Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Reklama

(35, 36) Basia wciąż waha się, czy zamieszkać z Krzysztofem. Nie podoba jej się, że partner wykorzystuje jej bliskich, by ją do tego przekonać. Ogrodnik szantażuje Annę. Siostra żąda od Urszuli, by go zwolniła. Znajomość Elżbiety i Wiktora się rozwija.

(872) Marek budzi się w mieszkaniu Grażyny. Otwarcie wyznaje, że nie umie już jej zaufać. W tym samym czasie bratową odwiedza też Maria. A Marek, by siostra go nie spotkała, ukrywa się w kuchni... Paweł z Asią zwiedzają Karlskronę, wspólnie z księdzem Jackiem. Zduński kupuje ukochanej prezent - przepiękny, dziesięciometrowy welon. Wie, jak bardzo wybranka marzy o kościelnym ślubie.

(873) Paweł i Joanna umawiają się z księdzem Jackiem, że za kilka miesięcy udzieli im ślubu kościelnego. Zduński wciąż jednak nak ma wątpliwości i... kompleksy! Uważa, że Jan jest właściwszym kandydatem na męża Joasi. W jego przekonaniu utwierdza go matka ukochanej, która nie potrafi pogodzić się z wyborem, którego dokonała jej córka. Tomek chce powiedzieć Marcie o zdradzie Andrzeja. Gdy w końcu spotyka Wojciechowską, zmienia zdanie. Poza tym odkrywa, że Budzyński obiecał pomagać Agnieszce i dziecku.

"Głęboka woda"

(2) Alina opiekuje się rodziną trzynastoletniej Karoliny. Uzdolnioną muzycznie dziewczynkę wychowuje niepełnosprawna babcia despotka. Matka nastolatki, Wioletta, odsiaduje w więzieniu wyrok za kradzież. Wkrótce kobieta wychodzi na wolność. Okazuje się jednak, że nie potrafi żyć w społeczeństwie i samodzielnie zająć się dzieckiem. W czasie wizyty w ośrodku pomocy społecznej Wioletta kradnie Mice telefon komórkowy, by dać go w prezencie urodzinowym córce.

(463) Sambor i Krzyś są świadkami wypadku na budowie. Lekarz razem z synem jedzie do szpitala, by operować rannych. Van Graaf jest niezadowolony, że przyjaciel niepotrzebnie naraził chłopca na stres. Daje Michałowi do zrozumienia, że teraz on z żoną decydują o losie Krzysia. Nina wpada na pomysł, jak wyciągnąć Sambora z kłopotów. Składa mu propozycję matrymonialną.

(186) Po tym, co się wydarzyło w związku z budową osiedla, w firmie panują ponure nastroje. Tymczasem Monika wyznaje matce, że jest w ciąży z Arturem.

(187) Cezary rzadko bywa w domu, bo bez przerwy pracuje. Konstancja jest na niego zła. Rafał odchodzi z firmy. Żaneta przyznaje się Basi, co do niego czuje.

(188) Artur wiąże się z Natalią. Sprzedaje też swoje udziały tureckiemu inwestorowi, by spłacić długi. Monika zapowiada Andrzejowi swój powrót do kraju.

(189) Cezary prosi Górę, by został świadkiem na jego ślubie. Rafał zajmuje się kamienicą. Chce otworzyć z Żanetą tajemniczy lokal na miejscu kiosku.

(190) Artur pracuje w warsztacie z Mateuszem. Przyznaje się przyjacielowi, że chociaż jest teraz z Natalią, wciąż nie może zapomnieć o Monice.

(667) Marta i Robert spotykają się z parą staruszków, u których Romanowski wynajmował pokój. Następnie Walawska spotyka się z matką. Żali się jej, że Robert w ogóle nie myśli o ślubie... Iza dowiaduje się od Normana, że Rafał był operowany i dlatego nie wysyłał jej alimentów...

(668) Kasia i Ksawery wracają z podróży poślubnej. Oboje postanawiają, że Rybiński rozwiąże spółkę z Kingą, ponieważ nie powinien pracować z kobietą, która się w nim kocha. Okazuje się też, że Kasia straciła swój program... W szkole Blanka i Dawid udają, że się nie znają.

(669) Iza próbuje pożyczyć pieniądze na bilet do Australii. Potrzebuje dziewięciu tysięcy złotych. Jerzy nie wychodzi z domu. Anna robi wszystko, by mąż nie myślał cały czas o czekającej go rozprawie. Zenek i Zdzisio nie są zadowoleni z obrotów Biba Taxi. Rozmawiają o tym z Jankiem...

(670) Maria nadal nie wie, że Hubert nocuje u Patrycji. Pyrka obiecuje swojej nowej dziewczynie, że powie jej, z kim mieszka. Konstancja dziękuje Jankowi, że uratował jej psa. W ramach podziękowania proponuje mu... pracę! Wowa daje Ludmile twarde ultimatum.

(1521) Włodek kategorycznie zabrania Marii angażować się w sprawy związane z chrztem Kajetana. Tymczasem w barze Ziębów zjawia się koleżanka Marii z liceum. Proponuje zorganizowanie spotkania klasowego z okazji 45-lecia matury. Gosia martwi się, że Piotr jej nie ufa.

(1522) Naczelny przedstawia Igorowi swoją nową zastępczynię - Ninę Lassotę. Przełożona robi na Nowaku pioronujące wrażenie. Maria sugeruje Żanecie, że Wojciech byłby dla niej niezłą partią! Po jej słowach synowa wpada we wściekłość...

(1523) Dorota informuje Brzozowskich, że Daniel nie został dopuszczony do egzaminów z powodu ciągłej absencji. Magda zwierza się Igorowi, że nie może znaleźć dla siebie pracy. Danuta jest zazdrosna o Marka.

(1524) Adam prosi Weronikę, by pozwoliła mu odprowadzić Antosię do szkoły... Burzyński wręcza Izabeli złotą kartę Klubu Biznesu. Wieczorem Jerzy dowiaduje się, że Mieczysław jest w szpitalu! Filip mówi Jackowi, że jego związek z Iwoną wisi na włosku. Dolnik uważa, że powinien walczyć o ukochaną.

(2182) Elżbieta martwi się o małżeństwo Małgorzaty i Eugeniusza. Tymczasem Miron wychodzi z mieszkania Agnieszki, zanim obudzi się Zosia. Próbuje podziękować Agnieszce za gościnę, ale ona nie pozwala mu na żadne poufałości... Podczas spaceru Maćkowi i Martynce udaje się wymknąć spod kontroli nauczycielki. Razem wchodzą do salonu sukien ślubnych.

(2183) Grażynka i Rysiek dochodzą do wniosku, że z Maćkiem powinien porozmawiać seksuolog... Agnieszka ma pretensje do Mirona, że bez porozumienia z nią, rozmawia z córką na tematy związane z więzieniem. Zyta pyta Rutkę o przyszłość ich związku. Przyznaje, że się w nim zakochała. Michał postanawia pójść do kina z Kingą!

(2184) Mama Martynki nie chce słyszeć o wizycie córki u seksuologa. Na Sadybie Elżbieta pyta Kingę o wczorajsze wspólne wyjście z Michałem. Wieczorem rozmawia na ten temat z Jerzym. Chojnicki uważa, że od niedawna Kinga i Michał mają się ku sobie.

(2185) Na zebraniu firmy kosmetycznej Jacka zespół omawia wejście na rynek nowej serii kremów Leszka. Borecki decyduje się na zaciągnięcie kredytu, który umożliwi im realizację założonego planu. Natomiast Zyta pojawia się w domu rodzinnym. Przyznaje matce, że nie kocha już Michała, a ich małżeństwo to pomyłka.

(2186) Jacek zwołuje zebranie wszystkich pracowników zatrudnionych w firmie. Informuje, że udało mu się załatwić kredyt. Agnieszka odwiedza Mirona w więzieniu. Żąda od niego, by przestał manipulować uczuciami Zosi... Marta jest w złym humorze. Pod koniec zajęć obwieszcza, że prawdopodobnie to była ich ostatnia próba, ponieważ sponsor się wycofał. Tymczasem Monika znowu przyjmuje Darka do pracy.

(1401) Mikser proponuje Dadze, by dała mu szansę. Dziewczyna nie daje mu jednak wielkich nadziei... Paweł stara się znaleźć słowa pocieszenia podczas rozmowy z Marysią, która też kiedyś straciła dziecko...

(1402) Paweł budzi się na sofie w apartamencie Artura. Po ostatniej awanturze z Anną nie mógł nocować w domu. Nie wie, czy nadal powinien wspierać ukochaną... Milena i Adam kwalifikują się do wielkiego finału. Radek traci głowę dla Sabiny.

(1403) Ola odbiera Mariuszowi nadzieję, że między nimi będzie kiedyś coś więcej niż tylko przyjaźń. Sylwia dostaje pracę w sklepie Malwiny. Emilka jest zaskoczona jej obecnością w Wadlewie.

(1404) Dwa miesiące później... Emilka nie potrafi pogodzić się ze stratą ukochanego. Bierze się jednak w garść i leci do Londynu, by na miejscu załatwić formalności adopcyjne. Nie chce, aby Mirek dzieciństwo spędził w domu dziecka. Artur wpada w ciąg alkoholowy.

(1405) Ola jest załamana brakiem widocznych rezultatów przeprowadzonych operacji. Paweł namawia Annę, by wróciła do pracy. Uważa, że dalsze zadręczanie się, nie ma sensu. Po jego słowach kobieta wychodzi do pubu, w którym się upija. Oznajmia Pawłowi, że z nimi już definitywnie koniec...

(1794) Artur pomaga Kubie naprawić komputer. Zauważa, że na twardym dysku jest bardzo dużo zdjęć Ewy. Zaniepokojony informuje o tym proboszcza.

(1795) Producent wzywa Wiki na rozmowę i informuje o spotkaniu z Traczem oraz kompromitującym ją nagraniu. Kuba wyjawia Antoniemu, że jest ojcem Ewy.

(1796) Xawery uprzedza Renię, że dzisiaj przyjdzie do niego pierwsza uczennica na korepetycje z francuskiego. Proboszcz prosi o spotkanie z biskupem.

(1797) Aleks postanawia jakoś pomóc synowi. W tym celu prosi dyrektora browaru, aby zamieścił w prasie ogłoszenie o poszukiwaniu nowego pracownika.

(1798) Xawery zaprasza Izę do restauracji. Świętuje pierwsze sukcesy w roli nauczyciela francuskiego. Dziewczyna podsuwa mu ogłoszenie o pracy w browarze.

(18, 23) W Sandomierzu dochodzi do serii ciężkich zatruć pokarmowych. Okazuje się, że wszyscy chorzy jedli jabłka z ekologicznej farmy Jeżewskiego. Bulwersującą sprawę próbuje wyjaśnić ksiądz Mateusz.

(5543) Stephanie z kolei informuje Thorne'a i Felicię o swojej nowej pracy. Rick zdradza Taylor, że jeśli uda mu się zrealizować swój plan, to Ridge do niej wróci.

(5544) W siedzibie Jackie M. odbywa się pokaz kolekcji. Na koniec Jackie informuje zgromadzonych, że współpracują z nią dwie przedstawicielki rodu Forrester.

(5545) Ridge nagrywa Ricka, gdy wyznaje on szczerze, dlaczego ma zamiar poślubić Steffy. Pracownicy firmy Jackie M. świętują sukces pokazu.

(5546) Ridge i Taylor szukają Steffy. Udaje im się dowiedzieć, że narzeczeni jadą do domku Big Bear. Rick decyduje się na zmianę planów, aby zmylić pościg.

(5547) Na lotnisku Ridge usiłuje przekonać córkę, aby pojechała z matką do domu i odsłuchała nagranie, które ujawnia prawdziwe intencje jej narzeczonego.

(147) Lisa zauważa u siebie niepokojące symptomy. House stwierdza, że stała się hipochondryczką, ponieważ to nic groźnego. Badania wykazują jednak, że sprawa jest poważna. Gregory unika partnerki, gdyż wie, że nie będzie potrafił jej wesprzeć.

"Szpital Miłosierdzia"

(14) Relacje Sonii z synem jej zamożnej pacjentki stają się bliższe. Pielęgniarce coraz mniej się podoba życie u boku Valentina. Veronica jest podekscytowana tym, że znów spotyka się z Sandsem. Chloe przeżywa duży stres, pracując w ambulatorium.

(94) Marysia zostaje wegetarianką. Zaniepokojona Roma postanawia dołożyć wszelkich starań, by zmienić szkodliwe jej zdaniem nawyki żywieniowe córki.

(95) Rodzice zauważają u Bartka objawy towarzyszące nerwicy natręctw. Wkrótce chłopiec zaczyna przejawiać niezwykłe zdolności matematyczne.

(96) Weronika dochodzi do wniosku, że powinna zaprzyjaźnić się z sąsiadami. Marysia i Łukasz w tajemnicy przed rodzicami rozkręcają własny biznes.

(97) Roma wybiera się do przedszkola, by zapisać tam Mateusza. Przy okazji dostaje pracę. Obawia się jednak, jak tę wiadomość przyjmie Ryszard.

(98) Weronika niechcący obraża nianię, panią Czesię. Mateusz idzie do przedszkola. Już pierwszego dnia musi radzić sobie z wieloma trudnościami.

"Człowiek - cel"

(2) Chance i Winston mają zapewnić bezpieczeństwo hakerowi. Zadanie jest utrudnione, gdyż nie znają jego tożsamości. Wiedzą tylko, że to jeden z pasażerów samolotu. Próbując odgadnąć, kto jest ich klientem, równocześnie muszą namierzyć zabójcę.

(120) Zostaje znalezione ciało mężczyzny, a przy nim kartka z informacją od zmarłego. Autopsja wykazuje jednak, że nie było to samobójstwo, jak chciał zasugerować morderca. Ekipę CSI zastanawia również, dlaczego sprawca odebrał telefon od żony ofiary.

"Powrót do życia"

(3) Crews i Reese zajmują się sprawą śmierci naukowca, który prowadził badania nad nowotworami. Ich podejrzenie pada na obrońców praw zwierząt, którzy protestując przeciwko eksperymentom, mogli zabić badacza, a następnie zamrozić jego ciało.

(74) Na brzegu oceanu zostaje znalezione ciało mężczyzny. Prowadząc śledztwo, Brennan i Booth składają wizytę w salonie samochodowym, gdzie zamordowany pracował jako sprzedawca. Na jaw wychodzi m.in. zatarg ofiary z oszukanym klientem.

(2) Po przybyciu do Majaków Sylwia dowiaduje się, że Jan Fus - szef lecznicy, w której ma zostać zatrudniona - wyjeżdża na kilka dni. Dziewczyna zostaje sama. Poznaje gospodynię doktora, Jasiunię, oraz pana Kozyrę, który ma słabość do hazardu. Już pierwszego dnia dziewczyna musi zmierzyć się z bardzo trudnym wyzwaniem. Pojawia się podejrzenie, że wiejskie psy są zarażone wścieklizną. Ekipa hycli ma wyłapać i uśpić wszystkie czworonogi. Sylwia stanowczo protestuje i z pomocą miejscowego bogacza, Arnolda "Maneja" Zdebela, ratuje zwierzęta. Przy okazji wpada w oko miejscowemu prokuratorowi oraz nieśmiałemu leśnikowi Michałowi Auguścikowi.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje