Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"M jak miłość"

Odc. 898: Piotrek stara się odzyskać zaufanie Kingi. Choć mieszka u Kuby, często zagląda na Deszczową. Obiecuje żonie pójść z Lenką na urodziny jej koleżanki. Później, w rozmowie z Marią wyznaje, jak bardzo żałuje, że stracił głowę dla Moniki... Potem umawia się z Moniką i zapowiada ją, iż wkrótce odejdzie z kancelarii.

Ich spotkanie widzi z daleka Kinga. Wieczorem rozmawia o tym z Madzią. Jest pewna, że mąż ją okłamuje. Mówi Zduńskiemu, że ich związek nie ma już sensu. Piotrek czule żegna się z Lenką i bez słowa wychodzi. Chwilę później Kinga wybucha płaczem... Kuba zaprasza Elkę na obiad. Sugeruje dziewczynie, że powinna zmienić swoje życie. Do ich stolika podchodzi Sandra. Wciąż szuka pracy. Ziober wspomina, że Budzyński szuka sekretarki.

Odc. 899: Werner podejrzewa, że Agnieszka kogoś ma, dlatego odrzuca jego zaloty. Adam przyciska Andrzeja, który opowiada przyjacielowi o romansie. Ich rozmowę podsłuchuje Marta. Wojciechowska wybiega z domu zapowiadając, że nigdy nie wybaczy mężowi zdrady... Wcześniej Marta spotkała się z Małgosią. Wyznała siostrze, że jeszcze z żadnym mężczyzną nie była tak szczęśliwa, jak z Andrzejem. Ukochany zrobił jej niespodziankę i kupił dla rodziny nowe, większe mieszkanie.

Tymczasem Marcin wyznaje w rozmowie telefonicznej z tajemniczym nieznajomym, że tylko udaje przed Tomkiem grzecznego, posłusznego krewniaka. Chce nawiązać romans z Agnieszką i konsekwentnie stara się ją oczarować. Zabiera ją nawet na trening bokserski, by mogła odreagować stres. Później podrzuca jej do domu prezent: bokserskie rękawice...

Jan odwiedza Joannę w lecznicy. Mówi dziewczynie, że Laura zatrzymała się w jego domu na wsi. Na miejscu okazuje się jednak, że Liberadzkiej nie ma. Joanna jest przekonana, że były kochanek wszystko wymyślił, ponieważ chce ją uwieść. O ostatnich wypadkach opowiada Pawłowi. Pod nieobecność Zduńskich Liberadzka odwiedza ich mieszkanie. Zostawia młodym ciasto oraz list wraz z pieniędzmi. Zapowiada, że chce zwrócić im cały dług.

Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Klan"


Odc. 2246: Marta ma pretensje do Miłosza, że zabrakło go na wczorajszej próbie. Po nocy spędzonej u Michała Feliks wraca nad ranem do domu. Tłumaczy wściekłej Monice, że w inny sposób nie dało się przekonać jej siostrzeńca, by zgodził się znowu współpracować... Kamila jest pod wrażeniem prezentacji maturalnej Bożenki. Bożenka przyznaje się, że pomagał jej Miłosz. Specjalnie dla niej zrezygnował z pójścia na zajęcia

Odc. 2247: Agnieszka opowiada Oli o randce z pediatrą. Małgorzata prosi Jerzego o wstawiennictwo u Elżbiety. Ku zaskoczeniu Bożenki i Miłosza do sali prób wchodzi Bolek i Rutka. Igor cały czas obserwuje Martę. Po występie sugeruje, że powinni się bliżej poznać. Marcin spotyka się z Bożenką. Stara się ją ostrzec przed Miłoszem.

Odc. 2248: Kamila prosi Bożenkę, by nie wierzyła bezkrytycznie w słowa Marcina. Karol jest ciekawy, czy Agnieszka jest zadowolona z ich ostatniego spotkania. Marta wyrzuca Miłosza z obsady spektaklu. Kaja pyta Czesię o okoliczności, w jakich poznała Darka.

Odc. 2249: Bolek dzwoni do Rutki. Tłumaczy mu, że jego syn musi wrócić do spektaklu i żeby załatwił to z Martą. W przeciwnym wypadku wycofa się z dalszego sponsorowania. Czesia prosi męża, by zajął się chorą córką. Kaja mówi Darkowi, że nie potrafi bez niego żyć... Zyta narzeka na złe samopoczucie. Przestraszony pułkownik wiezie córkę do szpitala. Kobieta zostaje przyjęta na oddział.

Odc. 2250: Czesia przed wyjściem wydaje dyspozycje Darkowi, jak ma się zajmować chorą Anią. Prosi również Kaję, żeby pomogła mężowi. Korzystając z nieobecności żony Kurzawski tłumaczy Kai, dlaczego nie chce z nią romansować... Zyta dowiaduje się od lekarza, że jej złe samopoczucie jest spowodowane konfliktem serologicznym. Ola radzi Karolowi, by próbował zdobyć serce Agnieszki. 


Oglądasz „Klan”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!


"Pierwsza miłość"


Odc. 1464: Na poczet kolejnej inwestycji Kaśka zapożycza się u Izabeli. Błażej i Ewa urządzają sobie schadzkę w mieszkaniu pod nieobecność Renaty i Grzegorza. Miłosne ekscesy przerywa pojawienie się Bogumiły...

Odc. 1465: Mikser i Ola postanawiają pomóc Robertowi w odnalezieniu świadka wypadku, który będzie w stanie mu pomóc. Aneta jest zła na Huberta, że nie uprzedził jej o kiepskiej sytuacji finansowej Sandry. Grzegorz ma już dość Bogumiły.

Odc. 1466: Robert spotyka się ze szwagrem potrąconego rowerzysty. Niestety, mężczyzna też chce od niego wyłudzić pieniądze. Hubert i Sandra spotykają się w mieszkaniu, aby omówić biznesową strategię przyszłej firmy. Marysia odkrywa, że staje się coraz bardziej zazdrosna o Huberta.

Odc. 1467: Daga boi się, że Ola odbije jej Miksera. Malwina nadal szantażuje Aurelię jej dwuznacznymi zdjęciami z Sewerynem. Podczas kłótni w salonie zjawia się zaciekawiony Śmiałek. Zamiera widząc w aparacie zdjęcia będące dowodem na to, że Aurelia nie była mu wierna.

Odc. 1468: Robert pojawia się w rodzinnej miejscowości rowerzysty. Dochodzi między nimi do bójki. Rysiek prosi Malwinę, by nakłoniła Wiktorię do tego, żeby dała mu jeszcze jedną szansę. Tomeczek pragnie, jak najszybciej wrócić do Polski. Natomiast Aneta i Marek przeżywają wspólnie romantyczne uniesienia.

Jesteś fanem serialu „Pierwszej miłości”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Barwy szczęścia"

Odc. 719: Kaśka proponuje Wioli 40 tysięcy odszkodowania. Anita próbuje ją powstrzymać, ale Górka nie chce stracić klubu. Bartek potrzebuje pieniędzy na hazard. Kradnie Oksanie broszkę. Sara mówi Zenkowi, że Bob znalazł mieszkanie w Brwinowie i chce tam z nią zamieszkać.

Odc. 720: Władek i Maciek cieszą się na wspólny wyjazd do Berlina. W ostatniej chwili ojciec Kajtka zmienia zdanie. Waldemar żali się Ksaweremu, że Alina chyba już go nie kocha. Marta czuje, że Robert nie mówi jej prawdy o oglądalności jego programu i coś przed nią ukrywa.

Odc. 721: Jola zastanawia się, dlaczego Konstancja wyrzuciła Janka z pracy. Kobieta tłumaczy jej, że Eleonora będzie miała szczenięta z kundlem, ponieważ mąż Joli jej nie dopilnował. W pubie pojawia się Tkacz. Przypomina sobie, że Ludmiła pracowała kiedyś w agencji towarzyskiej!

Odc. 722: Maria jest zła na Huberta, który zapowiada, że być może pojedzie na święta do rodziny Patrycji. Sławek demaskuje Wiolę. W nagrodę Kaśka zaprasza go na kolację z szampanem. W restauracji przyznaje, że wisi nad nią rozwód. Prawnik wznosi toast za szczęście...

Oglądasz „Barwy szczęścia”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!

"Na Wspólnej"

Odc. 1572: Sochan dzwoni do Zuzy. Chce, aby mu wyjaśniła, dlaczego przerwała terapię. W szpitalu pojawia się chłopak Jowity. Kamil prosi go, by przekonał ją do operacji... Burzyński poznaje Izabelę ze swoim prawnikiem. Adwokat obiecuje, że do procesu nie dojdzie...

Odc. 1573: Gosia jest zdenerwowana przed pierwszym dniem pracy w szkole. Igor jest niepocieszony, gdy dowiaduje się, że Zuza zrezygnowała z realizacji jego planu. Ojciec dziewczyny oznajmia zięciowi, że znalazł się kupiec na ich mieszkanie.

Odc. 1574: Leśniewska martwi się, że będzie musiała zamknąć swój sklep. Tymczasem Mikołaj jest zazdrosny o Nicole, która znowu wyszła na spotkanie z Lesławem. Milena prosi Marka, by udawał jej narzeczonego.

Odc. 1575: Po południu pijana Agnieszka zjawia się pod szkołą Rafała. Robi mu scenę zazdrości. Sobczak powoli traci cierpliwość... Prokurator przesłuchuje Izabelę. Następnie stawia jej zarzut napaści i wyznacza termin rozprawy. Wojtek nocuje na Wspólnej. Przekonuje do siebie Manię, córkę Żanety. 


Lubisz serial „Na Wspólnej”? Obejrzyj galerie zdjęć z gwiazdami tej produkcji!


"Komisarz Alex"


Odc.2: Na parkingu zostają znalezione zwłoki obcokrajowca. Niebawem Bromski wpada na trop przestępców zajmujących się przemytem imigrantów. Gdy dociera do opuszczonej fabryki, zostaje złapany przez gangsterów. Uratować może go jedynie Alex.

"Ranczo"


Odc.67: Lucy próbuje zlikwidować problem bezrobocia w gminie. Jej zapał spotyka się z całkowitym sceptycyzmem większości ludzi bez pracy, którzy są zainteresowani tylko pomocą finansową. Brak polskiego obywatelstwa nie pozwala Francesce dołączyć do szeregów policji. Specjalnie dla niej zostaje więc utworzona straż gminna. Pietrek spełnia marzenie Joli i odnajduje w Lublinie profesora śpiewu. Pierwsza wizyta u nauczyciela kończy się katastrofą. Michałowa usiłuje zaprzyjaźnić się z nowym wikarym. Ksiądz Maciej używa jednak wyszukanego słownictwa, którego gospodyni nie rozumie.

Jesteś fanem serialu „Rancza”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Aida"

Odc.2: Rodzina Aidy ma poważne problemy finansowe. Kobieta wypomina bratu, że jako jedyny dorosły nie pomaga w utrzymaniu domu. Gnębiony wyrzutami sumienia Antek postanawia znaleźć sobie pracę. Wpada na pomysł, by zatrudnić się w barze Zibiego.

"Przepis na życie"


Odc.2: Pola organizuje wyjazd integracyjny dla pracowników firmy. Tymczasem Anka jest przygnębiona tym, jak w pracy traktuje ją Elka. Nie ma ochoty iść do Imbiru. Andrzej prosi byłą żonę o pomoc po tym, jak zrozpaczony z powodu złości Beaty upił się w barze.

"Ojciec Mateusz"


odc.84: Zbliża się dwudziesta rocznica ślubu Nocula i jego żony. Aspirant prosi Możejkę o pożyczkę i Natalię o pomoc w wyborze odpowiedniego prezentu u jubilera. Funkcjonariuszowi bardzo zależy, aby ten szczególny dzień uczcić w odpowiedni sposób. Romantyczną kolację przerywa dawny znajomy Basi, Olgierd Smolik. Mężczyzna zachowuje się niegrzecznie i obraża żonę policjanta. Nocul wychodzi z nim przed restaurację, aby dać mu nauczkę. Następnego dnia rano w ogrodzie aspiranta zostają znalezione zwłoki Olgierda.

"Prawo Agaty"

odc.3: Do Agaty zgłasza się nowa klientka, Aśka. Kobieta została oskarżona przez byłą przyjaciółkę i wspólniczkę, modelkę Paulinę, o umyślne spowodowanie stłuczki samochodowej. Sprawę komplikuje fakt, że klientka miała motyw - przyjaciółka odbiła jej narzeczonego.


"Ja to mam szczęście"


odc.3: Marcin chce zaangażować się w pomoc humanitarną na Ibizie. Zosia przynosi ze szkoły ponure rysunki. Joanna martwi się, że dziewczynka wpadła w depresję. Ojciec Eli, Stefan, przychodzi zabrać córkę na weekend. Okazuje się, że pomylił terminy. W kuchni pojawiają się karaluchy. Joanna chce pozbyć się insektów. Tadeusz zwierza się Jerzemu, że ostatnio nie sprawdził się jako kochanek.

odc.4: Polakowie jadą z Iwoną i Tadeuszem na ślub niezbyt lubianej koleżanki. Joanna spotyka nauczyciela polskiego Eli. Okazuje się, że dziewczyna w ogóle nie przykłada się do nauki. Jerzy zaprasza do siebie Tadeusza na mecz Ligi Mistrzów. W tym czasie Ela przygotowuje się z Joanną do testu z matematyki. Panowie obiecują, że nie będą przeszkadzać. Przychodzi im to z trudem.

"Świat według Kiepskich"

odc.381: Badura daje Ferdkowi w prezencie grę komputerową. Kiepski początkowo nie jest zainteresowany podarunkiem, wkrótce jednak odkrywa jego zalety. Dochodzi do wniosku, że gra może zastąpić Halinie rozrywki, których on nie jest jej w stanie zapewnić.

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


"Moda na sukces"


odc. 5603: Eric i Donna omawiają zbliżający się pokaz nowej kolekcji. Do biura Forrestera przychodzi Stephanie. Proponuje mu, aby zrezygnował ze stanowiska.

odc. 5604: Trwają ostatnie przygotowania do pokazu Forrester Creations. Eric i Ridge wierzą, że sukces nowych kreacji pozwoli uratować przedsiębiorstwo.

odc. 5605: Bankier informuje Erica, że fatalne zakończenie pokazu może oznaczać kłopoty finansowe dla firmy. Ridge wypomina ojcu błędną decyzję.

odc. 5606: Donna obawia się, że Bill ośmieszy ją w kolejnym numerze magazynu. Spencer proponuje Katie, aby szpiegowała dla niego w koncernie Forresterów.

odc. 5607: W siedzibie firmy Eric przyznaje awanse. Podczas narady Marcus proponuje, aby to Steffy zajęła się promocją nowej kolekcji dla młodzieży.

Sprawdź, co słychać u bohaterów „Mody na sukces”!


"rodzinka.pl"

odc.28 Kacper przeżywa sercowe rozterki. Również Kuba zaczyna dostrzegać dziewczęta. Boska nie jest zachwycona, gdy syn przyprowadza do domu sympatię. Obawia się, że gdy zacznie chodzić na randki, straci ochotę do nauki.

odc.29 Ludwik planuje zrobić sobie wolne. Gdy odkrywa, ile zajęć przygotowała dla niego Natalia, rezygnuje z tego pomysłu. Kacper marzy, by mieć psa, jednak rodzice się na to nie zgadzają.

odc.30 Tomek zamęcza Ludwika prośbami o skuter, jednak ojciec jest nieugięty. Boska staje po stronie męża. Chłopak obiecuje, że jak dostanie pojazd, będzie wynosić śmieci i robić zakupy.

odc.31 Boscy przygotowują się do imprezy urodzinowej Kacperka. Mały jubilat jest jednak zawiedziony. Ludwik, by ratować sytuację, przebiera się za iluzjonistę i prezentuje magiczne sztuczki.


"Hotel 52"

odc.55 Do Warszawy przylatuje Wiktor Prus, współpracownik Kosińskiego. Z lotniska odbiera go Andrzej. Niebawem Wiktor poznaje Natalię i Iwonę, która wpada mu w oko. Próbuje się z nią umówić, ale kobieta wyraźnie nie ma na to ochoty.


"Szpilki na Giewoncie"


odc.42 Natarczywa fanka odwiedza Bartka w mieszkaniu Anety pod jej nieobecność. Do pracy w agencji Tu i Teraz wraca Hanka. Olga informuje Patryka, że chce rozwodu. Mateusz, widząc czułe pożegnanie Agnieszki z Łukaszem, zmienia plany wobec niej.


"CSI: Nowy Jork"

odc.143 Billy Travers zostaje oskarżony o morderstwo ojca i usiłowanie zabójstwa matki. Chłopak uparcie twierdzi, że tego nie zrobił. Zapewnia detektywów, że od ponad miesiąca nie odwiedzał rodziców. Na jego niekorzyść przemawia jednak fakt, że nie ma alibi.

"Herosi"


odc.8 Hiro próbuje lepiej poznać przeszłość Arthura Petrelli i poznać okoliczności stworzenia spółki Pinehearst. Chce również dowiedzieć się, jakie są powody jego nienawiści do Angeli. Sylar ma poczucie winy. Szkolenie Meredith kończy się fiaskiem.

"Magia kłamstwa"

odc.5 Szef bezwzględnego waszyngtońskiego gangu, Manny Trillo, ubiega się o warunkowe zwolnienie. Lightman i Torres mają pomóc w podjęciu decyzji o skróceniu mu wyroku. Torres nie wierzy, że przestępca jest gotowy, by opuścić zakład karny.

"Galeria"odc.29 Hubert podejrzewa, że jego córka wzięła substancje odurzające. Tymczasem Pinokio podrzuca do skrzynki Karoliny jej projekty i pieniądze.

odc.30 Kacper wyznaje Oldze, że szef postawił mu ultimatum. Ma donosić na swojego klienta, bo inaczej straci pracę. Karolina cieszy się z odzyskanej własności.

odc.31 Adam zaprasza Jabłońską na wyjazd do starej rezydencji jego dziadka. Tymczasem Pinokio załatwia dla siebie i swojego przyjaciela nowe mieszkanie.

odc.32 Laura decyduje się zakończyć romans z Woydattem. Tadeusz jest wściekły. Kacper ma wyrzuty sumienia w związku z tym, że będzie musiał donosić na Adama.

odc.33 Anita z pomocą Nikoli wyjawia Karolinie, że jej ukochany wyszedł niedawno z więzienia. Wysocki orientuje się, że to Pinokio ukradł samochód Karoliny.


"Na dobre i na złe"

odc.476 Do Leśnej Góry trafia Roman, który wcześniej poddał się ryzykownemu zabiegowi. Mężczyzna z powodu problemów ze zdrowiem zerwał z Renatą. Dziewczyna czuwa przy nim w szpitalu. Gawryło chce, by Roman jak najszybciej przeszedł operację. Falkowicz zwleka jednak z podjęciem decyzji. Po wyjściu ordynatora Gawryło postanawia działać. Sambor, wdzięczny za pomoc w odzyskaniu Krzysia, zaprasza Ninę na romantyczną kolację. Witek odbiera ze szpitala Lenę i synka Feliksa. Dziecko przyszło na świat zdrowe i prawidłowo się rozwija. Hana przygotowuje się do pogrzebu męża, fotografa brutalnie zamordowanego w Nigerii. Wspierają ją Stefan i Przemek.

"Julia"

odc.50 Chmielewska postanawia szukać nowej pracy. Tego samego dnia dziewczyna wybiera się na biznesowe spotkanie z Jankiem. Dochodzi między nimi do spięcia. 

odc.51 Do Krakowa przyjeżdżają mama i siostra Julii. Dziewczyna mówi Maćkowi, że chce wyplątać się z ich układu. On decyduje wyznać rodzicom prawdę.

odc.52 Igor i Janek obmyślają atrakcje na wieczór kawalerski. Tego samego dnia okazuje się, że Natalka musi zostać w szpitalu poddana dodatkowym badaniom.

odc.53 Monika ostentacyjnie przypomina Julce, że zamieszkała z Jankiem. Maciek próbuje pocieszyć dziewczynę. Julia zwierza się Anicie ze swoich zmartwień.

odc.54 Rodzina obawia się o zdrowie Natalki. Monika dowiaduje się, że jej rywalka ma ciężko chorą siostrę. Wykorzystuje tę wiedzę, aby jej zaszkodzić.

 

"Kości"


odc.130 Na placu do gry w paintball odnaleziono szczątki kobiety. Booth i Brennan przesłuchują męża ofiary, który mówi, że cierpiała ona na amnezję. Dokonujący sekcji zwłok Wendell stwierdza, że kobieta została postrzelona cztery miesiące przed śmiercią...

"Reguły gry"

odc.5 Magda przygotowuje imprezę urodzinową dla męża, mimo że nie przepada on za tego typu rozrywkami. Grzegorz jednak nie może się doczekać innej niespodzianki, którą obiecała mu żona. Adam jest zaintrygowany tajemniczym zobowiązaniem Magdy.

"Mentalista"odc.21 Zostaje zamordowany geniusz matematyczny Noah Valiquette. Jego żona twierdzi, że często grywał on w szachy z niejakim Bundigerem. Jane i Lisbon odkrywają, że mężczyzna zlecił Noahowi stworzenie uniwersalnego urządzenia dekodującego.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje