Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


"M jak miłość"


Odc. 900: Marta oznajmia narzeczonemu, że powinien się jak najszybciej wyprowadzić. Następnie spotyka się z Agnieszką, która próbuje się przed nią wytłumaczyć. Marta jednak wybucha gniewem. Ma pretensje do Olszewskiej, że cały czas bawiła się jej kosztem... Werner natomiast zapowiada Budzyńskiemu, że mogą nadal prowadzić razem firmę, ale nie chce z nim pracować w jednej kancelarii. Sugeruje mu, by przeniósł się do filii na Cyprze!

Zuza żąda od Łukasza większej sumy pieniędzy, w przeciwnym wypadku doniesie o ich romansie Gabi. Jego ukochana i tak się o wszystkim dowiaduje i z nim zrywa... Piotrek mieszka u Kuby. Jest kompletnie załamany po rozstaniu z Kingą. Elka wraz z Zioberem postanawiają im pomóc i aranżują spotkanie pojednawcze.

Odc. 901: Łukasz rozumie stan, w którym znajduje się Marta po rozstaniu z Andrzejem. Otacza ją opieką. Z kolei Agnieszka prosi o pomoc Tomka. Chodakowski spotyka się z Martą, która wyznaje przyjacielowi, jak bardzo żałuje, że nie dowiedziała się o zdradzie Andrzeja przed ślubem. Gdy odkrywa, że Małgosia znała prawdę od dawna, jest w szoku. Uświadamia sobie, że nigdy jej tego nie wybaczy. Marcin, na prośbę Tomka, zabiera Zosię na spacer.

Przy okazji wykrada kluczyki do auta Małgosi. Potem jedzie z małą do swojego kolegi pod Warszawę. Oboje nie docierają jednak na miejsce, bo po drodze zatrzymuje ich policja. W Oazie pojawia się Maciek Kowal, były chłopak Sylwii, ojciec Jasia. Mężczyzna od razu wpada na Zawadzkiego, którego bierze za ojca dziewczyny, czym wyprowadza go z równowagi. Piotrek przekonuje Kingę, by zgodziła się na jeden, wspólnie spędzony dzień. Wcześniej, Zduński rozmawia o domowych problemach z matką.

Maria tłumaczy mu, że kryzysy w małżeństwie są czymś naturalnym i należy zawsze walczyć o związek. Joanna opowiada Pawłowi o swojej lecznicy i sterylizacji bezdomnych zwierząt. Zduński jest tym wstrząśnięty. Potem rozmawiają o swojej przyszłości. Kasia nie jest zadowolona z pracy w redakcji, gdyż szefowa traktuje ją jak sekretarkę, a nie dziennikarkę. Poza tym znów atakuje ją Anna, zarzucając jej, że nadal próbuje zdobyć Marka.

Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Klan"Odc. 2252: Czesia pyta Kaję, czy Darek jej nie molestuje. Kaja zaprzecza, ale postanawia zwierzyć się pracodawczyni i opowiada o swojej niespełnionej miłości do żonatego mężczyzny. Zyta wciąż leży w szpitalu na patologii ciąży. Dowiaduje się, że ma konflikt serologiczny z własnym dzieckiem. Michał odwiedza ją codziennie... Jacek informuje Leszka, że firma, która była nimi zainteresowana, właśnie wycofała się z transakcji.

Odc. 2253: Po rezygnacji spółki "Markson and Petite" Jacek jest załamany. Liczył, że po sprzedaniu firmy, skończą się jego kłopoty finansowe... Kaja jest nadal obrażona na Darka. Kurzawski tłumaczy jej, że Kaja mu się bardzo podoba, ale nie może kolejny raz zawieść żony i córeczki. Krystyna dowiaduje się, że Vujkovic lada dzień przylatuje z Zagrzebia.

Odc. 2254: Danuta zjawia się u Krystyny na Uniwersytecie. Tłumaczy, że musiała wyjechać, żeby przemyśleć kilka spraw, a w szczególności związek ze Stiepanem. Aga prosi Weronikę, by przekazała Markowi, że ich związek to przeszłość. Michał czyta jeden z romansów Zyty.

Odc. 2255: Elżbieta nie może zrozumieć, jak Eugeniusz mógł tak długo ukrywać swoją chorobę przed Małgorzatą. Jacek wpada w odrętwienie. Agata domaga się, by powiedział jej prawdę o swoich kłopotach. Jacek przyznaje się, że zastawił dom i prawdopodobne go straci. Teraz czeka na decyzję z banku. Rutka proponuje Feliksowi, żeby go zastąpił w biurze na czas jego udziału w Rajdzie Północnym.

Odc. 2256:  Paweł podejrzewa, że gdyby na horyzoncie nie zjawił się sympatyczny doktor Karol, Agnieszka jeszcze długo zastanawiałaby się nad zerwaniem z Markiem. Agata przyznaje się matce, że Jacek ma ogromne kłopoty finansowe. Gabriela wspomina o tym Monice. Jerzy ma pretensje do zięcia, że wskutek swoich niemądrych posunięć biznesowych, straci cały dorobek życia ich zaginionej córki.


Oglądasz „Klan”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!


"Pierwsza miłość"


Odc. 1469: Po upadku Marek zostaje uziemiony na dwa tygodnie w domu. Coraz bardziej doskwiera mu brak Kingi i wnuków. Marysia oznajmia Hubertowi, że nie życzy sobie kolejnych odwiedzin Sandry.

Odc. 1470: Anna próbuje odzyskać równowagę psychiczną podczas obozu treningowego dla ludzi po przejściach. Wśród innych obozowiczów poznaje Adriana. Między Ewą i Dziekanem dochodzi do konfrontacji. Jacek robi Bartkowi niespodziankę.

Odc. 1471: Jacek czaruje wszystkie kobiety w Wadlewie. Najpierw prawi komplementy Aurelii, następnie kokietuje Malwinę. Anna pierwsza wyciąga rękę do Adriana, chce go lepiej poznać. Chłopak boi się rozmawiać o swoich problemach. Paweł znowu ogląda nagranie, które zostawiła mu ukochana.

Odc. 1472: Paweł udaje się do miejscowości, gdzie prowadzony jest obóz treningowy. Niestety, przyjeżdża zbyt późno. Chwilę wcześniej Anna z Adrianem wyjechali. Pojawiają się u znajomego Anny, który prowadzi szkołę sztuk walki. Kaśka obdarowuje najbliższych drogimi prezentami.

Odc. 1473: Han nie zamierza trenować Adriana. Nie chce mieć z nim nic wspólnego, znając jego kryminalną przeszłość. Bartek przyznaje ojcu, że nadal kocha Emilkę. Ewa jest wściekła na Dziekana, że próbuje wykupić jej milczenie w zamian za udział w konkursie. Zamierza wyjawić całą prawdę jego żonie.

Jesteś fanem serialu „Pierwszej miłości”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Barwy szczęścia"

Odc. 723: Sara wpada do klubu z gazetą, gdzie jest napisane, że Wiola jest oszustką! Przed klubem Kasia wpada na byłą klientkę. Tkacz nagabuje Ludkę, żeby z nim poszła w ustronne miejsce po znajomości. W przeciwnym wypadku powie o jej przeszłości Kostkowi.

Odc. 724: Po podpisaniu kontraktu z wytwórnią Hubert zabiera Patrycję na kolację do Pyrków. Bartek ze smutną miną mówi Oksanie, że na gwałt potrzebuje pieniędzy. Jeśli ich dziś nie wpłaci, to przepadnie mu mieszkanie. Oksana pożycza chłopakowi tysiąc złotych.

Odc. 725: Sara mówi Anicie, że zdecydowali się z Bobem na mieszkanie. Alina ma już zainstalowany program, dzięki któremu będzie mogła rozmawiać z tajemniczym Asimem. Ksawery dowiaduje się, że matka poznała go w Egipcie. Bartek zostaje złapany na grze w karty w klubie Kaśki.

Odc. 726: Jola skarży się Marioli, że ma poważne problemy z Jankiem. Z kolei Justyna wyznaje jej, że choć od pewnego czasu stara się z Norbertem o dziecko, nic im z tego nie wychodzi... Waleria opowiada Oksanie o ojcu Bartka, który także był uzależniony od hazardu.

Oglądasz „Barwy szczęścia”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!

"Na Wspólnej"

Odc. 1576: Ola jest pewna, że na maturze dostanie maksymalną ocenę. Ojciec Mileny spotyka się z Markiem. Podczas rozmowy w cztery oczy nie kryje, że w pełni akceptuje go jako przyszłego zięcia. Kinga zwierza się Weronice ze swoich problemów w pracy.

Odc. 1577: Milena ostrzega Zimińskiego, że Krauss zarezerwował już dla nich gospodę na wesele. Marek żąda, by dziewczyna powiedziała ojcu prawdę... Weronika prosi Adama, by został u nich na noc. Zuza spotyka się z Sochanem.

Odc. 1578: Michał jest zaniepokojony stanem żony, która na wszystko reaguje agresją. Rafał dzwoni do ośrodka, w którym przebywa Agnieszka. Roztocki pyta żonę, czy może przywieźć na Wspólną kilka swoich rzeczy.

Odc. 1579: Pani Kopeć przyjeżdża do Warszawy w odwiedziny. Jest zaskoczona widokiem półnagiego Wojtka, który przechadza się jakby nigdy nic po mieszkaniu Ziębów. Stan Jowity drastycznie się pogarsza. Ostrowski uświadamia Kamilowi, że dziewczyna musi zdecydować się na operację, bo inaczej umrze!


Lubisz serial „Na Wspólnej”? Obejrzyj galerie zdjęć z gwiazdami tej produkcji!


"Komisarz Alex"


odc.3 Dochodzi do eksplozji w dwóch łódzkich sklepach znanego producenta zabawek. Podczas badania ruin uwagę policjantów zwraca nerwowe zachowanie jednego z gapiów. Spłoszony mężczyzna zaczyna uciekać. Z pomocą Aleksa udaje się go złapać.

Oglądasz „Komisarza Alexa”? Zostań fanem tego serialu w naszym serwisie, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie na jego temat!

"Ranczo"


odc.68 Kozioł jest u kresu wytrzymałości psychicznej po całonocnych telefonach od dziennikarzy. Zaczyna się bać, że nie poradzi sobie w roli senatora. Czerepach usiłuje przygotować go do publicznych wystąpień i wywiadów. Zadanie to okazuje się jednak trudniejsze, niż przypuszczał. Postanawia więc przekazać byłemu wójtowi listę dziesięciu odpowiedzi, które pasują do każdego pytania. Tymczasem Kozioł udaje się apteki po silne środki uspokajające. Jola wciąż pobiera nauki u profesora muzyki. Z tego powodu Pietrek jest coraz bardziej zazdrosny.

Jesteś fanem serialu „Rancza”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Aida"

odc.3 Kalina jest bardzo zestresowana. Ciągłe konflikty z członkami rodziny kosztują ją zbyt wiele nerwów. By trochę odetchnąć, matka Aidy wybiera się do baru Zibiego. Poznaje tam szarmanckiego Ukraińca, który wykazuje duże zainteresowanie niespełnioną aktorką.

Oglądasz „Aidę”? Zostań fanem tego serialu w naszym serwisie, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie na jego temat!

"Przepis na życie"


odc.3 Anka proponuje Jerzemu, by został ojcem chrzestnym Gniewka. Mania czuje się zaniedbywana przez matkę. Małgorzata i Elka chcą razem skompromitować Ankę. Pola i Tadeusz nie kryją uczuć. Kobieta czuje jednak, że ich relacja rozwija się za szybko.

Zobacz też newsy dotyczące „Przepisu na życie”!

"Ojciec Mateusz"

odc.85 W Sandomierzu działa grupa przestępców, którzy w podstępny sposób wyłudzają pieniądze od starszych osób. Tymczasem policjanci próbują ustalić tożsamość chłopaka, którego ciało niedawno odnaleziono. Niebawem na posterunku zjawia się mężczyzna, który twierdzi, że ofiara to znajomy jego wnuka. Wkrótce funkcjonariuszom udaje się zatrzymać kieszonkowca Cypriana, u którego znalezione zostają liczne dowody osobiste, m.in. zamordowanego nastolatka i okradzionego przez niego wcześniej księdza Jacka. Niedługo później do Nocula dzwoni babcia Lucyna, która zatrzymała u siebie jednego z oszustów. Przesłuchiwany złodziej przyznaje, że zamordowany chłopak był jednym z członków grupy naciągaczy. W czasie śledztwa funkcjonariusze mogą liczyć na pomoc księdza Mateusza.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Ojciec Mateusz”. Sprawdź naszą bazę!

"Prawo Agaty"

odc.4 Do Warszawy przyjeżdża ojciec Agaty. Nie wie nic o problemach córki. Do kancelarii przychodzi Kinga Bugajska, której konkubent zmarł. Nie odnaleziono jego testamentu. Klientka twierdzi jednak, że wskazał on ich dziecko jako spadkobiercę swojego domu.

Oglądasz „Prawo Agaty”? Zapraszamy do galerii zdjęć z gwiazdami tego serialu!


"Ja to mam szczęście"


odc.5 Joanna ma dość robienia zakupów. Wpada na pomysł, jak pozbyć się tego obowiązku. Efekt jest jednak odwrotny do zamierzonego. Ela prezentuje rodzicom, czego się nauczyła na zajęciach kung-fu. Polakowie dochodzą do wniosku, że kurs to strata pieniędzy. Tadeusz sądzi, że jest śmiertelnie chory. Wymusza na Jerzym pożegnalną kolację na swoją cześć. Odzyskuje siły, gdy okazuje się, że przyjaciel ma bilety na mecz.

odc.6 Ela ma wystąpić w szkolnym przedstawieniu. Joanna i Jerzy postanawiają pomóc córce w przygotowaniu choreografii. Marcina odwiedza kolega, Damian. Ela chce zwrócić na siebie jego uwagę, okazuje się jednak, że chłopaka interesują starsze kobiety. Jerzy wyręcza żonę i rano przygotowuje dzieci do szkoły. Jest zaskoczony strojem, w którym Zosia chce iść na lekcje.

Podoba ci się serial „Ja to mam szczęście”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o gwiazdach tej produkcji!

"Świat według Kiepskich"

odc.382 Paździoch proponuje sąsiadom, by złożyli się na kontener, do którego wyrzucą wszystkie śmieci z domu i piwnicy. Po dokonaniu porządków kobiety dochodzą do wniosku, że ich zaniedbani mężowie nie pasują do wyremontowanych wnętrz kamienicy.

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


"Moda na sukces"


odc.5608 Steffy zgadza się wystąpić w roli modelki. Współpraca ze znanym fotografem nie układa się jednak najlepiej. Pam zostaje zatrudniona przez Jackie i Nicka.

odc.5609 Stephanie, Nick i jego matka przeprowadzają rozmowy kwalifikacyjne na nowe stanowisko. Ostatecznie spośród kandydatów wybierają Whipa Jonesa.

odc.5610 Ridge tłumaczy Brooke, że nie może do niej wrócić. Ona mu jednak nie wierzy. Jackie dowiaduje się, że Stephanie chce, aby Whip znowu związał się z Logan.

odc.5611 Jones po krótkim pobycie w mieszkaniu byłej żony chce zdać Stephanie relację z pierwszego spotkania. Taylor oświadcza się zaskoczonemu Ridge’owi.

odc.5612 Whip prezentuje w firmie swój pomysł na nową kampanię reklamową. Proponuje, by zorganizowano sesję zdjęciową Jackie i Owena w wannie.

Sprawdź, co słychać u bohaterów „Mody na sukces”!


"rodzinka.pl"


odc.31 Boscy przygotowują się do imprezy urodzinowej Kacperka. Mały jubilat jest jednak zawiedziony. Ludwik, by ratować sytuację, przebiera się za iluzjonistę.

odc.32 Natalia po raz kolejny przeprowadza w domu kulinarną rewolucję. Tomek, Kuba i Kacper za cichym przyzwoleniem taty sabotują działania matki.

odc.33 Boska ćwiczy jogę w salonie. Chłopcy, którzy nie mogą przez to oglądać telewizji, grożą ojcu, że przestaną chodzić do szkoły, jeśli czegoś nie wymyśli.

odc.34 Kacper ma napisać wypracowanie z polskiego o tym, kim chce zostać w przyszłości. Ludwik radzi mu, by wybrał sobie zawód, który przynosi duży zysk.

odc.35 Boscy wracają nocą z romantycznej kolacji. Ludwik łamie klucz w zamku i razem z Natalią zaczyna dobijać się do domu. Chłopcy wzywają policję.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „rodzinka.pl”. Sprawdź naszą bazę!


"Hotel 52"

odc.56 W hotelu zjawia się sopranistka Amelia Halicka. Artystka jest tu umówiona z Markiem - tenorem, który podczas najbliższych koncertów ma zastąpić jej poważnie chorego kolegę Janusza. Nieoczekiwanie w ośrodku pojawiają się obaj śpiewacy.

Zobacz też galerie zdjęć z bohaterami serialu „Hotel 52”.


"Szpilki na Giewoncie"


odc.43 Marek informuje Dianę o planowanych zmianach w zakopiańskim oddziale agencji Tu i Teraz. Grzegorz zwierza się Bartkowi ze swoich wątpliwości związanych z małżeństwem z Anetą. Mateusz postanawia pomóc Agnieszce w znalezieniu pracy.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Szpilki na Giewoncie”. Sprawdź naszą bazę!


"CSI: Nowy Jork"

odc.144 Przed jednym z nowojorskich hoteli znaleziono zwłoki Pantra Torresa, przywódcy potężnego portorykańskiego gangu El Puno. Mac i Don muszą jak najszybciej znaleźć zabójcę, inaczej w mieście może wybuchnąć krwawa wojna grup przestępczych.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w „CSI: NY”? Sprawdź naszą witrynę poświęconą tej produkcji.

"Herosi"


odc.9 Zdumiony Nathan dowiaduje się, że jego ojciec żyje. Na rozkaz pana Pertelli, Flint i Knox atakują Petera i Claire. Matt Parkman próbuje ożywić Angelę. Dochodzi do starcia Sylara z Elle. Niebawem oboje podejmują decyzję o zawieszeniu broni.

Oglądasz Herosów”? Sprawdź naszą galerię zdjęć z tego serialu!

"Magia kłamstwa"

odc.6 Rodzice zaginionej jedenastolatki wyznaczyli wysoką nagrodę za pomoc w odnalezieniu dziewczynki. Zgłaszają się do nich dziesiątki oszustów, pragnących zdobyć pieniądze. Lightman i Foster mają wśród nich odnaleźć tych, którzy mówią prawdę.

Co słychać w „Magii kłamstwa”? Sprawdź witrynę tej produkcji.

"Galeria"


odc.33 Anita z pomocą Nikoli wyjawia Karolinie, że Adam wyszedł niedawno z więzienia. Jabłońska spotyka się z ukochanym i prosi go o wyjaśnienia.

odc.34 Adam stara się wytłumaczyć Karolinie, czemu ukrywał swoją przeszłość. Ona nie chce go słuchać. Laura dowiaduje się od Beaty o kłótni zakochanych.

odc.35 Kacper zajmuje się sprawą Adama. Na spotkaniu z Karwowskim i Woydattem odkrywa, że matka Wysockiego mogła zostawić testament.

odc.36 Beata chce wykorzystać fakt, że Adam i Karolina nie rozmawiają ze sobą, i próbuje zbliżyć się do mężczyzny. Kacper ma wyrzuty sumienia wobec Wysockiego.

odc.37 Ku niezadowoleniu męża Róża wybiera się na kurs brafittingu. Na pierwsze zajęcia podwozi ją motocyklem Paweł. Karolina nie chce pogodzić się z Adamem.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Galeria”. Sprawdź naszą bazę!


"Na dobre i na złe"

odc.477 Losy pracowników podwarszawskiej kliniki, ich bliskich, znajomych i pacjentów. Lekarze bez względu na okoliczności zawsze pomagają potrzebującym. Wiktoria w dzień odbywa staż na chirurgii dziecięcej, a nocami dyżuruje w Leśnej Górze. W trakcie jednej z operacji lekarka mdleje ze zmęczenia. Przemek odkrywa, że Falkowicz celowo ułożył dla niej taki grafik. Na oddziale Wiki poznaje Tomasza - szefa chirurgii dziecięcej. Michał i Nina postanawiają nie mówić nikomu o tym, że są razem. Jednak ich czułe gesty zauważa Falkowicz.

Oglądasz „Na dobre i na złe”? Zostań fanem tego serialu w naszym serwisie, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie na jego temat!

"Julia"


odc.55 Darek dowiaduje się od matki, że Natalka jest umierająca. Wieczorem Tadeusz zaprasza wszystkich na kolację. Ma dla Julii i Maćka niespodziankę.

odc.56 Janek jest przygnębiony informacją o ślubie brata. Darek postanawia zebrać pieniądze na leczenie Natalki. Liczy, że dzięki temu odzyska względy Julii.

odc.57 W klinice pojawia się koleżanka Moniki z dzieciństwa, która zajmuje się organizacją ślubów. Kosmetyczka chce ją wykorzystać, by zaszkodzić rywalce.

odc.58 Monika mówi Janickim, że matka ich przyszłej synowej jest w Krakowie. Tadeusz zaprasza ją na kolację. Julia mówi Maćkowi, że to zły pomysł.

odc.59 Bez zgody rodziców Pola z Patrykiem wyjeżdżają na koncert. Wpadają w tarapaty. Anita spotyka się z Darkiem. Chłopak kradnie jej klucze do kliniki.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Julia”. Sprawdź naszą bazę!

 

"Kości"


odc.131 W jednym z mieszkań w Waszyngtonie zostają znalezione zwłoki kobiety. Okazuje się, że ofiara to mistrzyni w jedzeniu hot dogów na czas. Booth i Brennan podejrzewają, że jeden z jej rywali postanowił w brutalny sposób wyeliminować konkurencję.

Oglądasz „Kości”? Sprawdź, co słychać u bohaterów tego serialu.

"Reguły gry"

odc.6 Grzegorz opowiada żonie pikantne historie z czasów studenckich. Natasza z kolei zauważa, że narzeczonemu podobają się kobiety o azjatyckim typie urody. Jacek zaprasza przyjaciół na otwarcie klubu, którego menedżerką jest jego nowa dziewczyna.

Lubisz „Reguły gry”? Poczytaj też o nich!

"Mentalista"


odc.21 Zostaje zamordowany geniusz matematyczny Noah Valiquette. Jego żona twierdzi, że często grywał on w szachy z niejakim Bundigerem. Jane i Lisbon odkrywają, że mężczyzna zlecił Noahowi stworzenie uniwersalnego urządzenia dekodującego.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Mentalista”. Sprawdź naszą bazę!Dowiedz się więcej na temat: Opisy odcinków | Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje