Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


"M jak miłość"


Odc. 904: Ula ma umówione spotkanie z dziewczyną Olka. Chce ją ostrzec przed dwulicowym przystojniakiem. Niestety, nastolatka jej nie wierzy. Rozmowa kończy się kłótnią... Załamana Ula prosi Annę o drobną pożyczkę - chce kupić bilet na autobus do Grabiny. Na przystanku spotyka Wiolę. Młoda kobieta od razu nawiązuje z nią kontakt. Wieczorem nastolatka z entuzjazmem mówi Natalce o nowej znajomej...

Mirka ma kłopoty z Karolem. Wciąż unika nachalnego adoratora, zmienia nawet numer telefonu. Jednak na amanta to nie działa. Rogowskich odwiedza Lewicki. Zwierza się, że cierpi, bo Dorota go porzuciła. Asia wraca od ginekologa. Okazuje się, że pozytywny wynik testu, to wina torbieli. Zduńska wcale nie jest w ciąży. Co na to Paweł?

Odc. 905: Małgosia odkrywa, że Marcin nie dostarczył wszystkich dokumentów na uczelnię i może zostać skreślony z listy studentów. Chodakowska spotyka się z Martą. Próbuje przeprosić, że ją okłamała, ale siostra nie chce jej słuchać. Nie zamierza wybaczyć Małgosi, bo nadużyła jej zaufania. Do Marty zagląda również Tomek. Stara się wytłumaczyć żonę... Jola znów dzwoni do Agnieszki i prosi o pomoc w sprawie córki. Dziewczyna podobno chodzi na terapię, jednak Tomek ustala, że to nieprawda. Olszewska spotyka się z Ewą i odkrywa, że dziewczyna jest w ciąży!

Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Klan"


Odc. 2262: Monika jest zachwycona współpracą z Bogdanem. O postępach w śledztwie opowiada Feliksowi. Oboje są przekonani, że Halszka ma coś wspólnego ze śmiercią Rysia. Ewa informuje Olę, że wyjeżdża na dwa tygodnie aby prowadzić szkolenia. Daje jej namiary na Rafała... Danuta odwiedza Pawła. Przyznaje się, dlaczego zrezygnowała z zabiegu korekcji blizn. Rodzice Zyty odbierają córkę ze szpitala. Przyjeżdżają razem z Michałem.

Odc. 2263: Chojnicki wybiera się do pracy. Zyta postanawia mu zrobić kanapki. Jej zamiar udaremnia teściowa Michała, która sama przygotowuje zięciowi śniadanie... Podczas podpisywania dokumentów Pawłowi drętwieje ręka. Koziełło jest przerażony. Norbert odprowadza Olkę do pracy. Dzięki temu ma okazję poznać Rafała.

Odc. 2264: Michał nie może znaleźć swojej starej bluzy. Teściowa przyznaje się, że wykorzystała jego zniszczone ubranie na szmaty do podłogi i do naczyń. Do przedszkola Czesi przychodzi Halszka. Chce od września zapisać swoje dziecko. Kurzawska obawia się kłopotów.

Odc. 2265: Darek uważa, że Czesia przesadza, obawiając się kontaktów z Halszką. Przecież minęło już tyle i być może nawet ona się zmieniła... Monika pokazuje Czesi nagranie z przemysłowej kamery, na której wyraźnie widać Halszkę. Oniemiała z wrażenia Kurzawska mówi, że zna adres kobiety. W sądzie Ola przeprasza Rafała za zachowanie swojego chłopaka, który dzień wcześniej przeholował z alkoholem.

Odc. 2266: K arol zjawia się w przedszkolu Czesi. Objaśnia rodzicom, jakie mogą być komplikacje po ospie i tłumaczy, że najlepszą ochroną jest profilaktyka, czyli szczepienia. Monika przekazuje Bogdanowi kopię ankiety, którą wypełniła Halszka. Bogdan obiecuje, że dostarczy te dane policji. Natomiast Ola jest zachwycona nową pracą Norberta... Michał prosi Zytę, by nakłoniła swoją matkę do wyprowadzki.


Oglądasz „Klan”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!


"Pierwsza miłość"


Odc. 1479: Marysia nie potrafi ukryć łez widząc Sandrę i Huberta całujących się przed jej mieszkaniem. Podczas rutynowych badań lekarz Grażyny wyczuwa niepokojące zgrubienie w jej piersi. Zaleca mammografię.

Odc. 1480: Grażyna ustala szczegóły terapii onkologicznej, szykując się na najbardziej radykalne rozwiązania. Hubert nie może pogodzić się ze stratą Marysi i Julki. Radek oblewa egzamin. Proponuje przyjaciołom, by wyjechali z nim na zasłużony odpoczynek.

Odc. 1481: Zofia usiłuje przekonać Grażynę, by jak najszybciej poddała się chemioterapii. Póki nie jest jeszcze za późno. Odwiedza ją też Grzegorz... Tymczasem Sabina razem z całą paczką przyjaciół wyjeżdża w góry. Natomiast Aurelia namawia Śmiałka, by odkupili od Bożenki kilka monet.

Odc. 1482: Mikser daje Dadze lekcję jazdy na nartach. Potem dochodzi między obojgiem do sprzeczki. Błażej i Ewa przeżywają chwile uniesienia w romantycznej scenerii górskiej chaty przed rozpalonym kominkiem... Han znowu przerywa trening z Adrianem. Ma go już dość.

Odc. 1483: Marian nie może przeżyć faktu, że dał się oszukać kobiecie i stracił przy tym wszystkie swoje oszczędności. Kinga chce, by Anna odkupiła jej udziały w firmie... Ciche dni Miksera i Dagi nadal trwają. Mikołaj wybiera się sam na przechadzkę w góry. Nie zostawia nikomu informacji, dokąd zamierza iść...

Jesteś fanem serialu „Pierwszej miłości”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Barwy szczęścia"

Odc. 731: Dawid jest zazdrosny o Czarka. Ma pretensje do Blanki, że się z nim spotyka. Sara uważa, że Bartek to świetny masażysta. Do Władka dzwoni Róża i zaprasza go na kolację. Słyszy, że syn nie jest w najlepszym humorze. Chłopak zwierza im się, że nie jest już z Maćkiem.

Odc. 732: Dyrektorka zwalnia Blankę z pracy. Na pożegnanie mówi, że kariera Filipskiej w szkolnictwie jest już skończona. Jola odwiedza Justynę i dowiaduje się, że na razie rezygnuje z planów powiększenia rodziny. Teresa znajduje u Agaty pigułki antykoncepcyjne.

Odc. 733: Sabina stawia Władka do pionu. Każe przestać mu się nad sobą użalać. Blanka próbuje ograniczyć swoje kontakty z Dawidem. Kochanek wciąż jej się narzuca... Maria rozmawia z Agatką o seksie. Córka zapewnia, że między nią a Mieszkiem do niczego nie doszło.

Odc. 734: Ksawery nie rozumie już matki... Robert z zapałem przygotowuje magazyn o podróżach. Chce z nim współpracować Majka. Stefan mówi Walerii o rozwodzie Kaśki. Bartek ma dużo chętnych do masażu. Jest wdzięczny Sarze za to, że go poleciła klientkom.

Oglądasz „Barwy szczęścia”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!

"Na Wspólnej"

Odc. 1584: Mama Ewy postanawia wrócić do Stargardu. Igor zapewnia ją, że nikt jej wcale nie ma dosyć. Włodek dostrzega pożar w biurze Ewy i Żanety. Łapie gaśnicę i próbuje sam walczyć z żywiołem... Milena przeprasza Danutę i Marka za zachowanie Kraussa.

Odc. 1585: Marta oznajmia Januszowi, że postanowiła dać ostatnią szansę ich związkowi. Maria cieszy się, że w pożarze nikt nie ucierpiał. Weronika mówi Basi, że po powrocie Adam stał się czułym ojcem, ale nie dostrzega w niej kobiety.

Odc. 1586: Sochan próbuje przekonać Zuzę, że źle odczytała jego intencje. Weronika prosi męża, by jej nie karał za błędy. Ewa i Żaneta dowiadują się, że dostaną spore odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej.

Odc. 1587: Kamil prosi Ostrowskiego, by pozwolił mu asystować przy operacji Jowity. Niestety, serce, które dziewczyna miała dostać, nie nadaje się do przeszczepu. Kamil musi o tym poinformować pacjentkę... W gazecie ukazuje się artykuł o Sochanie. Mężczyzna straszy Igora sądem. Zarzuca mu kłamstwo!


Lubisz serial „Na Wspólnej”? Obejrzyj galerie zdjęć z gwiazdami tej produkcji!


"Komisarz Alex"


odc.5 Robotnicy podczas prac w kanałach odkrywają części ludzkiego ciała. Okazuje się, że należą one do znanego z napadów na banki przestępcy. Bromski zaczyna łączyć tę sprawę z kradzieżą sprzed miesiąca. Trop prowadzi policjanta do kasjerki Marty.

Oglądasz „Komisarza Alexa”? Zostań fanem tego serialu w naszym serwisie, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie na jego temat!

"Ranczo"


odc.70 Więcławska sugeruje Lodzi i Halinie, że ich mężowie mogą zacząć szukać sobie nowych partnerek w związku z nagłymi zmianami w ich życiu. Obie kobiety postanawiają zadbać o swój wygląd i troskliwiej zaopiekować się ukochanymi. Wkrótce ich plany komplikuje Hadziukowa, która sugeruje, że jest jeszcze jedna sfera życia, na której w obecnej sytuacji powinny szczególnie skupić swoją uwagę. Kinga zaprasza do siebie znajomego skina. Kusy obawia się, że dziewczyna może podjąć błędną decyzję i próbuje jej przypilnować. Kobiety ze spółdzielni socjalnej odnoszą pierwsze sukcesy, co niepokoi ich mężów, którym nie podoba się nowa rola żon.

Jesteś fanem serialu „Rancza”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Aida"

odc.5 Kalina mówi córce, że Remik i Aneta rozbili jej ulubioną figurkę. Wnuki postanawiają się zemścić na donosicielce. Remik dowiaduje się, że rok temu na festynie, gdy Kalina się upiła, zaczęła robić striptiz. Razem z siostrą składa się na ulubioną anyżówkę babci...

Oglądasz „Aidę”? Zostań fanem tego serialu w naszym serwisie, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie na jego temat!

"Przepis na życie"


odc.5 Anka i jej pracownicy przyjeżdżają do willi Elki, żeby przygotować przyjęcie. Na imprezie jest Marcel Ostrowski, właściciel Kardamonu. Jak wszyscy goście zachwyca się daniami Adamowicz i deklaruje chęć zatrudnienia jej w swojej restauracji.

Zobacz też newsy dotyczące „Przepisu na życie”!

"Ojciec Mateusz"

odc.87 Dalsze perypetie błyskotliwego proboszcza parafii w Sandomierzu, który pomaga policjantom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Z cennych rad duchownego często korzysta aspirant Nocul. Na plebanii zjawia się windykator. Domaga się od Natalii spłaty zaległych rat kredytu. Gospodyni stanowczo jednak twierdzi, że nie brała żadnej pożyczki z banku. Ksiądz Mateusz namawia ją, aby wyjaśniła tę sprawę. Wkrótce okazuje się, że podobny problem ma Nalberczak, niegdyś nauczyciel w miejscowej szkole. Funkcjonariusze rozpoczynają śledztwo.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Ojciec Mateusz”. Sprawdź naszą bazę!

"Prawo Agaty"

odc.6 Nastoletni Staszek, syn koleżanki Agaty, zostaje oskarżony o włamanie do pracowni szkolnej i kradzież komputerów. Dębski i Okońska mają stanąć po przeciwnych stronach w tej samej sprawie. Prokuratorka sądzi, że obrońca powinien zrezygnować.

Oglądasz „Prawo Agaty”? Zapraszamy do galerii zdjęć z gwiazdami tego serialu!


"Ja to mam szczęście"


odc.9 Marcin uparcie wraca myślami do przeszłości i roztrząsa dawne problemy. Jerzy układa listę swoich dawnych sympatii, co wyprowadza z równowagi Joannę. Rodzinny obiad co chwilę przerywa dzwonek telefonu Eli. Matka zarządza konfiskatę aparatu. Nastolatka próbuje sprytnie obejść zakaz. Wkrótce Jerzy odkrywa, że zaczyna gwałtownie łysieć. Z pomocą Tadeusza postanawia zająć się tym problemem.

odc.10 Joanna odkrywa wśród obrazów Marcina akt przedstawiający jego matkę. Skonsternowana chce go ukryć. Na szczęście okazuje się, że autorem dzieła jest Jerzy. Polak zaprasza na kolację klientów z Japonii. Cała rodzina postanawia wczuć się w klimat egzotycznego kraju. Jerzy prosi Tadeusza, by zajął się Zosią. Przyjaciel oczarowany urodą sąsiadki zapomina o dziewczynce.

Podoba ci się serial „Ja to mam szczęście”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o gwiazdach tej produkcji!

"Świat według Kiepskich"

odc.384 Halina, Mariola i Helena są sympatyczkami telenoweli "Przepis na miłość". Żona Ferdynanda dochodzi do wniosku, że wiele ją łączy z główną bohaterką serialu, Danutą. Tymczasem rozchodzi się plotka, że ta postać ma umrzeć. Jej fanki popadają w rozpacz...

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


"Moda na sukces"


odc.5618 Trwają przygotowania do ślubu Ridge’a i Taylor. Thorne próbuje dowiedzieć się, dlaczego Forrester podjął tak nagłą decyzję w sprawie kolejnego małżeństwa.

odc.5619 Brooke orientuje się, że to nie ukochany, lecz Steffy odpisywała na jej SMS-y. Kobieta rusza do domku na plaży, gdzie para składa przysięgę małżeńską.

odc.5620 Brooke przerywa ślub Ridge’a i Taylor. Tłumaczy byłemu mężowi, że została oszukana przez Steffy. Ridge dowiaduje się o intrydze swoich dzieci.

odc.5621 Forrester odwołuje ceremonię. Zadowolona Brooke wraca do domu. Wkrótce odwiedza ją zdenerwowana Stephanie. Dochodzi do kłótni kobiet.

odc.5622 Whip omawia z Jackie nowe pomysły na dalszy ciąg kampanii reklamowej. Brooke nakłania Ridge’a, aby razem przywrócili firmie dawny blask.

Sprawdź, co słychać u bohaterów „Mody na sukces”!


"rodzinka.pl"

odc.40 Okazuje się, że z telefonu Boskich ktoś wielokrotnie łączył się z komisariatem. Policjant podejrzewa, że w rodzinie dochodzi do aktów przemocy.

odc.41 Ludwik prosi Tomka o pomoc przy sprzątaniu garażu. Chłopak próbuje wmówić ojcu, że musi spać minimum dziewięć godzin i jest jeszcze za wcześnie.

odc.42 Kacper zakochuje się z koleżance ze szkoły, Weronice. Natalia, widząc nieszczęśliwą minę syna, próbuje mu wytłumaczyć, na czym polega miłość.

odc.43 Zdesperowani rodzice chcą wysłać Kubę na korepetycje z matematyki. Kacper proponuje, aby w ramach oszczędności nauką brata zajął się Tomek.

odc.44 Boska czuje się wyzyskiwana przez męską część rodziny. Po telefonicznych konsultacjach z Marią pozoruje atak histerii. Przynosi to nieoczekiwane rezultaty.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „rodzinka.pl”. Sprawdź naszą bazę!


"Hotel 52"

odc.58 W hotelu zjawiają się Adrianna i Lesław. Kobieta jest zachwycona z możliwości spędzenia nocy w tak ekskluzywnym miejscu. Wkrótce wbrew przepisom ściąga do apartamentu troje znajomych. Przekupuje Kubę, by zachował ten fakt w tajemnicy.

Zobacz też galerie zdjęć z bohaterami serialu „Hotel 52”.


"Szpilki na Giewoncie"


odc.45 Za namową Bartka Xenia decyduje się wrócić do Warszawy. Swój występ na specjalnie zorganizowanym koncercie dedykuje zmarłemu narzeczonemu. Tymczasem Klemens radzi Agnieszce, żeby jak najszybciej zapomniała o Mateuszu.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Szpilki na Giewoncie”. Sprawdź naszą bazę!


"CSI: Nowy Jork"

odc.146 W samochodzie porzuconym na dachu budynku w rejonie Wall Street odkryto zwłoki w stanie rozkładu. Ekipa Maca Taylora rozpoczyna śledztwo. Doprowadza ono policjantów do Elizabeth i Charlesa Harrisów, którzy poszukują zaginionego syna.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w „CSI: NY”? Sprawdź naszą witrynę poświęconą tej produkcji.


"Magia kłamstwa"

odc.8 Z mostu rzucają się dwie kobiety. Samobójczyniami okazują się indyjskie emigrantki. Lightman postanawia zbadać sprawę. Foster i Loker pomagają agentom FBI w dochodzeniu dotyczącym inwestora z Wall Street podejrzanego o kradzież ogromnej kwoty.

Co słychać w „Magii kłamstwa”? Sprawdź witrynę tej produkcji.

"Galeria"


odc.43 Anita informuje Nikolę, że to nie one, a Jabłońska będzie promowała galerię w nowej kampanii reklamowej. Adam odbywa ważną rozmowę z Kacprem.

odc.44 Karolina nie radzi sobie podczas sesji zdjęciowej. Tadeusz chce jej pomóc. Fryderyk przeżywa śmierć sąsiada. Szuka pocieszenia u profesora filozofii i u księdza.

odc.45 Kacper i Olga chcą pogodzić Adama i Jabłońską. Fryderyk zaczyna się bardzo dziwnie zachowywać. Zaniepokojony Wiktor postanawia z nim porozmawiać.

odc.46 Pinokio próbuje naprawić stosunki pomiędzy Adamem i Karoliną. Wraz ze Znachorem tworzy stronę internetową sklepu z biżuterią, który prowadzi Jabłońska.

odc.47 Karolina wybiera się na kolację biznesową do Woydatta. Dziewczyna ma tam pokazać projekty swoich prac jubilerskich, co wywołuje u niej dużą tremę.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Galeria”. Sprawdź naszą bazę!


"Na dobre i na złe"

odc.479 Wiki nie chce odejść z Leśnej Góry, nie zamierza też rezygnować ze stażu na chirurgii dziecięcej. Pyta Tomasza, co powinna zrobić w takiej sytuacji. Znana modelka Greta przyjeżdża do szpitala, by nakręcić spot zachęcający kobiety do regularnego wykonywania cytologii. Dziewczyna nagle traci przytomność. Wiki podejrzewa, że modelka cierpi na anoreksję. Wkrótce lekarka zauważa na dłoniach Ludmiły dziwną wysypkę. Chce jej przepisać sterydy. Gdy Falkowicz dowiaduje się o tym, kategorycznie zabrania jej zbliżania się do swojej pacjentki.

Oglądasz „Na dobre i na złe”? Zostań fanem tego serialu w naszym serwisie, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie na jego temat!

"Julia"

odc.65 Monika i Janek ogłaszają wszystkim, że się zaręczyli. Hanna i Tadeusz nie są zadowoleni, gdy o tym słyszą. Wypytują syna, czy jest pewien swojej decyzji.

odc.66 W restauracji Kasi wszyscy świetnie się bawią na wieczorze panieńskim Julii. Atmosferę psuje pojawienie się Moniki. Maciek zostaje uprowadzony.

odc.67 Janiccy obawiają się, że syn zniknął, bo ma wątpliwości związane ze ślubem. Tymczasem Maćka przetrzymuje Darek, który nie chce dopuścić do ceremonii.

odc.68 Były narzeczony Julii stawia się w urzędzie, w którym ma się odbyć jej ślub z Janickim. Wyznaje wszystkim krępującą tajemnicę pana młodego.

odc.69 Maciek przyznaje, że to, o czym powiedział Darek, jest prawdą. Wszyscy współczują Julii przekonani o tym, że została oszukana przez ukochanego.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Julia”. Sprawdź naszą bazę!

 

"Kości"


odc.133 W kilku przesyłkach pocztowych znaleziono rozczłonkowane zwłoki. Okazuje się, że zmarły to pracownik punktu ksero. Booth i Brennan podejrzewają, że padł on ofiarą intrygi, jaką uknuli jego koledzy, którzy wygrali razem z nim dużą sumę na loterii.

Oglądasz „Kości”? Sprawdź, co słychać u bohaterów tego serialu.

"Reguły gry"

odc.8 Magda nie może spać przez chrapanie męża. Grzegorz nie zamierza jednak poddać się zabiegowi, który wyleczyłby go z tej dolegliwości. Zamiast tego postanawia przenieść się do pokoju gościnnego. Szybko zaczyna dostrzegać zalety takiego rozwiązania.

Lubisz „Reguły gry”? Poczytaj też o nich!


"Terra Nova"

odc.1, 2: W 2149 roku świat chyli się ku upadkowi. Grupa ludzi przenosi się przez specjalny portal do czasów prehistorycznych, by podjąć próbę odtworzenia cywilizacji. Wśród pionierów znajduje się rodzina Shannonów. Poznają oni charyzmatycznego Taylora.

Zapraszamy do miniwitryny serialu "Terra Nova"!
Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama