Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


"M jak miłość"


odc. 910: Marta wyjeżdża na konferencję prawniczą. Pod jej nieobecność Anią ma się zająć Budzyński. W drodze Wojciechowska postanawia zatrzymać się na stacji benzynowej. Przy okazji chce kupić "Poradnik Prawny". Po jedyny egzemplarz sięga równocześnie jakiś mężczyzna. W tej sytuacji zdenerwowana rezygnuje z zakupu... Po dojechaniu na miejsce Marta zostaje zakwaterowana w hotelu z Teresą Drawicz. Nowa znajoma namawia ją na wieczorną imprezę.

Tam spotykają Wiktora, mężczyznę ze stacji benzynowej! Monika informuje Piotrka, że oboje mają dostać podwyżkę. Natomiast Kasia dowiaduje się, że Robert pochodzi z biednej rodziny. Decyduje się zaprosić go na kolację. Tymczasem Ula prosi Mateusza o pożyczkę.

odc. 911: Jan próbuje nakłonić Alę, by wróciła na studia do Nowego Jorku i pogodziła się z Benem. Następnie proponuje Joannie pracę w zespole prowadzącym badania, które on będzie koordynował. Dla dziewczyny to ogromna szansa. Paweł nie jest zachwycony pomysłem, ale zdaje sobie sprawę, co propozycja oznacza dla jego żony. W zamian oczekuje od niej, że nie będzie go zmuszała, by rzucił pracę w Oazie. Budzyński zajmuje się Anią i chorym Wojtusiem.

Odwiedza go Agnieszka, która przynosi mu lekarstwa dla chłopca. W tym samym momencie dzwoni telefon. Ania informuje Martę, że właśnie do nich przyszła ruda ciocia Aga! Wojciechowska prosi do telefonu Andrzeja i robi mu karczemną awanturę.

Potem przyjmuje zaproszenie Wiktora na kolację. Chwilę później kusi Martę degustacja chardonnay z Lombardii w jego pokoju hotelowym. Marta na początku odmawia, ale po awanturze z Budzyńskim, także kupuje wino i udaje się do znajomego... Weronika pojawia się u Marcina. Najwyraźniej coś ich ze sobą łączy. Kobieta wprost pyta chłopaka, czy ma romans z Agnieszką. Oczekuje wyjaśnień i chce wiedzieć, czy w ich relacji coś się zmieniło, czy zostaje po staremu. Marcin zapewnia ją, że nie ma żadnych powodów do obaw. Student odkrywa, że Ewa przyjechała na cmentarz, ale tuż po pogrzebie matki. Zamierza z nią poważnie porozmawiać.

Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Klan"


odc. 2276: Halszka jest wciąż zdenerwowana z powodu wczorajszej wizyty Moniki. Paweł i Krystyna zastanawiają się, czy profesorowi Deptule uda się dobrze wypaść podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Trzymają za niego kciuki... Grażyna prosi Olę, by informowała ją o wszystkich pomysłach Maćka i nie robiła niczego na własną rękę. Kinga rozmawia z Zytą o niestosownej propozycji Rutki. Agnieszka postanawia wytapetować pokój Zosi.

odc. 2277: Karol przeprasza Agnieszkę, że ją zawiódł. Mariola osobiście dziękuje Krystynie za pośrednictwo w znalezieniu pracy dla męża, który od dziś pełni funkcję menadżera pensjonatu "Dadilja". Krystyna zaprasza Stiepana i Danutę na kolację. Tymczasem Leszek spotyka się z Jackiem. Niestety, nie ma dla niego dobrych wiadomości.

odc. 2278: Jacek zwierza się Agacie, że będzie musiał sprzedać dom. Renata jest pod wrażeniem intelektu Eugeniusza. Natomiast w skrzynce pocztowej czeka na Agę niemiła niespodzianka. To wezwanie na rozprawę sądową o przyznanie praw rodzicielskich Mironowi.

odc. 2279: Grażynka przyznaje się Pawłowi do wygranej. Rutka nalega na spotkanie ze wspólnikami, również z Michałem. W ciężkiej atmosferze zdradza swój nowy pomysł na Euro. Elżbieta opowiada Grażynce o kłopotach finansowych Jacka. Tymczasem wdowa zastanawia się, czy nie zainwestować wygranej w Elmed. Agnieszka pokazuje Oli wezwanie na rozprawę. Nie wie, jak z tej sytuacji wybrnąć.

odc. 2280: M ariusz radzi Grażynce, żeby nie starała się na siłę pomóc Jackowi, tylko pomyślała o przyszłości swojej rodziny. Stenia wyjeżdża na kilka dni na działkę. Miłosz deklaruje pomoc przy podlewaniu kwiatków i karmieniu rybek. Paweł odczuwa coraz większe problemy z ręką. Zdaje sobie sprawę, że operacja może okazać się nieunikniona. Narzeczony Martynki nie chce się z nią już spotykać.


Oglądasz „Klan”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!


"Pierwsza miłość"


odc. 1493: Wojtek próbuje odzyskać zaufanie mieszkańców Wadlewa. Grażyna odczuwa ogromny niepokój i niechęć przed kolejną sesją chemioterapii. Sabina przeżywa chorobę mamy. Wie jednak, że musi być dla niej wsparciem. Han stawia na macie naprzeciw siebie Pawła i Adriana. Kto wygra?

odc. 1494: Kumple Adriana z podwórka nie dają za wygraną. Kolejny raz nachodzą go podczas treningu. Tym razem w jego obronie staje Paweł. Sabina zastanawia się, co zrobić, by na chwilę Grażyna zapomniała o chorobie. Zabiera ją do salonu mody.

odc. 1495: Hubert prosi Pawła, by obiecał mu, że zaopiekuje się Julką i Marysią, jeśli jemu cokolwiek się przytrafi. Krzyżanowski nie traktuje poważnie jego słów. Tymczasem Rajmund informuje Sandrę o tym, że jej były mąż poszedł na współpracę z policją. Wydaje na niego wyrok. Tego samego dnia przed kamienicą zjawia się płatny morderca. Pada strzał... Troszcząc się o Grażynę, Błażej zaniedbuje Ewę.

odc. 1496: Marysia nie może uwierzyć, że Hubert nie żyje. Nie potrafi zrozumieć, iż w biały dzień zastrzelono niewinnego człowieka. Całej akcji pod kamienicą przygląda się Rajmund. Widząc na własne oczy, jak zwłoki Huberta zostają zapakowane do plastikowego worka, nareszcie może odetchnąć z ulgą. W Wadlewie Malwina poznaje Wojtka, siostrzeńca Celiny. Jest nim zauroczona...

odc. 1497: Marysia jst zrozpaczona po śmierci Huberta. Dopiero teraz dociera do niej, że już nigdy nie zobaczy ukochanego. Boi się, że bez niego sobie nie poradzi z wychowaniem córeczki. Tymczasem w Wadlewie Malwina i Wojtek mają już za sobą wzajemne zauroczenie, które niewykluczone, że przerodzi się w coś poważniejszego. Czy oboje są już gotowi na stworzenie stabilnego związku?

Jesteś fanem serialu „Pierwszej miłości”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Barwy szczęścia"

odc. 743: Małgorzata triumfuje! Teraz będzie mogła podejść do egzaminu i starać się o stypendium. Natalia odwiedza rodziców w Zakrzewiu. Ludmiła cieszy się, że Dorota i Michał się pogodzili. Jeleniowa decyduje, że wyjedzie z Frankiem na ferie do rodziców do Szczecina.

odc. 744: Jerzy ma już dosyć, że Anna ciągle niańczy Anię. Robi żonie wymówki. Z nieoczekiwaną wizytą do Pyrków wpada Borys. Zaprasza Marię na kolację. Tam przedstawia przyjaciółce Hanię, swoją ciężarną narzeczoną, z którą chce wziąć ślub.

odc. 745: Bartek zabiera Saszę na łyżwy. Martwi się brakiem pieniędzy. Michał dzwoni z przeprosinami do Kostka. Tymczasem Stefan mówi Oksanie i Walerii o propozycji wyjazdu do Kasi. Nie kryje, że Sławek wywarł na nim pozytywne wrażenie. Cieszy się, że prawnik jest z jego córką.

odc. 746: Basia, Róża, Zenek i Zdzisio postanawiają zwrócić się do mieszkańców Zacisznej, by wspomogli ich nieużywanymi meblami i rzeczami. Marysia dzwoni do matki Kamy i umawia się na spotkanie. Iwonka i Alek wyznają sobie miłość.

Oglądasz „Barwy szczęścia”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!

"Na Wspólnej"

odc. 1595: Zuza i Kamil zastanawiają się, czy na parapetówkę powinni zaprosić Ostrowskiego. Marta dowiaduje się, że Filip ma nową dziewczynę. Wieczorem Janusz prosi ją o rękę! Kobieta zgadza się bez chwili wahania.

odc. 1596: Kinga demaskuje Smolnego. Pokazuje kompromitujący go film. Zuza zwierza się Kamilowi, że bardzo chciałaby mieć z nim dziecko. Dominik prosi Renatę i Sławka, by pożyczyli mu 20 złotych. Uważnie im się przygląda.

odc. 1597: Dyrektor Generalny proponuje Kindze stanowisko, które do tej pory zajmował Smolny. Brzozowska jest zaskoczona, że jej prześladowca został zwolniony. Roman zgłasza się na praktyki studenckie.

odc. 1598: Kamil zapowiada Romanowi, że być może niebawem po raz drugi zostanie dziadkiem. Wiadomość nie wywołuje w nim entuzjazmu... Kinga oficjalnie zostaje mianowana dyrektorem kreatywnym. W domu Michał przygotowuje dla niej uroczystą kolację. Żaneta wyrzuca Wojtkowi, że cały czas ją okłamuje i zdradza.

Lubisz serial „Na Wspólnej”? Obejrzyj galerie zdjęć z gwiazdami tej produkcji!


"Komisarz Alex"


odc.8: W parku zostają odnalezione zwłoki dwunastoletniej uczennicy szkoły muzycznej. Wkrótce ofiarą porywacza pada inna dziewczynka. Bromski, Lucyna i Puchała rozpoczynają śledztwo. Trop prowadzi do profesora, który uczył obie nastolatki gry na fortepianie.

Oglądasz „Komisarza Alexa”? Zostań fanem tego serialu w naszym serwisie, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie na jego temat!

"Ranczo"


odc.73: Doktor Wezół otrzymuje ofertę pracy w prestiżowej klinice w Lublinie. Ma jednak wątpliwości, które dodatkowo podsyca niechętna przeprowadzce żona. Z pomocą lekarzowi przychodzi Klaudia, która próbuje załagodzić napiętą sytuację w jego związku. Tymczasem Solejuk nie może zaakceptować faktu, że jego żona została studentką filozofii. Postanawia coś z tym zrobić. Rozważa zdobycie średniego wykształcenia lub porzucenie dotychczasowego życia, rodziny i nazwiska. Nieoczekiwanie pojawia się szansa, by został świadkiem koronnym. Kusy próbuje uczyć dzieci w swoim domu, co źle wpływa na jego relacje z żoną i wygląd ich mieszkania. By wypromować senatora, Czerepach wykorzystuje kolejną inicjatywę Lucy, która stworzyła spółdzielnię kobiet.

Jesteś fanem serialu „Rancza”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!


"Przepis na życie"


odc.8: Marcel po raz kolejny namawia właścicielkę Imbiru na sprzedaż lokalu. Anka i jej zespół serwują dania na przyjęciu z okazji jubileuszu wydawnictwa. Elka ukradkiem posypuje potrawy sodą. Wanda postanawia powiedzieć Stefanowi i Karolowi o swojej chorobie.

Zobacz też newsy dotyczące „Przepisu na życie”!

"Ojciec Mateusz"

odc.90: Perypetie błyskotliwego proboszcza, którego hobby to rozwiązywanie zagadek kryminalnych. W sandomierskim liceum zostaje zorganizowany konkurs filmów nakręconych komórką. W jury zasiada m.in. ksiądz Mateusz. Niebawem w szkole wybucha skandal. Do internetu trafia bowiem nagranie, na którym jedna z uczennic, Gosia, rozbiera się. Rodzice i dyrekcja zgłaszają sprawę policji, która podejmuje śledztwo. Dochodzeniem zajmują się młodzi funkcjonariusze, którzy akurat przechodzą szkolenie pod okiem Nocula.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Ojciec Mateusz”. Sprawdź naszą bazę!

"Prawo Agaty"

odc.9 W kamienicy, w której mieści się kancelaria, dochodzi do aresztowania. W mieszkaniu Jacka znaleziono nielegalną broń. Matka chłopaka przychodzi do prawników po pomoc. Agata spotyka na imprezie u koleżanki swojego chłopaka z liceum, Maćka."Ja to mam szczęście"


odc.15: Jerzy czyta powieść napisaną przez Stefana. Odkrywa, że autor inspirował się codziennym życiem, niektóre wydarzenia zostały jednak inaczej przedstawione, z reguły na niekorzyść głównych bohaterów. Joanna wyobraża sobie dorosłe życie córek. Mąż krytykuje ją, ale sam również puszcza wodze fantazji, marząc o karierze Marcina. Zosia prowadzi pamiętnik. Rodzice z ciekawości zaglądają do jej notatek.

odc.16: W domu Polaków zjawia się pacjentka Joanny. Kobieta nagle zaczyna rodzić. Jakiś czas później rodzina planuje wakacje. Wszyscy marzą o pobycie w ciepłych krajach. Okazuje się jednak, że Joanna boi się latać samolotem. Polakowa ma niegroźny wypadek i musi spisać protokół z miejsca zdarzenia. Nie jest to łatwe zadanie, gdyż zeznania uczestników kolizji są niespójne.

Podoba ci się serial „Ja to mam szczęście”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o gwiazdach tej produkcji!

"Świat według Kiepskich"

odc.386: Jolasia chce powiększyć sobie biust. Zabieg jest bardzo kosztowny, więc żona Waldka ucieka się do nielegalnych sposobów, by zdobyć potrzebne fundusze. Wkrótce zostaje aresztowana i trafia do więzienia. Jej sprawę sądową transmituje telewizja.

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


"Moda na sukces"


odc.5632: Steffy dowiaduje się, że Ridge zorganizował dla Taylor i Brooke terapię w domku w Big Bear. Nie wierzy jednak, że kobiety mogą dojść do porozumienia.

odc.5633: Owen, udzielając wywiadu w telewizji, stwierdza, że jego obecność w korporacji Marone’ów i związek z Jackie były tylko chwilową przygodą.

odc.5634: Katie umawia się na randkę z Billem w posiadłości Donny. Żona Erica proponuje siostrze, aby poddać uczciwość Spencera pewnemu testowi.

odc.5635: Nick spotyka w biurze Owena i postanawia zrewanżować mu się za wszystkie krzywdy wyrządzone jego matce. Przed bójką powstrzymuje ich Jackie.

odc.5636: Katie odwiedza Billa. Jest zaskoczona, gdy Spencer zachowuje się uprzejmie wobec sekretarki. Whip mówi Nickowi, że całował się z jego matką.

Sprawdź, co słychać u bohaterów „Mody na sukces”!


"rodzinka.pl"

odc.1 Nadszedł długo oczekiwany przez chłopców czas ferii. Boscy jednak nie podzielają entuzjazmu synów. Natalia i Ludwik próbują ustalić, kto będzie się opiekował dziećmi. Tomek wpada na pomysł, aby rodzice się rozwiedli. Wtedy wszystkie tego typu kwestie ustaliłby sąd.

odc.2 Opiekunka chłopców rezygnuje z pracy. Ludwik i Natalia z trudem znajdują jej następczynię. Nowa niania organizuje chłopcom wieczór filmowy. Repertuar nie jest jednak dobrany szczęśliwie. Na negatywne efekty Boscy nie muszą długo czekać.

odc.3 Rodzice chcą nauczyć synów szacunku do pieniędzy. Kuba błyskawicznie dostosowuje się do sytuacji i ustala z rodzicami stawki za dobre wyniki w nauce. Wypłacając chłopcom kieszonkowe, Ludwik stara się być twardym negocjatorem.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „rodzinka.pl”. Sprawdź naszą bazę!

"Przepis na życie"

odc.8 Marcel po raz kolejny namawia właścicielkę Imbiru na sprzedaż lokalu. Anka i jej zespół serwują dania na przyjęciu z okazji jubileuszu wydawnictwa. Elka ukradkiem posypuje potrawy sodą. Wanda postanawia powiedzieć Stefanowi i Karolowi o swojej chorobie.


"Hotel 52"

odc.61 Artur prowadzi rozmowę kwalifikacyjną z Justyną Werner, która ubiega się o stanowisko recepcjonistki. W hotelu zjawia się jej narzeczony i niebawem prosi ją o rękę. Romantyczny nastrój psuje zaskakująca reakcja kobiety na niespodziewane zaręczyny.

Zobacz też galerie zdjęć z bohaterami serialu „Hotel 52”.


"Szpilki na Giewoncie"


odc.48 Mateusz ratuje Agnieszkę z kolejnej opresji. Pola jest o niego coraz bardziej zazdrosna. Aniela idzie na wizytę do lekarza. Ten informuje ją o awarii mammografu, która spowodowała przekłamania w diagnozie. Okazuje się, że Gut jest zdrowa.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Szpilki na Giewoncie”. Sprawdź naszą bazę!


"CSI: Nowy Jork"

odc.149 Z rzeki wyłowiono zwłoki kobiety. Śledczy odkrywają, że posługiwała się ona tożsamością Roni Parker, zmarłej 15 lat temu siostry szefa nowojorskiej policji Teda Carvera. Taylor jest pewien, że przełożony coś ukrywa. Wkrótce wychodzi na jaw jego sekret.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w „CSI: NY”? Sprawdź naszą witrynę poświęconą tej produkcji.


"Magia kłamstwa"

odc.11 Dwaj policjanci zostają oskarżeni o nieuzasadnione użycie broni wobec nastolatka. Funkcjonariusze upierają się, że chłopak miał pistolet. Po przesłuchaniu podejrzanych Cal stwierdza, że jeden z nich kłamie. Przyjaźń Lokera i Torres zostaje wystawiona na próbę.

Co słychać w „Magii kłamstwa”? Sprawdź witrynę tej produkcji.

"Galeria"


odc.57 Karolina chce znaleźć nowy lokal na sklep. Olga przekonuje ją, że najlepszym miejscem jest galeria Woydatta. Wkrótce Jabłońska kłóci się z Adamem.

odc.58 Wysocki decyduje się sprzedać majątek dziadka, by spłacić dług. Po wycenie okazuje się jednak, że uzyskana kwota nie będzie wystarczająca.

odc.59 Hubert przekonuje Pawła, aby przestał ufać Neli, która ma negatywny wpływ na jego córkę. Mężczyzna chce ograniczyć kontakty dziewczynki z podróżniczką.

odc.60 Nikola umawia Anitę ze swoją młodszą siostrą, Agnieszką. Zamierza ona otworzyć sieć fitness clubów i wybrała galerię na lokalizację pierwszego z nich.

odc.61 Woydatt dowiaduje się, że Karolina odchodzi z galerii. Postanawia ją zatrzymać. Szuka nowego lokalu dla Jabłońskiej. Chce też pozbyć się Stankiewicza.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Galeria”. Sprawdź naszą bazę!


"Julia"

odc.79 Julia chce zaangażować się w projekt kampanii. Janiccy nie mogą dojść do porozumienia w sprawie Maćka. Monika odwiedza Darka. Odkrywa jego sekret.

odc.80 Krzysztof staje się coraz bardziej popularny. Kasia jest zmęczona tą sytuacją. Monika podstępem naprowadza Janka na trop złodzieja leków z kliniki.

odc.81 Tadeusz kontaktuje się z Julią. Prosi ją o spotkanie i zapowiada, że sprawa jest poważna. Zaniepokojona dziewczyna nie ma pojęcia, o co może chodzić.

odc.82 Julia jest w szoku, gdy słyszy oskarżenia o kradzież. Próbuje się Janickim tłumaczyć. Tymczasem Monika zaprzecza, że pożyczyła jej pieniądze.

odc.83 Chmielewska nie potrafi dowieść swojej niewinności. Cierpi, gdyż Janek uważa ją za złodziejkę. Igor jej broni i dziwi się wątpliwościom młodego chirurga.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Julia”. Sprawdź naszą bazę!

 

"Kości"


odc.135 W jednym z waszyngtońskich muzeów znaleziono ludzkie szczątki. Sprawa okazuje się skomplikowana. Wkrótce w laboratorium Jeffersonian Institute wybucha pożar. Okazuje się, że morderca dobrze zna procedury postępowania w zespole Cam...

Oglądasz „Kości”? Sprawdź, co słychać u bohaterów tego serialu.


"Terra Nova"

odc.7, 8 Spadający meteoryt wywołuje impuls elektromagnetyczny, który powoduje awarię systemów elektronicznych. Taylor zmusza Toma do naprawienia układu scalonego. Josh uzgadnia z buntownikami warunki sprowadzenia do przeszłości jego dziewczyny.

Zapraszamy do miniwitryny serialu "Terra Nova"!


"Herosi"

odc.14, 15 Powraca złe wcielenie Nathana. Próbuje on przekonać prezydenta USA do obławy na wszystkich ludzi, którzy mają nadprzyrodzone zdolności. Claire zostaje porwana przez Noaha. Tymczasem Nathan zawiera układ z niezrównoważonym myśliwym.

Sprawdź inne newsy dotyczące tego serialu!
Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje