Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!"M jak miłość"


Reklama

Odc. 896: Sandra wraca ze Stanów. Chce odzyskać etat w Gabro, jednak Mirka na to się nie zgadza. W rozmowie z Małgosią Sandra zdradza, że za Oceanem przeżyła ognisty romans. Wbrew oczekiwaniom jej kochankiem wcale nie okazał się Szymon! W rewanżu Chodakowska opowiada o nowym pomyśle Tomka, który zaprosił do Polski swojego bratanka z Niemiec.

Rogowski spotyka się z Janem, który jest promotorem jego doktoratu. Artur pyta Kozłowskiego o związek naukowca z Asią. Jan tłumaczy, że ukrywał prawdę, gdyż chciał po prostu zachować dyskrecję... Kinga próbuje zmusić Piotrka, by zgodził się na małżeńską terapię. Na miejscu Zduński robi jej karczemną awanturę. Załamana Kinga wyprowadza się z domu. Żąda od męża separacji... 

Odc. 897: Joanna dostaje wezwanie do prosektorium. Wyłowione z Wisły ciało kobiety odpowiada opisowi Laury. Na szczęście okazuje się, że jej matka wciąż jest zaginiona. Paweł decyduje się wyznać Asi, że również jej ojciec żyje. Zirytowana dziewczyna zawozi go na cmentarz, na grób Liberadzkiego.

Zduński poznaje prawdę - mężczyzna zginął w wypadku. Matka Joanny kolejny raz skłamała... Łukasz pożycza od Budzyńskiego 800 złotych. Płaci Zuzie za milczenie. Nie chce, by wyjawiła Gabi, że ją zdradził. Marta i Andrzej podejrzewają, że chłopak ma kłopoty, jednak nastolatek milczy jak zaklęty.

Następnie Budzyńscy spotykają się z Wernerem. Marta postanawia pomóc Adamowi w zdobyciu serca Agnieszki. Jej mąż nie jest zachwycony tym pomysłem. Olszewską odwiedza Jola, dawna koleżanka ze Szczecina. Prosi przyjaciółkę, by przemówiła jej córce do rozsądku i nakłoniła dziewczynę do próby zerwania z narkotykami...

Wojtek, synek Chodakowskich, choruje na ospę, czym kompletnie burzy zawodowe plany Tomka i Małgosi. Do Polski przyjeżdża z Niemiec Marcin. Chłopak zwierza się, że wpadł w kłopoty. Wdał się w klubie w ostrą bójkę! Marcin jednak nie może się u nich zatrzymać. Ostatecznie na kilka dni chłopaka przygarnia Agnieszka. Pierwszej nocy dochodzi do nieporozumienia. Bratanek próbuje... uwieść swoją gospodynię!"Klan"

Odc. 2242: Michał opowiada Jerzemu, dlaczego musiał zrezygnować ze spółki z Feliksem. Nie wyobraża sobie, że mógłby robić interesy z Rutką. Marta jest z siebie dumna. Dzięki jej sprytowi Bożenka wróciła do spektaklu. Jacek spotyka się z prezeską firmy, która zamierza wykupić "Face Cream". Mariusz zauważa smutną Kasię idącą do domu. Dziewczynka nie ma na razie ochoty chodzić do szkoły. Lubiczów odwiedza Barbara...

Odc. 2243: Tydzień po pogrzebie ojca Bożenka odwiedza grób Ryśka. Przyjaciółce towarzyszy Kamila. Ojciec sugeruje Miłoszowi, że jeśli chce spotykać się z Bożenką, musi rozstać się z Martą. Tak będzie uczciwie... Agata martwi się, że Jacek coraz bardziej się od niej oddala. Joanna chce, aby Kubuś zamieszkał z nią. Mariusz jest załamany.

Odc. 2244: Mariusz prosi wuja Stefana o poradę prawną. Dowiaduje się, że ma małe szanse, by sąd przyznał mu opiekę nad synkiem. Miłosz proponuje Bożence swoją pomoc przy prezentacji maturalnej z języka polskiego. Monika ustala, że Feliks i Michał nie są już wspólnikami.

Odc. 2245: Kasia i Maciek zwierzają się Grażynce ze swoich tegorocznych planów wyjazdowych. Feliks informuje Monikę, że ma pomysł, jak załatwić sprawę z Michałem, żeby wszyscy byli zadowoleni. Agnieszka wchodzi do gabinetu ojca i spotyka tam lekarza pediatrę, który leczył w szpitalu Zosię. Mężczyzna stara się o pracę w Elmedzie. Bożenka i Miłosz rezygnują z pójścia na próbę w szkole tańca.

Odc. 2246: M arta ma pretensje do Miłosza, że zabrakło go na wczorajszej próbie. Po nocy spędzonej u Michała Feliks wraca nad ranem do domu. Tłumaczy wściekłej Monice, że w inny sposób nie dało się przekonać jej siostrzeńca, by zgodził się znowu współpracować... Kamila jest pod wrażeniem prezentacji maturalnej Bożenki. Bożenka przyznaje się, że pomagał jej Miłosz i dla niej nie poszedł na zajęcia."Reguły gry"

odc.4: Adam i Natasza postanawiają zarejestrować swoje miłosne igraszki. Nie są jednak zadowoleni z nagrania. Magdę irytuje zachowanie sąsiadki, która ignoruje ją w windzie. Grzegorz decyduje się porozmawiać z nieuprzejmą kobietą bez wiedzy żony."Pierwsza miłość"

Odc. 1459: Artur postanawia wyjechać z Wrocławia. Zamierza pobyć trochę czasu ze Stasią, pragnie odnaleźć sens życia. Swój apartament zostawia pod opieką Kaśki. Ewa wypytuje Olę o namiary do dobrego ginekologa.

Odc. 1460: Kaśka źle znosi życie w samotności. W akcie desperacji wpada na pomysł, by przygarnąć pod swój dach Radka. Marek kolejny raz pyta Anetę, czy jest szansa na to, żeby byli razem. Robert chce nauczyć Olę prowadzenia samochodu.

Odc. 1461: Sandra proponuje Hubertowi, by wybrali się na kolację. Błażej i Ewa przygotowują się do wyjazdu za miasto. Niestety, wycieczka zostaje odwołana z powody grypy żołądkowej chłopaka. Robert tymczasem traci prawo jazdy po tym, jak potrącony rowerzysta złożył doniesienie na policję.

Odc. 1462: Mimo ostrzeżeń Dagi, Sabina zgłasza się do prywatnej kliniki chirurgii plastycznej, aby poddać się operacji powiększenia piersi. Okazuje się, że dziewczyna źle reaguje na znieczulenie ogólne - jej życie jest zagrożone! Nieoczekiwanie Marysia spotyka w galerii Sandrę.

Odc. 1463: Na szczęście lekarzom udaje się odratować Sabinę po nieprawidłowo podanej narkozie podczas operacji. Wiktoria i Malwina spędzają pierwszą noc w domu Śmiałków. Wspólnie przygotowują uroczystą kolację. Na stole pojawiają się zakazane w diecie Mariana rarytasy. Aurelia jest wściekła.
"Barwy szczęścia"

odc. 715: Anita informuje Kaśkę, że Wiola żąda odszkodowania w wysokości 40 tysięcy zł! Górka postanawia jednak skorzystać z pomocy prawnika. Zenek przekonuje Basię, by zaakceptowała Boba. Sara rozważa wyprowadzkę od Grzelaków. Majewski wzywa Martę na dywanik.

odc. 716: Sławek, znajomy prawnik Tymona, poznaje Kaśkę. Jest nią zachwycony. Marta i Iga tracą autorytet u dziennikarzy. Szymon wyznaje Blance, że żałuje miłości do Izy. Podejrzewa, że jego ukochana nigdy nie przestanie kochać męża. Stefan namawia Bartka na pokera.

odc. 717: Bartek coraz częściej wraca do domu nad ranem. Żali się Oksanie, że nie ma pieniędzy na ważne książki. Kobieta pożycza mu na nie 150 zł. Kasia daje studentowi klucze do klubu. Wieczorem Bartek przyprowadza swoich kumpli. Proponuje im noc z kartami.

odc. 718: Kasia cieszy się, że Tymon ma nową dziewczynę. Przy okazji prosi Sławka, by ostatecznie rozprawił się z Wiolą. Robert prosi Martę, by rzuciła pracę, która ją stopniowo wykańcza. Podczas spotkania w cztery oczy Piotr nie kryje przed byłą żoną, że chce ją zniszczyć..."Na Wspólnej"

Odc. 1568: Włodek wraca na Wspólną. Jest zdruzgotany, gdy dowiaduje się, że jego żona wyjechała. Zuza ma już dość wizyt u Sochana. Informuje Kamila, że rezygnuje ze swojego pomysłu... Borys zwierza się Michałowi, że nie ma już szans, by Ewa kiedykolwiek mu wybaczyła. 

Odc. 1569: Nicole dostaje wiadomość, że odnalazła się jej walizka. Mikołaj jest wyraźnie zazdrosny o Lesława. Izabela jest wstrząśnięta po spotkaniu z matką chłopca, którego raniła kijem golfowym. Sebastian gratuluje Adamowi synka...

Odc. 1570: Roztoccy odbierają Kacperka ze szpitala. Basia umawia się na spotkanie z Adamem. Prosi, by wybaczył żonie błąd, który popełniła. Tymczasem Włodek nie może sobie znaleźć miejsca w pustym mieszkaniu.

Odc. 1571: Maria wraca do domu. Wieczorem Zięba wręcza żonie wielki bukiet czerwonych róż i wyznaje jej miłość. Do Kingi dzwoni jej mama. Przypomina, że jutro obchodzi z ojcem 40. rocznicę ślubu. Choć Brzozowska boi się zwolnienia dyscyplinarnego, wybiera się do rodziców, zamiast iść do pracy...

"Komisarz Alex"


Nowość!
odc.1/13: Historia trójki pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego Aleksa prowadzą kolejne śledztwa. W centrum miasta wybucha bomba. Komisarz Bromski wraz z psem wyjaśnia sprawę zamachu.

"Ranczo"


Nowy sezon!

odc.66: Na plebanii zjawia się biskup z nowym wikarym, który ma zastąpić księdza Roberta studiującego obecnie w Rzymie. Zwierzchnik prosi proboszcza, aby uważnie przyglądał się zachowaniu młodego księdza. Lucy i Kusy mają problemy z Kingą.

"Aida"

Nowość! 

odc.1: Rozwiedziona Aida wychowuje dwójkę dzieci. Nie ma stałej pracy i własnego domu. Jej życie zmienia się, gdy w spadku po ojcu dostaje połowę mieszkania w kamienicy na peryferiach. Wkrótce popada w konflikt z matką, właścicielką drugiej części lokum.

"Przepis na życie"

Nowy sezon!

odc.1: Dziecko Beaty i Andrzeja jest wcześniakiem i musi zostać umieszczone w inkubatorze. W restauracji Elka upokarza Ankę przy współpracownikach. Tymczasem Jerzy szuka nowego mieszkania, ponieważ była żona wprowadza się do niego wbrew jego woli.

"Ojciec Mateusz"

Nowy sezon!

odc.83: Proboszcz na dwa miesiące wyjeżdża do Włoch. Jego obowiązki przejmuje ksiądz Jacek. Tymczasem do Sandomierza na wakacje przyjeżdża Michał. Trafia on na imprezę, na którą jeden z nastolatków przynosi marihuanę. Michał próbuje narkotyku i pod jego wpływem wyskakuje przez okno, łamiąc nogę. W szpitalu okazuje się, że zażył środek o zwiększonej mocy. Policjanci rozpoczynają poszukiwania dilera. Możejko i Gibalski przebierają się za fanów death metalu i przeprowadzają akcję w klubie Arizona. Aresztują Jarka Iwanickiego, w którego szafce pies wyczuł zapach narkotyków. Jego żona zwraca się do księdza Jacka o pomoc. Duchowny decyduje się wstawić za zatrzymanym mężczyzną.

"Prawo Agaty"

Nowość!

odc.1: Agata Przybysz jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. Nadzoruje ona proces, jaki jej firmie wytoczyła Magda Niewczas. Sprawę wygrywa mecenas Hubert Sułecki - podwładny Przybysz. Wkrótce podsuwa on Agacie do podpisu pewne dokumenty. Prawniczka nie wie, że jest to podstęp. W jego wyniku traci posadę. Zaskoczona odkrywa, że Sułecki zniknął bez śladu. 

odc.2: Agata nie może znaleźć pracy. Dorota proponuje przyjaciółce, by wzięła sprawę z urzędu. Jej klientem jest Oskar - były kierowca milionera Jerzego Pachmana. Mężczyzna twierdzi, że jest ojcem dziecka żony pracodawcy, z którą miał romans. Małżonkowie temu jednak przeczą. Wkrótce Dorota i jej kolega proponują Agacie, by dołączyła do kancelarii, którą zamierzają prowadzić.

"Ja to mam szczęście"

Nowość!

odc.1: Perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Joanna i Jerzy mają ośmioletnią córeczkę Zosię. Mieszkają z nimi również Ela, córka Joanny z pierwszego małżeństwa, i Marcin, syn Jerzego. Do domu Polaków przychodzi ogromna dostawa ze sklepu internetowego. Okazuje się, że zamówienie złożył Marcin. Na dodatek niespodziewaną wizytę składa były mąż Joanny, Stefan. Nieco później zjawiają się też jej rodzice.
odc.2: Marcin stara się o posadę wakacyjnego animatora. Chłopak trenuje umiejętności organizacyjne na rodzinie. Jerzy jest zmartwiony swoimi wynikami badań. Joanna wprowadza mężowi restrykcyjną dietę. Iwona, przyjaciółka Polakowej, raz uwodzi Tadeusza, to znów traktuje go na dystans. Mężczyzna nie wie, co o tym myśleć. Stefan przesyła byłej żonie okazały bukiet kwiatów. Jerzy jest zazdrosny.

"Świat według Kiepskich"

Nowy sezon!

odc.380 Boczek daje Ferdkowi w prezencie glonojada. Kiepski bardzo angażuje się w opiekę nad rybką. Rodzina nie podziela jego nowej fascynacji. Jolasia uważa wręcz, że glonojad jest brzydki. Postanawia zapewnić mu bardziej atrakcyjne towarzystwo.


"Moda na sukces"


odc.5598:Stephanie odwiedza Brooke. Seniorka rodu dziękuje jej za to, że nie zachowała się samolubnie i pozwoliła mężowi odejść.

odc.5599: Jackie oznajmia Owenowi, że wyjdzie za niego za mąż na Hawajach. Stephanie zachęca Ridge’a, aby wprowadził się do domu byłej żony i swoich dzieci.

odc.5600: Zaniepokojony Marone informuje Bridget, że muszą szybko wrócić do Los Angeles, aby chronić swoją własność przed nowym mężem jego matki.

odc.5601: Brooke postanawia zrezygnować z pracy, aby nie widywać się z Ridge’em. Forrester dowiaduje się, że Thorne i Felicia także opuszczają korporację.

odc.5602: Nick przegląda materiały ze ślubu Jackie, które ukazały się w magazynie Spencera. Sądzi, że Owen upił jego matkę i zmusił do wyjścia za niego za mąż.


"rodzinka.pl"

odc.25: Ludwik próbuje nauczyć synów samodzielności, by móc poświęcić na własne przyjemności czas zaoszczędzony na robieniu im kanapek, gotowaniu i praniu. Chłopcy są jednak wyjątkowo oporni na nauki ojca. Kacper stwierdza, że jest już wystarczająco duży, by iść do szkoły.

odc.26: Boscy zgłaszają się do wyprzedaży garażowej. Proszą chłopców, by przejrzeli swoje rzeczy i zdecydowali, czego już nie potrzebują. Sami też zabierają się do porządków. Okazuje się, że najłatwiej pozbyć się przedmiotów należących do kogoś innego.

odc.27: Natalia próbuje zachęcić synów do jedzenia warzyw. Boscy próbują też zapisać dzieci na zajęcia pozalekcyjne. Ponieważ jednak pojawia się problem z dopasowaniem ich do planu dnia domowników, Ludwik musi okazać się twardym negocjatorem.


"Hotel 52"

odc.54: Andrzej zostaje oczyszczony z zarzutów morderstwa Błażeja. W hotelu zjawiają się Grażyna i Mariusz Jabłońscy, którzy promują swój nowy poradnik małżeński. Wkrótce okazuje się, że ich idealny związek utrzymywany jest tylko na potrzeby reklamy książki.


"Szpilki na Giewoncie"


odc.41: Lucyna z Mateuszem chcą ponownie otworzyć pensjonat dla turystów. Bartek daje koncert w klubie Xeni. Wywołuje też bójkę, wymierzając sprawiedliwość oszustowi, który wynajął mu mieszkanie. Informacje o awanturze przedostają się do mediów."CSI: Nowy Jork"

odc.142: Adam Ross kontaktuje się z pewną kobietą za pośrednictwem wideoczatu. Na jego oczach rozmówczyni zostaje uduszona. Detektywi z CSI rozpoczynają śledztwo. Muszą ustalić, czy był to tylko makabryczny żart internautów, czy też naprawdę doszło do zbrodni.

"Herosi"


odc.7: Sylar dostaje zadanie sprowadzenia Petera. Daphne musi kogoś zabić, inaczej sama umrze. Elle ma szokujące wiadomości dla Claire i jej rodziny. Tymczasem Hiro w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące go pytania trafia do afrykańskiego szamana.

"Magia kłamstwa"

odc.4: Grupę Lightmana proszą o pomoc tajne służby. Chodzi o zapewnienie ochrony gościom na przyjęciu weselnym syna ambasadora Korei Południowej. Podczas imprezy dochodzi do strzelaniny. Okazuje się, że celem zamachowców był pan młody.

"Galeria"


odc.25 Policjanci przesłuchują Hannę Jankowską. Kobieta decyduje się zeznawać przeciwko mafii. Laura dostaje informację, że jej mąż niedługo opuści areszt.

odc.26 Wiktor wychodzi na wolność. Pinokio dowiaduje się, że za napadem na Adama stał tajemniczy zleceniodawca. Wysocki podejrzewa swojego ojczyma.

odc.27 W domu Kossowskich panuje napięta atmosfera. Wiktor postanawia poznać tożsamość kochanka żony. W tym celu idzie do galerii i wypytuje Różę.

odc.28 Miłość Adama i Karoliny kwitnie. Woydatt jest zazdrosny. Kacper chce zrezygnować z prowadzenia sprawy pasierba Tadeusza, by móc dalej wykonywać zawód.

odc.29 Kossowska nie może się zdecydować, czy rozstać się z kochankiem. Pinokio podrzuca do skrzynki Karoliny jej projekty i pieniądze.
"Na dobre i na złe"

Odc. 475: Lena w ciężkim stanie trafia do szpitala. Hana i Konica robią wszystko, by utrzymać ciążę. Przyjaciele pocieszają zrozpaczonego Latoszka. Gdy wydaje się, że lekarze opanowali sytuację, Lena dostaje krwotoku i trafia na stół operacyjny. Jacek przywozi do szpitala pacjenta, Bogdana Kraśnego, któremu w czasie zabiegu przeciął tętnicę szyjną. Andrzej i Piotr razem zajmują się poszkodowanym mężczyzną. Karolina rodzi córeczkę. Jacek, który chce zobaczyć dziecko, przyznaje się do wszystkiego Justynie.

"Julia"

odc.45 Tadeusz daje Maćkowi pieniądze, by ten zarezerwował salę na wesele. Janek próbuje wykręcić się od spotkania biznesowego, na które ma iść z Julią.

odc.46 Darek jest przekonany, że stał się przez byłą narzeczoną pośmiewiskiem. Postanawia się zemścić. Monika próbuje nastawić Janka przeciwko Julii.

odc.47 Maciek dzieli się z rodzicami zwariowanym pomysłem, jaki ma na swój ślub. Darek próbuje dowiedzieć się, kim jest Kamil. Namawia Pawła, by go śledził.

odc.48 Maciek i Julia są rozczarowani, gdy staje się jasne, że ceremonia ślubna w balonie nie jest żadnym problemem. Liczyli, że plan okaże się niewykonalny.

odc.49 Julia gratuluje Jankowi udanej operacji. Monika ogłasza, że będą z Janickim razem mieszkać. Przygnębiona Chmielewska postanawia szukać nowej pracy.

 

"Kości"


odc.84 Booth śni, że w należącym do niego i Brennan nocnym klubie doszło do morderstwa mężczyzny. Śledztwo prowadzą detektywi Camille i Jared. Znany autor kryminałów, Hodgins, sugeruje, że za zbrodnią stoi tajemniczy perski inwestor, który uwiódł Brennan.


"Głosy"

odc.13 W tajemniczym mężczyźnie przebywającym w szpitalu Ray rozpoznaje Franka Cardea. To on przed laty przyniósł Toby’ego. Mężczyzna mówi Loganowi, że zrobił to z polecenia jego matki. Nagle Toby doznaje wizji, której towarzyszy silne poczucie zagrożenia.

"Mentalista"

odc.20 Podczas przyjęcia ginie Xander Harrington, syn wydawcy dziennika "The Daily Observer" wyznaczony na jego następcę. Jane i Lisbon ustalają, że pismo miało opublikować materiały obciążające członków sekty Visualize. Podejrzenia padają na przywódcę grupy.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje