Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Reklama

odc. 878 Kasia zgadza się pójść na randkę z Robertem. Anna zabiera Ulę i Natalkę na dwa tygodnie nad morze. Dorota dostaje pracę w laboratorium w Gdyni.

odc. 879 Marta dowiaduje się od Staszka, że Jarek złożył na policji zeznania przeciwko ojcu, ale agresywny mężczyzna najwyraźniej zapadł się pod ziemię. Kuba nie potrafi uwolnić się od demonów przeszłości. Wciąż zagląda do pamiętnika Nataszy i na nowo przeżywa jej cierpienie... Mirka zwierza się Irkowi, że jest bliska wyrzucenia Sandry z pracy.

odc.467 Zapała odwiedza Ludmiłę po udanej operacji. Przy okazji poznaje słynnego chirurga Falkowicza. Lekarz rozważa podjęcie pracy w Leśnej Górze. Hana sugeruje Agacie, że im wcześniej zacznie starać się o dziecko, tym lepiej. Lewicka godzi się z mężem. Niestety, spokój młodych małżonków zakłóca wizyta Doroty. Kobieta podaje się za żonę Pawła. Sambor obchodzi 40. urodziny. Od pewnego czasu lekarz źle się czuje. Niektórzy sugerują, że to skutki nadużywania alkoholu. Dopiero Nina odkrywa, że Michał zatruł się jadem kiełbasianym. Czuwa nad chorym całą noc. Anka przywozi do szpitala swojego ukochanego, Marka. Chłopak został postrzelony przez zazdrosnego adoratora, Jacka. Wiki chce się nacieszyć obecnością Blanki, nim dziewczyna wyjedzie. Córka sugeruje jej, że powinna związać się z Przemkiem.

odc. 679 Gabriel odkrywa billingi Kingi. Pyta, czy ma romans z Ksawerym, który nagle wpada do jej gabinetu. Między mężczyznami dochodzi do ostrej szarpaniny.

odc. 680 Ludka, bez wiedzy Kostka, udaje się na spotkanie z Wową. Gangster orientuje się, że oddała mu za mało pieniędzy. Wraz z Dzikim próbują zgwałcić dziewczynę.

odc. 681 Ludka trafia do szpitala. Lekarz informuje ją, że będzie musiała trafić pod opiekę psychologa. Kostek poznaje całą prawdę. Dowiaduje się, że kobieta narażała się, by go chronić. Ze łzami w oczach przeprasza ją za wszystko.

odc. 682 Ksawery odwiedza Kingę w szpitalu. Nagle wpada Gabriel, który informuje Rybińskiego, że widział się z Kaśką. Nie powiedział jej jednak, że Ksawery miał romans z Kingą. Oksana próbuje przekonać Ludmiłę, by powiedziała policji całą prawdę.

odc. 2198 Bożena jest załamana. Dowiaduje się, że Miłosz spędził sylwestra z Martą. Ewa w towarzystwie Oli wizytuje mieszkanie kobiety będącej na zwolnieniu warunkowym.

odc. 2199 Bożena podejrzewa, że Marta i Miłosz mają romans. Danuta pyta Krystynę, czy Stiepan kogoś ma. Podejrzewa, że ją zdradza...

odc. 2200 Krystyna dowiaduje się, że Danuta miała wypadek samochodowy, po którym zostały jej blizny. Ewa przyznaje Stefanowi, że kiepsko układa jej się współpraca z Olą.

odc. 2201 Danuta przychodzi na wizytę do Pawła. Bożenka poznaje prawdę o związku Marty i Miłosza.

odc. 1416 Anna odzyskuje przytomność. Ola i Sabina planują zorganizować charytatywny pokaz mody.

odc. 1417 Trwają przygotowania do pokazu. Staje on pod znakiem zapytania z powodu braku modeli, którzy mogliby zaprezentować stroje.

odc. 1418 Majka nadal chce, by Hubert adoptował Julkę. Ola dowiaduje się, że musi zeznawać w sprawie "Nożownika".

odc. 1419 Adam i Marek szukają pracy. Tymczasem dochodzi do napadu na sklep Florkowej. Bandyci biorą Malwinę i Wiktorię jako zakładniczki.

odc. 1419 Paweł pyta Annę, czy wiedział, że Julka jest jego córką. W efekcie Bilewska nagle zapada w śpiączkę.

odc.1810

Tracz rozmawia z Blumentalem na temat zdrowia matki. Okazuje się, że wyniki badań wskazują na poprawę. Iza zaprasza Xawerego na kolację.

odc.1811 Bartek opowiada Kasi, że ktoś zniszczył jego graffiti. Podejrzewa Szymona. Wkrótce chłopak zostaje przesłuchany w tej sprawie przez policję.

odc.1812 Iza budzi się w ramionach Xawerego. Próbuje przekonać ukochanego, aby zamieszkał u niej na stałe. Janusz jest gotowy oddać szpik dla chorej matki.

odc.1813 Kasia prosi proboszcza o pomoc w sprawie Bartka i Szymona. Pękałowa, była lokatorka kamienicy, oskarża Tracza o spowodowanie jej choroby.

odc. 1 Pochodząca z niewielkiego miasta Julia dowiaduje się, że jej narzeczony jest handlarzem narkotyków. Odwołuje ślub i ucieka ze swojej rodzinnej miejscowości. Jedzie do kuzynki do Krakowa. Spotyka tu wielu ludzi uwikłanych w świat intryg i kłamstw.

odc. 2 Julia, w towarzystwie Maćka Janickiego, zjawia się w domu jego rodziców. Mężczyzna przedstawia ją swoją... nową narzeczoną.

odc. 3 Chmielewska opowiada Maćkowi, co wydarzyło się między nią a Darkiem. Wkrótce dziewczyna oświadcza matce, że zostaje w Krakowie. Tymczasem Janicki zabiera ją do ekskluzywnej kliniki, która jest własnością jego rodziny.

odc. 4 Julia opowiada swojej kuzynce o tym, jak zerwała zaręczyny. Okazuje się, że matki Darka i Julii są w Krakowie. Żądają wyjaśnień! Nogaj próbuje przeprosić Chmielewską za wszystko, co jej zrobił.

odc. 5558 Steffy spędza czas w towarzystwie Marcusa. Ridge i Taylor obwieszczają, że Thomas będzie pracował w Forrester Creations. Brooke i Rick się temu sprzeciwiają.

odc. 5559 Steffy spotyka się z Rickiem i oddaje mu pierścionek zaręczynowy. Thomas nie zamierza tak łatwo odpuścić. Z kolei Taylor oznajmia Brooke, że jej małżeństwo z Ridge'em jest nieważne.

odc. 5560 Steffy namawia Ricka, by dał ostatnią szansę jej bratu. Tymczasem Pam i Stephanie zachęcają Taylor, by walczyła o Ridge'a.

odc. 5561 Jackie flirtuje z Owenem. Chwilę później stawia mu ultimatum. Nick potępia zachowanie matki. Tymczasem Stephanie spotyka syna swojego znajomego sprzed lat. Oboje nawiązują współpracę.

odc. 1532 Żaneta zdaje praktyczny egzamin na prawo jazdy. Brzozowska mówi mężowi, że jej zdaniem między Mieczysławem a Wandą może zrodzić się uczucie.

odc. 1533 Po powrocie Janusz przeprasza Martę, że zostawił ją samą na tak długo. Ola przygotowuje się do studniówki. Żaneta proponuje Szulcowi, żeby mówili sobie po imieniu.

odc. 1534 Ewa uważa, że Igor daje się wykorzystywać nowej szefowej. Sara wyrzuca ojcu, że przestał troszczyć się o swoich pracowników. Ola zrywa z Szymkiem po tym, jak zepsuł jej studniówkę.

odc. 1535 Roztocki wyznaje Agnieszce, że Weronika jest w ciąży z Sebastianem. Wojtek pomaga Żanecie kupić samochód. Kinga martwi się, bo Ignaś nie chce chodzić do przedszkola. Michał sugeruje żonie, że powinni udać się z synem do psychologa.

odc. 17 Po zwycięstwie w rozgrywkach regionalnych członkowie Glee szykują się do konkursu ogólnokrajowego. Postanawiają także wziąć udział w organizowanym w szkole przedsięwzięciu, które ma na celu wesprzeć inny klub.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale | program

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje