Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!"M jak miłość"


Reklama

odc. 894: Małgosia marzy o większym mieszkaniu. Próbuje zmusić Tomka, by poszukał lepiej płatnej pracy. Tymczasem Jankowski chce założyć własną firmę i stara się o pożyczkę. Martwi go, że Mirka nie traktuje ich związku poważnie. Na myśl o oświadczynach prawie dostaje histerii...

Natomiast Michał odwiedza Rogowskich w Grabinie. Informuje ich, że Grażyna zgodziła się odsprzedać mu swoje udziały w przychodni. Maria stara się zainspirować Kasię. Opowiada jej o swojej pierwszej miłości do przystojnego Grzesia!

Wcześniej Kasia robi Olkowi ostre wymówki za to, że najpierw zwabił Ulkę do swojego domu, potem zamknął ją w sypialni, a następnie zadzwonił po Marka. Wciąż bawi się z nastolatką w kotka i myszkę, wiedząc, że ona go kocha...

odc. 895: Barbara widzi, jak dobrze Marek czuje się w towarzystwie Kasi. Postanawia wepchnąć go w jej ramiona! Dziewczynie ten pomysł nie przypada do gustu.

Wpada niemal w panikę, gdy Mostowiak prosi ją o spotkanie sam na sam w pubie. Tuż przed "randką" Kasia wyznaje barmance Kaśce, że wcale nie jest Markiem zainteresowana. Jej zaskoczenie nie ma granic, gdy chwilę później zjawia się... Robert. Okazuje się, że to Mostowiak zadbał, by się zobaczyli.

Mateusz wciąż pracuje nad internetową stroną o Grabinie. Chce reklamować na niej szkolny spektakl "Romeo i Julia". Tymczasem Artur odkrywa, że Maria - w tajemnicy przed nim - koresponduje mailowo z Grzegorzem. I nie jest tym zachwycony. Były ukochany robi przyjaciółce niespodziankę. Nieoczekiwanie zjawia się w Grabinie.

Mostowiakowie witają go z radością. Jedynie Rogowski nie podziela ich zachwytu... Paweł z Asią planują rychły ślub kościelny. Postanawiają też wziąć pożyczkę na spłatę kolosalnych długów Laury. Nie podejrzewają, że Liberadzka jest zdolna ukraść im wszystkie pieniądze, które odłożyli na wesele.

Kozłowski uprzedza ich, że mama Asi wróci dopiero wtedy, gdy będzie spłukana! Wcześniej Laura wyznaje zięciowi w tajemnicy przed córką, że ojciec Asi żyje. Mężczyzna odsiaduje długoletni wyrok w więzieniu. Jednak nie chce zdradzić, jakiej dopuścił się zbrodni..."Klan"


odc. 2237: Paweł opowiada Tadeuszowi o okolicznościach śmierci Ryśka. Okazuje się, że przed śmiercią jego brat zdecydował, by jego organy zostały wykorzystane do przeszczepów! Co ciekawe, pogrzeb bohatera organizuje Paweł z Elżbietą... Firma Jacka przeżywa ogromne trudności. Księgowa radzi Boreckiemu, by wycofał się z produkcji nowej linii kosmetyków. Kaja i Darek znów się całują. Czesia nakrywa ich na gorącym uczynku.  
odc. 2238: Rodzina Rysia przygotowuje się do pogrzebu. Grażynka i Kasia nie potrafią powstrzymać łez... Po zakończeniu ceremonii Bożenka nie chce odejść od mogiły ojca. Ma nogi jak z waty. Na szczęście w pobliżu znajduje się opiekuńczy Miłosz. Kondolencje Grażynce składa mama Martynki, która pojawia się na stypie w Rosso.
odc. 2239: Następnego dnia wdowa po Rysiu przychodzi do Elmedu. Mimo zwolnienia lekarskiego Grażynka postanawia wrócić do pracy. Kaja zaprasza Darka do siebie do domu. Marta nie jest zadowolona z dublerki Bożenki. Prosi Grażynkę, by namówiła córkę na powrót do treningów.
odc. 2240: Bożenka jest zła na Martę, że za jej plecami rozmawiała z matką. Nadal nie planuje powrotu do zespołu, ponieważ ma żal do Marty. Elżbieta dowiaduje się, że przeszczepiona nerka Jaśka funkcjonuje prawidłowo i na razie nie są potrzebne dializy. Monika i Czesia demaskują Darka. Żona prosi go, by wyjaśnił jej, od kiedy romansuje z Kają... Feliks umawia się z Rutką na spotkanie biznesowe.
odc. 2241: Czesia nie wierzy Darkowi, że dzień wcześniej przypadkiem spotkał kolegę z wojska. Jerzy zastaje zapłakaną Elżbietę. Krystyna radzi jej, by zaczęła pisać własnego bloga albo pomyślała o napisaniu kolejnej części "Klanu". Być może wtedy nieco ukoi swoje nerwy po śmierci Ryśka. Bożenka pojawia się w szkole tańca spóźniona. Michał rezygnuje z dalszej współpracy z Feliksem."Reguły gry"

odc.3: Natasza chce, by Adam konsultował się z nią w sprawie dużych wydatków. Tymczasem Grzegorz zdaje się nie doceniać awansu zawodowego Magdy, koncentrując swoją uwagę na rozgrywkach sportowych. W końcu postanawia zabrać żonę na galę boksu."Pierwsza miłość"


odc. 1454: Goście przybywają do USC na ślub Marysi i Huberta. Podczas uroczystości Jan wychodzi z Julką przed budynek. Tylko na chwilę zostawia dziecko w wózku. Gdy wraca, wnuczki już nie ma. Porywa ją Anna! 


odc. 1455: Policjanci sprawdzają Pawła, który jest dla nich głównym podejrzanym. Po pewnym czasie Anna dzwoni do Pawła... Do Wadlewa mają przyjechać trzy busy Koreańczyków. Śmiałek prosi o pomoc Aurelię, która przygotowuje dla nich sushi. 


odc. 1456: Grzegorz namawia Błażeja, by znalazł sobie bardziej ułożoną dziewczynę od Ewy. Hubert spotyka przypadkowo w kawiarni swoją byłą żonę, Sandrę. Marysia, która po ostatnich wydarzeniach straciła zaufanie do Pawła, chce by jak najrzadziej spotykał się z Julką. 


odc. 1457: Hubert jest pod wrażeniem spotkania z Sandrą. Tego samego wieczora przegląda w laptopie ich wspólne fotografie. Marysia odnajduje wizytówkę Sandry. Zamiera, kiedy okazuje się, że była żona Huberta jest we Wrocławiu. Nie potrafi ukryć swojej zazdrości. 


odc. 1458: Hubert ma za złe Sandrze, że dopiero co pojawiła się w jego życiu i od razu zamierza w nim mieszać. Świadkiem ich kłótni jest Paweł. Robert opowiada Oli o swoich problemach z szantażującym go rowerzystą. Malwina płaci karę, którą nałożył na nią kontroler z urzędu skarbowego."Barwy szczęścia"

odc. 711: Patrycja ma problemy. Po tym, jak odwołała dwa koncerty The Gites, nikt nie chce z nią współpracować. Klara spotyka się z Adą, a przyjaciółka opowiada jej o kłótniach w zespole Pyrki. Kasia zgadza się na powrót Tymona do pracy. Wiola Krupa ma wypadek...

odc. 712: Krupa zjawia się w klubie o kulach i z kołnierzem ortopedycznym na szyi. Zapowiada Kasi, że następnym razem spotkają się w sądzie. Sara wyznaje Górce, że nie wie, jak Basia zareaguje na jej związek z Bobem. Obawia się jednak, że Grzelakowa go nie zaakceptuje.

odc. 713: Marta nie może spać przez Piotra. Robert radzi żonie, by o wszystkim powiedziała prezesowi. Tymczasem Majewski akceptuje plan Walawskiego, by redakcja przeprowadziła się do nowego biura! Malwina z Przemkiem chcą urządzić sylwestra na Mazurach.

odc. 714: Hubert powiadamia swoich kolegów, że odchodzi z zespołu. Tymon przekazuje Kasi i Anicie, że Wiola oczernia ich klub na forum o fitnessie. Górka decyduje się zwrócić o pomoc do prawnika, którego poleca jej Tymon. Zenek zapewnia Boba, że Basia go jeszcze polubi.


"Na Wspólnej"

odc. 1564: Gosia jest przygnębiona. Dochodzi do wniosku, że jedyną rzeczą, którą mogłaby się pochwalić, są nieudane związki z mężczyznami. Po powrocie ze spaceru Iza orientuje się, że w domu jest złodziej. Chwyta jeden z kijów golfowych i mocno uderza go w głowę...

odc. 1565: Iza ma wyrzuty sumienia. Dowiaduje się, że chłopak, którego raniła, jest już po operacji, ale wciąż walczy o życie. Tadeusz planuje kupić mieszkanie w sąsiedztwie Ziębów. Podczas wizyty Sochan pyta Zuzę o jej relacje z matką.

odc. 1566: Ewa nie zamierza spotykać się z Borysem. Żali się Żanecie, że jej matka próbuje ją swatać z Orłowem. W szpitalu Izabela wpada na matkę poszkodowanego. Kobieta o wszystko ją obwinia i każe się wynosić...

odc. 1567: Maria prosi Włodka, aby wrócił do domu i przestał ją oskarżać o zdradę. Rafał nalega, by Agnieszka wróciła na spotkania klubu AA. Później Olszewska spotyka Gerarda, który proponuje jej skosztowanie... nalewki domowej roboty. Kamil opiekuje się tancerką Jowitą, która czeka na przeszczep serca.

"Rezydencja"


odc.57 Krzysztof oświadcza się Basi. Tymczasem Marek prosi Violę, żeby wyprowadziła się z jego mieszkania. Filip namawia go, by walczył o kobietę, którą kocha. Podhorecki go zbywa, więc przyjaciel postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Urszula mówi młodszemu synowi, że jego żona zdradza go z Kamilem. Zaskoczony Łukasz nie wierzy w te rewelacje. Każe matce trzymać się z daleka od jego rodziny.

odc.58 Jaś połyka mały przedmiot. Zaczyna się krztusić. Ratuje go Basia, zaskarbiając tym sobie wdzięczność Łukasza. Urszula podejmuje pierwszą decyzję jako właścicielka galerii. Zwalnia szantażującego ją malarza, Roberta. Do rezydencji z niezapowiedzianą wizytą przyjeżdża Tomasz. Próbuje przekonać Jana, aby wyjechał z żoną na wakacje i spróbował naprawić swój związek.

"Moda na sukces"


odc.5594 Trwa wesele Bridget i Nicka. Eric dowiaduje się, że Thorne i Felicia chcą zrezygnować z pracy w firmie Forresterów. Nie mogą bowiem zaakceptować faktu, że większość decyzji zapada po myśli sióstr Logan.

odc.5595 Szczęśliwi Bridget i Nick spędzają swój miodowy miesiąc na Hawajach. Świeżo poślubieni małżonkowie nie mają pojęcia, że w tym samym hotelu zatrzymali się Jackie i jej kochanek.

odc.5596 Brooke zarzuca Taylor, że wykorzystała Ridge’a. Owen przygotowuje niespodziankę dla Jackie. Proponuje jej, aby wzięli ślub na Hawajach, bo tylko tam Nick nie stanie im na przeszkodzie.

odc.5597 Ridge próbuje przekonać żonę, by razem przezwyciężyli kryzys. Brooke uważa jednak, że to niemożliwe. Podczas joggingu Bridget spotyka Knighta. Postanawia nie mówić o tym mężowi.
"rodzinka.pl"

odc.23 Kończą się wakacje i Boscy wracają do codziennych obowiązków. Natalia i Ludwik chcą nauczyć synów dbania o porządek w domu. Chłopcy buntują się jednak przeciw ich nakazom. W czasie dyskusji wychodzi na jaw wstydliwy sekret ojca. Kacper poznaje nowego kolegę zafascynowanego demokracją. Niebawem opuszcza się w nauce. Ludwik postanawia odpowiednio zmotywować syna do wytężonej pracy.

odc.24 Chłopcy proszą Marka, by namówił ich mamę na kupno trampoliny. Jego starania odnoszą skutek przeciwny do zmierzonego. Przy okazji wychodzi na jaw, że mężczyzna kompletnie nie zna się na kobiecej naturze. Ludwik postanawia kupić sobie nową kosiarkę w atrakcyjnej cenie. Kacper, by mieć własne pieniądze, zabiera się za sprzedawanie lemoniady. Nie idzie mu jednak zbyt dobrze.

"Licencja na wychowanie"


odc.42 Ryszard jedzie w delegację. Pod jego nieobecność w domu pewne zasady zostają zawieszone. Dzieci zamawiają pizzę, a Roma nocami wertuje kobiecą prasę.

odc.43 Paweł przyprowadza do domu psa znajdę. Z czasem jego żona bardzo przywiązuje się do zwierzaka. Pupil stopniowo zajmuje miejsce męża u jej boku.

odc.44 W czasie zakupów córki namawiają Romę, by przymierzyła seksowny gorset. Gdy Barańska zamyka się w przebieralni, Mateuszek wybiega ze sklepu.

odc.45 Paweł nie chce towarzyszyć Weronice podczas porodu. Widząc zmartwioną minę żony, postanawia jej to wynagrodzić. Skutek jest inny, niż oczekiwał.

odc.46 Ryszard spotyka kolegę z liceum, który zaprasza go na zjazd absolwentów. Barański zauważa, że znajomemu powiodło się w życiu. Czuje się z tym źle.

"Hotel 52"

odc.53 W hotelu zjawia się ekipa filmowa, która kręci reklamę bielizny. Prezes firmy Marian Chociej pilnuje, by wszystko poszło zgodnie z planem. Towarzyszy mu córka Edyta i jej narzeczony. Obaj panowie skrywają tajemnicę, która przypadkiem wychodzi na jaw.


"Szpilki na Giewoncie"


odc.40 Ewa wyjechała do USA, by zapomnieć o tym, co spotkało ją i Bartka. W zamkniętym pensjonacie Lucyny, pojawia się Mateusz Rybicki. Chce on wykupić 60 procent udziałów. Przyjeżdża z nim Xenia, która zamierza zabrać Bartka do Warszawy."CSI: Nowy Jork"

odc.141 Pierwszego dnia pracy w CSI detektyw Josephine Danville znajduje w laboratorium zwłoki młodej kobiety. Okazuje się, że zmarła była zatrudniona w biurze architektonicznym w tym samym budynku. Śledczy podejrzewają o zbrodnię jej wielbiciela.

"Herosi"


odc.6 Knox i Daphne werbują Hiro i innych herosów do laboratorium Pinehearst, w którym gromadzą się zbiegli z Firmy przestępcy. Peter dowiaduje się, że szefem laboratorium jest jego ojciec, który miał umrzeć rok wcześniej. Meredith wpada w pułapkę Doyle’a.

"Magia kłamstwa"

odc.3 Lightman i Torres prowadzą dochodzenie w sprawie morderstwa córki wpływowej sędzi. Równolegle Gillian i Eli wyjaśniają przyczyny katastrofy samolotu, którego pilot zdołał się katapultować. Mężczyzna twierdzi, że stracił orientację podczas lotu.

"Galeria"


odc.20 Adam usiłuje odzyskać skasowane dokumenty z laptopa matki. Hanna ucieka z domu publicznego i próbuje odnaleźć Wiktora.

odc.21 Karolina z pomocą Adama urządza się w galerii i sprzedaje pierwsze sztuki biżuterii. Kasia namawia Huberta, aby zainstalował w swoim barze internet.

odc.22 Adam odzyskuje dane z uszkodzonego dysku. Tadeusz jest niezadowolony z reklam galerii. Dowiaduje się, że jego pasierb ma romans z Jabłońską.

odc.23 Adam i Karolina wybierają się na randkę do kręgielni. Tam chłopak opowiada jej nieco więcej o sobie. Róża usiłuje przekonać męża, aby postarali się o dziecko.

odc.24 Laura idzie do komendanta Zawadzkiego, aby raz jeszcze porozmawiać o sprawie męża. Obawia się, że tylko Hanna może uratować go przed więzieniem.
"Na dobre i na złe"

odc.474 Latoszkowie urządzają w domu parapetówkę. Na imprezie pojawia się Jacek z żoną. Hana liczy na to, że szpital przedłuży jej umowę, gdyż ta na okres próbny niebawem się kończy. Dyrektor Żak nie chce jednak zaproponować lekarce kontraktu. Z zazdrością obserwuje, jak Tretter chwali młodszą koleżankę. Hana i Witek opiekują się ciężarną Karoliną, u której ujawniła się choroba serca. Kobieta musi poddać się niebezpiecznemu zabiegowi i powinna poinformować o tym ojca dziecka. Okazuje się, że jest nim Jacek. Rekonstrukcja ręki gwiazdy rocka zakończyła się sukcesem.

"Julia"

odc.40 Janek chce wyznać bratu, że kocha jego narzeczoną. Tymczasem w klinice wszyscy są przekonani, że Maciek i Julia zamierzają niebawem wziąć ślub.

odc.41 Igor próbuje przekonać Janka, by walczył o kobietę, którą kocha. Natalka czuje się już lepiej. W tej sytuacji Julia podejmuje decyzję o powrocie do Krakowa.

odc.42 Julia mówi Kasi, że chce się wycofać z układu z Maćkiem i znaleźć sobie nową pracę. Kiedy pojawia się w klinice, Anita z Igorem gratulują jej ślubu.

odc.43 Julia próbuje pocieszyć Anitę, która widziała Igora flirtującego z masażystką. Tymczasem Hanna i Tadeusz chcą poznać rodzinę swojej przyszłej synowej.

odc.44 Julia czuje się ignorowana przez Janka. Próbuje namówić Maćka, aby wyznał rodzicom prawdę o sobie. Chłopak boi się jednak, że go nie zrozumieją. 

"Głęboka woda"

odc.12, 13-ost. Jedenastoletnia Asia mdleje na lekcji. Ratownik pogotowia odkrywa, że dziewczynka jest posiniaczona. Mika i Iza chcą porozmawiać z jej matką. Wiktor szuka nowego lokum dla rodziny, której mieszkanie zostało zniszczone wskutek wybuchu gazu.

 

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"


odc.174, 175 Ekipa CSI poszukuje mężczyzny, który nie zjawił się na własnym ślubie. Ślady wskazują, że mógł zostać zamordowany. Caine otrzymuje też zadanie odnalezienia Ashley Tanner. Okazuje się, że sprawa ta wiąże się ze śledztwem prowadzonym w Las Vegas.

"Kości"


odc.83 Podczas degustacji wina w beczce zostają znalezione zwłoki. Okazuje się, że ciało należy do znanego krytyka win. Jego jedna recenzja mogła zniszczyć reputację winnicy, więc motyw wydaje się oczywisty. Booth i Brennan chcą baczniej przyjrzeć się sprawie.

"Przepis na życie"


odc.25, 26 Andrzej i Beata wybierają się do terapeutki. Gruba nie może przestać myśleć o Mateuszu. Chce się zemścić na Ślicznej. Prosi o wsparcie Manię i Grochola. Anka daje się namówić Jerzemu na wyjazd do Rozwalina. Tam spotykają Roberta i Małgorzatę.


"Głosy"

odc.12 Toby i Oz przypadkowo niszczą dowody zbrodni, gdy próbują ratować ofiarę - młodą piosenkarkę. Podczas procesu Logan czyta w myślach świadków. Wkrótce zostaje wezwany do starszego pana potrąconego przez samochód. Okazuje się, że zna on Toby’ego.

"Blondynka"

odc.12, 13-ost. Podczas ślubu Michała i Elwiry dochodzi do skandalu. Sylwia natyka się w lesie na przemytników nielegalnych imigrantów. Przestępcy wiążą ją i wrzucają do wykopanego dołu. Zaniepokojeni jej nieobecnością Marcin i Pula Hula wyruszają na poszukiwania.
Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje