Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu!

"M jak miłość"

Reklama

odc. 890: Marek zawozi Kasię na jednodniową wycieczkę do Grabiny. Dziewczyna opowiada Uli i Natalce o swoim związku z Leszkiem. Rodzice ukochanego nie akceptowali ich miłości, dlatego nakłonili syna, by wyjechał do Londynu...

Andrzej jest wściekły na Martę, że jednak zdecydowała się na wyjazd z Agnieszką i Wernerem nad jezioro. Na miejscu małżonkowie udają się do osobnych sypialni! Nie lepiej wiedzie się Wernerowi, który miał nadzieję, że nareszcie uda mu się spędzić noc z Agnieszką. Olszewska jednak wciąż trzyma Adama na dystans...

Prezent, który dla Wernera wybrały Agnieszka z Martą, także okazuje się nietrafiony. Adwokat cierpi bowiem na lęk wysokości. Nie będzie mógł więc skorzystać z karnetu na lot balonem oraz skok na bungee...

odc. 891: Irek opowiada Kubie o rodzinnych problemach. Razem postanawiają pojechać do siostry Podleśnego. W wyniku nieporozumienia Irek rozmawia przez chwilę z atrakcyjną dziewczyną, nieświadomy, że to właśnie Helena, której szuka. Ostatecznie zostawia przy drzwiach dziewczyny kartkę ze swoim numerem i prośbą, by odwiedziła chorego ojca w szpitalu. Helena jednak odmawia. O swojej decyzji informuje brata telefonicznie... Kuba natomiast opowiada Irkowi o swojej wizycie w Niemczech. Wygląda na to, że Olgę czeka kolejny rozwód. Niestety, będzie musiała zostać za granicą, bo jej mąż nie zgodzi się, by wróciła do Polski z ich wspólnym dzieckiem.

Andrzej, mimo protestów Marty, decyduje się na skok na bungee. Kolejna kłótnia małżonków ma romantyczny finał, ponieważ Marta wyznaje mężowi, że strasznie bała się o jego bezpieczeństwo...

Na Deszczowej pojawia się Zawadzki. Janek prosi Kingę o radę. Wyznaje, że pragnie oświadczyć się Sylwii, pokazuje nawet pierścionek zaręczynowy. Problem polega na tym, że nie wie, jak się do tego zabrać. Po otrzymaniu stosownych wskazówek, wraca do domu. Gdy jest już za późno, zauważa, że zapomniał zabrać prezent z Deszczowej. Szybko zmienia temat rozmowy. Zamiast ślubu proponuje Sylwii zakup nowego robota kuchennego. Ukochana przystaje na to, ale bez entuzjazmu...

"Klan"

odc. 2227: Kamilka pożycza od Bożenki telefon i... w jej imieniu zaprasza Miłosza na studniówkę! Natomiast Maciek wyjeżdża w kolejną trasę koncertową z profesor Szopińską... Elżbieta odwiedza Fundację Zaginieni. Ku swojemu rozczarowaniu dowiaduje się, że Beata nie odezwała się. Chojnicką pociesza Agata, która wierzy, że Beata wróci, gdy zrozumie, jak poważny jest stan zdrowia Jaśka. Tymczasem Norbert i Ola znowu się kłócą

odc. 2228: Paweł i Krystyna są zaniepokojeni tym, co ostatnio dzieje się w związku Oli i Norberta. Grażyna dowiaduje się od Szopińskiej, że Maciek chce zrezygnować z dalszych występów. Elżbieta i Jerzy redagują tekst ogłoszenia, który zamieszczają na jednym z portali społecznościowych. Podczas studniówki Miłosz własną marynarką gasi pożar.

odc. 2229: Norbert denerwuje się przed rozmową kwalifikacyjną. Ola stara się go rozluźnić... Norbert jednak dopina swego - zostaje zatrudniony jako personal menager w firmie cateringowej. Małgorzata przyjeżdża na Sadybę. Postanawia wesprzeć strapioną przyjaciółkę.

odc. 2230: Jasiek z Rafalskim czekają na wyniki badań kontrolnych chłopaka. Na korytarzu poznają Magdę, która także czeka na przeszczep nerki. Maciek dowiaduje się od nauczycielki, że rodzice Martynki postanowili przenieść ją do innej szkoły. Rysiek postanawia to wyjaśnić... Bożenka umawia się na randkę z Miłoszem. Denerwuje ją, że chłopak mówi jej tylko o Marcie i przedstawieniu...

odc. 2231: Grażynka ma do siebie żal, że sama nie pojechała do mamy Martynki. Tymczasem Bożenka wyjaśnia zaskoczonej Kamilce, że nie zamierza rozmawiać więcej z Miłoszem, ponieważ chłopakowi nie zależy na niej, tylko na udziale w spektaklu, który od dawna przygotowują... Jasiek prosi Piotra, by podwiózł go do szpitala. Chłopak umówił się tam z Magdą. Obiecał jej, że pożyczy swoją konsolę do gier.

"Pierwsza miłość"

odc. 1444: Aurelia jest wściekła na Śmiałka, że zlekceważył jej troskliwą opiekę. Marian ma już dość sytuacji, w której kobieta decyduje o jego życiu... Kaśka prosi Izabelę, by wstawiła się za nim u Artura.

odc. 1445: Kulczycki ma już dość swojego współlokatora. Uważa Kaśkę za chodzącą bombę zegarową. Marek podejrzewa, że Henryk nie pomaga Anecie, tylko wyłudza od niej pieniądze. Tymczasem detektywowi udaje się namierzyć Andrzeja na Cyprze.

odc. 1446: Paweł zabiera Julkę na spacer. Zjawia się u Marysi bez zapowiedzi i oznajmia, że spędzi popołudnie z córką. Poza tym chce oficjalnie być ojcem dziewczynki. Kamil oszukuje Emilkę. Kolejny raz nie bierze leków na schizofrenię. Marek prosi Huberta, by towarzyszył Anecie w podróży na Cypr.

odc. 1447: Aneta ma pretensje do Marka, że wtrąca się w jej sprawy. Emilka nie chce rozstawać się z Kamilem tylko z powodu choroby. Tymczasem chłopak wyprowadza się z Wadlewa. Grzegorz przekonuje się na własnej skórze, jak bardzo Ewa potrafi być niezdyscyplinowana.

odc. 1448: Grzegorz kategorycznie żąda, by Błażej nigdy więcej nie przyprowadzał do domu Ewy. Nie chce, by syn się z nią spotykał. Paweł kupuje Julce nowe zabawki i ciuszki. Majka nie chce spełnić jego prośby. Anna przypomina dziewczynie, że Krzyżanowski ma pełne prawo widywać się ze swoją córką.

"Barwy szczęścia"

odc. 703: Jerzy ma zeznawać w sądzie w charakterze świadka. Okazuje się, że Golonko trafił za kratki. Wszystko wskazuje na to, że Marczak zostanie oczyszczony z zarzutu molestowania Sylwii. Marysia zaprasza Huberta razem z Pati na pączki Teresy. Młodzi mają inne plany...

odc. 704: Maria odwiedza Martę i Roberta. Daje im w prezencie dwa kryształowe łabędzie symbolizujące wieczną miłość. Wieczorem zapewnia matkę, że nie chce się z nikim wiązać. Stefan prosi Kaśkę, by zabrała Bartka na imprezę. Chce, aby chłopak się wyluzował.

odc. 705: Sara unika spotkań z Bobem. Szczęśliwa Basia zapewnia Zenka, że dziewczyna nadal kocha Adama. Wanda przekonuje Michała, że wyjazd Doroty do pracy to zły pomysł, któremu powinien się sprzeciwić. Jola nie chce się zgodzić, by Janek miał własnego psa.

odc. 706: Pati załatwia Hubertowi wywiad do magazynu "Nowe brzmienia". Pyrka boi się reakcji ze strony członków zespołu. Jerzy jest zachwycony fetą na jego cześć w urzędzie. Informuje Konrada, że rezygnuje z pracy w jego firmie. Waleria wybucha płaczem przy Oksanie.

"Na Wspólnej"

odc. 1556: Maria oznajmia Włodkowi, że jedzie z Moniką i Damianem do Brwinowa. Spotkają się z księdzem Ryszardem, który pomoże im załatwić formalności związane z chrztem Kajetana. Gosia dowiaduje się, że Piotr jest w głębokiej depresji. Iwona zaprasza Filipa na randkę do siebie...

odc. 1557: Maria tłumaczy Żanecie, że nie zdradziła Włodka, a jego oskarżenia są wyssane z palca. Zuza zwierza się Kamilowi, że ma świetny pomysł na przyłapanie Sochana na gorącym uczynku. Sylwia wyznaje Januszowi, że nadal go kocha.

odc. 1558: Henryk prosi Agnieszkę, by została świadkiem na ich ślubie. Zuza zaczepia Sochana przed poradnią. Mówi, że jest córką alkoholika i prosi go o pomoc. Antosia prosi, by jej brat miał na imię Kacperek.

odc. 1559: Piotr informuje Gosię, że zostanie przeniesiony na oddział psychiatryczny. Czubakowa prosi synową, aby namówiła męża na leczenie z homoseksualizmu... Maria prosi Tadeusza, by przestał ją nachodzić, ponieważ Włodek jest o niego chorobliwie zazdrosny. Kinga dowiaduje się, że tylko ona nie dostała premii.

"Reguły gry"

odc.1 Perypetie i rozterki uczuciowe grupy znajomych. Adam i Natasza są parą zaledwie od kilku miesięcy. Decydują się zamieszkać razem i zaręczyć się. Jednak po rozmowie z przyjacielem Adam zaczyna się poważnie zastanawiać, czy postępuje słusznie.

"Galeria"

odc.10 Laura telefonuje z mieszkania Woydatta do komendanta Zawadzkiego, by dowiedzieć się czegoś o mężu. Jerzy znów zostaje wezwany na przesłuchanie.

odc.11 Nadchodzi dzień pogrzebu Barbary. Anita orientuje się, że w butiku 44 od dwóch dni nic się nie dzieje. Postanawia wykorzystać sytuację i pozbyć się Karoliny.

odc.12 Laura zaczyna sądzić, że Tadeusz nie p

odchodzi poważnie do ich związku. Woydatt każe przelać na konto Adama 50 tysięcy złotych, by ten dał mu spokój.

odc.13 Karolina jest w złym stanie po śmierci matki. W komisariacie Kacper dowiaduje się, że na wniosek prokuratora Kossowskiego przeniesiono do więzienia.

odc.14 W lokalnej gazecie ukazuje się artykuł o skorumpowanym policjancie, Wiktorze. Kasia oskarża Laurę, że to wynik jej obojętności. Fryderyk staje w obronie matki.

"Julia"

odc.30 Hanna postanawia zorganizować rodzinne spotkanie. Do Janickich przychodzi ciotka Nina. Początkowo kobieta jest bardzo nieufna w stosunku do Julii.

odc.31 W restauracji Kasi ma gościć incognito krytyk kulinarny. Janek wbrew woli ojca przyjmuje do pracy w klinice chirurga Igora, który jest jego dobrym znajomym.

odc.32 Julia z pomocą Janka i Maćka organizuje Janickim niespodziankę z okazji ich rocznicy poznania się. Wieczorem wszyscy gromadzą się w willi.

odc.33 Igor domyśla się, że Julia nie jest obojętna Jankowi. Tymczasem ona, poruszona swoim odkryciem dotyczącym Maćka, rozmawia o nim z Kasią.

odc.34 Hanna przypadkiem dowiaduje się niepochlebnej rzeczy o swoim mężu. W klinice zbliża się dzień otwarty. Julia musi współpracować z Jankiem.

odc.41 Nocą w bibliotece seminaryjnej w Pałacu Biskupów w Kielcach dochodzi do zabójstwa profesora Grudzińskiego i kradzieży cennego starodruku. Na polecenie biskupa ksiądz Mateusz ma przeprowadzić dyskretne śledztwo w tej sprawie. Duchowny odkrywa, że zmarły zabrał ze sobą do grobu ważne informacje dotyczące Kościoła w Polsce. Do akcji włączają się również przebrani za kapłanów Możejko i Nocul.

odc.42 Włodek, ojciec Michała, wychodzi z więzienia. Prokurator i komisarz Możejko proponują mu współpracę. Chcą, aby zbierał dla nich informacje i pomógł w rozbiciu groźnego gangu. Mężczyzna jednak odmawia. Szczęśliwy Michał zamieszkuje z ojcem w ich dawnym domu. Wkrótce Włodek spotyka się ze starymi kompanami. Wspólnie dokonują napadu.

"Głęboka woda"

odc.10 Alina wyjeżdża na urlop do Włoch. Wszystkie prowadzone przez nią sprawy przejmuje Małgorzata. Jedna z nich dotyczy piętnastoletniego Marka i dwójki jego rodzeństwa. Wizja lokalna wykazuje, że Alina w raportach zataiła wiele faktów dotyczących rodziny dzieci.

"Przepis na życie"

odc.23 Pracownicy Imbiru świętują zaręczyny Długiego i Aldony. Tymczasem Anka proponuje Jerzemu przyjaźń. Przekonuje go, że Elka zawsze będzie stała im na drodze. Pola mówi przyjaciółce, że postępuje niemądrze, rezygnując z walki o swoje szczęście.

"Glee"

odc.19 Jesse dowiaduje się, że jednym z największych marzeń Rachel jest poznanie tożsamości jej matki. Tymczasem Schuester i Bryan Ryan, były wokalista Glee Clubu w szkole McKinley, rywalizują o rolę Jeana Valjeana w spektaklu "Nędznicy"

"CSI: Miami"

odc.170, 171 W biurze CSI zjawia się uzbrojony napastnik. Przestępca bierze zakładników. Niebawem śledczy wyjaśniają sprawę śmierci trzech mężczyzn, którzy zginęli podczas meczu siatkówki plażowej. Horatio chce przesłuchać organizatorkę zawodów.

"Blondynka"

odc.9 Sylwia poznaje Violę, matkę Bogusi, która po długiej nieobecności wróciła do domu. Kobieta opowiada weterynarz o swojej cyrkowej przeszłości. Tymczasem amerykańska firma Tucker Pig chce w gminie Majaki rozpocząć przemysłową hodowlę świń.

"Kości"

odc.81 Sierżant Nakamura prosi Bootha o pomoc w odnalezieniu młodszej siostry, Sachi. Okazuje się, że współlokatorka dziewczyny też zniknęła, a samochód Sachi porzucono w pobliżu bagien. W okolicy zostaje odnaleziona również japońska maska, a w niej ludzka głowa.

"Na dobre i na złe"

odc.472 Losy pracowników szpitala w Leśnej Górze, ich bliskich, przyjaciół i pacjentów. Lekarze i personel placówki zawsze starają się nieść pomoc potrzebującym. Agata podejrzewa, że jest w ciąży. Nina, aby nie mieć styczności z Falkowiczem, przenosi się na oddział ratunkowy doktora Konicy. Prosi swojego ojca, by zaopiniował Michała sądowi w sprawie odzyskania praw rodzicielskich. Kuba daje Karen do zrozumienia, że nie odejdzie od żony. Piotr zawozi do Amelki psa Agaty, Lulu. Zabawy ze zwierzakiem sprawiają, że dziewczynka w końcu zaczyna się odzywać. Szczęśliwi Burscy zamierzają całą rodziną wyjechać do Berlina.

"Rezydencja"

odc.53 Viola żali się Markowi, że jest zmęczona ciągłym szukaniem mieszkania. Urszula dostaje kolejny obraz od Roberta. Zastanawia się, w jaki sposób pozbyć się natrętnego malarza. Elżbieta opowiada matce o wizycie Jana w księgarni. Wkrótce starsza pani spotyka się z Podhoreckim i żąda od niego, aby zostawił jej córkę w spokoju. Anna i Gracja postanawiają odwiedzić Roberta i przekonać go, aby w końcu zapomniał o Urszuli.

odc.54 Julia i Kamil szukają kolejnych materiałów, które mogłyby skompromitować Łukasza. Anna i Gracja wpadają na pomysł, jak Podhorecka powinna pozbyć się Roberta. Radzą jej, by kupiła galerię, w której pracuje malarz, i go zwolniła. Jan ponownie odwiedza Elżbietę. Chce się dowiedzieć, dlaczego zostawiła go 30 lat temu. Filip jest pod wrażeniem Karoliny i próbuje zaprosić ją na kawę.

 "Moda na sukces"

odc.5584 Ridge zrywa z Brooke. O wszystkim dowiaduje się Rick, który zaczyna winić się za rozpad związku swojej matki. Nick postanawia zwolnić Owena z pracy.

odc.5585 Marone oświadcza się Bridget, która po chwili wahania zgadza się zostać jego żoną. Stephanie wyjawia Taylor, że widziała, jak Ridge brał jej leki.

odc.5586 Felicia prezentuje Thorne’owi, Donnie i Katie fatalne wyniki firmy w ostatnim czasie. Wszyscy próbują znaleźć sposób na poprawę sytuacji koncernu.

odc.5587 Bridget jest zaskoczona, że Owen oświadczył się Jackie. Tłumaczy mu, że dla Nicka będzie to tylko potwierdzeniem, że chce wykorzystać jego matkę.

odc.5588 Brooke chce odwiedzić Ridge’a, jego matka nie zamierza jednak do dopuścić do ich spotkania. Oświadcza, że jej syn będzie szczęśliwy tylko u boku Taylor.

 "Licencja na wychowanie"

odc.33 Asystentka Ryszarda rozpuszcza plotkę, że cierpi on na raka. Koledzy przygotowują dla niego niespodziankę. Paweł pomaga żonie pokonać lęk przed zwierzętami.

odc.34 Barańscy chcą odpowiednio ugościć brata Ryszarda, który ma ich odwiedzić. Przygotowania do wizyty kosztują małżonków dwie nieprzespane noce.

odc.35 Bartek przeprowadza w kuchni doświadczenie chemiczne, które kończy się wypadkiem. Rodzice radzą synowi, by poświęcił się badaniom socjologicznym.

odc.36 Robotnicy montują alarm w domu Barańskich. Wieczorem urządzenie nagle się włącza. Domownicy, nie mogąc znieść wycia syreny, odcinają prąd.

odc.37 Rodzice zapisują Wiktorię do elitarnego liceum, w którym obowiązują mundurki. Weronika namawia córkę, by na zajęcia włożyła ekstrawagancką kurtkę.
Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje