Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


"M jak miłość"Odc. 902: Budzyński mówi Wernerowi, że musi na jakiś czas wyjechać do Berlina. Potem Andrzej odwiedza Martę i przekonuje ukochaną, by pozwoliła mu pożegnać się z Anią. Spotyka też przypadkiem Tomka, który zapomina o urazach i życzy mu powodzenia. W drodze na lotnisko prawnik - w akcie desperacji - przyjeżdża jeszcze raz do Marty. Błaga ją, by dała mu choć cień nadziei na to, że jeszcze kiedyś do siebie wrócą. Żona jednak nie chce z nim rozmawiać i bez słowa zamyka mu drzwi przed nosem...

Małgosia opowiada Marii o swoim konflikcie z Martą. Rogowska ma nadzieję, że jeszcze wszystko wróci do normy. Piotrek spędza z Kingą i Lenką niemal całe popołudnie. Przekonuje żonę, by zgodziła się na jego powrót do domu. Na razie tylko na weekend!

Odc. 903: Proć zamierza zaatakować Kasię. Po wejściu do mieszkania Marty, upada nieprzytomny. Dziewczyna reanimuje napastnika, następnie wzywa karetkę. Dzięki temu ratuje gangsterowi życie. W szpitalu Kasia dowiaduje się od Procia, że jej życie wisiało na włosku. Jest przerażona. Jednak mężczyzna zapowiada, że odtąd będzie bezpieczna. Po tym, jak uratowała mu życie, on zadba, by mafia zostawiła ją w spokoju. Na tym nie koniec kłopotów Kasi. Dziewczyna zostaje oszukana przy próbie wynajęcia mieszkania w Warszawie. Z opresji ratuje ją Marek. Mostowiak obiecuje, że będzie ją podwoził do redakcji.

Jan odwiedza Asię w pracy. Zapowiada, że nie będzie dalej pomagać Laurze, która aktualnie przebywa w sanatorium. Podczas rozmowy z Kozłowskim Zduńska źle się czuje, kręci jej się w głowie i o mało nie mdleje. Jan otacza ją ramieniem. Świadkiem tej sceny jest Paweł, który ją jednoznacznie interpretuje. Później przez telefon robi żonie ostrą awanturę. Sugeruje, że Asia nadal kocha Jana, a z nim jest tylko z litości.

Dziewczyna kompletnie nie zgadza się z tymi oskarżeniami. Po kłótni z mężem sama pojawia się w Grabinie, by podrzucić Barbarze i Lucjanowi maść, o którą ją wcześniej prosili. W drodze do domu kupuje test ciążowy. Następnie, gdy potwierdzają się jej przypuszczenia, dzwoni do Pawła. Zdradza mu, że już niebawem zostaną rodzicami!

Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Klan"


Odc. 2257: Krystyna i Paweł zastanawiają się, czy Agnieszka da szansę Karolowi. Agata przyznaje matce, że Jacek ma ogromne kłopoty finansowe i być może straci swój dom. Gabriela wspomina o tym Monice. Złe wiadomości docierają też do Jerzego, który wyrzuca zięciowi, że stracił dorobek życia Beaty. Joanna próbuje przekonać Grażynę, jak bardzo zależy jej na Kubusiu i dlaczego nie wyobraża sobie życia bez niego. Dowiaduje się o śmierci Ryśka...

Odc. 2258: Jacek słucha ekspertyzy analityka bankowego, który zauważył, że Borecki zawyżył wartość swojej firmy, dlatego pod jej zastaw nie dostanie już żadnych dodatkowych funduszy. W biurze Rutki Michał zastaje... Feliksa. Do Rosso zagląda Bogdan. Pyta Monikę, czy sprawcy odpowiedzialni za śmierć Ryśka, zostali już schwytani.

Odc. 2259: Danuta przyznaje Krystynie, że Stiepan prosił ją o rękę. Dlatego zdecydowała się na usunięcie blizn w klinice Pawła. Rutka wraca z rajdu terenowego z pucharem zwycięzcy. Leszek naciska Jacka, by dokładnie wyliczył, ile pieniędzy potrzeba na uratowanie firmy.

Odc. 2260: Pułkownik uświadamia sobie, że ojcem dziecka Zyty może być Michał. Jedzie z tą nowiną do Jerzego i namawia go, by wzięli sprawy w swoje ręce... Profesor Szopińska odwołuje najbliższe koncerty Maćka. Tymczasem Leszek ma dla Jacka propozycję. Chce zostać jego wspólnikiem. W zamian pomoże mu spłacić kredyt w banku. Pieniądze na ten cel uzyska z pożyczki, którą weźmie pod zastaw domu!

Odc. 2261: Ewa źle się czuje. Na czas swojej nieobecności pozwala Oli wziąć za siebie zastępstwo. Dziewczyna razem z przystojnym i sympatycznym kuratorem Rafałem postanawiają złożyć kilka wizyt. W jednym z mieszkań mężczyzna wybawia ją z opresji. Potem oboje idą do kawiarni, by trochę odreagować stresy... Feliks dowiaduje się od Michała, że jednak Rutka nie jest ojcem dziecka Zyty.


Oglądasz „Klan”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!


"Pierwsza miłość"Odc. 1474: Bartek wymyka się nad ranem z domu Emilki. Mija się w drzwiach z rozradowanym Marianem. Paweł oznajmia Marysi, że sprawy między nim a Anną są już skończone. Majka oddycha z ulgą...

Odc. 1475: Emilka obawia się, że sąd zadecyduje, że jednak nie ma prawa do wychowywania Mirka. Jest bezradna. Z kolei Radek nie potrafi sobie poradzić ze swoją młodszą siostrą. Marysię zaskakuje odważna propozycja Huberta.

Odc. 1476: Hubert jest rozczarowany kategoryczną deklaracją Marysi, która nie chce mieć drugiego dziecka. Zastanawia się, na ile jej decyzja ma związek z pojawieniem się w ich życiu jego byłej żony, Sandry. Czy czeka ich rozstanie? Marek sugeruje Anecie, że powinni ze sobą zamieszkać.

Odc. 1477: Majka ma już pewność, że Hubert nadal kocha Sandrę. Nie potrafi się z tym pogodzić. Heniek nie trafia za kratki. Zeznania pani Stasi okazują się niewystarczające. Jednak jeszcze tego samego dnia ktoś wymierza mężczyźnie sprawiedliwość.

Odc. 1478: W Wadlewie pojawia się Bożenka, przyjaciółka Aurelii. Wychodzi na jaw, że kobieta jest oszustką matrymonialną. Natomiast Marysia prosi Huberta, by przestał współpracować z Sandrą, ponieważ to się może źle skończyć. Ukochany nie chce jej słuchać. Uważa, że Marysia jest zazdrosna.

Jesteś fanem serialu „Pierwszej miłości”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Barwy szczęścia"


Odc.727: Ludmiła przygotowuje listę gości na parapetówkę. Przychodzi Tkacz. Między nim a Kostkiem dochodzi do bójki. Tkacz wyzywa go od frajerów i ucieka. Blanka martwi się, że Czarek się czegoś domyśla. Dawid uważa, że powinna powiedzieć mu prawdę.

Odc.728: Basia szuka lokalu do wynajęcia na biuro rachunkowe. Zenek mówi żonie, że nie podoba mu się ten pomysł. Sara i Bob nie mają czasu odwiedzić Grzelaków. Na parapetówce u Kostka i Ludki Maks opowiada, że Michał robił remont u Edyty. Wściekła Dorota wybiega z mieszkania.

Odc.729: Hubert instaluje Wojtkowi kilka gier na laptopie. Chłopak prosi, by z nim przez chwilę pograł. Hubert uświadamia sobie, że Wojtek nie ma żadnych przyjaciół. Bartek przyznaje się, że skończył kurs masażu. Sara sugeruje Anicie, że warto wykorzystać umiejętności chłopaka.

Odc.730: Alina zwierza się Bożenie, że przy Asimie czuje się jak kobieta - kochana i adorowana. Sara martwi się, że Basia się na nią obraziła. Maria ma kłopoty. Do pracy przyszła tylko Marzena. Kostrzewski straszy kobietę, że zerwie z nią umowę i przyjmie ofertę Irminy.

Oglądasz „Barwy szczęścia”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!

"Na Wspólnej"


Odc. 1580: Okazuje się, że Agnieszka przerwała terapię. Rafał prosi o pomoc Romana. Obaj rozpoczynają poszukiwania Olszewskiej... Helena jest dumna, że to dzięki niej Żaneta poznała Szulca. Zastanawia się, dlaczego Wojtek wciąż jest kawalerem. Musi mieć coś na sumieniu...

Odc. 1581: Pijana do nieprzytomności Agnieszka zasypia przy stoliku w knajpie. Właściciel lokalu, nie mogąc jej dobudzić, dzwoni po straż miejską! Janusz dowiaduje się, że Marta wyrzuciła Sylwię z domu. Gajewski zapewnia, że nie kocha byłej żony.

Odc. 1582: Sochan wypytuje Zuzę o jej relacje z mężem. Jest przekonany, że mężczyzna miał problemy z alkoholem. Gosia podejrzewa, że jej ojciec ma kochankę. Skruszona Agnieszka prosi Rafała o przebaczenie.

Odc. 1583: Kopciowa przygotowuje poczęstunek powitalny dla Ziębów. Żaneta i Wojtek zostają zaczepieni przez atrakcyjną blondynkę. Szulc tłumaczy zaskoczonej narzeczonej, że to jego była kursantka... Zuza puszcza Kamilowi, Magdzie i Igorowi nagranie, z którego wynika, że Sochan się do niej dobierał!


Lubisz serial „Na Wspólnej”? Obejrzyj galerie zdjęć z gwiazdami tej produkcji!


"Komisarz Alex"


odc.4 Zamachowiec zamyka się w szkole baletowej i bierze na zakładniczki kilkanaście uczennic i nauczycielkę. Mężczyzna żąda uwolnienia swojego syna z więzienia. Komisarz Bromski i Alex ruszają z akcją ratunkową. Muszą działać bardzo ostrożnie.

Oglądasz „Komisarza Alexa”? Zostań fanem tego serialu w naszym serwisie, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie na jego temat!

"Ranczo"


odc.69 Magister rezygnuje z pracy u Kozioła. Wkrótce senator dowiaduje się, że w Wilkowyjach powstała konkurencyjna apteka. Pod wpływem audycji Kingi Solejukowa postanawia zdać maturę. Na przeszkodzie staje jej jednak mąż, który nie chce mieć niższego wykształcenia niż żona. Stasiek zaczyna bardziej niż zwykle dbać o wygląd. Budzi to podejrzenia Wioletki, która jest zazdrosna o Francescę. Za radą Więcławskiej dziewczyna postanawia udawać, że ma problemy zdrowotne. Kusy usiłuje przygotować kobiety ze spółdzielni socjalnej do samodzielnego działania. Pobity przez Kingę skin zakochuje się w niej.

Jesteś fanem serialu „Rancza”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Aida"

odc.4 Matka Remika odkrywa, że chłopak ma filmy i pisma pornograficzne. Aida próbuje pomówić z synem sama, jednak gdy to jej się nie udaje, prosi o pomoc kolejno Antka, Zibiego i Sebastiana. Aneta chce w tajemnicy przed matką zrobić sobie piercing.

Oglądasz „Aidę”? Zostań fanem tego serialu w naszym serwisie, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie na jego temat!

"Przepis na życie"


odc.4 Beata ćwiczy w klubie sportowym, by jak najszybciej dojść do formy po ciąży. Anka przyjeżdża do Elki, by ustalić szczegóły związane z jej przyjęciem. Irena jest zaskoczona faktem, że córka podjęła się przygotowania imprezy tuż po chrzcinach Gniewka.

Zobacz też newsy dotyczące „Przepisu na życie”!

"Ojciec Mateusz"

odc.86 Basia i Natalia idą zapisać się na zajęcia w klubie fitness prowadzonym przez Brygidę. Kobiety stają się świadkami nieprzyjemnej wizyty, jaką składają właścicielce lokalu przestępcy, domagający się zapłacenia haraczu. Noculowa radzi przestraszonej Brygidzie, żeby zgłosiła sprawę policji, i obiecuje jej pomóc. Właścicielka klubu zwraca się do stróżów prawa, którzy postanawiają przyłapać bandytów na gorącym uczynku. Zaplanowana akcja kończy się jednak niepowodzeniem, ponieważ funkcjonariusze zostają rozpoznani.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Ojciec Mateusz”. Sprawdź naszą bazę!

"Prawo Agaty"

odc.5 Krystyna Sikorska wynajmuje prawników do obrony swojej ciotki, której grozi wyrok za zabójstwo męża. Dębski zachęca Agatę do podjęcia się tej sprawy. Zmienia nastawienie, gdy dowiaduje się, że oskarżycielem będzie Maria Okońska.

Oglądasz „Prawo Agaty”? Zapraszamy do galerii zdjęć z gwiazdami tego serialu!


"Ja to mam szczęście"


odc.7 Rodzice dowiadują się, że Ela ma słabe stopnie. Joanna postanawia pomóc córce w poprawieniu ocen. Zosia ma przedstawić w szkole zawody swoich rodziców. Jerzy jest przerażony, gdy odkrywa, że żona zdradza ośmiolatce tajniki położnictwa. Marcin sprawia problemy wychowawcze. Polakowie chcą pomówić o tym z byłą żoną Jerzego. Adela zdradza córce sekret udanego pożycia małżeńskiego.

odc.8 Joanna i Iwona zapisują się na zajęcia jogi. Jerzy odkrywa, że trener ma w zwyczaju flirtować ze swoimi podopiecznymi. Elka przekonuje rodziców, by dawali jej kieszonkowe. Gdy dowiaduje się, co w zamian będzie musiała robić, chce wycofać się z umowy. Sąsiedzi Polaków z piętra wyżej się wyprowadzają. Ku rozpaczy Joanny nowym lokatorem mieszkania zostaje Tadeusz.

Podoba ci się serial „Ja to mam szczęście”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o gwiazdach tej produkcji!

"Świat według Kiepskich"

odc.383 Boczek przez przypadek wchodzi w posiadanie kapelusza, który należał do Michaela Jacksona. W efekcie sam staje się sławny. Wiele osób chce odkupić od niego cenną pamiątkę po gwiazdorze. Za radą Paździocha Arnold stale podbija cenę kapelusza.

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


"Moda na sukces"


odc.5613 Stephanie dowiaduje się, że Taylor i Ridge planują ślub. Forrester postanawia odwiedzić Brooke, aby poinformować ją o tym, że zamierza się ożenić.

odc.5614 Katie radzi siostrze, aby próbowała przekonać ukochanego do zmiany decyzji. Brooke wysyła mu SMS-a. Nie wie, że w imieniu Ridge’a odpisuje jej Steffy.

odc.5615 Whip proponuje Jackie, aby jej sesję zdjęciową wykorzystać do reklamowania marki w Europie. Owen nie jest zachwycony tym pomysłem.

odc.5616 Dzieci Ridge’a zaczynają się obawiać, że ulegnie on presji ze strony zdesperowanej Brooke. Stephanie otrzymuje nowe biuro. Pamela flirtuje z Clarkiem.

odc.5617 Forrester ma coraz większe wątpliwości co do swojego związku z Taylor. Thomas i Steffy próbują nie dopuścić do spotkania ich ojca z byłą żoną

Sprawdź, co słychać u bohaterów „Mody na sukces”!


"rodzinka.pl"

odc.35 Kacper ma przygotować wypracowanie poświęcone niezwykłej osobie. Postanawia opisać wujka Marka. Nie wie, że mężczyzna ubarwił swoją biografię.

odc.36 Kuba sugeruje rodzicom, że chciałby zapisać się na kurs chińskiego. Natalia odkrywa, że pochodzący z Azji sąsiedzi mają córkę w wieku jej syna.

odc.37 Boski nie daje Tomkowi kieszonkowego, by skłonić go podjęcia pracy wakacyjnej. Rozczarowany chłopak zgłasza się do redakcji, w której pracuje Natalia.

odc.38 U Boskich zjawiają się rodzice Natalii, Janina i Zenon. Niespodziewana wizyta wprowadza dodatkowe zamieszanie w nieuporządkowane życie rodziny.

odc.39 Boscy wynajmują domek letniskowy nad jeziorem. Natalia i Ludwik są zachwyceni, jednak synowie nie podzielają ich entuzjazmu. Wkrótce psuje się pogoda.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „rodzinka.pl”. Sprawdź naszą bazę!


"Hotel 52"

odc.57 Michał zdobywa numer telefonu do Marzeny. Leszek i Żenia kłócą się w hotelowej kuchni. Wkrótce w pomieszczeniu wybucha pożar. Wskutek intrygi uknutej przez Marcina Natalia zaczyna podejrzewać, że Artur chce podkupić jej pracowników.

Zobacz też galerie zdjęć z bohaterami serialu „Hotel 52”.


"Szpilki na Giewoncie"


odc.44 Diana zmusza Patryka, by towarzyszył jej podczas imprezy karaoke. Wkrótce na miejscu zjawiają się Agnieszka i Łukasz. Aneta dowiaduje się, że Grzegorz ją zdradzał. Postanawia zemścić się na kobiecie, która zrujnowała jej małżeńskie plany.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Szpilki na Giewoncie”. Sprawdź naszą bazę!


"CSI: Nowy Jork"

odc.145 Z domu wpływowego adwokata skradziono cenną biżuterię. Danny dowiaduje się, że rannym ochroniarzem prawnika jest jego były partner z policji. Wkrótce okazuje się, że każdy, kto przechowywał kosztowności, ginie w tajemniczych okolicznościach.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w „CSI: NY”? Sprawdź naszą witrynę poświęconą tej produkcji.

"Herosi"


odc.10 W dniu zaćmienia Słońca bohaterowie tracą swoje moce. Arthur poleca Sylarowi i Elle, by odszukali Claire i ściągnęli ją do siebie. Nathan i Peter jadą na Haiti, by znaleźć swojego ojca. Chcą ściągnąć go do USA, aby pomógł w walce z Arthurem.

Oglądasz Herosów”? Sprawdź naszą galerię zdjęć z tego serialu!

"Magia kłamstwa"

odc.7 Lightman i Torres spotykają się ze szkolnym przyjacielem Cala, doktorem Buchananem. Pracuje on w koncernie farmaceutycznym, z którego skradziono formułę leku z insuliną. Buchanan twierdzi, że w efekcie na rynek trafiła groźna podróbka medykamentu.

Co słychać w „Magii kłamstwa”? Sprawdź witrynę tej produkcji.

"Galeria"


odc.38 Jerzy jest wściekły na Dworzaka, że zawiózł Różę na kurs brafittingu. Zleca kradzież jego motocykla. Przez to Paweł po raz kolejny spóźnia się do pracy.

odc.39 Laura zdradza Wiktorowi, że miała romans z mężczyzną z jej przeszłości. Jerzy chce wyrzucić Pawła z pracy, aby oddalić go od Róży. Sprawę komplikuje Anita.

odc.40 Adam wybiera się do rezydencji ojczyma, aby odszukać testament pozostawiony przez matkę. Wizyta w znanym miejscu budzi w nim wspomnienia.

odc.41 Woydatt dowiaduje się od Kacpra, że Wysocki znalazł testament. Przekonuje prawnika, aby namówił Adama do wstrzymania postępowania spadkowego.

odc.42 Tadeusz proponuje Karolinie, aby została twarzą nowej kampanii reklamowej galerii. Wiktor ma wrażenie, że jego żona jest nieco znudzona ich związkiem.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Galeria”. Sprawdź naszą bazę!


"Na dobre i na złe"

odc.478 Perypetie pracowników szpitala w Leśnej Górze, ich bliskich, znajomych i pacjentów. Sambor kłóci się z Falkowiczem. Ordynator sugeruje lekarzowi, że łączy go jakaś relacja z Niną. Michał postanawia porozmawiać na ten temat z ukochaną. Wiki po raz kolejny naraża się przełożonemu. Martwi się, że tym razem Falkowicz znajdzie pretekst, by ją zwolnić. Hana zajmuje się ciężarną Ewą, która została ciężko pobita. Gdy okazuje się, że sprawcą jest mąż kobiety, lekarka postanawia interweniować.

Oglądasz „Na dobre i na złe”? Zostań fanem tego serialu w naszym serwisie, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie na jego temat!

"Julia"

odc.60 Rozżalona Monika postanawia zniszczyć życie Jankowi i Julii. Maciek mówi fikcyjnej narzeczonej, że musi niezwłocznie się do niego wprowadzić.

odc.61 Julia opowiada Kasi o swoich obawach związanych ze ślubem. Monika zjawia się z Jankiem u jego brata. Darek okrada klinikę Janickich.

odc.62 Tadeusz i Anita odkrywają ślady włamania. Postanawiają zgłosić sprawę policji. Tymczasem Darek spotyka się z dilerem, by sprzedać mu skradzione leki.

odc.63 Patrycja, dawna ukochana Janka, przyprowadza synka do kliniki na zabieg. Ona i chirurg odbywają poważną rozmowę. Monika jest zazdrosna o kobietę.

odc.64 W warsztacie, w którym pracuje Darek, pojawia się policja. Chłopak obawia się, że zostanie aresztowany. Janek postanawia oświadczyć się Monice.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Julia”. Sprawdź naszą bazę!

 

"Kości"


odc.132 Na wysypisku śmieci para bezdomnych znajduje zwłoki. Sekcja wykonana przez Angelę wykazuje, że ofiarą jest Debra Cortez, sławna projektantka zabawek. Booth i Brennan przesłuchują jej brata. Odwiedzają również firmę, w której pracowała.

Oglądasz „Kości”? Sprawdź, co słychać u bohaterów tego serialu.

"Reguły gry"

odc.7 Siostra Magdy, Basia, przyjeżdża do niej z wizytą. Zwierza się ze swoich kłopotów małżeńskich. Tymczasem Adam z Grzegorzem uznają, że każdy mężczyzna potrzebuje chwili wytchnienia i pobycia w samotności. Robert zaprasza Basię na kolację.

Lubisz „Reguły gry”? Poczytaj też o nich!

"Mentalista"


odc.22 Hector Brava, lider fundacji działającej na rzecz walki z handlem ludźmi, zostaje znaleziony martwy. Agenci ustalają, że podczas konferencji prasowej zamierzał on ujawnić skandal. Jane odkrywa, że współpracownik Bravy próbował go skompromitować.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Mentalista”. Sprawdź naszą bazę!Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama