Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Reklama

(40-43) Agata razem z Piotrem przebranym za Marcina pokazuje się publicznie. Na drugi dzień ich fotografie ukazują się we wszystkich gazetach. Krystyna nakazuje Wiktorowi, żeby umówił się z Magdą w tym samym miejscu, co ona z Kromerem. Zakochany w Magdzie mężczyzna po raz pierwszy sprzeciwia się szefowej. Na wszelki wypadek kobieta rozpoczyna poszukiwania kogoś na jego miejsce. Daniel donosi Adamowi, że Magda spotkała się z przedstawicielem konkurencji. Kromer zawiesza asystentkę w obowiązkach na trzy dni. Wiktor składa w Info Stacji wypowiedzenie i bez przeszkód zaczyna starać się o serce ukochanej. Tomasz chce zrezygnować z prowadzenia własnego programu. Krystyna postanawia mu pomóc. Ewa próbuje zdemaskować Wilka, uwodząc jego przyjaciela.

(11) Do kraju wraca dawny wspólnik Łapy, Watertank. Chce odzyskać brylanty, które razem ukradli. Zabija dwóch przyjaciół Rylskiego. Wysyła też na adres komisariatu zdjęcia, które są dowodem współpracy Marka z Łapą. W efekcie Oporny zostaje zawieszony.

(27, 28) Anna dowiaduje się o tym, że Marysię próbowano zgwałcić. Łucja poznaje w szpitalu gburowatą Krystynę. Dzięki interwencji Basi strajkujący pracownicy fabryki Podhoreckich w Bożydarowie zgadzają się na negocjacje. Nie podoba się to Kamilowi.

(12) Natalia budzi się w szpitalu. Z trudem przypomina sobie chwile przed wypadkiem. Iwona mówi jej, że Artur wyciągnął ją z samochodu tuż przed eksplozją. Zeznania Górskiego obciążają Lipską - chłopak znalazł ją na siedzeniu kierowcy. Kaja, która z nią jechała, zaginęła...

(11) Po długim oczekiwaniu odbywa się ostatnia sprawa rozwodowa Elki i Jerzego. Po jej zakończeniu Knappe czuje ulgę. Nareszcie skończył się jego koszmar. Teraz już nie ma żadnych przeszkód, by rozpocząć wspólne życie z Anką. Podczas spotkania z ukochaną w cztery oczy wyznaje, że jest o nią bardzo zazdrosny. Następnie prosi Małgorzatę, żeby w Rozwalinie zarezerwowała pokój dla niego i dla Anki...

(864) Gabi słyszy od Łukasza, że już na pierwszym roku studiów chciałby się z nią ożenić. O wszystkim dowiaduje się Ewa, która tę radosną wiadomość przekazuje Wojtkowi. W efekcie, przyjaciel rzuca się w parku na Wojciechowskiego z pięściami. Bójka kończy się interwencją policjantów, którzy znajdują przy nastolatkach... narkotyki! Marihuana należy do Wojtka, ale chłopak zeznaje, że "trawka" jest własnością Łukasza!

(865)Paweł oznajmia zaskoczonemu Jankowi, że bierze ślub z Joanną - w tajemnicy przed najbliższymi. Uroczystość odbędzie się już w najbliższą sobotę. Następnie dobrą nowinę przekazuje też Piotrkowi i Kindze, którzy będą jego świadkami. Zduńska doradza Pawłowi, by nie tylko kupił narzeczonej suknię ślubną, ale przede wszystkim znalazł dla swojej przyszłej żony wspólne lokum. Tymczasem Joanna odbiera kolejny telefon od swojego "byłego" - Jana. Mężczyzna koniecznie chce z nią o czymś porozmawiać, ale dziewczyna od razu kończy połączenie...

(167) Rafał twierdzi, że Artur powinien zostać twarzą kampanii reklamowej mieszkań na osiedlu budowanym przez Sagowski Development. Robert napuszcza wścibskiego reportera na Gośkę. Sugeruje mu, że jest to Milewska.

(168) Andrzej przekonuje Natalię, aby nie mówiła Arturowi, że to on jest ojcem Moniki. Gośka opowiada plotkarskim mediom niestworzone historie o romansie Milewskiej z Arturem.

(169) Sagowski i Natalia dobrze się bawią na pikniku z dziećmi. Dziewczyna, która wcześniej myślała o odejściu z firmy, decyduje się jednak zostać i trzymać na wodzy swoje uczucia do Artura.

(170) Konstancja dostaje ofertę zagrania w reklamie. Cezary ma koszmarny sen, w którym wydaje mu się, że jest Arturem. Aneta uważa, że Natalia nie poradzi sobie z uczuciem do Sagowskiego.

(651) Alina podejrzewa, że Waldek znowu spotyka się z Klaudią. Mąż stanowczo temu zaprzecza. Tymczasem Rybiński dowiaduje się, że jego była kochanka niebawem wyjeżdża. Prosi ją o jeszcze jedną szansę. Obiecuje, że się dla niej rozwiedzie... Sabina wychodzi ze szpitala. Musi się jednak zgłosić na chemioterapię. Mietek zapewnia ukochaną, że gdy tylko wyzdrowieje, przeprowadzą się do Szwecji.

(652)Blanka spotyka się z Szymonem, który prosi ją, by odezwała się do Izy. Rodzice też są tego zdania. Zofia prosi córkę, żeby pierwsza wyciągnęła rękę na zgodę... Oksana znajduje u Stefana kopertę. Martwi się, że mąż ukrywa przed nią jakąś ciężką chorobę. Ludmiła sugeruje jej, by o tym porozmawiała... Górka wyjaśnia żonie, że zrobił badania, bo chciał wiedzieć, czy może mieć jeszcze dzieci.

(653)Udaje się załatwić ślub Kasi i Ksawerego w Rzymie! Rybiński boi się, że w ostatniej chwili Kinga powie jego narzeczonej, że miała z nim romans. Następnego dnia kochanka mdleje w pracy. Gabriel jest załamany. Zwierza się Ksaweremu, że czeka na narodziny dziecka. Alek opowiada matce o zwyczajach panujących u Pyrków. Maria mówi Iwonie, że zgadza się na ich nowego domownika.

(654) Karolina wraca do domu. Ma wrażenie, że nareszcie wybudziła się ze złego snu. Feliks pokazuje jej bilety do Londynu. Chce, aby wyjechali tam razem i rozpoczęli nowe życie. Następnie dziewczyna odwiedza Martę. Przeprasza Walawską za wszystkie krzywdy, które jej wyrządziła. Kaja przyjmuje spadek po pani Nadii i daje darowiznę na Związek Kombatantów. Marczak obejmuje i całuje Sylwię...

(11) Mieszkańcy rozlewiska żywo reagują na książkę Basi. Nie są zadowoleni ze sposobu, w jaki kobieta opisała ich okolice. Na razie jeszcze nikt nie miał okazji powiedzieć autorce tego, co naprawdą myśli o jej powieści... Do leśniczówki wraca na chwilę Tomasz. Chce pomóc Krzysztofowi, który z wieloma problemami sobie jeszcze nie radzi. Tymczasem Iwona próbuje wynająć pokój u Małgosi. Dziewczyna twierdzi, że jest narzeczoną Krzysztofa! Byli ze sobą przez pięć lat. Co zaskakujące, chłopak nie chce z nią rozmawiać i wyrzuca ją ze swojego mieszkania. Właścicielka pensjonatu wskazuje jej miejsce, w którym na pewno znajdzie leśniczego. Sama coraz bardziej martwi się o Marysię. Wie, że wiadomość o pojawieniu się Iwony, może ją tylko przygnębić.

(1506) Brzozowscy bardzo martwią się o Daniela. Basia chce spotkać się z Dorotą i zapytać, jakie ma plany wobec jej syna. Włodek boi się reakcji radnych. Do Ziębów telefonuje Kopciowa i zapowiada swój przyjazd.

(1507) Kamil nie może się pogodzić z tym, że dr Ostrowski rezygnuje z pracy. Tymczasem Żaneta bardzo szybko orientuje się, że matka przyjechała do stolicy, żeby znaleźć jej męża.

(1508) Sylwia wychodzi ze szpitala. Patryk upiera się, by zabrać matkę do domu. Janusz tłumaczy synowi, że to niemożliwe. Kamil nie jest zachwycony tym, że ojciec Zuzy chce kupić im lokum.

(1509) Kinga ma przedstawić dyrektorowi generalnemu swój autorski projekt nowego czasopisma. Na spotkaniu dowiaduje się, że będzie musiała rywalizować o etat z młodszą dziewczyną.

(2162) Ola odwiedza rodziców razem z Norbertem. Para prosi Lubiczów o pomoc finansową przy zakupie mieszkania. Jacek z Agatą goszczą u siebie Chojnickich.

(2163) Rutka proponuje Zycie, by wyjechała z nim służbowo na tydzień do Rzymu. Bożenka późno wraca do domu. Zdenerwowani rodzice żądają od niej wyjaśnień.

(2164) Ola nie może uwierzyć, że rodzice odmówili jej pożyczki na większe mieszkanie. Kinga odwiedza Michała, aby porozmawiać z nim na temat Krzyśka.

(2165) Jasiek z Rafalskim przychodzą do domu Boreckiego. Zastają tam Agatę. Michał z Kingą informują Krzyśka, że jutro zaczyna zajęcia w szkole sportowej.

(2166) Bolek proponuje Feliksowi stanowisko asystenta działacza sportowego. Małgorzata wtajemnicza Jerzego w plan imprezy z okazji imienin Elżbiety.

(1774) W kościele trwa msza z okazji Święta Niepodległości. Tymczasem Marian uświadamia sobie, że między Mateuszem a Iwoną nie układa się najlepiej.

(1775) Proboszcz i Blumental zastanawiają się, w jaki sposób załatwić Annie ubezpieczenie. Iza zauważa Xawerego przed swoim domem. Oferuje mu nocleg.

(1776) Antoni zamierza porozmawiać z Traczem na temat sfinansowania leczenia jego matki. Aleks z kolei jedzie na spotkanie z mieszkańcami kamienicy.

(1777) Julia stara się przekonać Elę Plutecką do głosowania przeciwko przekazaniu kamienicy Januszowi. Xawery zjawia się w pałacu po swoje rzeczy.

(1778) Proboszcz postanawia zebrać pieniądze na leczenie Anny wśród parafian. Na polecenie duchownego Marian montuje specjalną skarbonkę w kościele.

(80) W okolicach Sandomierza organizowane są nielegalne wyścigi motocyklowe. W czasie jednego z nich zostaje ranny Darek, który umiera w trakcie reanimacji. Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie tej tragedii. Ksiądz Mateusz postanawia im pomóc.

(1382) Rysiek rozpoczyna śledztwo w sprawie strzelaniny w Wadlewie. Marian i Malwina udają, że o niczym nie wiedzą. Tymczasem Tosia i Krzysiek bez zgody Florkowej biorą jej quada. Wkrótce dochodzi do wypadku.

(1383) Waldi i Boguś znów demolują salon Sabiny. Wkrótce dziewczyna dowiaduje się, że za cały bałagan i zniszczenie konkursowej kolekcji odpowiada Jowita, która zapożyczyła się u bandytów.

(1384) Artur zwierza się Pawłowi, że zakochał się w dziewczynie z telewizyjnego reportażu. Postanawia za wszelką cenę ją odszukać. W tym celu kontaktuje się z autorem programu.

(1385) Czarek zaprasza Sabinę do apartamentu. Ta dosypuje mu do drinka środek nasenny. Ma nadzieję, że dzięki temu ona i Radek będą mieli więcej czasu na opróżnienie jego kont bankowych.

(5524) Ridge nie może pogodzić się z faktem, że to jego syn próbował zabić Ricka. Taylor opowiada o wszystkim Steffy. Dziewczyna jest wstrząśnięta i nie potrafi zrozumieć, jak jej brat mógł zrobić coś takiego.

(5525) Nick martwi się stanem Jackie, która wciąż pracuje. Steffy krytykuje brata. Ojciec strofuje ją, że nie powinna w ten sposób traktować bliskiej osoby. Brooke odwiedza w celi Pamelę.

(5526) Ridge decyduje się wyjawić matce prawdę o zamachowcu. Ku zaskoczeniu Stephanie jej syn proponuje, aby zachować całą sprawę w tajemnicy i zrzucić winę na Pamelę.

(5527) Steffy i Rick dyskutują o zamachowcu. Dziewczyna nie potrafi wyznać prawdy ukochanemu. Tymczasem Brooke jest zszokowana wiadomością, że to syn Ridge'a próbował zabić Ricka.

(50) Krawiec przekazuje Marii, by przeszukała gabinet gubernatora. Przyłapuje ją na tym Fischer. Jego matka okłamuje go, że sama wysłała tam lekarkę. Urzędnik jednak sprawdza życiorys Marii i odkrywa, że jest ona matką działaczy polskiego podziemia.

(38) Michał i Aniela odwiedzają Romka w domu dziecka. Po tej wizycie Gut ponownie próbuje namówić matkę chłopca, aby zabrała go z sierocińca. Artur ciągle waha się, czy powiedzieć Kasi o swojej orientacji seksualnej. Wkrótce problem rozwiązuje się sam.

(376) Paździoch chce kupić od Ferdka jego część piwnicy. Oferuje wysoką kwotę, więc Kiepski się zgadza. Dopiero po rozmowie z Jolasią odkrywa, że Marian go oszukał. Synowa Kiepskiego tłumaczy mu, że w piwnicy odkryto pokłady gazu łupkowego.

(143) Matka Lisy, Arlene, zostaje pacjentką House'a. Gdy Gregory udowadnia jej, że cierpi na hipochondrię, obraża się. Dociekliwy lekarz przy okazji stawiania diagnozy poznaje szczegóły z życia pacjentki. Po rozwodzie Taub wpada w kłopoty finansowe.

(128) Jacob Broadsky przygotowuje się do kolejnego uderzenia. Sweets uświadamia Boothowi, że to on może być celem psychopaty. Seeley postanawia śledzić mordercę. Wraz z agentką Shaw odkrywa, że Broadsky współpracuje z Mattem Leishengerem.

"Na dobre i na złe"

(459) Zosia i Lena są świadkami zderzenia pociągu z autem. Lekarki udzielają pomocy poszkodowanej w wypadku dziewczynie. Sambor rezygnuje z posady ordynatora chirurgii. Chce mieć więcej czasu na przygotowanie się do sądowej walki o syna.

"Szpital Miłosierdzia"

(10) Jeden z pacjentów po trudnej operacji przechodzi kryzys wiary. Veronica pomaga mu uporać się z dręczącymi go wątpliwościami. Sonia próbuje odnaleźć krewnych młodej pacjentki, która została poszkodowana w wypadku samochodowym.

"Daleko od noszy - szpital futpolowy"

(46) Ordynator wpada na pomysł zorganizowania w szpitalu naboru do grupy czirliderek dla zespołu grającego na pobliskim stadionie. Wstrząs, zasiadający razem z Kidlerem i Łubiczem w komisji castingowej, stara się promować Irmę, która wpadła mu w oko.

"Ludzie Chudego"

(25) Marian pracuje nad sprawą aranżowania papierowych małżeństw. Chcąc złapać przestępców na gorącym uczynku, postanawia wziąć fikcyjny ślub z Gruzinką. Akcja kończy się totalną klapą. Zamiast oszustów za kratkami Kociński ma zagraniczną żonę.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje