Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

"M jak miłość"

Reklama

odc.883 Paweł i Piotrek postanawiają puścić w niepamięć ostatnie zdarzenia. Tymczasem na Deszczowej trwa małżeński kryzys. Kinga czuje, że Piotrek przestał dbać o rodzinę. Na domiar złego dowiaduje się, że właśnie stracił pracę! Załamany Zduński spotyka Elkę, dziewczynę z agencji towarzyskiej, która beztrosko proponuje, by został prawnikiem jej szefa... Agnieszka mówi Wernerowi, że nie wyjedzie z nim na urlop na Rodos, ponieważ nie jest jeszcze gotowa, by się z nim związać. Natomiast Laura znów wtrąca się do związku Pawła z Asią. Tym razem kupuje im łóżko i sugeruje, by jak najszybciej postarali się o dziecko! Ula planuje pojechać na kilka dni do Olka, do Warszawy. Natalka jest przerażona.

odc.884 Mirka umawia się na "biznesową" kolację z Zajdelem. Tym razem już bez wspólników. Prosi Irka o pomoc w wyborze seksownej kreacji. Podleśny od razu wybucha złością. Po powrocie do firmy, Irek odkrywa, że Jankowski jest w gruncie rzeczy dość sympatyczny. Mówi mu o kolacji z Zajdelem, na którą umówiła się ich szefowa. Krzysztof od razu jedzie do restauracji.

"Klan"

odc. 2212 Agnieszka przeprasza Jacka, że wczoraj nie odbierała telefonu. Tłumaczy, iż była w szpitalu u Zosi. Grażyna i Rysiek decydują się powiedzieć Maćkowi prawdę. Chłopak dowiaduje się, że nastolatek, którego widział w poniedziałek u ukochanej, to przyszły mąż Martynki. Sandra opowiada Danucie o swojej ciąży i o tym, jak ją utraciła z powodu Stiepana, do którego wciąż ma pretensje.

odc. 2213 Jerzego trapią senne koszmary. Narzeka, że przez Małgorzatę czuje się, jak zwierzyna tropiona przez myśliwych. Maciek dzwoni do Martynki i namawia dziewczynę, by porozmawiała z nim przez internet. Na ekranie dostrzega jednak siedzącego obok niej sąsiada Tomka. Ze wściekłością rozbija krzesłem monitor komputera Kasi...

odc. 2214 Maciek nie rozumie, że nie powinien niszczyć sprzętu siostry. Grażyna uważa, że sami sobie z tym problemem nie poradzą i dzwoni po pomoc do psychologa. Wieczorem z Australii wraca Marek i od razu odwiedza Agę i córkę. Ma dla nich ciekawą propozycję...

odc. 2215 Jasiek pyta Rafalskiego, czy będzie się gniewał, jeśli straci nerkę od niego. Ojciec tłumaczy mu, że teraz najważniejsze jest jego zdrowie. Grażynka opowiada Szopińskiej o matrymonialnych planach matki Martyny i ostatnich kłopotach z Maćkiem. Monika ostrzega Michała przed wchodzeniem w interesy z Feliksem. Marek sugeruje, by Aga z córką przeniosły się z nim na stałe do Australii.

odc. 2216 Agnieszka prosi Marka o czas do przemyślenia propozycji wyjazdu. Radzi się w tej sprawie Krystyny. Michał pyta Zytę, kiedy zamierza się wyprowadzić z jego mieszkania. Przyznaje się, że potrzebuje jednego pokoju na biuro. Tymczasem Kamila i Bożenka zaczynają chodzić na kursy przygotowujące do matury... Bożena oświadcza, że nie zamierza iść na studniówkę. Nie ma z kim pójść...

"Pierwsza miłość"

odc. 1429 Błażej zwierza się ojcu, że zerwał z Wekslerową. Tymczasem Ewa żąda od chłopaka wyjaśnień, co oznaczał pocałunek podczas ich ostatniego spotkania. Igor wręcza Izabeli bukiet kwiatów.

odc. 1430 Artur wpada w furię, gdy dowiaduje się, że Igor kolejny raz uderzył Izabelę. Błażej próbuje przekonać do siebie Ewę. Natomiast Paweł szuka ukojenia na dnie kieliszka. Powoli traci nadzieję, że Anna wybudzi się ze śpiączki...

odc. 1431 Izabela umawia się na spotkanie z byłą żoną Igora. Joanna przyznaje się, że była maltretowana przez męża, dlatego się z nim rozwiodła. Następnie Izabela odwiedza Krystynę i wyznaje jej, że w przeszłości była ekskluzywną prostytutką... Emilka ma coraz większe problemy z Mirkiem.

odc. 1432 Marysia dowiaduje się od Iwony, że nadal jest zakochana w Hubercie i nigdy nie przestanie o niego walczyć. Ola stara się normalnie żyć, choć nadal boi się, że Florczak zrobi jej krzywdę. Tymczasem Emilka odkrywa, że Mirek ukradł piwo ze sklepu Florkowej.

odc. 1433 Marek i Aneta wybierają się razem na bal charytatywny. Wspólne plany niweczy im jednak wezwanie mężczyzny do szpitala... Florczak wykorzystuje okazję, że policjanci zostawiają na chwilę Olę samą. Sztywna ze strachu dziewczyna otwiera Nożownikowi drzwi. Wie, że nic jej już nie uratuje...

"Barwy szczęścia"

odc. 691 Sabina postanawia wrócić do Jastrzębiej Góry. Zwierza się Władkowi, że szuka sobie zajęcia. Kajtek obiecuje, że pomoże mamie znaleźć pracę. Ostatecznie zostaje zatrudniona przez pana Bogumiła w salonie fryzjerskim. Tymczasem Marta i Robert namiętnie się godzą...

odc. 692 Ksawery wyznaje Stefanowi, że miał romans z Kingą. Ojciec Kasi odwiedza Rybińskich. Dowiaduje się, że Waldemar i Alina o wszystkim wiedzieli. Magdzie nie udaje się wyciągnąć Gniewosza z pogotowia opiekuńczego. Natomiast Jerzy przyjmuje propozycję Konrada...

odc. 693 Magda spotyka się z Tomkiem. Aby rozładować swoje emocje postanawia spędzić z nim noc. Kostek prosi Michała, żeby zaczął szukać jakiegoś mieszkania w okolicy dla niego i dla Ludmiły. Majewski informuje Martę, że Majka chce poprowadzić nowe pismo.

odc. 694 Magda i Tomek próbują znaleźć Gniewosza, po którym wszelki ślad zaginął. Znajdują go, ale chłopak jest w stosunku do nich opryskliwy. Maria ma pretensje do Huberta, że zbyt rzadko ją odwiedza. Patrycja odkrywa, że jej ukochany ją okłamał. Chce dać mu nauczkę.

"Na Wspólnej"

odc.1544 Babcia Igora nalega, by wnuczek związał się z matką swojego dziecka. Nowaka tymczasem bardziej absorbują awantury w redakcji. Nina skarży się naczelnemu, że dziennikarze sabotują jej rozporządzenia. Wieczorem u Hofferów zjawia się zapłakana Gosia...

odc.1545 Następnego dnia Gosia przyjeżdża do swojego mieszkania. Planuje spakować swoje rzeczy. Na tej czynności nakrywa ją Piotr. Wyznaje żonie, że ją kocha, ale nie potrafi stłamsić swoich skłonności. Wzburzona Gosia wymierza mu policzek!

odc.1546 Igor dowiaduje się, że w redakcji pojawi się cały zarząd. Podejrzewa, że wszyscy oponenci Niny zostaną zwolnieni. Po naradzie prezes oznajmia, że Lasota zostanie przeniesiona do innego działu w wydawnictwie.

odc.1547 Gosia opowiada Zuzie o wczorajszej rozmowie z Witkiem. Skarży się, że nie ma szczęścia w miłości. Następnie pojawia się u rodziców. Błaga Danutę, by nie mówiła ojcu, dlaczego rozstała się z Piotrem. Włodek prosi Marię, by przyjęła propozycję Tadeusza. Tak bardzo chce pojechać do Toskanii...

"Julia"

odc.15 Kasia ma problemy z Polą. Na dodatek Krzysztof wcale jej nie pomaga. Tadeusz dowiaduje się, że mama Julii jest w Krakowie. Postanawia zaprosić ją na kolację.

odc.16 Między Moniką a Jankiem dochodzi do nieporozumienia, które prowadzi do ich rozstania. Wściekła z tego powodu kosmetyczka wyładowuje złość na Julce.

odc.17 Maciek nie pojawia się w klinice. Julia podejrzewa, że chłopak coś kombinuje. Staje się też świadkiem szczerej rozmowy między Tadeuszem a Moniką.

odc.18 Janek przeprasza Julię za podejrzenia związane z Darkiem. Niedługo potem Monika buntuje dziewczynę przeciwko swojemu byłemu narzeczonemu.

odc.19 Podczas randki z Anitą Darek dowiaduje się o Julce zaskakujących rzeczy. Dziewczyna obawia się, że były partner wykorzysta te informacje przeciwko niej.

"Na dobre i na złe"

odc.469 Przemek wraca do pracy w klinice w Leśnej Górze. Tomek - nauczyciel Amelki - trafia do szpitala na obserwację. Lekarze mają problem ze stwierdzeniem, co mu dolega. Paweł porywa Agatę. Dziewczyna telefonuje do kliniki i pod pozorem informowania o stanie pacjenta przekazuje przyjaciołom zaszyfrowaną wiadomość o tym, gdzie się znajduje. Wiki z Przemkiem natychmiast jadą na miejsce. Przyparty do muru Lewicki grozi, że zabije Agatę i siebie. W końcu skacze z okna. Karen niby przypadkiem mówi Zosi o swojej zażyłości z Kubą.

"Plebania"

odc.1824 Anna przygotowuje się do powrotu do szpitala. Irka szczerze rozmawia z Krystyną. Obawia się, że nie będzie mogła mieć dzieci.

odc.1825 Po nabożeństwie między Pękałową a Dominiukiem dochodzi do awantury o przydział mieszkania. Konieczna okazuje się interwencja policjanta Zyzia.

odc.1826 Artur przyznaje proboszczowi, że transmitowanie mszy przez internet to dobry pomysł. W ratuszu Dominiuk domaga się spotkania z burmistrzem.

odc.1827 Jacek opowiada Wiki o wizycie Witolda, który domagał się usunięcia materiału o supermarkecie ze strony internetowej i zamknięcia dyskusji na forum.

odc.1828 Kierownik sklepu proponuje ugodę byłym pracownicom. Zgadza się m.in. na powrót na stanowiska trzech z pięciu zwolnionych ekspedientek.

odc.34 W okolicach hotelu zostają znalezione zwłoki jego kierownika, Bielskiego. Nie wiadomo, czy popełnił on samobójstwo, czy padł ofiarą morderstwa. Okazuje się, że szantażował on Ninę. Tymczasem o pomoc do księdza Mateusza zwraca się narzeczona właściciela ośrodka, Łukasza. Żali się, że odwołał on ślub i na pewno ma inną. W rozmowie z duchownym Łukasz przyznaje, że sprzedaje hotel i wyjeżdża do Anglii.

odc.35 Oskarżona o zabójstwo Szorskiego Karolina jest zdesperowana. Bierze na zakładnika napotkanego przypadkiem ojca Mateusza, grożąc mu bronią. Próbuje mu wytłumaczyć, że jest niewinna, ale nie ma żadnego sposobu, by tego dowieść. Wkrótce duchownemu udaje się uciec, jednak po pewnym czasie wraca do Karoliny, by pomóc jej oczyścić się z zarzutów.

"Moda na sukces"

odc.5570 Stephanie przychodzi do biura Billa. Próbuje dowiedzieć się, czy mężczyzna chce ją wykorzystać, aby wykupić udziały w firmie Forresterów. Eric usiłuje ustalić z prawnikami, czy Spencer złamał prawo swoimi działaniami.

odc.5571 Stephanie proponuje Billowi układ. Nick mówi matce, że jej związek z Owenem go krępuje z powodu różnicy wieku między nimi. Wkrótce ostrzega jej partnera, że będzie miał go na oku.

odc.5572 Ridge odkrywa, że jego matka współpracuje ze Spencerem, aby obniżyć wartość firmy Forresterów. Jest rozczarowany. Stephanie próbuje go przekonać, aby zerwał z Brooke.

odc.5573 Ridge dowiaduje się, że w sieci ukazał się materiał Brooke. Jedzie do firmy, żeby go obejrzeć. Zastaje tam Thomasa szarpiącego się z Rickiem. W ostatniej chwili uspokaja ich.

"Rezydencja"

odc.47 Policja przesłuchuje Julię i Kamila w sprawie wypadku Jagody. Funkcjonariusze nie wierzą, że kobieta potknęła się i nieszczęśliwie upadła. Mimo protestów Łukasza jego żona zostaje w areszcie. Elżbieta przeżywa spotkanie z Janem na balu z okazji otwarcia fundacji. Krzysztof próbuje wymóc na Basi odejście z pracy w holdingu Podhoreckich. Jagoda proponuje Julii układ: wycofa zeznania w zamian za atelier.

odc.48 Basia stara się udawać przed Markiem, że ich taniec nie zrobił na niej wrażenia. Podhorecki nie wierzy w jej słowa. Dzieci Łukasza dowiadują się o aresztowaniu matki. Ojciec próbuje je uspokoić. Z pomocą przychodzi mu Basia, która w ten sposób zyskuje w oczach mężczyzny. Julia informuje adwokata, że zgadza się oddać Jagodzie atelier w zamian za wycofanie zeznań.

"Rodzinka.pl"

odc.13 Natalia postanawia nauczyć Kubę podstaw gramatyki języka polskiego. Niestety, ku jej zmartwieniu chłopiec w ogóle nie wykazuje zainteresowania tematem. Z kolei Ludwik pragnie w spokoju obejrzeć film dokumentalny o buddyjskich mnichach. Nie jest to jednak łatwe, ponieważ wciąż ktoś mu przeszkadza. Mimo to Boski planuje z żoną kolejną pociechę. Tym razem para chce mieć dziewczynkę.

odc.14 Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Boskich nurtuje to, czy wiara w istnienie Świętego Mikołaja może być dla Kacperka szkodliwa. Tymczasem chłopcy zastanawiają się, czy jeśli rodzice się rozwiodą, oni dostaną więcej gwiazdkowych prezentów. W wigilijny wieczór okazuje się, że niełatwo jest wybrać dla bliskich prezenty, które ich naprawdę ucieszą.

"Licencja na wychowanie"

odc.19 Roma przypadkiem spotyka nauczyciela Łukasza. Dowiaduje się od niego, że syn może powtarzać klasę. Wspólnie z Ryszardem opracowuje plan korepetycji.

odc.20 Aby wzbogacić swoje życie towarzyskie, Weronika i Paweł wybierają się do klubu. Rano kobieta ma mdłości. Lekarz informuje ją, że jest w ciąży.

odc.21 Roma zostaje reżyserem szkolnego przedstawienia Madzi. Podczas premiery nie wszystko idzie zgodnie z planem i Barańska musi się wcielić w rolę wilka.

odc.22 Paweł stara się kontrolować wagę Weroniki. Przyrządza dietetyczne posiłki dla całej rodziny. Nie wie jednak, że żona podjada w tajemnicy swoje smakołyki.

odc.23 Znajomość Wiktorii i Łukasza nabiera rumieńców. Roma postanawia uciec się do fortelu, by ograniczyć kontakty syna z jego nową sympatią.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje