Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Reklama

(44-47) Na rynku telewizyjnym rywalizują ze sobą dwie stacje informacyjne. PL24 należy do Adama Kromera, natomiast szefową Info Stacji jest jego była żona Krystyna Skowrońska. Członkowie obydwu redakcji zrobią wszystko, by pokonać konkurentów.

(12) W zamkniętej ciężarówce policjanci znajdują Rosjan, których przestępcy usiłowali przemycić z Inguszetii do Niemiec. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą Marek i Młody. Śledczy docierają do Wdowiaka, którego odciski palców znaleziono w porzuconym tirze.

(29) Kamil podejmuje decyzję, aby to Basia kontrolowała pracę gazety "Nasza Uroda". Oburzony propozycją ojca Łukasz znika. Jedzie do Tomasza szukać wsparcia. Urszula jest przeciwna decyzji Jana. Małżonkowie zaczynają się kłócić. Kochanowska otrzymuje poruszający list od chorego dziecka. Wpada na pomysł zorganizowania zbiórki na jego leczenie. Łukasz ląduje w łóżku z Leną. Basia godzi się z Krzysztofem.

(30) Łukasz wraca nad ranem do domu. Kłóci się z Julią i niedługo potem składa wypowiedzenie w firmie. Basia i Elżbieta opiekują się Łucją, która wróciła ze szpitala. Kamil nie może zrozumieć, dlaczego Julia nie wycofuje się z niekorzystnego układu z Jagodą. Basia zbiera pieniądze na pomoc dla cierpiącej na cukrzycę dziewczynki. Tymczasem Anna wdaje się w romans z ogrodnikiem.

(13) Po załatwieniu wszystkich formalności Iwona postanawia... wrócić do pracy! Andrzej nie potrafi zrozumieć jej dość niekonwencjonalnego zachowania. Tymczasem Marzena oświadcza Błażejowi, że chce od niego odejść. Wcześniej prosi Igora, żeby po nią przyjechał. Błażej poznaje nazwisko kochanka żony. Postanawia dopaść Igora. Wpada wściekły do hotelu. Z kolei Igor zmierza w przeciwnym kierunku - do domu Marzeny i Błażeja.

(12) Pola ma lekką depresję. Wbrew sugestiom Anki postanawia zafundować sobie jednodniowy urlop. Wierzy, że ten dodatkowy dzień ukoi jej nadszarpnięte nerwy. W pewnym momencie na progu jej mieszkania staje Tadeusz, który nie kryje, że do przyjścia nakłoniła go Anka. Mężczyzna jednak nie wchodzi do środka. Błyskawicznie rozpoznaje u zaskoczonej gospodyni ospę wietrzną!

(866) Grażyna wyznaje Michałowi, że pragnie adoptować dziecko. Niestety, po wizycie w ośrodku adopcyjnym, Łagoda nie ma dla niej pomyślnych wieści. Osoby, które były karane, nie mają żadnych szans na przychylność sądu w tej sprawie. Tymczasem Agnieszka przychodzi na kontrolne badanie USG. Następnie próbuje dodzwonić się do Budzyńskiego.

(866)Małgosia nagrywa program z Anitą. Następnie obie spotykają się z Arturo na kolacji. Mimo wcześniejszej niechęci, obie panie z dnia na dzień zaczynają czuć do siebie sympatię. Wspólnie zauważają też, że Arturo ukrywa jakąś tajemnicę... Tymczasem Budzyńskiego niepokoi zażyłość, która łączy Piotrka oraz Monikę. Agnieszka przyjeżdża do Warszawy. Wyznaje Tomkowi, że dziecko ma wadę serca. Grażyna robi wszystko, by znowu zbliżyć się do Mostowiaka. Przypadkowo wpada na niego na stacji benzynowej. Była kochanka opowiada Markowi o swoich problemach z adopcją, ale jego to w ogóle nie interesuje. Zdecydowanie okazuje jej chłód. Sugeruje, że nic ich już nie łączy.

(171) Cezary zaczyna zdawać sobie sprawę, że Konstancja naprawdę od niego odeszła. Pełen mściwych uczuć Robert wymyśla plan wykończenia Sagowskich.

(172) Zadworny i Robert próbują wykraść Adamowi projekt osiedla. Natalia robi wszystko, co może, by nie zawieść Artura. On tymczasem dociera do Las Vegas.

(173) Sagowski prosi Monikę, by wróciła z nim do domu, gdyż już nic nie stoi na drodze do ich szczęścia. Ona jednak woli zostać w USA i spełnić swoje marzenia.

(174) Natalia i Adam zastanawiają się, jak odzyskać skradziony projekt osiedla. Niebawem dziewczyna odkrywa, że ktoś założył w firmie podsłuch.

(175) Czarek namawia Konstancję, by wróciła do kamienicy. Monika odkrywa, że jest w ciąży. Czuje się zagubiona i postanawia zadzwonić do Elżbiety.

(655)Policjanci zabierają Marczaka na przesłuchanie. Wiadomo już, że Sylwia złożyła na niego doniesienie, że ją molestował. Klara bardzo przeżywa rozstanie z Hubertem. Danuta zwierza się córce, że wydawca odrzucił jej tytuł książki "Strażniczka wspomnień", ponieważ nie jest dość chwytliwy. Następnego dnia dowiaduje się, że Eryk ma kłopoty. Właśnie rozstał się ze swoim menedżerem.

(656)Jola i Basia wybierają się z mężami na premierę teatralną, na którą zdobycie biletów wręcz graniczyło z cudem. Niestety, w ostatniej chwili Basia rezygnuje z przedstawienia. Wieczór ma zamiar spędzić ze swoim wnukiem. Blanka jedzie z Dawidem na randkę. Tymczasem Sabina dostaje do przeczytania list od ukochanego. Powoli dociera do niej myśl, że Mietek ją zostawił...

(657)Klara odzyskuje dobry humor. Ma zaproszenie na imprezę z okazji premiery płyty Huberta. Zaczyna mieć nadzieję, że może jest szansa na to, by znów byli razem... Do rodziców oddzwania Blanka. Była nad morzem, żeby wszystko sobie przemyśleć. Wyłączyła komórkę, żeby nikt jej nie przeszkadzał. Nie przyjęła też przeprosin Dawida. Jola wynajmuje striptizera na wieczór panieński Kaśki.

(658) Władek odwozi Sabinę na chemioterapię. Kobieta przeprasza go, że wywróciła jego życia do góry nogami. Kajtek boi się, że mama umrze. Przyjmuje propozycję, by zamieszkać w Warszawie u dziadków. Sabina natomiast ma doła. Żali się, że już nikt jej nie zechce. Róża zapewnia ją, że jeszcze znajdzie tego odpowiedniego... Kaja przejmuje spadek. Przeprasza Piotra za swoje zachowanie.

(12) Wrona wraz z mężem pojawiają się na kontrolnym badaniu USG. Okazuje się, że tylko Wroński chce znać płeć dziecka. Lekarz spełnia prośbę mężczyzny. Przed wyjściem z gabinetu wręcza mu zdjęcie... Róża kupuje Karolowi gitarę. Wie, że syn marzy o założeniu własnego zespołu na plebanii... Z kolei mieszkańcy wioski razem z policjantami szukają Kaśki, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Małgosia podejrzewa, że zaginięcie ma związek z wyjazdem Basi. Z Warszawy przyjeżdża zaniepokojona Jabłonowska, która przerwała jedno ze spotkań autorskich. Doliwy do ognia dolewa informacja, że Mirka zgadza się wypożyczyć quady do poszukiwań Kaśki, ale pod warunkiem, że za tę przysługę zostanie sowicie wynagrodzona!

(1510) Burzyński przychodzi do Izy i Jerzego z zaproszeniem na bankiet. Okazuje się, że to tylko pretekst, by przedstawić im swoją nową dziewczynę. Tymczasem Filip zaprasza Iwonę do siebie na romantyczną kolację.

(1511) Weronika dowiaduje się od lekarza, że prawdopodobnie będzie musiała leżeć przez cały okres ciąży. Basia namawia przyjaciółkę, by poprosiła Adama o pomoc w opiece nad Antosią.

(1512) Iwona przeprasza Filipa za to, że uciekła z jego mieszkania. Chce się znowu z nim spotkać. Kamil zbiera się na odwagę, by powiedzieć Ostrowskiemu, że jego żona jest nosicielką wirusa HIV.

(1513) Monika z Damianem i małym Kajetanem odwiedzają Ziębów. Gdy Maria i Kopciowa przekonują się, że para nie myśli o chrzcinach dziecka, postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce.

(2167) Pod wpływem Kamili Bożenka decyduje się spotkać i porozmawiać z Martą. Nastolatka odnosi wrażenie, że nauczycielki nic nie łączy z Miłoszem.

(2168) Elżbieta jest zadowolona z wczorajszego przyjęcia imieninowego. Lekarz informuje Barbarę, że jej jedyną szansą jest operacja przeszczepu szpiku kostnego.

(2169) Tadeusz krytykuje żonę za to, że próbuje ona ingerować w życie Błażeja. Michał odprowadza na lotnisko Zytę, która razem z Rutką wylatuje do Włoch.

(2170) Rafalski i Jasiek idą na kolację do Jacka i Agaty. Chojnicki zawozi Małgorzacie lekarstwa i ciasto. Kobieta prosi go o nasmarowanie jej pleców.

(2171) Koziełło chce pogodzić się z żoną. Małgorzata postanawia przestać ukrywać swoje plany wobec Jerzego. Proponuje mu romans. On jest tym oburzony.

(1779) Julia i Aleks postanawiają dalej walczyć o losy mieszkańców kamienicy. Barbara decyduje się pożyczyć Iwonie pieniądze na salon fotograficzny.

(1780) Na mszy proboszcz namawia wiernych do pomocy bliźnim. Jego słowa trafiają do ludzi i skarbonka z pieniędzmi na leczenie Anny się zapełnia.

(1781) Irka jest zniesmaczona zachowaniem Witolda, któremu imponują bezwzględne decyzje Tracza. Janusz zamierza podnieść czynsz w kamienicy o sto procent.

(1782) Anna dostrzega w prasie ogłoszenie z apelem o pomoc dla niej. Wściekły z powodu zamieszczonego w gazecie anonsu Tracz odwiedza redakcję.

(1783) Bartek i Kasia zbliżają się do siebie, działając wspólnie na rzecz Anny. Xawery proponuje Izie wyjazd do Francji. Kobieta stawia mu jednak warunek.

(81) W Sandomierzu zjawiają się dwaj biznesmeni. Przygotowują się do przetargu, który ma ogłosić burmistrz. W nocy na hotelowym parkingu zostaje znalezione ciało jednego z przedsiębiorców. Policjanci podejrzewają Wojtka. Ksiądz Mateusz nie wierzy jego winę.

(1386) Żona Artura jest zaniepokojona jego dziwnym zachowaniem. Stefani radzi się Bereniki w sprawie wyjazdu na tournée z zespołem tanecznym Marcelo.

(1387) Okazuje się, że "dziewczyna z reportażu" pracuje w ekskluzywnym butiku. Artur zamierza umówić się z nią na randkę. Ona jednak nie daje się uwieść.

(1388) Komendant oznajmia Mikołajowi, że w sprawie gangu, który nęka Jowitę, toczy się śledztwo. Brakuje jednak świadków, którzy odważyliby się zeznawać.

(1389) Berenika chce rozwodu. Stefani podejmuje decyzję o wyjeździe z zespołem Marcelo. Mikser prosi Jowitę, by zaczęła współpracować z policją.

(1390) Seweryn i Marian konkurują o względy Aurelii. Pierwszy z nich uwodzi kobietę podczas wspólnego gotowania, co doprowadza rywala do szału.

(5528) Rick postanawia porozmawiać z Thomasem. Chłopak wyjawia, że nie planował morderstwa i chciał tylko pozbyć się Forrestera z życia jego rodziny.

(5529) Ridge prosi Ricka o drugą szansę dla swojego syna. Forrester zgadza się dochować tajemnicy, ale w zamian chce móc spotykać się ze Steffy.

(5530) Syn Brooke ogłasza, że nie zamierza wnosić oskarżeń przeciwko osobie odpowiedzialnej za zamachy na jego życie. Thomas jest mu wdzięczny za taką decyzję.

(5531) Bridget mówi w końcu ojcu, że to ona jest nową projektantką Jackie M. Eric jest dumny z córki, uważa jednak, że powinna wrócić do rodzinnej firmy.

(5532) Stephanie wyznaje Ericowi, że coraz bardziej męczy ją sytuacja w firmie. Ridge jest zszokowany informacją, że jego matka rezygnuje z pracy.

(51) Lichtmann wypytuje Lenę o zamach na Keiserstrasse. Grozi, że jeśli nie zacznie współpracować, zostanie wysłana do Berlina. Michał w kopii obrazu Vermeera należącej do Karoliny znajduje mikrofilm z dokumentacją V-2. Brodowicz zarządza akcję likwidacyjną.

(39) Ewa i Bartek proszą ojca Konstantego, by udzielił im ślubu. Zakonnik zaczyna od przyspieszonego kursu przedmałżeńskiego. Na weselu nieoczekiwanie zjawia się Diana Sroka, dawna przyjaciółka Ewy. Informuje pracowników "Tu i Teraz", że zostali zwolnieni.

(377) Waldek z żoną zjawiają się nocą u Kiepskich i proszą o nocleg. Twierdzą, że nie mają gdzie się podziać. Wkrótce okazuje się, że Jolasia ma pewien plan związany z mieszkaniem teściów. Ferdek rozpoczyna przebiegłą rozgrywkę o dominację w rodzinie.

(144) Do szpitala trafia kelnerka, która straciła władzę w nogach. House'a bardziej jednak intryguje fakt, że pacjentka ma pamięć doskonałą. Gregory stara się namówić Wilsona, by zaczął chodzić na randki. Przypadkiem odkrywa, że lekarz ma już nową przyjaciółkę, Sarę.

(129) W kręgielni zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Udaje się ustalić, że ofiarą jest były zawodnik drużyny, do której należał także ojciec Brennan. Dzięki jego pomocy ona i Booth incognito mogą wziąć udział w turnieju kręglarskim, aby wytropić mordercę.

"Na dobre i na złe"

(460) Do szpitala trafia nastoletni Antek. Chłopak czuje się kobietą i zażywa hormony. Matka nie potrafi zaakceptować inności syna. Z rozpaczy Antek bierze dużą dawkę tabletek hormonalnych i ucieka z kliniki. Wycieńczonego pacjenta znajduje Blanka.

"Szpital Miłosierdzia"

(11) Do szpitala trafia troje uczniów cierpiących na zapalenie opon mózgowych. Młodych pacjentów łączą skomplikowane relacje uczuciowe i personel porównuje ich sytuację do zamętu w życiu Veroniki. Siostra Sandsa składa mu niespodziewaną wizytę.

"Daleko od noszy - szpital futpolowy"

(47) Siostry Basia i Basen zaciekle rywalizują o względy doktora Kraśnika. Tymczasem znajomy Łubicza ostrzega ordynatora przed akcją agentów służb specjalnych. Przerażony lekarz spodziewa się, że w szpitalu pojawi się policyjny prowokator...

"Ludzie Chudego"

(26) W mieszkaniu Mariana trwa polsko-gruzińskie wesele. Wszyscy oprócz gospodarza świetnie się bawią. On czuje się fatalnie, ponieważ chciałby prosić o rękę Barbarę. Ona nieoczekiwanie zjawia się u Kocińskiego i zastaje go całującego się z panną młodą...

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje