Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co w tym tygodniu wydarzy się w serialach!

"M jak miłość"

Reklama

odc. 886: Marta i Andrzej wracają z Paryża. Przed sądem Budzyńska spotyka Agnieszkę. Jej mąż natomiast prosi Wernera, by dał Piotrkowi drugą szansę. Wspólnik jednak nie zamierza zmieniać swojej decyzji. W kancelarii pojawia się też Maria. Rogowska, bez wiedzy syna, wstawia się za nim... Tymczasem Agnieszka wyznaje Tomkowi, że przemyślała swoje postępowanie, zrozumiała błędy i odtąd będzie traktować go już tylko jak przyjaciela. Chodakowski w pełni się z nią zgadza. Jednak kilka godzin później - po kilku kieliszkach wypitych z Budzyńskim - jedzie do Olszewskiej i namiętnie ją całuje!

odc. 887: Na zdjęciu u Zduńskich Elka rozpoznaje Wernera. Zdradza Piotrkowi, że należy on do stałych klientów agencji. Werner tymczasem zmusza Andrzeja, by przyjął zaproszenie do domku nad jeziorem, gdzie planuje świętować urodziny. Wcześniej, Adam przekonuje też do wspólnego wyjazdu Martę. Budzyński ma potem do żony pretensje, że zgodziła się na wypad nad jezioro, nie pytając go wcześniej o zdanie... Monika zagląda na Deszczową i uspokaja Kingę. Obiecuje, że więcej nie będzie podrywać jej męża. Zduńska wyznaje Krystynie, że nigdy nie zaufa koleżance Piotrka.

"Klan"

odc.2217: Bożenka upiera się, że nie pójdzie na studniówkę, ponieważ nie ma partnera. Agnieszka zostawia Zosię u pani Stanisławy. Przy okazji opowiada o propozycji wyjazdu na stałe do Australii. Tymczasem Zyta pyta rodziców, czy może się do nich przeprowadzić. Chojnicki w swoim mieszkaniu organizuje biuro... Tomek odprowadza do domu Martynę. W nagrodę nachalnie domaga się buziaka. Zszokowana dziewczyna prosi Maćka o pomoc...

odc.2218: Rysiek uważa, że muszą coś zrobić w sprawie Martynki. Grażyna postanawia spotkać się z jej matką i poważnie porozmawiać. Natomiast Darek chwali Kaję. Twierdzi, że ma zadatki na dobrego kierowcę. Czesia żartuje, że pochopnie zezwoliła mężowi na lekcje z młodą kursantką. Kamila zabiera Bożenkę na zakupy przed studniówką.

odc.2219: Agnieszka przekonuje Olę, że naprawdę kocha Marka, ale nie poleci z nim do Australii. Bożenka jest obrażona na Kamilę. Nie może jej darować, że wspomniała Miłoszowi o studniówce i braku partnera. Michał zwierza się Feliksowi, że mimo wszystko wciąż kocha Zytę.

odc.2220: Michał nie ma już złudzeń. Jerzy jednak uważa, że nic nie jest tak do końca przesądzone i może jeszcze kiedyś Zyta do niego wróci. Rysiek i Grażyna składają zeznania na policji w sprawie podejrzeń dotyczących Tomka, sąsiada Martyny. Paulina namawia Bożenkę, by poszła z jej bratem najpierw na jego studniówkę, a potem na swoją. Tymczasem Jasiek będzie miał biopsję nerki...

odc.2221: Bożenka postanawia spotkać się z Bartkiem, bratem Pauli. Do Rafalskiego w szpitalu dołącza Elżbieta. Razem czekają na wyniki. Doktor Słowik nie ma dobrych wiadomości. Wszystko wskazuje na to, że nerka Jaśka coraz gorzej funkcjonuje. Chłopaka czeka kolejny przeszczep. Zanim znajdzie się dawca, musi wrócić do dializy... Bożenka oznajmia, że musi mieć dwie sukienki na dwie studniówki!

"Pierwsza miłość"

odc. 1434: Ola wykorzystuje moment nieuwagi Florczaka i sięga po gaz znajdujący się w jej torebce. Po chwili do mieszkania wpada grupa antyterrorystyczna... Emilka prosi Bartka o pomoc. Nie radzi sobie z Mirkiem.

odc. 1435: Mirek obarcza siebie winą za śmierć rodziców, dlatego jest taki nieznośny. Mikser zabiera Dagę na spontaniczną wycieczkę. Awaria samochodu zmusza ich do podróżowania autostopem. Paweł topi swoje smutki w alkoholu.

odc. 1436: Mikołaj zabiera Dagę w jej rodzinne strony, by wreszcie po latach miała okazję spotkać się z rodzicami. Pomysł okazuje się nietrafiony. Natomiast Artur stara się pomóc Pawłowi. Próbuje mu uświadomić, że jego picie nie pomoże Annie... Mirek przeprasza Emilkę za swoje zachowanie.

odc. 1437: Paweł dowiaduje się od lekarzy, że Anna właśnie wybudziła się ze śpiączki... Mikołaj nie potrafi zrozumieć, dlaczego Daga nie chce rozmawiać ze swoimi rodzicami. Dziewczyna stara się mu wyjaśnić, że w rodzinnym domu nie jest mile widziana, ponieważ najbliżsi się jej wstydzą.

odc. 1438: Bartek próbuje wyjaśnić Emilce, że Kamil jest poważnie chory. Kobieta powinna jeszcze raz zastanowić się nad tym, czy z takim człowiekiem warto się wiązać. Marysia jedzie z Julką na pogotowie. Lekarz sugeruje, by przetoczyć krew małej... Po drugiej operacji blizna znika z policzka Oli.

"Barwy szczęścia"

odc. 695: Anna namawia Jerzego, by spróbował zapobiec zwycięstwu Golonki w wyborach na burmistrza. Marta mówi matce jak szczęśliwa jest z Robertem. Czuje, że dojrzała do małżeństwa. Matka radzi, aby wzięła sprawy w swoje ręce... Robert przyjmuje oświadczyny Marty.

odc. 696: Jola prosi Janka, by zmienił pracę. Nie chce, aby jej mąż zbierał kupy po psach. Mężczyzna zwierza się, że marzy o pracy tresera psów... Ludmiła zapewnia Kostka, że bardzo go kocha. Jednak nie chce, żeby stawiał jej ultimatum: wspólna przyszłość albo warzywniak.

odc. 697: Iga mówi Marcie, że Piotr prosił o umowy wszystkich pracowników etatowych. Okazuje się, że Walawski, aby wprowadzić oszczędności, myśli o zrezygnowaniu z etatów. Przemek proponuje Malwinie, aby przeniosła się razem z Kacprem do niego na Mazury.

odc. 698: Ksawery wysyła prezentację zdjęć ślubnych do Kasi. Potem do niej dzwoni, nagrywa się na pocztę i błaga o spotkanie. Sara z kolei pyta przyjaciółkę, czy podjęła już decyzję o rozwodzie... Kaja otrzymuje dom pani Nadii na własność. Piotr załatwia wszystkie formalności.

"Na Wspólnej"

odc.1548: Weronika znajduje piżamę w tornistrze Antosi. Dziewczynka nie kryje, że chciałaby przeprowadzić się do Adama... Mikołaj próbuje wręczyć Nicole pieniądze na bilet do Stanów. Oburzona żona jednak nie przyjmuje prezentu. Marek dowiaduje się, że Piotr jest gejem.

odc.1549: Maria odkrywa, że Tadeusz postanowił przeprowadzić się na stałe do Warszawy. Sebastian dzwoni do Adama z nowiną, że Weronika zaczęła rodzić. Na korytarzu do Petrusa podchodzi lekarz, by powiedzieć mu, że ma syna!

odc.1550: Roztocka jest niespokojna, gdy dowiaduje się, że Adam ma spędzić z Antosią całe popołudnie. Boi się, że Roztocki znów zajrzy do kieliszka... Magda zwierza się Igorowi, że jest molestowana seksualnie!

odc.1551: Igor obiecuje Magdzie, że jej pomoże, zwłaszcza iż wierzy w winę terapeuty Sochana. Marek jest zdumiony, że Gosia nie zauważyła wcześniej skłonności Piotra. Janusz wylatuje do Nowego Jorku. Obiecuje Marcie, że po jego powrocie zabierze ją na romantyczną wycieczkę do Paryża.

"Galeria"

odc.1 Losy trzech rodzin, których życie związane jest galerią handlową należącą do Tadeusza Woydatta. Karolina wraca z Mediolanu, gdzie ukończyła szkołę projektowania biżuterii. Sąsiadka radzi jej, by otworzyła swój salon.

odc.2 Barbara bierze pożyczkę, aby pomóc córce uruchomić własny interes. Niedługo później samochód wraz z całą sumą zostaje skradziony. Z więzienia wychodzi pasierb Woydatta, Adam.

odc.3 Hanna i Wiktor spędzają razem noc w hotelu, ale śpią w osobnych łóżkach. Tymczasem Adam składa wizytę mecenasowi Sandrowskiemu. Chce walczyć z ojczymem o majątek matki.

odc.4 Karolina zdaje sobie sprawę, że bez skradzionych pieniędzy nie będzie jej stać na otwarcie sklepu z biżuterią. Chce zrezygnować ze swoich planów. Tadeusz jednak składa jej atrakcyjną ofertę.

"Na dobre i na złe"

odc.470: Bożenka odkrywa, że Falkowicz sprowadza do Leśnej Góry pacjentów ze swojej kliniki i zaleca kupowanie przez szpital drogich leków. Wkrótce pielęgniarka zostaje zwolniona dyscyplinarnie za niedopełnienie obowiązków podczas opieki nad chorym w ciężkim stanie. Agata mocniej niż zwykle angażuje się w pracę, by zapomnieć o problemach osobistych. W jednej z sal natyka się na Pawła. Dorota wyznaje Agacie, że przez Lewickiego ma niedowład ręki. Lekarka umawia kobietę na wizytę u doktora Jędrasa. Zosia odkrywa zdjęcia Kuby i jego asystentki, które świadczą, że para ma romans. Burski chce, by żona wniosła pozew o rozwód.

"Julia"

odc.20 Chmielewska dostaje kwiaty od anonimowego nadawcy. Wszyscy sądzą, że jest nim Maciek. Kaja i Pola marzą o byciu statystkami w filmie, w którym gra Piotr.

odc.21 Janek podejrzewa, że Maciek zdradza Julię. Piotr gości na kolacji w Fado. Podczas imprezy Krzysztof zauważa, że Kasia i aktor gdzieś się razem wymknęli.

odc.22 Julia zwierza się Maćkowi z rodzinnych problemów. Wieczorem dziewczyna i Janek idą na biznesowe spotkanie. W restauracji znienacka pojawia się Monika.

odc.23 Julia wraca do mieszkania Kasi. Rozmawia z kuzynką o nieudanej kolacji z Jankiem. Kasia podejrzewa, że Julia coś do niego czuje. W klinice pojawia się Piotr.

odc.24 Tadeusz mianuje Janka szefem kliniki. Monika próbuje wzbudzić w swoim byłym narzeczonym zazdrość. Wykorzystuje w tym celu Piotra.

"Ojciec Mateusz"

odc.36: Damian znajduje pobitego Andrusa, lecz ucieka przed przyjazdem policji. Funkcjonariusze wiedzą, że chłopak mógł być świadkiem zdarzenia. Nastolatek ukrywa się na plebanii. Wkrótce zostaje zaatakowany przez gangstera Zielinę, który dopytuje się, gdzie Andrus ukrył pieniądze.

odc.37: W Sandomierzu odbywają się zawody strzeleckie. W trakcie imprezy dochodzi do nieudanego zamachu na życie biznesmena Czesława Madera. Jego żona zwierza się ojcu Mateuszowi. Okazuje się, że Maderowie nie mają dobrego zdania o narzeczonym ich córki.

odc.38: Maria Jaskot zostaje znaleziona martwa we własnym mieszkaniu. Policja podejrzewa byłego włamywacza, Pawlaka. Mężczyzna zostaje aresztowany w trakcie swojego ślubu. Ksiądz Mateusz nie wierzy jednak w jego winę.

"Plebania"

odc.1829 Do Józefiny przychodzi z wizytą Anna. Opowiada o kolejnej chemioterapii, którą dobrze znosi. Później matka Tracza stara się delikatnie zwrócić mu uwagę, by inaczej wychowywał Pawełka. Janusz żąda, aby nie wtrącała się w jego relacje z dzieckiem.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.166, 167: Ekipa Caine’a bada okoliczności zamachu, w wyniku którego zginęły dwie osoby, a wiele zostało rannych. Detektywi prowadzą też śledztwo dotyczące śmierci młodocianego przestępcy. Saris, tajny informator policji, twierdzi, że to on miał był celem.

"Moda na sukces" 

odc.5574 Stephanie informuje Billa, że rezygnuje z tworzenia filmów oczerniających Loganów. Okazuje się, że Spencer chce przejąć Forrester Creations dla siebie.

odc.5575 Nick zarzuca Owenowi, że ten próbuje wykorzystać jego matkę. Świadkiem kłótni jest Jackie. Żąda, by Marone przestał szantażować jej ukochanego.

odc.5576 Spencer chce zmusić Erica i Stephanie, by sprzedali mu swoją firmę po zaniżonej cenie. Niedługo potem Bill proponuje Donnie, aby spędziła z nim noc.

odc.5577 Owen i Jackie chcą razem zamieszkać. Jej syn jest wściekły. Donna odwiedza Billa w hotelu. Próbuje namówić go do rezygnacji z Forrester Creations.

odc.5578 Owen raz jeszcze przekonuje Jackie, że jej majątek nie ma dla niego znaczenia. Thorne, Felicia i Stephanie namawiają Erica do sprzedania firmy.

"Rezydencja"

odc.49 Kamil chce, żeby Jagoda wycofała oskarżenia wobec Julii. Grozi, że w przeciwnym razie jej syn pozna prawdę o swoim ojcu. Obiecuje jej też połowę udziałów w atelier. Krzysztof zarzuca Basi, że zupełnie nie ma dla niego czasu. Viola informuje kochanka, że musi wyprowadzić się ze swojego mieszkania. Liczy, że Marek zaprosi ją do siebie. Podhorecki jednak składa jej propozycję, która zawodzi jej oczekiwania.

odc.50 Dawid uczy Marysię jeździć konno. Po lekcji zabiera dziewczynę na swoją ulubioną polanę, gdzie całuje ją. Viola z pomocą Marka szuka mieszkania. Żaden z apartamentów nie wzbudza jednak jej zainteresowania. Basia chce jechać na grób rodziców Krzysztofa. Ukochany informuje ją, że nie mają oni swojego miejsca na cmentarzu, gdyż ich prochy zostały rozsypane.

"Licencja na wychowanie"

odc.24 Bartek zwierza się rodzicom, że po raz pierwszy w życiu się zakochał. Leszczyńscy udzielają mu wykluczających się nawzajem rad, jak zdobyć serce ukochanej.

odc.25 Marysia godzinami siedzi przed komputerem i czatuje w internecie. Roma i Ryszard, używając podstępu, chcą sprawdzić, czy córka jest odpowiedzialna.

odc.26 Leszczyńscy postanawiają zmienić mieszkanie na większe. Gdy okazuje się, że nie stać ich na zakup nowego lokum, z pomocą przychodzą teściowie.

odc.27 Roma chce przenieść Magdę do elitarnej szkoły. Kiedy dyrektor oprowadza ją po placówce, kobieta otrzymuje informację, że córka pobiła innego ucznia.

odc.28 Weronika ma przeczucie, że urodzi dziewczynkę. Chce dać córeczce na imię Kornelia. Dziadkowie jednak mają nadzieję, że na świat przyjdzie wnuk.

"Dr House"

odc.154 W mieszkaniu Trzynastki zjawia się jej przyjaciółka Darrien, która właśnie wyszła z więzienia. Kobieta jest ranna, nie chce jednak jechać do szpitala, obawiając się policji. Zdesperowana Hadley prosi Chase’a o przywiezienie przenośnego ultrasonografu.

"Filary Ziemi"

odc.4 Armia Matyldy broni się w oblężonym zamku Lincoln. Robert z Gloucester, który miał przybyć z pomocą, nie pojawia się. William chce przejąć tytuł od swojego ojca. Przypadkowo odkrywa, że w walce o honory ma tajemniczego konkurenta.

"Wszyscy kochają Romana"

odc.9, 10 Roman kupuje od rodziców starego poloneza. Zgodnie z przewidywaniami Doroty auto od razu się psuje. Okazuje się jednak, że samochód ma dla jej męża wartość sentymentalną. Roman podczas pokerowej rozgrywki traci 700 złotych na rzecz Zygmunta.

"CSI: Nowy Jork"

odc.127 W opuszczonym przed kilkudziesięciu laty apartamencie detektywi odkrywają zmumifikowane zwłoki. Policję wezwał telefonicznie przerażony mężczyzna, który twierdził, że jest na miejscu i ktoś próbuje go zabić. Zespół Maca Taylora musi go odnaleźć.

"rodzinka.pl"

odc.15 Chłopcy zastanawiają się, w jaki sposób można bez żadnego wysiłku zdobyć duże pieniądze. Wkrótce wpadają na pewien pomysł. Tomek opiekuje się młodszymi braćmi. Kuba próbuje naśladować chłopaka, usiłując pilnować Kacpra. Wynikają z tego jednak tylko kłopoty. Cała rodzina z nudów gra w pokera. Niebawem Kuba i Kacper, by urozmaicić czas, urządzają sobie przejażdżkę policyjnym radiowozem.

odc.16 Młodsi chłopcy pytają Ludwika o sprawy związane z seksem. Ojciec za wszelką cenę chce uniknąć odpowiedzi i wybrnąć z trudnej sytuacji. Wezwana na pomoc Natalia rozwija temat i opowiada synom o relacjach intymnych. Boska bardzo przeżywa wyjście Tomka na pierwszą w życiu imprezę. Postanawia przeprowadzić z nim bardzo ważną rozmowę.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje