Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!


"M jak miłość"

Reklama

odc.882 Mirka dowiaduje się, że Jankowski wciąż jest bez pracy. Postanawia zatrudnić go czasowo w Gabro. Irek jest wściekły, jednak Kuba docenia talent do interesów byłego szefa. Dlatego popiera decyzję Kwiatkowskiej. Irek, Kuba i Mirka umawiają się na kolację z nowym klientem, Zajdelem. Tymczasem matka Asi sugeruje Pawłowi, że praca w Oazie jest poniżej poziomu, którego oczekuje od męża jej córka.

odc.883 Monika przychodzi do pracy w nowych szpilkach, z efektownie umalowanymi paznokciami. Nie kryje, że chce oczarować Wernera. Szef jednak otwarcie ją ignoruje i odwołuje ich pierwszą randkę! W kancelarii dochodzi do konfliktu. Pod nieobecność Wernera - za namową Moniki - Piotrek rozmawia z klientem, który zrywa współpracę z firmą. Zduński obawia się, że ten błąd może go kosztować utratę pracy. Kinga jest wściekła na męża, który daje się manipulować koleżance z pracy. Wzburzona jedzie na drinka do Oazy, gdzie zapija smutki wspólnie z Zawadzkim...


"Klan"

odc.2207 Ola dowiaduje się od lekarza prowadzącego Norberta, że chłopak zostanie w szpitalu tydzień, półtora, jednak obronę pracy magisterskiej będzie musiał przełożyć na inny termin. Pułkownik postanawia porozmawiać z Jerzym. Tymczasem Maciek mówi, że nie wyjedzie na tournee bez Martyny. Szopińska korzysta z telefonu internetowego i umożliwia chłopakowi kontakt z ukochaną. Martynka wyznaje Maćkowi, że go kocha...

odc.2208 Norbert zwierza się lekarzowi, że chce zerwać z Olą, żeby jej nie unieszczęśliwiać. Nie zamierza obarczać ją swoją chorobą. Matka Martynki prosi Rysiów o rozmowę. Przekonuje ich, by przygotowali syna na to, że żadnego ślubu nie będzie. Tymczasem Mariusz musi wyjechać za granicę. Grażynka deklaruje pomoc przy synku.

odc.2209 Po wyjeździe Mariusza do drzwi Lubiczów puka Joanna. Przyznaje, że stęskniła się za dzieckiem i jak tylko Krzysiek skończy remont, zabierze go do siebie. Do Warszawy przyjechała, by porozmawiać z mężem o rozwodzie. Małgorzata postanawia wrócić do Eugeniusza.

odc.2210 Rutka nie może sobie poradzić ze sprawami biurowymi. Zdesperowany dzwoni do Zyty, próbuje namówić do powrotu. Kochanka zastanawia się, czy chodzi tylko o interesy, czy również o nią i ich dziecko. Swoje żale wylewa przed Kingą, którą spotyka w Elmedzie... Ola odwiedza Agę. Proponuje, by poprawiły sobie nastrój winkiem. W tym czasie Zosia ulega wypadkowi. Ola wzywa pogotowie.

odc.2211 Agnieszka siedzi przy Zosi w szpitalu. Tłumaczy córce, że miała wstrząśnienie mózgu i musi tutaj jeszcze kilka dni zostać na obserwacji. Mama Martyny dopytuje się, czy Maciek wie już, że nie ożeni się z jej córką. Przyznaje, że z sąsiadem, którego widział Maciek, wiąże nadzieje na przyszłość Martynki. Nawet jeśli teraz córka woli Maćka, to ona postara się, żeby jednak wybrała Tomka!

"Pierwsza miłość"

odc.1424 Artur zjawia się w Kulczycki Corporation na pilne wezwanie Izabeli. Ktoś podłożył w firmie bombę. Ola składa zeznania obciążające Florczaka. W pewnym momencie wybucha płaczem i wybiega z sali...

odc.1425 Kulczycki ma pretensje do Izabeli, że spotyka się z nieodpowiednim facetem. Igor także alergicznie reaguje na Artura. Kiedy Igor dowiaduje się, że Izabela zamierza przełożyć z nim spotkanie, nie wytrzymuje i uderza ją w twarz!

odc.1426 Igor przeprasza Izabelę za to, jak okropnie ją potraktował. Izabeli mięknie serce. Postanawia mu wybaczyć. Natomiast Aneta zaprasza Marka na biznesowy bankiet.

odc.1427 Pałkowska zaprasza Marka na bal charytatywny. Tłumaczy Kindze, że nie ma wobec jej ojca żadnych złych zamiarów. Mężczyzna prosi Adama o przyspieszony kurs tańca towarzyskiego. Ewa wypytuje Błażeja o Grażynę. Chłopak tłumaczy, że jest kobietą jego życia.

odc.1428 Grażyna proponuje Błażejowi wspólny wyjazd na Teneryfę. Chłopak przyznaje, że nie jest wobec niej szczery. Dociera do niego, że jednak kocha Ewę. Rozstaje się z Grażyną, która wypłakuje się na ramieniu córki. Kingę niepokoi zachowanie Marka i Adama. Wyraźnie coś przed nią ukrywają...

"Barwy szczęścia"

odc. 687 Robert wyjeżdża do Gdańska, żeby poprowadzić kolejne imprezy. Tymczasem Martę przesłuchuje w redakcji Grzegorz Kuszycki z policji gospodarczej. Swoją pomoc oferuje Walawskiej Piotr, który właśnie wrócił do kraju. Hubert wciąż ukrywa, że mieszka z Patrycją.

odc. 688 Maria umawia się z Patrycją na spotkanie. Pyrka otwarcie wyznaje dziewczynie, że obawia się, jak miłość wpłynie na wyniki Huberta na studiach. Małgorzata wyznaje Bogdanowi, że bez dzieci w domu zwyczajnie się nudzi. Dlatego zamierza studiować psychologię.

odc. 689 Maria denerwuje się, że syn zawiódł jej zaufanie. Teresa tłumaczy jej, że Hubert się zakochał. Jerzy spotyka Konrada. Przyjaciel uważa, że afera z molestowaniem jest wyssana z palca. Klara zwraca Hubertowi pieniądze, które od niego dostała na dalszą edukację.

odc. 690 Kasia w końcu spotyka się z Ksawerym. Prosi, by zostawił ją w spokoju. Potem rozmawia o tym z Sarą. Obie dochodzą do wniosku, że są zdrady, których się nie wybacza... Piotr zatrudnia się w firmie, w której pracuje Marta. Robert natomiast jest temu przeciwny.

"Na Wspólnej"

odc.1540 Smolny zauważa, że Kinga odzyskała dobry humor i energię do pracy. Dowiaduje się, że jej synek wrócił do przedszkola. Tymczasem Weronika prosi Adama, by przestali się kłócić, gdy w pobliżu jest Antosia. Honorata pyta Mikołaja, co łączy go z Nicole...

odc.1541 Mikołaj zwierza się matce, że w Las Vegas wziął ślub z Nicole! Przyznaje jednak, że nigdy nie traktował tego związku poważnie. Mężczyzna uświadamia sobie, że postąpił jak ostatnia świnia. Prosi żonę, by nie wyprowadzała się do hotelu.

odc.1542 Leśniewska coraz bardziej przekonuje się do Nicole. Wyznaje Romanowi, że polubiła synową. Żaneta jest wściekła na siebie, że dała się nabić w butelkę. Babcia Igora sugeruje, że powinien ożenić się z Magdą.

odc.1543 Ewa pyta syna, czy z kimś się spotyka. Martwi się, że Igor unika odpowiedzialności. Artur dochodzi do wniosku, że nie pozwoli, by Nina zrobiła z jego gazety brukowiec. Maria i Tadeusz uświadamiają sobie, że padli ofiarą intryg Ireny. Gosia wraca do domu i widzi Piotra i Witka śpiących razem.

"Julia"

odc.10 Po katastrofie związanej z przyjęciem Julia chce się wykazać. Szuka sposobu na promocję kliniki. Jednym z pomysłów jest telewizyjny wywiad Janka.

odc.11 Julia proponuje, by plan kampanii reklamowej placówki prowadzonej przez Janickich oprzeć na historii rodziny właścicieli. Nie podoba się to Hannie.

odc.12 Janek podejrzewa, że Julia ma powiązania z handlarzem narkotyków. Maciek nie wierzy bratu. Tymczasem ona chce wspomóc finansowo kuzynkę.

odc.13 Od początku trwania wystawy promocyjnej kliniki, pojawiają się problemy. Julii udaje się je rozwiązać. Wtedy pojawia się jej były narzeczony.

odc.14 Alicja dochodzi do wniosku, że córka nie chce jej pokazać swojego miejsca pracy, bo się jej wstydzi. Julia postanawia zabrać matkę i Natalkę do kliniki.

"Na dobre i na złe"

odc.468 Losy pracowników szpitala w Leśnej Górze, ich bliskich, przyjaciół i pacjentów. Bez względu na okoliczności lekarze i personel placówki zawsze starają się nieść pomoc potrzebującym. Paweł wmawia Agacie, że prześladuje go wariatka, która uważa się za jego żonę. Obiecuje, że Dorota nie będzie już ich niepokoić. Ludmiła zostaje wypisana z kliniki Falkowicza. Jest zaskoczona dodatkowymi kosztami leczenia. Falkowicz zostaje ordynatorem oddziału chirurgii w Leśnej Górze. Wiktoria podpada nowemu przełożonemu.

"Plebania"

odc.1819 Anna próbuje delikatnie wpłynąć na syna, aby pomógł Pękałowej wyjść z kłopotów. Udaje się również do szpitala, aby porozmawiać z kobietą.

odc.1820 Trwa zebranie wspólników Arki. Zbigniew informuje ich o bardzo dobrych wynikach finansowych za ubiegły rok. Jurek domaga się swojej części zysku.

odc.1821 Proboszcz radzi Julii, aby zrezygnowała z walki z kierownikiem supermarketu jego metodami. Próbuje przekonać ją, aby starała się załagodzić spór.

odc.1822 Witold zaprasza Jurka do kancelarii i proponuje mu wykupienie jego udziałów w Arce za trzysta tysięcy złotych. Ten jest rozczarowany wysokością oferty.

odc.1823 Anna znów przychodzi do burmistrza w sprawie mieszkania dla Pękałowej. Jurek składa biznesową propozycję Traczowi. Janusz odprawia go z kwitkiem.

odc.31 Barbara Nocul wygrywa w konkursie telewizyjnym wyjazd do ekskluzywnego spa. Okazuje się, że w tym samym ośrodku przebywa gwiazda Ewa Pol. Wkrótce aktorka zostaje znaleziona martwa. Na prośbę aspiranta Nocula do spa przyjeżdża ksiądz Mateusz, by pomóc w śledztwie.

odc.32 Jan Brylski zostaje zamordowany we własnym mieszkaniu. Zwłoki mężczyzny znalazły jego żona Krystyna i jej matka Zofia. Podczas dochodzenia okazuje się, że zmarły miał romans z młodą Sandrą, a Brylska dowiedziała się o jego zdradzie.

odc.33 W Sandomierzu odbywa się sesja zdjęciowa. Głównym fotografem jest ceniony artysta, Tomasz. Wkrótce jedna z modelek, muzułmanka Malika, zostaje znaleziona martwa. Okazuje się, że była ona uciekinierką z Kosowa...

"Moda na sukces"

odc.5565 Taylor wyjaśnia Ridge’owi, dlaczego jego małżeństwo z Brooke nie jest ważne. Bill flirtuje z Donną. Kobieta mówi mu, że jego starania nie mają sensu.

odc.5566 Donna informuje Erica o rozmowie ze Spencerem. Ridge tłumaczy żonie, że jej syn cały czas nią manipuluje i próbuje tylko osiągnąć swój cel.

odc.5567 Bill proponuje właścicielowi Forrester Creations, aby sprzedał mu swoją firmę za sto milionów dolarów. Owen zaprasza Bridget na kolejną randkę.

odc.5568 Katie upija się po rozstaniu z narzeczonym. Spotyka Billa i zgadza się pójść do jego pokoju hotelowego. Marone chce wyznać miłość dawnej żonie.

odc.5569 Zszokowany Nick nie może uwierzyć w to, że Owen miał jednocześnie romans z jego matką i Bridget. Niebawem odnajduje pożegnalny list od Katie.

"Rezydencja"

odc.45 Krzysztof jest poirytowany zaangażowaniem Basi w fundację. Celowo gubi kluczyki do samochodu, aby ukochana spóźniła się do pracy. Urszula policzkuje Roberta za przysłanie jej obrazów do rezydencji. Łukasz wyjawia Lenie, że złożył fałszywe zeznania w sprawie pobicia. Łucja i Elżbieta próbują wykręcić się z konieczności udziału w uroczystym przyjęciu z okazji otwarcia organizacji charytatywnej Podhoreckich.

odc.46 Łukasz odwołuje swoje zeznania dotyczące pobicia. Odbywa się impreza z okazji otwarcia fundacji "Balonik". Młodszy syn Podhoreckich przypisuje sobie wszystkie zasługi związane z powołaniem organizacji charytatywnej. Babcia i matka Basi zjawiają się na uroczystości. Dochodzi do spotkania Elżbiety z Janem. Jagoda budzi się ze śpiączki. Chce oskarżyć Julię.

"Rodzinka.pl"

odc.11 Boscy zauważają, że w piwnicy ich domu pojawiła się wilgoć. Ludwik postanawia osuszyć pomieszczenie. Chłopcy dostają kolejną, niezwykle cenną lekcję życia w społeczeństwie - rodzice starają się nauczyć synów szacunku do drugiego człowieka, niezależnie od jego statusu finansowego czy pochodzenia. Ponadto wspierany przez Marka Ludwik próbuje zaszczepić Kubie miłość do sportu.

odc.12 Natalia po długiej przerwie znów wraca do palenia papierosów. Nie potrafi zrezygnować z przyzwyczajenia, mimo że zdaje sobie sprawę, że jest ono szkodliwe i wiąże się z dodatkowymi wydatkami. Boskiej wstyd także przed dziećmi, gdyż niedawno sama mówiła im o zagrożeniach związanych z tym nałogiem. Mąż, chłopcy i przyjaciółka Maria próbują pomóc Natalii.

"Licencja na wychowanie"

odc.16 Rodzice Pawła wprowadzili się do syna i jego rodziny na czas remontu swojego mieszkania. Wspólne życie z teściami daje się Weronice we znaki. Wiktoria tłumaczy mamie, że samotne macierzyństwo jest obecnie modne, a ojciec nie przydaje się przy wychowywaniu dzieci.

odc.17 Marysia pisze do szkoły esej o etyce korporacyjnej. Aby zdobyć potrzebne materiały, przez trzy dni ma towarzyszyć ojcu w pracy. Jest poruszona tym, co widzi. Roma zaczyna podejrzewać męża o romans. Weronika obawia się, że Paweł jest poważnie chory.

odc.18 Ryszard nie otrzymuje awansu. Na obiecane mu stanowisko zostaje przyjęty siostrzeniec szefa. Roma chce pomóc mężowi. Weronika nie może porozumieć się z dziećmi. Podejrzewa, że źródłem problemów jest panująca w domu zła energia.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje