateusz zabierają ją więc na zajęcia prowadzone przez Drawskiego. Instruktor przygotowuje również pary do zbliżających się mistrzostw.

Podczas treningu dochodzi do groźnego wypadku, wskutek którego jedna z tancerek, Julka, odnosi poważną kontuzję. Niebawem okazuje się, że ktoś wylał na parkiet śliską substancję. Sandomierscy policjanci wszczynają dochodzenie. Podejrzenia padają na zwolnionego niedawno stróża Maliniaka, który odgrażał się dyrektorowi Niezgodzie. Ksiądz Mateusz pomaga w wyjaśnieniu sprawy.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Ojciec Mateusz”. Sprawdź naszą bazę!

"Prawo Agaty"

odc.10 Architekt zostaje oskarżony o napad. Agata jest przekonana, że sprawa jest banalna do momentu, gdy jej klient zostaje zdemaskowany jako oszust. Dorota zauważa u Bernadetty naszyjnik, który widziała w mieszkaniu. Jest pewna, że mąż ma z nią romans."Ja to mam szczęście"


odc.17 Katarzyna przedstawia Polakom swojego kochanka, 35-letniego Karola. Mężczyzna wczuwa się w rolę ojczyma Jerzego i zaczyna traktować go jak dziecko. Mąż zachęca Joannę do biegania. Okazuje się, że ma ona lepszą kondycję. Tadeusz umieszcza na portalu randkowym zdjęcie Marcina. Chłopak odkrywa podstęp. Polaków odwiedza kuzynka Joanny, Sabina. Ojciec i syn rywalizują o jej względy.

odc.18 Ela uczy się historii. Rodzina wdaje się w dyskusję na temat praw różnych warstw społecznych na przestrzeni wieków. Zosia znajduje w pokoju Marcina prezerwatywę, którą bierze za balonik. Jerzy musi wytłumaczyć córce, dlaczego nie może się nim bawić. Ela chce nocować u koleżanki. Joanna zgadza się, pod warunkiem, że będzie mogła telefonować do córki.

Podoba ci się serial „Ja to mam szczęście”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o gwiazdach tej produkcji!

"Świat według Kiepskich"

odc.388 Ferdek jest zaniepokojony, ponieważ trzy noce z rzędu śnią mu się krzyżacy. Wkrótce dowiaduje się, że podobne sny mają pozostali mieszkańcy osiedla. Prezes Kozłowski twierdzi, że nocne wizje są ostrzeżeniem dla Polaków przed niemiecką inwazją.

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


"Moda na sukces"


odc.5637 Jackie próbuje przekonać męża, że jej pocałunek z Whipem nic nie znaczył. Owen jest jednak nieugięty. Mówi żonie, że to oznacza koniec ich związku.

odc.5638 Jackie jest załamana po odejściu męża. Nick stara się ją pocieszyć. Przyznaje, że pomylił się co do jej partnera i obiecuje matce, że z nim porozmawia.

odc.5639 W biurze Erica dochodzi do spotkania i kłótni Beth ze Stephanie. Nick i Bridget dowiadują się, że Jackie zamierza odzyskać męża w nietypowy sposób.

odc.5640 Ojciec sióstr Logan, Stephen, informuje je o postępującej chorobie matki. Mężczyzna postanawia też naprawić jeden ze swoich błędów z przeszłości.

odc.5641 Brooke informuje Ridge’a, że zdecydowała się na wyjazd do Paryża, aby być z chorą matką. Były mąż sugeruje jej, że nie jest to właściwa decyzja.

Sprawdź, co słychać u bohaterów „Mody na sukces”!


"rodzinka.pl"

odc.4 Kacper i Kuba ciągle się kłócą o pilota od telewizora. Natalia próbuje zjednoczyć rodzinę przy stole w nietypowy sposób. Tymczasem w szkole Kuba musi stawić czoło grubemu Olczakowi. Natalia próbuje przekonać syna do pokojowych metod rozwiązania konfliktu. Również Ludwik opowiada się za tym, by spór zażegnać bez użycia siły. Wkrótce okazuje się, czy rady rodziców przyniosły efekt.

odc.5 Tomek spotyka się z czarnoskórą Sylwią. Chłopak stara się to ukryć przed całą rodziną. Natalia jest bardzo ciekawa, jak przebiega nowa znajomość najstarszego syna. Próbuje wypytać go o szczegóły, ten jednak nie jest skory do zwierzeń. Tymczasem pojawienie się Sylwii w życiu Tomka powoduje, że również Kacper i Kuba zaczynają rozprawiać o dziewczynach.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „rodzinka.pl”. Sprawdź naszą bazę!


"Hotel 52"

odc.62 W hotelu zatrzymuje się zakonnica Anna Makowska. Przypadkiem spotyka Krzysztofa, który kiedyś złamał jej serce. Kobieta bardzo przeżyła zawód miłosny i zdecydowała się wstąpić do zakonu. Teraz jej powołanie zostaje wystawione na ciężką próbę.

Zobacz też galerie zdjęć z bohaterami serialu „Hotel 52”.


"Szpilki na Giewoncie"


odc.49 Bartek jest w śpiączce. Xenia czuwa przy jego łóżku. Wkrótce dołącza do niej Grzegorz. Diana udaje się na spotkanie integracyjne kadry menedżerskiej. Gdy auto odmawia jej posłuszeństwa, rusza na przyjęcie pieszo. Wkrótce gubi się w lesie.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Szpilki na Giewoncie”. Sprawdź naszą bazę!


"CSI: Nowy Jork"

odc.150 Na wystawie sklepowej w jednym z domów handlowych zostają znalezione zwłoki jego dyrektora, Richarda Grossmana. Podejrzaną staje się asystentka szefa centrum. Wkrótce w ręce śledczych wpada dowód, który powoduje przełom w dochodzeniu..

Chcesz wiedzieć co się dzieje w „CSI: NY”? Sprawdź naszą witrynę poświęconą tej produkcji.


"Galeria"


odc.62 Karolina likwiduje swoje stoisko. Olga stara się ją ostrzec przed Woydattem. Agnieszka z Anitą zamierzają razem otworzyć nowoczesny klub fitness.

odc.63 Laura stara się ukryć fakt, że jest ciąży. Tadeusz proponuje Karolinie wynajęcie lokalu 44. Kobieta z wdzięczności rzuca mu się na szyję. Widzi to Adam.

odc.64 Karolina urządza salon w galerii. Odwiedza ją Wysocki. Jerzy doprowadza do konfrontacji z Anitą. Daje jej do zrozumienia, że nie pozwoli się szantażować.

odc.65 Kasia i Weronika przygotowują się do udziału w castingu do filmu. Róża próbuje ustalić, kto był w nocy w biurze Anity. Jerzy nerwowo reaguje na jej pytania.

odc.66 Laura ma wyrzuty sumienia, że wmówiła mężowi ojcostwo dziecka. Z kolei Woydatt jest przerażony tym, że jego dawna kochanka jest w ciąży.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Galeria”. Sprawdź naszą bazę!


"Julia"

odc.84 Julia dowiaduje się, że Maciek z Kamilem zagubili się na skałkach. Zmartwiona dziewczyna postanawia jechać do pensjonatu, w którym się zatrzymali.

odc.85 Maciek i Kamil zostają odnalezieni. Julia pyta Janka, czy wierzy w jej niewinność. Mężczyzna twierdzi jednak, że nadal jest pełen wątpliwości.

odc.86 Po powrocie do Krakowa między Maćkiem a Tadeuszem dochodzi do awantury. Tymczasem Julia zwierza się Kasi, że Janek wciąż nie jest jej obojętny.

odc.87 Operacja Natalki bardzo stresuje jej starszą siostrę. Maciek ma żal do brata o to, że uwierzył w kradzież, której rzekomo dopuściła się jego przyjaciółka.

odc.88 Darek składa Monice wizytę. Wchodząc do kliniki, zostawia na podłodze ślady butów. Zauważa je Anita. Jest przekonana, że należą do włamywacza.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Julia”. Sprawdź naszą bazę!

 

"Terra Nova"

odc.9 Jim dowiaduje się o ciele zakopanym niedaleko miejsca, gdzie kiedyś mieszkał Taylor. Rozpoczyna śledztwo. Konwój prowadzony przez Marka Reynoldsa i żołnierzy zostaje zaatakowany przez buntowników. W kolonii Terra Nova trwa Święto Zbiorów.

Zapraszamy do miniwitryny serialu "Terra Nova"!"Aida"


odc.8 Antek próbuje zwrócić na siebie uwagę Pauli. Wpada na pewien pomysł. Zibi denerwuje się przed spotkaniem z kobietą, którą poznał przez internet. Aida i Kalina jadą na pogrzeb. W tym czasie Aneta i Remik urządzają imprezę. Matka chce ich ukarać.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje