Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Reklama

(48) Agata żąda od Adama i Magdy spotkania z mężem. Zdesperowany Kromer decyduje się na program w domu dziecka, ale spotyka tam Krystynę. Tomasz męczy się na randce z Zuzanną. Tymczasem Marcin budzi się ze śpiączki i znika z mieszkania.

(13) W budynku komisariatu policji zostaje zamordowany handlarz narkotyków, Iwan. Głównym podejrzanym jest Najstarszy. Naczelniczka zleca Opornemu i Zuzie, by przeszukali dom dilera. Policjanci znajdują tam dowody na to, że ktoś wcześniej groził Iwanowi.

(31) Julia rozmawia o zachowaniu swojego męża z teściową. Jan decyduje się odwiedzić brata. Zamierza poradzić się go w sprawie syna. Tymczasem Łukasz rezygnuje z kariery w rodzinnej firmie. Krzysztof proponuje Basi, aby się do niego przeprowadziła. Dziennikarka jednak się wykręca, ponieważ chce zatroszczyć się babcię. Bardzo angażuje się w zbiórkę pieniędzy dla chorej na cukrzycę dziewczynki.

(32) Jan przeżywa decyzję syna o odejściu z firmy. Łukasz chce teraz spędzać więcej czasu z rodziną, jednak żona jest zbyt zajęta atelier. Jagoda szantażuje Julię zdjęciem, które jest dowodem na jej romans z Kamilem. Marek postanawia pomóc Basi w zbiórce pieniędzy na pompę insulinową dla chorej dziewczynki. Krzysztof jest coraz bardziej zazdrosny o ukochaną.

(13) Andrzej i Beata znowu spotykają się na kozetce u psychologa. Nie zwracając uwagi na terapeutkę wyrzucają sobie wszystkie żale, by chwilę później niespodziewanie paść sobie w ramiona, całują się. Następnie żegnają się i pośpiesznie wychodzą z gabinetu. Andrzej decyduje się skokiem na bungee udowodnić Beacie swoje uczucie do niej... Tymczasem Anka pojawia się w Rozwalinie. W zajeździe spotyka się z Jerzym oraz Jankiem.

(868) Do Grabiny przyjeżdża Irena, ukochana Tadeusza. Atrakcyjna starsza pani wpada w oko Kisielowi. Tymczasem w dniu ślubu Joasi i Pawła, pannę młodą odwiedza Jan. Były ukochany informuje ją, że właśnie otrzymał rozwód i nadal chce się z nią ożenić. Dziewczyna stanowczo odrzuca propozycję. Zapewnia, że kocha Zduńskiego i to z nim zamierza ułożyć sobie życie. Jan nie daje jednak za wygraną.

(869)Tadeusz pojawia się w domu u Mostowiaków. Skarży się Barbarze na zbyt rozrywkowy sposób bycia Ireny. Z kolei policjant Staszek przedstawia seniorom swojego siostrzeńca Roberta, który również zaczyna karierę w lokalnej policji. Natalka z Ulą są przystojnym "mundurowym" zachwycone... Kasia w końcu decyduje się opowiedzieć Markowi swoją historię. Okazuje się, że prowadziła wraz z wujkiem małą restaurację. Gdy zaczęli ich nachodzić bandyci, żądając haraczu, zgłosiła sprawę na policji. W efekcie, mafia spaliła lokal, a wujek został brutalnie pobity i zmarł!

(176) Sagowski wraca do kraju. Dziennikarze chcą informacji o jego życiu uczuciowym. Wkrótce opowiada on Natalii o swojej wizycie w Las Vegas.

(177) Konstancja tłumaczy Cezaremu, że uznanie Artura za ojca jej dziecka, to sposób na zarobienie pieniędzy. On przekonuje ją, by założyła normalną rodzinę.

(178) Artur udziela wywiadu, licząc, że zakończy to wszelkie pomówienia w mediach. Konstancję dręczą obawy związane z ciążą i macierzyństwem.

(179) Sagowski ma żal do Natalii, która nie powiedziała mu o tym, że Andrzej jest ojcem Moniki. Robert i Zadworny wychodzą z więzienia za kaucją.

(180) Natalia i Artur zamierzają poważnie porozmawiać na temat ich wzajemnych relacji. Spotkanie jest pełne emocji. Nieoczekiwanie pojawia się Konstancja.

(659)Kinga straszy Ksawerego, że pojawi się na jego ślubie z Kasią. Następnego dnia jej zapowiedzi potwierdzają się. Pan młody jest przerażony. Boi się, że wszystko się wyda. Na szczęście kochanka go nie kompromituje... Władek rozmawia z Kajtkiem o chorobie Sabiny. Prosi, by się nie przejmował na zapas. Maria wzywa lekarza, który podejrzewa, że Wojtek może mieć zapalenie opon mózgowych.

(660)Szymon jest w szoku, gdy widzi Dawida wychodzącego z sypialni Blanki. Robi jej wymówki. Uważa, że nie powinna spotykać się z takim młodzikiem. Natalia podwozi Magdę do Marczaków. Jerzy żali się, że ostatnie wypadki odbiły się na zdrowiu Malwiny. Magda podejrzewa, że w aferze musiał maczać palce Golonko. Stan Wojtka poprawia się. Beata rozmawia z Marią o Borysie.

(661)Marta jest szczęśliwa, że Robert na dłużej wrócił do domu. Postanawia załatwić mu jakąś odpowiedzialną pracę, zwłaszcza że pytał o niego jej wydawca. Tymczasem Mariusz składa Robertowi propozycję prowadzenia cyklu kolejnych imprez. Marta jest wściekła. Uważa, że konferansjerka to kiepski sposób zarabiania pieniędzy... Blanka prosi Izę, by nie mówiła rodzicom o romansie z Dawidem.

(662) Gabriel prosi o spotkanie z Ksawerym. Podczas rozmowy w cztery oczy pyta wprost, czy coś go łączy z Kingą. Rybiński sugeruje, że koleżanka z pracy mogła się w nim zakochać, dlatego tak bardzo przeżywa fakt, że ożenił się z Kasią. Z kolei jego żona namawia go, by wyjaśnił Zawadzkiej, że jest już zajęty... Golonko zbiera podpisy pod referendum o odwołanie Jerzego z funkcji burmistrza.

(13) M arysia nadal romansuje z Krzysztofem. Już wybaczyła kochankowi, który zataił przed nią, że ma narzeczoną. Tymczasem nad rozlewiskiem pojawia się Kuba, który niespodziewanie zrezygnował z pracy we Francji. Chłopak uświadomił sobie, że żona jest dla niego najważniejsza i za wszelką cenę pragnie uratować ich małżeństwo. Przeprasza Marysię, a ona mu wybacza...

(1514) Hoffer opowiada Kamilowi o tym, jak wyrzucono go z egzaminu. Syn radzi mu, by się bronił i wyjaśnił, że ściąga należała do Marylki. Roman oświadcza jednak, że nie chce wyjść na donosiciela.

(1515) Po bezskutecznych poszukiwaniach Emilki Rafał wraca z Anglii. Tosia zostaje w Londynie. Liczy, że sama odnajdzie córkę. Wieczorem nastolatka kontaktuje się telefonicznie z Agnieszką.

(1516) Igor dowiaduje się, że w redakcji planowane są zwolnienia. Sara daje mu wyraźnie do zrozumienia, że liczy na coś więcej niż przyjaźń z jego strony. Iwona zaprasza Filipa na kolację.

(1517) Weronika prosi o pomoc Sebastiana. Mężczyzna widzi w tym szansę na stworzenie z nią rodziny. Marek wyjeżdża z Mileną do Niemiec. Ola dziwi się, że matka nie jest zazdrosna o męża.

(2172) Małgorzata wyjawia Elżbiecie, że zakochała się w żonatym mężczyźnie, który jednak jej nie zauważa. Chojnicka podejrzewa, że chodzi o Oskara.

(2173) Bolek próbuje umówić się z Martą. Ona jest jednak w fatalnym humorze. Michał przywozi z lotniska Zytę. Żona go odpycha, tłumacząc się migreną.

(2174) Zyta w biurze namiętnie wita się z Rutką. Wyznaje, że bardzo się za nim stęskniła. Miłosz szuka sponsora przedstawienia. Za namową Pawła idzie do ojca.

(2175) Jeremiasz ma kłopoty z sercem. Musi zostać w szpitalu na badania przez kilka dni. Elżbieta proponuje Stanisławie, aby na ten czas przeniosła się na Sadybę.

(2176) Miłosz chce spotkać się z Martą, jednak ona odmawia. Barbara dowiaduje się od Bogny, że Leszek wpadł w depresję i nie może znaleźć żadnej pracy.

(1784) Xawery szuka pracy. Renia podsuwa mu pomysł zatrudnienia się w szpitalu. Chłopak rezygnuje po zapoznaniu się z obowiązkami salowego.

(1785) Wiki przyjeżdża na plebanię z operatorem telewizyjnym, aby nakręcić materiał o chorej Annie. Kobieta nie zgadza się na reportaż i kolejną zbiórkę pieniędzy.

(1786) Irka żali się Joannie na Witolda. Czuje, że ukochany upodabnia się do Tracza. Szymon robi wyrzuty Kasi, że coraz więcej czasu spędza z Bartkiem.

(1787) Jola z Krystyną przygotowują dekoracje na andrzejkowy wieczór. Kasia proponuje matce, że zapewni jej więcej klientów, zapraszając znajomych z klasy.

(1788) Janusz wzywa Witolda w związku z wywiadem, jaki Wiki przeprowadziła z jego synem. Chce oskarżyć dziennikarkę o naruszenie jego dobrego imienia.

(14) Biznesmen Jerzy Barański zostaje uprowadzony sprzed siedziby jego własnej firmy Pol-Fresz. Poszlaki wskazują na to, że w przestępstwo są zamieszani ludzie z najbliższego otoczenia przedsiębiorcy. Główną podejrzaną staje się Grażyna Łukowska, współpracowniczka Barańskiego. Kobieta była już wcześniej karana za oszustwo. Na jej trop skierowała policję Natalia, która bierze udział w szkoleniach z marketingu organizowanych przez Pol-Fresz.

(5533) Stephanie opuszcza biuro po rozmowie z byłym mężem. Pracownicy oraz Thorne, Felicia i Ridge próbują ją powstrzymać przed rezygnacją z pracy.

(5534) Brooke nie może uwierzyć, że Stephanie odeszła z firmy. Steffy pokazuje przyszłej teściowej pierścionek zaręczynowy. Kobieta jest bardzo zaskoczona.

(5535) Owen i Jackie zaczynają flirtować. Tymczasem przygnębiona Stephanie przychodzi w odwiedziny do Taylor. Kobieta proponuje jej, żeby zamieszkały razem.

(5536) Stephanie opowiada Taylor o swoim rozczarowaniu zachowaniem Erica. Nie spodziewała się, że po tylu latach razem były mąż tak łatwo ją odtrąci.

(5537) Brooke i Donna starają się odmienić wizerunek firmy Forresterów. Chcą ze swoją ofertą dotrzeć zarówno do ludzi młodych, jak i do starszych klientów.

(52) Fischer informuje Rainera, że w jego domu przebywa matka braci Konarskich. Chce, by po wyjeździe Gertrudy wziął lekarkę na przesłuchanie. Otto zjawia się w willi Fischera ze sfałszowanym rozkazem, zgodnie z którym Maria ma pomagać w szpitalu.

(378) Kiepski obchodzi urodziny. Waldek i Jolasia dają mu w prezencie portfel, życząc mu, by wypełnił się on pieniędzmi, które uczynią go zamożnym i szanowanym obywatelem. Ten wzruszający moment skłania Ferdka i jego żonę do wspomnień.

(145) Gregory bierze udział w szkolnych dniach kariery. Przed gabinetem dyrektora placówki spotyka dwoje piątoklasistów, którym zwierza się ze swoich problemów sercowych. Uczniowie radzą House'owi, jak ma pokazać ukochanej, co do niej czuje.

(461) Do szpitala trafiają Ewa i Filip, którzy mieli napad padaczkowy. Wkrótce z podobnymi objawami zgłaszają się kolejni pacjenci. W końcu lekarze odkrywają, że epidemię wywołała strona internetowa poświęcona chłopcu cierpiącemu na epilepsję.

"Szpital Miłosierdzia"

(12) Kobieta, u której zdiagnozowano raka, musi poddać się ryzykownej terapii. Chloe wspiera jej męża. Inny z pacjentów budzi się po dziesięciu latach ze śpiączki. Postanawia odnaleźć ukochaną. Patrząc na niego, Veronica chce poukładać swoje życie.

"Daleko od noszy - szpital futpolowy"

(48) Ordynator chce rozsławić szpital. Ściąga do placówki Janusza, rekordzistę świata w podbijaniu piłki głową, by tutaj ustanowił nowy wynik. Wstrząs i Kraśnik jadą na motocyklu tego drugiego do Kolorowej. Kierowca jest pod wpływem alkoholu.

(11) Will zaczyna podejrzewać, że Sue spiskuje z innymi zespołami, aby pogrążyć jego grupę. Rachel chce zwrócić na siebie uwagę Finna i prosi o pomoc Kurta. Ten wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby pozbawić szans konkurentkę do serca Hudsona.

(85-88) Weronika odwiedza ciocię, która słynie z rozmaitych dziwactw. Ryszard ma już dość towarzystwa swojego szefa. Ku rozczarowaniu Barańskiego nowy lokator zadomowił się u niego na dobre. Leszczyńscy szykują się do przeprowadzki.

"Trauma"

(12) Nancy i Glenn udzielają pomocy dziewczynie, która jest w stanie szoku anafilaktycznego. W tym czasie ojciec pacjentki odczuwa silne bóle w klatce piersiowej. Morrison podaje mu leki zgodnie z procedurą. Mimo to mężczyzna umiera w karetce.

(18) Dzięki wskazówkom rannej kobiety agenci CBI docierają do stajni, gdzie znajdują zwłoki trzech osób. Jednym z zabitych okazuje się mieszkaniec indiańskiego rezerwatu. Patrick dowiaduje się, że mężczyzna zarobił w ostatnim czasie sporą sumę.

(118) Z Dannym kontaktuje się kobieta, która chce mu przekazać cenne informacje na temat zamachu w barze. Wkrótce zostaje zastrzelona przez nieznanego sprawcę. Do służby powraca Flack, by pomóc ekipie. W biurze zjawiają się także Stella i Adam...

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje