Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

"M jak miłość"


Reklama

(888) Laura ciągle naciska Pawła, by odszedł z Oazy i przyjął pracę w firmie farmaceutycznej. Joanna odkrywa, że matka poleca jej mężowi pracę w firmie Kozłowskiego. Zirytowana umawia się z Janem na spotkanie. Mężczyzna twierdzi, że chce jedynie Pawłowi pomóc. I zdradza Asi, że Laura ma problem z hazardem. Wieczorem Liberadzka rzeczywiście odwiedza szulernię. Wcześniej podkrada córce pieniądze z portfela!

(889) Przed powrotem do Niemiec Krzyś niszczy pamiętnik Nataszy. Nie chce, by pod jego nieobecność, ojciec zamartwiał się i zrobił sobie krzywdę. Kuba jest wściekły, ale tylko do momentu, gdy syn wyznaje, jak bardzo się o niego boi... Ojciec Irka prosi syna, by oddał mu ostatnią przysługę. Przed śmiercią chce pożegnać się ze swoją córką! W ten sposób Podleśny dowiaduje się, że ma przyrodnią siostrę. Ze swojego kłopotu postanawia zwierzyć się Mirce. Przy okazji szczerze wyznaje jej swoje uczucia. Zdradza, że był o nią zazdrosny, ale obiecuje, że nigdy nie stanie na drodze do jej szczęścia...

"Klan"

  odc.2222: Bożenka martwi się, że nie ma odpowiedniej kreacji na studniówkę Bartka. Grażynka nie jest w stanie jej pomóc, ponieważ nachodzi ją matka Martynki, która już wie, kto złożył donos na policji na Tomka. Kaja jest niezwykle zestresowana egzaminem na prawo jazdy. Darek postanawia dodać jej otuchy... W szpitalu Jaśka odwiedzają Jacek z Małgosią. Chłopakowi puszczają nerwy, gdy zostaje sam z Boreckim. Kompletnie się przy nim rozkleja...

odc.2223: Paulina wypytuje Bożenkę o Bartka. Lubiczówna jest nim zachwycona. Tymczasem Czesia gratuluje Kai sukcesu na egzaminie. Darek z kolei spotyka się w Rosso z Karoliną. Była szefowa proponuje mu pracę w swojej firmie. Przy okazji daje mu do zrozumienia, że widziała go całującego się z obcą dziewczyną. Ola martwi się o Norberta.

odc.2224: Wszkole Bożenka potwierdza, że również na swoją studniówkę idzie w towarzystwie Bartka. Ewa uważa, że stan Norberta się poprawi, gdy narzeczony Oli znajdzie sobie pracę. Maciek dowiaduje się, że nie może spotykać się z Martynką przez swoich rodziców!

odc.2225:Maciek postanawia wyprowadzić się z domu. Tymczasem Jacek przegląda wyniki sprzedaży. Uświadamia sobie, że jego firma jest w poważnym kryzysie. Bartek ma zapalenie wyrostka robaczkowego. Nie ma szansy, by pojutrze poszedł na studniówkę. Kamila prosi Bożenkę, by dała jej kilka lekcji tańca. Przy okazji sugeruje, że w tej sytuacji powinna na bal zaprosić Miłosza. Na pewno jej nie odmówi...

odc.2226:B olek dowiaduje się, że jego syn idzie na studniówkę z Bożenką. Postanawia Miłosza solidnie podsponsorować. Elżbieta jedzie do siedziby Fundacji Zaginieni. Chce dać ogłoszenie. Ma nadzieję, że przeczyta je Beata... Norbert robi Oli awanturę. Dziewczyna przenosi się na noc na Truskawiecką... Maciek nie ma ochoty na wyjazd w kolejną trasę koncertową z profesor Szumińską.

"Pierwsza miłość"

 

odc.1439: Paweł i Marysia spędzają noc w szpitalu. Martwią się o życie Julki. Przy okazji wyjaśniają sobie wszystkie nieporozumienia. Kaśka postanawia wprowadzić się do Artura. Detektyw odnajduje syna Anety.

odc.1440: Kaśka nie sprawdza się w roli współlokatora. Izabela stara się go pocieszyć. Marysia spotyka się z Anną. Bilewska wszystko jej wybacza. Z kolei Hubert powiadamia Pawła o swoich planach wyjazdu z Marysią i Julką do Berlina.

odc.1441: Igor żąda, aby Czarek umówił go na randkę z Dagą. Tymczasem Śmiałek wykonuje badania kontrolne, z których wynika, że natychmiast powinien przejść na dietę niskocholesterolową. Aurelia postanawia zaopiekować się Marianem. Marek próbuje dodać Anecie otuchy...

odc.1442: Mariola nie potrafi zrozumieć, dlaczego Paweł zamierza sobie odpuścić sobie starania, by stać się prawnym opiekunem dla Julki. Marian źle znosi rygory żywieniowe Aurelii. Postanawia znaleźć schronienie w kuchni Makowskiej. Radek podejrzewa, że Jowita znowu ćpa.

odc.1443: Paweł zmienia zdanie. Chce jednak powalczyć o córeczkę. Prosi Artura, by dał mu namiary na dobrego adwokata. Tłumaczy Annie, że jego decyzja nie oznacza końca ich związku. Marysia jest zaskoczona zmianą zdania Krzyżanowskiego... Igor sugeruje Dadze, że po kolacji powinni pójść ze sobą do łóżka!

"Barwy szczęścia"

 

odc.699:  U Oksany i Stefana pojawia się Waleria Koszyk. Pyta ich, czy przyjmą na stancję jej syna Bartka, który studiuje na AWF-ie. Sara opowiada Kasi o Bobie, który stał się jej bliski. Maria dowiaduje się, że Danuta wydała powieść. Wspomina czasy, gdy Hubert był z Klarą...

odc.700: Marta opowiada Idze o planach związanych ze ślubem z Robertem. Informuje Piotra, że porozmawia z nim o finansach, gdy wróci z podróży poślubnej. Michał dzwoni do Ludmiły. Twierdzi, że jest w stanie pożyczyć jej i Kostkowi pieniądze na mieszkanie.

odc.701: Golonko jest pewny wygranej w walce o stanowisko burmistrza. Wybory jednak wygrywa Sikorski. Tymczasem Ksawery odwiedza Kasię. Rybiński nie daje za wygraną. Uważa, że ich małżeństwo można jeszcze uratować. Sara opowiada Basi o przyjaźni z Bobem.

odc.702: Ksawery wie, że Kasia jest zdeterminowana i złoży pozew rozwodowy. Oksana zgadza się, aby Bartek zamieszkał pod jej dachem. Chce jednak, by chłopak wyprowadził się przed świętami. Marta z Robertem wracają z podróży poślubnej. Są wypoczęci i zrelaksowani...

"Na Wspólnej"

odc.1552: Michał martwi się o Kingę. Uważa, że jego żona się przepracowuje... Żaneta umawia się z Wojtkiem na randkę. Mówi Szulcowi, że czas najwyższy przenieść ich znajomość na wyższy poziom! Zimiński wścieka się, że Gosia nie powiedziała Czubakom prawdy o Piotrze.

odc.1553: Igor opowiada Kamilowi o swoich podejrzeniach odnośnie Sochana. Hoffer nie jest w stanie uwierzyć, że ten znakomity terapeuta próbował wykorzystać seksualnie Magdę. Żaneta wyjaśnia Ewie, że ostatnią noc spędziła z Wojtkiem w... biurze.

odc.1554: Włodek zdradza Róży, że przez Marię nie pojedzie do Toskanii. Siostra żony informuje Ziębę, że Tadeusz był pierwszą miłością Marii! Janusz proponuje Marcie, by poleciała z nim na wycieczkę do Paryża.

odc.1555: Tadeusz używa fortelu, by Maria spotkała się z nim w kawiarni. Pyta byłą ukochaną, czy jest cień szansy, by znów byli razem. Wyznaje, że przez lata jego miłość do niej nie wygasła... Gosia dowiaduje się od Witka, że Piotr próbował popełnić samobójstwo. Wcześniej powiedział rodzicom, że jest gejem.

"Rezydencja"

odc.51: Viola wprowadza się do Marka. Urszula postanawia zakończyć swoją znajomość z Robertem. Krzysztof chce oświadczyć się Basi. Poprawiają się stosunki między Janem a Łukaszem. Tymczasem Anna coraz lepiej czuje się w obecności Adama. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że mężczyznę interesują głównie jej pieniądze. Jego asystentka, Justyna, coraz bardziej na niego naciska.

odc.52: Robert wystawia obraz, który przedstawia Urszulę. Wściekła Podhorecka decyduje się na drastyczne kroki, aby zerwać kontakty artystą. Plany Krzysztofa odnośnie oświadczyn komplikuje Basia. Elżbieta i Wiktor coraz lepiej się rozumieją. Jan przychodzi do księgarni Kochanowskiej, jednak kobieta nie chce z nim rozmawiać. Szantażysta zaczepia Marka w restauracji.

"Moda na sukces"

odc.5579 Rick mówi matce o swojej terapii. Prosi ją też o wsparcie, ponieważ zamierza odzyskać Steffy. Umawia się z dawną narzeczoną w kawiarni.

odc.5580 Taylor wraz z synem odwiedza grób Phoebe. Na cmentarzu zjawia się Ridge. Kobieta postanawia zabrać go do Big Bear, aby tam mógł wypocząć.

odc.5581 Pamela dowiaduje się, że jej siostra odrzuciła szansę na powrót do Forrester Creations. Ridge, dziękując Taylor za wsparcie, niespodziewanie ją całuje.

odc.5582 Brooke zwierza się Donnie i Katie ze swojej kłótni z mężem. Wyjawia im też, że z powodu błędów w dokumentach ich ślub jest nieważny.

odc.5583 Ridge wraca do domu Brooke. Wyznaje partnerce, że był w Big Bear razem z Taylor i po raz pierwszy od dłuższego czasu czuł wewnętrzny spokój.

"rodzinka.pl"

odc.17 Dalsze perypetie małżeństwa Boskich, wychowujących trzech chłopców. Ludwik pomaga synom w odrabianiu lekcji. W tym samym czasie próbuje oglądać wybory Miss Universe. Kuba uświadamia ojcu, że zadania matematyczne, podobnie jak życie, obfitują w wiele niekoniecznie przyjemnych niespodzianek. Stwierdza również, że nauka biologii może doprowadzić do całkowitej utraty apetytu.

odc.18 Ludwik postanawia kupić Kubie zwierzątko, by nauczyć go odpowiedzialności i systematyczności. Wybór pupila okazuje się jednak niezbyt trafny. Nowy lokator wprowadza do domu sporo zamieszania. Do Boskich przychodzi przyjaciółka Natalii, Maria, która pod ich nieobecność ma zająć się chłopcami. Jej metody wychowawcze okazują się proste, za to bardzo skuteczne.

"Licencja na wychowanie"

 

odc.29 Wiktoria zrywa z Łukaszem na imprezie u znajomych. Załamany chłopak prosi matkę, by pomogła mu odzyskać ukochaną. Weronika czuje się nieatrakcyjna z ogromnym brzuchem. Oczekuje od męża słów otuchy.

odc.30 Nadchodzi dzień ogłoszenia wyników matury. Barańscy nie mogą dodzwonić się do syna i są jak najgorszej myśli. Zaczynają szukać Łukasza w szkole i w szpitalu. Kontaktują się także z policją.

odc.31 Wśród przyjaciół Pawła ktoś rozpuszcza plotkę, że rzuciła go żona. Zwierzeń rzekomo samotnego mężczyzny przychodzi wysłuchać troskliwa znajoma. Weronika na wieść o tym dostaje histerii.

odc.32 Roma umawia się z Ryszardem, że jeśli przez trzy dni sam utrzyma w domu porządek, ona przez miesiąc będzie spełniać jego życzenia. Barański decyduje się przejąć obowiązki żony.

"Dr House"

odc.155 Do szpitala trafia znana awangardowa artystka, Afsoun Hamidi. Okazuje się, że część objawów kobieta wywołała u siebie sama. Proponuje ona House’owi zaskakujący układ. Prosi, by postawił diagnozę, nie wiedząc, które z jej dolegliwości są prawdziwe...

"CSI: Nowy Jork"

odc.128 Mac i jego ekipa prowadzą śledztwo w sprawie śmierci młodego mężczyzny na ulicy Nowego Jorku. Ślady wskazują, że został przejechany. Śledczy trafiają na trop auta, które spowodowało jego śmierć. Okazuje się, że wóz należał do muzyka Sama Bakera.

"Herosi"

odc.3 Knox, Flint, The German oraz Jesse napadają na bank i biorą zakładników. Na miejscu pojawiają się także Noah i jego nowy współpracownik Sylar, którzy mają schwytać zbiegłych z Firmy przestępców. Meredith uczy Claire różnych technik walki.

"Galeria"

odc.5 Karolina opowiada zaskoczonej matce, że Woydatt zaproponował jej współpracę. Hubert i Paweł próbują dowiedzieć się, dlaczego Małgosia wagaruje.

odc.6 Hanna i Wiktor wyruszają samochodem w podróż. Niebawem zatrzymuje ich patrol policji. Wiktor zostaje aresztowany pod zarzutem posiadania narkotyków.

odc.7 Tadeusz udziela wywiadu w telewizji. Barbara rozpoznaje w nim ojca Karoliny. Ostrzega przed nim córkę. Laura jest szczęśliwa po nocy spędzonej u Woydatta.

odc.8 Barbara zostaje potrącona przez samochód. Do Laury dociera wiadomość o zatrzymaniu Wiktora. Adam dowiaduje się, że Karolina współpracuje z Tadeuszem.

odc.9 Córka odwiedza Barbarę w szpitalu. Kobieta wybudza się po operacji i próbuje powiedzieć Karolinie prawdę o ojcu. Umiera jednak zanim wypowie jego nazwisko. 

"Na dobre i na złe"

odc.471 Przemek staje się ulubieńcem Falkowicza, z kolei Wiktoria jest pomijana przy operacjach. Lekarka zazdrości koledze wyróżnienia przez przełożonego. Nina stara się unikać nowego ordynatora. W końcu dochodzi do konfrontacji. Falkowicz jest zaskoczony, że kobieta pracuje w Leśnej Górze. Maria organizuje akcję protestacyjną przeciwko zwolnieniu Bożenki. Van Graaf jednak w ostatnim momencie ją powstrzymuje. Bożenka dochodzi do wniosku, że utrata pracy to znak, by pomyślała o powiększeniu rodziny. Amelka nadal nic nie mówi i nie ma z nią żadnego kontaktu.

"Julia"

 

odc.25 Monika nie przychodzi do pracy. Przy pierwszej okazji Janek robi jej awanturę. Kosmetyczka tłumaczy sobie to tym, że mężczyzna jest o nią zazdrosny.

odc.26 Maciek jest zainteresowany propozycją, którą Małecka złożyła Julii. Tymczasem matka dziewczyny przyjeżdża do Krakowa, by odebrać wyniki Natalki.

odc.27 Janek wypytuje Julię o jej relacje z Maćkiem. Rozmowa zbliża ich do siebie. Darek próbuje zaimponować swojej byłej narzeczonej, zostaje jednak odrzucony.

odc.28 Janek zastaje u Maćka ślady wieczornej imprezy. Jest przekonany, że brat zdradza Julię. On zapewnia jednak, że między nimi układa się dobrze.

odc.29 Darek przychodzi do restauracji Kasi. Dowiaduje się, że Julia mieszka teraz u Janickich. Tymczasem ona podejrzewa, że Maciek coś do niej czuje.

 


"Głęboka woda"

odc.9 Do szpitala trafia pobita i zgwałcona Cyganka, Sylvian. Okazuje się, że zgodnie z romskim zwyczajem została porwana na żonę. Nadal grozi jej niebezpieczeństwo. Wkrótce Kalina ukrywa ją u siebie w domu. Pomagają jej Wiktor, Maks oraz stary Rom, Józef.

 

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.168, 169 Ivan Sarnoff zostaje otruty w więziennej stołówce. W trakcie transportu do szpitala ktoś próbuje go odbić. Ekipa Caine’a wszczyna dochodzenie. Delko trafia ranny do szpitala. Horatio wspomina rok 1997, gdy tworzył się zespół śledczy CSI.

"Kości"

odc.80 Zmarł współpracownik Jeffersonian Institute. Brennan, Booth, Hodgins, Cam, Angela i Sweets przyjeżdżają na jego pogrzeb. Zmarły oficjalnie miał atak serca, ale dr Brennan dostrzega ślady wskazujące na morderstwo. Booth postanawia rozpocząć śledzt.

"Przepis na życie"

odc.22 Anka obawia się, że rywalizacja w konkursie może zaszkodzić jej relacjom z Jerzym. Tymczasem on szykuje dla niej niespodziankę. Beata wybiera się na zakupy. Zamierza przymierzyć suknię ślubną. Leon proponuje kobiecie swoje towarzystwo.

"Glee"

odc.18 Pod wpływem zaleceń lekarza Puck musi zmienić fryzurę. Rachel skarży się Willowi, że niektórzy członkowie zespołu tylko udają śpiew. Schuester nakazuje uczniom przygotować występy solowe. Niebawem wokalistka zaczyna mieć problemy z gardłem.
Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje