Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Reklama

(1) Pochodząca z niewielkiego miasta Julia dowiaduje się, że jej narzeczony jest handlarzem narkotyków. Odwołuje ślub i ucieka ze swojej rodzinnej miejscowości. Jedzie do kuzynki do Krakowa. Spotyka tu wielu ludzi uwikłanych w świat intryg i kłamstw.

(39) Matka Kornelii odwiedza Podhoreckich. Chce rozwiązać sprawę kradzieży leków, w którą zamieszana jest jej córka. Basia ogłasza, że właściciele holdingu zgodzili się na założenie fundacji. Krzysztof jest niezadowolony. Łukasz okłamuje rodzinę i składa fałszywe zeznania na policji, że został pobity przez robotników z fabryki. Niebawem Bugajny informuje Jana, że jego syn wcale nie pracował w Bożydarowie.

(40) Lena przekonuje Łukasza, że powinien kierować rodzinną firmą. Romans Anny i Adama rozwija się. Krzysztof próbuje wpłynąć na Łucję i Elżbietę, aby namówiły Basię do przeprowadzki do niego. Kochanowska ostatecznie decyduje się zamieszkać z ukochanym. Łukasz nakłania Jana i Marka, aby przepisali atelier na Julię. Gdy wręcza żonie akt notarialny, stawia jej warunek.

(876) Barbara prosi Martę, by porozmawiała z Markiem, ponieważ czuje, że syn jest coraz bardziej załamany... Siostra próbuje postawić brata "do pionu" i opowiada, jak sama poradziła sobie z żałobą. Marta oraz Kasia, namawiają Marka, by zgodził się na naukę Natalki i Uli w liceum policyjnym. Andrzej opowiada Tomkowi o dramacie Agnieszki. Uświadamia mu, że po stracie dziecka, odcięła się od znajomych.

(877) Paweł spotyka się z Piotrem na basenie. Zaskoczony odkrywa, że pływać będą w towarzystwie Moniki. Zduński - widząc zażyłość brata z piękną koleżanką - zaczyna się niepokoić. Otwarcie ostrzega Piotrka, by uważał i nie zrobił nic, czego będzie później żałował. Z kolei Joasia postanawia zaopiekować się bezdomnymi kociętami. Paweł jednak się temu sprzeciwia. Między małżonkami dochodzi do sprzeczki, po której zawożą zwierzaki do Marii. Rogowska korzysta z okazji, pyta ich, skąd znają Jana. Potem przekonuje Artura, by odrzucili zaproszenie mężczyzny i zrezygnowali z wakacyjnego wyjazdu do jego domu nad jeziorem. Natomiast Paweł spotyka się z rywalem. Ostrzega go, by na przyszłość trzymał się z daleka od jego żony, a także od matki...

(465) Zosia poznaje asystentkę męża, Karen. Jest zła, że mężczyzna poświęca się głównie pracy. Wyznaje Piotrowi, że nie jest już pewna swoich uczuć do Kuby. Dorota nachodzi Pawła w domu. Lewicki postanawia przeprowadzić się z Agatą do hotelu dla rezydentów. Tymczasem okazuje się, że jego dawna znajoma potrzebuje pomocy. Amelkę atakują psy. Dziewczynce z pomocą przychodzi Piotr, który zostaje zraniony w rękę. W tej sytuacji nie może operować córki swojego kolegi Wiktora. Zleca to zadanie Wiki. Zabieg kończy się niepowodzeniem.

(196-ost.) Wiki i Mateusz coraz bardziej zbliżają się do siebie. Artur idzie z Natalią do domu. Serce jednak każe mu wracać do Moniki. Kiedy ją całuje, odzyskuje pamięć. Dziewczyna zaczyna rodzić. W tym samym czasie również Konstancja odczuwa pierwsze skurcze.

(675) Małgorzata chce, by Natalia zapomniała o Łukaszu. Oksana pyta syna, czemu pytał Stefana, skąd się biorą dzieci. Sasza przyznaje, że wszystko wie, ale marzy, by mieć brata lub siostrę. Waldemara odwiedza Bożena. Chce, aby Waldek zostawił Klaudię w spokoju.

(676) Kasia pyta Sarę o certyfikaty. Kobieta jest smutna, bo zostawiła je w Irlandii. Blanka pożycza od rodziców pieniądze dla Izy. Szymon jest zły, gdy dowiaduje się prawdy. Rzuca Izie, że nie będzie już na nią dłużej czekał. Malwina potwierdza, że Celina jest w ciąży.

(677) Kajtek pyta ojca, czemu mieszka z Maćkiem. Sabina ma nadzieję, że Władek nie zdradzi prawdziwego powodu mieszkania z kochankiem. Jola prosi Basię, by pogadała z Zenkiem. Nie potrafi zaakceptować faktu, że Janek jest zadowolony ze swojego nowego zajęcia.

(678) Kajtek chce, aby jego ojciec znowu z nim mieszkał. Władek przyznaje, że lubi Maćka i z nim jest. Kajtek odpowiada, że wolałby o tym nie wiedzieć... Gabriel nalega na ślub. Kinga nie chce być panną młodą z brzuchem. Stefan przeprowadza męską rozmowę z Kostkiem.

(1529) Maria nie może znaleźć swojego notesu, w którym miała zapisane namiary na kolegów ze szkolnej ławy. Zięba radzi żonie, by skorzystała z wyszukiwarek internetowych. Bożena przynosi jej listę aktualnych adresów. Sugeruje Marii, by osobiście zaprosiła Tadeusza, swoją miłość z czasów szkolnych. Szymek daje do zrozumienia Danielowi, że wie o jego wizycie u Oli. Między chłopakami dochodzi do ostrej sprzeczki.

(1530) Synek Kingi i Michała marudzi przed wyjściem do przedszkola... Dyrektor wydawnictwa jest niezadowolony ze zmian, jakie Brzozowska wprowadziła do swojego projektu. Danusia jest zazdrosna o męża.

(1531) Ignaś dostaje w nocy gorączki. Michał obiecuje pójść z nim do lekarza. Kinga uważa jednak, że powinna wziąć kilka dni urlopu. Marta usycha z tęsknoty za Januszem, który wyjechał w góry z synem i byłą żoną. Kamil zaprasza Martę na imprezę. Konarska pojawia się z synkiem, ale bez Janusza...

(2192) Na Sadybie trwają przygotowania do świąt. Jerzemu nie psuje humoru nawet żart Małgorzaty z jego świątecznej kapustki. Kinga usiłuje ubrać choinkę w towarzystwie rozrabiających bliźniaków. Na odsiecz przychodzi jej Michał, który pojawia się bez Zyty. Do domu Agnieszki wieczorem puka niespodziewany gość. Kapelan więzienny ksiądz Wojtek ma dla Zosi prezent od taty.

(2193) Zosia pyta mamę, czy następne święta tatuś spędzi z nimi? Agnieszka odpowiada wymijająco... Zyta oświadcza, że nie wybiera się na Sadybę, bo jej matka gorzej się poczuła. Michał w końcu sam jedzie na świąteczny obiad do Chojnickich. Na Sadybie, oprócz Małgorzaty, zjawia się też Eugeniusz! To część planu Jerzego...

(2194) Kinga rozmawia z Michałem o jego małżeństwie. Chojnicki przyznaje się, że Zyta uważa ich małżeństwo za pomyłkę. Elżbieta wybiera się popołudniu na siłownię z Małgorzatą. Jerzy sugeruje, by delikatnie wybadała, jak Małgosia z Eugeniuszem spędzili wczorajszy wieczór.

(2195) Zyta martwi się, że uderzyła w twarz Rutkę, ponieważ nie zareagował właściwie na wieść o ciąży. Jerzy opowiada w firmie, jak spędził święta. Renata pyta go o planowaną niespodziankę w postaci wizyty Eugeniusza. Chojnicki przyznaje, że nie udało się pogodzić małżeństwa przyjaciół. Po chwili składa mu wizytę Małgorzata. Zapewnia, że nie zamierza rezygnować i nadal będzie o niego walczyć.

(2196) Rutka prosi do swojego gabinetu Zytę, żeby wyjaśnić nieprzyjemną sytuację z wtorku. Zachowuje się wobec niej zimno i oficjalnie, czym doprowadza ją niemal do rozpaczy. Kamila i Błażej dostają od Anny zgodę na młodzieżowego sylwestra w domu. Na imprezę też zapraszają Bożenkę i Miłosza. Profesor Szopińska oznajmia, że Maciek zagra na koncercie sylwestrowym w Pułtusku.

(1411) Adam opowiada Robertowi o swoich problemach finansowych. Niestety, jest już za późno by wycofać zamówienie. Błażej i Ewa spotykają się w parku. Chłopak podziwia zdalnie sterowany model robota, który skonstruowała. Kamil czeka na powrót Emilki do Wadlewa. Sylwia zamierza wykorzystać ostatnie dni samotności. Bez pardonu pakuje się chłopakowi do łóżka i zaczyna go całować...

(1412) Paweł żali się Hubertowi, że pomiędzy nim i Anną wszystko się popsuło i szczerze zazdrości jemu i Marysi sielankowego szczęścia. Hubert odpowiada ironicznie, że to tylko pozory... Tymczasem Rysio przeszukuje pokój Kamila. Oznajmia chłopakowi, że Sylwia oskarżyła go o próbę gwałtu.

(1413) Hubert mówi Annie, że jeśli Paweł i Marysia będą chcieli być razem, żadne z nich ich przed tym nie powstrzyma. Oświadcza Majce, że wraca do Berlina. Błażej spotyka Ewę pod budynkiem uczelni. Całą rozmowę z pewnej odległości śledzi Grażyna. Ewa myśli, że jest ona matką chłopaka... Wiesława informuje Śmiałka, że Kamil przyznał się do tego, że jednak molestował Sylwię.

(1414) Marysia podczas spaceru spotyka się z Pawłem. Mówi mu o ostatniej scenie zazdrości, którą urządziła jej Anna. Paweł prosi kochankę, by nigdy więcej tego nie robiła... Anna nie wytrzymuje presji, popija tabletki uspokajające alkoholem. Po powrocie Paweł odnajduje ją nieprzytomną w mieszkaniu...

(1804) Aleks odwiedza Xawerego i próbuje zaprosić go na wigilię. Syn jednak nie przyjmuje propozycji. Iwona chce, by Mateusz wrócił do niej i do córki.

(1805) Trwają przygotowania do wigilii. Proboszcz przywozi Annę ze szpitala. Mateusz i Ewa ubierają razem choinkę. Iwona jest wzruszona tym widokiem.

(1806) Bartek wyznaje Kasi, że bardzo ją kocha i jest gotów pomóc jej w opiece nad dzieckiem. Zaskoczona dziewczyna tłumaczy mu, że nie jest w ciąży.

(1807) Anna jest w świetnym nastroju po pojednaniu z synem. Janusz jedzie do Blumentala, aby pomówić o stanie zdrowia matki i jej dalszym leczeniu.

(1808) Trwają przygotowania do sylwestra. Tracz dowiaduje się o złym stanie matki. Pawełek odwiedza babcię w szpitalu. Xawery zaprasza Izę na bal do Lublina.

(5553) Stephanie radzi Taylor, by spróbowała odzyskać Ridge'a teraz, kiedy jego małżeństwo przechodzi kryzys. Tymczasem on tłumaczy żonie, dlaczego nie wraca do domu. Ponownie żąda, by kazała się wyprowadzić Rickowi.

(5554) Thorne wyznaje bratu, że zazdrości mu tych wszystkich pięknych kobiet, które walczą o jego względy. Zaczyna się zastanawiać, czy on sam znajdzie kiedyś swoją drugą połowę.

(5555) Jackie ogłasza, że awansuje Owena. Brooke mówi Steffy, że dobrze zrobiła, zrywając z Rickiem. Tymczasem Stephanie wyjaśnia Taylor, dlaczego małżeństwo Ridge'a jest nieważne.

(5556) Bridget i Owen spędzają razem romantyczny wieczór. Katie wciąż nie zna daty swojego ślubu z Nickiem. Brooke postanawia się czegoś dowiedzieć na ten temat, rozmawiając z Marone'em.

(149) Bezdomny mężczyzna mieszkający w parku ulega przypadkowemu poparzeniu. Lekarze dowiadują się, że cierpi on na zaburzenie zmysłu węchu. Tymczasem House przyprowadza do pracy młodą Rosjankę Dominikę i oznajmia, że zamierza ją poślubić.

(10) Clark nieumyślnie aktywuje pudełko z planety Krypton i zostaje przeniesiony do równoległego świata, w którym to Lionel przygarnął go jako syna. W tej rzeczywistości Clark jest mordercą, a Lois narzeczoną Oliviera. Kent szuka sposobu, by wrócić Ziemię.

"Człowiek - cel"

(4) Christopher podejmuje się zapewnienia bezpieczeństwa złodziejowi, który wydał swoich dawnych współpracowników i teraz obawia się ich zemsty. Chance musi również odzyskać przedmioty religijnego kultu pochodzące z klasztoru w Kanadzie.

(122) Mac i Don szukają zabójcy tancerza. Dziewczyna zmarłego, która była z nim feralnego wieczoru, nic nie pamięta. Wkrótce okazuje się, że zamordowany dzień przed śmiercią wygrał ważny turniej. Głównym podejrzanym staje się jego konkursowy rywal.

(14) Finn i Rachel są oficjalnie parą. Jednak ich związek wkrótce zostaje wystawiony na próbę. Tymczasem Will i Emma starają się lepiej poznać. Okazuje się, że partnerka Schuestera cierpi na mizofobię i nie czuje się komfortowo, całując mężczyzn.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje