Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Reklama

(33, 34) Julia podejrzewa męża o romans. Sytuacja Basi w holdingu Podhoreckich zaczyna się komplikować. Urszula prosi Marka, by porozmawiał z ojcem o sytuacji brata. Jan jest nieugięty i chce, aby Łukasz pracował w Bożydarowie przy linii produkcyjnej.

(870) Tomek zagląda do laptopa Agnieszki. Przez przypadek odkrywa, że jego przyjaciółka zaszła w ciążę z Andrzejem. Zbulwersowany pojawia się u Budzyńskiego. Chce mu powiedzieć, co naprawdę o nim myśli. Jednak rezygnuje z tego pomysłu, ponieważ wtedy o zdradzie narzeczonego dowiedziałaby się Marta...

(871) W Grabinie nieoczekiwanie zjawia się Grażyna. Raczyńska zdobywa zaufanie Mateuszka, który zdradza jej, że właśnie wypada dziesiąta rocznica ślubu jego rodziców. Barbara każe Grażynie wyjechać i zostawić w spokoju pogrążoną w żałobie rodzinę. Lucjan sugeruje, że kobieta, chce podstępem przejąć Marka i dzieci. Zdenerwowana Raczyńska jedzie do pubu w Gródku, gdzie - jak się słusznie domyśla - Marek topi smutki w alkoholu. Kompletnie pijanego Mostowiaka zabiera do swojego mieszkania w Warszawie...

"Głęboka woda"

(1/13) Perypetie grupy pracowników domu pomocy społecznej. Bezkompromisowy Wiktor Okulicki zostaje dyrektorem ośrodka w bardzo trudnym momencie. Do placówki zgłaszają się tłumy osób poszkodowanych w powodzi. Wiktor zajmuje się m.in. parą z dzieckiem, której dom nie nadaje się do zamieszkania. Gdy poruszający się na wózku inwalidzkim ojciec nie chce opuścić gospodarstwa i porzucić swoich psów, Dyrektor kwateruje całą trójkę wraz ze zwierzętami w suterenie ośrodka. Jego decyzja wywołuje prawdziwą burzę wśród podwładnych i przełożonych. Mika przeprowadza wywiad środowiskowy w domu podopiecznej ośrodka. W trakcie wizyty mąż kobiety brutalnie ją atakuje. Po tym incydencie dziewczyna chce się zwolnić z pracy, ale Okulicki przekonuje ją do zmiany decyzji.

(462) Sambor jest zazdrosny o relacje Krzysia z Van Graafami. Boi się, że syn o nim zapomni. Wiki w tajemnicy przed Blanką wysyła jej zgłoszenie do szkoły plastycznej z internatem. Dziewczyna pozytywnie przechodzi rekrutację, jednak ma żal do matki, że ta chce się jej pozbyć. Pawica zajmuje się pacjentem Agaty, panem Kulebiakiem. Lekarka uważa, że kolega podważa jej autorytet. Gdy diagnozuje Kulebiaka, odkrywa, że Adam nie zauważył, iż mężczyzna cierpi na żółtaczkę.

(181) Konstancja oznajmia Arturowi, że zgodzi się na rozwód. Wyznaje, że jest w ciąży z Cezarym. Sagowski proponuje Natalii pomoc w urządzeniu urodzin dla Filipa. (182) Do domu Artura niespodziewanie dzwoni Monika. Feliks wraca z urlopu i zaskakuje Anetę wyznaniem, że planuje wyjazd do Afryki, by budować tam studnie.

(183) Milewska prosi Elżbietę, by ta do niej przyjechała. Robert oświadcza Rafałowi, że jeśli pomoże w zablokowaniu budowy osiedla, on przestanie go szantażować.

(184) Natalia jest gotowa zaangażować się w związek z Arturem, on natomiast ma wątpliwości. Feliks wpada na pomysł, jak przekonać Anetę do wyjazdu do Afryki.

(185) Do firmy dociera wiadomość, że tuż obok terenu budowy znaleziono jaja zagrożonego gatunku ptaka. W związku z tym musi ona zostać wstrzymana.

(663) Jerzy wie, że stracił zaufanie wyborców. Otwarcie żądają jego dymisji. Anna stara się dodać mu otuchy... Agata mówi Klarze, że dopiski na zaproszeniach na koncert były autorstwa Patrycji. Blanka poznaje uczniów, których będzie uczyć. Jednym z nich jest Dawid!

(664) Blanka ma pretensje do Dawida - uważa, że ją okłamał i publicznie zrobił z niej idiotkę. Daje mu do zrozumienia, że go nie kocha. Chłopak grozi, że się zabije... Laura zarzuca Borysowi, że mu na niej nie zależy. Justyna i Norbert postanawiają, że zaczną starania o dziecko.

(665) Marta nie ma pojęcia, że od powodzenia najbliższego zlecenia zależy los projektu, nad którym Robert ostatnio pracował. Marta żali się matce, że jej związek się rozpada. Tymczasem na imprezie promocyjnej Hubert z zespołem wykonuje utwór napisany dla... Patrycji.

(666) W gabinecie Jerzy żegna się ze swoją sekretarką. Po wyjściu z urzędu Marczak wpada na Sylwię i Golonko. Po powrocie do domu czyta zawiadomienie, że oskarżenie o molestowanie skierowano do sądu... Hubert nie ma odwagi powiedzieć matce, że mieszka z Patrycją.

(1518) W redakcji Igora szykują się spore zmiany. Wiadomo tylko, że spada sprzedaż i zwolnienia są nieuniknione. Nowak bierze sobie do serca ratowanie tytułu. Sara natomiast bardziej przejęta jest tym, że Igor nie zgodził się pójść z nią na koncert, niż widmem utraty pracy. Nowak decyduje się opowiedzieć o swoich rozterkach sercowych Zuzie. Przyznaje Hofferowej, że Sara mu się podoba, ale nie chce jej po prostu poderwać...

(1519) Burzyński zwierza się Jerzemu, że już nic nie uratuje jego związku z Patrycją. Dudek nie potrafi mu pomóc. Jest złośliwy w stosunku do Mieczysława. Błażej mówi Emilce, że ją kocha i chce z nią być.

(1520) W domu Sobczaków pojawia się Błażej. Oznajmia Emilce, że zamierza wynająć mieszkanie i zamieszkać z nią i jej synkiem. Dziewczyna jednak chce wrócić do mamy... Gosia oznajmia Danucie, że zdecydowali się z Piotrem starać o dziecko. Przy okazji wychodzi na jaw, że jej mąż zmienił pracę.

(2177) Po nocy spędzonej u Marty, Miłosz pyta kochankę, z kim była dzień wcześniej na kolacji. Nauczycielka tańca opowiada mu o tajemniczym sponsorze, który jest gotowy wyłożyć pieniądze na spektakl, nad którym od pół roku pracują. Tymczasem Jacek proponuje księgowej Graczyk powrót do pracy... Zyta zwierza się Rutce, że ma wyrzuty sumienia z powodu zdradzenia męża i to rok po ślubie.

(2178) Grażynka i Rysiek uważają, że Maciek nie powinien występować publicznie. Inne zdanie ma profesor Szopińska. Tymczasem Zyta jest obrażona na Michała, który coraz więcej czasu przebywa w towarzystwie Kingi... Pani Stanisława i Jerzy dowiadują się, że w nocy Jeremiasz został przeniesiony na oddział intensywnej terapii.

(2179) Elżbieta stara się pocieszyć ciocię Stasię. Obie mają nadzieję, że po zawale Jeremiasz wróci do zdrowia... Zyta uważa, że Michał jest złośliwy. Dał jej w prezencie lalkę, czyniąc aluzję do jej problemów z zajściem w ciążę. Martynka i Maciek zatrzymują się przed salonem ślubnym.

(2180) Maciek przymierza garnitur, w którym zamierza ożenić się z Martynką. Grażynka jest zdumiona i zaniepokojona dojrzałością jego decyzji. Tymczasem Agnieszka zabiera Zosię do domu i obiecuje, że jeśli chora córeczka wypije lekarstwo, odwiedzi ją tatuś! Okazuje się, że kobieta nie rzuca słów na wiatr. Zosię rzeczywiście odwiedza Miron. Wzruszona Agnieszka prosi go, by został u nich na noc.

(2181) W Elmedzie Marek pyta Agnieszkę, jak przebiegła wczorajsza wizyta Mirona. Agnieszka przyznaje, że dla córeczki to było bardzo ważne wydarzenie... Grażyna postanawia odwiedzić psychologa, bo nie radzi sobie z problemami sercowymi Maćka... Małgorzata zwierza się Elżbiecie, że już nie kocha Eugeniusza. Potem mówi Jerzemu, że go kocha, ale nie chce burzyć mu życia...

(1789) Proboszcz razem z Jackiem i Wiki informują Annę, że dzięki wsparciu anonimowego darczyńcy zebrali sumę potrzebną na chemioterapię.

(1790) Iwona prosi Kubę, aby zachował dystans wobec Ewy, bo dziewczynka ciągle o nim mówi. Ksiądz twierdzi, że kobieta za mało czasu poświęca córce.

(1791) Marian przyprowadza chorą Ewę na plebanię. Mateusz przyjeżdża ją odebrać. Przez okno widzi, jak Kuba przytula śpiące dziecko. Jest zaniepokojony.

(1792) Wiki z operatorem kamery zjawia się w rezydencji Tracza. Dziennikarka chce wyjaśnić postępowanie Janusza, który rujnuje lokatorów kamienicy.

(1793) Xawery próbuje znaleźć pracę. W kościele Kuba prowadzi zajęcia dla młodszych ministrantów. Proboszcz przygląda się z ukrycia jego zachowaniu.

(14, 16) Biznesmen zostaje uprowadzony sprzed siedziby swojej firmy. Podejrzaną jest jego współpracowniczka. Z kolei ksiądz Mateusz staje się przypadkowym świadkiem zabójstwa byłej śpiewaczki. Chce wyjaśnić sprawę.

(5538) Nick mówi Katie, że z pomocą Stephanie uratują swoją firmę. Podczas rozmowy z Jackie Owen niespodziewanie ją całuje.

(5539) Ridge dowiaduje się, że Rick chce wziąć ślub ze Steffy w miejscu, w którym on wcześniej dwukrotnie żenił się z Brooke. Jest z tego niezadowolony.

(5540) Stephanie żąda od Nicka połowy udziałów w firmie. Steffy zaczyna się zastanawiać, czy jej ukochany nie wykorzystuje ceremonii, aby odegrać się na Ridge'u.

(5541) Seniorka rodu Forresterów spotyka się z Pamelą. Zdradza siostrze, że pracuje dla "Jackie M" i chce pomóc firmie w odzyskaniu dawnej pozycji na rynku.

(5542) Clarke i Stephanie wspominają dawne czasy, gdy rywalizowali ze sobą. Owen odwiedza Jackie w jej apartamencie. Kobieta zaczyna z nim flirtować.

(146) Biznesmen dostaje tajemniczego napadu w restauracji i trafia do szpitala. Lekarze odkrywają, że mężczyzna notorycznie okłamuje swoją żonę. Lisa zostaje wyróżniona prestiżową nagrodą. House nie może jej towarzyszyć podczas ceremonii wręczenia.

"Szpital Miłosierdzia"

(13) Veronica i Sands muszą zapomnieć o swojej skomplikowanej relacji, by ratować chłopca, który omal nie zamarzł w lesie. Po śmierci pacjenta Chloe pomaga zrozpaczonej wdowie. Sonia nadal pełni rolę prywatnej pielęgniarki u rodziny z wyższych sfer.

"Daleko od noszy - szpital futpolowy"

(49) Do szpitala trafia coraz większa liczba boiskowych symulantów, którzy okazują się zupełnie zdrowi. Ordynator postanawia zrobić z tym porządek. Basen radzi mu, by skorzystał z rad byłego piłkarza, który niejednokrotnie udawał kontuzjowanego.

"Głosy"

(1) Ratownik medyczny Toby Logan potrafi czytać w myślach. Nie ujawnia się jednak ze swoim niezwykłym darem. Wszystko się zmienia, gdy podczas jednej z akcji doświadcza wizji, w której dowiaduje się o porwanym dziecku rannej w wypadku kobiety.

(89) Paweł wyjeżdża na szkolenie na Wyspy Kanaryjskie. Weronika musi sama uporządkować dom po niedawnej przeprowadzce i opiekować się Stasiem. (90) Były szef Ryszarda, który wciąż pomieszkuje u Barańskich, wyręcza z obowiązków domowych Romę. Znudzona gospodyni nie może znaleźć sobie zajęcia.

(91) Nowi sąsiedzi Leszczyńskich co noc urządzają u siebie huczne imprezy. Zdenerwowana Weronika wysyła Pawła, by uciszył uciążliwych lokatorów.

(92) Roma kandyduje na radną osiedla. Jej głównym postulatem jest likwidacja placu zabaw i utworzenie na jego miejscu nowego parkingu dla mieszkańców.

(93) Nauczyciel Wiktorii zleca uczniom, by napisali swój nekrolog. Ma to zmusić młodzież do zastanowienia się nad życiem. Dziewczyna jest tym przerażona.

"Człowiek - cel"

(1/12) Christopher Chance jest specjalistą do spraw bezpieczeństwa. Zostaje zatrudniony do ochrony inżynier Stephanie Dobbs, która zaprojektowała szybki pociąg. Towarzyszy jej podczas kilkugodzinnej podróży, podczas której dochodzi do próby morderstwa.

(18) Dzięki wskazówkom rannej kobiety agenci CBI docierają do stajni, w której odkrywają zwłoki trzech osób. Jednym z zabitych okazuje się mieszkaniec indiańskiego rezerwatu. Patrick dowiaduje się, że mężczyzna zarobił w ostatnim czasie sporą sumę.

(119) Mac zajmuje się sprawą dwóch morderstw. Odkrywa, że zostały one popełnione przez tego samego hakera, który oglądał śmierć swoich ofiar. Sprawa staje się bardzo osobista, gdy wychodzi na jaw, że komputerowiec obserwował również pracę Taylora.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje