Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


"M jak miłość"


odc. 908: Piotrek zwierza się Monice, że Kinga nie zgodziła się, by na stałe wrócił na Deszczową. Przyjaciółka Zduńskiego dowiaduje się natomiast, że w kancelarii szykują się zwolnienia... Agnieszka umawia się z Wernerem w kawiarni. Wręcza mu zaległy prezent mikołajkowy i opowiada o swoich problemach. Traktuje Adama jak prawdziwego przyjaciela. Tak jak Tomka... Jankowski próbuje zerwać współpracę z Igorem. Bandyta mu jednak na to nie pozwala.

Klienci masowo rezygnują z usług Gabro. Jeden z nich zdradza Mirce, że firma ma bardzo złą opinię w internecie. Wychodzi na jaw, że Karol oczernia ich w sieci! Kwiatkowska jest załamana. Irek chce sprowadzić Helenę do Warszawy. Odrzuca propozycję Ziobera, by u niego zamieszkała.

odc. 909: Elka nie chce zgłosić się na policję ani pójść do szpitala. Kinga martwi się, że następnym razem Domin może zabić swoją pracownicę. Zduńska postanawia dać Piotrkowi jeszcze jedną szansę. Agnieszka jedzie na pogrzeb Joli. Wciąż nie może skontaktować się z Ewą. Olszewska zatrudnia dwie agencje detektywistyczne, które mają ją odnaleźć. W końcu dziewczyna oddzwania do niej.

Następnie zjawia się na cmentarzu chwilę po zakończeniu ceremonii. Do Joanny przyjeżdża Ala, młodsza siostra Jana. Dziewczyna właśnie rzuciła studia medyczne w Nowym Jorku, narzeczonego Bena oraz zrezygnowała ze stypendium. Ma już dosyć życia "pod dyktando" Jana. Nie zależy jej na karierze medycznej. Następnego dnia dziewczyna bierze kąpiel w mieszkaniu Joanny i Pawła. Zduński przekonany, że to jego małżonka, postanawia się do niej dołączyć. Wchodzi nago do łazienki, w której po chwili rozlega się krzyk i pisk. Po takim zdarzeniu Paweł i Ala od razu przypadają sobie do gustu. Co nie jest w smak Joannie... Piotrek udowadnia Dominowi, że jego agencja działa nielegalnie i w każdej chwili może ich zniszczyć. Sutener wychodzi, ale w odwecie przecina przewód hamulcowy w samochodzie Zduńskiego...

Skruszona Laura odwiedza Marię. Wróciła z sanatorium, wynajęła pokój i znalazła pracę. Chce wyprostować swoje relacje z Pawłem i Joanną.

Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Klan"


odc. 2271: Grażyna wciąż nie może uwierzyć, że wygrała tyle pieniędzy na loterii. Maciek tłumaczy profesor Szumińskiej, że teraz weźmie ślub z Martynką, bo jest bardzo bogaty. Zdenerwowana Agnieszka wychodzi wcześniej z pracy. Ma wizytę kuratora. Nie potrafi ukryć zaskoczenia, gdy do jej drzwi pukają Ola z Rafałem! Monika niespodziewanie pojawia się na Sadybie. Mówi Eli, że według niej Halszka brała udział w zabójstwie Ryśka.

odc. 2272: Matka Zyty ma pretensje, że jej córka zachowuje się nieodpowiedzialnie. Cały czas narzeka też na zięcia. Norbert uważa, że Rafał chce zbliżyć się do Oli. Grażynka prosi Mariusza, żeby pojechał z nią po odbiór wygranej. Agnieszka i Karol wybierają się do filharmonii. W pewnym momencie są świadkami poważnego wypadku...

odc. 2273: Michał martwi się, że teściowa może zniszczyć jego małżeństwo. Agnieszka spotyka przed blokiem mężczyznę, któremu wczoraj Karol pomógł. Nieznajomy okazuje się kierownikiem USC. Monice nie daje spokoju brak działań policji w sprawie śmierci brata.

odc. 2274: Dzięki podstępowi Michała, teściowa wraca na jakiś czas do męża. Deptuła żali się Krystynie, że już niebawem zostanie bez pracy, a ma na utrzymaniu żonę i dziecko. Pomocną dłoń wyciąga do niego Vujkovic. Maciek prosi Norberta, by mu wytłumaczył, co to jest "odstępne". W jego towarzystwie jedzie na cmentarz, by pogadać z Tomkiem. Proponuje chłopakowi pieniądze za... Martynę!

odc. 2275: Mama Martynki oskarża Grażynkę, że pozwoliła Maćkowi, by próbował kupić jej córkę. Ola namawia Norberta, żeby podczas wizyty kontrolnej zapytał o lek polecany przez matkę Rafała. Chłopak robi jej awanturę. Twierdzi, że ukochana chce się go pozbyć... Rutka proponuje Michałowi, by Zyta wróciła do niego do pracy. Monika z Bogdanem pojawiają się u Halszki...


Oglądasz „Klan”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!


"Pierwsza miłość"


odc. 1488: Marysia prosi Huberta o rozmowę. Adrian odnajduje siłę, by trenować do zbliżających się zawodów. Chce również, by Anna uporządkowała swoje sprawy osobiste. Patrycja znowu wagaruje.

odc. 1489: Anna pojawia się u Pawła. Zwierza mu się, że po tym wszystkim, co razem przeszli, powinni się... rozstać! Patrycja bez wstydu kokietuje Miksera. Całą jej perfidną grę spostrzega Daga. Od razu sprowadza dziewczynę na ziemię.

odc. 1490: Do Wadlewa z niezapowiedzianą wizytą przyjeżdża siostrzeniec Celiny, Wojtek. Wpada mu w oko Emilka! Tymczasem we Wrocławiu Patrycja wzbudza w Mirce zazdrość, sugerując jej, że ona i Mikser idą dzisiaj na randkę. Marysia na wieść o zmianach w życiu Pawła wpada w depresję.

odc. 1491: Radek jest wściekły na Miksera, że kumpel dobierał się do jego niepełnoletniej siostry. Bartek uświadamia sobie, że wszystkie kobiety w swoim życiu stracił, bo był za mało stanowczy i nie potrafił walczyć o swoje. Postanawia siłą odebrać Wojtkowi Emilkę.

odc. 1492: Aneta opowiada Marysi o swoich wątpliwościach dotyczących Marka i pomysłu, aby ze sobą zamieszkali. W szkole Hana zjawiają się jego dwaj kumple, Cypis i Figo. Okazuje się, że chłopaki mają rachunki do wyrównania. Tymczasem Celina prosi Wojtka, by przeprosił Bartka za swoje zachowanie.

Jesteś fanem serialu „Pierwszej miłości”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Barwy szczęścia"

odc. 739: Róża martwi się o Władka i przeżywa jego rozstanie z Maćkiem. Teresa i Fryderyk uważają, że Marii przydałaby się pomoc mężczyzny. Żałują, że tak pochopnie odtrąciła Borysa. Tymczasem Pyrka prosi Martę o radę. Eliza robi Bartkowi dwuznaczne propozycje.

odc. 740: Jerzy nadal nie jest w stanie znaleźć sobie nowego zajęcia. Żaneta skarży się Annie, że jej rodzice wciąż nie akceptują Jacka. Basia uważa, że wspólny interes z Różą to kiepski pomysł. Za bardzo się różnią w podejściu do biznesu. Poza tym może ucierpieć ich przyjaźń...

odc. 741: Michał nie chce rozstawać się z Dorotą. Żona jednak nadal jest przekonana, że kryzys w ich związku, to wina jego romansu z Edytą. Z kolei Darek wciąż nęka Jeleniową telefonami. Wyznaje jej miłość. Hubert dowiaduje się od Pako, że Gitesi zawiesili wydawanie nowej płyty.

odc. 742: Natalia i Irek docierają do domu. Dziewczyna wyraźnie nie chce wchodzić z nim w żadne bliższe relacje, traktuje go tylko jak przyjaciela. Maciek i Władek widzą się w pracy po dłuższej przerwie. Ich związek to już jednak przeszłość, odkąd Maciek związał się z Radkiem.

Oglądasz „Barwy szczęścia”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!

"Na Wspólnej"

odc. 1591: Zuza szuka mieszkania za pośrednictwem agencji nieruchomości. Wieczorem szczęśliwy Kamil wręcza jej kartkę z adresem... Sławek i Renata kłócą się o urlop. Jowita wyznaje Hofferowi, że straciła już nadzieję na nowe serce. Wie, że lada dzień umrze.

odc. 1592: Filip i Marta dzielą wspólny majątek dzień przed rozprawą rozwodową. Konarska przeprasza męża, że zniszczyła mu życie. Zuza i Kamil są zachwyceni mieszkaniem, które poleciła im Maria. Jowita jest wdzięczna Hofferowi za opiekę.

odc. 1593: Sławek dziękuje Dominikowi za to, że obronił jego córkę przed chuliganami. Michał jest wściekły na Kingę za to, że codziennie bierze środki uspokajające, po których ma problemy z porannym wstawaniem.

odc. 1594: Kinga dzwoni do Smolnego, by poinformować go o wzięciu urlopu na żądanie. Krzysztof nie chce o tym słyszeć... Żaneta odwiedza Wojtka na placu manewrowym. Kątem oka dostrzega Klaudię, kursantkę Szulca, z którą jest w bardzo zażyłych relacjach. Wraca do domu zła i załamana!

Lubisz serial „Na Wspólnej”? Obejrzyj galerie zdjęć z gwiazdami tej produkcji!


"Komisarz Alex"


odc.7: Marta Lipska odkrywa zwłoki Uli Bednarz, która pracowała u niej jako pomoc domowa. Bromski dowiaduje się, że zamordowana niedawno pokłóciła się z narzeczonym, który jej groził. Komisarz postanawia spotkać się z podejrzanym mężczyzną

Oglądasz „Komisarza Alexa”? Zostań fanem tego serialu w naszym serwisie, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie na jego temat!

"Ranczo"


odc.72: Więcławska i Hadziukowa przekonują się, że nie mogą liczyć ani na mężów, ani na Japycza. Jako ochroniarza w domu weselnym zatrudniają więc Francescę. Okazuje się, że obecność świetnie tańczącej tango Włoszki dodatkowo ubarwia wiejskie imprezy. Lucy sądzi, że powszechna sterylizacja psów rozwiąże problem bezpańskich zwierząt w gminie. Mąż tłumaczy jej, że w Wilkowyjach taka inicjatywa nie ma sensu. Kinga stawia swojemu chłopakowi ultimatum, grożąc mu zakończeniem ich związku. Tymczasem Kusy usiłuje wprowadzić radykalne zmiany w miejscowej szkole. Napotyka na opór dyrektorki placówki, ale udaje mu się ją przekonać. Halina i Lodzia wybierają się do Warszawy, aby sprawdzić, jak mieszka senator. Hadziuk obawia się, że jest ciężko chory. Babka wysyła go do lekarza.

Jesteś fanem serialu „Rancza”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!


"Przepis na życie"


odc.7: Jerzy chce, żeby Anka towarzyszyła mu na przyjęciu z okazji jubileuszu wydawnictwa. Mężczyzna ma być też bohaterem programu telewizyjnego. Andrzej prosi byłą żonę, by pozwoliła mu u siebie przenocować. Jest przekonany, że Beata go zdradziła.

Zobacz też newsy dotyczące „Przepisu na życie”!

"Ojciec Mateusz"

odc.89: Perypetie błyskotliwego proboszcza, który fascynuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. Często jest skuteczniejszy od policjantów, czym irytuje miejscowego komisarza. Biskup jedzie do Baranowa Sandomierskiego na koncert znanego wokalisty Witolda Lachmana. Prosi ojca Mateusza, aby mu towarzyszył. Na miejscu spotykają również Możejkę. Podczas koncertu dochodzi do nieprzyjemnego incydentu. Niespodziewanie ktoś nagle wyłącza playback i artysta kompromituje się. Zdenerwowany wybiega z sali. Po chwili publiczność słyszy strzał. W garderobie Lachman zostaje znaleziony martwy. Wszystko wskazuje na to, że popełnił samobójstwo. Komisarz Możejko rozpoczyna jednak drobiazgowe dochodzenie w tej zagadkowej sprawie. Ksiądz Mateusz również angażuje się w śledztwo.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Ojciec Mateusz”. Sprawdź naszą bazę!"Ja to mam szczęście"


odc.13 Joanna i Iwona urządzają sobie w domu dzień piękności. Spotkanie dość brutalnie przerywa Tadeusz. Żona zarzuca Jerzemu, że nie zauważył utraty przez nią jednego kilograma. Rodzice postanawiają nauczyć Elę, jak z klasą zakończyć znajomość z chłopakiem. Tadeusz przychodzi na kolację ze swoją nową dziewczyną. Niebawem okazuje się, że mężczyzna, by zdobyć jej względy, ubarwił swoją biografię.

odc.14 Jerzy szykuje dla Joanny romantyczną kolację z okazji jej urodzin. Niestety, plany psuje mu Tadeusz, który miał się zająć oprawą muzyczną. Marcin zaczyna ubierać się w obcisłe, różowe koszulki. Zaniepokojeni tym faktem Jerzy i Tadeusz postanawiają interweniować. Zosia domaga się od rodziców poważnego traktowania i takich samych praw jak starsze rodzeństwo.

Podoba ci się serial „Ja to mam szczęście”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o gwiazdach tej produkcji!

"Świat według Kiepskich"

odc.387 W mediach pojawia się informacja o kumulacji w loterii pieniężnej. Ferdynand i jego znajomi ruszają do kolektury wypełnić kupony. Okazuje się, że zwycięzcą jest mieszkaniec ich osiedla. Kiepski i pozostali sąsiedzi zastanawiają się, kto został milionerem...

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


"Moda na sukces"


odc.5627 Jurorzy - Rich, Melissa i Siergiej - w zamian za obiecaną łapówkę zgadzają się doprowadzić do zwycięstwa firmy Jackie M. Design podczas konkursu.

odc.5628 Zbliża się rozpoczęcie bitwy na projekty. Za kulisami Jarrett zdradza Katie, że Bill zadbał o to, aby Forresterowie przegrali. Kobieta nie może w to uwierzyć.

odc.5629 Niespodziewanie werdykt sędziów jest korzystny dla firmy Erica. Whip jest zaskoczony decyzją Spencera. Bill spotyka Katie na osobności i całuje ją.

odc.5630 Brooke i Taylor naciskają na Ridge’a, aby podjął decyzję, z którą z nich wróci do domu. Mężczyzna chce, by rozwiązały konflikty pod okiem terapeuty.

odc.5631 James Warwick rozpoczyna terapię z Brooke i Taylor. Obie kobiety sceptycznie podchodzą do jego starań. Mężczyzna próbuje odbudować ich zaufanie.

Sprawdź, co słychać u bohaterów „Mody na sukces”!


"rodzinka.pl"

odc.48 Boscy planują wakacyjny wypad we dwoje. Ich synowie mają wyjechać do dziadków. Maria uważa, że małżonkowie powinni spisać testament.

odc.49 Ludwik chce wyciągnąć synów na spacer po świeżym powietrzu. Chłopcy jednak wolą oglądać telewizję. Maria namawia Natalię na wyjazd do Paryża.

odc.50 Kacper skarży się ojcu, że boli go brzuch, a Kuba rani się w nogę w czasie zabawy. Spanikowany Ludwik zawozi obu chłopców do szpitala.

odc.51 Natalia pokazuje synom swoje zdjęcia z czasów, gdy była hipiską. Chłopcy są zachwyceni strojem matki. Tomek próbuje wymknąć się z domu na imprezę.

odc.52 Kuba ma przygotować wypracowanie o tym, jak poznali się rodzice oraz jak wyglądały ich oświadczyny i ślub. Okazuje się, że Ludwik nie poprosił Natalii o rękę.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „rodzinka.pl”. Sprawdź naszą bazę!


"Hotel 52"

odc.60 Wiktor proponuje Andrzejowi współpracę, której szczegóły ujawnia podczas kolacji w domu Iwony i Wysockiego. Igor zauważa, że Prus zakochał się w jego matce. Wkrótce chłopak zaczyna rozumieć, dlaczego chce on pomóc Andrzejowi.

Zobacz też galerie zdjęć z bohaterami serialu „Hotel 52”.


"Szpilki na Giewoncie"


odc.47 Agnieszka postanawia upiec tort z okazji urodzin Mateusza. Nie wychodzi jej to jednak najlepiej. Rybicki oferuje więc swoją pomoc. Bartek widzi Xenię odjeżdżającą w towarzystwie nieznajomego mężczyzny. Prosi Grzegorza, by ich śledził.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Szpilki na Giewoncie”. Sprawdź naszą bazę!


"CSI: Nowy Jork"

odc.148 Ekipa Maca Taylora bada sprawę śmierci młodej kobiety. Sekcja zwłok wykazuje, że przyczyną zgonu był stres wywołany przerażeniem. Wkrótce dochodzi do przełomu w śledztwie. Zostaje znaleziona inna ofiara, której tożsamość zaskakuje detektywów.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w „CSI: NY”? Sprawdź naszą witrynę poświęconą tej produkcji.


"Magia kłamstwa"

odc.10 Była żona Lightmana, Zoe Landau, prosi go o pomoc w rozwiązaniu tajemniczej sprawy podpalenia pewnego domu. Przy okazji spotkania dawnych małżonków okazuje się, że uczucia między nimi wciąż są żywe. Gillian nie potrafi ukryć swojej zazdrości.

Co słychać w „Magii kłamstwa”? Sprawdź witrynę tej produkcji.

"Galeria"


odc.52 Woydatt prosi Karolinę, aby towarzyszyła mu podczas spotkania z organizatorami pokazu mody, który ma się odbyć w galerii. Jabłońska się zgadza.

odc.53 Laura idzie na badanie USG. Dowiaduje się, że jest już w dziesiątym tygodniu ciąży. Zaczyna obawiać się, że ojcem jej dziecka nie jest Wiktor.

odc.54 Kasia dowiaduje się, że Fryderyk przestał pojawiać się na zajęciach. Postanawia śledzić go z Weroniką. Przyjaciółki widzą, jak chłopak wchodzi do szpitala.

odc.55 Nikola przekonuje Anitę, by pomogła Jerzemu w organizacji pokazu mody. Adam stara się udowodnić, że jego ojczym dopuścił się malwersacji.

odc.56 Wysocki zauważa w prasie zdjęcia Karoliny w objęciach Tadeusza. Konflikt Laury i Jabłońskiej zaostrza się. Dziewczyna chce zrezygnować z pracy.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Galeria”. Sprawdź naszą bazę!


"Julia"

odc.74 Chmielewska, która jak najszybciej musi mieć pieniądze na operację siostry, zgadza się na wszystkie warunki matki Darka. Monika szykuje kolejny podstęp.

odc.75 Julia jest załamana, ponieważ nie zdobyła obiecanej jej kwoty. Nieoczekiwanie Monika wręcza jej pieniądze. Nie jest to jednak bezinteresowny gest.

odc.76 Janek spotyka się z Julią, która wyjawia mu całą prawdę o związku z jego bratem. Krzysztof dostaje nową rolę w serialu. Komplikuje to życie jego rodziny.

odc.77 Natalka wyjeżdża z matką na operację. Julia bardzo przeżywa fakt, że inni źle o niej myślą. Zamierza iść do kliniki po swoje rzeczy i złożyć wymówienie.

odc.78 Kasia obawia się, że kariera męża może źle wpłynąć na ich rodzinę. Jest wściekła, gdy w prasie ukazuje się artykuł ukazujący Krzysztofa w złym świetle.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Julia”. Sprawdź naszą bazę!

 

"Kości"


odc.134 Booth razem z ekipą Jeffersonian Institute prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci członka grupy łowców tornad. Angela i Hodgins są coraz bardziej zmęczeni rodzicielskimi obowiązkami. Ojciec kobiety proponuje im, że zajmie się wnukiem.

Oglądasz „Kości”? Sprawdź, co słychać u bohaterów tego serialu.


"Terra Nova"

odc.5, 6 Taylor podejrzewa, że wśród kolonistów jest zdrajca. Prosi Shannona o pomoc w ustaleniu, kto jest nielojalny. Jeden z pracowników ochrony ginie wskutek ataku nykoraptora. Jim przeczuwa, że bestia nie dostała się do środka przypadkowo.

Zapraszamy do miniwitryny serialu "Terra Nova"!
Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje