Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!"M jak miłość"


Reklama

odc. 892: Kasia jest pewna, że już nic jej nie grozi w Grabinie. Ula odkrywa, że Olek skrytykował ją na swoim blogu. Postanawia się zemścić. Jedzie do jego ulubionej kawiarni i ostrzega kolejną uczennicę przed uwodzicielskim korepetytorem...

Chłopak wpada w szał. Żąda od Marka pieniędzy za lekcję, którą przerwała jego córka. Mostowiak znowu dochodzi do wniosku, że nie sprawdza się w roli samotnego rodzica. Irenka nareszcie godzi się z Tadeuszem. Potem razem z Teresą jedzie na Deszczową. U Zduńskich poznają Elkę. Piotrek jest zirytowany, że jego babcia poznała prostytutkę. W tajemnicy przed Jankiem Sylwia odwiedza Kingę, zabiera pierścionek zaręczynowy, który zostawił Zawadzki, a później sama oświadcza się szefowi! Janek wybucha złością...

odc. 893: Marta zbliża się na wyjeździe do Agnieszki. Otwarcie pyta Budzyńskiego, dlaczego traktuje ją z taką niechęcią i dystansem. Tymczasem Olszewska ratuje życie małej Ani. Dziewczynka niezauważona przez nikogo z dorosłych, wymyka się z domu nad jezioro i o mało nie tonie w jeziorze.

Po tym zdarzeniu Andrzej dziękuje Agnieszce za uratowanie Ani i prosi o wybaczenie za to, że ją skrzywdził. Ich rozmowę podsłuchuje Werner. Wcześniej prawnik próbował wytłumaczyć wspólnikowi, jak bardzo zależy mu na Agnieszce. Tymczasem Joanna bezskutecznie szuka Laury, która nie wraca na noc do domu. Kinga wyznaje Marii, że ostatnio wciąż kłóci się z Piotrkiem. Mówi, że nie potrafi się pogodzić z tym, że jej mąż coraz więcej czasu spędza z Moniką.

Następnie o "wybrykach" syna Maria rozmawia z Pawłem, który potwierdza, że z Piotrkiem ostatnio dzieje się coś niepokojącego. Przy okazji Rogowska opowiada bliźniakowi o znajomości, którą niedawno nawiązała przez internet. Okazuje się, że znalazł ją mężczyzna, który przed laty był jej pierwszą miłością. Kompletnie zaskoczony Zduński radzi matce, by - dopóki to tylko niewinny flirt - szybko tę znajomość zakończyła.


"Klan"


odc.  2232: Norbert uważa, że powinien powiedzieć szefowi o swojej chorobie. Ola jest jednak temu przeciwna. Rutka zwierza się Zycie, że nie ma pewności, że to z nim zaszła w ciążę. Mariusz mówi Ryśkowi, że Joanna właśnie złożyła pozew o rozwód. Widzi, że jego przyjaciel jest w bardzo złej formie. Bożenka wręcza Marcie swój kostium. Oświadcza, że rezygnuje z występów w przedstawieniu. Miłosz nie rozumie jej decyzji.
odc.  2233: Bożenka wyjaśnia rodzicom, dlaczego zrezygnowała z występów tanecznych. Norbert mówi szefowi, że jest schizofrenikiem. Wbrew wcześniejszym obawom wcale nie zostaje zwolniony. Feliks wyjaśnia Monice, na czym polega jego pomysł na biznes. Rysiek spada z drabiny i trafia do szpitala. Okazuje się, że miał zawał!
odc.  2234: Monika opowiada Gabrieli, jak Feliks zamierza wykorzystać fakt, że Polska jest organizatorem Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Marcin przekonuje Bożenkę, by zmieniła zdanie. Małgorzata nie rezygnuje z próby uwiedzenia Jerzego. Zaprasza go do siebie do mieszkania...
odc.  2235: Jerzy wyznaje Elżbiecie, że jej przyjaciółka zagięła na niego parol. Marta wyjaśnia Igorowi, że właśnie zachorowała ich główna tancerka. Tymczasem Rysiek nadal przebywa w szpitalu. Czuje się już lepiej. Niespodziewanie nakrywa złodziei na gorącym uczynku. Podczas szamotaniny zostaje popchnięty, uderza głową w metalową poręcz łóżka i pada bez czucia na ziemię. Lekarze stwierdzają zgon...
odc.  2236: Paweł usiłuje wyjaśnić okoliczności śmierci brata. Dowiaduje się, że Rysiek zginął jak bohater, próbując udaremnić złodziejski proceder. Jedzie do Grażynki, by ją o wszystkim poinformować. Na początku nic do niej nie dociera, potem z wrażenia mdleje. Maciek natomiast zamyka się w sobie i nie chce z nikim rozmawiać. Cała rodzina Lubiczów deklaruje swoją pomoc rodzinie Ryszarda.

"Reguły gry"

odc.2: Adam robi niespodziankę Nataszy i załatwia większe łóżko. Gdy dziewczyna dowiaduje się, że kupił ten mebel ze swoją byłą partnerką, jest zirytowana. Grzegorz nie może ukryć zachwytu nową przyjaciółką Jacka. Magda staje się zazdrosna."Pierwsza miłość"

odc.  1449: Grzegorz razem z Ewą spędzą noc w wojskowym areszcie. Marek uważa, że Paweł ma prawo widywać się z Julką. Majka jest zrozpaczona. Pragnie jak najszybciej wyjechać z kraju, by o tym nie myśleć.
odc.  1450: Marysia prosi Huberta, by jak najszybciej wrócił do domu. Przeraża ją myśl, że Paweł chce jej odebrać dziecko. Emilka stara się dojść do siebie po rozstaniu z Kamilem. Śmiałek postanawia znaleźć jej kolejnego adoratora. Wybiera Bartka...
odc.  1451: Kinga postanawia sama poprowadzić samochód i pojechać się na oddział położniczy. W szpitalu Kinga trafia pod opiekę stażysty. Po długich chwilach oczekiwania Adam wita na świecie syna, Maćka! Sabina prosi Olę, by dała jej namiary na chirurga plastycznego, który operował jej bliznę.
odc.  1452: Ola stara się odwieść Sabinę od pomysłu operacji plastycznej powiększenia piersi. Śmiałek sięga po ludowe sposoby, by rozkochać w sobie Bartka i Emilkę. Adam dostaje propozycję pracy w grupie tanecznej w Kanadzie. Kinga postanawia przeprowadzić się razem z nim...
odc.  1453: Detektyw wynajęty przez Anetę okazał się zwykłym oszustem i naciągaczem. Natomiast Hubert chce poznać motywy działania Pawła i powód, dla którego zmienił zdanie i zamierza zostać prawnym opiekunem Julki. Sabina jest zazdrosna o Radka i o to, że ugania się za Jowitą. Mikser próbuje ją ostrzec.


"Barwy szczęścia"


odc. 707: Kasia dostaje zaproszenie do Monte Carlo od producenta Apet-Line. Tymon chce wynająć od Górki salę. Bogdan złości się, że dla Małgorzaty ważniejsze od rodziny są... studia. Klaudia przeprasza Ksawerego za swoje zachowanie. Rybiński zaprasza ją na kawę.

odc. 708: Marta jest zła na Piotra. Już nie wierzy w jego dobre intencje. Basia dostaje list od Adama. Jest załamana. Okazuje się, że Adam kogoś sobie znalazł za granicą i prosi, by Sara także ułożyła sobie życie. Grzelakowa nie ma odwagi powiedzieć o tym byłej dziewczynie syna.

odc. 709: Basia jest przekonana, że Sara wyjedzie za granicę i nigdy już nie zobaczy Johna. Czarek, nauczyciel WF-u, wyraźnie próbuje poderwać Blankę. Dawid jest o niego zazdrosny. Zofia prosi córkę, by poleciała na święta do Australii sprawdzić, co słychać u Izy...

odc. 710: Sara odwiedza Basię w szpitalu. Tymczasem Grzelak namawia Boba, by został w Polsce i zaopiekował się Sarą i jej synkiem. Patrycja musi odwołać sylwestrowy występ zespołu w Krakowie. Ma pretensje do Huberta. Uważa, że zachowuje się niepoważnie.

"Na Wspólnej"


odc. 1560: Ludwika jest wściekła na Agnieszkę za to, że spóźniła się na jej ślub. Podczas przyjęcia weselnego dochodzi do awantury... Smolny wyjaśnia Kindze przy całym zespole, dlaczego jako jedyna nie dostała premii. Petrus dowiaduje się, że nie jest ojcem małego Kacperka.

odc. 1561: Rafał próbuje przekonać pijaną Agnieszkę, by wróciła z nim do domu. Narzeczona przeprasza Ludwikę. Nie otrzymuje jednak przebaczenia. Kamil prosi Zuzę, żeby nie pomagała Magdzie. Weronika uświadamia sobie, że ma z Adamem syna.

odc. 1562: Nicole cieszy się, że ma pierwszego chętnego na naukę języka angielskiego. Honorata też jest zainteresowaną prywatnymi lekcjami. Lekarz tłumaczy Roztockiemu, że nigdy nie wykluczał jego płodności...

odc. 1563: Roman uświadamia Rafałowi, że Agnieszka ma poważny problem z alkoholem. Renata próbuje namówić Włodka, by wrócił na Wspólną. Tymczasem Michał zapewnia Borysa, że już definitywnie skończył z hazardem. Orłow spotyka się też z Ewą. Zapewnia ją, że nadal jest w niej zakochany.

"Rezydencja"


odc.55: Łucja wyznaje córce, że zabroniła Janowi spotykać się z nią, gdy była w ciąży z Basią. Elżbieta nie może wybaczyć matce tego, że okłamywała ją przez 30 lat. Zdenerwowana starsza pani traci przytomność przed drzwiami księgarni. Kamil jest coraz bardziej zazdrosny o swoją kochankę. Chce, by rozwiodła się z Łukaszem nawet bez orzekania o jego winie. Urszula szuka faktów kompromitujących Julię.

odc.56: Łucja jest w szpitalu. Jej problemy z sercem znowu dają o sobie znać. Przeprasza Elżbietę za to, że ją okłamywała. Matka i córka godzą się. Adwokat Julii radzi jej, żeby zrezygnowała z rozwodu. Tymczasem Urszula żąda od synowej, by zniknęła z życia jej rodziny. Mówi też Markowi, że to ona i Julia uknuły intrygę, która miała połączyć go z Violą. Krzysztof prosi Basię o rękę.

"Moda na sukces"


odc. 5589 Stephanie próbuje powstrzymać Brooke przed spotkaniem z mężem. Przekonuje ją, że Ridge chce teraz być sam i powinna dać mu trochę czasu.
odc. 5590 Nick zabrania matce zjawiać się razem z Owenem na jego ślubie. Bridget pokazuje Brooke i Ericowi swoją suknię, którą sama zaprojektowała.
odc. 5591 Jackie stara się przekonać syna, żeby w końcu zaakceptował jej związek z Owenem. Nick uparcie twierdzi, że kochankowi matki zależy na jej pieniądzach.
odc. 5592 Nadchodzi dzień ślubu Bridget i Nicka. Jackie pojawia się na uroczystości z Owenem. Brooke nie ma pojęcia, że jej ukochany spędził noc z Taylor.
odc. 5593 Ridge i Taylor starają się trzymać od siebie jak najdalej. Obserwująca ich Stephanie jest zaniepokojona. Wciąż liczy na to, że ci dwoje znowu będą razem.


"rodzinka.pl"

odc.21 Tomek poucza bliskich, jak dbać o środowisko naturalne. Gdy Natalia serwuje na kolację hamburgery, chłopak odmawia, tłumacząc matce, że krowy przyczyniają się do ocieplenia klimatu. Ludwik prosi syna o pomoc w skoszeniu trawnika. Chłopak wymawia się od pracy, twierdząc, że używanie kosiarki jest nieekologiczne. Natalia czyta artykuł na temat rozwiązywania konfliktów między rodzicami a nastolatkami.

odc.22 Nadchodzą wakacje. Natalia namawia męża, by wysłali synów na kolonie. Chłopcy nie będą się nudzić, poznają nowe miejsca i przyjaciół, a oni sami wypoczną przez dwa tygodnie bez dzieci. Okazuje się, że cena wakacyjnego wyjazdu przekracza ich możliwości finansowe. Boscy postanawiają wyruszyć razem z synami do Rewala. Wszyscy zaczynają się pakować.

"Licencja na wychowanie"


odc. 37 Rodzice zapisują Wiktorię do elitarnego liceum, w którym obowiązują mundurki. Weronika namawia córkę, by na zajęcia włożyła ekstrawagancką kurtkę.
odc. 38 Ryszard kupuje drogi garnitur, jednak nie chce się przyznać żonie, ile za niego zapłacił. Roma, oburzona rozrzutnością męża, przestaje się do niego odzywać.
odc. 39 Weronika pyta córkę, czy stosuje antykoncepcję. Dziewczyna upiera się, że jest dziewicą. Leszczyńska postanawia poznać powody jej wstrzemięźliwości.
odc. 40 Katechetka wyrzuca Marysię z lekcji. Jej zdaniem w wypracowaniu uczennicy znalazły się obrazoburcze stwierdzenia. Ryszard zadaje córce pokutę.
odc. 41 Paweł kupuje Bartkowi rower i namawia Wiktorię oraz Weronikę do wyjazdu na wycieczkę. Ryszard przestrzega Leszczyńskiego przed wyprawą..."CSI: Nowy Jork"

odc.130 Zespół Taylora bada okoliczności śmierci gwiazdy drużyny bieliźnianego futbolu amerykańskiego. Autopsja wykazuje wstrząs anafilaktyczny. Uwagę śledczych zwraca rezerwowa zawodniczka, która najbardziej skorzystała na nieobecności koleżanki.

"Herosi"


odc.5 Claire śledzi jednego z uciekinierów z Poziomu 5, Stephena Canfielda. Podążają za nim również HRG, Noah oraz Sylar. Hiro i Ando dowiadują się, że Adam Monroe ma rozległą wiedzę na temat kradzieży tajemniczej formuły. Peter odkrywa przerażającą przyszłość.

"Magia kłamstwa"

odc.2 Oficer zostaje oskarżony o molestowanie seksualne podwładnej. Cal i Ria Torres udają się do bazy wojskowej, by przesłuchać mężczyznę i jego domniemaną ofiarę. Z zachowania kobiety Lightman wnioskuje, że jej zeznania nie są do końca szczere.

"Galeria"


odc. 15 Karolina chce wyjechać do Mediolanu. W ostatniej chwili zatrzymuje ją prywatny detektyw. Informuje dziewczynę, że Barbara przed wypadkiem znalazła jej ojca.
odc. 16 Po spotkaniu z detektywem Karolina decyduje się zostać we Wrocławiu. Dowiaduje się, że to Woydatt spłacił pożyczkę Barbary. Zamierza mu podziękować.
odc. 17 Jabłońska chce wyjaśnić z Anitą sprawę wynajęcia jej stoiska komuś innemu. W gabinecie zastaje ją i jej przyjaciółkę Nikolę w negliżu. Jest tam też Adam.
odc. 18 Tadeusz prosi Laurę, by wstawiła do swojego butiku biżuterię Karoliny. Adam pod naciskiem ze strony Anity postanawia zatrudnić się w barze Huberta.
odc. 19 Jabłońska dowiaduje się, że Adam jest przyrodnim bratem Anity, więc nie jest już zazdrosna. Razem biorą udział zabawach organizowanych dla przyjaciół Małgosi.


"Na dobre i na złe"

odc.473 Znany muzyk Klaus ulega wypadkowi i trafia do szpitala w Leśnej Górze. Mężczyzna ma zmiażdżoną rękę. Konica decyduje o amputacji. Falkowicz upiera się jednak, by u artysty przeprowadzono zabieg rekonstrukcji. Liczy, że ratując dłoń znanego artysty, sam zyska popularność. Próbuje wywrzeć presję na zespół. Wiki stwierdza, że jedna z pacjentek, także poszkodowana w wypadku, wymaga pilnej interwencji. Falkowicz odprawia lekarkę, gdyż przygotowuje się do konferencji prasowej, na której poinformuje dziennikarzy o stanie gwiazdora. Wiki zwraca się do Sambora. On samodzielnie przeprowadza trepanację czaszki.

"Julia"

odc. 35 Julia przeżywa fakt, że udaje narzeczoną Maćka, a Janek jest z Moniką. Hanna, która podsłuchała rozmowę Moniki i Bożeny, pyta Tadeusza, czy ma romans.
odc. 36 Maciek i Kamil wybierają się na kolację. W tym samym czasie w restauracji pojawiają się rodzice Janickiego. Chłopak dzwoni do Julii i prosi o pomoc.
odc. 37 Monika postanawia udać się do Małeckiej. Na miejscu podaje się za Chmielewską. W tym samym czasie Maciek i Julia również wybierają się do lekarki.
odc. 38 Monika przeprasza Hannę za swoją matkę. Janicka zapewnia, że między nią a Tadeuszem wszystko jest w porządku. Wieczorem Janek całuje Julię.
odc. 39 Za namową Maćka Julia postanawia wyjechać na jakiś czas do Lubawic. Pod nieobecność rywalki Monika knuje przeciwko niej intrygi w klinice.

 

"Głęboka woda"

odc.11 Stefan, fotoreporter wojenny, z powodu ran odniesionych na misji w Afganistanie, porusza się na wózku inwalidzkim. Mężczyzna nie może pogodzić się z kalectwem. Kalina próbuje mu pomóc. Wiktor zauważa, że między nimi rodzi się silna więź.

 

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"


odc.172, 173 W samolocie zostają znalezione zwłoki. Okazuje się, że ofiarą jest poprzedni właściciel maszyny. Wychodzi na jaw, że mężczyzna miał licznych wrogów. Policjanci badają również przypadek dziewczyny, która umarła po spożyciu skażonego posiłku

"Kości"


odc.82 Na imprezie poprzedzającej studenckie zawody łucznicze młodzi ludzie strzelają do zawieszonej nad ogniskiem kukły. W pewnym momencie zaczyna się z niej wyłaniać kościotrup. Okazuje się, że szczątki są prawdziwe. Booth i Brennan rozpoczynają śledztwo.

"Przepis na życie"


odc.24 Jerzy i Elka dostają rozwód. W Imbirze pojawiają się jurorzy konkursu. Jednym z nich jest Robert Jad. Wszystkim udziela się nerwowa atmosfera. Anka uspokaja pracowników. Irena idzie na spotkanie z Witoldem. Obserwują ich Wanda, Karol i Stefan.

"Glee"


odc.20 Rachel dowiaduje się, że rywale z zespołu Vocal Adrenaline planują wykonanie piosenki Lady Gagi na konkursie. Will zarządza przygotowanie własnej wersji jednego z przebojów wokalistki. Dziewczyny z Glee Clubu i Kurt szykują odpowiednie kostiumy.

"Głosy"

odc.11: Toby i Oz udzielają pomocy poszkodowanemu w wypadku Ronowi. Gdy ratownicy przenoszą mężczyznę, z jego kieszeni wypada rewolwer i zdjęcie młodej kobiety. Zaraz potem ranny umiera. Toby postanawia odszukać dziewczynę z fotografii.

"Blondynka"

odc.10, 11: Bondyra, kopiąc fundamenty pod dom weselny, odkrywa ludzkie kości. Adam chce udokumentować to wydarzenie, lecz wójt rozkazuje zalać dół betonem, a zebranym radzi zachować milczenie. Do Sylwii przyjeżdżają dwie przyjaciółki z Warszawy.
Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje