Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Reklama

(37, 38) Kierowniczka apteki odkrywa, że to Marysia kradła leki. Mówi o wszystkim Markowi. Malwina trafia do szpitala po przedawkowaniu narkotyków. Elżbieta spędza bardzo miły wieczór z Wiktorem. Łukasz wywołuje bójkę w pubie w Bożydarowie.

(874) Anna zwierza się Markowi, że planuje zabezpieczyć finansowo dzieci Hanki. Składa Mostowiakowi szokującą propozycję. Mianowicie chce, aby Marek zawarł z nią "białe małżeństwo". Wdowiec jednak odmawia. Nie chce się z nikim wiązać bez uczuć, nawet dla dobra dzieci... Tymczasem Natalka i Ola wpadają na pomysł rozpoczęcia nauki w liceum dla przyszłych policjantów.

(875) Grażyna załatwia poparcie Urzędu Miasta dla projektu zmian w przychodni. Problem polega na tym, że po przebudowie w placówce zabraknie miejsca na laboratorium! Wtedy też Dorota straci pracę. Raczyńska proponuje laborantce pracę w recepcji, ale Stadnicka czuje się urażona. Postanawia wyjechać z Gródka. Marii zwierza się, że niedawno otrzymała atrakcyjną propozycję pracy na Wybrzeżu. Nie wie tylko, jak o swoich planach wyjazdu powiedzieć Markowi. Rogowska doradza jej szczerą rozmowę...

"Głęboka woda"

(3) Wiktor w szkole swojego syna Antka wygłasza pogadanki na temat alkoholizmu. Podczas jednej z nich dochodzi do bójki między dwoma uczniami. Jednym z nich jest Rafał, syn Jacka, nauczyciela historii. Wiktor podejrzewa, że chłopak ma poważne problemy w domu. Prosi Grażynę o przeprowadzenie wywiadu rodzinnego. Żona nauczyciela, Hania, zapewnia, że Jacek nie jest alkoholikiem. Okazuje się jednak, że jest inaczej. Ich syn często musi przyprowadzać pijanego ojca z różnych podejrzanych miejsc. Pewnego dnia podczas takiej interwencji Rafał zostaje dotkliwie pobity. Pijany Jacek nawet tego nie zauważa. W domu urządza żonie karczemną awanturę i zamyka ją na balkonie. Zdesperowany Rafał ma dość takiego życia. Decyduje się poprosić Wiktora o pomoc.

(464) Stefanowi nie odpowiada, że pracownicy szpitala traktują go jak dyrektora, choć oficjalnie nie objął jeszcze tej funkcji. Od rozmowy z Niną Michał czuje się niezręcznie. W końcu zbiera się na odwagę i wyjaśnia Rudnickiej, że nie może jej poślubić. Gawryło prosi Zosię, by asystowała mu podczas skomplikowanego zabiegu. Po wyczerpującej operacji spędzają noc w szpitalu. Rano wtulonych w siebie lekarzy znajduje Kuba. Agata popełnia błąd i naraża na niebezpieczeństwo życie pacjentki. Tretter prosi lekarkę na rozmowę. Zwraca jej uwagę, by nie przeceniała swoich możliwości.

(191) Natalia mówi Żanecie o wątpliwościach dotyczących Artura. Cezary nie sprawdza się pod-czas nocy poślubnej. Góra pomaga mu rozwiązać problem.

(192) Monika jedzie do Artura, by z nim porozmawiać. Zadworny informuje Rafała o powrocie Roberta. Cezaremu przeszkadza obecność Góry w mieszkaniu.

(193) Artur domyśla się, że to on jest ojcem dziecka Moniki. Zaczyna snuć plany na przyszłość. Dochodzi do konfrontacji Rafała, Roberta, Artura i Natalii.

(194) Bracia Sagowscy trafiają do szpitala. Monika mówi do śpiącego Artura, że jej uczucie nie wygasło. Mężczyzna budzi się. Okazuje się, że stracił pamięć.

(195) Artur zostaje wypisany ze szpitala. Natalia prosi, by nie mówić mu o Monice. Mężczyzna wychodzi z domu. Trafia przed kamienicę i spotyka Milewską.

(671) Marta po raz kolejny widzi, że Majka podważa jej decyzję. Wściekła idzie na poważną rozmowę z szefem. Chce, aby Iga wróciła na stanowisko jej zastępczyni. Później mówi Elżbiecie, że nadal czeka na dobry moment, by oznajmić Robertowi, że chce za niego wyjść.

(672) Ksawery prosi Kaśkę, by podczas spotkania z Kingą nie wdawała się z nią w żadne rozmowy. W nocy Laura ma krwotok. Okazuje się, że wzięła pigułki poronne. Borys jest załamany. Kompletnie rozbity mówi Marysi, co zaszło. Maria go tuli i pociesza. Borys płacze...

(673) Ludmiła spotyka się z Wową i Dzikim. Nie ma całej sumy, jaką miała im dać. Mężczyźni jej grożą i dają czas do następnego dnia. Kobieta zdradza swój problem Oksanie. Przyjaciółka prosi Stefana o pomoc. Mąż uważa, że Kowalczuk powinna złożyć zeznania na policji.

(674) Laura wychodzi ze szpitala. Borys odwozi ją do domu. Tłumaczy mu, że to nie był dobry czas na ciążę. Kasia i Anita zatrudniają w klubie Sarę. Obie jednak są zaskoczone, że dziewczyna jest profesjonalną instruktorką. Kajtek ma nowego kolegę - Krystiana...

(1525) Po wspólnie spędzonej nocy Iwona wyjawia Filipowi swój sekret - Konarski był jej pierwszym mężczyzną! Jeden z wykładowców Daniela postanawia dać Brzozowskiemu ostatnią szansę na zaliczenie egzaminu. Niestety, chłopak znowu nie staje na wysokości zadania...

(1526) Igor daje Magdzie numer telefonu do dziennikarki, która szuka sekretarki. Tymczasem Nina pozytywnie ocenia ostatni projekt Nowaka... Szulc uważa, że Żaneta ma słabo opanowane manewry na placu i powinna wziąć kilka dodatkowych jazd.

(1527) Nowak zastanawia się, czy powinien przyjąć propozycję awansu. Boi się, że zacznie zaniedbywać córkę... Danuta pyta Olę, z kim pójdzie na studniówkę. Dziewczyna zapewnia, że nie będzie to Szymek.

(1528) Janusz przyznaje się przed Martą, że obawia się oddać syna pod opiekę Sylwii, która nadal jest osłabiona. Postanawia odwieźć ich na obóz własnym samochodem. Kochance nie podoba się to rozwiązanie. Natomiast Filip przypomina Marcie o konieczności zabrania Ksawerego do dentysty.

(2187) Bożenka opowiada Kasi o ostatniej próbie i niepewnym losie ich przedstawienia. Nie potrafi też przestać mówić o Miłoszu. Tymczasem w domu Jacka rzeczoznawca robi zdjęcia potrzebne do wyceny nieruchomości. Jasiek nie ma wątpliwości, że Borecki ma poważne problemy finansowe. O swoich przypuszczeniach mówi dziadkom.

(2188) Grażynka nie potrafi zrozumieć, jak matka może zostawić własne dziecko i odejść do innego mężczyzny. Natomiast Bożenka opowiada Kamili o wspólnie spędzonym weekendzie z Miłoszem... U Krystyny i Pawła zjawia się Agnieszka. Właśnie do Australii odleciał Marek. Jednak dopiero teraz poczuła, jak ważna dla niej jest jego obecność...

(2189) Monika nie przyjmuje zaproszenia Bolka. Chojniccy także nie wybierają się do Woli Tureckiej. Jedynie Michał zapala się do tego pomysłu. Marta proponuje, by Miłosz spędził z nią Święta. Odwołuje się do ambicji chłopaka i sugeruje, żeby postawił się ojcu...

(2190) Zyta dowiaduje się, że jej ukochany jedzie w rodzinne strony, a Święta, jak zwykle, spędzi u sąsiada Bolka. W domu Zyta kategorycznie odmawia Michałowi skorzystania z zaproszenia Kazunia. Stanisława w towarzystwie Jerzego czeka na Jeremiasza i jego wypis ze szpitala. Miłosz umawia się na randkę z Bożeną... Małgorzata postanawia pomóc Elżbiecie w przygotowaniach do Wigilii.

(2191) Zyta od rana kiepsko się czuje. Michał sugeruje, że mdłości to efekt wczorajszego dziwnego zestawienia posiłków. Lekarz internista proponuje, żeby Zyta zrobiła test ciążowy. Okazuje się, że jego przypuszczenia okazały się trafne. Zyta jest w ciąży... Michał czeka na Kingę przed Elmedem i razem jadą po prezent dla synów. Kinga niespodziewanie pyta, czy Michał jest szczęśliwy w swoim związku.

(1406) Anna nie kryje przed Bereniką, że jest załamana. W tym samym czasie Paweł kolejny raz spotyka się z byłą żoną. Końcówkę ich rozmowy słyszy sama Anna. Postanawia nie wrócić na noc do domu.

(1407) Anna chce zacząć z Pawłem od nowa. Stawia jeden warunek: Krzyżanowski musi zerwać znajomość z Marysią... Hubert uważa, że Marysia nadal kocha byłego męża. Podczas rozmowy z Anetą oświadcza, że bardzo zależy mu na adopcji Julki.

(1408) Marysia jest speszona propozycją Huberta. Kochanek, nie może zrozumieć, dlaczego po tym wszystkim przez co razem przeszli, ona nie potrafi być z nim szczera.

(1409) Artur odstępuje Mikserowi i Dadze swój apartament by mogli spędzić romantyczny wieczór. Czar pryska, gdy pojawia się ochroniarz, który oskarża ich, że włamali się do cudzego mieszkania. Adam i Kinga oglądają niedokończony dom. Nadal jest w nim sporo do zrobienia...

(1410) Sabina i Radek budzą się szczęśliwi razem w łóżku, tym razem po udanej nocy. Mikser przeprasza Dagę za swoje chamskie i szczeniackie zachowanie. Uważa, że dziewczyna miała prawo uważać, że zależy mu wyłącznie na seksie. Randkę Wiktorii z Rysiem przerywa zazdrosny sołtys.

(1799) Kasia podejrzewa, że jest w ciąży. O swoich obawach mówi Anicie. Xawery prosi dyrektora browaru o zatrudnienie na najniższym stanowisku.

(1800) Lubiniecki obejmuje posadę magazyniera. Szymon na wieść o ciąży Kasi jest przerażony. Wiki rozmawia z burmistrzem o mieszkaniu dla pani Pękałowej.

(1801) Biskup postanawia sam zbadać sprawę księdza Kuby. Dowiaduje się od Iwony, że duchowny jest ojcem Ewy. Szymon szuka kliniki aborcyjnej.

(1802) Krystyna prosi córkę o zrobienie testu ciążowego. Karol opowiada Wiki o powiązaniach ratusza z Traczem. Iwona mówi mężowi, kto jest ojcem jej córki.

(1803) Heniek, u którego nocował Mateusz, radzi mu, żeby wrócił do domu. Iwona prosi Kubę, by wyjechał z Hrubielowa. Kasia robi test. Wynik jest negatywny.

(82) Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W domu Barbary atmosfera nie jest jednak radosna. Ksiądz Mateusz dowiaduje się, że syn kobiety, Radek, po raz kolejny uciekł. Zrozpaczona matka zgłasza to policji, jednak funkcjonariusze nie traktują jej poważnie. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy u Barbary zjawia się ojciec sympatii Radka, Joanny. Okazuje się, że dziewczyna jest ciąży. Twierdzi, że ojcem dziecka jest jej zaginiony chłopak. Ksiądz Mateusz, poruszony rozpaczą Barbary, postanawia przyjrzeć się całej sprawie.

(5548) Steffy chce zakończyć związek z Rickiem. Każe mu zniknąć z jej życia. Forrester odmawia. Szukając Ridge'a, Brooke spotyka Donnę i Katie.

(5549) Po kłótni z narzeczoną Rick jedzie do matki. Rozżalony mówi jej, że Ridge od początku chciał zniszczyć jego związek i wreszcie mu się udało.

(5550) Stephanie pociesza załamaną Steffy. Thomas mówi matce, że jego leczenie przebiega pomyślnie. Ridge chce, by Rick opuścił mieszkanie Brooke.

(5551) Stephanie dowiaduje się o śmierci Billa Spencera. Ridge przekonuje Thomasa i Steffy, że zawsze mogą liczyć na rodziców. Eric spotyka Stephanie.

(5552) Eric opowiada Ridgowi o kłótni ze Stephanie. Karen i Bill otrzymują w spadku firmę Spencera. Ridge odtwarza Ericowi nagranie z wyznaniem Ricka.

(148) House próbuje odreagować po rozstaniu z Cuddy. Bierze vicodin, zamieszkuje w drogim hotelu i sprowadza prostytutki. Jednak nic nie sprawia mu przyjemności. Tymczasem na oddział trafia ujeżdżacz byków. Masters nieoczekiwanie ulega urokowi kowboja.

"Szpital Miłosierdzia"

(15) Po strzelaninie w cukierni Veronica ma objawy stresu pourazowego. Tymczasem do szpitala trafiają ofiary wybuchu bomby podłożonej w autobusie. Briggs i Sands nie potrafią porozumieć się podczas operacji. Sonia próbuje ukryć zdradę przed Valentino.

"Człowiek - cel"

(3) Chance wyjaśnia okoliczności śmierci przyjaciela, który był agentem kontrwywiadu i zginął w trakcie pościgu za szpiegiem. By znaleźć jego mordercę, Christopher zakrada się na przyjęcie w rosyjskiej ambasadzie. Zostaje uwikłany w rozgrywki handlarzy bronią.

(121) Do biura CSI zgłasza się Deborah Carter. Twierdzi, że zabiła swojego męża, ponieważ ją zdradzał. Ślady na narzędziu zbrodni potwierdzają jej słowa, ale Mac i jego ekipa mają wątpliwości. Na miejscu zbrodni zostaje znalezione DNA innej kobiety.

(75) Znaleziono ciało nastolatki. Booth i Brennan badają okoliczności śmierci dziewczyny. Okazuje się, że ofiara była w ciąży. Rodzice nie mogą uwierzyć w tę informację. Nie dziwi to koleżanek z drużyny siatkarskiej, które również wkrótce będą mamami.

(3) Sylwia tęskni za Marcinem. Postanawia wrócić do Warszawy. Wkrótce jednak przekonuje się, jak bardzo jest potrzebna w Majakach. Gdy ratuje chorego konia, zyskuje wdzięczność jego właścicieli - Palimąków. Gospodarze proszą lekarkę o jeszcze jedną przysługę. W gminie tymczasowo brakuje grabarza i rodzina nie może pochować zmarłego syna. Po interwencji Sylwii i Maneja sprawa zostaje pomyślnie rozwiązana. Z kolei Bogusia błaga Sylwię, by ta obejrzała kobyłę jej dziadka. Bazyli Dalmata bierze warszawiankę za Ukrainkę Olgę, z którą wcześniej go swatano, i wita ją w osobliwy sposób.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje